>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Inter Baku - Lech Poznań

Typ:2
Kurs:2.10

Dopiero co zakończyły się mistrzostwa a mistrz Polski już zaczyna swoją przygodę z Ligą Mistrzów na razie czas na drugą rundę kwalifikacji w której Lech Poznań w swoim wyjazdowym meczu zmierzy się z Interem Baku. Oczywiście faworytem tego spotkania jest nasza ekipa, która co ciekawe dysponuję mniejszym budżetem niż ich dzisiejszy rywal ale mimo wszystko ma dużo lepszych piłkarzy. Jak wiemy Lech Poznań ma w tym roku główny cel aby wkońcu awansować do Ligi Mistrzów aby tak się stało musi takie mecze jak ten wygrywać bez żadnych problemów bo to dopiero początek długiej drogi do upragnionego celu. Mimo iż Lech nienajlepiej spisywał się w meczach towarzyskich to jestem przekonany, że poradzi sobie z drużyną pochodzącą z bardzo słabiutkiej ligi jaką jest Azerbejdżan, jak mecz zakończy się innym wynikiem będzie to wielka kompromitacja polskiej drużyny z resztą już kolejna.
Z pogrubionym zdaniem się nie zgodzę, gdyż Lech ma wprawdzie niewiele, ale wyższy budżet od jutrzejszego rywala.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
.

Dinamo Zagrzeb - Koper
Typ : Dinamo @ 1,40 Tobet ✅5:1
Kurs może nie zachwyca, ale typ wydaje się bardzo ciekawy. Dinamo Zagrzeb u siebie w kraju nie ma w zasadzie z kim rywalizowac. Hajduk Split jakoś ostatnie dwa sezony miał słabsze. Dinamo to potentat Chorawcki. W dodatku własny teren na którym ciężko im urwac pkt. Swego czasu w kwalifikacjach LM nie dał rady tutaj nawet Ajax Amsterdam. Ciężko mi powiedziec jaki poziom prezentuje Koper, ale podejrzewam że nie za wysoki skoro o tym zespole nie było słychac w poprzednich sezonach nic. Nie zagłębiam się w ich sytuacje bo i tak nazwiska nic nikomu nie będą mówiły. Sprawdziłem za to sytuacje DInama. Doszukałem się infa, że ważą się losy występu Pedro Moralesa. W poprzednim sezonie zdobył on 10 goli w lidze dla Dinama. Jak powiedział trener to skład moze wyglądac tak :
Butina, Etto, Bišćan, Mesarić, Ibanez, Chago, Sammir, Badelj, Sivonjić, Slepička, Mandžukić i nie wiadomo co z tym Moralesem.
Skład ograny i może gwarantowac dobry poziom moim zdaniem. Wkońcu Mandzukic czy Butina to znane postacie. Do tego mieszanka obcokrajowców.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
.

Dinamo Zagrzeb - Koper
Typ : Dinamo @ 1,40 Tobet
Kurs może nie zachwyca, ale typ wydaje się bardzo ciekawy. Dinamo Zagrzeb u siebie w kraju nie ma w zasadzie z kim rywalizowac. Hajduk Split jakoś ostatnie dwa sezony miał słabsze. Dinamo to potentat Chorawcki. W dodatku własny teren na którym ciężko im urwac pkt. Swego czasu w kwalifikacjach LM nie dał rady tutaj nawet Ajax Amsterdam. Ciężko mi powiedziec jaki poziom prezentuje Koper, ale podejrzewam że nie za wysoki skoro o tym zespole nie było słychac w poprzednich sezonach nic. Nie zagłębiam się w ich sytuacje bo i tak nazwiska nic nikomu nie będą mówiły. Sprawdziłem za to sytuacje DInama. Doszukałem się infa, że ważą się losy występu Pedro Moralesa. W poprzednim sezonie zdobył on 10 goli w lidze dla Dinama. Jak powiedział trener to skład moze wyglądac tak :
Butina, Etto, Bišćan, Mesarić, Ibanez, Chago, Sammir, Badelj, Sivonjić, Slepička, Mandžukić i nie wiadomo co z tym Moralesem.
Skład ograny i może gwarantowac dobry poziom moim zdaniem. Wkońcu Mandzukic czy Butina to znane postacie. Do tego mieszanka obcokrajowców.
Również poświęciłem szczególną uwagę tej parze, kandydat do awansu jeden a na własnym stadionie powinien pyknąć parę bramek. Trochę się dziwię, że wymieniłeś nazwiska Butina i Mandzukica, a pominąłeś Biscana, który swego czasu był przecież grajkiem Liverpoolu, warto zwrócić również na Ibaneza, który imponuje grą na boku obrony i oczywiście Morales, który jeśli zagra to na pewno przysporzy kłopotów obrońcom Kopru (jak to odmieniać? :razz ???? .
Z dostępem do jakichkolwiek informacji na temat Słoweńców jest rzeczywiście ciężko. Jedno jednak jest faktem - wartość piłkarzy gospodarzy to prawie 40mln euro, gości - 5mln. Różnica w poziomie gry musi być widoczna.
Dinamo -1,5 AHC 2,20
Over 2,5 1,95
 
fucile 0

fucile

Użytkownik
Zamieszczam pare swoich typów z analizami na el. ligi mistrzów.

Inter Baku - Lech Poznań
Lech rozpoczyna swoją przygodę o ligę mistrzów. Drużyna Jacka Zielińskiego straciła jednego ważnego gracza Roberta Lewandowskiego, w jego miejscu do drużyny został zaangażowany doświadczony Artur Wichniarek którego forma jest wielką zagadką. Jak i wyróżniający zawodnik z Korony Kielce Kiełb który bardziej bedzie występował w pomocy. Zdecydowanie Polska liga jest silniejsza od ligi Azerbejdżańskiej. W stolicy tego kraju jest straszliwie ciepło gdzie temperatura na termometrach w cieniu wskazuje dużo ponad 30 stopni. Taka pogoda może troche uprzykrzać gre piłkarzom więc zapewne Lech nie będzie tak forsował tępa. Najlepiej jakby Lechici wygrali to spotkanie ale i remis jest moim zdaniem korzystnym wynikiem przed rewanżnem przy Bułgarskiej. Więc najbezpieczniejszym typem na to spotkanie jest x2. Aczkolwiek można również zaryzykować czysta 2 na zawodników z Poznania którzy muszą przejsc do następnej fazy el. ligi mistrzów. Zapewne celem głównym Lecha jest to żeby nie przegrać w tym spotkaniu i ja sądzę że tak będzie.

Inter Baku - Lech Poznań | typ: remis lub Lech Poznań | 1,22

Inter Baku - Lech Poznań | typ: Lech Poznań | 1,95


FC Salzburg - HB Torshavn
Mistrz Austrii zmierzy się z mistrzem Wysp owczych. Obie drużyny dzieli przepaść co może świadczyć kurs na zwycięstwo drużyny z Salzburga który jest na poziomie 1,05. Ja jednak znalazłem całkiem ciekawy typ na to spotkanie. Obie drużyny są w różnych momentach przygotowań. Na Wyspach Owczych sezon trwa w najlepsze natomiast liga w Austrii rusza w następny weekend więc również zawodnicy mistrza Austrii powinni być już całkiem dobrze przygotowani. Salzburg w poprzednim sezonie bardzo dobrze grał na własnym stadionie gdzie przegrał tylko raz a w całej lidze stracił naj mniej goli. Moim zdaniem w tym meczu drużyny Torshavan ma znikome szans na to żeby pokonać bramkarza Salzburga, ta drużyna powalczy ale zapewne dopiero na własnym stadionie. Salzburg żeby myślec o awansie do fazy grupowej takie mecze musi poprostu wygrwać a najlepiej nie tracąc do tego bramek i ja myśle że tak będzie w tym przypadku. FC Salzburg - HB Torshavn | typ: Ile goli strzeli team 2? bez goli | 1,57


AC Omonia - FK Renova
Mistrz Cypru zagra z mistrzem Macedonii. Poziom w lidze cypryjskiej jest całkiem wysoki gra tam dużo dobrych zawodników którzy na koniec kariery chcą sobie pograć na słonecznym Cyprze. Natomiast o lidze Macedońskiej nie mogę za dużo powiedzieć. FK Renova została mistrzem Macedonii praktycznie dzięki temu że na własnym stadionie miała bilans 13-0-1 ale już na boiskach rywali nie szło im tak dobrze gdzie mieli bilans 4-4-4. Obie drużyny są w okresie przed sezonowym. W tym meczu zapewne góra będzie ekipa Omonii na której zwycięstwo jest mały kurs 1,15 aczkolwiek jak powyżej uważam że Zawodnicy z Macedonii nie powinni pokonać bramkarza Omonii Nikozja. Przemawia za tym fakt że gracze z Nikozji na własnym stadionie nie przegrali żadnego spotkania, a tylko w połowie tracili goli, natomiast gra ich przeciwników w meczach wyjazdowych w których grali przeciętnie i strzelali mało goli pokazuje jak ta drużyna prezentuje się po za swoim stadionem.

AC Omonia - FK Renova | typ: Ile goli strzeli team 2? bez goli | 1,50




FC Sheriff Tiraspol - KS Dinamo Tirana
Mistrz Mołdawii zagra z mistrzem Albanii. Gospodarze tego spotkania dobrze zaprezetnowali się na arenie europejskiej już w poprzednim sezonie. Myśle że ten sezon będzie dla nich jeszcze lepszy. Ligi poziomem są porównywalne. Sheriff Tiraspol w ubiegłym sezonie nie dał żadnych szans na zdobycie mistrzostwa innym drużynom. Ich bilans wyniósł 27-3-3 a bilans bramkowy 75:8. Gdyby popatrzeć ich spotkania na własnym stadionie to na 17 spotkań mieli bilans 16-1-0 przy czym strzelili 46 gole tracąc tylko 2. To zdecydowanie pokazuje ich siłe na własnym stadionie. Natomiast Dinao Tirana już tak zdecydowanie swojej ligi nie wygrało. A warto podkreślić że 7 ostatnich ligowych spotkań tej drużyny na wyjeździe kończyło się ich przegraną.Obie ekipy są w okresie przed sezonowym. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyny z Mołdawii która w meczu u siebie musi poprostu wygrać. A fakt że tracą tak mało bramek na własnym podwórka skłania mnie do tego typu co mecze powyżej że drużyna przyjezdna nie trafi bramki na co jest bardzo zachęcający kurs.

FC Sheriff Tiraspol - KS Dinamo Tirana | typ: Ile goli strzeli team 2? bez goli | 1,75



Partizan Belgrad - FC Pyunik
Mistrz Serbii zagra z mistrzem Armenii. Ligia Serbska jest zdecydowania mocniejsza od Armeńskiej i która została zdominowana przez graczy partizana którzy na 30 spotkań ligowych nie przegrali ani jednego spotkania i ich bilans wyniósł 24-6-0. A zwłaszcza gra na włsnym terenie jest ich atutem gdzie sami strzelają dużo goli a tracą bardzo mało. Jedynym minusem jest to że Pyunik już jest w trakcie sezonu gdzie zajmuje 3 lokatę a Partizan Belgrad dopiero niedługo swóje rozgrywki rozpocznie. Stawianie na czysto 1 w tym wypadku jest nieopłacalne ale już na to że gracze Pyunik nie trafią do bramki już tak. Mistrz Armenii zapewne będzie chciał przegrać jak najmniejsza różnicą goli żeby odrobić na własnym terenie. Przeiwduje tutaj 1:0 badź 2:0 dla Partizana który z takim przeciwnikiem musi wygrywać jesli marzy o fazie grupowej ligi mistrzów. A strata gola na własnym stadionie może być kluczowa w meczu rewanżowym.

Partizan Belgrad - FC Pyunik | typ: Ile goli strzeli team 2? bez goli | 1,72

NK Dinamo Zagreb - FC Koper
Niema co dużo pisać o tym spotkaniu. Gracze Dinama Zagrzeb od lat dominuje w lidze Chorwackiej która jest moim zdaniem troche mocniejsza od ligi Słoweńskiej z której wywodzi się ich 1 przeciwnik w lidze mistrzów. Myśle że Dinamo już w pierwszym meczu rosztrzygnie to kto zagra w następnej fazie eliminacji.

NK Dinamo Zagreb - FC Koper | typ: NK Dinamo Zagreb | 1,35



FC BATE Borisov - FH Hafnarfjordur
Taką samą sytuację przewiduję w spotka nie mistrz Białorusi z mistrzem Islandii. Obie drużyny są w pełni sezonu ligowego. Bate zdecydowanie przewodzi w swojej lidze natomiast Hafnarfjordur zajmuje 4 lokatę i nie gra tak dobze jak w poprzednim sezonie. Myśle że ligia Białoruska jest troszke lepsza od ligi Islandzkiej. I tak jak w przypadku Dinama również Bate powinno rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Warto podkreślić że Bate u siebie w całym poprzednim sezonie i w połowie obecnego przegrało tylko 2 spotkania. Bate już raz dostało się do ligi mistrzów i myśle że drużyna z Islandii nie za bardzo im przeszkodzi w awansie do kolejnej rundy.

FC BATE Borisov - FH Hafnarfjordur | typ: FC BATE Borisov | 1,30

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~~~~~~ Nie graj na siłę~~~~~~​


 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Mimo że coraz więcej zespołów wygląda znajomo to w moim odczuciu ta faza LM jest dalej ciężka do obstawiania. Nawet nie jeśli chodzi o brak wiadomości na temat drużyny ale kursy są fatalne.
Nie za wiele bukmacherzy również nam oferują jeśli chodzi o zakłady poboczne do spotkań. Kursy na under/over mizerne a może inaczej mi nie pasują...
Na razie dwa spotkania, które wybrałem i myślę że na tym zakończymy typowanie pierwszych spotkań tej fazy rozgrywek. ????
(2010.07. 13:00) Inter Baku - Lech Poznań Both Teams to Score NO
Kurs: @1,91
Stawka: 3j.
Buk: Bwin
Mecz będzie rozgrywany w ciężkich warunkach piłkarze Lecha już zdążyli na ten fakt trochę ponarzekać w dodatku Baku to moim zdaniem rywal na obecną chwilę mocniejszy od Levadi z która spotkała się nasza Wisła rok temu i nie wróżę Poznaniakom łatwej przeprawy nawet w dwu meczu. Nie liczę na wielkie widowisko raczej zobaczymy sporo błędów i walki o każdy skrawek boiska w środku pola. Inter ponoć ładnie się wzmocnił przed sezonem aby stawić czoła rywalom w el. do LM. Lech pewnie odczuję też brak Lewego przecież był to najważniejszy zawodnik w formacji ofensywnej zespołu. Wichniarek ma wystąpić na szpicy ale ponoć ma jeszcze spore braki kondycyjne...
Przypuszczalny skład Lecha Poznań:
Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Gancarczyk - Peszko, Injac, Bandrowski, Kriwiec - Stilić - Wichniarek.
(2010.07.13 18:00) FC Salzburg - HB Torshavn over 3,5
Kurs: @1,88
Stawka: 4j.
Buk: Bwin
Umówmy się między oboma zespołami jest przepaść praktycznie pod każdym względem. Salzburg powinien nie mieć żadnych braków kondycyjnych ponieważ już za nie długo zaczynają ligę. W zasadzie HB grają tam sami zawodnicy z Wysp Owczych ale mają bodajże w swoim składzie polskiego bramkarza (choć to trzeba dokładnie sprawdzić). Rok temu dwie porażki (4-0 A, 4-1 H).
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Z pogrubionym zdaniem się nie zgodzę, gdyż Lech ma wprawdzie niewiele, ale wyższy budżet od jutrzejszego rywala.
A skąd Ty możesz wiedzieć jakim budżetem dysponuje klub z Azerbejdżanu? Nie lubie takich mądralińskich komentarzach.....

Dzisiaj Lech wygra, gdyż jest on lepszy pod względem piłkarskim. 8)
 
S 169

szmeru

Użytkownik
A skąd Ty możesz wiedzieć jakim budżetem dysponuje klub z Azerbejdżanu? Nie lubie takich mądralińskich komentarzach.....

Dzisiaj Lech wygra, gdyż jest on lepszy pod względem piłkarskim. 8)
Odpowiem może za użytkownika pittek może czytał np. Przegląd Sportowy,albo inny artykuł w internecie wystarczy wpisać w googlach Inter Baku budżet klubu, myślenie nie boli ???? Jak ktoś wie więcej od Ciebie to nie znaczy od razu,że się wymądrza,pozdro
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Odpowiem może za użytkownika pittek może czytał np. Przegląd Sportowy,albo inny artykuł w internecie wystarczy wpisać w googlach Inter Baku budżet klubu, myślenie nie boli ???? Jak ktoś wie więcej od Ciebie to nie znaczy od razu,że się wymądrza,pozdro

Krótko to sprostuje. Jakie to ma znaczenie do dzisiejszego spotkania??Żadne, bo zawodników już sie nie wykupi innych niż są w drużynie. Więc takie pisanie to tylko wymądrzanie, które do niczego nie prowadzi. Jak mecz odbywałby się za pół roku to można by spekulować o budżecie itd, ale chłopaki grają dzisiaj i na tym się skupcie!!!????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie wymądrzam się, tylko jeśli pisze analizę, to poprawiam jego błąd, czy coś w tym złego? A mądraliński jesteś może Ty, wystarczy trochę poszukać by przekonać się, że większy budżet ma Lech...
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
wystarczy poszukać w internecie a znajdzie się budżet klubu!!
i zanim zapytacie po co to pisze po raz trzeci spytajcie administratora po co to pisze poraz drugi
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Otóż ma kolosalne znaczenie micolinho...Możesz teraz ocenić jakiego kalibru są mniej więcej piłkarze Interu. Gdyby był mniejszy - zapewne byliby inni, a zarazem słabsi. No chyba że jest z ciebie wielki znawca azerskiego futbolu i znasz każdego z piłkarzy Interu tak samo jak Realu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zwróć uwagę że Azerbejdżan nie ma na tyle korzystnego położenia geograficznego aby jakikolwiek obiecujący ogarnięty piłkarz wybrał ten kraj na rozwój swojej kariery, więc nawet jakby mieli 3x większy budżet od Lecha mogli by sobie pozwolić conajmniej na sezonowe gwaizdki pazerniaki lub emerytowane gwiazdy co i tak na naszych jest za mało
Co do samego meczu Azery od pewnego czasu jako takie postępy robią choć pewnego pułapu nie przekroczą jednak u siebie coś tam grają więc syndromem poprzedniej rundy stawiał bym na Lecha ale jak ta maszynka teraz pracuje to nie wiem mecz może być dosyć wyrównany w Poznaniu powinno być łatwiutko a tu....
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Spotkanie niezłe w wykonaniu Lecha. Wiadomo błędy poważniejsze się też był ale ogólnie jak na 1 spotkanie o pkt uważam za pozytywne.Bardzo zaskoczył mnie król Artur który naprawde super grał i szukał gry bo przed meczem obawiałem się ze będzie gwiazdorzył ale nic z tego i bardzo dobrze ???? Stilic Kriwiec i Peszko fajnie to wszystko wyglada w ofensywie co do obrony to Gancarczyk też grał na swoim poziomie i wiadomo że środek pola i prawa obrona będzie wyglądała trochę inaczej jak powróci Arboleda który też będzie zdecydowanym wzmocnieniem. Nie przekonuje mnie Kikut...
Co do zmienników to Kiełb i Mikołajczak można powiedzieć że zagrali dobrze dobre dryblingi podania wszystko ok.
W rewanżowym spotkaniu Leszek sobie poradzi spokojnie.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
A ja jestem ciekaw spotkania &quot;naszej&quot; Levadii z Debrecenem. Jak wiemy węgierska drużyna zaprezentowała się znakomicie w poprzedniej edycji LM i trafiła do fazy grupowej. Zespół estoński dobrze pamiętamy i myślę, że może to być ciekawe spotkanie. Tym bardziej, że obydwie drużyny spotkały się już ze sobą w poprzednich eliminacjach. Wtedy górą był Debrecen, który dwa razy wygrał po 1:0. Myślę, że tym razem spotkanie będzie bardziej wyrównane i padnie remis. Dosyć pewny wydaje się też typ na liczbę bramek, uważam, że będzie poniżej 2.5 goli. Już niecały rok temu obie ekipy pokazały, że prezentują w miarę podobny poziom i nie strzelają wiele goli. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie.
Levadia Tallin - VSC Debreceni X @ 3,20 (bet at home) ✅
Levadia Tallin - VSC Debreceni liczba goli: poniżej 2,5 @ 1,60 (bet365) ✅
Jeśli chodzi o Lecha, to będzie miał naprawdę trudną przeprawę. Jak już ktoś pisał temperatury w Azerbejdżanie są jeszcze wyższe niż w Polsce. Mimo wszystko myślę, że ten czynnik będzie dokuczał tak jednej, jak i drugiej drużynie. Problemem &quot;Kolejorza&quot; mogą być napastnicy. W kadrze na to spotkanie nominalnych jest dwóch, w tym nie w pełni sił Wichniarek i niedoświadczony Mikołajczak. Siłą może być za to pomoc. Został Sławek Peszko, do tego jest niezły zmiennik Kiełb, co raz lepszą formę prezentuje podobno Wilk, próbowany w roli środkowego pomocnika. Do tego w bramce stanie prawdopodobnie Kotorowski, który imponował formą na zgrupowaniu w Austrii.
Tak więc plusów jest raczej więcej i myślę, że z Baku Lech wyjedzie ze skromną zaliczką, w postaci wygranej 1:0. Dla lubiących ryzykować ten zakład powinien być optymalny ????
Inter Baku - Lech Poznań 2 @ 2,15 (bet-at-home) ✅
Inter Baku - Lech Poznań liczba goli: poniżej 2,5 @ 1,75 (bet365) ✅
Inter Baku - Lech Poznań DW: 0:1 @ 7,50 (bet 365) ✅✅✅
Pięć peffek izzi, w tym jedna z kursem 7,50 ????
Może nie do końca izzi jeśli chodzi o Levadie a Deberecenem, ale ważne, że siadło i wszystko na spory plus ✅
Co do meczu Lecha tak jak się spodziewałem, zwycięstwo skromne, jednak bardzo cenne. Jak już ktoś pisał bardzo dobrze wypadł Wichniarek o którego się obawiałem. Szukał gry, biegał prawie do każdej piłki i świetnie rozumiał się z Stiliciem. Na plus również kwartet ofensywny Stilić, Kriwiec i Peszko. Dobrze grał też Wojtkowiak, który może grać z powodzeniem na każdej pozycji w obronie. III runda nasza!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie no eliminacje wchodzą jak w masło ???? .
Lech z godnie z przewidywaniami.
Sparta elegancko 3:0 na wyjeździe.
Omonia na razie 2:0 56&#39; minuta, a przeciwnik w 10 gra.
Haopel Tel Aviv już 2:0, a dopiero 14 minuta.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Aktobe-FC Olimpi Rustavi
Typ: 1
Kurs: 1,80
Tobet
Z oferty wybrałem pojedynek rozgrywany na Ortalıq Stadion pomiędzy Aktobe a Gruzińskim FC Olimpi Rustavi. Ja upatruje tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Aktobe to bardzo mocny klub z Kazachstanu. Przypominając ubiegłoroczny start tej ekipy to można zauważyć doskonałe wyniki. W dwumeczu z Islandzkim Hafnarfjordur strzelili sześć bramek nie tracąc ani jednej. W następnym spotkaniu z Izraelskim Maccabi Hajfa rozegrali też bardzo dobre spotkania. Na swoim obiekcie bezbramkowo zremisowali a na wyjeździe ulegli 3-4. Wygrywali po 25 minutach 3-0 ! W lidze Aktobe gra także dobrze na swoim obiekcie strzeliła trzynaście bramek w dziewięciu spotkaniach. Ich rywal nie prezentuje dobrej formy. W ostatnich sześciu meczach ligowych wygrał ledwie trzy. W 2008 roku Olimpi Rustawi grało dwumecz z Astana także zespołem z Kazachstanu i ulegli wtedy w dwumeczu 0-3. Zatem zwycięstwo gospodarzy wydaje się bardzo realne.
 
J 0

jacqqq

Użytkownik
ja na jutro dalem win rosenborga i partizana oraz ze hafnarfjourdur nie strzli gola. co myslicie o takim zestawie?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Naprawdę dobry mecz Lechitów. Sporo ostatnio czytałem o tym spotkaniu i można było poczuć niepokój i ostrożność w wypowiedziach ludzi z klubu. Sami piłkarze powtarzali, że nie są jeszcze w pełni formy, w dodatku doszła długa podróż na ciężki teren do Azerbejdżanu i kontuzja Arboledy, który powinien zagrać już w przyszłą środę przy Bułgarskiej. Mecz poza ostatnimi 20 minutami dobry, momentami bardzo dobry. Kotorowski bez błędów, pewny, ale nie musiał się za bardzo wysilać, bo w obronie znakomitą robotę wykonywali Wojtkowiak z Bosackim. Na bokach defensywy też solidnie. Kilka odbiorów Bandrowskiego, który także zagrał dobre zawody. I wreszcie &quot;gwiazdy&quot; wieczora trio - Stilic, Kriwiec, Wichniarek. Artur strzelił bramkę i był bardzo aktywny, Semir zaliczył fajną asystę, a Kriviec wiele razy pokazał swoją kreatywność w środku pola. Co istotne ich występ pokazuje, że na 80% Białorusin i Bośniak zostaną w tym sezonie w Poznaniu. Za tydzień 13 000 kibiców przy Bułgarskiej będzie miało pierwszą okazję do świętowania, przynajmniej tak myślę. Dziś Inter został zdominowany, przeważali tylko w końcówce gdy Lech nastawił się już tylko na kontrataki. 1/6 misji pt. &quot;Champions League&quot; została wykonana!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom