>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [9-11 październik 2016]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy Betsson:

Jeszcze jedna kolejka się nie skończyła, a jutro już rusza następna. Zmiana terminów rozgrywania meczów eliminacyjnych zamazuje poszczególne kolejki ale daje możliwość lepszego śledzenia spotkań. W tej która przed nami największy hit będzie rozegrany w Holandii, gdzie zespół Oranje podejmie wicemistrzów Europy. Czy mocno przebudowany zespół holenderski będzie w stanie przeciwstawić się rozpędzonym Francuzom? Rewelacja EURO - Islandia spuściła z tonu i coraz częściej męczy się z rywalami. Teraz przyjdzie się im mierzyć z Turkami na własnym boisku. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko? Nasz sobotni rywal podejmie na własnym boisku Czarnogórę. Czy gości stać na urwanie punktów faworytowi? Kolejka zapowiada się niezwykle interesująco.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Holandia - Francja
Pierwszy mecz który rzucił mi się w oczy, obie drużyny w drugiej kolejce po trzy punkty zgarnęły, obie pewne zwycięstwa, po tyle samo punktów w grupie. Kurs 2+ w stronę Trójkolorowych z miło chęcią zagram, dla mnie to po prostu lepsza drużyna. Holendrzy to nadal młody zespół, ze Szwedami na wyjedzie tylko remis 1:1, Szwedzi już bez Ibry, potem zrobili swoje i ograli Białoruś 4:1 u siebie, dobra zaraz ktoś powie, hola hola Francuzi w pierwszym meczu tylko zremisowali na wyjedzie, już odpowiadam dla mnie to był wypadek przy pracy, tam spokojnie powinno być 0:3+. Francuzi są lepszym zespołem, to nie będzie jakiś pogrom, ale jednak ich widzę w roli faworytów. Oba zespoły na pewno będą walczyć, bo już pogubiły punkty, a tylko jedna może zgarnąć pierwsze miejsce i pewny awans na MŚ.
Francja # 2,18 # Betsson ✅ 0:1
Serbia - Austria
Tutaj jak dla mnie to wielkie nie porozumienie te kursy w stronę Austri. Dla mnie ten mecz to 40/60, tak samo było w ich pierwszym meczu, gdzie grali z Gruzją, tam kursy były 2+ na nich. Już tam pisał, że Austriacy, to bardzo dobra drużyna, w poprzednich eliminacjach do ME, pewnie zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali, bilans 9-1-0 (22:5), potem gdzieś na Euro się pogubili, w pierwszym meczu niespodziewana porażka z Węgrami, potem z przyszłymi Mistrzami Europy remis, i w ostatnim meczu o wszystko, porażka z Islandią, gdzie porażka wynikła z tego, że w końcówce poszli całym zespołem do przodu, bo tylko zwycięstwo dawało im awans. Serbowie dobrze rozpoczęli te eliminacje, ale maksymalnie co tutaj według mnie ugrają to remis.
Austria lub remis # 1,70 # 1,70 ⛔ 3:2
Austria DNB # 2,50 # 2,50 ⛔ 3:2
Islandia - Turcja
Od razu rzuca się tutaj BTS w oczy, Islandczycy waleczni, potrafią strzelić, szczególnie u siebie, ale też tracą bramki, oba zespoły znają się bardzo dobrze z ostatnich eliminacjach do Euro, tam również znaleźli się razem w grupie, tam jednak w obydwu spotkaniach BTS nie padł. Tutaj jednak, aż tak bym się tym nie denerwował, pierwszy mecz w tamtych eliminacjach te drużyny zagrały właśnie ze sobą, również jak dziś gospodarzem byli Islandczycy którzy gładko wygrali 3:0, jednak ten mecz był dwa lata temu. Rewanż natomiast odbył się w Turcji w ostatniej kolejce, gdzie Islandczycy mieli już pewny awans, a Turcy musieli zremisować co najmniej, wygrali tamto spotkanie 1:0, gdzie bramka dla gospodarzy padła w 89 minucie. Reasumując pierwszy i drugi mecz, to był początek i koniec eliminacji, wiadomo takie mecze wyglądają trochę inaczej. Teraz bym jednak oczekiwał trochę innego meczu, bardziej otwartego.
BTS # 1,84 # Betsson ⛔ 2:0
Dania - Czarnogóra
Kolejne nie porozumienie według mnie, Duńczycy to dobry zespół, ale obronę mają słabą, popełniającą błędy. Ich rywal to nie jest jakaś potęga, ale powinni tą jedną bramkę ustrzelić gospodarzą. Natomiast Duńczycy o porażce z Polakami powinni tutaj poszukać kolejnych 3 punktów, więc o ich bramkę bym również się nie martwił. 2:1/1:1 to mocno prawdopodobne wyniki według mnie.
BTS # 2,02 # Betsson
Edit/ Pierw chciałem sobie pograć na samą bramkę Czarnogóry, no ale sobie myślę, no co Dania nie strzeli u siebie, no jednak nie ;)
Albania - Hiszpania
Sędzią tego spotkania będzie Holender Bas Nijhuis, który potrafi pokazywać kartki i na to liczę dzisiaj. Albańczycy powinni mocno postawić się Hiszpanom, ale wiadomo, jak to Hiszpanie, potrafią szybko wymieniać piłkę, i będzie trzeba czasami na pograniczu kartki sfaulować, linia 3,5 według mnie spokojnie do pokrycia, chyba, że Hiszpanie ustawią wynik w 15 minut, to będzie gorzej.
Over 3,5 ŻK # 2,00 # Betsson ⛔ 3ŻK
Jest jeszcze kilka pewniaków typu Włochy, wspominani Hiszpanie, z których można fajne AKO stworzyć, no, ale to wiadome typy ;).
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Islandia - Turcja 20:45

Od czasów Euro 2016 śledzę losy Islandii bo na prawdę pokazali że można grać dobrze, mimo braku piłkarzy światowego formatu. Islandia strzela dużo goli, w 5 ostatnich meczach (razem z Euro) w każdym meczu zdobywała bramkę, z resztą w ostatnim z Finlandią zdobyła aż 3. Turcja również w ostatnich meczach strzela min. 1 bramkę. Dlatego rzucił mi się w oczy kurs na strzelenie goli przez obie drużyny. Wiadomo nie jest aż tak bardzo wysoki, ale według mnie pewny bo te drużyny na prawdę uwielbiają strzelać gole !

Obie drużyny strzelą bramki : TAK
Kurs: 1,73 Betsson
 
tomsson9 105

tomsson9

Użytkownik
Albania - Hiszpania

Typ: Hiszpania powyżej 6,5 rożnego ✅ 9 rożnych :grin:
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365

Będzie to mecz walki. Albania dotąd 2 zwycięstwa, ale z najgorszymi zespołami w grupie. Hiszpania ostatnio remis z Włochami, gdzie sama nabiła 13 kornerów. Z Lichtensteinem, gdzie było to jednostronne widowisko nabiła ich 6. Myślę, że Albania postawi się mocniej niż Lichtenstein i Hiszpanie będą musieli się trochę bardziej napracować na zwycięstwo. A co za tym idzie przy ich atakach na bramkę Albańczyków 7 rożnych w trakcie całego meczu są w stanie nabić. W czasie Euro gra Albanii mi się podobała, a tutaj grają na własnym podwórku, więc myślę, że powalczą. Są 3 siłą w tej grupie wg mnie i kto wie czy gdzieś nie sprawią niespodzianki. Sądzę, że Hiszpanie wygrają, ale nie będzie to taki spacerek jak z Lichtensteinem.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Ukraina po słabym Euro nie zachwyca również w w eliminacjach do najbliższego Mundialu. 2 remisy po dwóch meczach to wynik słaby. Wskazać należy, że z Islandią u siebie mieli rzut karny w 83 minucie, który nie został strzelony i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Mecz przed 3 dniami ułożył się bardzo dobrze dla Ukraińców, bo prowadzili już 2-0, żeby następnie stracić 2 bramki i znowu zremisować swoje spotkanie. Reprezentację Ukrainy prowadzi obecnie legenda ich piłki - Andrij Szewczenko. Myślę, że po 2 remisach, jeśli myślą realnie o awansie, takie spotkanie wygrają bardzo pewnie. Dużą siłą Ukraińców są skrzydła z ich największymi gwiazdami - Yarmolenko i Konoplyanka, którzy z tak słabą drużyną powinni narobić wiatru na skrzydłach i przyczynić się do pewnego zwycięstwa i walki o awans.

Po drugiej stronie mamy piłkarskiego Kopciuszka. Drużyna Kosowa stawia pierwsze kroki na arenie międzynarodowej. Jak pokazują statystyki, z Finlandią zagrali bardzo dobrze i ugrali remis, ale kim obecnie jest Finlandia jeśli chodzi o europejską piłkę.

Ukraińcy grają dobrze u siebie, a biorąc pod uwagę ostatnie 2 remisy, takie spotkanie po prostu muszą wygrać.

Ukraina -1.5 ✅
1.70
Unibet

Ukraina 1.22 ✅
Bet365


Wynik: 3-0

Do czystej wygranej Ukrainy proponuję Hiszpanię z Albanią i Włochów z Macedonią.
Moim zdaniem nie ma co się rozpisywać odnośnie powyższych typów. Hiszpania i Włochy to drużyny, które należą to ścisłego topu.

Albania ma kilku dobrych zawodników i na Euro zagrali naprawdę bardzo dobrze, ale nie ma co porównywać potencjału w grze Albanii do Hiszpanów, którzy po remisie z Italią, takie spotkania po prostu muszą wygrywać, żeby nie wyjść z gry o 1 miejsce w grupie.

Macedonia to bardzo słaba drużyna. Już 2 porażki zanotowali w tych eliminacjach - po 2-1 z Izraelem i Albanią. W ostatnich latach w meczach o stawkę udało im się zremisować bezbramkowo z Białorusią 12 października 2015 roku, a wcześniej wygrali z kolejną &quot;potęgą&quot; europejskiej piłki Luksemburgiem 3-2 - dokładnie 2 lata temu - bo 9 października 2014 roku.

Typy:
Ukraina 1.22 ✅
Hiszpania 1.33✅
Włochy 1.30 ✅

Włochy wygrają do 0 - 1.66 ⛔
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
misiu 193

misiu

Użytkownik

Ukraina po słabym Euro nie zachwyca również w w eliminacjach do najbliższego Mundialu. 2 remisy po dwóch meczach to wynik słaby. Wskazać należy, że z Islandią u siebie mieli rzut karny w 83 minucie, który nie został strzelony i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Mecz przed 3 dniami ułożył się bardzo dobrze dla Ukraińców, bo prowadzili już 2-0, żeby następnie stracić 2 bramki i znowu zremisować swoje spotkanie. Reprezentację Ukrainy prowadzi obecnie legenda ich piłki - Andrij Szewczenko. Myślę, że po 2 remisach, jeśli myślą realnie o awansie, takie spotkanie wygrają bardzo pewnie. Dużą siłą Ukraińców są skrzydła z ich największymi gwiazdami - Yarmolenko i Konoplyanka, którzy z tak słabą drużyną powinni narobić wiatru na skrzydłach i przyczynić się do pewnego zwycięstwa i walki o awans.
Po drugiej stronie mamy piłkarskiego Kopciuszka. Drużyna Kosowa stawia pierwsze kroki na arenie międzynarodowej. Jak pokazują statystyki, z Finlandią zagrali bardzo dobrze i ugrali remis, ale kim obecnie jest Finlandia jeśli chodzi o europejską piłkę.
Ukraińcy grają dobrze u siebie, a biorąc pod uwagę ostatnie 2 remisy, takie spotkanie po prostu muszą wygrać.

Ukraina -1.5
1.70
Unibet
Ukraina 1.22
Bet365


Do czystej wygranej Ukrainy proponuję Hiszpanię z Albanią i Włochów z Macedonią.
Moim zdaniem nie ma co się rozpisywać odnośnie powyższych typów. Hiszpania i Włochy to drużyny, które należą to ścisłego topu.
Albania ma kilku dobrych zawodników i na Euro zagrali naprawdę bardzo dobrze, ale nie ma co porównywać potencjału w grze Albanii do Hiszpanów, którzy po remisie z Italią, takie spotkania po prostu muszą wygrywać, żeby nie wyjść z gry o 1 miejsce w grupie.
Macedonia to bardzo słaba drużyna. Już 2 porażki zanotowali w tych eliminacjach - po 2-1 z Izraelem i Albanią. W ostatnich latach w meczach o stawkę udało im się zremisować bezbramkowo z Białorusią 12 października 2015 roku, a wcześniej wygrali z kolejną &quot;potęgą&quot; europejskiej piłki Luksemburgiem 3-2 - dokładnie 2 lata temu - bo 9 października 2014 roku.
Typy:
Ukraina 1.22
Hiszpania 1.33
Włochy 1.30
Włochy wygrają do 0 - 1.66
Bet365
Typów w żaden sposób nie neguję, ale Ukraińcy grają &quot;u siebie&quot; w Krakowie.
Ja idę w over 1,5 Ukrainy.
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Serbia - Austria ✅
BTS, yes
Bet 365, @1,95


Dzisiaj będzie trochę krócej. Buki nie wierzą, że obie drużyny strzelą gola. Ja mam odmienne przeczucie. Po pierwsze zgodzę się z kimś kto już napisał, że gra w stronę zwycięstwa Austrii jest ryzykowne. Owszem, do dobrej formy wraca Arnautovic, ale nie sądzę, żeby to wystarczyło. W poprzednim spotkaniu Austria straciła punkty u siebie z Walią, która została liderem grupy, z pewnością dzisiaj będą chcieli powalczyć. Czy im się uda? Myślę, że takie nastawienie to duża szansa dla Serbów, których gra to też spora zagadka - wysokie zwycięstwo wyjazdowe nad Mołdawią niewiele może znaczyć w kontekście dzisiejszego spotkania. Owszem, nie pozwolili Mołdawii na oddanie większej ilości celnych strzałów na bramkę (tylko jeden), ale to nie znaczy, że Austria nie pokona ich bramkarza.
Przyznaję, że typ trochę bardziej ryzykowny niż moje dwa poprzednie, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Myślę, że BTS padnie dzisiaj jeszcze w spotkaniu Islandii z Turkami, ale ktoś już go zaproponował w tym temacie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj poszukam kilku niespodzianek,
Oto pierwsza z nich:
Walia - Gruzja 1:1
Typ: 2 DNB
Kurs: 7.00


Patrze i nie wierze.. 1.25 na Walię w meczu z Gruzją to chyba małe nieporozumienie. Ja rozumiem że ostatnimi czasy piłkarze z wysp sobie nieźle pogrywają, ale Gruzja to nie jacyś amatorzy.. Dla podsycenia powiem że 3 ostatnie spotkania obydwu reprezentacji to 3 zwycięstwa Gruzinów! W czerwcu tego roku Hiszpania wtopiła z nimi 0:1 u siebie. A kurs na Hiszpanię wynosił jeszcze mniej 1.05. Widać że piłkarze z Gruzji mocno mobilizują się na takie mecze, gdzie rywal jest dużo wyżej notowany. Ja bym dzisiaj żadnych pieniędzy nie postawił w stronę Walii. A wręcz przeciwnie, zagram dla zgrywy na Gruzję.
Oni przegrali pierwszy mecz z Austrią u siebie 1:2, gdzie mieli więcej sytuacji bramkowych i posiadania piłki, potem mecz z Irlandią na wyjeździe i podobna sytuacja.. więcej sytuacji i większe posiadanie piłki! Brakuje szczęscia, brakuje wykończenia akcji, ale jest ambicja i gryzienie trawy, a to w dzisiejszej piłce może oznaczać więcej niż same nazwiska, które posiada Walia. Ja wiem, że Bale i spółka mogą dzisiaj wygrać 3-0, 4-0 itp. Ale może się skończyć na 0:1 i nie będę zdziwiony. Na Cardiff City Stadium Walia gra dobrze, ale czy nie zlekceważy dzisiaj rywala?
Lepiej wtopić po kursie 7.00 niż zagryzać zęby po 1.25 ????
Kolego co to za wypociny?? porównujesz mecze który był rozgrywany 8 lat temu ??
napisałem, to dla podsycenia typu, nie sugeruje sie tym zupełnie... spokojnie ????

Macedonia - Włochy 2:3
Typ: BTS
Kurs: 3.05


Włochy mistrzowie obrony! Ale jak dotąd w tych eliminacjach Ci mistrzowie obrony dwa mecze = 2 bramki stracone, w każdym meczu po jednym. Dzisiaj nie będzie inaczej. Macedonia może nie ma takich strzelb jak reprezentacja Italii, ale Mołdawii gola strzeliła, Albańczykom też, więc już 2 trafienia na ich koncie. Dorobek punktowy oczywiście 0, ale nie o tym mowa. Wydaje mi się że Macedonia w tej grupie nie odegra znaczącej roli i będzie na szarym końcu, co nie oznacza że nie będzie strzelać bramek! Macedonia ma ustawić się do spotkania z Włochami w bardzo defensywnej formacji 5-3-2, co jednoznacznie wskazuje na ich zamiary na pojedynek. Cel - kontry, stałe fragmenty gry i czekanie na błąd rywala. Na Arenie Narodowej im. Filipa II Macedońskiego dzisiaj komplet kibiców, którzy nie będą szczędzić dopingu swoim piłkarzom. Trudny teren, gorący bałkański klimat i nie mający nic do stracenia Macedończycy..
Nie zamierzam długo sie rozwodzić nad typem, ale jedno jest pewne - strzelec bramki dla Macedonii w spotkaniu z Włochami, będzie bohaterem i każdy z nich chciałby tego doświadczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Albania - Hiszpania+ Macedonia - Włochy + Polska - Armenia kurs AKU: 2,28 buk: STS stawka: 3/10 ✅✅✅
Wybrałem Hiszpanię i Włochy ponieważ po zdobyciu 1pkt mają na świeżo w świadomości zdobycie punktów. Owszem Albania może się postawić, ale nie na tyle aby nie przegrać ze znajdującą się w całkiem dobrej formie pod wodzą nowego szkoleńcowca Hiszpanii. Jeśli chodzi o Macedonię to zespół kilka klas niższych. Polska nawet bez Milika poradzi sobie z Armenią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Finlandia - Chorwacja
Chorwacja -2.5
Bet365 5.0
⛔ Okazało się, że to nie kurs był żartem, tylko ten mecz ???? poziom ekstraklapy xD
Ten kurs to jest jakiś żart i żal z niego nie skorzystać. Finowie może i postawili się Islandii ( moim zdaniem dosyć średnio dysponowanej), ale końcowy rezultat zostanie im w głowach na długo, a już na pewno będą o nim pamiętać podczas dzisiejszego spotkania. Warto dodać, że w pierwszym meczu Finowie zremisowali (u siebie w domu !) z zagadkowym Kosowem, co nie najlepiej o nich świadczy.
Chorwaci natomiast mimo dość poważnych absencji gładko rozprawili się z wyżej wymienionym Kosowem 6:0, dlatego uważam, że strzelenie trzech goli podłamanym ostatnim meczem Finom jest dosyć prawdopodobne. Trzy gole Finom u siebie w tym roku strzeliła choćby Szwecja w meczu towarzyskim.
Przeciwko mojemu typowi może być fakt, że dawno na fińskiej ziemi nie zawitały drużyny z topu jak Chorwacja i mobilizacja aby urwać punkty faworyzowanym gościom może przeszkodzić Chorwatom w zdobyciu kilku bramek.
Drugim argumentem przeciw może być przypadkowa bramka Finów ( jak większość osób wie Finowie zawsze grają z kontry), a wtedy o 4 bramki Chorwacji może być ciężko.
Podsumowując, moją pierwszą myślą był wynik 0:3, a że kurs na wygraną co najmniej 3 golami bardzo mi odpowiada, pójdę dziś w stronę zdecydowanej wygranej gości, nawet pomimo absencji ich czołowych zawodników.
 
P 11

pocios

Użytkownik
Patrze i nie wierze.. 1.25 na Walię w meczu z Gruzją to chyba małe nieporozumienie. Ja rozumiem że ostatnimi czasy piłkarze z wysp sobie nieźle pogrywają, ale Gruzja to nie jacyś amatorzy.. Dla podsycenia powiem że 3 ostatnie spotkania obydwu reprezentacji to 3 zwycięstwa Gruzinów! W czerwcu tego roku Hiszpania wtopiła z nimi 0:1 u siebie. A kurs na Hiszpanię wynosił jeszcze mniej 1.05. Widać że piłkarze z Gruzji mocno mobilizują się na takie mecze, gdzie rywal jest dużo wyżej notowany. Ja bym dzisiaj żadnych pieniędzy nie postawił w stronę Walii. A wręcz przeciwnie, zagram dla zgrywy na Gruzję.
Kolego co to za wypociny?? porównujesz mecze który był rozgrywany 8 lat temu ?? jak byś nie wiedział od tego czasu diametralnie zmieniła się gra reprezentacji Walii. Może Gruzja to nie Andora czy Gibraltar ale też nie jakaś potęga zwłaszcza na wyjeździe.
Więc jak dla mnie 2-0 to minimalny wymiar kary ????
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata, Europa, Grupa I
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Turcja
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,75⛔
Bukmacher: Bet365

Islandia to niezwykle waleczna drużyna, w której meczach często następują zwroty akcji, jak w ostatnim spotkaniu z Finlandią, w którym przegrywając 1:2 zdołali strzelić w doliczonym czasie gry 2 gole i wygrać 3:2. Na ostatnie 13 meczów Islandii, 12 razy bramki strzelali zarówno Islandczycy jak i ich rywale, a jedyny mecz, w którym taka sytuacja nie miała miejsca to wygrana 4:0 z Liechtensteinem. Islandczycy strzelali ponadto minimum jedną bramkę w swoich ostatnich 16 meczach, w tym bardzo dobrym ekipom jak Francja, czy Portugalia na ostatnim Euro. Jestem zdania, że podtrzymają tę passę i choć wątpię w wysokie zwycięstwo, jak ostatnie 3:0 u siebie w ramach eliminacji do Euro 2016, to stawiam na wynik w ich stronę, ew. bramkowy remis.
Statystyki Turcji nie są tak jednoznaczne, ale w swoich dwóch ostatnich meczach w ramach tych eliminacji osiągali dwa bramkowe remisy. Ostatnio 2:2 z Ukrainą, poprzednio 1:1 z Chorwacją. W obydwu przypadkach to ich rywale pierwsi strzelali bramki, a Turcy ambitnie gonili wynik. Myślę, że jeśli Finlandia potrafiła strzelić Islandii 2 bramki to i Turcja będzie w stanie zanotować przynajmniej jedno trafienie.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dzisiaj poszukam kilku niespodzianek,
Oto pierwsza z nich:
Walia - Gruzja
Typ: 2 DNB
Kurs: 7.00

Patrze i nie wierze.. 1.25 na Walię w meczu z Gruzją to chyba małe nieporozumienie. Ja rozumiem że ostatnimi czasy piłkarze z wysp sobie nieźle pogrywają, ale Gruzja to nie jacyś amatorzy.. Dla podsycenia powiem że 3 ostatnie spotkania obydwu reprezentacji to 3 zwycięstwa Gruzinów! W czerwcu tego roku Hiszpania wtopiła z nimi 0:1 u siebie. A kurs na Hiszpanię wynosił jeszcze mniej 1.05. Widać że piłkarze z Gruzji mocno mobilizują się na takie mecze, gdzie rywal jest dużo wyżej notowany. Ja bym dzisiaj żadnych pieniędzy nie postawił w stronę Walii. A wręcz przeciwnie, zagram dla zgrywy na Gruzję.
Oni przegrali pierwszy mecz z Austrią u siebie 1:2, gdzie mieli więcej sytuacji bramkowych i posiadania piłki, potem mecz z Irlandią na wyjeździe i podobna sytuacja.. więcej sytuacji i większe posiadanie piłki! Brakuje szczęscia, brakuje wykończenia akcji, ale jest ambicja i gryzienie trawy, a to w dzisiejszej piłce może oznaczać więcej niż same nazwiska, które posiada Walia. Ja wiem, że Bale i spółka mogą dzisiaj wygrać 3-0, 4-0 itp. Ale może się skończyć na 0:1 i nie będę zdziwiony. Na Cardiff City Stadium Walia gra dobrze, ale czy nie zlekceważy dzisiaj rywala?
Lepiej wtopić po kursie 7.00 niż zagryzać zęby po 1.25
Patrzę i nie wierzę... Mówisz tam o h2h i trzech zwycięstwach Gruzinów, okej zgadza się tylko, że mecze te odbywały się (jeden) osiem lat temu, (dwa) dwadzieścia-dwa lata temu, myślę, że nawet nie warto brać tego pod uwagę. Gra Wali w tym czasie się mocno zmieniła, to jest półfinalista z tych Euro, Gruzini to twardy zespół, pogromu tutaj nie widzę, ale granie w ich stronę, nawet po takim kursie to czysta głupota. Nie wiem, ja rozumiem, że można by się przyczepić gdyby źle rozpoczęli eliminacje, ale pewne zwycięstwo z Mołdawią, remis na trudnym terenie z Austrią. Grupa dość silna, wyrównana, te cztery drużny - Austria/Serbia/Irlandia i właśnie Walia, z Mołdawią i Gruzją powinny zdobyć 12 punktów, niespodzianek szukałbym na wyjazdach.
Kurs w okolicach 1,30 można spokojnie wrzucić do AKO, nie upatrywałbym tutaj niespodzianki, Bale i spółka powinni zgarnąć 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Ja w dniu dzisiejszym idę w stronę kuponów. Rozłożyłem sobie na czynniki pierwsze 5 spotkań i według nich zrobiłem kombinacje łagodniejsze jak i ostrzejsze.

1 Finlandia-Chorwacja
Finowie to ekipa która ma naprawdę niewiele argumentów za sobą. Dwie bramki z Islandią śmiało można nazwać szczęściem i niedyspozycją gospodarzy. Świetnie obrazują to dwie bramki w doliczonym czasie zmieniające diametralnie wynik meczu. Z kolei Chorwacja przy dyspozycji z czwartku jest w stanie ich wciągnąć nosem. Zespół poukładany, z wieloma markowymi nazwiskami grającymi w wysokich europejskich ligach.

2 Ukraina-Kosowo
Ukraina troszkę bez szczęścia. W eliminacjach już dwa remisy. W pierwszym meczu nietrafiony karny, a z Turcją z kolei karny w końcówce meczu. Jednak remis na wyjeździe z Turkami to nie jest coś bezwartościowego. Mecze dobrze pokazują jak to Ukraińcy zamiatają skrzydłami. Mam nadzieję, że tak będzie i dzisiaj. Zwłaszcza, że Kosowo nie pokazuje niczego ambitnego. Niektórych zawodników mają, ale chyba jeszcze za wcześnie na urywanie punktów z drużynami trzymającymi jakiś poziom.

3 Albania-Hiszpania
Tutaj sprawa jasna. Albania może postraszyć, ale nie ekipę która football ma we krwi. Pierwsza połowa z Włochami bardzo dobra. Jeśli zaprezentują się podobnie to wtedy Albania będzie miała bardzo niewiele do powiedzenia

4 Macedonia-Włochy
Tutaj typ bardziej przeciwko Macedonii niż na Włochów. Gospodarze ciągle tracą punkty przegrywając spotkanie za spotkaniem. Po drugiej stronie Włosi, którzy jednak tą siłę uderzeniową mają i jeśli ona zaprezentuje się na poziomie to zobaczymy tutaj wysoki wynik.

5 Mołdawia-Irlandia
Irlandia średnio do mnie przemawia, ale takie mecze jak ten dosłownie muszą wygrywać. Mołdawia w ciągu ostatnich dwóch lat wygrała jeden mecz z Andorą. Odpalając flashscore widzimy istnie czerwoną historię, to mówi samo za siebie.

Kupony:
Finlandia-Chorwacja 2 1.47
Ukraina- Kosowo 1 1.21
Macedonia- Włochy 2 1.26
AKO@ 2.24 Unibet
✅

Mołdawia- Irlandia 2 1.35
Ukraina- Kosowo 1 1.20
Finlandia- Chorwacja (-1) Chorwacja 1.75
Albania- Hiszpania (-1) Hiszpania 1.51
Macedonia- Włochy (-1) Włochy 1.40
AKO@ 6.08 Pinnacle 2.75
✅

I kupon morderca:
Macedonia- Włochy (-1.5) Włochy 1.94
Finlandia- Chorwacja Goście wygrają bez straty bramki 2.10
Albania- Hiszpania (-1) Hiszpania 1.51
Ukraina-Kosowo (0-1) Ukraina 1.48
AKO@ 9.10 Unibet ⛔

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Finlandia - Chorwacja
Chorwacja powyżej 5 rożnych @ 1.72
Chorwacja pierwsza 7 rożnych @ 2.40
Chorwacja pierwsza 9 rożnych @ 5.00

Krótko i na temat, skoro tutaj w ostatnim spotkaniu Kosowo potrafiło nabić 8 rożnych , to sądzę, że Chorwacja też powinna często wykonywać rzuty rożne w tym spotkaniu. Finlandia jest drużyną która skupia się przez większość czasu na obronie . Chorwacja na pewno od pierwszych minut ruszy z atakami , więc zobaczymy dziś dużo rożnych z ich strony. Polecam !
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Finlandia - Chorwacja
1X2
Chorwacja✅

Ukraina - Kosovo
Ile goli strzeli zespół 1?
Więcej niż 1,5✅

@1.88
Bwin
✅✅✅

Jedziemy z dubelkiem &quot;mordercą&quot;.
Chorwacja rozpędzona po świetnym zwycięstwie nad reprezentacją Kosowa 6:0. Kosowo to amatorzy, więc wynik nikogo nie powinien dziwić.
Dziś przyjdzie mierzyć im się z Finlandią, która była bliska sprawienia niespodzianki w meczu z Islandią.
Na papierze Chorwaci wyglądają dużo lepiej, i muszą tylko to przełożyć na odpowiedni wynik.
Takie mecze muszą wygrywać, tym bardziej że grupa wydaje się być wyrównana, więc nie można zaliczyć dziś zaliczyć wpadki.
Mandzukic w ostatnim meczu zaliczył hat tricka, wiec i dziś może coś wpakować do siatki przeciwnika.
Stracili bramkę ze słabiutkim Kosowem i dwie bramki w ostatnich minutach meczu z Islandią. Obrona słabiutka, więc Mandżu będzie miał duże pole do popisu.

Finlandia - Chorwacja
Który gracz będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)?
Mario Mandzukic (CRO)
2.10
Bwin
✅✅✅

Izzi. 18 minuta i sprawa załatwiona.


O Kosowie nie ma co pisać. To drużyna raczkująca, która od każdego będzie dostawać bęcki w tej grupie poza Finami.
Ukraina powinna już w pierwszej połowie pokryć over 1,5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chorwacja - pierwsza połowa
typ: -1
kurs: 5.5
Bet365

Wybaczcie że tak późno podaję ale może akurat ktoś skorzysta,widzę składy i w ataku Mandzukic z Kramariciem,na skrzydle Brozovic i Perisic.Szczerzę to jakoś nie widzę szans Finów w tym meczu.Chorwaccy zawodnica to prawie że klasa światora,Mandzukic to przecież napastnik Juventusu a Kramaric po transferze do niemieckiego Hoffenheim odżył i strzela gole.Perisic grał kapitalnie na Euro i generalnie sieje postrach na skrzydle a Brozovic to akurat zawodnik który lekko zawodzi w tym sezonie ale ma ogromny potencjał.Wczoraj Rumunia i Czarnogóra zaliczyła wysokie zwycięstwa więc pomyślałem że Chorwatom też może być na ręke rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie i w drugiej już tylko nie dać sobie wbić bramki.Trzeba wracać do klubów więc nikt tam specjalnie nie będzie oszczędzał Finów więc trzeba szybko im wbić dwa,trzy gole i &quot;zabić&quot; ten mecz.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Islandia - Turcja
Typ:Więcej żółtych kartek zostanie pokazanych w 1. czy 2. połowie?
/ Więcej żółtych kartek w 2. połowie
Kurs: 1,48
Bukmacher: bwin

Taki typ wpadł mi w oko, kurs szału nie robi,ale wspominając mecze obu zespołów w czwartek sędziowie pokazali w sumie 14 żółtych kartek.Pierwsze co przyszło mi do głowy to over kartek,ale linia bwin 4,5 mnie nie satysfakcjonuje.I tak patrząc,że 13 z 14 kartek w poprzedniej rundzie padło w drugiej połowie to myślę,że ten typ ma bardzo dużą szansę powodzenia ;) Oba zespoły są zadziorne i walczą do końca.Wiadomo,że dużo zależy od wyniku,ale myślę,że typ do kombika jak znalazł ;)

A tak przy okazji to macie może jakiś dobry link do statystyk sędziowskich i rozstawienia sędziów do spotkań? Będę wdzięczny.Pozdro
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Albania - Hiszpania / Hiszpania over 3.5 gola @4.95
Betsson ⛔

Spróbuje dziś coś z większym kursem. Hiszpania dobry skład, strzelać mają kim. Gram gdyż widziałem ostatnie spotkanie Albanii z Liechtensteinem i mimo, iż mieli sporą przewagę nie zrobiła ta reprezentacja na mnie żadnego wrażenia. Pamiętam ich grę z Euro kiedy długo stawiali opór Francji i moim zdaniem forma już nie ta sama.
Po remisie z Włochami mam nadzieję, że Hiszpanie podejdą do tego spotkania ze sportową złością i wbiją przynajmniej cztery gole jak dla mnie słabej Albanii.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Tak dla zabawy, nie powtarzając tych samych typów co przedmówcy, dubelek w Betano :
Emre Mor gol
Thiago Alcantara gol
AKO 28
Obydwoje zaczynają dzisiaj w podstawowym składzie, Mor na szpicy w teorii, Alcantara za plecami Diego Costy, w przypadku pierwszego liczę na jego ruchliwość i wyjście na pozycje, w przypadku drugiego na kilka strzałów zza pola karnego i dublowanie pozycji DC, co powinno skutkować kilkoma sytuacjami strzeleckimi ????
No niestety Thiago rozgrywał, a Mor chyba już trochę za wysokie mniemanie ma o sobie, kiwa się w każdej sytuacji z własnym cieniem...tak to daleko nie zajedzie chłopak, szkoda b o talent ma naprawdę nieprzeciętny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom