>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [6-8 październik 2016]

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

Kursy Sportingbet:

Po miesiącu przerwy reprezentacje europejskie ponownie spotykają się by walczyć o bilety na MŚ w Rosji. W pierwszej kolejce wiele zespołów podzieliło się punktami. Czy i tym razem wyłonienie zwycięzcy spotkania będzie trudne? A może każdy pojedynek tym razem ma faworyta? Z pewnością hitem 2. kolejki będzie spotkanie Włochów z Hiszpanami. Czy La Furia Roja weźmie rewanż za spotkanie podczas ME we Francji? A może Włosi znów postawią na obronę i zdobędą komplet punktów? Każdego kibica reprezentacji Polski z pewnością będzie ciekawił mecz pomiędzy Armenią, a Rumunią. Ormianie już wielokrotnie pokazali, że są niewygodnym przeciwnikiem. Ten mecz z pewnością będzie bardzo wyrównany.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
7.10.2016; 20:45
Grecja - Cypr
Wygra Cypr @ 10 Pinnacle ⛔
Cypr niezwykle nieskutecznie, kreowanie sytuacji nie sprawiało im problemów, ale pod bramką DRAMAT. W takim wypadku na Bośnię pojadą tylko na wycieczkę...

Chyba największy dog tej kolejki. O regresie z jakim zmaga się grecki futbol nikomu nie trzeba wspominać. W kontekście najbliższych rywali reprezentacji prowadzonej przez Christakisa Christoforou dziwi mnie fakt wystawienia podobnych kursów na nich. Zarówno na wygraną Grecji jak i Bośni kurs jest podobny (oscyluje w granicach 1,4). A przecież obie ekipy dzieli różnica klas, która zresztą zauważymy w momencie bezpośredniego starcia. Ale warto się skupić na kursie na Cypr - dziesięciokrotne pomnożenie stawki? Wchodzę w to! Na inaugurację dostali u siebie niesamowite baty, inaczej nie da się bowiem określić wstydliwego 0-3 z Belgią. W tym samym czasie Grecja pokonała Gibraltar 4-1. Było to spodziewane zwycięstwo, ale czy ktoś myślał że stracą oni bramkę? (Kurs na BTS - 8!) Ich obrona nie jest szczelna, co zresztą pokazują poprzednie eliminacje do Euro zakończone blamażem. Niby później pokonali Australię i Holandię, ale gra obronna nie jest nadal ich mocną stroną. W przypadku tego meczu, głównie zachęcony takim kursem, spodziewam się nudnej kopaniny i gola na 0-1 w końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
O co chodzi z tym kursem na Chorwacje? Kurs ponad 1,50 na czołową reprezentacji grającą z nowo powstałym krajem a członkiem FIFA bodaj od kilku miesiecy? Do tego mecz na neutralnym boisko, czy może mi to ktoś wytłumaczyć skąd taki kurs?
 
D 12

denison

Użytkownik
O co chodzi z tym kursem na Chorwacje? Kurs ponad 1,50 na czołową reprezentacji grającą z nowo powstałym krajem a członkiem FIFA bodaj od kilku miesiecy? Do tego mecz na neutralnym boisko, czy może mi to ktoś wytłumaczyć skąd taki kurs?
Jak dla mnie to chodzi o to ze to sa kraje z bylej jugoslawii a mecze miedzy takimi druzynami sa rozne ???? do tego na pewno nie zagra luka modric a to jest wielkie oslabienie..
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Austria v Walia 06/10/2016 20:45
Walijczycy zagrali przyzwoicie na Euro 2016,Walkę o grę na mundialu w Rosji także rozpoczęli bardzo udanie wygrywając u siebie aż 4:0 z Mołdawią, chociaż przeciwnik nie najmocniejszy, ale wynik 4;0 pokazuje, że Walijczycy powalczą w grupie o jak najwyzszą lokate. Austriacy na Euro zawiedli.Teraz ich celem to walka o mundial.pierwsze spotkanie zaczeli od zwycięstwa 2:1 w Gruzji.
W tym spotkaniu kazdy rezultat jest możliwy,bo nie mozna wskazac na pewnego faworyta.Moim zdaniem mecz nie bedzie jednostronny.zapewnie 1 polowa przebiegnie spokojnie bez fajwerkow i rezultat bedzie remisowy,
Bramek za wiele chyba tez nie zobaczymy w tym spotkaniu
moje propozycje to;
remis w pierwszej polowie//2.05 ⛔1;2
mecz /under 2,5//1.60 ⛔
kursy ;Sportingbet
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
O co chodzi z tym kursem na Chorwacje? Kurs ponad 1,50 na czołową reprezentacji grającą z nowo powstałym krajem a członkiem FIFA bodaj od kilku miesiecy? Do tego mecz na neutralnym boisko, czy może mi to ktoś wytłumaczyć skąd taki kurs?
Co z tego ze nowo powsaly? Kosowo to nie sa amatorzy jak Gibraltar. Graja tam zawodowi pilkarze a w pierwszym meczu z Finlandia zaprezentowali sie bardzo dobrze i wedlug mnie byli lepsi od finow. Tak wiec kursy jak najbardziej na miejscu.


PS co mysliscie o Islandii? 1,6 to porzadny kurs nawet na mocnego singla.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Irlandia - Gruzja
@Irlandia 1.48✅

Gruzja jest mocna ale na swoim boisku. Na wyjazdach ciężko im idzie. Z góry uprzedzam, że nie robi na mnie nawet najmniejszego wrażenia towarzyska wygrana z Hiszpanią. Irlandia wygra to spotkanie.

Kosowo - Chorwacja
@Chorwacja 1.58✅
Tutaj nie mam wątpliwości. Nawet jeśli nie zagrają Rakitic, Modric, Lovren to i tak Chorwaci mają dobrą pakę by ograć Kosowo. Kursy wg mnie powinny oscylować w granicach 1.30, ale zapewne nikt nie wie czego można się spodziewać po piłkarzach, którzy od niedawna grają na arenach europejskich.
Większość reprezentantów Kosowa gra w swojej rodzimej lidze, ale kilku występuje m.in w Szwecji czy w Szwajcarii.

Islandia - Finlandia
@Islandia 1.65✅
Dla mnie bet tego dnia. Islandczyków znamy z waleczności. Po ostatnich eliminacjach i mistrzostwach możemy śmiało stwierdzić, że stali się drużyną z którą przed meczem trzeba się liczyć. Finowie, to zespół który o punkty musi grać z rywalami pokroju Mołdawia, Wyspy Owcze, Łotwa, Litwa, Estonia itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kosovo - Chorwacja
1X2
Chorwacja✅

Islandia - Finlandia
1X2
Islandia✅
@2.48
Bwin
✅✅✅

Haha ????

Jak dla mnie jest to dubel zabójca.
Chorwacja bez dwóch czołowych pomocników - Modric i Rakitic oraz bez obrońcy Lovrena. Bądźmy poważni, ale mimo takiego osłabienia ten zespół jest nadal faworytem i powinni spokojnie kontrolować przebieg meczu, a końcowym efektem powinno być pewne zwycięstwo.
Kosowo to drużyna, która zaczyna dopiero raczkować. Nie posiadają żadnego doświadczenia. Chorwacja na papierze to zespół o kilka klas lepszy i tak też będzie na boisku.
Przyznam się, ale nie znam żadnego piłkarza, który gra dla Kosowa:grin:

W drugim spotkaniu również nie powinno być niespodzianki. Islandia, która pokazał się z bardzo dobrej strony na Euro we Francji podejmie słabiutką Finlandię. Warto odnotować, że Islandia dotarła do ćwierćfinału na ME.
Islandia to drużyna, u której widać progres; z roku na rok rozwijają się. Widać walkę, poprawę w grze.
Wyniki ostatnich meczów nie są kolorowe, ale mierzyli się z dobrymi zespołami, czego nie można napisać o najbliższym przeciwniku - Finlandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Turcja - Ukraina 1 2.20

Od razu wpadł mi ten typ w oko. Nie ma co ukrywać, ale sytuacja polityczna na Ukrainie, odbija się na postawie sportowców tej drużyny. Reprezentacja w meczu o punkty wygrała po raz ostatni w listopadzie zeszłego roku, potem zebrała niezły oklep na EURO i zaliczyła dwa remisy ze Słowenią i Islandią. W moim odczuciu ich gra za bardzo zależy od Jarmolenki i Konoplyanki. Jeden słabszy dzień tych zawodników, dobre pokrycie i drużyna nie istnieje. Jak było na Euro każdy wie. Turcja może też nie zabłysła na Euro, ale po wygranej ze Słowacją, była o krok od wyjścia z grupy. Atmosfera w zespole na pewno jest o wiele lepsza, no i na dodatek grają na własnym boisku, gdzie po raz ostatni przegrali... dwa lata temu. Wiadomo, że w Turcji zawsze jest gorąco i gra się bardzo trudno. Kurs zdecydowanie zachęca, bo dla mnie gospodarze są zdecydowanym faworytem.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Chorwacja ma kłopoty. Nie zagra trzon zespołu, tj. Luka Modric, Ivan Rakitic, Marko Pjaca oraz Dejan Lovren. Boki obrony, czyli Sime Vrsaljko i Ivan Strinic grzeją ławę w Atletico i Napoli. Vice-kapitan Corluka ma jakieś problemy ze zdrowiem. Na plus na pewno Kovacic, który w końcu gra w Realu. Mandzukic z kolei poza formą, ALE Kalinic radzi sobie elegancko we Fiorentinie, a Kramaric w Hoffenheim.
Defensywa Kosovo ssie po pachy. Ich najlepszy (teoretycznie) zawodnik, czyli Ismaijli z Hajduka Split, złapał kontuzję w weekend. Ale... i tu zaczyna sie robić ciekawie, bo Celina, Rashica oraz Zeneli to jedni z najbardziej utalentowanych graczy Eredivisie w tym sezonie. Zeneli był powoływany przez szwedzką reprezentację seniorską ale olał ich ciepłym moczem i wybrał &quot;nowe&quot; Kosowo. Tak btw, to gość wygrał Euro U21 w 2015 roku właśnie z młodymi Szwedami. Dalej: Bernard Berisha sobie radzi u Ruskich, Valon Berisha w Salzburgu jest jednym z ważniejszych graczy, Kabashi (gówniarz) gra w młodej Barcelonie (!)...
Ciekawostka: mecz zostanie rozegrany w północnej Albanii ok. 150 km od granicy z Chorwacją, więc zapewne masa fanów gości zjawi się na meczu. Podobno Kosowo nie cieszy się wsparciem zbyt wielu kibiców, którzy uważają ich raczej za sztuczny twór. Poza tym mają Albanię, która na Euro pokazała kły.
Podsumowując, będę szedł w kierunku kartek lub BTS, ze wskazaniem na to drugie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Islandia - Finlandia
Typ: 1
Kurs: 1.67
buk: betsson
Wynik: 3:2 ✅ na farcie, ale wygrana!

Islandia, która sprawiła sporą sensację na ostatnich ME teraz bije się o awans do MŚ. Gospodarze w pierwszym spotkaniu zremisowali na wyjeździe na ciężkim terenie w spotkaniu z Ukariną 1:1. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Finami, którzy w ostatnim czasie zaliczają ewidentny spadek formy.Goście nie wygrali od dziesięciu spotkań i nie zapowiada się na to żeby w czwartek mieli wywieźć jakiekolwiek punkty. Kurs na gospodarzy jest bardzo dobry, ale ciągle spada, dlatego pobieram go teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
O Chorwatach wiele powiedziano i ja dorzucę swój kamyczek. Kontuzje w środku pola to wielka strata dla tej reprezentacji. Sądzę, że przez to gra Chorwatów przeniesie się na skrzydła jak za najlepszych czasów. Rywal z nazwy nie wydaje się być trudny choć to nowa reprezentacja i ciężko powiedzieć co kryje się za nazwą Kosowo. Sądzę, że można ich postawić gdzieś na równi właśnie z ostatnim przeciwnikiem w eliminacjach więc Finlandią, a więc poziom mizerny. W ciężkich chwilach lekiem zawsze był Ivan Perisić. Dlatego ja lekko proponuje, że strzeli bramkę. Ponadto sądzę, że mimo braków Chorwaci przywiozą - warto podkreślić - z neutralnego terenu 3 punkty.
Perisić strzeli - 3,00 bet365 ✅
Od siebie jeszcze jeden mecz na pierwszy dzień. Podobne spotkanie odbyło się podczas eliminacji do ostatnich Mistrzostw Europy we Francji. Wtedy górą byli gospodarze wygrywając 1-0. Irlandia to dwie różne drużyny jeśli chodzi o ich grę w domu oraz wyjazdy. U siebie grają bardzo twardą piłkę, a do tego ci kibice którzy już nie jednemu zespołowi podcięli skrzydła. W poprzednich eliminacjach zieloni potrafili u siebie ograć Niemcy, zremisowali w końcówce z Polską, w barażu do ME pokonali BiH. Gorzej to wygląda na wyjazdach gdzie często zadowala ich jeden punkt.
Gruzja mi kojarzy się z zespołem który gra do pierwszej straconej bramki. Później tracą zapał i wynik jest już nie do odrobienia. Natomist gdy wygrywają ciężko ich złamać. Pokazał to mecz towarzyski z Hiszpanią. Ostatnie punkty Gruzja na wyjeździe zdobyła równo dwa lata temu na Gibraltarze. Mecz z pewnością będzie twardy bo zawodnicy oby zespołów nogi nie odstawiają jednak ja liczę na powtórkę z ostatniego meczu.
Irlandia wygra - 1,50 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
G 6

gelko

Użytkownik
Luksemburg-Szwecja
Typ: Szwecja (-1)
Bet365- kurs 1,8

W tej kolejce widze ladne value na Szwedow z handicapem. O druzynie Luksemburga chyba nie musze duzo pisac, sa to po prostu amatorzy ktorzy z druzynami pokroju Szwecji przegrywaja wysoko nawet u siebie. Co prawda ostatnio ladnie zagrali z Bulgaria na wyjezdzie przegrywajac tylko 4:3. Mysle jednak ze Szwecja ma ambicje zeby awansowac do MS a strata punktow z taka druzyna jak Luksemburg bylaby niewybaczalna! Po remisie u siebie z Holandia dodatkowe 3 oczka z amatorami to pewniak. Pytanie tylko jaka roznica bramek. Na ostatnich 5 meczow Luksemburga 4 zakonczyly sie porazka wyzsza niz 1 bramka.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ja na EMŚ gram coś takiego:

Bet365

✅ ✅ ✅
Podłączam się pod to co napisali poprzednicy. Islandia to bet tej kolejki i, aż żal tego nie zagrać. Lars Lagerbäck stworzył świetnie rozumiejącą się reprezentację, która tworzy jeden wielki kolektyw. Gra zespołu oparta jest na rozgrywającym Sigurdssonie oraz skrzydłowych Gundmundssonie oraz Bjarnasonie. To właśnie ta trójka jest największą siłą wyspiarzy, która dynamicznymi akcjami zapisała się w pamięci kibiców podczas Euro we Francji. Finlandia jest słabiutka co dobitnie pokazał mecz z Kosovem. Dodatkowo rytmu meczowego nie ma podstawowy obrońca gości - Paulus Arajurri, który dopiero co wyleczył uraz pachwiny.
Polska u siebie nie przegra. Oczywiście o wygraną będzie ciężko, ale mamy na tyle mocny zespół, że punkty pozostaną w Polsce.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Belgia v BiH / BTS @ 2 unibet ⛔ ... no i kupa 4:0

Tak sie zastanawiam nad tym czemu kursy na BTS sukcesywnie ida w gore od jakiegos czasu. Buki nie daja wielkich szans Bosniakom na strzelenie gola. Kurs na over 2,5 jest mniejszy @ 1,75 niz na BTS @2. Przypomne w ostatniej kolejce Bosniacy wygrali 5:0 z Estonia a Belgowie 3:0 z Cyprem. Obie ekipy w swoich pierwszych meczach pokazaly, ze nie maja prolemow ze strzelaniem goli. Do tego Belgowie zagraja bez kilku waznych zawodnikow, szczegolnie z tyl. Odpada Kompany i Vermaelen, do tego Dembele i KvB rowniez kontuzjowani, a na lawce trenerskiej nikt inny jak nowy manager Roberto Martinez, ten sam ktory w kazdym klubie w ktorym trenowal mial problemy ze zmontowaniem przyzwoitej lini defensywy. Kto ogladal PL ten wie o co chodzi. Belgowie ponoc zatrudnili Martineza poniewaz chcieli grac ofensywniej niz do tej pory no i tak mysle, ze bedzie i tym razem ale to tylko spowoduje, ze otworza sie z tyl, a bosniacy maja kilku zawodnikow ktorzy sa w stanie wykorzystac bledy obrony. Kursy na wygrana Belgow dla mnie troche nieporozumienie, wiec jak juz szukac value to wole grac BTS badz Belgowie wygraja + BTS @ 3.3 bo az takiego jednostronnego widowiska sie nie spodziewam. Patrzac rowniez na H2H to 5/6 spotkan pomiedzy tymi ekipami konczyly sie bts&#39;ami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
comendador 428

comendador

Użytkownik
Macedonia - Izrael
Dwie drużyny na zbliżonym poziomie jak dla mnie, ale to jednak goście są dla mnie lepszą drużyną, obie drużyny mogą jedynie pomarzyć o awansie na jakikolwiek większy turniej, ale jak spojrzymy wstecz na eliminacje obydwu reprezentacji, to jednak Izrael lepiej punktuje, wiadomo do awansu zazwyczaj dużo im brakuje, ale zawsze powalczą z tymi słabszymi drużynami. W grupie oczywiście Hiszpania i Włochy na pewno będą walczyć o pierwsze miejsce. Bukmacherzy minimalnie lepiej oceniają gości, tak samo jak ja, lecz nie zaryzykuje ich czystego zwycięstwa, jednak kurs DNB wygląda na prawdę fajnie i warto spróbować zagrać w ich stronę.
Izrael DNB # 1,76 # Betsson ✅ 1:2
Francja - Bułgaria
Szkocja - Litwa
Irlandia Północna - San Marino

#1 - Francuzi powinni tutaj spokojnie wygrać, kurs nie zachwyca, ale myślę, że niema co się martwić. W pierwszym spotkaniu mieli mnóstwo sytuacji, no, ale piłka nie chciała wpaść, bywa. Grupa dość silna i nie można tracić kolejnych punktów
#2 - Szkocja to moim zdaniem o wiele lepszy zespół od Litwy, do tego bardzo groźny u siebie, przekonały się o tym na ostatnich el. do ME, chociażby reprezentacje Polski i Niemiec. Litwa moim zdaniem punktów w tej grupie poszuka jedynie z Maltą i może w jakimś meczu u siebie, ale jednak taka drużyna jak Szkocja która jednak będzie tutaj walczyć o drugie miejsce, bo jednak Anglicy powinni zgarnąć pierwsze, więc punktów w takim meczu tracić nie można.
#3 - Typ na podbicie, Irlandia powinna spokojnie 3:0+ to spotkanie wygrać.
Francja # 1,11 ✅ 4:1
Szkocja # 1,43 ⛔ 1:1
Irlandia Północna - San Marino # Over 2,5 # 1,21 ✅ 4:0
AKO : 1,92 # Betsson


Do tego dorzucam, w klubie strzela Griezmann, a czuję, że po ostatnim meczu Trójkolorowi mogą tutaj sobie kilka bramek wbić, szczególnie, że obrona Bułgari wygląda bardzo słabo, trzy bramki stracone u siebie z Luksemburgiem - bardzo nerwowa końcówka i trzy punkty :

Griezmann ⚽ + Win Francji # 1,75 # Betsson ✅ 4:1 Griezmann ⚽
Francja over 2,5 # 1,72 # Betsson ✅ 4:1

Węgry - Szwajcaria
Kolejne ciekawe spotkanie, Szwajcarzy w pierwszym spotkaniu wygrali z Portugalczykami 2:0 u siebie, bardzo ważne 3 punkty na start, natomiast ich rywale czyli Węgrzy rozpoczęli tak samo jak Polacy, albo nawet gorzej, bo od remisu z Wyspami Owczymi na wyjeździe, z Wyspami Owczymi, jedna wielka tragedia. Teraz czeka ich kolejny ciężki mecz, już u siebie, ale rywal o wiele mocniejszy. Jak dla mnie pachnie tutaj remisem lub zwycięstwem gości, są jak dla mnie lepszą drużyną, chciałem grać w stronę DNB gości, ale kurs w stronę remisu(zwycięstwo gości = zwrot) jest większy to go zdecydowałem się zagrać.
X(Zwycięstwo Szwajcarii = zwrot) # 1,87 # Betsson Zwrot 2:3
Edit - Szkoda trochę, bo było blisko, ale typ był bezpieczny, Szwajcarzy x3 wychodzili na prowadzenie, ale Węgrzy już trzeci raz nie dali rady doprowadzić do remisu.
Irlandia - Gruzja
Oba zespoły znają się z poprzednich eliminacji do Mistrzostw Europy, w obydwóch spotkaniach lepsi byli Irlandczycy, u siebie 1:0, na wyjeździe 2:1, nie są to jakieś przekonujące zwycięstwa. Jak do tej pory 7-krotnie te zespoły się ze sobą mierzyły, zawsze zwycięsko wychodzili Irlandczycy. Dla gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie, z Mołdawia i Gruzją będzie trzeba zgarnąć 12 punktów, bo grupa jest dość silna(z Austrią i Walią), ale spokojnie o drugie, albo nawet pierwsze miejsce przy odrobinie szczecią można powalczyć. Ogólnie bardzo ważne zgrupowanie, bo właśnie w drugim spotkaniu zmierzą się z Mołdawią na wyjeździe.
Irlandia # 1,35 # Betsson ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata, Europa, grupa G
Godzina 20:45
Spotkanie : Liechtenstein - Albania
Typ: Albania -1,5
Kurs: 1.69 ✅
Bukmacher: Unibet
Liechtenstein nie wygrał żadnego ze swoich jedenastu ostatnich meczów, ma w nich bilans 0-2-9. Wcześniejsze rzadkie zwycięstwa odnosił jedynie z takimi drużynami jak San Marino czy Mołdawia w wymiarze 1:0. Ostatnie wyniki to pogromy 0:8 z Hiszpanią, 0:5 z Danią, 0:4 z Islandią. U siebie w ostatnich trzech spotkaniach przegrywali 2:3 z Wyspami Owczymi, 0:2 ze Szwecją i 0:7 z Rosją. 8 z 11 ostatnich meczów przegrali więcej niż 1 bramką. Generalnie jeśli przegrywają, co zdarza się często, to wyżej niż 1:0, ostatni raz jedną bramką przegrali we wrześniu 2013 roku z Grecją, nie licząc wspomnianego wyżej pojedynku z Wyspami Owczymi.
Albania dała poznać się z dobrej strony podczas ostatnich eliminacji do Euro oraz, jak na swoje możliwości, również podczas samego Euro. Wówczas przegrała jedynie 0:1 ze Szwajcarią i 0:2 z Francją (do 90 minuty było 0:0) oraz wygrała z Rumunią 1:0. Ze słabymi rywalami wygrywa zwykle pewnie, wyżej niż jedną bramką, 3:1 wygrała niedawno z Katarem, 0:2 z Luksemburgiem na wyjeździe. Ostatnio z Macedonią wygrała jedynie 2:1, ale jest drużyną o zdecydowanie większym potencjale i sportowych umiejętnościach i powinna jutro gładko poradzić sobie z Liechtensteinem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Estonia-Gibraltar over 2,5 @ 1,60 bet365 POLECAM ! ! ! 4:0 formalnosc ✅✅✅

Buki bazuja tylko i wyłącznie na H2H miedzy tymi zespolami,gdzie bylo 1-1 oraz 0-2. Oba mecze towarzyskie.W grze o stawkę Gibraltar zawsze tracił min 3 bramki.Amatorzy,bankowce etc...szkoda pisać
Estonia ma kilku ciekawych grajków, m.in Zenjov(FK Cabala) zdobywca bramki w LE w meczu z Mainz.Dalej mamy Ojamaa,gracz Ajaxu
I najwazniesze info-
Konstanin Vassiliev,aktualny lider strzelców najlepszej ligi świata LOTTO EKSTRAKLAPPA. Nie zwalnia tempa w Jagielonii,w ktorej do tej pory w 10-iu spotkaniach zaliczył aż 7trafien.
Nic tylko grac
Pzdr
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Estonia-Gibraltar over 2,5 @ 1,60 bet365 POLECAM ! ! !
Buki bazuja tylko i wyłącznie na H2H miedzy tymi zespolami,gdzie bylo 1-1 oraz 0-2. Oba mecze towarzyskie.W grze o stawkę Gibraltar zawsze tracił min 3 bramki.Amatorzy,bankowce etc...szkoda pisać
Estonia ma kilku ciekawych grajków, m.in Zenjov(FK Cabala) zdobywca bramki w LE w meczu z Mainz.Dalej mamy Ojamaa,gracz Ajaxu
I najwazniesze info-
Konstanin Vassiliev,aktualny lider strzelców najlepszej ligi świata LOTTO EKSTRAKLAPPA. Nie zwalnia tempa w Jagielonii,w ktorej do tej pory w 10-iu spotkaniach zaliczył aż 7trafien.
Nic tylko grac
Pzdr
A co z tymi meczami?
Estonia - San Marino 2-0
VASSILIEV grał
Estonia - Giblartar 1-1 co prawda w tow, ale
VSSILIEV grał
Estonia - Andorra 2-0
VASSILIEV grał
Estonia czy Łotwa generalnie cały ten region cofa się w rozwoju, oglądałem ostatnio nawet tow. Estonia - Malta jakiś czas i Malta robiła sobie akcje strzeleckie może nie przez cały mecz, ale kilka sytuacji nadzwyczaj łatwo.
Równie dobrze Łotwa - Wyspy Owcze jedynka do grania jak nic... bo w końcu 1,50 na gospodarzy promo??
Łotwa to w ogóle fenomen, kto pamięta awans Turcji bezpośredni ten wie o co chodzi.
Te kraje nie tyle cofają się poziomem co zaraz będą gorsze nawet od takiego Luksemburga. U21 Luksemburga mimo złych wyników nie raz grają bardzo fajne mecze. Takie U21 Estonii remisuje u siebie 0-0 z... San Marino.
Od meczu z Grecją czy nawet wtedy z Polską o Giblartarze myślę tylko pozytywnie w przeciwieństwie właśnie do takiej Estoni/Łotwy i wolę już sobie spróbować gol Gibu za @ 3,25.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom