>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje ME 17.10.2007

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Już w środę kolejne mecze el. Euro2008. Jakie macie typy?

Kursy pochodza z oferty bukmachera Expekt

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Bośnia i Hercegowina - Norwegia
Typ: Norwegia


Juz w srode 4 ekipa grupy C czyli Bosnia podejmowac bedzie 4 ekipe Norwegie. Bosnia i Hercegowina nie maja juz szans na awans do Euro, a Norwgia ma i to spore, poniewaz takze w srode toczyc sie bedzie boj pomiedzy liderami tej grupy a mianowicie Grecji i Turcji. Wiadoma rzecza jest, ze ktoras z ekip straci pkty. Jezeli Norwegia wygra ten mecz, to zwieksza swoje szanse wyjazdu na euro. Oczywiscie mecz do latwych nie nalezy bo pierwszy mecz przegrali u siebie 1:2, tym bardziej mysle, ze beda chcieli sie zrewanzowac i wygraja. Co sadzicie o tym meczu?
 
plast 0

plast

Użytkownik
Grupa G
1. Rumunia 9 7 2 0 18:5 23
2. Holandia 9 6 2 1 11:3 20
3. Bułgaria 9 5 3 1 14:6 18

Slowem wstepu chcialem powiedziec ze ta ostatnia kolejka eliminacyjna pomimo kilku ewidentnych niespodzianek (lecz jednak bez wiekszego znaczenia dla kwalifikacji) byla przewidywalna w jakims sensie. I tak se mysle ze czym blizej finalnych rozstrzygniec tym druzymy bardziej sie &quot;sprezaja&quot; i ci co maja wygrac wygrywaja-jednym slowem walka na calego i bez niespodzianek.
Ryzykujac taką teze przedstawiam moje typy dla grupy G w ktorej rozstrzygniecia jak sadze w tej kolce beda zgodne z planem. Rumuni po wygranej z Holandia nie beda miec problemow &quot;nawet&quot; :jezora:w meczu na wyjezdzie - z Luksemburgiem. Holandia u siebie spokojnie pokona słabo spisujaca sie w tch eliminacjach Słowenię a Bułgaria mimo że ma najcięższego przeciwnika-Albanię-chcac walczyc do konca o awans również nie moze przegrac.:spokodfhgfh:
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Niemcy - Czechy
typ: over 2,5
Niemcy już sobie zapewniły wyjście z grupy, dlatego do tego meczu podejdą z pełnym komfortem. Istnieje możliwość, że trener wystawi rezerwowych zawodników, żeby oszczędzać podstawowych piłkarzy i dać się pokazać tym, którzy dotychczas nie mieli okazji. Będą wówczas starali się wywrzeć jak najlepsze wrażenie strzelając bramki. Ponadto Niemcy nie mają niczego do stracenia i mogą zagrać bardziej ofensywnie.
Czesi także już &quot;prawie&quot; wyszli. Wygraną to przypieczętują, remisem właściwie też.
W takim meczu teoretycznie powinno paść mało goli, ale z drugiej strony obie drużyny mogą się &quot;pobawić&quot;.
Myślę, że jest szansa na over po przyzwoitym kursie ok.2,15.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
kazachstan - portugalia - 2
kolejne zwyciestwo Portugalii, portugalczycy jedna noga w finalach razem z nami :-D
azerbejdzan - serbia - 2
tym razem jednak w przeciwienstwie do meczu serbow z armenia, gdzie stawialem 1X, uwazam ze serbia pokona 0-1, 0-2 azerow, ktorych gre widzialem wczoraj, chlopaszki maja zagrania rodem z cyrku, w ogole zalegle mecze armenii z azerbejdzanem gdyby sie odbyly, to armenia puknelaby azerow bez problemu - tak uwazam, serbia puknie ich bez problemu
belgia - armenia - 1X
belgowie ostatnio nie przegrywaja u siebie, zwyciestwo z sebia, remis z finami, pewnie wygraja ale widzac gre armenii moze sie ona pokusic o remis
rosja - anglia - X2
dla ruskow mecz o wszystko, remis to praktycznie do widzenia Euro 2008 dla rosjan wiec beda chcieli wygrac, a anglicy uskrzydleni ostatnimi zwyciestwami m.in. z Rosja, zremisuja badz minimalnie wygraja, Rosjanie to drewniaki ????
Bosnia - Norwegia - X2
Norwegowie maja jeszcze szanse na awans, gdyz Turcja traci glupie punkty, remisy z Malta i Moldawia mowia wszystko, ale norwegowie to takze druzyna nieobliczalna, wiec nie musi skorzystac z potkniec innych, bosnia gra u siebie dobrze wiec czemu mialaby przegrac? stawiam remis badz minimalne zwyciestwo norwegow
turcja - grecja - X
no to co, ze grecja dostala baty od turkow u siebie? grecy graja pewnie i zwyciesko, zagraja pewnie i tutaj, a turcy nie zdolaja wygrac tego meczu, stawiam na remis, czyli rezultat najczesciej pojawiajacy sie w pojedynkach tych druzyn
 
revil 0

revil

Użytkownik
Mnie osobiście podchodzą 2 mecze
Gruzja - Szkocja
typ:2
Szkoci rozegrali dobre spotkanie z Ukrainą i wydaje mi się, że Gruzja choć u siebie odda 3 pkt.
Albania - Bułgaria
typ:2
Albania nie ma już żadnych szans na awans, a Bułgaria choć niewielkie,
jeszcze je posiada, myślę, że będzie próbowała wywieść 3 pkt.
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Irlandia-Cypr
Moim zdaniem bardzo ciekawy jest handicap na Cypr(+1,5) ze stawką w STS 2.00.Jak widać po przebiegu meczy w grupie D Irlandia strzela u siebie średnio 1,6 bramki,przy czym taką średnią zdobyła tylko poprzez wygraną ze słabiutkim zespołem San Marino 5:0, w pozostałych meczach na własnym boisku strzelili oni tylko jedną bramkę.Cypr jest zespołem, który sprawił w tej grupie spore kłopoty między innymi Niemcom remisując mecz u siebie 1:1 czy wygrywając z Walią.Rok temu na własnym stadionie, wysoko bo aż 5:2 pokonali oni rywala, z którym zmierzą sie w środę.Poza tym Cypr jest drużyną dosyć skuteczną(16 bramek).Wydaje się dość prawdopodobnym, że drużyna znad M.Śródziemnego pokusi sie o strzelenie bramki i korzystny rezultat.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Ja cos czuje ze ciezko bedzie Portugalczykom z Kazahstanem.Ciązy na nich ogromna presja i z dobrze zorganizowaną ekipą Kazahstanu mogą stracic cenne punkty i mam watpliwosci czy wogule uda sie awansowac chimerycznym Portugalczykom do barazy
 
stopa 0

stopa

Użytkownik
Ja cos czuje ze ciezko bedzie Portugalczykom z Kazahstanem.Ciązy na nich ogromna presja i z dobrze zorganizowaną ekipą Kazahstanu mogą stracic cenne punkty i mam watpliwosci czy wogule uda sie awansowac chimerycznym Portugalczykom do barazy
po pierwsze baraży w eliminacjach ME nie ma, awansują po dwie pierwsze drużyny z każdej grupy bezpośrednio do finałów.

po drugie, mecz Portugalii z Kazachstanem jest jednym z tych pojedynków, na które trzeba jutro zagrać. na 2 oczywiście. bez Nuno Gomesa (który i tak tych bramek za wiele ostatnimi czasy nie strzelał) a z Makukulą, o klasę gorszym zawodnikiem, ale południowcy mają takie nazwiska, że porażka czy nawet remis z Kazachami będzie blamażem po prostu. a poza tym ograniczy znacznie szanse na awans. dla mnie: Portugalia, pewnie, wysoko, 3:0.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Dla mnie kurs na anglikow to jest promocja
Ludzie nie widzicie tego jak daja 2.40
Nie wyobrarzam sobie by ruski mogli to wygrac, przeciez graja Lampart, Gerard, Roney i zreszta wszyscy sa swietni
A u ruskich nikogo takiego nie ma i jeszcze przegrali na Wembley 0:3 i teraz moze tyle nie dostana, ale 1:0 lub 2:0 tylko
Grajcie i zarabiajcie, bo taka okazja sie wiencej nie powturzy
Mowie wam
 
revil 0

revil

Użytkownik
Zbytnio to na piłce się nie znasz ???? Lampard, Rooney, a co do meczu to kurs wysoki, bo Anglicy grają na wyjeździe. Poza tym zbyt ciepło teraz w Rosji nie jest co też przemawia na stronę Rosjan.
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Zbytnio to na piłce się nie znasz ???? Lampard, Rooney, a co do meczu to kurs wysoki, bo Anglicy grają na wyjeździe. Poza tym zbyt ciepło teraz w Rosji nie jest co też przemawia na stronę Rosjan.
na Wyspach też ciągle wieje i leje, i nie jest tam zbyt gorąco więc na pogodę nie patrz
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Gruzja - Szkocja
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,65
Analiza:

Jutro kolejne mecze w ramach eliminacji Euro 2008. W grupie B dojdzie do pojedynku pomiędzy przedostatnią Gruzją i liderującą Szkocją. Szkoci mimo prowadzenia nie mogą być pewni awansu, dlatego nie mogą sobie pozwolić na porażkę z drużyną Gruzji. Przed nimi jeszcze spotkanie m.in. z Włochami. W sobotę Szkoci wygrali z Ukrainą 3:1, a wcześniej pokonali na wyjeździe Francję. Gruzja w ostatnim meczu uległa Włochom 2:0, wcześniej zremisowali z Ukrainą 1:1. Szkoci mają imponujący bilans bramek: 20 strzelonych i 8 straconych, Gruzini natomiast strzelili 14 a stracili 17. Szkoci jeśli jutro wygrają będą dosłownie o krok od awansu, ale jest właśnie ten jeden warunek: muszą wygrać, meczu na Hampden Park z Włochami może być o wiele ciężej o 3 punkty, choć i jutro w Tibillisi nie będzie łatwo. Jednak wszystko wskazuje na to, że Szkocja nie zmarnotrawi swojego dorobku i wygra jutrzejsze spotkanie. Gruzja nie gra już o nic, więc nie będą walczyć do upadłego o zwycięstwo. Wygra Szkocja, choć nie spodziewam się gradu goli, ale over jest jak najbardziej prawdopodobny.
A Wy jakie macie zdanie na temat tego meczu?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja odpuszczam ten mecz... (Gruzja - Szkocja). Po pierwsze nie przekonuje mnie kurs na Szkotów gdyż chciałbym aby wynosił ok 1,9 - 2,0. po drugie możliwe, że nie podołają oni presji jaka teraz na nich ciąży. Wszyscy oczekują od nich tylko i wyłącznie zwycięstwa z Gruzinami, a że słabych w europejskiej piłce już nie ma (oprócz Wysp Owczych i San Marino :p ) już niejedna ekipa się przekonała. Podsumowując, odpuszczam ten mecz. Groźni u siebie Gruzini na pewno są wstanie sprawić niespodziankę ;)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Belgia - Armenia

Bedzie to mecz naszej grupy-A.Dla mnie postawa Belgii w tych eliminacjach jest troche rozczarowująca.Spodziewałem sie,ze walka o 3-4 miejsca rozegra sie miedzy Finami,a Belgami.Remis na początku z Kazachami,a potem już porażki z Polską,Portugalią czy Finami przekreśliły szanse awansu Belgom.Może te przegrane to nie był jakieś wielkie rozczarowania,ale pogubione punkty z Kazachstanem(2 remisy) to napewno było jakieś zaskoczenie.Jednak w sobotnim meczu nie pozwolili strzelic sobie bramki Finlandii na własnym boisku i to dobry znak,jednak minusem było to,ze oni tez tej bramki nie zdobyli.Armenia to drużyna,która już nie raz sprawiła niespodzianke i to nie małą.Szczególnie dobrze ta reprezetancja gra na własnym stadionie.Początek rozgrywek średni,później przyszła serie meczy na wyjezdzie i niestety 3 porazki,ale na pocieszenie zwyciestwo na koncu z Kazachstanem 1:2.Nastepnie mecz z nasza reprezentacja i tu pierwsza powazna niespodzianka-pamietna porazka Polski 1:0.Pozniej mecz z Portugalią i remis 1:1.W sobote Ormianie podejmowali Serbów i znowu nie dali sie pokonac na własnym stadionie-remis 0:0.Armenia ma tylko 9 rozegranych meczy i 3 punkty straty do Belgów,ktorzy rozegrali 11 meczy.Podsumowując,lepszy zespół bedzie podejmował druzyne,która już wystarczająco namieszała w naszej grupie i słabo spisuje sie na wyjazdowych meczach.Stąd mój typ na wygraną gospodarzy,kursy wahają sie w okolicach 1.4 i mysle,ze warto postawic ten mecz.

Typ: ✅1
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Ja odpuszczam ten mecz... (Gruzja - Szkocja). Po pierwsze nie przekonuje mnie kurs na Szkotów gdyż chciałbym aby wynosił ok 1,9 - 2,0. po drugie możliwe, że nie podołają oni presji jaka teraz na nich ciąży. Wszyscy oczekują od nich tylko i wyłącznie zwycięstwa z Gruzinami, a że słabych w europejskiej piłce już nie ma (oprócz Wysp Owczych i San Marino :p ) już niejedna ekipa się przekonała. Podsumowując, odpuszczam ten mecz. Groźni u siebie Gruzini na pewno są wstanie sprawić niespodziankę ;)
Gruzja - Szkocja
Szkocja

No i ponownie mam nieco odmienne zdanie od Ciebie ????
W ostatnim meczu sam nie wierzyłem w Szkocję i postawiłem na Ukraine czzego sam później bardzo żałowałem.Szkocja poradziła sobie jako gospodarz z ekipą Ukrainy 3 : 1 co nie jest jakimś fartownym zwycięstwem, najwidoczniej na to zasłużyli.Przypomnijmy także, że ekipa Szkocji pokonała takich przeciwników jak Ukraina, czy Francja - te drużyny są nie porównywalnie lepsze od Gruzji, skoro ich się udało pokonać to czemu nie poradzą sobie w Gruzji? Myślę, że w tym meczu Gruzinom nie pomoże nawet atut własnego boiska.Zwyciężą Szkoci.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Belgia - Armenia (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1

W tym meczu nie padnie wiele bramek spotkają się dwa zespoły które nie imponują moim zdaniem gra ugrzęźnie w środku pola i wynik będzie oscyloiwał w granicy 1-1 1-0 0-1 nie przekrczy 2,5 ponieważ te dwa zespoły będą chciały się bronić
 
remik09 0

remik09

Użytkownik
Belgia - Armenia 02

wg mnie armenia ktora umiala urwac pkt takim tuza ww tej grupie jak portugalia, my czy serbia powinna stawic zaciety opor belgii. Belgia natomiast pokazuje strasznie malo a napewno mniej niz oczekuja od nich fani, bilans armenii w ostatnich 4 meczach to 3,3,1,1 a belgii to 0,3,1,1 czyli wypadaloby na to ze ostatnio armenia gra duzo lepiej a to takze i oni grali z silniejszymi przeciwnikami - remis z portugalia, serbia, wygrana z polska i kazachstanem a belgia - remis z belgia, kazachstanem wygrana z serbia i porazka z finami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom