>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Santa Colma - Birkirkara
Już dziś dojdzie do pierwszej rundy eliminacje ligi mistrzów zmierzy się Santa Colma reprezentująca Andorę oraz Birkirkara z Malty. Oba zespoły po raz pierwszy spotkają się w dwumeczu w ramach ligi mistrzów już dzisiaj o godzinie 19:00. Obie drużyny to wielkie nie wiadome, Jedno jest pewne zwojować nie zwojują eliminacje jednak prestiż jest ogromny za samo przejście pierwszej rundy są pieniądze. Oceniam większe szansa na korzyść zespołu z Malty ponieważ Andora jako tako ligi za dobrej niema, Dużo więcej słyszy się o lidze Maltańskiej choć też to &#39;&#39;el dorado&#39;&#39; nie jest. Jednak sporej części zapewne obił się o uszy duet napastników z Kirkirkara Comvalius oraz Galea którzy łącznie dla drużyny w zeszłym sezonie zdobyli 29 bramek. Drużyna zdobyła mistrza Malty po 5 letniej przerwie. Jeżeli poważnie myślą o zaistnieniu w pucharach a mają ku temu minimalne aspiracje muszą już na wyjeździe zrobić sobie zaliczkę bramkową. Typuję ich zwycięstwo po kursie 2,00

Moja propozycja :
Win Birkirkara @@ 2,00 Bwin

 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Nastawiałem się na ten mecz, szukałem nawet jakiejś relacji a tu odwołany :/ stawiałem na under 2,5 za 1,80.
Kursy spadły a tu zwrot ehhh.
Wie ktoś jaka przyczyna??
 
mason9233 2

mason9233

Użytkownik
Ach, nasz kochany rodzimy totomix????
Jeśli nie miałeś innych zdarzeń, dostaniesz zwrot jak tylko wklepią odwołane do swej bazy wyników. Może to trwać do dwóch dni, ostatnio totomix jest szybszy✅.
A jak miałeś inne zdarzenia na kuponie, to zdarzenie będzie liczone po kursie 1,0 i będzie ci zaliczone✅✅
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Ach, nasz kochany rodzimy totomix????
Jeśli nie miałeś innych zdarzeń, dostaniesz zwrot jak tylko wklepią odwołane do swej bazy wyników. Może to trwać do dwóch dni, ostatnio totomix jest szybszy✅.
A jak miałeś inne zdarzenia na kuponie, to zdarzenie będzie liczone po kursie 1,0 i będzie ci zaliczone✅✅
Czyli nie ma co narzekać. Ja korzystam z Totomixu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Raz też miałem mieć zwrot i w 1 dzień to załatwili.
 
K 1

kopson

Użytkownik
Na kuponie razem z meczem Santa Coloma - Birkirkara mialem jeszcze pare zdarzen, wszystko weszlo, pojechalem do TOTO i nie ma zwrotu za ten mecz, powiedziala ze w przeciagu 2 dni cos z tym zrobia:?
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Na kuponie razem z meczem Santa Coloma - Birkirkara mialem jeszcze pare zdarzen, wszystko weszlo, pojechalem do TOTO i nie ma zwrotu za ten mecz, powiedziala ze w przeciagu 2 dni cos z tym zrobia:?
A jest jakaś zastępcza data tego meczu? Według regulaminu Totomixu, zwrot jest, jeżeli mecz nie został rozegrany w czasie 3 dni, od pierwotnej daty zdarzenia. Chyba, że jakiś walkower będzie...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
SP Tre Fiori - FK Rudar Plevija
Mistrz Czarnogóry wyruszył do San Marino na spotkanie pierwszej rundy eliminacyjnej do piłkarskich niebios, bo tak niewątpliwe trzeba nazwać rozgrywki Ligi Mistrzów. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są podopieczni Nebosji Vignjevica, którzy w minionym sezonie wywalczyli mistrzostwo kraju rozprawiając się z faworyzowanym Buducnostem Podgorica, oraz w świetnym stylu wywalczyli puchar Czarnogóry. Klub jest dobrze zarządzany, nie ma żadnych problemów finansowych i ich kolejnym celem jest właśnie awans do II fazy eliminacji do Champions League. Zadanie to nie należy do najtrudniejszych, bowiem w pierwszej rundzie czeka na nich zespół Tre Fiori - mistrz San Marino. Sanmaryńczycy znają smak batalii o ligę mistrzów, bowiem przed rokiem rywalizowali z UE Sant Julia (Andora), obie potyczki zakończyły się remisami - a zwycięzce tej batalii musiały wyłonić rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze z Andory (dla zobrazowania siły obu drużyn warto przytoczyć wynik meczu II rundy pomiędzy San Julia a Levskim Sofia, w którym Bułgarzy w dwumeczu zwyciężyli, aż 9-0 (4:0 i 5:0)).
Rudar to drużyna znacznie lepiej poukładana niż (jakby nie było) amatorzy z San Marino, mająca swoje ambicje i cele. Czarnogórcy przybyli na miejsce kilka dni wcześniej, tak aby mogli się zaaklimatyzować oraz odbyć kilka treningów na obcym terenie. Zespół Rudaru zatrzymał swój mistrzowski skład, żaden z zawodników nie został sprzedany, a nawet zatrudniono kilka nowych twarzy mających pomóc w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Goście nie powinni mieć najnmiejszych problemów z pokonaniem miejscowych. Różnica pomiędzy piłką czarnogórską, a tą z San Marino - to niebo i ziemia. Nie sądzę by gospodarze mieli coś do powiedzenia w tym starciu, podobnego zdania jest szkoleniowiec Rudaru Nebosja Vignjevic, który w jednym z wywiadów telewizyjnych stwierdził, że rywale nie mają najmniejszych szans z jego podopiecznymi i oczekuje dwóch łatwych zwycięstw. Przesadna pewność siebie? Nie sądzę, po prostu trener zna możliwości swoich zawodników i wie, że te są znacznie wyższe niż piłkarzy Tre Fiori. To jednak zweryfikuje boisko, ja jednak również jestem przekonany, że goście dzisiaj zrobią wielki krok ku drugiej rundzie.
Dla przykładu zeszłoroczny mistrz Czarnogóry (Mogren) rozbił maltański Hibernians w dwumeczu 6-0 (4-0 i 2-0). Dzisiaj rywal jeszcze słabszy, a i Rudar mocniejszy ????
Typ z handicapem -1, kurs ok. 1.80 ✅
Wynik 0-3 (0-2)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zabierałem się właśnie za pisanie analizy ale Verti napisał dosłownie wszystko drużyna z San Marino nie ma najmniejszych szans kurs jest bardzo kuszący typuje podobno jak Verti

Handicap -1 @@ 1,80 Bwin
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Santa Coloma ukarana walkowerem

Mistrz Andory FC Santa Coloma została ukarana walkowerem 0:3. Mecz pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA, którego była gospodarzem, został odwołany ze względu na fatalny stan murawy.

Komisja Kontroli i Dyscypliny UEFA nałożyła karę walkowera 0:3 na mistrza Andory FC Santa Coloma. Mecz rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów UEFA z Birkirkarą 29 czerwca, którego była gospodarzem, nie odbył się, ponieważ boisko nie nadawało się do gry.

Rewanż Birkirkara - Santa Coloma odbędzie się zgodnie z planem we wtorek 6 lipca. Jeśli andorski klub wygra na Malcie 3:0, dojdzie do dogrywki.

źródło: UEFA.com
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
osobiście polecam Bohemians Dublin. W ostatnich latach zespoły z Walii w większości przypadków się kompromitowały - poziom spada. Z TNS odszedł jeden z lepszych napastników Jordan O&#39;deil (do Morecambe o ile się nie myle). Natomiast Bohemians sezon temu o mało co nie wyeliminowało Salzburga

drugi mecz to Szeriff Tiraspol. Ładna dla oka, kombinacyjna gra. Zespół coraz bliżej solidnej europejskiej marki. Ja ich zapamiętałem z gry w LE gdzie postawili się takim ekipom jak Twente, Fenerbahce. Jedynym mankamentem jest bramkarz, który zalicza czasem kiksy. Dinamo to dość defensywnie grający zespół, aczkolwiek fantastycznie grający po stałych fragmentach gry. Podobno 70% bramek w lidze padło po dośrodkowaniach z rożnych i wolnych. Dla mnie stałe fragmenty to za mało na dopracowany styl Mołdawian
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Własnie sprawdzilem prognoze pogody na wtorek w Azerbejdżanie. Temperatura w ciagu dnia moze osiagnac 38 stopni i wydaje mi sie, ze to moze miec kolosalne znaczenie dla ostatecznego wyniku meczu Lecha Poznań. Zawodnicy wystepujacy w naszym kraju skrajnie rzadko wystepuja w takich warunkach i radzilbym wziac to pod uwage. Trener Zieliński co prawda tłumaczył ostatnio, ze zawodnicy sa przyzywaczejni ostatnio do upałów, ale zgrupowanie w Austrii, a mecz o stawke to jednak co innego. Ponadto Azerowie zwlaszcza na swoim terenie potrafia byc naprawde niebezpieczni. To juz nie sa chlopcy do bicia jak jeszcze do niedawna. Ogolnie poziom druzyn z tego kraju jak i calej reprezentacji (przegrana tylko 1:2 z Hiszpania i remis z Rosja u siebie) bardzo sie w ostatnich latach podniosl. W ostatnich latach Inter Baku potrafił zremisowac np. z Partizanem Belgrad (i to na wyjezdzie). Nie zdziwi mnie bramkowy remis chociaz licze, ze Lech pokaze, ze i bez Roberta Lewandowskiego potrafi wygrywac.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Co do Bohemians nie zgodzę się - ta drużyna przeżywa kryzys formy popatrzcie na ich wyniki zawsze bili się o lidera teraz ledwie 4 miejsce jak dla mnie kurs zbyt niski na Irlandczyków.
Jak dla mnie bardzo dobry jest kurs na HJK Heslinki wcale nie muszą tego przegrać, osobiście stawiałbym ich nawet w roli faworytów tego meczu.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Hap. Tel Aviv (Izr)-FK Zeljeznicar (B.Herc)
We wtorek o 20 rozpocznie sie mecz Hapoelu z Zeljeznicarem gospodarze będą chcieli wyrobić dobra zaliczkę przed wyjazdem na bośnie a tam może być różnie uważam że gospodarze którzy mają predyspozycje do awansu do champions league nie mogą się potknąc już na początku dlatego uważam że kurs 1,4 na hapoel jest jak najbardziej do wziecia ;) a dla ryzyka handicap po kursie 1,95 także jest bardzo możliwy.
Dinamo Zagrzeb (Chorw)-NK Koper (Słowe) tutaj też wydaje mi się jedynka Dinamo w swojej lidze nie ma mocnych wygrał zdecydowanie oni także maja aspiracje na Ligę mistrzów kurs także 1,4
myslę jeszce nad zagraniem HJK Helsinki ewentualnie z x są w trakcie sezonu w ktorym radzą sobie znakomicie a o ich rywalach nie wiem za wiele
prosze o ewentualne podpowiedzi i komentarze ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
A ja jestem ciekaw spotkania &quot;naszej&quot; Levadii z Debrecenem. Jak wiemy węgierska drużyna zaprezentowała się znakomicie w poprzedniej edycji LM i trafiła do fazy grupowej. Zespół estoński dobrze pamiętamy i myślę, że może to być ciekawe spotkanie. Tym bardziej, że obydwie drużyny spotkały się już ze sobą w poprzednich eliminacjach. Wtedy górą był Debrecen, który dwa razy wygrał po 1:0. Myślę, że tym razem spotkanie będzie bardziej wyrównane i padnie remis. Dosyć pewny wydaje się też typ na liczbę bramek, uważam, że będzie poniżej 2.5 goli. Już niecały rok temu obie ekipy pokazały, że prezentują w miarę podobny poziom i nie strzelają wiele goli. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie.
Levadia Tallin - VSC Debreceni X @ 3,20 (bet at home) ✅
Levadia Tallin - VSC Debreceni liczba goli: poniżej 2,5 @ 1,60 (bet365) ✅
Jeśli chodzi o Lecha, to będzie miał naprawdę trudną przeprawę. Jak już ktoś pisał temperatury w Azerbejdżanie są jeszcze wyższe niż w Polsce. Mimo wszystko myślę, że ten czynnik będzie dokuczał tak jednej, jak i drugiej drużynie. Problemem &quot;Kolejorza&quot; mogą być napastnicy. W kadrze na to spotkanie nominalnych jest dwóch, w tym nie w pełni sił Wichniarek i niedoświadczony Mikołajczak. Siłą może być za to pomoc. Został Sławek Peszko, do tego jest niezły zmiennik Kiełb, co raz lepszą formę prezentuje podobno Wilk, próbowany w roli środkowego pomocnika. Do tego w bramce stanie prawdopodobnie Kotorowski, który imponował formą na zgrupowaniu w Austrii.
Tak więc plusów jest raczej więcej i myślę, że z Baku Lech wyjedzie ze skromną zaliczką, w postaci wygranej 1:0. Dla lubiących ryzykować ten zakład powinien być optymalny ????
Inter Baku - Lech Poznań 2 @ 2,15 (bet-at-home) ✅
Inter Baku - Lech Poznań liczba goli: poniżej 2,5 @ 1,75 (bet365) ✅
Inter Baku - Lech Poznań DW: 0:1 @ 7,50 (bet 365) ✅✅✅
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja mysle zagrac na Bate Borysow z Hafnarcostam z Islandii. Wyspiarze rok temu gladziutko odpadli z Aktobe z Kazachstanu. Teraz trafiaja na duzo lepszy zespol, w dodatku podobnie jak oni w trakcie sezonu. Mysle, ze Bialorusini beda chcieli w pierwszym meczu rozstrzygnac kwestie awansu i wygraja conajmniej dwiema bramkami, kurs ok 1.72
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Inter Baku - Lech Poznań

Typ:2
Kurs:2.10

Dopiero co zakończyły się mistrzostwa a mistrz Polski już zaczyna swoją przygodę z Ligą Mistrzów na razie czas na drugą rundę kwalifikacji w której Lech Poznań w swoim wyjazdowym meczu zmierzy się z Interem Baku. Oczywiście faworytem tego spotkania jest nasza ekipa, która co ciekawe dysponuję mniejszym budżetem niż ich dzisiejszy rywal ale mimo wszystko ma dużo lepszych piłkarzy. Jak wiemy Lech Poznań ma w tym roku główny cel aby wkońcu awansować do Ligi Mistrzów aby tak się stało musi takie mecze jak ten wygrywać bez żadnych problemów bo to dopiero początek długiej drogi do upragnionego celu. Mimo iż Lech nienajlepiej spisywał się w meczach towarzyskich to jestem przekonany, że poradzi sobie z drużyną pochodzącą z bardzo słabiutkiej ligi jaką jest Azerbejdżan, jak mecz zakończy się innym wynikiem będzie to wielka kompromitacja polskiej drużyny z resztą już kolejna.
Liepajas M. - Sparta Praga

Typ:2
Kurs:1.57

Czas na kolejny typ z eliminacji do ligi mistrzów co ciekawe również nasi sąsiedzi z Czech dość mocno spadli w rankingu po ostatnich słabszych wynikach i od niepamiętnych czasów ich drużyna musi walczyć już w pierwszych rundach eliminacji no ale cóż zrobić. W swoim pierwszym meczu Sparta Praga zmierzy się w wyjazdowym meczu z Liepajas. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą Czesi, szczerze mówiąc ich przeciwnik nic mi kompletnie nie mówi jedyne co wiem, że jest mistrzem Łotwy czyli piłkarsko kraju bardzo słabego. Wiadomo, że czeska piłka jest dużo lepsza od łotewskiej dlatego myślę, że Sparta nie powinna mieć kompletnie żadnych problemów z rozstrzygnięciem tego nierównego pojedynku już w pierwszym meczu odnosząc wysokie zwycięstwo wyjazdowe. Myślę, że warto na ten mecz postawić ponieważ każdy inny wynik niż wygrana gości będzie naprawdę wielką sensacją.
Din. Zagreb - NK Koper

Typ:1
Kurs:1.45

Z braku większego wyboru postanowiłem wytypować kolejne spotkanie z eliminacji do Ligi mistrzów i znowu spotka się zdecydowany faworyt z kopciuszkiem. Tym razem mistrz Chorwacji Dinamo Zagreb spotka się przed własną publicznością ze słabiutkim NK Koper, który jest mistrzem Słowenii. Może liga chorwacka nie należy do najsilniejszych i ogółem może jest nawet minimalnie gorsza od polskiej to mają oni jedną drużynę, która jest zdecydowanie lepsza od innych i z powodzeniem może walczyć o zakwalifikowanie się do ligi mistrzów. Liga Słoweńska jest natomiast bardzo słaba i ich drużyny zazwyczaj odpadają bardzo szybko w początkowych fazach eliminacji i wszystko wskazuję na to, że i w tym roku będzie podobnie ponieważ jak już wcześniej wspomniałem trafili oni na bardzo wymagającego rywala. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ gospodarze będą chcieli już w pierwszym meczu przed własną publicznością rozstrzygnąć sprawę awansu, żeby do Słowenii pojechać jedynie na wycieczkę.
Omonia – Renoma

Typ:1
Kurs:1.25

No i jeszcze jeden typ z eliminacji ligi mistrzów, które wydają się być dość mocno dochodowe ale jak będzie to wkrótce zobaczymy. Kolejnym wybranym przeze mnie meczem jest pojedynek pomiędzy Omonią a Renomą. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest mistrz Cypru, ponieważ ta liga z roku na rok spisuję się coraz to lepiej mając bogatych sponsorów może sobie pozwolić na ściąganie naprawdę przyzwoitych piłkarzy, dzięki czemu w ubiegłym roku udało się cypryjskiej drużynie niespodziewanie dostać do ligi mistrzów. Natomiast Renoma jest mistrzem Macedonii, czyli ligi, która nie znaczy w europie kompletnie nic jest bardzo słaba i grają tam gracze półamatorsko. Nic więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem jest Omonia, która powinna rozstrzygnąć stan rywalizacji już w pierwszym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom