>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ESL Pro League Season 13 [ 8 marzec - 11 kwiecień ]

kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Kolejne wielkie wydarzenie już za 5 dni . Będę starał się systematycznie zaglądać do tematu i stworzyć go by był jasny, klarowny i przejrzysty . IEM nam pokazał co nie co . Mam nadzieję że zainteresowanie w temacie będzie większe i nieoficjalnie może uda się zorganizować konkurs . Jeśli macie jakieś pomysły propozycje lub chcecie wymienić zdania piszczcie śmiało. Mam mała koncepcje jak zaczynać nowe dni turnieju tutaj w temacie więc wszystko w najbliższym czasie .
ESL PROLIG.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +323
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
PONIEDZIAŁEK 08.03.

poniedzialek.png

Na pierwszy rzut oka Complexity , Heroic, Big , Będzie analiza wybiorę co uważam za słuszne
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Comlexity - FunPlus @ 1,55 / Wygrana Complexity

BIG - OG @ 1,42 / wygrana BIG

AKO: 2.20 BETCLIC


Idę w stronę faworytów . Complexity ma coś do udowodnienia . Mają porządna pake ale coś tam nie idzie. Skillowo mocni, jeśli zagrają na poziomie swoich umiejętności to nie widzę tu niespodzianki. FunPlus jest to też mocna drużyna która ciągle się rozwija. JKS ma coś do udowodnienia bo jego kariera w drużynie może się szybko skończyć/
OG ostatnio w rozsypce, próbują agresją czasami to siada, a BIG lubi grać na agresywne zespoły . Pierwsze kolejki mają to do siebie że dog bierze górę. Ale nie widzę jutro niespodzianek .
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Funplus - Renegades @ 1.75 / +1,5 mapy Renegades
Complexity - OG @ 1,45 / win Complexity

AKO: 2,54 Betclic


Wcale nie skreślałbym Renegades, moim zdaniem kursy przesadzone, urwanie mapy jest w zasięgu ręki , ba ja myślę że mogą szarpnąć cały mecz, na jednej mapie powalczyli dziś z Heroic. Complexity tak jak pisałem wczoraj mają coś do udowodnienia i grają dziś szybkie gładkie 2;0 . OG oglądałem wczoraj z jakimś mega dogami, tam cie ma w ogóle gry , teraz grają na BIG przegrali 1 mapę na drugiej walczą jak dojdzie do 3 nie widzę ich .
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Biorąc pod uwagę że jest małe zainteresowanie turniejem . Nie będę podawał dziennych meczów tylko ewentualnie typy z opisem .
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Bazując na wczorajszych wynikach i dyspozycjach poszczególnych zawodników jak ja widzę dzisiejsze mecze?

ENCE vs NiP
Ez for ENCE? Nie sądzę... Wczoraj ENCE wygrało spotkanie przeciwko mousesports z wynikiem 2:1, choć jak dla mnie było to wymęczone zwycięstwo. Na pierwszy rzut oka widać, że drużyna która gra ze sobą dopiero niespełna 1.5miesiąca zaczyna się dopiero zgrywać i brakuje jeszcze szerokiego mappoola, no i warto zaznaczyć, że ze względu na dołączeniu dwóch obcokrajowców jest zmiana w komunikacji na angielski. NiP po ostatnich porażkach jakby zaczynał się odbudowywać, we wczorajszej porażce z G2 niewiele brakowało do powrotów na mapach, widać było ten przebłysk, praca na bootcampie na pewno przynosi korzyści.

over 2.5 map 1.83
NiP +1.5 1.30


Faze vs mousesports
Faze po roszadach w składzie nabrało nowego wyglądu, widać że za sprawą karrigana zespół ten wygląda zupełnie inaczej, Twistzz również bardzo szybko wpasował się w ową formację. Wczoraj po wyrównanym meczu z Vitality zespół z amerykańskiej federacji poniósł porażkę wynikiem 1:2. Warto dodać że gra na Mirage po TT była bardzo widowiskowa i dominującą, na overpasie zabrakło głowy, przegrany clutch na shoxa 1vs3 w newralgicznym momencie i dobra dyspozycja ZywOo zaważyła na porażce. Mousesports, które po niedawnych zmianach grało wczoraj wygląda dosyć średnio, jedynie ropz ciągnął ten zespół jak mógł, dla mnie transfer dextera jest kompletnie niezrozumiały.

Faze 1 1.65
Faze +1.5 1.21

Vitality vs G2
ZywOo i spółka kontra nowe G2, ten pojedynek zapowiada się dość interesująco i mam nadzieję że będzie dość wyrównany. Ja osobiście idę w stronę 3 rozegranych map, tak jak wczoraj ZywOo prowadził swój zespół, mam nadzieję że dziś tego zabraknie w kluczowych momentach i G2 urwie mapę. G2 aktualnie posiada bardziej wyrównany skład i nie ma tu wiodących graczy, jedynym minusem z wczorajszego meczu jest słaba dyspozycja NiKo w roli snajpera, lecz po 24h myślę że zespół wyciągnie wnioski i poczyni pewnie zmiany w rozgrywce.

over 2.5 map 1.86
G2 +1.5 1.36


#1
NiP vs ENCE ov 2.5
Faze vs mousesports 1

Vitality vs G2 ov 2.5
Sinners vs Saw 2 +1.5
AKO:7.58

#2
NiP vs Ence 1 +1.5
Faze vs mousesports 1 +1.5

Vitality vs G2 2 +1.5
AKO:2.16
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Szkoda tego wczorajszego blamażu Vitality, bo skuteczność wynosiłaby 100%, ale tak jak pisałem że jeśli ZywOo nie odpali to G2 weźmie to spotkanie i tak się niestety stało, choć spodziewałem się bardziej zaciętego wyniku.
Ale kolejny dzień z nami i kolejne szansę na zarobek.

NiP vs Faze
Szwedzi tak jak się spodziewałem notują progres formy i we wczorajszym pojedynku pewnie pokonali ENCE 2:1 . Faze wygrało swój pojedynek na dość słabo dysponowany mousesports wynikiem 2:0 choć rywalizacja była bardzo zbliżona i wyglądało to następująco:16:13 i 16:10.
Jest to dość ciężki typ do wyznaczenia faworyta, gdyż obie drużyny są jeszcze w niestabilnej dyspozycji, lecz kieruję się w stronę wygrania choć jednej mapy przez szwedów. Wczoraj tak samo jak w przypadku porażki z G2 najbardziej wyrazistymi zawodnikami tej formacji byli nawwk i REZ, kórzy robili ogromną robotę na pozycjach entry i snajperze.
Sam więc skłaniam się ku typowi wygrania przez NiP choć jednej mapy po kursie 1.37, choć liczę tu na 3 mapowe spotkanie.

NiP vs Faze 1 +1.5 1.37
over 2.5 map 1.86

ENCE vs G2
Fińska organizacja nie jest jeszcze tak zgrana i ma węższy mappool od pozostałych zespołów z czołówki, pokazała to w ostatnim meczu przeciwko NiP przegrywając na swojej mapie wynikiem 16:2 po czym wygrała mapę przeciwnika wynikiem 16:5.
G2 jak na razie bez straty mapy w rywalizacji grupowej ESL Pro League 13. Tak jak wcześniej wspominałem NiKo się przełamał i dla mnie był mvp meczu z Vitality. Bazując na indywidualnych umiejętnościach jak i zgraniu zespołu swój typ kieruję w stronę G2.

ENCE vs G2 2 1.45
ENCE vs G2 2 -1.5 2.46



Vitality vs mousesports
Oba zespoły po ciężki starcie w pro lidze, jednakże w tym zestawieniu kierowałbym się w stronę ugrania mapy przez myszy. Tak jak pisałem już wcześniej w Vitality newralgiczną postawę pełni ZywOo, jeżeli umiejętnie odetnie się od gry jest możliwość na dość łatwę rozgrywanie, tak jak było to w przypadku meczu G2.
W niemieckiej organizacji mamy dość dużo indywidualnych i młodych talentów takich jak ropz, bymas czy frozen, którzy z pewnością bedą robili widoczną różnicę swoimi umiejętnościami.

Vitality vs mousesports 2 +1.5 1.47

#1
NiP vs FaZe 1 +1.5 1.37
G2 vs ENCE 1 1.45
Vitality vs mousesportst 2 +1.5 1.47
AKO:2.92

#2
NiP vs FaZe 1 +1.5 1.37
G2 vs ENCE 1 -1.5 2.46
Vitality vs mousesportst 2 +1.5 1.47

AKO:4.79

#3
NiP vs FaZe 1 +1.5 1.37
Voyvoda vs Blink 1 1.50
G2 vs ENCE 1 1.45

PACT vs Nemiga 2 1.42
AKO:4.23
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Głowa mała co się dzieje, po pierwsze tych meczów nie da się oglądać, typować też nie ma sensu, chyba że bawić się w granie dogów.
Oczy bolą co wyprawiają faworyci, szczerze top 30 hltv spokojnie by z nimi powalczyło. Więc kierunek granie w stronę dogów.
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Głowa mała co się dzieje, po pierwsze tych meczów nie da się oglądać, typować też nie ma sensu, chyba że bawić się w granie dogów.
Oczy bolą co wyprawiają faworyci, szczerze top 30 hltv spokojnie by z nimi powalczyło. Więc kierunek granie w stronę dogów.
Po części racja, lecz w meczu NiP i Faze, gdy popatrzyłem na wybór map to pierwszym moim spostrzeżeniem było że oba te zespoły wybrały picki dla przeciwników :) I tak się stało, pewna wygrana NiPu na trainie, a na overpassie zabrakło po prostu szczęścia dla Faze kończąc rozgrywkę najgorszym możliwym wynikiem 16:14. Choć zaznaczę tu, że wspominałem o zwycięstwie jednej mapy przez ekipę z Szwecji.

Co do meczu G2 z ENCE to niezła szopka się tam działa, jak zobaczyłem pierwszą połówkę w wykonaniu ENCE i potem spojrzałem na trzecią mapę, którą był Nuke już wiedziałem, że będzie po meczu. Jeżeli mówimy o pierwszej mapce, to zabrakło chłodnej głowy i szybszego przełamania, począwszy przez przegraną rundę pistoletową 1vs3, kończąc na paru clutch'ach przegranych w przewadze. Jeżeli się przegrywa się obie pistoletówki to chyba nie ma o czym gadać. Na mirku G2 zagrało dość przyzwoicie po stronie terro mecząc cały czas bombsite B :) Jeżeli chodzi o decidera, to tak jak wspominałem, czułem przegraną już na karku. Nie zrozumiałe było tylko dla mnie odrzucenie inferno i wybranie nuka, gdzie G2 kompletnie sobie nie radzi.
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
G2 vs FaZe
Rozgrywka w grupie B wchodzi już w kluczowy moment, dla niektórych zespołów są to mecze o pozostanie w turnieju. W tym pojedynku pod ścianą jest ekipa z amerykańskiej organizacji, która ostatnio przegrała dość niespodziewanie z NiP wynikiem 2:0. Aktualnie zajmuję 5 miejsce z ilością 3 pkt, do rozegrania zostały tylko dwa mecze. G2 po dobrym występie z NiP i rewelacyjnym z Vitality, gdzie oba te mecze drużyna ta wygrała 2:0, niespodziewanie przegrali z ENCE wynikiem 2:1. Lecz tak jak już wspominałem wyżej, zabrakło chłodnej głowy, przede wszystkim szczęścia, podejmowania dobrych decyzji i najbardziej wyborem map.
Jeżeli chodzi o wybór map, G2 w większości przypadków banuje overpasa, FaZe natomiast vertigo. Podejrzewam że FaZe pomiędzy wyborem nuke/inferno/mirage skusi się z pewnością na nuke, gdzie G2 ostatnio w pojedynku z ENCE było bardzo słabo dysponowane.
Jeżeli miałbym skłaniać się ku wybraniu faworyta, na FaZe spoczywa strasznie większa presja i muszą ugrać choć jedną mapę, którą przypuszczam że przez 2 dni trenowali.

G2 vs FaZe 2 +1.5 1.32
G2 vs FaZe 2 2


NiP vs mousesports
Pozwolę sobie skomentować ostatni mecz mysz przeciwko Vitality, wynik 14:6 dla mysz po stronie terro na duście i jeszcze to przegrali. Plus te niepotrzebne spiny nie pasujące do profesjonalistów, widać czasem że młodość i nerwowość wygrywa nad talentem.
NiP sprawił nam niespodziankę pokonując FaZe wynikiem 2:0. Jeżeli można coś powiedzieć o sytuacji w grupie, to to że ostatnie miejsce w tabeli zajmuję mousesports i nie ma już większych szans na walkę w play-offach. Odniosę się jeszcze raz do meczu z Vitality, myślę że ta mapa była w zasięgu, lecz ZywOo był w świetnej dyspozycji i na prawdę robił różnicę na mapie. Owszem w NiPie też mamy bardzo dobrych graczy jak nawwk, plopski czy Rez, lecz nie mają tej systematyczności i też miewają słabsze rozgrywki.
Mousesports walczy tylko o honor i aż o honor, bo jest to dość świeży skład, który musi się teraz zgrywać, aby w przyszłości odnosić znów sukcesy. NiP na aktualną chwilę jak dla mnie jest o wiele słabszą drużyną niż Vitality i również w tym zestawieniu pokusiłbym się o ugranie mapy przez myszy i o 3 mapową rozgrywkę.

NiP vs mousesports 2 +1.5 1.36
over 2.5 map 1.86


#1
G2 vs FaZe 2 +1.5 1.32
NiP vs mousesports 2 +1.5 1.36
Vitality vs ENCE 1 1.37

AKO: 2.44

#2
G2 vs FaZe 2 2
NIP vs mousesports over 2.5 map 1.86
AKO: 3.72
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom