>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [9-11 październik 2016]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jako, że dubelek &quot;morderca&quot; wszedł, to jedziemy dalej z typami na dziś.

Albania - Hiszpania
1X2
Hiszpania✅

Macedonia - Włochy
1X2
Włochy✅

@1.69
Bwin
✅✅

Albania i Hiszpania dotychczas mierzyły się ze sobą 5 razy i za każdym razem lepsza była drużyna z półwyspu Iberyjskiego. Ostatnie spotkanie rozegrali w 93, więc sporo czasu minęło. Dużo się zmieniło. Albania podniosła swój poziom, ale i Hiszpanie to drużyna nafaszerowana gwiazdami, które występują w najlepszych klubach Europy.
Po stronie gości wybiegną takie gwiazdy jak: Costa, który dla Chelsea w tym sezonie zdobył 6 bramek na 7 spotkań. Dawid Silva, Iniesta, Busquets, Ramos i inni.
Większość zawodników Albanii gra w średnich klubach.
To powinien być łatwy mecz dla Hiszpanów.
Albania póki co jest liderem grupy, ale mierzyli się z najłatwiejszymi przeciwnikami.

Macedonia i Włochy, obie reprezentacje będą mierzyć się pierwszy raz. Słusznie Włosi uznawani są za faworytów. W swoim ostatnim meczu zremisowali z Hiszpanią, ale to był zupełnie inny mecz niż ten podczas Euro we Francji.

TAKTYKA

Macedonia ma ustawić się do spotkania z Włochami w bardzo defensywnej formacji 5-3-2, co jednoznacznie wskazuje na ich zamiary na pojedynek. Atak gospodarzy jest doskonale znany w Italii, dwójkę zaczepną stworzą bowiem napastnicy Palermo i Genoi, kolejno Nestorovski i Pandev.

Giampiero Ventura delikatnie pozmienia w składzie reprezentacji Włoch - do środka pola wejdzie Marco Verratti, a na wahadle obok De Sciglio zagra Antonio Candreva. Ponadto selekcjoner od pierwszych minut pozwoli zagrać duetowi Belotti - Immobile.
Macedonia przegrywała ostatnie mecze z zespołami niżej notowanymi niż reprezentacja Włoch, więc nie daję im szans na korzystny rezultat.
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Wyspy Owcze - Portugalia
Zdobywca gola: @Ronaldo 1,53 Unibet ✅✅✅

Ronaldo w meczu z Andorą strzelił 4 gole, oczywiście że jeden mecz nie jest wyznacznikiem i nie jest to pewniak, domu na to nie postawie. Natomiast wszyscy zdają sobie sprawę jak ważny i bramkostrzelny jest Ronaldo dla Portugalii, nie ma sensu pisać tutaj oczywistych oczywistości, z Wyspami Owczymi jest bardzo duża szansa że i hattricka może lekko pokryć, a co dopiero jedną bramkę. Wyspy Owcze nie są może tak słabe, jak San Marino, ale nawet do średniaków Europejskich ich zaliczyć nie możemy. Gram ten typ z tego względu, że widzę w nim duże value, wydaje mi się że uni mocno przestrzelił z kursem na jedną bramkę. Przykładowo w całorocznym kurs na ten sam zakład to 1.33. Dlatego pobierajcie zanim poprawią. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
samarama 119

samarama

Użytkownik
Dania - Czarnogóra BTS 2,16 @ unibet
Na początku zaznaczę że tak powiem uni poleciał w &quot;chjua&quot; z tym kursem gdyż kilka buków daje za bts 2,1 reszta 2,05 i poniżej.
Dlaczego tak? Duńczycy nie zagrali zbyt pewnie w obronie w meczu z nami, pierwsza bramka to kabaret, potknięcie się obrońcy który powinien był wybić piłkę na rożny, druga - karny i już mieliśmy mecz pod kontrolą, po przerwie przebłysk geniuszu Lewego i Dania na łopatkach. Na pewno nie świadczy to o postawie tej drużyny w obronie, do samobója Glika nic nie grali jednak myślę że gra przed własną publicznością da im trochę i już tak fatalnie do przodu nie zagrają.
Z drugiej strony Czarnogóra która strzeliła 5 bramek Kazachom i bramkę Rumunii na wyjeździe, skoro potrafili strzelić 5 bramek w ostatnim meczu to dlaczego nie mieliby strzelić choć jednej Duńczykom , którzy nie są mistrzami gry w defensywie.
Kurs na to zdarzenie zdecydowanie za wysoki, ja widziałbym tu jakieś 1,8-1,9 max
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Będzie krótko, bo wyłączył mi się laptop jak kończyłem pisać....

Bośnia i Hercegowina zaprezentowała się bardzo dobrze podczas ostatnich eliminacji. Zajęli 3 miejsce z dorobkiem 17 punktów. U siebie grali bardzo dobrze. Bilans 3-1-1. Co ciekawe, wygrali z Walią 2-0, zremisowali z Belgią a jedyne spotkanie przegrali właśnie z Cyprem 2-3.
W obecnych eliminacjach wygrali pewnie u siebie z Estonią aż 5 do 0. Bardzo dobry i ofensywny mecz z ich strony. Podjęli walkę z Belgią, ale mecz nie ułożył się po ich myśli i wysoko przegrali.
Bośniacy mają bardzo łatwą grupę i realnie mogą myśleć o dalszym awansie, a do tego są potrzebne takie zwycięstwa, jak to dzisiejsze z Cyprem. Na razie zanotowali 2 porażki i nie strzelili bramki. O ile porażka z Belgią jest zrozumiała, to 2-0 ze słabymi Grekami już świadczy o ich potencjale.
Bośnia i Hercegowina ✅
1.29
Bet365




Francja po niespodziewanym remisie w pierwszej kolejce i szybkiej stracie bramki w 2 spotkaniu w 6 minucie z rzutu karnego, wygrała pewnie 4-1. Taki sam wynik mieli Holendrzy w swoim 2 spotkaniu. Obie drużyny mają po 4 punkty.
Holandia po bardzo słabym okresie ich piłki, obecnie jest wielką niewiadomą. Potencjał zdecydowanie po stronie Francuzów. Bardzo wysoka forma Griezmanna, Payeta czy Kevina Gameiro, który w końcu dostał szansę i nie zawiódł trenera i zdobył 2 bramki.
Moim zdaniem Francuzi tego meczu po prostu nie przegrają.

Francja lub remis ✅
1.33
Unibet

Remis - wygrana gości (Francji) bez zakładu

1.90
Betsson
zwrot



Wyspy Owcze to piłkarski Kopciuszek. Portugalia po porażce w 1 kolejce ze Szwajcarami w drugiej wygrali bardzo pewnie z Andorą wygrywając 6-0. Takie spotkania muszą po prostu wygrać, żeby dalej walczyć o 1 miejsce w grupie. Nie spodziewam się, żeby Wyspy Owcze strzeliły dzisiaj bramkę, a Portugalia wygrała zaledwie 1-0. Wyniku z Andorą zapewne nie powtórzą ale te 3 bramki powinni strzelić.
Portugalia -1.5 ✅
1.46
Unibet

Nie mam ochoty cytować wypowiedzi kolegów, w których określili moje typy głupotą czy ze granie takich typów prowadzi do bankructwa. Jak mi dają pieniądze z nieba to biorę. Odsyłam do statystyk tych spotkań i do negowania Wysp Owczych jako kopciuszka. Dodam tylko, że Walii wczoraj nie polecalem, bo najwazniejsze to mieć właśnie to wyczucie. Serdecznie gratuluję typów na Grecję i Węgry. Ja takim reprezentacjom po prostu nie ufam i nie postawilbym na nich swoich pieniędzy
Ale najważniejsze - ze wszyscy jesteśmy na plus - bo przecież o to tutaj chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 12

denison

Użytkownik
Witam, na dzis wybieram spotkania druzyn ktore maja realne szanse na awans i musza wygrywac ale wiadomo niespodzianki zawsze sa wieksze lub mniejsze jak wczoraj walia..
Bosnia - cypr, bosnia takie mecze musi wygrywac a cypr zaskoczyl mnie negatywnie z grecja, chyba ze grecja jest w formie.
No wlasnie grecja, estonia - grecja, grecja zaczela eliminacje b dobrze, dzis wygrywajac bedzie miala komplet punktow, czekaja ja mecze jeszcze z bosnia i belgia wiec z teoretycznie najmocniejszymi zespolami wiec z estoniia powinni wygrac. W grecji po ostatnim meczu sa dwie kontuzje z podstawowego skladu.
Dalej szwecja - bulgaria, szwecja ma ciezka grupe bo francja i holandia maja 4pkt wiec dzis wygrywajac moga odskoczyc jednej z tych reprezentacji.
łotwa - wegry, gry lotwy nie ma co komentowac bo to dno i wodorosty wygrali z andora 0:1 gdzie andora miala wiecej sytuacji bramkowych a owcami przegrali 0:2, co do wegrow to minus remis z owcami a ze szwajcaria walczyli dzielnie ale przegrali, no ale z taka lotwa powinni wygrac.
Bialorus - luksemburg tutaj mecz teoretycznie o nic ale mysle ze bialorusini zepna sie na ten mecz, wiadomo remis z luksemburgiem moglby byc zle odebrany przez to ,demokratyczne panstwo,
Reszta meczy nie wymaga komentarza
Owce - portugalia tutaj minimum -1, 1,45 sts
Andora - szwajcaria -2 1,42 sts
Giblartar - belgia tutaj handicapy sa dosc spore czy belgia tak wysoko wygra, niby my wygralismy tam 0:7.
Teraz cos skleic z tych meczow trzeba.
moj pomysl to bosnia, portugalia -1, bialorus i szwecja gdzie kurs ako wynosi ok. 3.8
Co myslicie o tym ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik

Wyspy Owcze to piłkarski Kopciuszek. Portugalia po porażce w 1 kolejce ze Szwajcarami w drugiej wygrali bardzo pewnie z Andorą wygrywając 6-0. Takie spotkania muszą po prostu wygrać, żeby dalej walczyć o 1 miejsce w grupie. Nie spodziewam się, żeby Wyspy Owcze strzeliły dzisiaj bramkę, a Portugalia wygrała zaledwie 1-0. Wyniku z Andorą zapewne nie powtórzą ale te 3 bramki powinni strzelić.
Portugalia -1.5
1.46
Unibet
Granie takiego typu po takim słabym kursie to moim zdaniem głupota. Dlaczego pasterze mieliby niby nie strzelić albo przegrać wysoko? Wyspy Owcze u siebie kopciuszek? Co to ma w ogóle znaczyć?
Wczoraj już widzieliśmy jak nic nie grająca wcześniej Macedonia włożyła 2 bramki Włochom, co się nikomu nawet nie śniło.

Od siebie proponuję na dzisiaj Węgry win @ 2,00 ✅ bet365, bo jeżeli chcą się liczyć w walce o cokolwiek to z takimi słabeuszami muszą wygrywać. Ekipa Węgier ze 2 klasy lepsza od Łotyszy.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Granie takiego typu po takim słabym kursie to moim zdaniem głupota. Dlaczego pasterze mieliby niby nie strzelić albo przegrać wysoko? Wyspy Owcze u siebie kopciuszek? Co to ma w ogóle znaczyć?
Wczoraj już widzieliśmy jak nic nie grająca wcześniej Macedonia włożyła 2 bramki Włochom, co się nikomu nawet nie śniło.


Od siebie proponuję na dzisiaj Węgry win @ 2,00 bet365, bo jeżeli chcą się liczyć w walce o cokolwiek to z takimi słabeuszami muszą wygrywać. Ekipa Węgier ze 2 klasy lepsza od Łotyszy.

Nie zapominajmy, że to nadal Wyspy Owcze..., co z tego, że wczoraj Włochy dały dupy, mecz meczowi nie równy. Dobrze rozpoczęli te eliminacje, ale nadal to bardzo słaba drużyna. Portugalia powinna to spokojnie wziąć, Ronaldo potrafi strzelać słabym drużynom, a taką są właśnie Wyspy Owcze.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Bośnia v Cypr to dla mnie taka sama mina jak wczoraj Walia, niby Cypr/Gruzja słabiutkie na wyjeździe, jak punktują to głownie u siebie, Walia pewne 4:0 z Mołdawią, BiH pewne 5:0 z Estonią, do tego te kursy... 1.30 , 1.25 ???? no jak można w ogóle grać piłke 3drogowo przy takich żenujących oddsach ???? przecież to w longrunie musi być taki gruby minus że aż strach patrzeć ????
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Lukaku ⚽ # 1,22
Ronaldo ⚽ # 1,35
AKO : 1,35 # Betsson
Lukaku 2x⚽ # 1,75 # Betsson
Ronaldo ⚽ w każdej połowie # 4,00 # Betsson

Lukaku i Ronaldo potrafią się znaleźć w polu karnym, obaj już w tych eliminacjach strzelali, rywale dzisiaj bardzo słabi i powinni mieć w tym meczu kilka okazji do pokonania rywali. Ronaldo w meczu ze słabszymi rywalami potrafi strzelać, a taką reprezentacją na pewno są Wyspy Owcze, koledzy na pewno będą go szukać w polu karnym. Lukaku podobnie, rywal jeszcze słabszy, jedną powinien ustrzelić dzisiaj na 99%, drugą zobaczymy ;), czy koledzy nie będą samolubni, bo obok jest jeszcze Benteke. Kursy nie za wysokie, ale według mnie bardzo prawdopodobne.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Nie zapominajmy, że to nadal Wyspy Owcze..., co z tego, że wczoraj Włochy dały dupy, mecz meczowi nie równy. Dobrze rozpoczęli te eliminacje, ale nadal to bardzo słaba drużyna. Portugalia powinna to spokojnie wziąć, Ronaldo potrafi strzelać słabym drużynom, a taką są właśnie Wyspy Owcze.
Wczoraj tak samo negowałeś granie czegokolwiek w stronę Gruzji, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś innego, bo kurs 1,3-1,45 jest najzwyczajniej słaby i nie ma w tym żadnego value. A jeszcze bardziej mnie szokuje, że ludzie grają strzelca bramki po 1,35 :? nawet jeżeli jest to Ronaldo, no ale bez przesady.
 
harnas474 1,9K

harnas474

Użytkownik
Nie zapominajmy, że to nadal Wyspy Owcze..., co z tego, że wczoraj Włochy dały dupy, mecz meczowi nie równy. Dobrze rozpoczęli te eliminacje, ale nadal to bardzo słaba drużyna. Portugalia powinna to spokojnie wziąć, Ronaldo potrafi strzelać słabym drużynom, a taką są właśnie Wyspy Owcze.
Dokładnie tak jak kolega napisał.

Ode mnie typ: Portugalia powyżej 7,5 rzutów rożnych 1.89 U n i b e t ⛔

Patrząc na ostatnie spotkania Portugalia nabija bardzo dużo rożnych:

Portugalia : Andora - 18-1
Szwacjaria : Portugalia - 1-11
Portugalia : Gibraltar - 20-0

Nie ma się co oszukiwać, że Wyspy Owcze są rywalem kilka klas niższym od obecnych mistrzów Europy więc podejrzewam, że od samego początku ekipa z Ronaldo na czele zaczną szturmować bramkę przeciwnika. Dodatkową motywacją będzie to, że po zwycięstwie w dzisiejszym meczu Portgulaczycy wskoczą na drugie miejsce w tabeli (wątpie by Szwajcaria straciła punkty z Andorą). Dla mnie najlepszy typ tego dnia. Domyślam się, że Wyspy Owcze też coś dorzucą więc dodatkowo polecam typ:

Liczba rzutów rożnych: Ponad 10.5 1.74 Uni ⛔
Liczba rzutów rożnych: Ponad 11.5 2.26 Uni ⛔

Nie zdziwię się jak Portugalia sama nabije 11-12 rożnych.

EDIT: Masakra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
comendador 428

comendador

Użytkownik
Wczoraj tak samo negowałeś granie czegokolwiek w stronę Gruzji, a jak się skończyło wszyscy wiemy.

Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś innego, bo kurs 1,3-1,45 jest najzwyczajniej słaby i nie ma w tym żadnego value. A jeszcze bardziej mnie szokuje, że ludzie grają strzelca bramki po 1,35 :? nawet jeżeli jest to Ronaldo, no ale bez przesady.
Negowałem i się tego nie wstydzę... taka jest bukmacherka niema czegoś takiego jak pewniak w 100%.... Walia dała dupy i tyle, gdybym kolejny mecz tych samych drużyn był za 4-5 dni, kursy były takie same, to znów pograłbym w stronę Walijczyków, bo są lepszą drużyną, nie weszło zdarza się. Uwielbiam to jak coś nie wejdzie i jest takie uuu nie weszło i co łyso ci teraz ;).

Kursy są niskie, ale Ronaldo to jest główna strzelba Portugalii, Lukaku ostatnio bardzo dobrze dysponowany, a rywal bardzo słaby na tle Belgii. Kursy tak jak wspomniałem niskie, ale dla mnie to 99%, że wejdzie, te 1% to tylko dlatego, że to sport i wszystko może się zdarzyć.



Na marginesie fajny typ z RR kolegi poniżej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wystarczyły jedne bardzo słabe eliminacje w wykonaniu Greków by prawie wszyscy zapomnieli, że jest to zespół, który regularnie jeździł na turnieje i nie odgrywał tam roli dostarczyciela punktów. Kryzys greckiej piłki może i jakiś jest, bo tak jak my 20 lat czekaliśmy na LM tak u nich po raz pierwszy od 20 lat jej nie będzie. Do tego talentów, które miałyby szturmować solidne europejskie ligi dużo nie ma, ale jest spore grono piłkarzy, którzy mogliby stanowić silną reprezentację i mam wrażenie że ta obecna powoli w tym kierunku zmierza. Może gra nie porywa ale Grecy zawsze bardzo niepozornie grali. Narazie Grecy podjęli słabszych rywali i z nimi wygrali, teraz grają arcyważny wyjazd z Estonią, która jest do ogrania. Komplet punktów dałby Grekom dużo pewności przed starciami z Belgią i Bośnią. Pożyjemy, zobaczymy, ja sądzę, że Grecy mogą znowu pojechać na turniej, ale jeszcze długa droga do tego.
Słówko także o Wyspach Owczych, które większość wydawałoby się doświadczonych graczy stawia obok takich tuzów jak Andora czy San Marino. Po pierwsze, wielu piłkarzy z kadry reprezentacyjnej gra w Danii, Norwegii i Islandii gdzie ligi są jak najbardziej profesjonalne a Ci co grają w rodzimej lidze, to piłkarze B36Torshavn lub Vikingur Gota - klubów profesjonalnych, pozwalających swoim piłkarzom skupić się wyłącznie na piłce. Całą zgraję od kilku lat prowadzi nie byle kto, bo Duńczyk Lars Olsen. Nie twierdzę, że Portugalczycy już teraz powinni się bać, ale napewno nie będą rywala lekceważyć. A już napewno nie tak jak wielu typujących.
Wyspiarze ugrali super wyniki z Węgrami i Łotwą. A mają jeszcze w grupie Andore. Zakładając, że oba mecze z nią wygrają, będą mieli 10 punktów. Wyspy Owcze na wyciągnięcie ręki mogą mieć 10 punktów. Oni sobie nogi połamią ale ograją Andorczyków. A jeszcze mają rewanż z Łotwą u siebie, którą spokojnie mogą ograć. Myślę, że skoro ja na taki tok rozumowania wpadłem, to oni są wręcz nabuzowani. I oni wyjdą tacy na Portugalczyków. Będą bronić jak stado dzików, żeby chociaż punkcik uciułać. Nie twierdzę, że Portugalia nie wygra, ale jest na to szansa. Ja będę trzymał kciuki za Farerczyków.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Wystarczyły jedne bardzo słabe eliminacje w wykonaniu Greków by prawie wszyscy zapomnieli, że jest to zespół, który regularnie jeździł na turnieje i nie odgrywał tam roli dostarczyciela punktów. Kryzys greckiej piłki może i jakiś jest, bo tak jak my 20 lat czekaliśmy na LM tak u nich po raz pierwszy od 20 lat jej nie będzie. Do tego talentów, które miałyby szturmować solidne europejskie ligi dużo nie ma, ale jest spore grono piłkarzy, którzy mogliby stanowić silną reprezentację i mam wrażenie że ta obecna powoli w tym kierunku zmierza. Może gra nie porywa ale Grecy zawsze bardzo niepozornie grali. Narazie Grecy podjęli słabszych rywali i z nimi wygrali, teraz grają arcyważny wyjazd z Estonią, która jest do ogrania. Komplet punktów dałby Grekom dużo pewności przed starciami z Belgią i Bośnią. Pożyjemy, zobaczymy, ja sądzę, że Grecy mogą znowu pojechać na turniej, ale jeszcze długa droga do tego.
Słówko także o Wyspach Owczych, które większość wydawałoby się doświadczonych graczy stawia obok takich tuzów jak Andora czy San Marino. Po pierwsze, wielu piłkarzy z kadry reprezentacyjnej gra w Danii, Norwegii i Islandii gdzie ligi są jak najbardziej profesjonalne a Ci co grają w rodzimej lidze, to piłkarze B36Torshavn lub Vikingur Gota - klubów profesjonalnych, pozwalających swoim piłkarzom skupić się wyłącznie na piłce. Całą zgraję od kilku lat prowadzi nie byle kto, bo Duńczyk Lars Olsen. Nie twierdzę, że Portugalczycy już teraz powinni się bać, ale napewno nie będą rywala lekceważyć. A już napewno nie tak jak wielu typujących.
Wyspiarze ugrali super wyniki z Węgrami i Łotwą. A mają jeszcze w grupie Andore. Zakładając, że oba mecze z nią wygrają, będą mieli 10 punktów. Wyspy Owcze na wyciągnięcie ręki mogą mieć 10 punktów. Oni sobie nogi połamią ale ograją Andorczyków. A jeszcze mają rewanż z Łotwą u siebie, którą spokojnie mogą ograć. Myślę, że skoro ja na taki tok rozumowania wpadłem, to oni są wręcz nabuzowani. I oni wyjdą tacy na Portugalczyków. Będą bronić jak stado dzików, żeby chociaż punkcik uciułać. Nie twierdzę, że Portugalia nie wygra, ale jest na to szansa. Ja będę trzymał kciuki za Farerczyków.
W końcu jakiś głos rozsądku, popieram, część osób chyba nie odróżnia poziomu piłkarskiego Andory, Cypru, San Marino, Luksemburga, Wysp Owczych czy innych takich i wrzuca wszystkich do jednego wora.
Proponuję pograć Grecja win na live ✅ w zależności jak będzie wyglądać ich gra i kurs skoczy powyżej 2,00
 
G 7

gabrys

Użytkownik
Na sam początek chciałbym się przywitać bo jest to mój pierwszy post na tej stronie.
Osobiście lubuję się w stawianiu na bramki i mam przygotowane 3 typy.
Holandia - Francja -&gt; Francja strzeli #1,28 Expect
Polska - Armenia -&gt; Polska over bramek 1,5 #1,28 Expect
Kazachstan - Rumunia -&gt; Rumunia strzeli #1,22 Expect
AKO - 2,00

W 1 meczu podpieram swój typ tym, że Francuzi wystawią prawdopodobnie duet z Madrytu Griezmann - Gameiro, który jest w formie oraz tym, że Holendrzy w 9/10 spotkań tracili bramkę.W ostatnim meczu strzeliła im ekipa Białorusi. W ostatnim meczu w jakim obie ekipy się widziały było 2:3 dla Francji.

Po meczu z Danią po prostu wierzę w naszych, że wygrają i dorzucą przynajmniej 2 bramki. Drużyna z Armenii gra naprawdę kiepsko. Brak Milika i Piszczka nie powinien mieć dużego znaczenia akurat w tym meczu.

Na koniec Kazachstan - Rumunia. Myślę, że Rumunii chcą walczyć o awans i nie odpuszczą meczu z Kazachami. Kazachstan stracił 2 bramki z Polską i 5 z Czarnogórą. Sądzę, że Rumuni powinni wbić minimum 1 bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prince91 136

prince91

Użytkownik
Andora - Szwajcaria
Powyżej 1,5 bramki w pierwszej połowie @1.80⛔ bet365

Szwajcaria jest w formie. W pierwszym meczu zwycięstwo z Portugalią 2:0, a następnie na wyjeździe z Węgrami 2:3. Porównanie tych reprezentacji nie ma sensu. Szwajcarzy na papierze miażdżą i mam nadzieję, że w tym meczu od początku będą szukać bramki. Z taką ofensywą więcej niż jedno trafienie w pierwszej części meczu jest bardzo możliwe.

Gibraltar - Belgia
Powyżej 2,5 bramki w pierwszej połowie @1.80✅ bet365

Tutaj również spodziewam się kilku bramek już w pierwszych 45 minutach. Belgowie w dwóch spotkaniach strzelili 7 goli i dziś mogą znacznie powiększyć swój dorobek strzelecki. Ofensywa jedna z najlepszych w Europie i moim zdaniem jest spora szansa na powodzenie tego typu.

Wyspy Owcze - Portugalia
Powyżej 1,5 bramki w pierwszej połowie @2.15✅ bet365

Miałem sobie odpuścić, ale jednak pograłem i wydaje mi się, że jest to dobra opcja na to spotkanie. Gospodarze w tych eliminacjach wywalczyli już 4 punkty i na pewno należą się im za to wielkie brawa. W tabeli plasują się wyżej niż Portugalia, ale po tym meczu ulegnie to zmianie. Goście to Mistrzowie Europy i nie wyobrażam sobie, żeby w 1 połowie nic nie strzelili. Grają z amatorami i jeśli szybko padnie gol, to worek z bramkami powinien się rozwiązać.

Łotwa - Węgry
Węgry @1.83✅ bet365 / Strzelec bramki Szalai @2.90✅ Expekt

Myślę, że tym razem Węgrzy nie pozwolą sobie już na stratę punktów. W pierwszym meczu spora niespodzianka, bo remis na wyjeździe z Wyspami Owczymi. U siebie ze Szwajcarią zagrali już o niebo lepiej, ale i tak nie potrafili wywalczyć ani jednego punktu, przegrywając 2:3. Łotwa dwa pierwsze mecze grała z najsłabszymi drużynami w tej grupie i szczerze powiedziawszy prezentowała się słabo. Myślę, że nie będzie tu żadnej niespodzianki i goście wywalczą komplet punktów.
Liczę również, że bramkę strzeli Szalai. Jest w dobrej dyspozycji, a w ostatnim meczu ze Szwajcarią dwukrotnie pokonał Sommera. Dogodnych sytuacji na pewno nie będzie brakować i mam nadzieję, że skuteczność nie zawiedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
ANDORRA - SZWAJCARIA 1 +4 @ 1.57 b365 ✅
Szwajcaria na wyjazdach gra bardzo minimalistycznie. Jak wygrywa to czy z dobrą czy słabą drużyną skromnie. Ostatnie przekonywujące zwycięstwo miało miejsce w 2014 roku przeciwko San Marino (0:4).
Ogólnie widać tendencję do zlewania takich meczy przez faworytów (np. ostatnie 2:0 Anglia - Malta). Dobre drużyny chcą to po prostu odwalić, nie narażając się na kontuzje i kartki. Często wystawiany jest słabszy garnitur i nie zdziwię się jak i dziś tak będzie.
Szwajcarzy 3 dni temu mieli ciężką przeprawę na Węgrzech, gdzie musieli się nabiegać, by wygrać 3:2 w 90 minucie.
Andorra była na wczasach w Portugalii, gdzie się przyjrzeli jak grają Portugalczycy. Być może coś z tego wyniosą i dziś zaprezentują ;)
BIAŁORUŚ - LUKSEMBURG UNDER 2.5 @ 1.95 ✅
Mecze pomiędzy tymi drużynami to zawsze mordęga. Zazwyczaj skromna wygrana Białorusinów lub cichy remis. Obie drużyny mają problem ze strzelaniem ale nieźle bronią i wg mnie obie dziś zagrają &#39;o punkty&#39; szukając okazji w kontratakach.
HOLANDIA - FRANCJA 2 dnb @ 1.65 ✅
Tutaj trochę na czuja. Francja na papierze mocniejsza ale Holandia widać, że się odradza. Sprawdzian w końcu taki porządny. Gram dlatego, że awansuje z miejsca tylko jedna drużyna i dla Francji to jest najważniejszy mecz eliminacji. Jeden już spieprzyli. Nie ma miejsca na drugą wtopę.
SZWECJA - BUŁGARIA 1 (-1) @ 1,80 ✅
Szwedzi coś zaczynają grać, dodatkowo Bułgaria bardzo im leży. Wygrywają z nimi od lat (choć fakt, że nie grali od kilku lat między sobą). Bułgarzy ledwo co wygrali z Luksemburgiem tracąc 3 gole! Spokojnie im Szwedzi zapakują ze 2-3 w mojej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Na dziś krótko dwa mecze.
Belgia wymieniła trenera, który ma postawić na atak. W piątek pokazali, że coś drgnęło w tą właśnie stronę. Wygrana z BiH aż 4-0 robi wrażenie. Do tego poprawiła się skuteczność zespołu. Atak Belgii nabity gwiazdami jak niebo więc strzelać ma kto. Na Gibraltarze w marcu była Łotwa wbijając 5 goli. W piątek 4 gole (co prawda u siebie) wbili Estończycy. Belgów to zespół conajmniej o dwie klasy lepszy więc z pewnością stać ich na bardzo wysoki wynik.
Gibraltar - Belgia (-5) 1,76 Unibet ✅
Na temat Wysp Owczych już trochę się informacji pojawiło. Jeśli ktoś stawia dziś ten zespół na równi z San Marino to nie jest na bieżąco z piłką reprezentacyjną. Piłkarze z tego kraju poprawili swą grę i potrafią zdobywać punkty. Po dwóch meczach mają już cztery. Remis z Węgrami oraz wygrana z Łotwą świadczą, że to nie są już ogórki do bicia. Drużyna może jeszcze głęboko pochowane ma plany awansu ale zdobywanie punktów na pewno nie. Dziś przyjeżdża Mistrz Europy, a taki rywal wzbudza chęć do wykrzesania z siebie maksimum.
Portugalia to Ronaldo i pomocnicy. Od asa Realu zależy jak radzi sobie ta reprezentacja. Dziś mecz z pewnością już nie będzie tak łatwy jak w piątek gdzie pewnie wygrali. Wyspy Owcze staną w obronie czekając na swoją okazję. Portugalia gra skrzydłami, a przy mocnej obronie nie będzie im tak łatwo dostać się pod bramkę gospodarzy. Moja propozycja to under.
Wyspy Owcze - Portugalia poniżej 3.5 1,69 Oddsring ⛔
 
C 232,9K

czary-mary

Użytkownik
Estonia - Grecja
@ 1.90 Grecy Uno ✅✅ 0:2 ✅✅

Bądźmy szczerzy - Grecy są dwa poziomy ponad Estończykami. To, że nie wyszły im poprzednie kwalifikacje to nie znaczy, że zapomnieli jak gra się w piłkę. Już w sparingach było widać progres, ogranie Holandii czy też Australii. Do tego dodajmy pewne dwa zwycięstwa w grupie. W Ataku mamy tutaj mega bramkostrzelnego Mitroglou (Benfica), dalej Fortounis ( Olympiakos ), Maniatis ( Olympiakos ), Stafilidis ( Augsburg), Torosidis(Bologna), Sokratis (Dortmund), Manolas ( Roma ) , Karnezis ( Udinese). W Ekipie Estończyków próżno szukać kogoś, kto może pochwalić się grą w takich ligach ( jedynie stoper Klavan stanowi tu wyjątek)

Siła rażenia po stronie Greków. Ważny mecz dla układu tabeli. Grecy powinni zrobić swoje i spokojnie dzisiaj wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Holandia Francja
Griezmann strzeli gola (przynajmniej 1): TAK
Kurs: 2,50

Co tu dużo pisać dzisiaj można powiedzieć Hit Holandia gra z Francuzami. Dwa silne składy, stawiam w tym meczu na Francję. Gole na pewno padną i to nie jeden. Patrząc na formę Griezmanna z Euro 2016 - niesamowicie grał. Teraz również dobrze się spisuje i w każdym meczu strzela min 1 gola. Dzisiaj gole po stronie Francuzów na pewno padną, i myślę że strzelcem jednej z tych bramek będzie właśnie Antoine Griezmann. Ostatnio Muller strzelił i nieźle zarobiłem, dzisiaj również na to liczę, bo kurs zły nie jest ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom