>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [08-10 październik 2017]

Status
Zamknięty.
O 23

ogladacz

Użytkownik
Po namyśle między wymyśleniem a obstawieniem typu(polecam metodę) zmieniłem Norwegię lub remis na ilość goli -2,5. To mecz o nic, więc nie powinno paść dużo bramek. STS 1.60. Ale z tą moją sugestią i w ogóle tym meczem radzę ostrożnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szkocja over 2.5 żółtych kartek
@1.75
Uni
Oczekuję dużo walki, bo tutaj nic nie jest pewnego.
Na pierwszy rzut oka typ wydaje się być dobry ze względu na wyspiarski styl gry. Jednak podczas tych eliminacji Szkocja nieco zmieniła zachowania w obronie. To już nie jest ekipa, która wywołuje trzeszczenie kości. W tych eliminacjach tylko 7 kartek w 9 spotkaniach. Typu nie neguje jednak warto się nad nim poważniej zastanowić.
Przeglądając poprzednie spotkania Szkocji wpadła mi do głowy inna zależność. Pojedynki tej ekipy niemal do samego końca kręcą się wokół remisu. Bramki strzelają w ostatnich minutach przez co widać, że Szkoci do końca nie poddają się i napierają na bramkę rywala. Przy równych meczach często końcówki to masa dośrodkowań, a jak się gra na wyspach głową nie trzeba nikogo przekonywać.
Gole Szkocji w tych eliminacjach po 76 minucie.
Malta 1-5 Gole w 78&#39; i 85&#39;
Litwa 1-1 Gol 89&#39;
Słowenia 1-0 Gol 88&#39;
Anglia 2-2 Gole 87&#39; i 90&#39;
Słowacja 1-0 Gol 89&#39;
Jak widać połowa goli zdobyta w ostatnich minutach. Dziś także mecz zapowiada się na wyrównany, a Szkotów interesuje tylko wygrana.
Słowenia - Szkocja
Gol po 76 minucie
2,40 Fortuna ✅
Gol Szkocji po 76 minucie 3,74 1xbet ✅ gol 88&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
1 461

123pro123

Użytkownik
Ja gram ako skkadajace sie z 3 spotkan
Polska - Czarnogora
Polska na swoim stadionie bedzie chciala pokazac ze nieprzypadkowo wygrala te eliminacje. Zawodnicy chodza dobrze, zwlaszcza skrzydlami. Pojedynek o korone krola strzelcow kwalifikacji trwa w najlepsze. Czarnogora spalila sie w meczu o wszystko z Dunczykami, dodatkowo sie wykartkowala. Ekipy z Balkanow maja to do siebie ze jak idzie to sa w stanie ograc mistrza swiata i grac mecz jakby grali o zycie, ale jak nie idzie to sa w stanie przegrac z najgorszymi dziadami i graja jakby sie zastanawiali co bedzie dzis na kolacje czyli totalna olewka.
POLSKA - CZARNOGÓRA +2 - 1 @3.10

Dania - Rumunia
Dunczycy beda liczyc na bezposredni awans do ostatnich minut naszego meczu. Z pewnoscia sa w gazie i siebie beda strona dyktujaca warunki. Graja fajny ofensywny futbol i wydaje mi sie ze zmeczeni tymi eliminacjami Rumuni nie beda dla nich wielka przeszkodą
DANIA - RUMUNIA +2 - 1 @3.45
Niemcy - Azerbejdzan
Mistrzowie swiata nie beda miec tutaj problemów i zafunduja zapewne swoim kibicom wiele goli. Mysle ze do przerwy mozemy spodziewac sie tutaj minimum 3-4 bramek. Azerbejdzan nie ma nic co moze zatrzymac nieuchronna kanonade.
Moj typ
NIEMCY - AZERBEJDŻAN +5 - 1 @4.70
Ako: 50.27
Stawka - 20
EWK: 884,75
Zagrane wczoraj w fortunie wiec kursy mogly delikatnie sie pozmieniac.
Kupon z wieksza dawka ryzyka i raczej nie z pewniakow ale ten typu liczymy bramki do ostatniej minuty i liczymy na fart ;)
Powodzenia
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Finlandia - Turcja
Typ : Finlandia
Kurs :
3.1
Betfair
Jeszcze kilka dni temu kursy na Finów byly wyzsze i ciagle spadaja. Jest to efekt tego ze Turcy stracili szanse na awans na mundial i nie graja juz o nic. Mecz z Finlandia jest niby bez znaczenia , ale jednak znaczenie ma - jesli chodzi o rozstawienie w Lidze Narodów. Aktualnie Turcy sa w grupie B , ale przegrywajac maja szanse na spadek do grupy C. Co to oznacza dla nich ? Mieliby latwiejsza droge na ME przez Lige Narodów. Zamiast np. Holandii , Danii , Ukrainy czy Czech , mieliby za rywali Czarnogóre , Grecje , Norwegie , Serbie..
Aktualnie Turcy sa w grupie B , jesli wygraja z Finami - w tej grupie pozostana. Jesli zremisuja - to na 90 % równiez w tej grupie pozostana. Przegrana z Finami i wygrana w ostatnim meczu którejs z trzech reprezentacji - Rumunii (malo prawdopobne , bo graja z Dania) , Wegier (graja z Wyspami Owczymi) lub Szkocji (graja o awans i musza wygrac) , da im grupe C.
Licze na to Turcy przegraja specjalnie , aczkolwiek z drugiej strony to Finowie ostatnio notowali przyzwoite rezultaty i stac ich na zwyciestwo - w ostatnich 3 meczach zdobyli 7 pkt , pokonujac Islandie i Kosowo , a takze remisujac sensacyjnie z Chorwacja 1-1.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Słowenia - Szkocja
Szkocję interesuje tylko i wyłącznie zwycięstwo w tym meczu, żadnych półśrodków. Tylko jest taki problem, że jak każdy z wysp brytyjskich nie potrafią grać w piłkę. A przynajmniej nie wychodzi im to poza domem, gdzieś w terenie w dodatku gdzie mają jeszcze tworzyć pozycyjny. Totalnie zero w tym jakości. Jadą na sprawdzonym schemacie, długie piłki do przodu, wrzesz, obojętnie. Aby w jakiś sposób doczłapać się do 16stki rywala i wykreować albo jakiś faul albo najlepiej rzut rożny. Prosta gra, bez zbędnego myślenia. Mają całe 90 minut zapier... o chwałę dla swojego kraju i wciągnięcie ich chociażby na 1 dzień do strefy barażowej. Przy Słowenii, która o nic tu nie gra mają pole do popisu. Na ich zwycięstwo w życiu nie zagram, ale na 5 rożnych w całym meczu tak dla nich ważnym chętnie.
Szkocja over 4,5 rożnego @2,1 Uni
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Typ: Irlandia wygra i obydwie nie strzelą
Kurs: 4,75
.Moim typem jest granie przeciwko Norwegom w ostatniej kolejce. Sądzę,że nie strzelą dzisiaj bramki i mecz skończy się 1:0 dla wyspiarzy, a dlaczego tak? Irlandia oprócz ostatniego meczu z hegemonem bardzo solidnie w tyłach. Wygrana do 0 kilka ostatnich meczy,może nie z wielkimi drużynami ale jednak Norwegów też do takich nie zaliczam. Na wyjeździe stracone 2 bramki własnie z naszymi zachodnimi sąsiadami. Norwegia natomiast 7 strzelonych u siebie w tym 4 z San Marino. Strzelili także Czechom,którzy przechodzą zmianę pokoleniową i są po prostu słabą ekipą,bez większych gwiazd oraz Azerom. Wydaję mi się,że będzie to naprawdę nudny mecz z niewieloma sytuacjami, ale jednak to Irlandia będzie konkretniejsza.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Mś
Godz: 20:45
Spotkanie Serbia-Gruzja
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.76
Buk Fortuna
Analiza : Serbia w ostatnim spotkaniu na swoim stadionie oraz w tych kwalifikacjach podejmowała będzie ekipę Gruzji naturalnie to ekipę gospodarzy upatruję się w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów , wystarczy że gospodarze wygrają w tym meczu i jadą na mundial więc wszystko jest tylko i wyłącznie w ich nogach, goście na wyjeździe potrafili do tej pory ugrać 3 punkty, gospodarze natomiast na swoim stadionie zanotowali 2 wygrane i dwa remisy co daje im pozycję lidera w tej grupie , Serbowie nie popisali się w poprzednim spotkaniu z Austrią gdzie ponieśli porażkę w ostatnich minutach rywalizacji na pewno trenera nie może cieszyć fakt iż stracili oni aż 3 bramki w tamtym spotkaniu, tu na pewno to gospodarze są zespołem znacznie mocniejszym pod każdym możliwym względem i to oni powinni zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście pewnie ograniczać się będą do gry z kontry, ja postanowiłem zagrać tutaj an wygraną Serbów minimum dwiema bramkami i myślę że to typ jak najbardziej realny, bowiem stawiam na wynik 1:0 do przerwy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, Myślę że Gruzini, którzy na wyjazdach grywają średnio nie będą w stanie w konfrontacji z zespołem Serbii strzelić chociażby bramki honorowej.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja zagralem tak i uwazam to za mega pewniackie a mianowicie. Polska i Dania wygraja i w maczach over 2,5, Czechy San Marino over 5,5 i Niemcy Azery over 3,5 oraz Szkocja Dnb. Kurs ogolny mam ponad 13 a dla grajacych w polskich bukach trzeba zminsowac podatkiem. Polska i Dania zagraja na ful i swoje mecze wygraja a pewnie przeciwnicy tez cos dorzuca. Czechy i niemcy sami overy zalatwia a azer tez cos pewnie na farcie wturlaja. Ostatecznie Szkocja ktora remis napewno wymeczy a szansa zawsze jest ze wygraja. Slowenia grajaca prktycznie oatematyczne szanse nie ma prawa myslec o awansie dl barazy a co za tym idzie dzis wyjda zeby przejsc obok meczu.
To nie sa jakies analizy a luzne przemyslenia starego szpeca czyli moje Dziadka oraz moje mlodego wyjadacza ktory na zakladach wyrwal nie jeden wlos z glowy :) polecam te typy nawet w singlach i dublach, zysk gwarantowany
Wawo i Dziadek Henrik z Wegier
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 247

corner91

Użytkownik
Litwa - Anglia
Typ: Anglia wygra do zera
@ 1.75
ForBet
Jest to mecz pomiędzy przedostatnią a pierwszą drużyną grupy F. Dla mnie jest to bardzo fajny typ, który można dodać do jakiegoś dubelka bądź kuponu. Litwa w tych eliminacjach gra bardzo słabo i ostatnio zremisowali mecz na Malcie 1:1 była to dość spora niespodzianka. Natomiast Anglicy mają bardzo dobre wyniki i są na pierwszym miejscu w grupie a ten mecz jest dla nich meczem w którym powinni poprawić chumory sobie jak i kibicom tak aby Świętować awans na Mistrzostwach Świata w Rosji. Dodam jeszcze iż Anglikom leży ekipa Litewska oraz nie powinno być tutaj problemów w osiągnieciu dobrego wyniku ponieważ Litewska ekipa nie ma w składzie zawodników, którzy mieli by stworzyć jakieś zagrożenie na bramkę obrońcom Anglików.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
poda ktos kolejnosc ktora decyduje o miejscu w tabeli?
poszukaj w internecie ????
albo dobra, masz , ale reputa musi być , hehe :cool:
&quot;W przypadku równej liczby punktów o pozycji w grupie decydująca kolejno: bilans bramkowy, bramki strzelone, punkty w bezpośrednich meczach, bilans bramkowy w bezpośrednich meczach, gole strzelone w bezpośrednich meczach, bramki wyjazdowe w bezpośrednich meczach (tylko w przypadku, gdy dwie drużyny mają taką samą liczbę punktów) oraz ewentualny mecz na neutralnym terenie.&quot;
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
San Marino +6
2.10
Bwin✅✅

Z tego co widzę to Czesi wyjdą zupełnie innym ustawieniem oraz zagra kilku zawodników, którzy wcześniej nie grywali od pierwszej minuty. Nie ma co się dziwić, skoro nasi południowi sąsiedzi nie liczą się w walce. Mecz o nic dla gospodarzy, a jedynie dobra chęć pokazania się rezerwowych i podziękowanie dla kibiców.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:6 dla Czechów. Dziś grając o nic, bez ciśnienia jak to się mówi, nie musi być powtórki oraz gryzienia murawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Włochy
Typ: 2/+1,5 ⛔
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza: Już jutro zakończenie rywalizacji w grupie G, wszystko wyjaśniło się w przedostatniej kolejce, po niespodziewanym remisie Włoch z Macedonią stracili oni szansę na bezpośredni awans i zagrają tylko w barażach, więc jutrzejszy mecz będzie z gatunku tych o &quot;przysłowiową pietruszkę&quot;, ja jednak liczę, że Włosi będą chcieli się zrehabilitować za piątkowy blamaż i wygrają na zakończenie eliminacji z drużyną Albani i że padną w tym meczu minimum 2 bramki, innymi ciekawymi typami na ten mecz są:
Włochy wygrają do 0 @2,33 Fortuna ✅
Włochy i poniżej 3,5 gola @2,06 Fortuna ✅
Włochy i poniżej 2,5 gola @3,15 Fortuna ✅
Ogólnie uważam, że będą to piłkarskie szachy w wykonaniu Włoch i że po profesorsku wypunktują Albanię, najbardziej prawdopodobny wynik jaki widzę w tym meczu to 0:2 dla gości.
Przewidywane składy na ten mecz prezentują się następującą:

Liczę na profesjonalne podejście gości do tego meczu i chęć zmazania plamy po ostatnim remisie. Powodzenia.
Edit: Nie ma jak to podać 4 typy,3 wchodzą, a do Typów Dnia wybrałem ten jeden co nie wlazł :mad:
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś taki kluczowy dzień dla kilku ekip. Warto się zastanowić co zagrać. Słowacy z 2 miejsca muszą liczyć na jakiś remis w meczach Ukra - Chorwacja, Walia - Irlandia, by zagrać w barażach. Jutro zagrają dwie grupy, które już są poza zasięgiem jeśli chodzi o klasyfikacje 2 miejsc i na pewno zagrają w barażach Francja/Szwecja, Szwajcaria / Portugalia. Dlatego Wyspiarze czy Ukraińcy z Chorwatami nie mogą kalkulować. Mecze są o tej samej porze, więc ciężko zrobić wałek. Będzie ostro.
Dlatego ja idę po najniższym IMO ryzyku:

Islandia + Serbia +Walia - Irlandia (1 lub 2) + Ukra - Chorwacja (1 lub 2)@ 2.24 uni✅✅


====
Ukraina - Chorwacja
Czerwona kartka w meczu TAK @3.60 uni⛔
o5.5 kartek @1.80 uni⛔
----
Walia - Irlandia
o5.5 kartek w meczu @1.67 wtf? Wczoraj pograłem po 2.18 uni (także liczę, że wejdzie, ale kurs już taki sobie). ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typer36 456

typer36

Użytkownik
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać, jak widzicie dzisiaj Islandię z Kosowem? Teoretycznie pewniak pewniaków, ale ja mam obiekcje.
Jak wiemy Islandia dzięki kawałowi odwalonej pracy z bardzo słabego średniaka stała się zespołem który wygrywa grupy eliminacyjne. No ale to dalej Islandia, dla mnie widok takiej drużyny na 1 miejscu jest dziwny. No ale moje uprzedzenia to mój problem, nie świadczy to o sile zespołu.
Islandia dobrze robi punkty, są skuteczni i zaadoptowali się do neutralizowania umiejętności innych zespołów. Problem pojawia się, gdy trzeba wykazać w pełni swoje umiejętności i zdominować słabszego rywala. Do lat dawnych, gdy Islandia była kiepska nie wracam, bo to bez sensu, ale poprzednie eliminacje do Euro są godne uwagi. Z pokonaniem najmocniejszych problemów nie było, ale już pokonać Kazachstanu i Łotwy się nie udało. Z Łotwą prowadzili nawet 2:0 ale meczu nie wygrali. W tych eliminacjach tylko 2:1 wyjazd w Kosowie, porażka w Finlandii a u siebie przegrywali z Finlandią 2:1 i w doliczonym czasie padły 2 gole dla Islandii.
Jest różnica pomiędzy graniem z lepszymi a słabszymi i dlatego trochę się obawiam, że oni mogą już odpuścić na serio granie z Kosowem. Im wisi bilans bramkowy, bo Ukraina i Chorwacja połowę bramek nabili na Kosowie a Islandia na nich i na Turcji. W poprzednich eliminacjach też padło właśnie 0:0 z Kazachstanem czy 2:2 z Łotwą jak pasowało zaklepać awans.
Natomiast nie znam zespołu Kosowa, ale po wynikach widać, że aż tak łatwo to z nimi nie idzie. Jakby ktoś coś wspomniał o tym meczu to byłoby fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Aktualnie Turcy sa w grupie B , jesli wygraja z Finami - w tej grupie pozostana. Jesli zremisuja - to na 90 % równiez w tej grupie pozostana. Przegrana z Finami i wygrana w ostatnim meczu którejs z trzech reprezentacji - Rumunii (malo prawdopobne , bo graja z Dania) , Wegier (graja z Wyspami Owczymi) lub Szkocji (graja o awans i musza wygrac) , da im grupe C.
i jak wygląda sytuacja Turcji po meczach Rumunii i Szkocji w kontekście tej Ligi Narodów?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
i jak wygląda sytuacja Turcji po meczach Rumunii i Szkocji w kontekście tej Ligi Narodów?
Przyłączam się do pytania bo też to zagrałem.
Tak czy inaczej chyba największy pewnik to wygrana Węgier z Owcami co i tak będzie jutro więc dzisiaj Turcy nie będą o tym wiedzieć.
Mnie jednak przekonuje to, że jeśli mogą cokolwiek ugrać na przegranej, do tego się nie wysilać i grają na wyjeździe, a nie u siebie + całkiem niezłe ostatnio notowanie Finlandii to typ jest do gry po kursie ok 3.05
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj wiele ciekawych spotkań i kilka o pietruszkę, ale myślę, że w tych o pietruszkę też coś się znajdzie. Ode mnie taki luźny trebel.
Na początek Islandia wygra i poniżej 3,5 gola w meczu (1,95 forBet).

Tutaj chciałem zagrać na handicap, ale mi się Islandia kojarzy przede wszystkim z dobrą obroną i raczej grą bez piłki (z kontry). Czy Kosowo będzie brało na siebie ciężar gry na wyjeździe? Wątpię. Zatem spodziewam się nudnego rozgrywania wzdłuż i wszerz i wyniku rzędu 1:0 czy też 2:0. Islandia na gole nie patrzy, jest kowalem własnego losu, ale Kosowo nie wydaje się być Liechtensteinem czy Gibraltarem, przegrywa ale zostawiając jako takie wrażenie po sobie. Chciałem z początku grać poniżej 4,5 gola w meczu i wygraną Islandii (tu 1,45) ale postanowiłem, że zrobię taki trebel trochę odważniejszy, niemniej za mniejszą stawkę.
Dalej mamy Ukraina - Chorwacja obie strzelą na tak (1,7 - znowu ten sam bukmacher).
Sprawa prosta, mecz gwarantuje emocje i wygrany zgarnia bilety do baraży. Chorwacja ma na pewno czym użądlić, Ukraina u siebie nie powinna przegrać do przysłowiowego zera, oni przed własną publicznością, więc motywacji nie zabraknie. Ciężko mi wytypować ten mecz (nawet bym paradoksalnie widział tu remis, który wnerwi obie ekipy w ostatecznym rozrachunku zapewne). Decyduje się na obie strzelą. Myślę, że ofensywy obu drużyn gwarantują gole, z czasem mecz się otworzy, bo tutaj remis nie urządza nikogo. Dla odważniejszych - powyżej 2,5 gola (kurs 2,0). Zakładając scenariusz goli dla obu drużyn, zobaczymy na końcu futbol totalny.
A na koniec Finlandia wygra pierwszą lub drugą połowę po 2,05 w forBet

Długo się zastanawiałem jak ugryźć ten mecz. Kursy na Turcję rosną i zapewne ma to swoje odzwierciedlenie w stawce tego starcia. Co by jednak nie mówić, Finlandia nie jest żadną potęgą. Brawa za ambicję (Chorwaci zremisowali na własne życzenie), jednak patrząc kogo oni pokonali faktycznie u siebie w meczach o stawkę...zobaczymy Islandię (za to szacunek), Wyspy Owcze, Estonię i Białoruś...Nic wielkiego zatem.
Finowie są waleczni i zagrają na sto procent i to przemawia do mnie za tym typem. Czy Turcy podejdą podobnie do spotkania? Tutaj bym się zastanawiał. To raczej waleczny naród, który pójdzie na noże, gdy gra o coś. Ale tutaj są w rozgoryczeni, część piłkarzy zapewne myśli już o klubach. Nie chcę grać na wygraną Finlandii, bo możliwe, że zobaczymy tu remis. Ale myślę, że gospodarzom będzie zależało bardziej.
Łącznie daje nam to 6,8 (po odliczeniu podatku: 6,39). To taka propozycja ode mnie na ten dzień. Celowo omijałem mecze wyjazdowe tj. Włochów, Hiszpanów czy też Austriaków. Sądzę, że ktoś z tego grona pogubi punkty. Walia i Irlandia poza walką zaś, ciężko przewidzieć.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej ja dzisiejszego dnia pograł bym Over 2.5 gola w meczu Izrael - Hiszpania oraz wygraną Włochów z Albanią. Poczekam jednak aż pojawią się składy i wtedy zaatakuję za parę dyszek. A co do samych meczy tak na sucho to Izrael - Hiszpania wydaje się być meczem overovym co pokazują nie tylko statystyki ale również sama gra Hiszpanów jak i Izraelczyków. Co prawda Hiszpania ma już zapewniony awans jednak nie sądze aby odpuścili ten mecz a powody dla mnie są dwa, pierwszy to rozstawienie na Mundialu a drugi to punkty Fifa. Hiszpania jest ekipą, która na ten moment jest w stanie sama pokryć ten over natomiast Izrael może pokusić się o bramkę w tym spotkaniu aby ucieszyć kibiców. Co do meczu Włochów z Albanią to jakoś ciężko mi uwierzyć w to aby Włosi po potknięciu się z ekipą Macedonii odnieśli po raz drugi wynik, który wpłynie negatywnie na morale zawodników. Albania miała nie dawno przebłyski jednak uważam ją za drużynę o zdecydowanie mniejszym potenciale od Włochów, natomiast sami zawodnicy Azzuri mówią o tym iż w tym meczu nie odpuszczą i zagrają o zwycjęstwo. Znając gorący temperament Włochów jestem za tym iż ten mecz pójdzie po ich myśli jednak tak jak pisałem na początku poczekam na składy obydwóch drużyn i wtedy zadecyduje czy wejść w ten dubel za grubszą sumkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom