>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów- 2runda (rewanże) 5-6sierpnia

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pary meczy rewanżowych

KURSY by BWIN



Kolejna dawka piłki europejskiej przed Nami. Mimo iz to dopiero 2runda eliminacyjna Ligi Mistrzów emocji napewno nie zabraknie. Szczególnie będziemy napewno śledzic mecz Wisły Kraków z Beitarem. Czy uda się odrobi strate z pierwszego meczu i wyeliminowac klub z Jerozolimy? Przypomnne że Wisła pierwszy mecz przegrała 1:2. Jak spiszą się BATE Borisow i FBK Kowno ktróre są blisko wyeliminowania Anderlechtu Bruksela i Glasgow Rangers? Czy może jednak to faworyci dalej awansują? Zapraszam do pisania analiz i prowadzenia dyskusji na temat nadchodzących meczy ????​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ciekawostką jest fakt iż Bwin już dwukrotnie wycofywał na pewien czas mecz Wisła - Beitar ze swojej oferty. To samo robił bukmacher Unibet (jak ostatnio patrzyłem kursów na mecz Wisly nie było nie wiem jak jest teraz). Gdzies tam penetrując internet uzyskałem informacje jakoby w tym meczu pewnie miała wygrać druzyna Beitaru. Moim zdaniem to tylko plotki, ale tak informacyjnie to podaję, ze taka sytuacja miała miejsce.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja akurat korzystam z innych bukmacherów i tam spotkania są juz od wczoraj jezeli chodzi o bwin to widze ze u tego bukmachera mają jedne z niższych kursów na Wisłe
Co do wyniku to albo 1 albo 2 remis raczej w scenariusz spotkania nie będzie wpisany

Beitar mial dzis kłopoty z wylotem także do Krakowa przylecą dopiero jutro ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W rewanzach gram na Wisłę + Basel. Inne spotkania mnie nie interesują. Na Wisłę może i patrzę zbyt patriotycznie, ale uważam, że jest wstanie pokonać Beitar. Zabraknie Głowackiego to wielka strata, ale Zienczuka, który grał w Jerozolimie bardzo słabo dadzą radę zastąpić. Nie wiem w jakiej dyspozycji jest Łobodziński, ale nie zmienia to faktu, że uważam iż Wisła powinna wygrać to spotkanie. Beitar nie jest jakimś słabiakiem, ale znowu do potentatów nie należy. Wydaje mi sie, że poza własnym stadionem może dużo stracić na wartości, stąd typ na Wisłę.

Teraz jestem świeżo po obejrzeniu 10 minutowego skrótu ze spotkania IFK - Basel. Był to mecz dosyć wyrównany z tym, że Basel prezentowało ciekawsze akcje głównie za sprawą lepszych graczy ofensywnych. Basel na własnym stadionie powinno dominować i jeśli jako pierwsze nie straci głupiej bramki to powinno pewnie zwycieżyć, bo piłkarsko jest lepszym teamem.

Podsumowując na tę kolejkę gram dubel Wisła + Basel.

Moje typy:
Wisła Kraków - Beitar Jerozolima 1 - 1,65
FC Basel - IFK Goteborg 1 - 1,70
AKO: 2,81
 
D 0

delta21

Użytkownik
hgd
zgadzam sie z kolega wyzej w sprawie wisly
a kolego wybacz w sprawie basel nie bede sie wypowiadal bo nie jestem dania ze wygraja
a oto moj kuponData ID Zakładu Stawka Łączna Status Rodzaj Wygrana Dyscyplina Zdarzenie/Oferta / Typ Kurs Handicap E/W warunki Wynik
04/08/2008 09:24 CEST 173477313 200,00 PLN Otwarty Akumulator (578,00 PLN) Piłka Nożna BATE Boriso v Anderlecht
Match Prices
Anderlecht 1.70
Piłka Nożna Wisla Krakow v Beitar Jerusalem
Match Prices
Wisla Krakow 1.70
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A można wiedzieć dlaczego typujesz wygraną Anderlechtu ?

Anderlecht przegrał w pierwszym spotkaniu 1-2 i teraz aby awansować musi wygrać minimum 2-0. BATE zapewne nastawi się na ultradefenswny futbol licząc na szybkie kontrataki. Może i jest to mało znana druzyna, ale ma kilku ciekawych graczy w swoim zespole. Osobiscie ten mecz omijam szerokim łukiem, bo mimo iz Anderlecht jest faworytem to wychodzę z zalozenia, ze kazdy wynik jest tutaj mozliwy.
 
D 0

delta21

Użytkownik
g
dobrze mowisz kolego ze anderlecht jest faworytem w tym spotkaniu
a tak pamietasz 1 kolejk z valur strzelili dopiero bramki w 76 min a oni wszystkie spotkania wygrywaja ale to jest liga bialoruska
a anderlecht zeby wygrac musi sie od razu rzucic do odrabiania strat
pierwszy mecz wygrali bo grali z przewaga 1 zawodnika
a ty mnie kolego wystrzaszyls z tym 2-0
przeciez nawet jak oni wygraja 1-0 to ja tez
pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mecz Anderlechtu może potoczyć się różnie myśle jednak że awansują jeżeli zdobędą szybko dwie bramki, jeżeli ma dojć do niespodzianki to wykluczam wygraną 1-0
jak do 70 minuty wynik nie będzie dawał im awansu będą pod ogromną presją zaczną stawiac wszystko na jedną karte i albo przejdą dalej albo stracą bramke z kontry (co wydaje mi sie bardziej prawdopodobne)
To ze grali z przewagą jednego zawodnika to nic nie znaczy porażka Anderlechtu jest raczej wypadkową olania przeciwnika zagrają na swoim poziomie roztrzygną mecz w 1 połowie jezeli nie zaczną sie kłopoty

Partizan Belgrad-Inter Baku
over2,5 k:1.6
Kurs zdecydowanie lepszy niz na wygraną gospodarzy którzy w pierwszym spotkaniu zremisowali w Baku 1-1 na niespodzianke raczej sie nie zanosi ale oglądając tylko 2 bramki w pierwszym meczu myśle żetym razem zobaczymy więcej Partizan jest w teoretycznie lepszej sytuacji więc rywale muszą zaponmniec o obronie remisowego rezultatu który awans daje pilkazą z Belgradu
Myśle że Partizan na swoim terenie zagra bardzo ofensywnie obejmując szybko prowadzenie (przynajmniej w 1 połowie) co pozostanie rywalą po utracie bramki ?? będą musieli atakować.
 
P 0

paranoix

Użytkownik
wydaje mi się że powinien wygrać też rapid wiedeń, byłbym nawet skłonny ich postawić na awans, ale to trochę za duże ryzyko
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
wydaje mi się że powinien wygrać też rapid wiedeń, byłbym nawet skłonny ich postawić na awans, ale to trochę za duże ryzyko
Nie wiem czy wiesz, ale w pierwszym meczu Rapid nie miał nic do powiedzenia. Anorthosis dominował niemal przez całe spotkanie i zasłużenie wysoko wygrał z Rapidem. W rewanzu co prawda Austriacy sa faworytami, ale nawet jesli wygrają to moim zdaniem nie awansują.
 
S 0

szmal

Użytkownik
TBM jestes chyba jedynym typerem ktory wierzy w zwyciestwo Wisly ???? Widac ze Mistrzowie Polski to poukladana druzyna ktora umie skonstruowac skladne akcje ofensywne,ale cos jest nie tak. Zawsze w pierwszej polowie graja dobrze, a w drugiej pojawia sie slabsza gra-moment dekoncentracji. To jest wedlug mnie duzy problem Wisly-tak samo bylo Liverpoolem-w pierwszej polowie dobrze, a wdrugiej cos zlego zaczelo sie dziac z ta druzyna. Nie wiem co jesty tego przyczyna, ale powoduje ze Wisla przegrywa mecze. To samo bylo z druzyna z Izraela - pierwsza polowa dobra a druga tragedia. Moze cos w spychice? Wedlug mnie nasi nie sa slabsza druzyna niz Betair, ale mamy jakas blokade psychiczna i nie mozemy wygrywac w Europejskich Pucharach. Nie wiem czym to jest spowodowane :/ - mentalnoscia? Chcialbym aby Wisla awansowala dalej ale raczej przewiduje wynik remisow anzeli zwyciestwo.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na pewno coś w tym musi być o czym napisałeś. Jednakże osobiście uważam, że Beitar jest drużyną, która poza własnym stadionem straci sporo na wartości. Mówi się o fanatycznych kibicach Beitaru... w sumie to samo można powiedzieć o kibicach Wisły, którzy też potrafią wspaniale dopingować swoją drużynę. Nie będę się teraz więcej rozpisywał na temat tego meczu, ale powiem tak... jeśli kibice nie wierzą w sukces, to tym bardziej nie wierzą zawodnicy. Ja wierzę, że Wisła wygra i choć chciałbym widziec trochę wyzszy kurs to uwazam iz to jedna z lepszych propozycji na środę.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
BATE-Anderlech
1x 1.65 toto-mix
W 1 meczu w Brukseli BATE wygrało 2-1!BATE jest w wybornej formie-wygrali w lidze ostatnie 10 meczy(bilans bramek 31:8!).W LM wygrali jak do tej pory 3 meczy-2 z Valurem i z Anderlechtem.Są w znakomitej formie./
Anderlecht lige zaczyna 15 sierpnia,w pucharach przegrali mecz z BATE tyle o formie Anderlechtu.
Stawiam na BATE gdyż myślę,że są w stanie nie przegrać tego meczu !
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jestem tu nowy stąd serdecznie wszystkich pozdrawiam. Od razu skorzystam z możliwości i napisze co ja myślę o meczu Wisły z Beitarem. Zdecydowanie typuje awans Beitaru. Dlaczego? Pieniądze, układy, ambicja. Żydowski klub piłkarsko jest na podobnym poziomie do Wisły lecz ich atutem są wszystkie czynniki pozaboiskowe. Myślę ze wynik dwumeczu jest już z góry zaplanowany. Z reszta TBM zauważył że oferta meczu Wisły dziwnie znikała ze stron na różnych bukach oraz że pojawiły się jakieś info (nie wiadomo czy prawdziwe) że Beitar ma wygrać. To jest ten argument. Natomiast pod względem piłkarskim zastanawiające jest to że Wisła ma grać jednym napastnikiem!? Dla Polaków zdecydowanie bardziej odpowiada gra ofensywna. Pamietamy Wisłe Kasperczaka. Zmiatali z Boiska przeciwników. Preferował bym tu ustawienie 3-4-3. Sklad dalo by sie skompletowac. Inny argument piłkarski to jest motoryka. Technicznie niewiele ustepujemy innym druzynom. U nas problem jest z szybkoscią. Nasze drużyny grają za wolno. No i przydałyby się też treningi wyrabiające skuteczność. Te aspekty skłaniają mnie do sądu o przewadze Beitara. Nie wiem jak kursy chodzą ale radziłbym nie stawiać na wygrana Beitaru lecz na awans po kursie 1,70 w STS. Kurs nie najgorszy przy sredniej stawce
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Bate - Anderlecht
Trudny mecz bardzo. Być może zauważyliście zależność (w zdecydowanie większej ilości przypadków się sprawdza) że gdy trzeba to mocniejsze zespoły spinają się tak, że boisko rywala nie stanowi przeszkody. Jednym z takich meczy był chociażby Szkocja Włochy w ostatnich eliminacjach do mistrzostw Europy. Czy Anderlecht to taki zespół? Moim zdaniem Anderlecht to zespół grający schematycznie (bardzo podobnie jak Wisła Kraków na początku sezonu) i stad odpowiedz brzmi &quot;raczej nie&quot;. Białorusini to wschodnia mentalność piłki i postawią chyba na twardą piłkę. Nie dadzą pograc Anderlechtowi. Tym bardziej że w 3 rundzie czeka Lewski Sofia, czyli przeciwnik do ogrania dla Białorusinów. Dopuszczam możliwość awansu Anderlechtu ale daje im 15%. 85% BATE. Kurs 1,55 STS godny wzięcia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale jak według ciebie wynik jest ukartowany??? Wisła sprzedaje awans Beitar kupuje sędziego czy jak??
Oferta znikneła z jednego bukmachera to raczej nie powód z Bwina znikneła i pojawiła sie z najmniejszym kursem jaki dotąd widziałem
Nie wiem co zastanawiającego jest w tym że Wisła ma grać jednym napastnikiem skoro sytuacje kadrową wszyscy dobrze znają
Druzyny pokroju Beitar i jako klub i Reprezentacja dobrze radzą sobie na swoich terenach na wyjazdach jest troszke inaczej(zresztą podobnie można powiedziec o Grekach), z tego co pamiętam (Izrael pokonał Anglików jeszcze nie tak dawno??) jakby to powiedzieć na obcym terenie ,,nienadmuchany balon,,Wisła zagra dobre spotkanie to bez problemu wygra
(gdyby faktycznie buki mialy info ze mecz sprzedany itp zdecydowanie podnieśli by kurs na Wisłe wtedy więcej osób zagrało by na to spotkanie)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła - Beitar
bardzo mnie zadziwiło jak w 2003 roku gdy Wisła trafiła na Anderlecht prezes tamtejszej federacji powiedział &quot;Wisła nigdy nie awansuje do Ligi Mistrzów&quot;. No i fatum trwa... Natomiast Beitar mogl poczynic jakies dzialania bo na dwumeczu z Barcelona mozna troszke zarobic. Konkretami rzucac nie chce bo roznie moze byc.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła walczy o puchar uefa (bo z Barca odpadnie) a nie o 3pkt!!! Kto straty odrobi jak nie beda stwarzac sytuacji? do ataku sie musza rzucic. niech straca 2 gole ale strzela 4. Wisła w grze ofensywnej czuje sie najlepiej o czym powinien wiedziec kazdy kto Wisłe oglada od wielu lat
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mogę Ci powiedzieć tylko jedno. Nie wiesz na czym polega przekręt bukmacherski. Jeśli myślisz że firmy Bukmacherskie zarabiają tylko na ludziach ktorzy przynosza im kase to jestes w duzym bledzie. Skads to wiem. Ale to nie jest miejsce na rozmowe o tym. Jesli chodzi o argumenty pilkarskie to juz powiedzialem w czym Beitar nas przewyzsza. Natomiast zrobisz dobra rzecz jesli powiesz cos o meczu DINAMO - DOMZALE bo zastanawiam sie czy jutro go ruszac
 
Do góry Bottom