>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Etap III - Runda Playoff

S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Ależ to były emocje do końca, przed ostatnim meczem chyba 6 graczy miało szanse nawet na 1 miejsce. Ja położyłem ten mecz ale tak bywa, gratulacje dla podium i dzięki za grę przez ten cały czas, świetna zabawa. 
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dzięki wielkie za przednią zabawę. Gratulacje dla wszystkich uczestników, szczególnie dla tych z przodu tabeli. Słowa uznania dla twórcy formuły konkursu i modom za ogarnianie tego bałaganu. Koniec zmagań to niestety koniec już praktycznie sezonu i kolejne długie oczekiwanie aż warkot motocykli we wszystkich polskich ligach znowu zabrzmi.

Pozdro! 
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Jak dla mnie pomysł na format konkursu w tym roku sprawdził się w 100%, emocje były znacznie większe niż w zeszłym roku, szczególnie ostatniego dnia, bo i stawka była znacznie większa. Ze swojej strony dzięki wszystkim za zabawę w tym roku, znów udało mi się wygrać mimo że w życiu nie byłem na meczu żużlowym, co tylko świadczy o tym, że w bukmacherce liczy się szczęście i trochę wyczucia w typowaniu, niekoniecznie dogłębne analizy i znanie dyscypliny sportu "od podszewki ;) 
Do zobaczenia za rok, oby w takim samym, a nawet szerszym gronie! :)
 
 
C 1K

czleko

Użytkownik
To szczególne wyrazy uznania dla Ciebie pitcairn, że wygrałeś nie czując w życiu nigdy na stadionie zapachu spalonego metanolu :) Wyrazy podziękowania dla wszystkich biorących udział w konkursie, też mam nadzieję, że konkurs z roku na rok będzie rósł w siłę i wprowadzimy pewne rozwiązania, które w decydujących momentach ograniczą identyczne typowania dwóch lub większej ilości konkursowiczów.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Również wielkie dzięki za rywalizacje. Słowa uznania dla @neutralny, który walnie przyczynił się do sprawnego przebiegu konkursu.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
pitcairn gratuluję kolejnego zwycięstwa. W ubiegłym roku byłem drugi, a tym razem nie poszło w play offach. Dzięki za dobrą zabawę i duże ukłony za sprawną organizację.
 
Do góry Bottom