>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Escabar handluje

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Cześć chłopaki, cześć dziewczęta. Wracam do was w pewnym sensie, aby &quot;oświecić&quot; gamblerów, jakie możliwości posiada giełda.
Dostałem wiele wiadomości prw, z prośbami o powrót na forum z świeżymi typami przede wszystkim z baseballu, &quot;wracaj człowieku brakuje nam twojego baseballu&quot;, &quot;co się stało że już nie grasz&quot; i tego typu wiadomości w dziesiątkach liczone.
Nie ma mnie, ponieważ jestem wyżej, przeszedłem na wyższy poziom przemierzanej drogi w sporcie. Można powiedzieć, że ewoluowałem.
Często gracie różne spotkania, pisząc &quot;grajcie kurs leci !&quot;. Wyobraźcie sobie, że różnica kursu o 1 tick to już jest zysk ! Wystarczy że kupisz kurs np. 2,0 a sprzedasz 1,99. Przy takiej kombinacji do twojego konta zostaje dopisywana suma niezależnie od końcowego wyniku meczu. Pozycja zamknięta z zyskiem niezależnym od wyniku meczu nazywana jest &quot;greenbook&quot;.
W tym dziale, będę podawać (od czasu do czasu) pozycje do backa lub laya.
Powodzenia i wytrwałości w śledzeniu tematu.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Na rozgrzewkę.
Goias - Parana
Goias spadek, obecnie 1,61


edit: spadek 2 ticki, potem nieznaczne odbicie kursu,
ja notuję zysk i zamykam rynek z $ na 3 piwa.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Wtrącę się w temat, bo nie rozumiem kilku kwestii. Gdzie można stawiać te twoje &#39;typy&#39; ? Jakiego rzędu są Twoje zyski na tym ?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Wszystko na giełdzie betfair, zapraszam do wpisania w youtube, na czym polega scalping i trading na betfair.
Moje zyski to około 4-7% posiadanego kapitału dziennie.
A typy które wrzucam, są często na szybko, w przewidywaniami bardziej pod scalping, które dają 2-3% wkładu.

 
S 0

spike90

Użytkownik
Jaki sport według ciebie jest najpewniejszy do tradowania prematch - mało wrażliwy na spekulacje, ale jednocześnie wiadomo że na faworyta spadną ze 2 ticki?
W jakim przedziale przed meczem najlepiej kupowac ? 3,2,1 dzien.. ?
 
777 28

777

Użytkownik
Czyli można grać całym kapitałem bo odchylenia kursów mieszcza sie w granicach 7-10 ticków czyli nie ma sposobu aby stracic cały kapitał... (nie liczac sytuacji że nam net padnie lub BF padnie itp)
Tylko z tym dobieraniem zdarzenia to też nieco ryzyka jest bo jaka jest pewność że kurs pójdzie w tym kierunku w jakim oczekujemy??
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
dokładnie tak, zawsze można ciąć stratę,
pewność jest taka, że jeśli widzisz że na portalach gdzie podają obecne kursy, buki zjeżdżają z kursem, co przed meczem albo w ciągu całego dnia na giełdzie też będzie zjeżdżać, bo przecież gra Francja-Polska, zgaduj który kurs będzie spadał 1 x 2 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
777 28

777

Użytkownik
Z logicznego punktu widzenia to często kursy na faworytów i silnych faworytów spadają więc tu by można spokojnie ze 2-3 ticki wyczesać...

O ile sie nie mylę to jest opcja iż po kupieniu backa mozna od razu wystawic lay z kursem o 2-3 ticki mniejszym i czekać aż kurs spadnie i ktoś go kupi dzieki czemu można backa puscic danego dnia wieczorem i spokojnie czekać nawet nie wchodząc na BF do ok 1 h przed rozpoczeciem spotkania...
Z tego co widze po wykrsach kursów na dane zdarzenie na BF to kursy poczatkowo (1-2 dni przed meczem) są naprawde wysokie i można złapać także i po 10-20 ticków a to przy kapitale powiedzmy 500 euro daje fajną dniówkę :p
Tyle że to teoria bo w praktyce zapewne wystąpią jakieś problemy o których w tej chwili nie wiem :p
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Kurs trzeba kontrolować, jeśli z jakiś przyczyn trener poda że zagra połowa podstawowego składu to kurs musi pójść w górę, tak samo z tenisem, jeśli wyjdzie że Sharapova ma rozwolnienie to kurs pójdzie w górę. Ale są to sporadyczne przypadki.
 
777 28

777

Użytkownik
To wszystko z tradingu preplay?? Grasz pewnie duzym budżetem ok 1000 funtów?? A nie masz problemów z płynnością rynków, wszystkie zakłady Ci przyjmuje od razu czy w częsciach?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Długo by o tym mówić... mój znajomy mówi że tylko amatorzy kupują kursy po aktualnej cenie rynkowej, ja zawsze ustawiam się wyżej, lub niżej zależy na co poluję i oczywiście staram się złapać jak najwięcej, jak nie sprzedadzą to trudno, guza nie szukam. Na budżet nie narzekam, chociaż ostatnio był kiepski, (docelowy to ok 10K) ale to jeszcze spora droga do przebycia.
 
777 28

777

Użytkownik
Z 10k to już sie zawęzi nieco liczba rynków na ktorych by mozna zagrać allina... Teoretycznie przy 5% zysku dziennie to ze 100 w ok 95-100 dni można zrobić te 10k :p ale do tego zawziętosci i farta potrzeba bo jednak redy sie tez co xx razy zdarzać będą... Statystycznie jak często notujesz strate?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Całość wygląda tak, masz dzień i trafiasz 5-15 ticków na green, i 2-3 ticki red, później znowu 5-15 green, 1-3 ticki red. Całość wychodzi na spory plus. Mam zrobiony kalkulator w excelu, który pokazuje ile masz w każdym dniu zysku jeżeli wpiszesz początkową stawkę i procent jaki chcesz zrobić. Obliczyło, że przy Twoich założeniach (5%dziennie) ze 100f to kończysz z 13150,13 f po 100 dniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom