>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eurochallenge 2012/13

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Joensuun Kataja - Aliaga Petkim
Aliaga 1.56 6/10
Aliaga(-4) 1.98 4/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Przed nami kwale do eurochallenge i odrazu wybrałem jedno ciekawe spotkanie.Aliaga zmierzy sie z zespołem który nie znaczy nic w europejskiej koszykówce.Joensuun Kataja bo o niej mowa to ekipa występujaca w fińskiej ekstraklasie.Zespół dla mnie anonimowy i patrząc na skład jestem jak najbardziej przekonany do swojego typu a kurs to dla mnie prezent.Trzech ameryknaów nie mających większego ogrania w europie i kilku zawodników fińskich na codzień pasących owce na polu.Tak przedstawia sie rywal Aliagi.Aliaga co roku zaskakuje transferami i teraz ponownie stworzyli fajną paczke.Tam zawsze są pieniądze i ja juz sie przyzwyczaiłem do tego że co roku ktoś znajomy znajdzie sie w tej ekipie.Taquean Dean z Valenci,Torin Francis z Alby czy weteran mający juz kilka przegranych lat w Turcji Preston Shumpert to już powinno wystarczyć i pomóc w podjęciu decyzji na kogo stawiać w tym meczu.Aliaga to dosyć chimeryczny klub który często lubi zawodzić no ale jutro rywal to drużyna którą powinni pokonać bez najmniejszych problemów.Doświadczenie wezmie góre i przewiduje wysoką wygraną w obu meczach.
Dno,tak można nazwać to co zrobiła drużyna Turecka.Pisałem wczoraj że oni lubia zawodzić i zrobili to.W IIIQ przewaga sięgała już 18pkt a mimo to przegrali mecz co jest niewiarygodne z takim rywalem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Gaz Metan head coach Marcel Tenter
&quot;I was expecting it to be a hard game for us, because Ural have played very well in the pre-season. They are a strong team and unfortunatelly we missed a lot today, especially from distance, we scored only two shots. Of course this is not an excuse, it was a qualification game, so we should give our best. I think that the qualification is still playing, and I expect a much better game on offensive at Ekaterinburg.
zacznę od tych słów i myślę że one wystarczą za komentarz do tego co chce zagrać ????
Ekaterinburg - Gaz Metan Medias ▶ over 142,5 ▶ 1.83 Bet365 ✅ ✅ ✅
pefunia czy jakoś tak ;) 92-97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pinar Karsiyaka 1.88 ✅✅✅ 63:64
Pinnacle
Ciekawe spotkanie a to dlatego że te dwa zespoły mierzyly sie ze sobą w sobote i po zaciętym meczu Tofas wygrał po dogrywce.To jednak absolutnie nie może i nie ma prawa zamydlić ludziom zdania na temat tego meczu już w eurochallenge.Tofas to zespół przeciętny mający w składzie Heytvelta,Burtta i Ruzica i to tyle.Trzech dobrych grajków i małe wsparcie graczy tureckich.Pinar przegrał to spotkanie,nie wiem co nie wyszło być może zedecydowała dyspozycja dnia a może poprostu bardziej zależy im na tym spotkaniu które zostanie rozegrane jutro.W lidze mają bilans 3-1.Trzy łatwe wygrane w tym jakże ważne z Besiktasem co tylko potwierdza aspiracje Karsiyaki w tym roku.Zbudowali naprawde ciekawy i mocny zespół który będzie starał sie nawiązać walke z najlepszą 3-4 w w lidze.Już pisałem chyba w &#39;&#39;pozostałych ligach&#39;&#39; na temat ich składu.Aminu,Dixon,Diebler wsparci tureckim graczami w osobach m.in Senturka,Bukera,Topaloglu czy Sonkola to skład naprawde mocny.Ta grupa jest potwornie słaba i taki kurs na Karsiyake chyba już sie nie potwórzy.Dla mnie są zdecydowanym faworytem i jestem w miare spokojny o wynik.
20% z gry po 15minutach i ja rezygnuje,nie mam szczęścia do tureckich ekip w pucharach.
Edyta: ogarneli
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gaz Metan Medias-Dijon
Gaz Metan +2,5 ✅
1,8 pinnacle
2/10
Myślę,że Rumuni nie stoją na straconej pozycji,w lidze wygrywają co mają wygrywać.Dijon szału nie robi z tymi lepszymi ekipami dostają baty,a takie Chalon wcale nie jest mocnym zespołem.
W zespole gospodarzy grają znani Polskim kibicom Graham i Mladenovic,w Śląsku grali na całkiem wysokim poziomie,do tego jest 3 liderów Ivanovic,Mitchell,Dundjerski.
Gorzej ma się sprawa z rezerwami ale na tym poziomie nie będzie miało to kluczowego znaczenia.
Dijon to bardziej wyrównany zespół bez zdecydowanego lidera,ale to gorzej dla nich bo może nie mieć kto zdobywać ważne punkty.Goście w lidze Francuskiej rzucają z fenomenalną skutecznością około 25% za 3pkt.
Dodatkowo taki Melody,który gra po 32min produkuje całe 4,8pkt, 2as, 3,2zb
Myślę,że niżej notowani Rumuni sprawią małą niespodziankę i pokonają Francuzów.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
KK KRKA NOVO MESTO - ETHA ENCOMI
Typ: ETHA
Kurs: 3,5
Buk: Unibet
KRKA ma problemy z kontuzjami:
»It couldn&#39;t be worse,« says Krka&#39;s coach Aleksander Sekulic before the beginning of the Eurochallenge Cup, where his team will start without four important players.
Jurica Golemac, Erjon Kastrati, Jure Lalic and Jaka Klobucar will all skip the game against ETHA due to injury problems. »Golemac had a knee injury already since the beginning of the season but as it looks we finally found the right reason of his problems so we decided it is better that he has therapies for some time because we will need him in the future. Jaka Klobucar partially tore his knee ligaments against Radnicki and will be sidleined for three weeks. After previous problems with his hand Erjon Kastrati got a blow during a game with the junior team while Jure Lalic injured a joint in his little finger during the practice
staty:
Lalic, Jure 19.0 minpg 3.1rpg 9.7ppg
Klobucar, Jaka 19.6 minpg 2.4rpg 9.1ppg
Golemac, Jurica 18.5 minpg 2.5rpg 2.7ppg
Kastrati, Erjon 11.2 minpg 1.0rpg 3.2ppg
 
A 4

alebum

Użytkownik
KK KRKA NOVO MESTO - ETHA ENCOMI
Typ: ETHA
Kurs: 3,5
Buk: Unibet

KRKA ma problemy z kontuzjami:



staty:
Lalic, Jure 19.0 minpg 3.1rpg 9.7ppg
Klobucar, Jaka 19.6 minpg 2.4rpg 9.1ppg
Golemac, Jurica 18.5 minpg 2.5rpg 2.7ppg
Kastrati, Erjon 11.2 minpg 1.0rpg 3.2ppg
No ok tylko czy cypryjski zespół ma jakiekolwiek argumenty ? Liga Adriatycka gdzie gra Krka to bardzo mocna liga a Krka zawsze tam wysoko mierzyła, więc czy 2 w miare ważnych graczy nie będzie można zastąpić ? wątpie... dodatkowo mecz na gorącym terenie ...
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EUROPA: EuroChallenge - Pierwsza runda
Spotkanie Apollon-Nancy
Data 06.11.2012 18:00
Typ: Apollon (+7,5pkt. handicap)
Kurs 2.05
Bukmacher: Pinnaclesports
Za niespełna godzinę dojdzie do starcia cypryjskiej drużyny z francuską, po ostatnich rezultatach obu ekip można się będzie spodziewać wyrównanego i zaciętego do końcowych minut meczu. Jednak wyraźnie kursy na gospodarzy spadają , wcale się nie dziwię ,bo na prawdę wysoko oceniam ich szanse w dzisiejszym spotkaniu. W lidze cypryjskiej Apollon gra bardzo słabiutko ,ale za to w eurochellenge gra wyśmienicie , ostatnio zwycięstwa dwa z Klosteneuburg , wyjazdowe i u siebie. Apollon na swoim parkiecie gra wyjątkowo dobrze, na 10 ostatnich spotkań musieli uznać wyższość przyjezdnych zaledwie 2 razy, także jest to jeden z plusów w dzisiejszej konfrontacji. Zaś Nancy gra bardzo słabo na wyjeździe z ostatnich 10 meczu wygrali tylko 3. Jest to dla mnie solidny argument , te 2 aspekty powinny wystarczyć ekipie gospodarzy by nie przegrać meczu więcej niż siedmioma punktami i bardzo mocno w to wierzę . Forma ekipy francuskiej ma wiele sobie do zarzucenia , wiadomo nie można porównywać tych lig ze sobą ,ale w takim meczu Apollon na pewno będzie chciało pokazać na co ich stać ,dlatego bardzo polecam grać ten mecz z handicapem oraz za drobne na zwycięstwo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurochallenge 20:30
Dexia Mons - Okapi
typ; -5,5 pkt Dexia Mons
2,17
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej eurochallengu dojdzie do spotkania dwoch belgijskich druzyn, Dexii Mons i Okapi Alstar. W tej grupie oprocz dwoch wspomnianych ekip rywalizuja jeszcze francuski Paris oraz rumunski Pitesi. Przejdzmy jednak do spotkania wewnatrz belgijskiego. Dexia Mons w tym sezonie celuje w mistrzostwo kraju i jak najlepszy wynik w Europie. W lidze wiedzie im sie jednak srednio, wygrali 3 spotkania i 2 przegrali. Druzyna Dexii jednak jest w coraz lepszej dyspozycji. Na potwierdzenie przytocze wynik z Charleroi sprzed weekendu w ktorym to pokonali Spirou roznica az 28 punktow! Druzyna Dexii na wlasnym parkiecie to ekipa niepokonana w tym sezonie, widac chocby po wynikach, ze we wlasnej hali koszykarze tej druzyny czuja sie o wiele lepiej. Mimo to w tym sezonie wygrali juz z Okapi na wyjezdzie 82:78. Dexia to druzyna lepsza od swoich dzisiejszych przeciwnikow. Sadze, ze wykorzystaja oni atut wlasnej hali i odniosa pewne zwyciestwo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurochallenge 19:00, 7.11
Hapoel Holon - Armia
typ: -10 pkt Hapoel
2,16
Pinnacle
Analiza
Dzis w spokaniu pierwszej kolejki Eurochallengu, izraelski, Hapoel Holon we wlasnej hali podejmie gruzinska, Armie Tibilisi. Gruzinska ekipa to druzyna bezkonkurencyjna w swojej lidze. Liga gruzinska to jednak rozgrywki raczej amatorskie niz profesjonalne. Druzyna powstala w 2010 roku i od tego czasu nie zdazyl sie sezon, w ktorym nie byla mistrzem kraju. Jednak rozgrywki eurochallengu w ubieglym sezonie pokazaly ze gruzinski, klubowy basket jest daleko w tyle za Europa. Armia co prawda wygrala w nich trzy spotkania, jednak byly to zwyciestwa nad holenderskim, Leiden oraz dwukrotnie nad Gottingen, drugoligowa ekipa z Niemiec. W spotkaniach wyjazdowych gruzini byli deklasowani przez przeciwnikow, 17 punktow z Leiden i 19 z jeszcze nie tak mocnym Besiktasem. Druzyna z Izraela natomiast bardzo dobrze weszla w sezon, widac, ze jest w dobrej formie. Wygrala trzy spotkania sposrod czterech i jest w czolowce ligowej stawki. Izraelczycy jesli tylko podejda na powaznie do rywala powinni go dzis zdeklasowac, bo sa napewno zespolem o conajmniej klase lepszym.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie rozliczajcie swoje posty albo będe je z przyjemnością usuwał!!!
Pinar Karsiyaka✅+Paris Levallois⛔ 1.81 Marathonbet
Piękny dubel na szybko,akurat te dwa spotkania odrazu przykuły moją uwage.Pinar po dosyć słabym meczu wygrał rzutem na taśme z Tofas.Pisałem już o nich kilka razy i wczoraj udowodnili kolejny raz jak mocnym są zespołem.Bez trudu pokonali u siebie mocny Fenerbahce Ulker i są już na drugim miejscu w TBL.Mają dosyć wąski skład ale za to mądrze zbudowany i to procentuje.Uważam że Krka jest w tym starciu bez szans.Słoweńcy nadal będa grali bez kontuzjowanego Golemaca i Jaki Klobucara,jest to zespół bazujący wyłacznie na spotkaniach na własnym parkiecie.Poza swoja halą tracą 50% wartości i zdecydowanie stawiam ich na przegranej pozycji w tym starciu.
Mecz Levallois z belgami widze podobnie.Mons nie jest już tak mocne jak rok temu,stali sie wręcz przecietną ekipą.Nie ma już AJ Slaughtera w druzynie,Nivinsa czy Bellina.Zespół opuscil też Shan Foster i Justin Hurtt.W ich miejsce sprowadzono kilku amerykanów którzy w sumie są dla mnie anonimowi ;D Jednak rezultaty osiągane w lidze mówią same za siebie,szóste miejsce i ostatni mecz z Oostende przegrany różnicą prawie 30pkt nioe rokuje dobrze dla tej ekipy.Levallois to zespół mocniejszy przyjamniej o klase,zdarzają im sie wpadki ale już chyba ten zły okres mają za soba.Wygrali w weekend po dosyć latwym spotkaniu z Poitiers.W pierwszym spotkaniu eurochallenge po świetnym pościgu pokonali rumuński Pitesti.Levallois to przede wszystkim pierwsza bardzo moca piątka m.in z Sean&#39;em May w składzie ale też bardzo dobry trener w osobie Denisa.Ten dubel w mojej ocenie wygląda bardzo dobrze.Powodzenia
Ehhh nie będe już nic pisał bo musialbym użyć mocnych słów...zdanie o nich wyrobione juz mam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Armia Tbilisi 2.12 Marathonbet ⛔
Nie wiem za dużo o tym klubie ale z tego co widze mają całkiem solidny zespół z Wilsonem,Curtisem Millage czy doświadczonym Kjellbomem.Jest też Boisa,Faison i kilku dobrych graczy gruzińskich.Wcale nie odstają tle belgów i ten kurs jest torche niadekwatny,ciężko będzie pokonać gruzinów na ich gorącym parkiecie.Lekko można próbować ale tak jak pisałem opieram sie wyłacznie na składzie gospodarzy.Z tego co widze w lidze same blowouty.Hmm spróbować można.
Ehh,spieprzyli pierwszą połowe.W drugiej kwarcie dwa razy wychodzili na +10 i dali sobie odrobić.Belgowie poczuli że moga wygrać i zdecydowanie zaczeli drugą połowe robiąc szybki odjazd.Millage 23pkt,Wilson 20 i to wszystko,zero wsparcia reszty poza Faisonem(9pkt)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ploesti-Krylya
Krylya -6⛔
1,86 pinnacle

Ładny kurs,może dlatego bo Rosjanie w swoim pierwszym meczu wygrali tylko różnicą tylko 5 oczek z Keravnos? W każdym bądź razie Rosjanie są zdecydowanymi faworytami i moim zdaniem pokuszą się o blow out.Rumuni dostali ciężkie baty od jakichś finów(67-91) wiec tym bardziej dostaną je od Rosjan.Ostatnio do Krasnej dołączył Jeremiah Massey i powinien być niezłym wzmocnieniem.
Najbardziej znanym graczem gospodarzy jest chyba Vladimir Tica,który raczej sam nie wygra meczu.
Zespół Kryli gra trochę w kratkę,ale rozegrali sporo spotkań w tym sezonie i powinni mieć dobre zgranie i w trudnych momentach będą wiedzieć co zrobić z piłką(jak w meczu z Turowem)
Przypomniał mi się jeszcze mecz Rosjan z Turowem w VTB,w którym Zgorzelczanie zagrali świetnie a mimo to minimalnie przegrali.Turów wtedy zdeklasował Rosjan w rzutach z 3,bo trafili 10/22 podczas gdy goście 3/13 co jest ich piętą achillesową.
W tamtym spotkaniu Rosjanie pokazali większe doświadczenie,a Lydeka który jest wielki jak szafa siał popłoch w ataku.Nieźle wypadł też młody Kulagin.
Reasumując Rosjanie są dobrym europejskim zespołem i ten mecz powinni wygrać bez żadnego wysiłku.

__________________________________
Kurde Ruscy przegrali ostatnią kwartę różnicą -13 pkt.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurochallenge, 19:30, 14.11
Bonn - Hapoel Holon
typ; over 157 pts ✅
2,01
pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej kolejki Eurochallenge, Telekom Bonn na wlasnym parkiecie podejmie izraelski, Hapoel Holon. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaja sie byc gospodarze, ja jednak skupie sie dzis na nieco innym typie, a mianowicie na over punktowy w tym spotkaniu. Obie druzyny dysponuja o wiele wiekszym potencjalem ofensywnym niz defensywnym, co widac chocby po ich ostatnich wynikach. I tak, Niemcy w ostatnich spotkaniu (bez dogrywki) rzucili az 92 punkty,w poprzednim 81, a w jeszcze poprzednim 90. Druzyna Hapoelu Holon rowniez w ostatnim czasie osiaga wysokie wyniki punktowe po swojej stronie, 73,84,91 i 92. Obie druzyny dosyc pewnie wygraly swoje pierwsze spotkania, dzis zapewne zagraja, wiec bez kalkulacji. Ponadto Eurochallenge niektorzy trenerzy traktuja jako zlo konieczne, nie przywiazujac do niego zbyt duzej wagi. Dlatego tez pozwalaja swoim zawodnikom na swobode taktyczna, a co za tym idzie szybka gre, bez zbednych kombinacji czy zacieklej defensywy. Sadze, ze dzis bedziemy swiadkami wlasnie takiego spotkania, kosz za kosz, a co za tym idzie zobaczymy duza ilosc punktow, gdyz tak jak wspomnialem obie druzyny preferuje ofensywny basket.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pinar Karsiyaka(-11) 1.94 Pinnacle ✅✅✅ 59:86
Trzeci raz gramy Karsiyake i ponownie jestem spokojny o typ.Co roku w eurochallenge cypryjskich ekip jest jak much na gównie a żadna nie jest w stanie nawet wyjść z grupy.Podobna sytaucja w tym roku,ETHA ma juz dwa mecze za sobą i dwa razy zostali zblowoutowani.Nie sądze by byli nagle w stanie postawić sie silnemu Pinarowi.Nie musze nawet mówić jaka przepaść dzieli obie ekipy a handik zaproponowany przez Pinnacle to mega prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Witam!
Okapi Aalstar-Paris ZW2 2.4(STS) ++++ no udało się,szaleńcza pogoń Paryżan
Dlaczego Paris? a nóż dlatego że posiadają lepszy skład.Taki zawodnik jak Sean May może zrobić różnice,tym bardziej że zawodnicy podkoszowi gospodarzy to anonimowe jak dla mnie nazwiska.Zgadza się, gospodarze mkną jak burza przez lige Belgijską,mało tego adnotowali nawet dwa zwycięstwa w Eurochalange,ale uważam że teraz podrażniona dwoma porażkami z rzędu drużyna Paryża pokona Belgów na ich parkiecie.Wiem,nie raz zawiodłem się na nich ale jak tylko zobaczyłem kursy to od razu ten mecz wpadł mi w oko.
do tego Pinar z handi++++ i Khimik------,co sądzicie o Khimiku? może Wilq napisze co sądzi o tym meczu?? ????
khimik,pierwsza kwarta ok potem już nawet przewaga 14 ptk,przegrywają 2 ptk i nie trafiaja dwóch osobistych,przy czym gospodarze pierw nie wykrzystali jednego.i tyle w temacie no ja nie wiem,w niedziele Venezia teraz Khimik,gratulacje!no i tym razem Khimik pozbawił mnie paru groszy xd
wilq/ jestem za,obydwa typy bardzo dobre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Pinar-Tofas 1.31 (Marathonbet)✅78-56
Pinar (-6.5) 1.9✅
Obie ekipy były już opisane przez WilQ-a.Pinar ma lepszy i szerszy skład,i do tego ich gorąca hala.Handi zawsze ryzykowne ale zwycięstwo gospodarzy powinno wejść. Obie drużyny spotykały się dwa razy w tym sezonie i jak narazie mamy po jednym zwycięstwie z obu stron i to uwaga 1ptk! ale tym razem gospodarze powinni wygrać ten mecz większą różnicą.Wiem że mecz meczowi nie równy ale Pinar pokonał u siebie Krke 23 ptk a Tofas męczył się i wygrał 3 ptk.Lepszy skład i własna gorąca hala zmuszają mnie do zagrania na gospodarzy.Nie zawiodłem się na nich jeszcze w tej edycji eurochalange i niech tak zostanie.
Szolnoki-Oldenburg 1.43✅ 67-85
Oldenburg (-4.5) 1.76✅
Oldenburg zbudował fajną ekipę na ten sezon.w Lidze bilans 7-3,w sobote rozgromili Hagen 113-62,robi wrażenie prawda?W eurochalange bilans 3-0,wszystkie mecze u siebie ale wygrane przewagą powyżej 15 ptk.Szalnoki natomiast w eurochalage mają bilans 2-1 ale z Oldenburgiem przegrali 17 ptk,w lidze Adriatyckiej bilans 2-8.Oldenburg powinien wygrać ten mecz bez problemu.
Tak żeby było ciekawiej to obiecuje że jak Węgrzy wygrają ten mecz to w niedziele idę do kościoła,spowiadam się i daje 5 zeta na tace :p
Tartu Ülikool/Rock-Khimik⛔???????? 2.06 no i znowu przewaga do przerwy 6ptk a mieli bodajże już i 13 i co z tego? 94-77 nie doceniłem gospodarzy

Khimik wkurzył mnie tydzien temu (patrz post wyżej) ale tym razem będzie inaczej.Gospodarze pokonali niespodziewanie Dijon u siebie .W pierwszym meczu na Ukrainie Khimik wygrał tylko 1 ptk ale wtedy krótko grał Willie i Zavadsky.Tym razem spodziewam się wygranej gości i to zdecydowanej.Willie, Zavadsky,Lesic i Sehovic zrobią różnicę.Handi zdecydowanie do pokrycia.
No i to tyle ode mnie . Mam nadzieje że będzie lepiej niż tydzien temu ????
Khimik znowu zawiódł ???? mam nadzieje że z tych dwóch typów ktoś skorzystał no i może wygrał parę groszy ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Armia(+4,5) 1.85 Pinnacle ⛔
Chyba najbardziej klarowny typ dla mnie na jutro.Nie wiem do teraz jak gruzini przegrali w Bonn,zaczyli chyba od 17-0 ale dali sie dojść dopiero w drugiej połowie.To samo było z belgami,świetna pierwsza połowa a fatalna druga.Ten mecz muszą wygrać,nie mają już nic do stracenia i wierze że pokryja handik.Tak jak już wcześniej pisalem to dobra ekipa,Wilson-Millage-Faison czy Kjellbom to nie byle kto i oni mają kim grać.Holon typowa izraelska ekipa,nawalone amerykanów i cholera wie czego sie tak naprawde po nich spodziewać.Cały czas obstaje przy gruzinach którzy wydają mi sie solidniejsza ekipa i wkońcu muszą zaskoczyć.Powodzenia
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Norkoping-Ventspils
over 152 1.91 Pinnacle
⛔
Niska linia,obie ekipy grają i potrafią grać szybko.Pierwszy mecz underowy ale nie dziwi mnie to skoro był rozgrywany na parkiecie Ventspilsa.Szwedzi u siebie to całkowicie inna ekipa,grają szybko często kończąc akcje po upływie 7sekund.Nie są wybitnymi defensorami i ja tutaj widze 160pkt na luzie.
bez komentarza,szkoda tej pierwszej połowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Armia na papierze wyglada ok ale graja totalne gowno. Poza Wilsonem zawodzi kazdy, Millage Faison i Kjelbom to na pierwszym miejscu w idiotyzmie. Oni nawet ostatni mecz ligowy przegrali u siebie 69-80 z jakimis Mia Academy gdzie jest 3 graczy kumatych a Kirk z ZG wrzucil im 21 punktow. Powiedzmy sobie jasno, Armia jest cienka byla cienka i pozostanie cienka. Rok temu mieli jeszcze lepszy sklad i grali podobna kupe. Rozumiem sceptycyzm do klubow z Izraela bo tam to juz kabaret nie z tej ziemi ale ja bym tu Armii nie grala. Pinn ma 1,80 na Holon to juz predzej chociaz jak liderzy Gruzji beda miec dobry dzien to i +20 sie moze konczyc takze trzeba zobaczyc pierwsze minuty gry. Aha jeszcze wracaja do ligi to ostatnia kwarta oczywiscie 13-30! Trudno mowic zeby oni nie wiadomo jak zmeczeni byli bo w ten amatorskiej lidze to kazdy mecz +30, watpie aby oni tam ostro trenowali i prowadizli wyjatkowo sportowy tryb zycia, kocowek nie wytrzymuja albo maja cos z glowa. Pewnie jedno i drugie i trzecie i nie ma co grac Armii ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Timisoara-Oldenburg (-10.5) 1.91 (Maronthobet)⛔⛔ 66-76 1 ptk!!dobrze że na milenium postawiłem opcje -8.5! dzięki temu kopon dalej w grze !
Oldenburg rozbił tydzień temu Szalnoki 18 ptk więc czemu by nie mieli pokonać 11 ptk Rumunów?, tym bardziej że Ci dwa tygodnie temu przegrali 13 ptk u siebie z Szalnokami.Różnica między składami jest ogromna, dla Niemców będzie to łatwa przeprawa, chyba że trener odpuści i wystawi rezerwowych ale nawet Ci prezentują się lepiej niż pierwsza piątka Gospodarzy.W pierwszym meczu Oldenburg wygrał 17 ptk i teraz uważam że będzie podobnie.Goście mają mocny skład i solidną ławkę rezerwowych, zbudowali na ten sezon ciekawą ekipę i uważam że po raz kolejny śmiało mogę im zaufać.
GaZ MetaN-Tartu Ülikool/Rock 1 1.54 (Maronthobet)✅✅✅ 81-58! miazga!! mocni są Rumuni ale w lidze zawodzą
(-4.5) 1 1.91✅✅✅
Ciekawie zapowiada się ten mecz.Estończycy wygrali dwa mecze z rzędu u siebie w eurochalange,ale nie spodziewam się ich wygranej na parkecie Rumunów.Liderem Rumunów jest Mitchell.Pod koszem mamy znanego nam z Polskich parkietów Mladenovica.Do tego mamy Grahama i St.Johna Mike.Skład całkiem ciekawy.U Estończyków wyróżnia się Rosjanin Nelyubov, który gra na pozycji Centra i Ingrama.ZAwodnicy Ci zdobywają najwięcej ptk dla Estończyków.Ale dlaczego gospodarze? Dlatego Gdyż grają u siebie, i zwycięstwem praktycznie zapewnią sobie awans i jeszcze Gospodarze mają przewagę w postaci większości lepszych zawodników.Bardzo liczę na Mitchella że rzuci swoje i upilnuje Ingrama , jeżeli wyłączy Ingrama z gry to jestem pewien zwycięstwa gospodarzy!
Do tego fajnie wygląda kurs na Pinar,skład na pewno mają lepszy i jeszcze nie zawiedli mnie w tej edycji eurochalange.Krka jednak walczy o awans i gra u siebie, będzie ciekawie jednak myślę że wygrają goście.Khimik powinien dać rade ale już nie postawie na nich czwarty raz po tym jak trzy razy pod rząd mnie wyrolowali xd Trener w weekend oszczędzał troszkę składu i uważam żę powinni podołać,przewaga pod koszem powinna dać im zwycięstwo.Jednak trzymam się od nich z daleka xd
Pinar 2.28 (Maronthobet)
wilQ/ Pinar to troche ryzykowny bet,Krka wkońcu zdrowa w pełnym skladzie i walczą o awans z Tofas więc ja bym to odpuścił ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom