>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elit Typer..... czyżby tylko z nazwy

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Cześć :!:

Założyłem ten temat by nieco wywrzeć presji na doskonałym typerze tego forum czyli Elit Typerze. Wg mnie koleś ma max 18 lat gra te typy za 1 zł i daje stawki takie, że wygrał kokosy.

Ten temat nie jest założony żeby gościa gnębić, ale po to by coś nam udowodnił....


Wg mnie gość jest mooooocno niewiarygodny. Wkrótce rzucę mu wyzwanie. Jakoś nigdy nie mogę i inni nie mogą się doprosić screenów tego kolesia bo wg mnie tak naprawdę tych screenów nigdy nie było i nie ma :!:

A po co to poruszam taki wątek... bo chcę wreszcie pokazać że nie dająć screenów człowiek staje się niewiarygodny, a pan Elit Typer już wręcz u mnie i niektórych ma wiarygodność równą 0.

Wpisujcie się co sądzicie o jego stawkach i wygranych.

Aha na uzasadnienie Elit Typer-a powiem że Polskie prawo jest sprzeczne z Unijnym odnośnie wygranych w firmach bukmacherskich świadczących usługi bukmachersko/hazardowe.

Kodeks Karny Skarbowy
rozdział 9 mówi dokładnie że jest to surowo zakazane (kara 7 tysięcy zł + to co wygrałeś lub przegrałeś x2) a co mówi nam prawo unijne... zgodnie z maksymą co nie jest zakazane to jest DOZWOLONE, za wyjątkiem pewnych wysepek koło Wielkiej Brytanii.
Tak więc polskie sądownictwo uzna Cię za szulera bo nie płacisz podatków od wygranych losowych ale TRYBUNAł PRAW CZłOWIEKA W STRASSBUOURGU uzna Cię za niewinnego i każe oddać 10x tyle co zapłaciłeś kary.


Więc jeżeli Elit Typerze nie czujesz się urażony to podejmij rękawice i walcz :mrgreen: :!: Udowodnij że wygrywasz kokosy :!: Udowodnij że grasz za takie stawki :grin:

Jeżeli wkleisz choć 1 taki screen ja wkleję Ci mój kupon na którym zagrałem za 1000zł i przegrałem
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Bitwa/Bójka to najgorsze z możliwych rozwiązań. Pamiętaj 2 zasada w Ju Jitsu to taka:
&quot;Każda niewymuszona i niepotrzebna walka, jest walką zwycięską :!: &quot;

Chcę żeby Elit typer wkleił te bajeczne screeny, co to za problem w 2 min zrobić printscreen&#39;a . Jak coś to służę pomocą napiszę jak przy użyciu Painta zrobić screena.

Może Ty Mazaqu wkleisz swój bajeczny kuponik :?:
Albo zrobię to ja



Panowie i panie czapki z głów---&gt; prawdziwy farciarz i gość który ograł buka niemiłosiernie MAZAQ


A tak przy okazji od kiedy BAH daje za krecze zwroty :mrgreen: -pora dopisać BAH-a do listy buków OK ✅ ???? :jupi:
Czyli na czarnej liście został tylko jeden buk... wiadome ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Krzysztofie1985 cóz widocznie Elit ma swoją wyobraźnie co do stawek a jeżeli chciałbyś mu już zrobić wyzwaniem to zmierz się z nim na typy ! To będzie wyzwanie dla was obu poprostu a nie Screeny których itak nie pokaże więc temat niema sensu ale jeżeli oboje jesteście dojrzali zmierzcie się w typowaniu bo widać u was konflikt
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Konflikt :?: Ja nie mam zamiaru mydlić oczu jakimiś kłamstwami, jak gram to gram a jak ktoś prosi o screena to wklejam (choć przegranych często nie daję ???? ) ale nie znoszę jak ktoś się podnieca że wygrał 6 tysięcy złotych grając za 1000zł i zagrał tyle meczy....
Jak chce być wiarygodny to niech da screena, jakoś tyle osób go napiernicza ale nigdy nie dał a jego tłumaczenia to są debilne i dziecinne :!: Jak można się tłumaczyć że go Urząd SKarowy capnie za to, urząd jak nie ma danych i nie przyłapie Cie na gorącym uczynku (bycie zalogowanym i obstawienie) a poza tym to radzę poczytać 9 rozdział Kodeksu Karnego Skarbowego, wg polskiego prawa jesteśmy kanciarzami, ale jak ktoś wie to jest prawo sprzeczne z UNIJNYM, a prawo unijne jest nadrzędne wobec polskiego.

TO tyle, Elit daj typy, albo stwórzcie mi w hyde parku dział pojedynek na typy, słowa, screeny. Bo mnie wkurza takie dziecinne zachowanie pana Elit TYpera ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
a ja myślałem, że już na żadnym forum nikt nie wierzy w tego gościa. Przecież jego osoby i jak kwot za jakie każdy myślący człowiek nie powinien brać poważnie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
kwot za jakie każdy myślący człowiek nie powinien brać poważnie.
Ja nie biorę ich na poważnie, ale chcę żeby je w końcu pokazał, jakie to bajońsie stawki daje i jakie sumy wyciąga. Widzieliście kiedyś jego screena :?: Przecież to 2 min i jest screen.
Ja jakbym mógł to bym gościowi powiedział to w temacie i nieco mu pojechał po ambicji ;)
Ale wiecie czym grozi takie coś---&gt;miłym poczęstunkiem a mam już ich 2 :jupi:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
a ja myślałem, że już na żadnym forum nikt nie wierzy w tego gościa. Przecież jego osoby i jak kwot za jakie każdy myślący człowiek nie powinien brać poważnie.
Rangiz9, wiem kim jest Elit,to moze ten słynny bogaty z czatu BAW....Kumaci wiedzą co to za typ.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Ja jakbym mógł to bym gościowi powiedział to w temacie i nieco mu pojechał po ambicji
już kiedyś na tym forum wywiązała się ciekawa dyskusja o kuponach i sposobie grania tego usera. Ja nie widzę sensu już z nim nawet wchodzić w dyskuje bo to i tak do niczego nie prowadzi.
 
piontas 0

piontas

Użytkownik
, wiem kim jest Elit,to moze ten słynny bogaty z czatu BAW....Kumaci wiedzą co to za typ.

całkiem prawdopodobne, że to on ???? chyba każdy go zna kto gra na liveBAW.
tyle co juz na niego epitetów nawymyślano, to można by z tego słownik zrobić . . .

Wracając do tematu, to niech chłopaczek sobie gra, jak go stać to czemu nie . . .
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wracając do tematu, to niech chłopaczek sobie gra, jak go stać to czemu nie . . .

Niech udowodni że gra za tyle--&gt; dowód to pirntscreen. A jak nie to niech się schowa bo to dziecinne pisać że gra za tyle a w rzeczywistości nawet 1 zeta na to nie dał.
Koniec zabawy albo screen albo out ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niech gra jak chce, poki Admin nie ząda skrinow to nie widze potrzeby jesli sam Elit tego nie chce.
I czemu zablokowaliscie jego temat, niektore typy naprawde dobrze sluza $$
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Wracając do tematu, to niech chłopaczek sobie gra, jak go stać to czemu nie . . .

Niech udowodni że gra za tyle--&gt; dowód to pirntscreen. A jak nie to niech się schowa bo to dziecinne pisać że gra za tyle a w rzeczywistości nawet 1 zeta na to nie dał.
Koniec zabawy albo screen albo out ????
Przeszkadza Ci to Krzysztof ... :?: Nie wiem czy czujesz się jakoś gorzej z tego powodu, że widzisz u niego takie stawki ... :/ A jeśli nawet by za tyle nie grał no to .... chyba nic się nie stanie nie ???? Liczą się dobre typy a nie za ile kto gra ???? Musiałem napisac bo ostatnio stajesz się co raz to bardziej denerwujący jak dla mnie ... Szukasz problemu gdzieś gdzie go nie ma :-?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Szukasz problemu gdzieś gdzie go nie ma

Kto szuka ten znajdzie ;) ale mnie tylko chodzi o uwiarygodnienie, czy to tak trudno pojąć :?:
Wielu userów od dawna jest spragnionych tych screenów, no to niech da chociaż 1 i będzie spokój :jupi:
A póki co.. to też sobie zacznę fantazjować i będę podawał typy ze stawkami 10 tysięcy złotych ok :?:
Na dziś powiedzmy Ljubicić kurs 1,25 czyli mam 12 500 zł czyli 2500zł zysku wow. Ale gdzie dowód :?: brak... moją magiczną jak narazie stawką było 2 razy w życiu postawienie za 1000zł raz z opłakanym skutkiem raz z oczekiwanym. Mnie nie zależy na niczym innym tylko niech da tego upragnionego screena bo jakoś nie chce mi się wierzyć w te stawki :;/:
A Ty w to wierzysz Patrolinho :?:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wracając do tematu, to niech chłopaczek sobie gra, jak go stać to czemu nie . . .

Niech udowodni że gra za tyle--&gt; dowód to pirntscreen. A jak nie to niech się schowa bo to dziecinne pisać że gra za tyle a w rzeczywistości nawet 1 zeta na to nie dał.
Koniec zabawy albo screen albo out ????

Wyluzuj Krzysztof ty tutaj nie decydujesz czy Out czy nie ! więc uspokój się !! Bo zaczynasz przesadzać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom