>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [6-8 październik 2016]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Włochy - Hiszpania over 3,5 kartki @ 1.7 Bet365 ✅ 8 kartek ????

Bardzo ważny mecz dla obu zespołów, ponieważ spotkanie bezpośrednie między tymi drużynami może zadecydować kto wygra grupę. Linia niska na kartki, osobiście spodziewałem się 4,5 przy takim kursie. Sędzia Felix Brych, który nie boi się wyciągać kartek. Do tego mamy zespół włoski, który za swoje cwaniactwo często łapie kartki. Będę mega zdziwiony, jak nie będzie w tym meczu minimum 4 kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Islandia 1.75 w Bet365, macie jakies informacje lub przepuszczenia dlaczego w gore?
Moze dlatego, ze Kolbeinn SigĂžórsson oraz EiĂ°ur GuĂ°johnsen, dwoch najlepszych strzelcow Islandii nie zostal powolany na dwa nadchodzace mecze. Na ich miejsce powolanie dostal Björn Bergmann SigurĂ°arson, zawodnik Molde ktory wielokrotnie wypinal sie na reprezentacje kraju, co nie spodobalo sie niektorym dzialczom i ekspertom ktorzy twierdza, ze jego powolanie ma niekorzystny wplyw na pozostalych zawodnikow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Islandia - Finlandia under 2,5 @ 1,66 Bet365

Początkowo widziałem tutaj pewną wygraną Islandczyków, jednak po przeanalizowaniu pewnych faktów zdecydowałem się zmienić typ na under 2,5. Islandia jest faworytem, to fakt. Powoli robi się mała masówka z typem na zwycięstwo rewelacji EURO 2016, a jak wiemy masówki nie zawsze kończą się happy endem. Dodatkowo od wczoraj kursy na ten typ skoczyły z 1,66 do 1,75 czyli całkiem sporo. Dlaczego idę w małą ilość goli? Przede wszystkim Islandia dobrze czuje się w grze z kontry, lubią jak rywal prowadzi grę, a wtedy oni nastawiają się na szybkie i w ich przypadku skuteczne kontrataki. Finlandia jednak tutaj gry prowadzić nie będzie. Nie zrobią tego, gdyż nie mają do tego predyspozycji. Co tutaj dużo mówić, są po prostu słabi. Zapewne zamurują się i będą liczyć głównie na to, by bramki szybko nie stracić, a ostatnio wychodziło im to całkiem nieźle:

0:2 z Niemcami,
0:2 z Włochami,
1:1 z Belgią.

Porażki, ale niezbyt wysokie, a grali z mocnymi ekipami. To może pokazywać, że preferują defensywny styl gry. Eliminacje zaczęli remisem z Kosowem 1:1, czyli wynik który nie napawa optymizmem bo liczono na komplet punktów.
Islandia będzie miała trudne eliminacje. Wszyscy bowiem już wiedzą jak grają i o efekt zaskoczenia w tym przypadku będzie trudno. Do meczu z Finlandią nie przystąpią prawdopodobnie Gunnarsson, czyli kapitan kadry i na pewno Kolbeinn Sightorsson, czyli jeden ze lepszych strzelców.

Podsumowując, Islandia faworytem, jednak o zwycięstwo łatwo nie będzie. Finowie się zamurują i jeżeli szybko gola nie stracą mecz dla Islandii może się zrobić niewygodny. Nawet jeśli wygrają, to nie przewiduje wysokiego wyniku, bowiem Finowie w ofensywie są tragiczni i raczej nie zagrożą gospodarzom, a Islandia w przypadku swojego prowadzenia nie powinna dalej forsować tempa. Czekam jeszcze na oficjalne składy dla potwierdzenia typu i gram to!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moim zdaniem kursy na Chorwatów są dobrze wystawione. Kosowo w swoim pierwszym meczu z Finlandią zaprezentowało się bardzo przyzwoicie, mieli nerwowy początek kiedy to stracili gola, potem jednak kontrolowali przebieg gry. Oczywiście widać było pewne braki ale stwarzali sobie sytuacje strzeleckie i spokojnie tamten mecz mogli nawet wygrać. W ich krótkiej historii dziś zmierzą się z bardzo prestiżowym rywalem. Chorwatów naturalnie należy traktować jako faworytów ale typowanie po nazwie kraju przeciwko Kosowu &quot;bo to Kosowo&quot; jak to było kolejkę temu jest dużym błędem.
Islandia - Finlandia 1 @1,77 odds.ring✅ 3-2
Tutaj nic odkrywczego nie napiszę. Wyżej juz wspomniałem że w pierwszym swoim meczu lepsze wrażenie w meczu z Finami zrobiło na mnie Kosowo. Ogólnie trafiając ostatnio na mecze gości ze Skandynawii czy to z Niemcami, czy towarzyski z Polakami to prezentują się oni beznadziejnie. Jak widać nie tylko Fińskie skoki są w dołku ale i piłka. Piłka klubowa leży, generacja piłkarzy anonimowa, brakuje czegokolwiek żeby pociągnąć reprezentacje i przekłada sie to na gre i wyniki. Nie zdziwię się jak w niedalekiej przyszłości zaliczą oni jakąś spektakularną wtopę z którymś z kopciuszków Europejskiej pilki a co tu dopiero zestawiać ich z solidnymi drużynami.
Nad Islandią nie ma się myślę co podniecać, zagrali solidnie i skutecznie na euro gdzie wyrobili sobie markę. Jednak nie ma co ich traktować jak potęgę. W pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe z Ukrainą choć mogli przegrać gdyby w końcówce Konoplyanka trafił karnego. Dzisiaj jednak zagrają u siebie i w zestawieniu z Ahonenami widzę ich jako faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
otobet 115

otobet

Użytkownik


Włochy - Hiszpania
Już w pierwszy dzień eliminacyjny zobaczymy niesamowite spotkanie, w którym Włosi na Juventus Stadium podejmą Hiszpanów. W grupie G po pierwszym spotkaniu trzy drużyny mają po 3pkt: Hiszpanie, Włosi oraz Albania. Włosi rozpoczęli walkę o mistrzostwa wyjeżdżając do Izraela i zwyciężli 3:1, jednak czerwoną kartkę zobaczył Giorgio Chiellini. Duży udział przy tym zwycięstwie miał Graziano Pelle, który raz po raz atakował bramkę Izraela, co przyniosło efekt w postaci bramki oraz asysty. Hiszpanie natomiast podjęli na własnym stadionie Liechtenstein gromiąc go 8:0, po dwie bramki zdobywali Diego Costa, David Silva, Alvaro Morata po jednej dołożyli Vitolo i Sergi Roberto. Dzisiaj czeka obie drużyny zdecydowanie trudniejsze zadanie. Obie kadry grały ze sobą już 35-krotnie, padało dwanaście remisów, jedenaście zwycięstw Włochów oraz dwanaście Hiszpanów. Dzisiaj czas na kolejne starcie. Pomimo absencji Chielliniego Ventura zapewne pozostanie wierny swojej taktyce 4-3-3. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć nie lada widowisko, w którym ciężko wskazać faworyta.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 2.60
▶ Otobet
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Kosowo vs Chorwacja
O tym meczu i absencjach zostało juz powiedziane chyba wszystko, nie zagra prawdopodobnie Rakitic i Modric, jest to dosyć duże osłabienie jednak nie mam wątpliwości co do tego, że strona przeważająca tego meczu będą Chorwaci. Liczę na to, że będą częściej próbować gry skrzydłami, jeśli chodzi o graczy Kosowa, nie znam ich prawie w ogóle jednak wiem ze gracze z tamtych regionów bywają bardzo nieustepliwi i będą chcieli coś udowodnić, chociażby zagrać na jak najmniej z tyłu, a wtedy Chorwacja przy niekorzystym wyniku powinna mocno napierac, co daje okazję do wielu rożnych. Nawet jeśli mecz potoczy się po myśli gości i obejmą prowadzenie pierwsi, to uważam że są drużyna overowa pod względem różnych, że słabszymi rywalami. Dlatego ja uderzam w over 6.5 różnego Chorwacji po kursie 2.35 @Unibet. ⛔ 3rożne ???? Taka linia może zostać pokryta juz w 1 połowie i uważam, że to spora promocja. Powodzenia! Pozdrawiam ;-)
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Turcja - Ukraina ✅
BTS
@2,00
Bet365


Mało zostało napisane jeszcze o tym spotkaniu. Grupa I dla mnie jest bardzo ciekawą grupą. Dla pełnego obrazu dodajmy, że oprócz Turcji i Ukrainy grają tam również Chorwaci, Islandczycy, Finowie i reprezentacja Kosowa. W pierwszej kolejce wszystkie spotkania zakończyły się remisem 1:1, także można śmiało powiedzieć, że grupa startuje praktycznie od nowa. Wymiary tych wyników były zgoła inne - 1:1 Kosowa na wyjeździe z Finami to na pewno duży sukces, natomiast 1:1 Ukrainy u siebie z Islandią to dla gospodarzy duże rozczarowanie, jak pewnie i dla gości (Ukraina szybko traci gola, by odrobić straty, a w końcówce nie wykorzystać rzutu karnego.

Dlaczego Ukraina strzeli gola?
Każdy kto choć trochę interesuje się piłką wie, że Ukraina to nie jest już ta drużyna, którą była kiedyś. Ostatni występ na Euro przelał szalę goryczy. Nowym trenerem została największa ikona piłki - Andrij Szewczenko. Jednakże skład aż tak znacząco się nie zmienił. Siłę napędową drużyny nadal tworzą skrzydła w postaci Yarmolenki i Konoplyanki. Swój typ właśnie opieram na dobrej grze tych zawodników. Oczywiści jest ryzyko, że mogą mieć gorszy dzień. W ataku zagra pewnie napastnik Granady - Kravets, w tym roku w pięciu występach strzelił dla klubu dwa gole. Szału nie ma, ale Ukraina ma o co grać. W meczu z Islandią stworzyli sobie kilkanaście sytuacji bramkowych, mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki (aczkolwiek to wynika również ze stylu gry Islandii).

Dlaczego Turcja strzeli gola?
Po pierwsze jest gospodarzem. Po drugie, dla mnie jest faworytem do wygrania meczu. Po trzecie gorąca atmosfera na stadionie w Turcji niesie gospodarzy. Po czwarte - ekipa jest podbudowana remisem na wyjeździe z faworytem grupy - Chorwacją. Wreszcie liczę na to, że stosunkowo nowe twarze w reprezentacji będą chciały się pokazać. Nie ma w kadrze Ardy Turana, Burala Yilmaza, Canera Erkina i Selcuka Inana.Do kadry idzie świeża krew.

Spodziewam się fajnego, ofensywnego spotkania. A życie jak zwykle pokaże swoje ;)

edit: Już po pierwszej połowie wynik 1:2. Ukraina idzie ogniem, Turcja próbuje nadążyć. Drugą połowę można zatem oglądać na spokojnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
MadAngel moim zdaniem kurs 1.40 na Chorwatów to mega promocja... co prawda z powodu kontuzji nie zagrają Modric oraz Rakitić, ale za nich najpewniej zagrają Brozović i Kovacić...obaj ostatnio mało grają w klubach i myśle, ze są głodni gry.
Nie ma co porównywać Finów i Chorwatów, bo to nie ta sama klasa. Ci drudzy zgubili już pkt remisując z Turkami i nie mogą pozwolić sobie na stratę z Kosowem.
Dla mnie dubel razem z Irlandią @1,98
bądź Chorwacja -1.5 @2.10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 115

wrobel007

Użytkownik
Włochy vs Hiszpania
Dziś mamy pare fajnych spotkań, na początku chciałbym przyjrzeć się Włochy vs Hiszpania, moim zdaniem w tym meczu nie padnie wiele bramek, osobiście idę w under 2,5, bo pamiętam ekipe Włochów z Euro i ich defensywe, byli bardzo fajnie poukładani i nie wydaje mi się, żeby pozwolili sobie strzelić dziś więcej jak jedną brameczke, a czy sami coś ustrzela, to juz w meczu zobaczymy ????

Włochy vs Hiszpania under 2,5 1,44 bet365 ✅


Turcja vs Ukraina
Kolejnym spotkaniem, które wydaje mi się dość ciekawe jest Turcja vs Ukraina, normalnie poszedłbym w strone Turków, wydaje mi się, że stać ich na wygranie tego meczu u siebie, ale Ukraina do słabych grajków nie należy i spokojnie może punkcik urwać w tym spotkaniu, dlatego wybieram over 2,5, wydaje się być pewniejszy do wejścia...

Turcja vs Ukraina ov 2,5 2,35 bet365 ✅

Austria vs Walia
Austria z Gruzja na ich terenie pozwoliła im na stworzanie wielu sytuacji bramkowych, jeżeli się to powtórzy z Walią, to drużyna gości może to wykorzystać, a tym bardziej, jeśli chodzi o stałe fragmenty gry, z których ma tam kto postraszyć. W tym meczu stawiam z podpórką na Walie, która pokazała, że stać ją na bardzo wiele i myśle, że dziś też to potwierdzą remisując, bądz wygrywając z Austrią.

Austria vs Walia x2 1,70 bet365 ✅

Do tych typów jakoś dołączę dzisiejsza Islandie i Chorwacje, tylko muszę to jeszcze jakoś uporządkować i dobrac w pary, bo te dwa mecze wydają się być fajną opcją, ale doskonale wiemy jak się kończą mecze, w które idzie MASA ludzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
palacio 61

palacio

Użytkownik
Ja natomiast wziąłem pod lupę spotkanie:

MOŁDAWIA - SERBIA
typ: goście over 1,5 gola kurs:1,62 Unibet✅✅✅

Zacznę od tego,że nie mogę dotrzeć to konkretnej kadry powołanej na mecz Mołdawią... :grin:

A tak już serio to widać,że w ekipie gości coś się ruszyło do przodu po zmianie trenera. Jakościowo i czysto piłkarsko biją na głowę gospodarzy, którzy ostatnio dostali lanie w Walii. Krótka Mołdawia w ostatnim czasie to tragedia... czasem złapią jakiś remis z przeciwnikiem typu Malta,Luksemburg i to wszystko. Serbia chcąc awansować musi takie spotkania wygrywać,a Mołdawia jak już przegrywa to zazwyczaj traci 2 bramki.Może nie dostają jakiś tzn. wpertoli ale słabo to z ich strony wygląda. Liczę na linie ataku gości. Proszę o swoje typy co do tego spotkania ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Islandia - Finlandia

Nie trzeba być tu Sherlockiem Holmsem aby przewidzieć jak będzie przebiegało to spotkanie. Islandia będzie prowadziła grę a Finowie schowani za podwójną gardą będą szukali swej szansy w kontrach. Jeżeli zagrają z asekuracją myślę że goście nie są bez sans w tym meczu. Akurat ME które miały miejsce trzy miesiące temu oddzieliłbym grubą kreską. Często po takiej imprezie forma zespołu albo zwyżkuje albo mocno dołuje. Poza tym Islandia wychodzi dziś w roli faworyta a podczas całych mistrzostw była underdogiem...Ja typuje tu małą niespodziankę.
Finlandia x2 kurs 1,89
Finlandia kurs 4,50 STS
wynik 3:2 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 30

dadycool

Użytkownik
Hej
Tak czytam wasze propozycje oraz z typów dnia. Do tego poczytałem sobie na forach zagranicznych i wszyscy jak jeden liczą na wygraną Chorwacji, do tego te spadki kursów widać masówka. Nie jestem za teoriami spiskowymi ale umówmy się Chorwacja bez swoich największych gwiazd niby ma ich kto zastąpić ale to nie ta sama półka. Do tego Kosowo rozgrywa pierwszy mecz &quot;u siebie&quot; to są bałkańskie nacje różnie może być. Na pewno Kosowo zagra na 200% swoich możliwości dla nich to jest wielka sprawa. Tam nie ma farbowanych lisów mimo, że są to zawodnicy z różnych reprezentacji to jednak wybrali Kosowo na pewno nie dlatego, że to fajna reprezentacja do wypromowania się tylko dlatego, że czują sie Kosowianami. Kilku z nich miało szanse grać w lepszych reprezentacjach.
Jak mówiłem nie jestem za teoriami spiskowymi ale w zeszłą rundę eliminacji były takie mecze jak nasz z Kazachami jak Francja z Białorusią. Niby znacznie lepsi ale albo olali mecz (jak nasi w drugiej połowie),albo zabrakło skuteczności jak u Francuzów. A za przeciwników były podobne zespoły jak Kosowo. Jak dla mnie no bet. Pewnie że raczej Chorwacja wygra ale po kursie 1,36 na wyjeździe to dziękuje bardzo. Już lepiej zagrać x1 po kursie 3,35. I ja tak zagrałem zobaczymy.
W dzisiejszej kolejce to jedyne gdzie może być sensacja/niespodzianka bo inne mecze są albo wyrównane albo już przepaść jest kolosalna także ja tu widzę szansę na x1.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś pewnie nie jednej osobie która stawiała na Islandię było ciepło. Ostatecznie się udało ale teraz widać, że nie można porównywać Islandii z ME z tą grającą teraz. Wygrywają ale te punkty wymęczone. Natomiast mecz Chorwacji bez większej historii mimo braków w składzie.
Jutro raczej spodziewać się można wyrównanych spotkań. Ja podobnie jak Calanau idę w BTS w spotkaniu Belgii z Bośnią i Hercegowiną. On bardzo dobrze to opisał ja tylko utwierdzę w tym typie.
Belgia u siebie faworyt. Siły ognia tego zespołu przedstawiać nie trzeba. Piłkarze z najlepszych lig Europy i mimo paru absencji ławka jest na tyle długa, że nie będzie problemu z załataniem braków. No ale czy Bośnię nie stać na strzelenie gola? Z pewnością stać. Powiem więcej, ten zespół stać by urwać punkty w jutrzejszym meczu. Zespół BiH od lat stawia na atak. W obronie mają braki ale strzelać potrafią i nie zaprzestają na jednym golu. Bośnia od paru lat na arenie reprezentacyjnej pokazuje się z dobrej strony. Piłkarze przed te lata zgrali się ze sobą. BTS to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem na ten mecz.
Belgia - Bośnia i Hercegowina Obie strzelą? TAK 1,95 bet365
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dziś pewnie nie jednej osobie która stawiała na Islandię było ciepło. Ostatecznie się udało ale teraz widać, że nie można porównywać Islandii z ME z tą grającą teraz. Wygrywają ale te punkty wymęczone. Natomiast mecz Chorwacji bez większej historii mimo braków w składzie.
Dla tych co pobrali kursy Chrowacji 1.50 oraz handi grubo 2+ nic tylko pogratulować. Następne mecze Kosowa już kursy będą rozsądniej ustawione.
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Wczoraj praktycznie rezultaty do przewidzenia jak ktoś nie kombinował to można było coś fajnego zgarnąć. Dzisiaj znając życie będzie to zupełnie inny dzień i pewnie pojawi się jakaś niespodzianka.
Węgry - Szwajcaria
Typ: goście over 0.5 gola kurs 1.34✅✅✅

Kurs może i nie powala, ale można go dodać do jakiegoś dubla itp. Nie będę Was czarował i rozpisywał się na 2 strony dlatego krótko Węgrzy potęgą nie są co pokazuje ostatni wynik i fakt, że występują tam piłkarze z naszej ligi. Szwajcaria solida ekipa już od dłuższego czasu, która nie ma problemu ze zdobywaniem bramek. Goście celują w 3 pkt a co za tym idzie muszą coś strzelić. Tylko jedna bramka Szwajcarów i można postawić sobie plusik przy zdarzeniu
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Węgry - Szwajcaria ✅
BTS
@ 2,05
Bet365


Z dzisiejszego zestawu spotkań międzynarodowych postanowiłem pochylić się nad meczem Węgrów ze Szwajcarami. Zacznijmy od sytuacji w grupie B. Gospodarze w pierwszej rundzie trochę zaskakująco zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Teraz na własnym stadionie podejmą lidera grupy, który u siebie rozprawił się z Portugalią. Skład dopełniają ekipy Łotwy i Andory, które raczej nie odegrają w grupie znaczącej roli.

Sam wynik meczu wydaje mi się trudny do przewidzenia. Faworytem oczywiście są Szwajcarzy, którzy dzisiaj zagrają bez pauzującego za czerwoną kartkę Xhaki. Pomimo niezbyt rewelacyjnego spotkania strzelili dwie bramki Portugalczykom, dzięki skrzydłowym - Mehmedi i Ebolo. Drużyna Szwajcarii gra ciekawy futbol, choć nierówny. Wystarczy choćby wspomnieć ostatnie Euro i nasze spotkanie na nim właśnie z tą ekipą. Absencja Xhaki to nie jedyne zmartwienie trenera - prawdopodobnie w dzisiejszym meczu nie zagra Djourou. To już może ułatwić trochę Węgrom w zdobyciu bramki.

A co z Węgrami? Tak jak wspomniałem, muszą walczyć o punkty po remisie z Wyspami Owczymi. Zaraz za Portugalią i Szwajcarią wydaje się, że jest to kandydat do walki o awans, choć będzie naprawdę ciężko. Czas zatem zabrać się do roboty na własnym stadionie. W ataku w wyjściowym składzie zobaczymy pewnie Szalaia, którego wspierać mają Nemeth i Dzsudzsak. Żaden z nich w klubie póki co się nie wyróżnia - Szalai nie gra za często w Hannoverze, skrzydłowi kopią gdzieś w egzotycznych ligach. Ale reprezentacja to co innego i mam nadzieję, że staną na wysokości zadania. Węgrzy mają wysokiego napastnika, może stały fragment gry? W razie czego na ławce czeka Nikolic ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Węgry - Szwajcaria over 1,5 1,51

Szczerze mówiąc zdziwił mnie taki wysoki kurs.. wydaje mi się że 2 bramki padną na pewno, over 2,5 to juz 2,56 a moim zdaniem też jest to bardzo prawdopodobny bet.. Niema co tu dużo analizować Szwajcaria ma czym postraszyć z przodu no ale Węgry u siebie też będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony tymbardziej po wpadce z Wyspami Owczymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Wczoraj Islandia uratowała tyłki połowie obstawiającym ???? (również mi)

Dzisiaj biorę po lupę Szwedów, spotkanie Belgów z Bośnią oraz Węgry - Szwajcaria i Francję - Bułgarię.

Luksemburg-Szwecja⛔:;/:było blisko...
Szwecja -1 HE @1.83

Luksemburg zaskoczył w pierwszym meczu co daje mi jasny sygnał, że Francja w tej kolejce ogra łatwo Bułgarię. Ale wróćmy do konkretnego meczu. Szwedzi remis z Holandią w pierwszej kolejce. Grupa dość trudna więc mecze z Luksemburgiem trzeba wygrać. Wiadomo, że to nie ta sama Szwecja co grał w niej kiedyś Larsson i Ljungberg, a później Ibrahimovic. Ale teraźniejszy skład może postraszyć. Na Luksemburg na pewno to wystarczy. Nie widzę innej możliwości jak pewna wygrana Skandynawów.
Luksemburg co prawda zrobił postępy w ostatnich latach, ale wciąż jest o kilka klas niższy od czołowych rywali z Europy.
Nie robią na mnie wrażenia 3 gole strzelone Bułgarii. Prędzej skłaniałbym się ku temu, że Bułgarzy są słabi niż Luksemburg nagle stanie się zespołem lepszym.

Belgia - Bośnia✅
over 2.5 @1.73

Ten mecz troszkę przypomina mi wczorajszą Islandię z Finlandią. Na papierze widać, że Belgia powinna gładko wygrać to spotkanie. Mają nazwiska, miejsce w rankingu ale jakoś w ich grze tego wszystkiego nie widać. Oczywiście nie skreślam ich dzisiaj, bo mogą rozegrać piękne spotkanie i wygrać. Ale grają nie z byle kim. Bośnia z Dżeko, Ibiseviczem oraz Pjaniczem chce się bić o najwyższe trofea. Mają do tego prawo gdyż ich gra wygląda naprawdę dobrze. W pierwszym meczu zdemolowali Estonię 5-0, a chciałbym zauważyć, że Estonia nie zwykła w meczach o punkty zbierać aż takich lekcji gry w piłkę. Stawiam tutaj na 2-2 lub wymęczone 2-1 Belgów. Ale osobiście nie gram czystej 1.

Francja - Bułgaria✅
Francja wygra obie połowy @1.95

Tak jak pisałem wyżej, to Bułgaria w swoim pierwszym meczu u siebie z Luksemburgiem i wymęczonym 4-3 (przegrywali 2-1, a gol na 4-3 w 92&#39;) dała mi sygnał, aby grać przeciwko nim w meczu z finalistami ostatnich ME. Jeśli drużyna traci 3 gole z Luksemburgiem, to znak że defensywa jest po prostu słaba. Dochodzi do tego fakt, że Trójkolorowi będą wściekli po remisie z Białorusią. Stawiam dziś na kanonadę w obu połowach.

Węgry-Szwajcaria✅
Szwajcaria @2.15

O tym meczu napisałłem w typach dnia:
Spotkanie na pierwszy rzut oka wydaje się underowe. Nawet kursy dają do zrozumienia, że bramek padnie mało. Około 1.50 na over 1.5 gola.
Szwajcaria swoje pierwsze spotkanie wygrała z Portugalia, a Węgry niespodziewanie zremisowali z Wyspami Owczymi. Taki wynik Madziarze muszą uznać jako porażkę, gdyż obok występującej w grupie Andory, Wyspy Owcze powinny być dostarczycielem punktów.
Szwajcaria w kadrze ma nazwiska, które mogą zagrozić każdej reprezentacji. Warta odnotowania jest absencja pomocnika gości Xhaki, który w meczu z Portugalią zobaczył czerwoną kartkę. W Szwajcarii kibice liczą na ofensywny deut występujący w bundeslidze Embolo (Schalke) i Seferovic (Freiburg). Stawiam na 2-1 dla


Osobiście odpuszczam dziś Holendrów. Białorusini ambitnie bronili się przez 90&#39; w meczu z Francuzami, więc możliwe, że i dziś dadzą radę. Holandia to wciąż jedna wielka niewiadoma.

Muszę przyznać, że zaskoczyli mnie Holendrzy. A jeszcze barziej Belgowie....
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata, Grupa A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg - Szwecja
Typ: Szwecja -1,5
Kurs: 1,95 ⛔
Bukmacher: Bet365

Luksemburg przegrał 9 z 10 ostatnich swoich meczów, wygrał ostatnio w listopadzie ubiegłego roku z Grecją 1:0 w meczu towarzyskim. Przegrał również 8 z 10 ostatnich swoich meczów o punkty. Na te wszystkie wymienione porażki, tylko dwa razy przegrywał jedną bramką, w eliminacjach do Euro 2016 z Turcją, ok. półtora roku temu i ostatnio z Bułgarią 3:4. Pozostałe mecze to wyraźne porażki, co najmniej dwoma bramkami. W takim lub większym wymiarze przegrywał nie tylko z mocnymi drużynami, ale i z takimi na poziomie Szwecji lub na teoretycznie niższym; w meczach towarzyskich np. z Albanią oraz Bośnią i Hercegowiną, w meczach o stawkę m.in. z Białorusią, czy Ukrainą. Drużyna Luksemburga od lat w eliminacjach do wielkich Turniejów jest dostarczycielem punktów dla lepszych od siebie reprezentacji.
Szwecja po niezbyt udanym Euro, choć trzeba przyznać, że mieli bardzo ciężką grupę, osiągnęła niezły wynik remisując 1:1 z Holandią w ramach obecnych eliminacji do Mundialu. Niezłe wyniki osiągała też w swoich tegorocznych meczach towarzyskich, a przede wszystkim w eliminacjach do Euro2016. W drużynie narodowej grał wówczas oczywiście również Zlatan Ibrahimovic, ale i bez niego Szwedzi powinni z łatwością uporać się z Luksemburgiem. W trudnej grupie z Francją i Holandią, taki mecz trzeba wygrać bez zbędnych nerwów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom