>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2009

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Polska - Bułgaria
7.09.2009 18:15
Typ: Polska -4 pkt (I połowa)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

Analiza: Dzisiaj rozpoczęły sie mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn. Jak dobrze wiemy Mistrzostwa te rozgrywane są w Polsce, z czego sie neizmiernie ciesze. Co wiecej mnie cieszy to fakt, ze zagrają w nich reprezentanci Polski, którzy w tym roku mają bardzo duże szanse zajść bardzo daleko. Niektórzy mówią nawet o medalu i myslę, że jest to bardzo prawdopodobne. Polska ma teraz mocny skład, głównie za sprawą takich graczy jak: Marcin Gortat, Szewczyk, Lampe czy też David Logan. Nie ma u nas słabych graczy, co sprawia, ze cała kadra moze w kazdym momencie grac na bardzo wysokim poziomie. W razie jakiejs potrzeby zmiany zawodnika, takiej dokonac możemy, poniewaz udodownił to nam ostatnio sam Adam Wójcik, który nie wychodzi w podtawowej &quot;piatce&quot;, lecz dawał fenomenalne zmiany, kiedy to w trzech akcjach potarfił zdobyc 7 punktów i bardzo dobrze utrudniac gre przeciwnikowi, gdy ten był w ofensywie. takich zawodników jak Wójcik jest wiecej.Polski skład do tych zawodów pod okiem Muliego Katzuina przygotowywał sie juz od dawien dawna, lecz to dopiero teraz przyjdzie sprawdzian tych umiejetnosci, jakie moglismy nabyc podaczas tych zgrupowań, meczy towarzyskich, turnieju towarzyskich itp. Myślę, że po wynikach jakie notowała nasza kadra, świetnych meczach z Chorwatami, którzy w koszykówke jak dobrze grają - wiemy, mamy szanse zajść daelko. Najpierw jednak wyrównana grupa, w jakiej to znalazła się Polska. Na pierwszy ogien przyjdzie nam zmierzyc sie z reprezentacją Bulgarii, która jest najsłabsza nie tylko w najszej grupie, lecz takze na całych tych zawodach. Dlatego tez jestem spokojny, ze nasz silny, bo silny skład pokona z duzym zasobem punktów to bardzo wazne pierwsze spotkanie. Musimy dobrze wejsc &quot;w ten turniej&quot;, dlatego ten mecz moze okazac sie byc kluczowy. Jak narazie faworyci meczów nie zawodzą, dlatego Polska jako gospodarz &quot;nie może dać dupy&quot;.
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Polska-Litwa
Typ 2
Kurs 1.45
W grupie D gdzie są Nasi wczoraj Polacy zgodnie z oczekiwaniami ograli Bułgarów 90:78. Z kolei Litwini przegrali z dobrze grającymi Turkami 76:84.
No niestety typ nie patriotyczny ale po tym co zobaczyłem wczoraj to Nasi koszykarze najlepszej obrony nie mają, a Litwini mimo porażki zrobili na mnie wrażenie. Są silniejsi, mają wyższych zawodników w pierwszej piątce, co za czym idzie widzę tu więcej zbiórek i no i co najważniejsze mają lepszą obronę.
Myślę, że Nasi już nie rzucą 90pkt, ba nawet nie 80pkt. Litwa przegrała i teraz z dużą determinacją zagrają z biało-czerwonymi. Litwini rzucili Turcji 76pkt, nam powinni dorzucić do tego jeszcze kilka oczek. Szacuje wynik na 85:75 dla Litwy. Polecam
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Litwa - Polska
typ 1
Top sport
kurs 1.32
Na Litwie nikt wczoraj niespodziewal sie porazki z turkami i ze drugi mecz z Polska bedzie az taki wazny. Z reprezentacji Polski znajome nazwiska dla mnie to Gorlat(ktorego nieogladalem w akcji ???? ), Lampe (pamietam gdy gral w Moskwie, niezle wrazenie pozostawil) no &quot;czarny&quot; orzel napewno nieprzeszkadza. Chcac pokonac Litwe, nie wystarczy takiej gry Polski jak z Bulgaria. A na lepsza gre polakow raczej niestac. Litwa to bardzo wyrownany zespol, kazdy moze wziac ciezar zdobywania punktow. Wczoraj bardzo zle zagral Javtokas-dodatkowej motywacji nie bedzie potrzebowal na dzisiejszy mecz. Bracia Lawrynowicze powinni poradzic z polskimi &quot;wierzami&quot;. No i jesli zadziala sprawnie baltycka szkola snajperow to koncowa przewaga bedzie minimum 10-20 punkty na korzysc Litwy. Niech zwyciezy silniejszy!!!!
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Serbia - Słowenia
typ: 1
Kurs 1,60
buk:gamebookers

Serbia ma nowego znakomitego trenera, który już 3 razy zdobywał ME. Dlatego też była ona uważana za czarnego konia tych mistrzostw, ale to co zrobili wczoraj przeszło wszelkie oczekiwania. Wygrana z Hiszpanami ,których zasługi długo by wymieniać co by nie mówić jest sensacją. Słoweńcy wczoraj zaczęli ostro z Wielką Brytanią wygrywali już niemalże 20pkt po czym w II kwarcie roztrwonili przewagę a później nawet przegrywali.Wielka Brytania potęga nie jest co udowodnił ich mecz z Polską przed ME. Dlatego też zwycięstwo Serbów jest dziś dla mnie pewne. Warto też zagrać handicup
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Gdzie ją widzisz?

http://www.hot-odds.com/singlegame.php?id=158998162

Litwa win czy tego chcesz czy nie. Tak apropo to widziałeś wczorajszy mecz?
zależy o którym meczu mówisz ? Bo jeśli o Litwinów to nie zagrali porywająco. Brak skuteczności, zresztą Turcy też. O tyle, że Kebaby były skuteczniejsze w kluczowych momentach. Jak dla mnie kurs za wysoki na Polaków, ale to dla mnie no bet. Litwa must win, jeśli marzy o przejściu dalej. A czasami must win nie kończy się tak jakby wszyscy chcieli.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Serbia - Słowenia ✅ ✅
typ: 2
Kurs 2,45
buk: pinnacle

bardziej na sprawdzenie Serbów. Wczoraj sprawili niespodziankę pokonującą faworyzowanych Hiszpanów. I tu się zastanawiam czy to tylko bad day czy brak formy. Bo jeśli to tylko zły dzień, niemoc strzelecka, to ekipa z Serbii ładnie to wykorzystała. Zagrali nieźle w defensywie. Choć w 4a kiedy Hiszpanie zaczęli grać lepiej obroną to Serbowie zaczęli się gubić i popełniać mnóstwo niewymuszonych błędów. Serbowie to młodzi zawodnicy, i ciekaw jestem jak wpłynie na nich wygrana we wczorajszym meczu. Słoweńcy jak dla mnie są personalnie lepsi, a kurs zachęca, więc warto spróbować.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Personalia nie zawsze sa kluczem do sukcesu ???? ambitni Niemcy potrafili przeciwstawić sie lepszej ekipie Francji.Lepsza personalnie naszpikowana gwiazdami Hiszpanie równie okazała sie nie wystarczajaca na młodych gniewnych.Zauważylem jeszcze w sparingach kłopoty słoweńców z utrzymaniem odpowiedniego rytmu gry przez całe spotkanie. Jakies glupie straty etc. no ale zobaczymy ???? Litwa owszem zagrała wczoraj slabo.Ale to byl mecz nieustannej walki,defensywa obu ekip stała na świetnym poziomie.Spodziewałem sie muru ze strony Litwy ale kebaby mnie zaskoczyly.W tamtym meczu zadecydowal szczegół w postaci celności.Wczoraj im nie wchodzilo i wątpie by dzisiaj bylo podobnie.U nas wszystko wyglada pieknie oprocz elementu bez ktorego nie ma możliwości ogrania litwy - obrona.Cały czas mamy z tym klopoty.Litwini samą ilościa picków na które nabierali nas bułgarzy sa w stanie rozmontowac nasza defensywe. I chyba najwazniejsze aspekt tego spotkanie - Litwa musi wygrac jeśli chce wyjść z grupy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pozwolę sobie również zabrać głos odnośnie dzisiejszej potyczki naszej reprezentacji z Litwą i niestety ale w moim odczuciu to nawet taki kurs jak 1.45 u kolegi Predictions, to rzekłbym bardzo dobra promocja na dziś. Litwinów wczoraj zgubiła przede wszystkim nadmierna chęć wykorzystania swojej broni jaką są rzuty za 3pkt, jedynym zawodnikiem, który trafiał był Jasaitis stąd też dziwiłem się dlaczego nie wypracowują akcji na obowdzie pod niego, zamiast tego każdy chciał być bohaterem i koniec okazał się fatalny dla Litwy a dla nas w perspektywie dzisiejszego meczu najgorszy z możliwych. Tak jak już panowie wyżej wspominali Litwa bardzo mocny nacisk stawia na obronę co przy dość chaotycznym graniu naszje reprezentacji może być strzałem w 10, nie ma się co czarować, jeżeli Koszarek dziś znów nie będzie miał pomysłu na grę to polegniemy, chyba że do pierwszej piątki wróci Szubarga.
Myślę, że typ hendi na Litwę -5,5 jest dziś dość ciekawym kąskiem.
 
1 0

123owca321

Użytkownik
???? Polska - Litwa ???? ✅✅
typ: Marcin Gortat over 12,5
kurs: 1,85
bukmacher: bah

Analiza:
Dziś czeka nas zdecydowanie trudniejsze spotkanie niż wczorajszy pojedynek z Bułgarami. We wczorajszym meczu Marcin Gortat zdobył 16 punktów. Dziś już nie będzie tak łatwo rzucać ale kto ma poprowadzić nasz zespół jak nie Marcin? Z pewnością jest w stanie rzucić te 13 punktów. We wczorajszym meczu imponował blokami, zbiórkami, sądzę, że dziś również pokaże na co go stać w najlepszym wydaniu a doświadczenie z NBA będzie miało wpływ na to, że wiele piłek będzie grane na niego.


???? Polska - Litwa ????✅✅
typ: over 157,5
kurs: 1,85
bukmacher: bah

Analiza:
Wczoraj Polacy wygrali z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie, Bułgarią 90:78 (daje to 168 punktów). Nasi dzisiejsi rywale przegrali z Turcją 76:84 (łącznie 160 punktów). Uważam, że dziś obie drużyny są w stanie zdobyć około 160 punktów. Litwini rzucili aż 76 niezłej drużynie jaką jest Turcja. Świadczy to o sporej sile ataku, która niestety dla polskich kibiców będzie się przebijać przez naszą obronę. Możemy stracić ponad 80 punktów. Ale mimo wysokich zdobyczy punktowych Litwa też sporo straciła. Sądzę, że Polacy na czele z Marcinem Gortatem są w stanie zdobyć 70-80 punktów. Koszykarze mówili po wczorajszym meczu, że trybuny niesamowicie im pomagały. Nie sądzę, aby dziś było inaczej. Zapowiada się ciekawy mecz i z pewnością zobaczymy wiele punktów.✅
 
A 0

almighty

Użytkownik
Greece (-3.5) - Croatia @1.90
Latvia - France over 146.5 @1.90
Slovenia - Serbia under 140.5 @1.90
Lithuania (-4.5) - Poland @1.90


analizy krotko:
Grecja pokazala, ze jest bardzo mozna i swietnie broni. Potwierdzili, ze beda walczyc o najwyzsze cele na tych ME. Chorwacja jest jak najbardziej do ogrania dzisiaj.
Lotwa nie istnieje w obronie, a skutecznosc Francj musi sie troche poprawic w stosunku do wczorajszego spotkania. Mysle, ze nie sa oni w stanie zatrzymac nikogo ponizej 80 pkt, a ataku graja calkiem przyzwoicie - over wydaje sie sensownym rozwiazaniem.
Serbia opiera swoja ge na swietnej obronie, Slowenie rowniez potraf dobrze bronic. To wazny mecz dla obu ekip i spodziewam sie wysokiego poziomu obrony i duzej walki. Linia ustawiona dosyc nisko, ale spotkanie powinno byc underowe.
Litwa ma zdecydowanie rowniejsza druzyne, dobrze zbilansowana. Bronia na lepszym poziomie niz Polska i to bedzie zauwazalne. Polska gra praktycznie wiekszosc spotkania pierwsza piatka, Gortat trzyma obrone na malowanym, ale na obwonie nie wyglada to tak dobrze. Mysle, ze Litwa jest on nas lepszym zespolem i mimo slabszego pierwszego spotkania dzisiaj to oni powinni wygrac.
 
B 0

balik1000

Użytkownik
Nie wiecie moze jakie sa zasady przyznawania lokat w grupie? postawilem na zwyciestwo hiszpanow w grupie. Teraz slowenia wygrala z serbia a jak wiemy wczoraj hiszpania dostala baty od serbow. Beda sie liczyc bezposrednie male pkt jak wygra hiszpania jutro czy jak beda przyznawac pierwsze miejsce?
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
Nie wiecie moze jakie sa zasady przyznawania lokat w grupie? postawilem na zwyciestwo hiszpanow w grupie. Teraz slowenia wygrala z serbia a jak wiemy wczoraj hiszpania dostala baty od serbow. Beda sie liczyc bezposrednie male pkt jak wygra hiszpania jutro czy jak beda przyznawac pierwsze miejsce?
z tego co się orientuje robi się małą tabelkę i liczy się różnicę koszy w spotkaniach między drużynami

natomiast jeżeli w grę wchodzą dwie drużyny wtedy po prostu decyduje spotkanie między nimi
 
P 0

papi

Użytkownik
Dla mnie na dzisiaj najpewniejsze typy to że Wielka Brytania ponizej 67,5 punktow i słowenia +7,5 punkta.
serbia swietna obrona, wczoraj poprostu słowenia zagrała swietnie, brytyjczycy nie maja dzis szans.
Jesli chodzi o mecz hiszpanow to wczoraj ich nie tykałem bo chciałem sie przekonac czy rzeczywiscie sa bez formy, no i sa tragedia dac sobie rzucic tyle punktow przez brytyjczykow i nie sadze ze dzis sie odrodza, mysle ze słowenia ten mecz wygra a juz napewn nie przegra 8 punktami
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Spotkanie: POLSKA - TURCJA
Typ: Polska +4,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bwin
Godz:18:15

Analiza:

W odbywajacych sie w polsce mistrzostwach europy w koszykówce dojdzie dzis do spotkania pomiedzy dwoma najlepszymi zespołami w grupie. Sotkaja sie zespół gospodazy z zespołem turcjii. Polska jak wszyscy widzimy na tych mistrzostwach gra piekna koszykówke.Jak narazie pokonali oni Bułgarów 90:78 a tagze Litwinów 75:86 wiec jak widac z meczu na mecz graja coraz lepiej. Mimo ze polska ma juz awans do nastepnej fazy to mysle ze jednak nie odpuszcza tego meczu i powalcza o zajecie 1 miejsca w grupie. A teraz kolka słow o Turcjii. maja oni na koncie taka sama ilosc pkt co my .na rozpoczecie mistrzostw pokonali bronzowych medalistów swiata Litwinów a we wczorajszym meczu pokonali Bułgarów. Dodatkowym atutem jest fakt iz graja dla polskiej publicznosci która jak wiadomo w znacznym stopniu pomaga koszykarza dopingiem. Mimo iz polska jest na 55 pozycjii w swiatowym rankingu to mysle ze w tych mistrzostwach zdobedzie medal i awansuje o kilkanascie miejsc.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Wczoraj wiele osob gralo na Litwe, dzisiaj pewnie jeszcze wiecej zagra na Polakow. Ja jestem wielkim optymista jesli chodzi o szanse naszej druzyny na tych mistrzostwach i licze na cos wiecej niz tylko awans na mistrzostwa swiata, ale uwazalbym z tym meczem. To ze ogralismy Litwe wcale nie oznacza ze poradzimy sobie rowniez z Turkami, to druzyny na podobnym poziomie, ale grajacy inny basket. Turcja przede wszystkim ma w skladzie 2 wielkie indywidualnosci. Pozornie wydaje sie ze na Hedo mamy zawodnika o podobnych warunkach fizycznych- Michala Ignerskiego. Ale to tylko pozory, Ignerski jest bardzo wazna postacia w naszym ataku, ale w obronie niestety nie prezentuje juz tak duzych umiejetnosci. Druga wielka gwiazda tureckiej ekipy jest oczywiscie Ilyasova, ktory dobil nasza druzyne w meczu sparingowym. Wtedy kryl go Roszyk, ktory wystapil w pierwszej piatce, teraz niestety nie ma takiej mozliwosci, wprowadzajac go do wyjsciowego np za Ignerskiego bardzo oslabiamy sile naszego ataku, ktory tak dobrze pracuje na naszych mistrzostwach. Dlatego mam nadzieje, ze Muli Katzurin przygotowal jakies warianty obrony zespolowej wlasnie przeciwko Ilyasovy, bo to on jest najgrozniejsza bronia tureckiego zespolu. A wracajac do Roszyka to mimo wszystko koniecznie musi zagrac dzisiaj jeszcze wiecej minut niz wczoraj, nie ma w naszej druzynie lepszego obrony na obwodzie.
Szkoda ze poprzednie mecze Turkow nie daly pokazaly jak wyglada powrot do obrony Turkow, bo dzisiaj kolejny raz szybki atak powinien byc jedna z naszych glownych broni. Bardzo sie ciesze z tego, ze z Krzysztof Szubarga (raczej) powrocil do pelni sil, bo wczoraj doskonale bylo widac ktory rozgrywajacy jest bardziej przydatny dla naszego zespolu. Mimo tego powinien jednak troche mniej grac, chociaz wiadomo ze mozna sobie pisac i pisac, a koncepcja Katzurina i tak nie ulegnie zmianie i dzisiaj znowu Gortat z Loganem rozegraja po 37 min w meczu... W kolejnej fazie turnieju na szczescie mecze sa rozgrywane co 2 dni, ale i tak mozna miec obawy czy naszym reprezentantom starczy sil, oby starczylo az do samego finalu ???? Swoja droga reprezentacje Polski stac na jeszcze lepsza gra, jeszcze mozna poprawic kilka rzeczy m.in. wspolprace wysokich z graczami obwodowymi. Mam nadzieje ze polska reprezentacja dzisiaj rowniez wygra, ale to na pewno nie bedzie latwy mecz i nie liczylbym na to ze znowu sie uda odskoczyc na 11 pkt juz na poczatku 1. kwarty. Chociaz kto wie... ???? Oczywiscie odradzam granie na Polske za gruba kase, a sam chyba pocisne lekko na hc do przerwy ???? Polska +2.5 ht @1.9, tobet
EDIT
W końcu liderzy dzisiejszych teamów grają w jednym zespole - Orlando Magic. Chodzi mi oczywiscie o Marcina Gortata i Hedo Turkoglu.
GRALI :p od nowego sezonu Hedo bedzie zawodnikiem Toronto Raptors
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Polska - Turcja
9.09.2009 18:15
Typ: W której kwarcie zostanie uzyskanych najwięcej punktów? 2 kwarta
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bwin

Analiza: Dlaczego dzisiaj taki &quot;dziwny&quot; typ? Ano dlatego, że juz inni dostrzegli ten mecz i stawiali już na Polaków w tym meczu, także z handicapem, więc nie bede powtarzac ich typów. Stawiam tak nietypowo, pierwszy raz stawiam taki typ. Dlaczego 2 kwarta? Bo w dwóch meczach Polaków tymi kwartami, w których to zdobywano najwięcej punktów była pierwsza i oststnia odsłona. Stawiam zatem, że dzisiaj w tych kwartach bedzie spokój. Pozostają dwie środkowe kwarty, z których to wybrałem tą pierwszą, czyli drugą. Z założenia bukmacherów, w tej kwarcie powinno zostać zdobytych najmniej punktów, jednak nie wiem dlaczego? W ostatniej kwarcie wiadomo, że drużyny gonią wynik, faulują, rzucają wolne. Tutaj jest czysta gra, licze na trójki ze strony obydwu zespołów. Wiadomo, że Turcja to wymagający przeciwnik, z którym przegralismy neidawno na turnieju w Londynie 66:58, więc trudno bedzie o wygraną. mam nadzieje, jednak, że poradzą sobie z Turkami. W końcu liderzy dzisiejszych teamów grają w jednym zespole - Orlando Magic. Chodzi mi oczywiscie o Marcina Gortata i Hedo Turkoglu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Poniżej rozkład spotkań rundy kwalifikacyjnej (ze strony eurobasket2009.org):

11.09.2009, Bydgoszcz
E/1 Rosja - Chorwacja , godz. 15:45
E/2 Niemcy - Grecja , godz. 18:15
E/3 Francja - B.J.R. Macedonii, godz. 21:00
12.09.2009, Łódź
F/3 Turcja - Hiszpania, godz. 15:45
F/1 Polska - Serbia, godz. 18:15
F/2 Litwa - Słowenia , godz. 21:00
13.09.2009, Bydgoszcz
E/4 B.J.R. Macedonii - Niemcy, godz. 15:45
E/5 Grecja - Rosja, godz. 18:15
E/6 Chorwacja - Francja, godz. 21:00
14.09.2009, Łódź
F/4 Hiszpania - Litwa, godz. 15:45
F/5 Słowenia - Polska, godz. 18:15
F/6 Serbia - Turcja, godz. 21:00
15.09.2009, Bydgoszcz
E/7 Rosja - B.J.R. Macedonii , godz. 15:45
E/9 Francja - Grecja, godz. 18:15
E/8 Niemcy - Chorwacja , godz. 21:00
16.09.2009, Łódź
F/8 Litwa - Serbia, godz. 15:45
F/7 Polska - Hiszpania, godz. 18:15
F/9 Turcja - Słowenia, godz. 21:00
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Grecja - Niemcy
Grecja -7,5 pkt half time 1.85 Expekt
✅✅

Mój typ dnia. Grecy bardzo mocni na tych mistrzostwach a w pierwszych połowach wręcz rozrywają na strzępy swoich przeciwników, +24, +21, +14 po dwóch kwartach w pierwszych trzech spotkaniach. Moim zdaniem żaden z dotychczasowych przeciwników Greków nie jest słabszy od reprezentacji Niemiec. Szczególnie kasacja bardzo silnych Chorwatów robi wrażenie, Grecy po dwóch kwartach prowadzili z nimi 21 punktami. Niemcy to jedna ze słabszych drużyn na tych mistrzostwach. Co prawda ich wyniki z pierwszej fazy tego nie pokazują jednak trzeba wziąc pod uwagę, że grali oni z przeciętną Macedonią, bardzo osłabioną Rosją i czekąjąca na czwartą kwarte w każdym meczu Francją. Grecy grają zdecydowanie lepiej niż każda z wymienionych drużyn. Grecja spokojnie jest w stanie wygrac to spotkanie +20 ale przy wysokim prowadzeniu do przerwy Grecy mogą zwolnic tempo i tym samym Niemcy w drugiej połowie mogą odrobic z 5 pkt. Handicap na cały mecz (od -14,5 do -16,5) jest mniej pewny niż handi do przerwy ponieważ na tego typu długich turniejach nie dąży się za wszelką cene do wysokich zwyciestw. Grecy w dotychczasowych spotkaniach od początku rzucają się na przeciwników jak wściekłe zwierzęta wypuszczone z klatki, dopiero w 3 i 4 kwarcie potrafia ewentualnie zwolnic jezeli przewaga jest bezpieczna.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Turcja vs. Hiszpania
Turcja
3,50
bet365

Czekałem, aż buki wystawią kurs na to spotkanie ... i się trochę zdziwiłem. Cały czas bukmacherzy ślepo wierzą w potęgę Hiszpanii, ale ewidentnie to nie jest ich turniej. Skoro kurs taki wysoki to czekałem sądząc, że jeszcze pójdzie w górę, ale już idzie w dół. Widziałem, że Esc już na samym początku załapał 4,10 bodajże i to chyba z Unibetu ... ja widziałem 3,75 w szczycie na bet365 i to koniec. Trzeba grać 3,50 który także prezentuje się rewelacyjnie. Zaczynając od teamu Turcji to mogę powiedzieć, że jak na razie wszystko funkcjonuje jak należy. Linia defensywna, linie, a przede wszystkim linia ofensywna. Lider- Turgoklu gra dobre mecze, nie można narzekać na jego postawę. Reszta ekipy, z mocno chwalonym Ilyasovą także gra na dobrym poziomie. Asik, rozmontował nasz zespół w ostatnim spotkaniu grupowym, więc widać, że każdy jest w stanie, kiedy np. Hedo gra słabszy mecz, wziąć ciężar gry na barki. Na tym właśnie polega gra zespołowa, która zawsze skutkuje dobrym wynikiem. Tak właśnie jest w przypadku reprezentacji Turcji. Co do Hiszpanów, to już widziałem falę krytyki na ich temat, ale trudno się dziwić. Taką kichę jaką grają to się w głowie nie mieści. Jako tako spisuje się Pau, ale to jest mizerny skutek, skoro reszta teamu nawala. Czasami ktoś się wybije, ale w końcowym rozrachunku jest totalne dno. Nic nie pracuje. Nawal praktycznie każdy aspekt, nie widać gry zespołowej, która jest najważniejszym czynnikiem. Każdy się patrzy na każdego, wielka bujanka i widać efekty. Wielka Brytania prawie by im zrobiła kuku, Serbia wygrała, a Słowenia też im napsuła sporo krwi. Jeszcze po pierwszym nawet po drugim spotkaniu sądziłem, że Hiszpanie mają lekka zadyszkę i jeszcze się wkręcą w turniej, ale po trzecim spotkaniu śmiem w to wątpić... Gram ze spokojem Turcję, bo porównując występy obu zespołów w tym turnieju to właśnie Kebeby deklasują Hiszpanów... Zastanawiam się tylko jak buki będą z każdą minutą reagować na to spotkanie. Myślę, że kurs będzie radykalnie maleć, bo wątpię żeby szedł do góry... Peace V
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Turcja - Hiszpania
Typ: 1 (1X2)
Kurs: 3.60
Unibet
Pierwszy dzień rywalizacji w drugiej fazie turnieju dla drużyn z grup C i D. Wybrałem spotkanie pomiędzy zespołami, które w XXI wieku sięgały już po srebrne medal Mistrzostw Europy - Turkowie zmierzą się z Hiszpanami. Swój typ opieram przede wszystkim na bardzo dobrej postawie Turków w poprzednich meczach tych mistrzostw, pokonali oni najpierw Litwę 84:76, następnie zmiażdżyli Bułgarów 94:66 oraz pokonali Polaków 87-69. Świetnie dysponowany jest Ilyasova, który rzuca ze skutecznością bliską 50% za 2pkt oraz dokładnie 50% za 3pkt, ze średnią 17 punktów na mecz jest w czołówce najlepszych strzelców turnieju. Kolejnych trzech zawodników - Arslan, Turkoglu i Asik również mogą się pochwalić wysoką średnią punktów na mecz (ponad 12), natomiast Tunceri z ponad 4 asystami na mecz jest w czołówce najlepiej asystujących graczy Mistrzostw. Hiszpanie do tej pory nie prezentują się na miarę swoich możliwości, mają ciągłe problemy z kontuzjami przez co ich gra na razie wygląda tak jak wygląda. W pierwszej fazie mistrzostw męczyli się niemiłosiernie, rozpoczęli od porażki z młodymi Serbami 57-66 (rzucając ledwie 23 punkty w pierwszej połowie), następnie męczyli się do ostatniej chwili z przeciętnymi Brytyjczykami, przegrywając jeszcze na 2 minuty przed końcem spotkania,ostatecznie wygrywając 84-76, a w ostatnim spotkaniu dopiero po dogrywce, dość szczęśliwie pokonali Słoweńców 90-84 (76-76). Dużym plusem jest coraz lepsza gra Paula Gasola, zawodnika który jest bardzo ważnym ogniwem zespołu. Gra Hiszpanów nie wygląda do tej pory najlepiej, zdaję sobie sprawę że Hiszpanie powinni dopiero zacząć się rozkręcać i grać z meczu na mecz coraz lepiej, jednak trafiają dziś na Turków, którzy jeśli tylko zagrają tak konsekwentnie jak w poprzednich meczach mają ogromną szansę na pokonanie faworytów tych mistrzostw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom