>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [05-07 październik 2017]

Status
Zamknięty.
xenus 281

xenus

Użytkownik
Dubelek na dziś:
Hiszpania ht + Włochy ht @1,9 ✅✅

Hiszpania na swoim boisku w eliminacjach z kompletem zwycięstw, bilans bramkowy to aż 19:1. Skład dosyć optymalny. Dzisiaj mają szansę zamknąć już kwestię awansu na Mistrzostwa Świata i myślę, że będą chcieli zrobić to jak najszybciej. W większości spotkań u siebie, bramki padały bardzo szybko, na to samo liczę dzisiaj. Można spróbować zagrać nawet -1,5ht na La Roja po kursie @2,4 ✅✅
Włosi podejmą dzisiaj u siebie Macedończyków, którzy wyjdą dosyć ofensywnym ustawieniem z 3 obrońcami z tyłu (tylko 1 z nich notuje ostatnio regularne występy). Ostatnie 5 meczów reprezentacji Italii domowych to same zwycięstwa, wszystkie na 0 z tyłu. 3 napastników w dobrej formie myślę, że powinno wystarczyć do szybkiego rozpracowania obrony Macedonii.
Włosi trochę trzymali w niepewności, ale udało się $$
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Takie moje przemyślenia. Mecz Szwecja - Luksemburg. Szwedzi biorą całą pulę. Bez wątpienia. Stawiam na dwóch najlepszych strzelców:
Marcus Berg 1,5 Fortuna
Eric Forsberg 2,0 Fortuna
Strasznie mnie kusi zagranie w stronę Bułgarii z chimerycznymi Francuzami. Francuzi im wyraźnie &quot;leżą&quot;. Przez ostatnie pół wieku goście wywieżli tylko 1 punkt w 7 meczach. Bułgarzy w tych eliminacjach u siebie wszystko wygrywają, a pokonanie Szwecji czy Holandii daje do myślenia. Ja za drobne próbuje:
Bułgaria - Francja X 6,5 Fortuna
I tak całkiem &quot;for fun&quot; wygrana Bułgarii @14 w dublu z bramką Martensa @ 2,9 o ile wystąpi od początku meczu.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Takie moje przemyślenia. Mecz Szwecja - Luksemburg. Szwedzi biorą całą pulę. Bez wątpienia. Stawiam na dwóch najlepszych strzelców:
Marcus Berg 1,5 Fortuna
Eric Forsberg 2,0 Fortuna
Strasznie mnie kusi zagranie w stronę Bułgarii z chimerycznymi Francuzami. Francuzi im wyraźnie &quot;leżą&quot;. Przez ostatnie pół wieku goście wywieżli tylko 1 punkt w 7 meczach. Bułgarzy w tych eliminacjach u siebie wszystko wygrywają, a pokonanie Szwecji czy Holandii daje do myślenia. Ja za drobne próbuje:
Bułgaria - Francja X 6,5 Fortuna
I tak całkiem &quot;for fun&quot; wygrana Bułgarii @14 w dublu z bramką Martensa @ 2,9 o ile wystąpi od początku meczu.
Francja pod ścianą. Jeśli nie wygrają z Bułgarią to Szwecja ich przeskakuje (bo nie zlekceważą Lux, tak jak to zrobili Francuzi). Wg mnie nie ma innej opcji jak tylko wygrana Francji. Piszesz o,jakiejś prehistorii. Tylko nie wiem po co? Ostatni mecz Francja grała w Bułgarii w 1992 roku. Takie argumenty jak twoje są kompletnie bez sensu. Liczy się tu i teraz. A tu i teraz Francja zjada Bułgarię.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ja z innej beczki - co sądzicie o typie &quot;obie strzela&quot; na &quot;nie&quot; w meczach Szwecja-Luksemburg oraz Andora-Portugalia?
Nie ukrywam, że nieco mnie dziwią kursy 1.38 oraz 1.28 (zwłaszcza te 1.38). Raczej bym się spodziewał, że spotkania te będą do bólu nudne i przewidywalne (do jednej bramki). Tymczasem w dublu daje nam to całkiem przyzwoiry kurs. Po dorzuceniu Holandii mamy 2.15 (w Fortunie, wiadomo trzeba podatek odjąć od tego). Oranje wiadomo tez pod ścianą i już tylko matematyczne szanse...niemniej Białoruś to ostatnio reprezentacyjny dramat - nie sądzę aby to się w tych eliminacjach zmieniło.
zgodnie z przewidywaniami, 8-0, 2-0 i Holandia się trochę pomęczyła ✅
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jakie matematyczne szanse? Wystarczy oba mecze wygrać i grają minimum w barażach. Nie muszą się oglądać na to co rywale zrobią.
Ja bym poczekał do zakończenia meczu Bośnia - Belgia. Jeżeli gospodarze nie wygrają to śmiało można wchodzić w Grecję bo zwycięstwa z Cyprem i Gibraltarem w ostatnim meczu dadzą im na 100% baraże
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Francja pod ścianą. Jeśli nie wygrają z Bułgarią to Szwecja ich przeskakuje (bo nie zlekceważą Lux, tak jak to zrobili Francuzi). Wg mnie nie ma innej opcji jak tylko wygrana Francji. Piszesz o,jakiejś prehistorii. Tylko nie wiem po co? Ostatni mecz Francja grała w Bułgarii w 1992 roku. Takie argumenty jak twoje są kompletnie bez sensu. Liczy się tu i teraz. A tu i teraz Francja zjada Bułgarię.
Luksemburg też mieli zjeść;)
Bułgaria ostatni raz u siebie przegrała we wrześniu 2015 roku, ulegając Norwegii.
Ostatnie wyniki mogą dawać do myślenia. Tym bardziej patrząc jak grają na własnym stadionie i pokonując Szwedów oraz Holendrów.
Ja wchodzę w under 3.5 po kursie 1.54 Unibet✅✅

Bułgarzy przy sprawieniu dziś niespodzianki zwiększają szansę na Mundial. Oczywiście na papierze to przepaść, która dzieli oba zespoły. Francja naładowana ciapatymi, młoda kadra, dużo talentów, ale to jeszcze nie ich czas.
Tutaj muszą zagrać inaczej niż z Luksemburgiem; liczą się 3 punkty. Uważnie z tyłu i celnie z przodu.
Bułgarzy pokazali, że potrafią strzelać, ale gorzej idzie im w obronie. Na pewno nie pójdą na wymianę ciosów z ekipą Trójkolorowych.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Luksemburg też mieli zjeść;)
Bułgaria ostatni raz u siebie przegrała we wrześniu 2015 roku, ulegając Norwegii.
Ostatnie wyniki mogą dawać do myślenia. Tym bardziej patrząc jak grają na własnym stadionie i pokonując Szwedów oraz Holendrów.
Ja wchodzę w under 3.5 po kursie 1.54 Unibet

Bułgarzy przy sprawieniu dziś niespodzianki zwiększają szansę na Mundial. Oczywiście na papierze to przepaść, która dzieli oba zespoły. Francja naładowana ciapatymi, młoda kadra, dużo talentów, ale to jeszcze nie ich czas.
Tutaj muszą zagrać inaczej niż z Luksemburgiem; liczą się 3 punkty. Uważnie z tyłu i celnie z przodu.
Bułgarzy pokazali, że potrafią strzelać, ale gorzej idzie im w obronie. Na pewno nie pójdą na wymianę ciosów z ekipą Trójkolorowych.
Właśnie dlatego, że pokpili sprawę z Luksemburgiem drugi raz takiego błędu nie popełnią.
Każdy gra to co uważa. Już prędzej można się zgodzić z twoim typem na under 3.5 po całkiem fajnym kursie ale napewno nic w stronę Bułgarii. Francja ma za dużo do stracenia. Wyjdą na pełnej piździe i myślę, że już w pierwszej połowie strzelą ze dwie bramki żeby oszczędzić sobie nerwów.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Psychol a jak Bosnia wygra to nie warto wchodzic w Grecje? Tez beda chcieli wygrac I w ostatniej kolejce liczyc na wpadke Bosni w Estonii. Ze wzgledu na to, ze Bosni remis nic nie daje, a Belgia musi cos ustrzelic, celowalbym w over w tym meczu. A co do Holandii to maja matematyczne szanse z tego wzgledu, ze maja az 6 bramek gorszy bilans bramkowy niz Szwedzi. Jesli dzis wygraja takim samym stosunkiem jak Szwedzi a poza tym Francja tez wygra to Holandia bedzie musiala pokonac Szwecje szescioma-siedmioma bramkami.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Bośnia - Belgia
Nie widzę tego by Belgia miała puścić mecz Bośniakom. Tak naprawdę z jakiego powodu mieliby to zrobić? Kursy na gości lecą co w sumie potwierdza jaką stronę ludzie obrali do grania. Takie @2,5 na Belgię było spokojnie do złapania bądź @1,85 na remis zwrot. Teraz jest trochę mniej, ale nad takim @2,2 jeszcze można się zastanowić a już na pewno wziąć ten mecz na live do gry. Bośniacy bez Pjanicia w środku pola, w zasadzie najważniejszej osoby tej reprezentacji, gdzie Pjanić&amp;Dżeko to była ich główna broń.
Belgia jak zwykle, nabita kadra jak kabanos. Brakuje tylko Nainggolana, którego nie chciał sam selekcjoner, także czego nie wystawią w podstawie będzie i tak ogień. Jest awans, zero presji można spokojnie wypunktować Bośniaków, którzy sami z siebie będą kreować szybkie kontry dla Belgów, a umówmy się Bośnia jeśli chodzi o ich pozycyjny to...
Lubię doszukiwać się często teorii nie tylko sportowych, ale w tym meczu kompletnie tego nie widzę

Belgia @2,2 Uni ✅ 4-3 Od 1-2 do przerwy po 3-3 aż do zwycięstwa, niezła huśtawka.

Cypr - Grecja
A tutaj właśnie zupełnie inne myślenie i powody grania. Grecja sportowo zwłaszcza tym remisem z Estonią po raz kolejny się ośmiesza, ale tutaj mamy zupełnie inną sytuację. Jadą do siebie...znaczy na Cypr.
APOEL i te sprawy:


Jeszcze będzie taka historia, że to Cypr przyczyni się do ew. 2 miejsca w grupie bardziej niż oni sami.
Po tym 3-2 Cypryjczyków z Bośnią ostatnio tak to wychodzi, że wraz z Belgią rozdają karty w tej grupie.
Sportowo to się nie broni wcale, ale jeśli będzie tak jak większość sobie to wyobraża to pójdzie łatwo. Chociaż po masówce całego świata i spadków do @1,5 paręnaście dni temu mamy teraz spory zwrot akcji i już koło @1,7 na wygraną.
Jak ktoś ma wątpliwości polecam obejrzeć skrót z pierwszego meczu.
Grecja @1,7 Uni ✅✅ 2-1 Najważniejszy bet na plus.
Grecja do zera @2,4 Uni⛔
Goście wykorzystają rzut karny @4,25⛔
W meczu rzut karny @3,2;minus:

Wystarczy remis Bośniaków i Grecja ponownie ma wszystko w swoich rękach.
Bośnia-Belgia 2 i Cypr - Grecja 2 @3,74 Uni Też niczego sobie.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Psychol a jak Bosnia wygra to nie warto wchodzic w Grecje? Tez beda chcieli wygrac I w ostatniej kolejce liczyc na wpadke Bosni w Estonii. Ze wzgledu na to, ze Bosni remis nic nie daje, a Belgia musi cos ustrzelic, celowalbym w over w tym meczu. A co do Holandii to maja matematyczne szanse z tego wzgledu, ze maja az 6 bramek gorszy bilans bramkowy niz Szwedzi. Jesli dzis wygraja takim samym stosunkiem jak Szwedzi a poza tym Francja tez wygra to Holandia bedzie musiala pokonac Szwecje szescioma-siedmioma bramkami.
Wtedy bym się zastanowił. Morale by zapewne u Greków spadły. Ich szanse będą wtedy tylko teoretyczne bo nie wieżę że Bośnia straci punkty z amatorami z Estonii mając baraże na wyciągnięcie ręki.
Niby jako profesjonaliści powinni walczyć do końca ale patrząc na wyniki niektórych spotkań to należy stwierdzić tylko &quot;niby&quot;
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wtedy bym się zastanowił. Morale by zapewne u Greków spadły. Ich szanse będą wtedy tylko teoretyczne bo nie wieżę że Bośnia straci punkty z amatorami z Estonii mając baraże na wyciągnięcie ręki.
Niby jako profesjonaliści powinni walczyć do końca ale patrząc na wyniki niektórych spotkań to należy stwierdzić tylko &quot;niby&quot;
Bez przesady Estonia to nie San Marino a Bośnia to nie Niemcy aby już im dawać 3pkt za ten mecz. Wszystko się może zdarzyć, a jak dziś wygrają Grecy sportowo czy nie, to w ostatniej kolejce mają pewniejsze 3 pkt, więc nie sądze aby nawet wygrana Bośni a jest 2-1 jakoś bardzo na nich wpłynęła.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Bez przesady Estonia to nie San Marino a Bośnia to nie Niemcy aby już im dawać 3pkt za ten mecz. Wszystko się może zdarzyć, a jak dziś wygrają Grecy sportowo czy nie, to w ostatniej kolejce mają pewniejsze 3 pkt, więc nie sądze aby nawet wygrana Bośni a jest 2-1 jakoś bardzo na nich wpłynęła.
To Twoje zdanie. W meczu o taką stawkę z BIH ja bym im nawet 1% szans nie dawał. Jednak nie ma co na ten temat dywagować póki dzisiejsze mecze się nie pokończą.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja króciutko, bo tutaj nie ma co się rozpisywać. Lewy strzelił 3 brameczki przeciwko Gruzji i wyprzedził Ronaldo w kwalifikacji strzelców aktualnych mistrzostw. Dzisiaj Portugalczycy zagrają na Andorze, gdzie bez większego problemu powinni wygrać swoje spotkanie. Nie mniej jednak wcale nie musi to być łatwe spotkanie i wiele zależy od tego kiedy Mistrzowie Europy strzelą pierwszego gola. Pierwsze spotkanie na własnym stadionie wygrali 6-1 i CR7 strzelił 3 bramki. Dzisiaj również idę w jego gole, bo moim zdaniem będzie brał grę na siebie i dużo uderzał. Poza tym to Ronaldo i piłka sama często go szuka w polu karnym. Na koniec parafrazując klasyka &quot;Ronaldo bierze tu wszystkie karne i wolne, jedno jest pewne coś ...&quot;.
Ronaldo przynajmniej 2 gole - 1.65/unibet
Ronaldo przynajmniej 3 gole - 4.6/unibet

Crisek na ławce :O
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
7.10.2017; 20:45
Cypr - Grecja
2 (-1) @ 2,63 Pinnacle

Wiele już zostało napisane na temat tego pojedynku, więc z mojej strony bardzo krótko. Mimo wielu kontrowersyjnych teorii jakie przedstawiliście tutaj, nie wypada się nie zgodzić z tymi typami. Przede wszystkim piłkarsko Grecja nie jest potęgą, ale nie jest to już taki kryzys jak przed paroma laty. Do tego Belgia pokonała przed momentem Bośnię bardzo zasłużenie, więc wszystko w nogach przyjezdnych. W moim mniemaniu nic nie przemawia za Cyprem, także taki kurs pobieram z pocałowaniem ręki. Wygrana jedną bramką ofensywnie nastawionych Greków (wraca Mitroglou) powinna być formalnością. A kurs naprawdę atrakcyjny.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Andora - Portugalia
Andorczycy słyną z dość ambitnej gry mimo słabego,amatorskiego poziomu jednak cześto ich ambicja ucieka się do dość ostrej gry i często brutalnych fauli. Łapią mnóstwo żołtych kartek, a i zdarzają się czerwone. Dzisiaj goszczą mistrzów Europy i myślę że jak CR7 za bardzo pokręci mogą się pogubić i uciec do głupich fauli.
Andora czerwona kartka 5.25 Milenium
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Ja króciutko, bo tutaj nie ma co się rozpisywać. Lewy strzelił 3 brameczki przeciwko Gruzji i wyprzedził Ronaldo w kwalifikacji strzelców aktualnych mistrzostw. Dzisiaj Portugalczycy zagrają na Andorze, gdzie bez większego problemu powinni wygrać swoje spotkanie. Nie mniej jednak wcale nie musi to być łatwe spotkanie i wiele zależy od tego kiedy Mistrzowie Europy strzelą pierwszego gola. Pierwsze spotkanie na własnym stadionie wygrali 6-1 i CR7 strzelił 3 bramki. Dzisiaj również idę w jego gole, bo moim zdaniem będzie brał grę na siebie i dużo uderzał. Poza tym to Ronaldo i piłka sama często go szuka w polu karnym. Na koniec parafrazując klasyka &quot;Ronaldo bierze tu wszystkie karne i wolne, jedno jest pewne coś ...&quot;.
Ronaldo przynajmniej 2 gole - 1.65/unibet
Ronaldo przynajmniej 3 gole - 4.6/unibet

Crisek na ławce :O
Miałeś warunek wyjścia Krystyny w 1 składzie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom