>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeśli ktoś przechorował COVID nawet bezobjawowo niestety może mieć w przyszłości problemy ze zdrowiem.
To będzie dotyczyło własciwie wszystkich. Omikrona chyba mało kto uniknie, przy normalnym trybie życia jest to w zasadzie niemożliwe, więc prędzej czy później prawie każdy będzie miał chorobę za sobą.

Najbardziej żal lekarzy, którzy wiedzą co się szykuje, proszą rząd o jakieś obostrzenia a ci mają to gdzieś. Nie mówię tu o przymusowych szczepieniach(bo uważam, że każdy ma prawo decydować) ani o lockdownie, bo to by doprowadziło do katastrofy innego rodzaju, ale jednak w jakiś sposób by mogli zareagować. Wiedzieć, że zbliża się katastrofa i W ŻADEN sposób nie próbować tego uniknąć, tego nie rozumiem, no ale najwyraźniej mają w tym jakiś swój interes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No jest tu jakis spec czy nie?

Ja sie znam na statystyce, marketingu, organizacji i zarzadzaniu, nie na medycynie czy biologii ale statystycznie to niemozliwe jest, zeby jedno lekarstwo bylo dobre dla wszystkich, w kazdym wieku, kazdej wadze, rasie, niezaleznie od sytuacji, 'bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem cialo moje', ale nie parodiujmy bo znowu wylecimy ;)

Nikt zdaje sie nie zauwazyl tego i nie podjl tematu, ale tak to jest jak sie obraca duza kasa, czasem cos interesujacego do glowy wpadnie

Nawet obowiazkowe szczepienia, ktorych zaliczylem pelno, malo tego nawet pamietam powtorki chyba przeciw gruzlicy, bo taka plamka miala sie pojawiac na reku, albo nie pojawiac i jak jest za duza/za mala po tygodniu to powtorzenie szczepienia i nie ma ze boli

Nawet takie szczepienia byly dla osob w okreslonym wieku, np 4 klasa podstawowki, czy po urodzeniu w pierwszym polroczu a nie do jasnej Anielki, szczepicie sie wszyscy, jedyny ratunek to szczepionka...

Co to to nie, to po prostu niemozliwe zeby taka jedna substancja byla dobra dla wszystkich, zawsze, ciekawe co panowie od 'a obowiazkowych szczepien jest przeciez mnostwo, masz ich pelno' o tym sadza

Owszem jest ich sporo i zaliczylem wszystkie, ale one byly w odpowiednim wieku dozowane, na odpowiednim poziomie rozwoju, (fizycznego przynajmniej, bo umyslowo niektorzy sie zatrzymuja, tak jak ja ;)) i nikt nie dyskutowal

Powtarzam jesli juz cos ma dzialac tak samo na wszystkich to

1. Jest zabójcze (tu akurat sa male wyjatki, podobno w Rosji niektorzy nie moga zyc bez metanolu, promieniowania, ale to wyjatek potwierdzajacy regule)
2. Albo jest neutralne, woda, H2O

Nie ma opcji zeby cos pomagalo wszystkim. Nie ma

Przepraszam ze mysle (wiec jestem)

I znikam
 
Ostatnia edycja:
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
Decyzją sądu Novak Djoković musi opuścić Australię. Trzech sędziów orzekło o tym jednomyślnie. Oznacza to, że Serb nie zagra w Australian Open.


No i ostatecznie wykopali antyszczepa, covidowego oszusta.

Jedyną imprezą w 2022 roku, w której Djocovid może mieć pewność, że zagra to... Sylwester zakażeń w Zakopanem.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Czyli z tego tekstu panie "profesorze" wynika że te objawy tylko dotkną Polaków jako jedyny kraj na świecie??????
a ty "profesorze " ujawnisz w końcu te twarde dowody na brak pandemii covida ,itd.. o których wspomiałeś jeszcze na początku 2020 r? Do tej pory nic tu nie przedstawiłeś , obserwuje z boku twoje wpisy negujesz tylko i jedziesz po niewygodnym ci adamo80...
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
a ty "profesorze " ujawnisz w końcu te twarde dowody na brak pandemii covida ,itd.. o których wspomiałeś jeszcze na początku 2020 r? Do tej pory nic tu nie przedstawiłeś , obserwuje z boku twoje wpisy negujesz tylko i jedziesz po niewygodnym ci adamo80...
[/QU
Wy fanatycy szprycy jesteście już zgubieni w świecie kłamstw i manipulacji na temat celebryty-19 to nawet szkoda cokolwiek pisać i jak tutaj czytam te bzdury tych tutaj "profesorków" czy "wirusologów" to mam bekę z was i z waszych zrytych beretów z tobą towarzyszu bulik na czele!!! Pamiętajcie o 4-tej szprycy bo to ostatnia prosta tylko że końca jej nie widać!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Było dobrze, a zaczynacie znowu się kłócić.
Miłujcie się, tak jak was Ojciec niebieski umiłował.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A co jeśli covid przejdzie osoba zaszczepiona? Też są możliwe takie objawy?
Oczywiście, że tak bo szczepienia nie dają 100% bezpieczeństwa, a szczególnie dotyczy to grup ryzyka. Jak wielokrotnie pisałem - zarówno żołnierz w tshirt jak i żołnierz w super pancernej kamizelce może zginąć na wojnie tylko jakie jest prawdopodobieństwo tego pierwszego, a jakie tego drugiego ? Żołnierz w thsirt jak jest super wysportowany i przypakowany może uciec, ale nie zawsze, ale analityk ze sztabu może zginąć nawet mimo tej kamizelki... ;)
Post automatycznie złączony:

Decyzją sądu Novak Djoković musi opuścić Australię. Trzech sędziów orzekło o tym jednomyślnie. Oznacza to, że Serb nie zagra w Australian Open.


No i ostatecznie wykopali antyszczepa, covidowego oszusta.

Jedyną imprezą w 2022 roku, w której Djocovid może mieć pewność, że zagra to... Sylwester zakażeń w Zakopanem.
Bardzo dobrze !!! Bo koleś jest bardzo popularny nie tylko w Serbii, ale na całym świecie więc jest osobą publiczną i dawał bardzo zły przykład... Zresztą w Australii po prostu ludzie byli wściekli, że go wpuszczono więc nie tylko sąd, ale i opinia publiczna była wściekła. To sygnał, że nawet Papież nie będzie nigdzie wpuszczony bez szczepień ;) . No oczywiście jest parę krajów jak Uganda, Bangladesz i Polska ;) gdzie rządy mają na to wysmolone bo paru posłów jak Pan Kowalski może zniszczyć większość sejmową - więc giną dzień po dniu setki ludzi !!!
Post automatycznie złączony:

"Dożyliśmy takich czasów,w których ucisza się mądrych ludzi,żeby to co mówią nie obraziło głupców". (A.Einstein)
Dokładnie ! Mam takie same odczucia ! Szczególnie jak poseł Kowalski i jemu paru podobnych zmusiło członków Rady Medycznej do dymisji ;) !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 3,2K

general1973

Użytkownik
Oczywiście, że tak bo szczepienia nie dają 100% bezpieczeństwa, a szczególnie dotyczy to grup ryzyka. Jak wielokrotnie pisałem - zarówno żołnierz w tshirt jak i żołnierz w super pancernej kamizelce może zginąć na wojnie tylko jakie jest prawdopodobieństwo tego pierwszego, a jakie tego drugiego ? Żołnierz w thsirt jak jest super wysportowany i przypakowany może uciec, ale nie zawsze, ale analityk ze sztabu może zginąć nawet mimo tej kamizelki... ;)
Post automatycznie złączony:
adamo,Ty już masz na sobie kilka tych "super pancernych kamizelek",a kreatorzy mody z Pfizera szykują nowe kolekcje dla takich jak Ty.
Żeby nie było,że się w końcu udusisz w tych "super pancernych kamizelkach".
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 65,5K

marok

Użytkownik
więc giną dzień po dniu setki ludzi !!!
Od lat w Polsce co dzień umiera średnio około 1500 osób, w tym w sezonie na grypę około 100. Tak jest też obecnie, na covid umiera 100-120 osób. Setki umierających to kreatywna statystyka gdzie wliczają wszystkich zmarłych z pozytywnym covidowym testem. Rządy Koalicji Obywatelskiej, którą tu mozolnie promujesz, nic nie zmieniłyby w statystykach, doprowadziłyby natomiast do jeszcze większego ograniczenia swobód obywatelskich, czy jak tam wolisz , tak ci bliskiej przecież, DEMOKRACJI. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +391
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Włochy. W oparach absurdu.

We Wloszech to jest akurat tak ze rzadzili komunisci/socjalisci albo pionki Amerykanow, wszyscy pod dyktando MFW, no i w koncu powstali populisci, ktorzy powiedzieli 'j..ac MFW ,Bank Swiatowy itp'

Po czym jak doszli do wladzy ktos podsypal kasy wywolal rozlam i na premiera partia populistyczna wybrala..dokaldnie znienawidzonego goscia z MFW przeciwko ktoremu tak gromy ciskali :D

Tyle ze to teraz 'rzad techniczny' wiec wykonywanie rozkazow i szczepienia ida pelna para, 350% normy :D

No ale skoro nie odstrzela ropuchy Draghiego to neich sie mecza


Tydzien po trzecie jdawce, polecam od 35 sekundy :D


 
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
  • Ewangelia wg św. Łukasza 15, 7
  • #1555
— Przyjechałem tu jako ozdrowieniec i mogę śmiało służyć przykładem, że szczepionki działają — powiedział prezydent. — Na szczęście choroba tym razem zupełnie nie była poważna, nawet praktycznie nie poczułem tego, że jakakolwiek choroba mnie dotknęła. To zasługa tego, że przyjąłem już trzy dawki szczepień — dodał Andrzej Duda.


Nawrócił się. Swego czasu mówił, że się nie szczepi (chodziło o szczepienia przeciw grypie), bo uważa że nie.

Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Nawrócił się. Swego czasu mówił, że się nie szczepi (chodziło o szczepienia przeciw grypie), bo uważa że nie.

Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.
A Ja wam powiadam, kto odwróci grzesznika od błędnej drogi jego, wiele grzechów zakryje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 397

adam1890

Użytkownik
Decyzją sądu Novak Djoković musi opuścić Australię. Trzech sędziów orzekło o tym jednomyślnie. Oznacza to, że Serb nie zagra w Australian Open.


No i ostatecznie wykopali antyszczepa, covidowego oszusta.

Jedyną imprezą w 2022 roku, w której Djocovid może mieć pewność, że zagra to... Sylwester zakażeń w Zakopanem.
— Przyjechałem tu jako ozdrowieniec i mogę śmiało służyć przykładem, że szczepionki działają — powiedział prezydent. — Na szczęście choroba tym razem zupełnie nie była poważna, nawet praktycznie nie poczułem tego, że jakakolwiek choroba mnie dotknęła. To zasługa tego, że przyjąłem już trzy dawki szczepień — dodał Andrzej Duda.


Nawrócił się. Swego czasu mówił, że się nie szczepi (chodziło o szczepienia przeciw grypie), bo uważa że nie.

Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.

https://fb.watch/aAnLFF5Mio/
Nie ma co 3 dawka uratowała mu życie....

A tak wgl mam takie pytanie jak wyjaśnienie zwolennicy tych szczepionek ciekawą zależność może to tylko u mnie w okolicy centralna polska Bełchatów tak jest ale zanim były te szczepionki osoby zarażone na Covid można było policzyć na palcach jednej ręki a jednak mam dużo znajomych czy to prywatnie czy to w pracy i nie było słychać pojedyńcze przypadki a teraz w ostatnch 3-4 miesiacach praktycznie co 2 dzień dowiadujesię że ktoś choruje... miało być mniej zarażeń a coś nie wychodzi...
Dziś o 14.20 zmarła znajomej matka miała udar dostała go w szpitalu 43 lat zaszczepiona 3 dawkami.... udar zimą jeszcze w szpitalu hah wesoło sie robi coraz bardziej na tym świecie.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Kurde rozwalilem system przypadkiem

Nie tylko trafilem porazke Algierii, Weszlo pislao ze byli o krok rekordu nieprzeranych meczow wiec mozna sie bylo spodziewac rychlo

Reprezentacja Algierii — kim są mistrzowie Afryki? [ANALIZA] (weszlo.com)

Dopiero co reprezentacja Włoch przeszła do historii ustanawiając rekord kolejnych meczów bez porażki, a już może stracić tron. Reprezentacja Algierii jest bowiem o trzy spotkania od wyrównania ich wyniku. Podczas Pucharu Narodów Afryki 2021 ekipa Djamela Belmadiego będzie walczyła nie tylko o obronę mistrzowskiego tytułu, ale i o pobicie rekordu, o którym zespoły z „Czarnego Lądu” mogły dotychczas jedynie pomarzyć.

Rychlo weszlo, swietni sa z tymi klatwami, zalatwia kazdego

A co do szczepien. Jakos zwolennicy 'masz ich pelno wzyciu' nie widza faktu, ze sa to szczepienia w okreslonym wieku, na okreslonym etapie rozwoju a nie 'Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, szczepcie sie, jedyny wasz ratunek na przezycie'

I opowiadaja takie teorie osoby nie majace nic wspolnego z medycyna tylko panie matematyczki Scheuring Wielgus, Lubnauer czy Holownia .To jest dopiero ciekawostka statystyczna

A zeby ktos skorzystal na tym co ja pisze na przyszlosc?

Dopiero co Everton zwolnil trenera. Kto nastepnym? Dziwne ze Slaven Bilic nie jest brany pod uwage, pewnie Everton czeka kogo reprezentacja Polski wezmie, bo nie maja sily argumentow

Jesli wezma Nuno Espirito Santo to wygrywamy.

Choc moze jak czyta to pan Kulesza to wezmie Espirito Santo? PiSS eie dolozy do pensji, zaraz jakeigos Obajtka zmobilizuja, bo nazwisko ma fajne :)

Nuno Espírito Santo – Wikipedia, wolna encyklopedia

Choc Polacy chyba maja traume i uraz do Portugalczykow teraz to go nie wezma, co zwieksza szanse Evertonu na zautrudnienie go

Jak myslicie, kto bedzie? Teraz pojawila sie opcja Robrerto Martineza, ale on tam zdaje sie juz byl ino i ma wieksze ambicje niz taki chwiejny klub

Espirito Santo to gorace nazwisko na rynku, nieglupi gosc, ktory z pewnoscia znajdzie wkrotce zatrudnienie w Premiership jak juz Polacy sie nie zdecyduja, byc moze wlasnie w Evertonie.

I obysmy wygrali!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom