>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Esportowe banialuki

T 12,4K

tadzin

Użytkownik
Z okazji inauguracji Plus Ligi postanowilem zalozyc topic, zobaczymy co z tego wyniknie. Wszystko grane w real na unibecie, w wiekszosci bede staral sie wyskrobac jakies analizy.

1. SKra - Fart +16,5pkt 1,8 10zł⛔
2. 1st set Skra - Fart +5,5pkt 1,9 10zł✅
3. Skra - Fart over 180,5 pkt 5 5zł⛔ pogrom ????
Co do pierwszego typu to kurs juz spadl (wczoraj handi wynosilo 18,5 i kurs 1,85 co wygladalo naprawde dobrze), aczkolwiek pisze takie kursy po jakich zagralem rano.
Skra najprawdopodobniej wyjdzie w najsilniejszym skladzie z Wlazlym, Kurkiem, Winiarskim, Zatorskim, Falascą, Klosem i Mozdzonkiem, chociaz nie zdziwilyby mnei male roszady w skladzie. W meczu przeciwko Warszawie z okazji inauguracji sezonu w Belchatowie, Skra wygrala 3-2 i to grajac pierwszym skladem, wiec nie spodziewam sie jakiegos lomotu, ktory skra mialaby spuscic Fartowi. Oczywiscie druzyna Wawy na papierze wyglada zdecydowanie lepiej od Farta, jednak nie sadze aby Skra miala ochote karac juz na starcie beniaminka i sadze ze seta moga nawet im w jakis sposob pomoc ugrac jak to mialo miejsce rok temu w Wieluniu.
Na dodatek wiekszosc skaldu Skry jest po przegranych MS, nie mieli tyle czasu by wszytsko dobrze zgrac po parumiesiecznej przerwie w rozgrywkach ligowych. Memorial w Warszawie oraz mecz inauguracyjny w Belchatowie w wykonaniu Skry charakteryzowaly sie dobrym poziomem lecz nie bylo to o klase wyzsze od przeciwnika, lecz lepsza koncentracja w waznych momentach i dobre koncowki setow, sadze ze w tym meczu rowniez bedzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
5. Wielun - Resovia -8,5 pkt 1,85 10zł⛔
6.Wielun - Resovia -1,5 1,72 10 zł⛔ ...
W Resovi zagra Grozer, Cernic rowniez gotowy do gry. Ciekaw jestem czy Baranowicz jest liczony jako Polak czy tez obcokrajowiec bo od tego bedzie zalezec czy zobaczymy na przyjęciu Cernica czy tez Mike/Buszka. Najbardziej prawdopodobny sklad Resovi na ten mecz: Baranowicz, Grozer, Igla, Kosok, Perlowski, Akhrem, Mika/Cernic. Baranowicz mozna bylo ogladac na memoriale W Warszawie gdzie jego gra bardzo mi sie podobala, ladne przerzuty przez cale boisko czy tez pare razy swietnei wrzucona krotka z 3 metra do srodkowego. Akhrem w bardzo dobrej dyspozycji, Igla na Ms pokazal ze gra naprawde dobrze. Travica podkresla ze od poczatku Resovia nie bedzie odpuszczac i bedzie walczyc o kazdy punkt, wiec o jakimkolwiek odpuszczaniu nie moze byc mowy.
Z kolei druzyna z Wielunia co prawda wygrala w sparingu przed sezonem z Resovia i to dosc pewnie (mialo to miejsce w Sanoku), lecz bylo to podczas MS, wiec Resovia grala bez Igly, Grozera, Cernica oraz jesli dobrze pamietam bez Jozefackiego ktory mial kontuzje (moge sie mylic), byl to sklad o wiele slabszy anizeli optymalny. Grę Wielunia w poprzednim sezonie charakteryzowalo dosc slabe przyjecie i gra glownei skrzydlami, w ktorej brylowali Lubiejewski i Blonski.
Roznica potencjałów pomiedzy druzynami jest ogromna, a skoro Resovia ma na celowniku MP to od poczatku musi zaczac wygrywac.
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
7. Warszawa +1,5 - Jastrzebie 1,6 10zł✅
8. Warszawa - Jastrzebie 2,2 5zł✅
Kurs mocno spadl ale sadze ze dalej oplaca sie zagrac, szczegolnie ze sklad Jastrzebskiego zdecydowanie slabszy jak rok temu, na dodatek Yudin na lawce. Z kolei Warszawa wzmocniona solidnie przez Prygla, Salasa, Bartmana + paru innych zawodnikow, swa sile pokazala wygrywajac z oslabiona Resovia i Skrą.

@edit
juz ktorys raz z rzedu zasugerowalem sie jakims &quot;arcymadrym&quot; artykulem w ktorym to jakis pismak wszem i wobec oglosil ze Gasparini bedzie grac od poczatku sezonu zas Yudin bedzie grzac lawe no i niezle sie zdziwilem widzac Yudina w wyjsciowej szostce... nie bede juz takimi &quot;odkryciami&quot; sie sugerowal juz Siltala mial nie grac w Czestochowie..
Co do meczu to nalezy podziekowac trenrowi Igorowi Prielożnemu ktory w genialny sposob zepsol bardzo dobra gre swojego zespolu i miast 3-1 dla Jw mamy 3-1 dla Wawy. Jeszcze raz dziekuje.
⛔24 temat bardzo slabiutko
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
9.
Wielun - ZAKSA
Skra - JW
Warszawa - Resovia⛔ pozamiatane
ako 1.83 stawka 40zł

Dlaczego tak ? Otoz nie jestem do konca pewny czy granie w drugiej kolejce Plus Ligi handicapow setowych/punktowych by mi sie oplacilo, a pierwsza kolejka srogo pokarała takie moje granie, a z powodu takeigo ze mecze Wawy, Skry, Jw, Zaksy ogladalem to tych typow jestem bardzo pewien. Skra zagrala na bardzo dobrym poziomie z ogromna iloscia bledow na zagrywce. Jastrzebie zdecydowanie slabsza druzyna jak rok temu, o wiele mniejsza sila jesli chodzi o srodek i Yudin w slabszej dyspozycji. Z kolei ZAKSA na dobrym poziomie choc, tak jak to mialo miejsce rok temu lubi miewac zabawne przestoje. Warszawa wygrala glownie dzieki glupim decyzjom trenera JAstrzebia ktory wpierw przegral trzeciego seta robiac podwojna zmiane przy stanie 18-14 a nastepnie sciagnal Divisa, za ktorego wszedl Wika, ktory partaczyl wszytsko jak lecialo od przyjecia po atak.
niezlym typem wydaje sie rowniez Fart +2,5 gdyz druzyna z Bydgoszcza potrafi po swietnej grze wpadac w ogrmone przestoje i tracic seriami punkty co mialo miejsce chocby w ostatnim meczu przeciwko Czewie.
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
Jak widac powyzsze kupony doprowadzily do bardzo szybkiej i efektownej porazki, co domyslam sie bylo spowodowane brakiem konretnej koncepcji gry. Wpierw mialem grac same single potem puscilem tripla &quot;pewniaka&quot; i tak to sie skonczylo. Teraz dopoki sie nei odbije bede gral wirtualnie, ale tylko i wylacznie single. I zaczyanm uzywam stawek 1/10j zobaczymy czy jest to rzeczywiscie lepsze rozwiazanie.
Pierwsze typy:
1. Fart - AZS Olsztyn 2 7/10⛔
Taki kurs na Olsztyn to dla mnie przeogromne value, szczegolnie po wygranej u siebie Olsztynian z Czewą, oraz tym co pokazali w ostatnim meczu przeciwko Delectcie (pomimo ze przegranym 3-0 to koncowki 2. jak i 3. seta mogly byc wygrane przez Olsztyn zabraklo im troche szczescia). Zdecydowana luką w obozie z Olsztyna jest osoba atakującego, raptem w końcówkach kończyli oni wazne pilki a tak ich skutecznosc byla slaba. Ze swietnej strony caly czas pokazuje sie rozgrywajacy Kert Toobal, idealnie gra on ze swymi środkowymi Gunią i Cedicem co owocuje masą punktow zdobywanych w kazdym meczu. Z dobrej strony pokazał sie rowniez na przyjeciu Francuz Tuia.
Jescli chodzi o druzyne Farta ze Skra i Jastrzebiem dostali mocne lanie, brakuje im bradzo lepszego atakujacego. Z kolei wygrana z Delecta, patrzac po statystykach byla spowodowana w pierwszych dwoch setach dwoma przestojami Bydgoszczan po drugiej przerwie technicznej. Na pewno aktualnie najwazniejszymi ogniwami druzyny z Kielc sa Francuz Kapfer na przyjeciu oraz Szczerbaniuk na srodku.
Zespol z Olsztyna na tle sportowym i jesli chodzi o aktualny poziom formy, pokazuje sie w zdecydowanie lepszym swietle.
Typy bardziej &quot;na sucho&quot; analiza potem:
2.Pamapol - Delecta 1.72 3/10⛔
3.Skra - ZAKSA +5,5 1.85 3/10✅
4. Kopenhaga - Barcelona Messi strzeli co najmniej 2 bramki kurs:4 1/10⛔ z sympatii do barcy bardziej niz z czystego rozumowania

post ⛔8,45
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
5. ZAKSA - JSW +2,5 1.65 10/10 ✅
taki kurs to ja biore od reki bo spadnie bankowo, na ostatnio dobrze spisujace sie Jastrzebie, w ZAKSIE czasem troszke szwankuje pozycja atakujacego i sadze ze ugranie seta przez JW to raczej formalnosc
6. ZAKSA - JSW wynik po pierwszych dwoch setach X2 2.26 2/10✅
@edit przemyslenia pomeczowe
Z bardzo dobrej strony pokazal sie Mitja Gasparini, pomimo ze w 1. secie mial on ogromne problemy i spartaczyl z 5 pilek, to w nastepnych setach zagral wrecz kapitalnie zarowno w ataku jak i na zagrywce. Lomacz pomijajac pare niedokladnych przerzutow rowniez swietnie gubil blok, wydaje mi sie ze jest to przyszly 1. rozgrywajacy naszej reprezentacji. Divis znow bardzo dobre spotkanie, dobrze bronil rowniez libero Rusek. Caly czas troche brakuje drugiego srodkowego na miare Czarnowskiego (Nowik spisuje sie rownie dobrze co w poprzednim sezonie), Gawryszewski czy Polanski narazie nie blyszcza.
Z kolei gra ZAKSY zaczela kulec od keidy spadla skutecznosc Swidra, a w ataku nie radzil sobie Jarosz. Zmiana na Urnauta i Witczaka nic nie wniosła i z tego powodu Jw wygralo dosc pewnie 3-1. Srodek ZAKSY na kapitalnym procencie lecz sam srodek to niestety za malo przy bezsilnosci skrzydel. Ruciak dobre spotkanie, znow wysoka skutecznosc w ataku pomimo slabych warunkow fizycznych.
7. Resovia - Fart +20,5 pkt 1.85 4/10✅

----------------
post ✅12,42 j

temat ✅3,97j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
8. Skra -2,5 - Delecta @ 1.72 5/10j✅
Wlazły w bardzo dobrej dyspozycji, to samo Winiarski, Kurek jeszcze nie to na co go stać ale wiele zależy od tego jak wejdzie w mecz. Tak czy siak Bełchatów ma bardzo długą ławkę i choćby w ostatnim meczu pojawił się Antiga, a po statystykach widać że zagrał świetne spotkanie. Falasca prezentuje zdecydowanie wyższy poziom niż w końcówce ostatniego sezonu. Cały zespół chyba powoli wchodzi w sezon. Na dodatek za przeciwnika ma kogoś o wiele słabszego. Główną siłą zespołu Delecty jest Siltala, Sopko oraz Konarski/Szymański. Zespół Delecty jak już kiedyś pisałem miewa ogromne przestoje, często szwankuje przyjęcie. Liderem drużyny miał być Siltala, lecz nie idize mu to najlepiej. Ciekaw jestem dyspozycji Szymańskiego, który ostatnio rozegrał całkiem dobre spotkanie i w nim widzę jedyną możliwość ugrania przez Bydgoszczan seta, choć nie daję na to więcej jak 25 %.

9. Warszawa - Olsztyn +2,5 @ 1.72 3/10j⛔
Owszem Warszawa spisuje się kapitalnie, lecz aby miała już niszczyć drużyny gładko do zera to malutka przesada. Set jak najbardziej w zasięgu Olsztynian.
@pomeczowe
Olsztyn dla mnie kompletnie druzyna bez charakteru, tak samo jak Zaksa, a chodzi mi glownie o to ze by wygrac seta potrzebują miec jakąś konkretną przewagę z 5 punktów (choć często i to za mało). ZAKSA na 5 koncowek na przewagi w tym sezonie wygrała jedną, Olsztyn zas jesli chodzi o wyjazdy 0 na 6 (mecze w Olsztynie jakos im wychodza zas na wyjezdzie to jakas padaka).

10. Resovia - ZAKSA over 185,5 @ 1.85 2/10j✅
Bardziej na wyczucie, chyba że Resovia zgromi szybko ZAKSĘ, bo w gładkie zwycięstwo Kędzierzyna nie liczę.
@pomeczowe
1.set gra na przewagi no i wiadomo ZAksa przegrywa, 3. i 4. ogromna wypracowana przewaga no i dają radę, chociaz w 4. juz bylo blisko do zmarnotrawienia 6 punktowej przewagi. Heh i TB na przewagi tez na niekorzyść Zaksy.
post ✅2,3j
temat ✅ 6,27j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
11. Olsztyn +17,5 pkt - Skra @ 1.8 3/10j⛔
12. Olsztyn +2,5 - Skra @ 2.55 1/10j⛔
Pomimo że Olsztyn przegrywa wszystko na wyjeździe jak leci i to z teoretycznie słabszymi teamami, to nie są to jakieś pogromy gdzie tracą ogromny dystans do przeciwnika. U siebie grają o wiele lepiej (patrząc na wyniki i statystyki). Kurs na Skre -2,5 dla mnie nie do grania, zaś Olsztyn stać na jakaś w miarę równą grę i porażki do -20. W tamtym sezonie udało im się ugrać nawet seta w jednym z meczy przeciwko Skrze, drużyna jest całkiem solidna, aczkolwiek kompletnie nie potrafi grać w presji tj. nie trzyma kompletnie końcówek setów. Sądzę że bardzo możliwy jest scenariusz w miarę niezłej gry przez pierwsze dwa sety i strata po 3-4 punkty na set by w 3. secie gra się kompletnie posypała, ale ciężko aż tak dobrze prorokować przebieg meczu. Skra dalej bez Mariusza Wlazłego.
@pomeczowe
Olsztyn dno, dno i jeszcze raz dno. Przyjecia zero, skutecznosc w ataku na pojedycznym, czy bez bloku (!) fatalna, chyba nie zostaje nic innego jak grac przeciwko nim...
13. Wielun - Warszawa @ 1.72 6/10✅
14. Wielun - Warszawa -2,5 pkt @ 1.85 3/10✅
Jak dla mnie kurs &quot;zagadka&quot; skąd on taki, z jakich powodów i dlaczego. W tym sezonie Warszawa spisuję się bardzo dobrze, dobre transfery poskutkowały o wiele lepszą grą. W ostatnich kolejkach pokonali na wyjezdzie Delectę, zas u siebie Olsztyn. Posiadają bardzo silna zagrywkę, co przy słabym przyjęciu Wielunia powinno dokonać ogromnego spustoszenia. Skrzydła grają bardzo dobrze, cała druzyna stanowi świetny kolektyw. Nie wiem w czym prócz atutu własnej hali mieliby szukać zwycięstwa gospodarze. O zadnych kontuzjach w druzynie stolecznej nie ma ani słowa, z kolei w Wieluniu niepewny występ Lubiejewskiego, który nie zagrał w meczu z Fartem z powodu kontuzji pleców. Jesli chodzi o druzyne wielunska to maja na koncie 2 zwyciestwa, jedna u siebie z Delecta oraz drugie na wyjezdzie z Fartem i byl to bardziej prezent ze strony Farta, który łatwo marnotrawił solidne przewagi. Wszystko mowi za tym ze Warszawa jest zdecydowanym faworytem, choc nic mnie nie zdziwi nawet gladkie 3-0 dla Wielunia ; )
Ten typ to raczej bedzie niezła masówka na forum.
@po meczu
łatwo i przyjemnie. W 1. secie Wawa zagubiona, zas Wielun swietnie w przyjeciu i bloku, pozniej Wawa skoncentrowala sie i zaczela grac to co we wczesniejszych meczach w tym sezonie

15. Czewa +2,5 - Resovia @ 1.6 3/10j✅
Czewa prezentuje się ostatnio naprawdę dobrze, set jak najbardziej w ich zasięgu, niezlym pomyslem byloby tez handi punktowe. Z kolei gra druzyny z Podkarpacia nie jest wystarczająco stabilna, przedostatnio u siebie stracili seta z Fartem, a w pewnym momencie pachniało nawet TB.
@po meczu
Kapitalna gra AZSu. O ile na początku sezonu brakowalo skuteczności Murka i Gierczynskiego, tak w tym meczu zagrali swietnie, w pelni uzupelniajac atak z roznych stref. Janeczek znow na swietnym poziomie, Drzyzga rowniez rozgrywal bardzo dobrze, kapitalne rozegranie krotkich. Bardzo dobre zmiany trenera Kardosa szczegolnie Oczko w koncowce 3. seta. W druzynie Resovi kapitalnie Akhrem, na bardzo duzym %,bardzo mocna zagrywka, jednakze bardzo zabraklo skutecznosci Grozera raptem 33%, zagrywka rowniez slabiutko mu szła.

16. ZAKSA - Fart +20,5 pkt @ 1.8 3/10j✅
Liczę że beniaminek nie odda łatwo pola Kędzierzynaniom, typ bardziej suchy anizeli poparty mocnymi argumentami.
@pomeczowe
no no Farciarze ładnie cisną, TB z ZAKSA i to na wyjezdzie graty, kolejny handicap spokoojnie wszedł

post ✅7,07j
temat ✅13,34j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
pierwsze typy na razie bez analizy na sucho
17. Fart +1,5 - Wawa @ 2 2/10j✅
18. Fart - Wawa @ 2.95 1/10j✅ hihi
19. Fart - Wawa rezultat po dwoch setach 1X @1.68 5/10j✅
Jesli maja seta ugrać a szczerze jestrm bardzo przekonany że ugrają to bedzie to 1st lub 2nd set.
Stawiam Farta z racji bardziej przewrotności, oraz tego że już parę razy pokazali pazurki. Szczególnie że mecz grają u siebie (pomimo dziwnej ostatniej porażki z Wieluniem u siebie) i to tez bedzie dodatkowym atutem. Bardzo szkoda ze Fart nie posiada drugiego atakującego, bo ta pozycja nie jest najmocniejsza w tej druzynie. Warszawa jak Warszawa skald juz znany zalety najwieksze zdecydowanie zagrywka oraz skrzydła. Przy dobrym przyjęciu potrafią grać kapitalnie i nie dziwi to ze sa faworytem tego meczu. Bardziej liczę na to że Warszawiacy będą zmęczeni z racji tego że raptem 3 dni temu grali mecz ligowy przeciwko Wieluniowi (wygrany 3-1), a zawodnicy Fartu zabłyszczą (ostatni mecz porazka na wyjezdzie z ZAKSA 2-3).

post ✅7,35j
temat ✅20,7j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
20. JSW - Olsztyn +2,5 @ 1.72 3/10j✅
Gra Olsztyna w ostatnich meczach slaba, momentami beznadziejna, lecz sadze że ostatni mecz przeciwko Skrze dużo zmienił, a dokłądniej chodzi mi o trzeci set przegrany na przewagi, gdzie w końcu pojawiło się przyjęcie i kończenie pierwszej akcji. Może patrzę na to zbyt optymistycznie lecz sądzę, że po tym co gra aktualnie JSW (Gasparini wystrzelał się w Kędzierzynie niestety), jesli Olsztyn zaprezentuje sie jak w 3. secie vs Skra to jeden set wygrany przez Olsztynian powinien być formalnością, myślę że nawet 2 sety są w ich zasięgu.
@po meczu
Po 1. secie przestalem ogladac mecz gdyz Olsztyn znow gral totalna padake, wiec nie wiem co powiedzieć o 2. secie gdyz po statystykach wyglada na to ze Olsztyn zagral kapitalnie. Ogolnie jak przegyrwaja to porzadnie wiec w przyszlosci pomysle o jakis handicapach punktowych przeciwko Olsztynowi
post ✅2,16j
temat ✅22,85j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
statystyki po 20 kuponach
skuteczność typów 14/20 70%
jednostki postawione 70j
jednostki wygrane 92,85j
zysk ✅22,85j
yield ✅32,64%
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
21. ZAKSA - Czewa +2,5 @ 1.42 8/10j✅
22. ZAKSA - Czewa wynik po pierwszych dwóch setach X2 @ 1.68 5/10j✅

ZAKSA w osłabieniu, brak Świdra dość dotkliwy gdyż jego zmiennik Urnaut nie gra niczego imponującego. Ogromna siła na srodku siatki za sprawą Czarnowskiego (kapitalna skuteczność) oraz Gładyra (ten z kolei dokłada świetną zagrywkę). Skrzydła pozostawiają wiele do życzenia, Jarosz dość mocno faluje i często jest zmieniany przez Witczaka. Ogolnie nie wierze w zwyciestwo ZAKSY 3-0.
Czewa w wg mnie swietnej dyspozycji, a pisze to na podstawie meczu vs Resovia. Tam bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swietna gra Murka i Gierczynskiego. Przyjmowali jak i atakowali na bardzo dobrym procencie. W druzynie Czewy odczuwalny jednak brak dobrego libero, Michał Dębiec nie spisuje się tak dobrze jak Zatorski, choc moze to tylko moje subiektywne odczucie.

post ✅6,76j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
23. PGE Skra - Trentino @ 2.2 1/10j bwin✅
Po stawce widac ze typ bardziej loteria anizeli poparty jakimis mocnymi argumentami, a zagrany tak po pierwsze dlatego że Trento u siebie przeciwko Friedrischafen wygrało dopiero w TB (po kursach jak patrzyłem Niemcy byli skazywani na pogrom), po drugie w tamtym sezonie na wyjezdzie Trento nie wygrywało wszystkiego jak leci, mieli bodajze porazke na wyjedzie przeciwko Olympiakosowi Pireus.
Skra ostatnio wróciła do naprawdę dobrego poziomu, pomimo że ostatnio za przeciwników mają dół tabeli to w ich meczach widziałem tę iskrę dzięki której są oni najlepszą polską drużyną, perfekcyjne przyjęcie i gra wieloma strefami (Antiga pokazuje się z bardzo dobrej strony to samo Winiar). Poziom zagrywki równiez się podniósł (oczywiście poza Kurkiem ; P ). Obawiam sie o formę Wlazłego, ktory po kontuzji nie grał parę meczy, a od jego poziomu gry zależy bardzo dużo (rok temu sam ugrał seta przeciwko Dynamo Moskwa w półfinale LM w Łodzi).
Po stronie Trento dalej nieobecny będzię Juantorena.
Nie jestem znawcą siatkówki europejskiej, więc typ należy potraktować z przymrużeniem oka ;)
SKRA OGIEŃ
post ✅1,2j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
24. Czewa - Fart +2,5 @ 2 3/10j
25. Czewa - Fart over 180,5 pkt @ 3.2 2/10j
Czewa aktualny wicelider, perfekcyjny mecz przeciwko dobrze grajacej Sovi oraz niezły vs ZAKSA, jednakze przeciwko ZAKSIE juz brakowalo swietnej dyspozycji Janeczka. Czewa 2 dni temu wróciła z Holandi gdzie brała udział w meczu Pucharu Challenge Cup, wiec za duzo czasu na odpoczynek nie mieli. Z kolei Fart miał grubo ponad tydzień odpoczynku, na dodatek znalezli w koncu drugiego atakującego , Francuza Castarda Ludovica. Czewa na pewno jest faworytem, lecz gładkie 3-0 dla gospodarzy to mocna przesada.

26. Wawa - Skra -14,5pkt@ 1.85 3/10j
Ostatnie mecze zaczynając od Czewy a kończąc na Trento, charakteryzowały się bardzo dobrą a czasami wręcz perfekcyjną grą Bełchatowa, a nie padaką jaka miała miejsce na początku sezonu. Bardziej jestem skłonny ku 3-0 dla Skry z racji ich gry oraz tego, że Wawa troszkę się sypie, szczególnie brakuje dobrej gry Kubiaka oraz trzymania końcówek. Warszawa na pewno narzuci bardzo mocną zagrywkę, jednak po tym co pokazała Skra w odbiorze vs Trento jestem pewien że problemów za dużych ta zagrywka nie sprawi. Wydaje się że luka wsrod Skry jest libero Pawel Zatorski ktory miewa slabsze momenty, jednak jest to jego pierwszy sezon w Skrze, wiec potrzebuje on neico wiecej czasu na aklimatyzacje.
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
24. Czewa - Fart +2,5 @ 2 3/10j⛔
25. Czewa - Fart over 180,5 pkt @ 3.2 2/10j⛔
Czewa aktualny wicelider, perfekcyjny mecz przeciwko dobrze grajacej Sovi oraz niezły vs ZAKSA, jednakze przeciwko ZAKSIE juz brakowalo swietnej dyspozycji Janeczka. Czewa 2 dni temu wróciła z Holandi gdzie brała udział w meczu Pucharu Challenge Cup, wiec za duzo czasu na odpoczynek nie mieli. Z kolei Fart miał grubo ponad tydzień odpoczynku, na dodatek znalezli w koncu drugiego atakującego , Francuza Castarda Ludovica. Czewa na pewno jest faworytem, lecz gładkie 3-0 dla gospodarzy to mocna przesada.
Ze statystyk ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat meczu.

26. Wawa - Skra -14,5pkt@ 1.85 3/10j✅
Ostatnie mecze zaczynając od Czewy a kończąc na Trento, charakteryzowały się bardzo dobrą a czasami wręcz perfekcyjną grą Bełchatowa, a nie padaką jaka miała miejsce na początku sezonu. Bardziej jestem skłonny ku 3-0 dla Skry z racji ich gry oraz tego, że Wawa troszkę się sypie, szczególnie brakuje dobrej gry Kubiaka oraz trzymania końcówek. Warszawa na pewno narzuci bardzo mocną zagrywkę, jednak po tym co pokazała Skra w odbiorze vs Trento jestem pewien że problemów za dużych ta zagrywka nie sprawi. Wydaje się że luka wsrod Skry jest libero Pawel Zatorski ktory miewa slabsze momenty, jednak jest to jego pierwszy sezon w Skrze, wiec potrzebuje on neico wiecej czasu na aklimatyzacje.
Kolosalna przewaga Skry w każdym elemencie czego nie odzwierciedla za bardzo wynik.
post ⛔2,45j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
27. Bydgoszcz - ZAKSA @ 1.5 3/10j
Typ bardziej suchy, szczerze nie widzi mi się trzeci tak świetny mecz zagrany przez Delectę, a ZAKSA ostatnio gra na pozionie &quot;niezłym&quot;. Powiem tak, jesli Delecta zagra jak w Rzeszowie to ZAKSĘ bedzie czekac baardzo ciezka przeprawa...
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
27. Bydgoszcz - ZAKSA @ 1.5 3/10j✅
Typ bardziej suchy, szczerze nie widzi mi się trzeci tak świetny mecz zagrany przez Delectę, a ZAKSA ostatnio gra na pozionie &quot;niezłym&quot;. Powiem tak, jesli Delecta zagra jak w Rzeszowie to ZAKSĘ bedzie czekac baardzo ciezka przeprawa...
Bydgoszcz kolejny naprawdę dobry mecz, kolejny raz z bardzo dobrej strony zaprezentował sie Szymański jak i Sopko, dobra zmiana Pieczonki, zabrakło im troszkę gry w środku. Z kolei ZAKSA na dość średnim poziomie, po raz kolejny kapitalny % skuteczności gry środkiem.

post ✅1,5j
 
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
Podsumowanie Listopad
skuteczność: 19/27 ~~70%

jednostki postawione: 95j
jednostki wygrane: 124,85j
zysk: ✅ 29,85j
yield: ✅ 31,4%

Zielono mi ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 12,4K

tadzin

Użytkownik
28. Bydgoszcz - Czewa @ 2.1 5/10j bet365
Bydgoszcz owszem gra bardzo dobrze ostatnimi czasy, szczególnie Szymański oraz Sopko, choć jego gra już zaczęła mocno falować i musiał parę razy pooglądać mecz z ławki rezerwowych. Dobre zmiany daje również Pieczonka, jednakże w Rzeszowie miał bardziej dzień konia, takiego obijania bloku dawno nie pamiętam, z kolei ostatni mecz przeciwko ZAKSIE zagrał też na niezłym poziomie jednakże nie tak rewelacyjnie jak vs Resovia. Jesli chodzi o druzyne z Częstochowy to po praniu przeciwko Skrze grają świetną siatkówkę i sadze ze ponizej pewnego poziomu nie zejda, czego o Deletcie powiedziec nie mozna, a mowa tu glownie o porazkach 0-3 z Fartem i Wieluniem. Sądzę że poziom gry obu drużyn spada, jednakże o ile Czewa spadnie to jakiegos rozsadnego poziomu tak Delecta moze poplynac mocno w dol i sadze ze stanie sie to w najblizszym czasie.

29. Olsztyn - ZAKSA -12,5 pkt @ 1.85 3/10j
ZAKSA jesli wygrywa sety to sa to sety wygrywane wyrazna przewagą punktową. ZAKSA zdecydowany faworyt spotkania, gra AZSu caly czas kuleje.
 
Do góry Bottom