>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
haftus 140

haftus

Użytkownik
Kusi kurs na Skonto Ryga. Portadown to taki sredniak Irlandzki, wiec Lotysze nie powinni miec problemow. Co o tym sadzicie?
Skonto Ryga też nie jest jakimś mega zespołem. Uważam, że remis powinni conajmniej wywiezc, ale czy zwyciestwo? Nie byłbym tego taki pewien... typ x2 byłby optymalny, ale wtedy kurs zjedzie ostro w dół.. Hmm.. ja chyba się wstrzymam na razie z el. LE.. potypuję sobie rewanże.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Skonto podobno w tym roku stawia bardzo mocno na puchary kilka wzmocnień było jaki będzie efekt opcję są dwie albo ryzykujemy pierwsze spotkanie wyjazdowe albo czekamy.... ja jednak chyba zaryzykuje skoro mają aspirację to ze 2-3 dyszki można spróbować w dubelku z czymś.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A mnie zastanawia typ na poniżej 2,5 bramki w meczu Szachtiorem Karaganda z Ruchem Chorzów.

Bwin daje na taki typ kurs 1,91. Wydaje mi się, że kurs warty ryzyka. Raz, że Ruch nie ma bardzo napastnika wysokiej klasy. Pokazała to wg mnie także liga. Dwa, że podróż będzie dość długa, więc piłkarze będą zmęczeni - nie sądzę, żeby byli w stanie strzelić im więcej niż jedną - dwie bramki. Piłkarze Szachtiora w lidze kazachskiej też nie strzelają za dużo bramek. Sami Kazachowie też przyznają, że są zmęczeni grą co trzy dni. Wydaje mi się że Szachtior u siebie będzie się starał nie stracić bramki.

Ja sam się jeszcze zastanawiam czy nie zagrać tutaj 1x (bwin daje 1,6).

Dodam, że piłkarze z Kazachstanu niewiele wiedzą o Ruchu Trener w wywiadzie dla serwisu Ruchu mówi: &quot; Mecz nie będzie łatwy, bo Ruch nie tak dawno grał w finale krajowego pucharu&quot;. Obrońca przyznaje że polska liga jest bardzo silna ;-)

Nie mniej uważam , że gra na under 2,5 bramki po 1,91 (bwin) jest warta ryzyka
 
A 0

albert02

Użytkownik
Z tego co znalazlem to Portadown na 12 meczy w europejskich pucharach udalo im sie tylko dwa razy zremisowac(17.07.2002, 0-0 Babruisk Belshyna i 15.07.2004, 2-2 Zalgiris Vilnius), a reszte spotkan przegrali. Ostatni ich wystep w pucharach mial miejsce w 2006 roku. W tym roku udalo im sie zakwalfikowac, poniewaz doszli do finalu Pucharu Irlandi Polnocnej, gdzie rowniez przegrali. Ligi jeszcze nie zaczeli, w ostatnim sezonie zajeli 7 miejsce. Natomiast Skonto Ryga jest w trakcie sezonu, zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 9-1-1. W europejskich pucharach tez nie dochodzili za daleko. W ubielgym roku odpadli po dwumeczu z Derry City. W lutym tego roku grali sparing z Cracovia ktory wygrali 1-0.
No coz, bedzie trzeba jeszcze przemyslec, ale badz co badz kurs kusi ; d
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Dla mnie lepszym typem bedzie mecz Qarabag-Metalurg Skopje kurs ~1,85

Tak Qarabag to ten zespół ,który rok temu na arenie europjskiej toczył boje do 3 rundy el.LE. W pierwszej rundzie wyeliminowali faworyta do awansu do fazy grupowej Rosenborg (0:0w , 1:0d ) ,potem pokonali Honkę (1:0w, 2:1d) ,a w trzeciej rundzie ulegli przszłemu mistrzowi Holandii Twente Enschede (1:3w, 0:0d). Bilans 3-2-1 w meczach z solidnymi zespolami na puchary musi robic wrazenie.Metalurg to trzeci zespol macedońskiej ligi ,moim zdaniem nie ma szans w porownaniu z azerami ,nie wiem skad ten kurs,no ale to dla mnie dobrze ????
Polecam!

/edit.: Co ciekawe zwyciezca tej pary zagra z wyzej wymienionymi Portadown/Skonto i dla mnie jest to tez pewniak w nastepnej rundzie
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Po przeanalizowaniu... postanowiłem, że postawię na Qarabag + Skonto x2. Może do podbicia jakiś overek na Antorhosis Famagusta.
Ale jescze jutro nie muszę typować więc jeszcze się zastanowię.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A co myślicie o Ruchu Chorzów, ma szanse przeskoczyć do następnej fazy eliminacji, bo ja nie za bardzo kojarzę Sz.Karaganda, widzę że zajęli 3 miejsce w kazachskiej Priemjer-Lidze , czyli nic nadzwyczajnego, mam nadzieję że już ruch nie odwali patologi i dalej awansując, szkoda że meczu nie pokarze żadna telewizja ;/
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja wcale nie jestem taki pewny awansu Ruchu. W Chorzowie mówią, że chcieli uniknąć rywali z Kazachstanu lub Azerbejdżanu. Obie drużyny chyba za wiele o sobie nie wiedzą. Wydaje mi się więc że o zwycięstwo w Kazachstanie może być ciężko - już prędzej 1x niż 2 na Ruch. Polacy lubią się kompromitować w Pucharach. Cracovia kiedyś przegrała chyba z Szachtiorem Soligorsk, (2008 rok).

Nie wydaje mi się, żeby Ruch był jakimś zdecydowanym faworytem tej pary. Pewnie wymęczą awans, ale to raczej zdecyduje rewanż. Patrząc z perspektywy długiej podróży to bramkowy remis (np. 1:1) byłby dobrym rozwiązaniem w kontekście rewanżu.

Jakoś nie widzę w Ruchu piłkarzy mogących zawojować Europę i nie będę zdziwiony jeśli już po tej fazie odpadną. Raczej będę szukał jak najwyższych kursów na 1x lub u2,5 w pierwszym meczu
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Polacy lubią się kompromitować w Pucharach.
Tym tekstem to mnie rozwaliłeś, no ale fakt jak narazie Polskie kluby mają takie rzeczy zakodowane w genach.


wystawił już jakiś buk kursy na awans ? jeśli tak to dajcie znać bo nie mogę znaleźć
Właśnie też zauwarzyłem, że niema ofery na awans, a kursy na same mecze buki wystawiły dość asekuracyjne.

Ja jednak myślę że jakoś Ruchowi uda się jakość przejęć do następnej rundy el. więcej niema bardzo co wymagać znając Polskie realia. Bo wstyd odpaść w I rundzie el.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tym tekstem to mnie rozwaliłeś, no ale fakt jak narazie Polskie kluby mają takie rzeczy zakodowane w genach.
Rozwalił Cię tekstem, ale mimo tego przyznajesz mu racje... ciekawy tok myślenia :razz:
Moim skromnym zdaniem Ruch nie awansuje.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie piszmy rzeczowo dlaczego a nie &#39;&#39;moim&#39;&#39; skromnym zdaniem....
Ruch nie ma łatwego rywala od 4 kolejek obserwuję ten zespół w lidze fakt wygrywają po 1:0 ale jednak grają skutecznie i gromadzą punkty. Jeżeli Fornalik nie wymyśli czegoś na szybko może okazać się że w meczu u siebie Kazachowie wygrają 1;0 a potem w Chorzowie będzie musiał Ruch zacząć się pocić by wygrać. Jeżeli Niebiescy od początku nie siądą na rywala i nie zaczną strzelać bramek bardzo kiepsko widzę ich występ w pucharach.

Rabotnicki - Lusitanes
O godz 17:00 w Macedonii odbędzie się pierwsze spotkanie pomiędzy Rabotnickami a Lusitanes z Andory. Rabotnicki w tym sezonie grały bardzo ciekawie zajmując drugie miejsce w lidze tracąc 5pkt. do lidera. Lusitanes niestety nie jest wymagającym rywalem jak na pierwszą rundę drużyna nie powinno zagrozić Rabotnicki jednak jak wiadomo na pewno na boisku się &#39;&#39;nie położą&#39;&#39; . Rabotnicki to dobrze kierowany zespół mogą w tym roku w eliminacjach namieszać. Znakomicie grający napastnik Brazylijski Wandeir na pewno zagra w tym spotkaniu kurs na zwycięstwo zaledwie 1,20 ale over 1,78 w Bwin bardzo kusi

Moje propozycje :
Win Rabotnicki @@ 1,20 Bwin
Over 2,5 @@ 1,78 Bwin


ciąg dalszy na pewno nastąpi.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TYP: 1
Kurs: 2.75
Buk: Betgun​

Ja postawie w tym spotkaniu na ekipę Llanelli AFC, wiecemistrzów Walii. Mieli świetny sezon. Przegrali mistrzostwo tylko o dwa punkty. Bilans meczy na własnym stadionie 14-2-1. Mnie to przekonuje. W perspektywie wyjazd na &quot;szkolny&quot; stadion FK Tauras, gdzie może być nieco trudniej. Drużyna z Litwy w tym sezonie gra w kratkę. Obecnie w lidze zajmuje 4 miejsce. Osobiście uważam że liga Walijska jest na wyższym poziomie niż Litewska. W końcu to wyspiarze. Tam jest wszystko na wyższym poziomie. FK Tauras 4 mecze stoczone na wyjazdach: 2 zwycięstwa i 2 remisy. Niewiarygodnie mało strzelają i traca bramek. Stosunek bramek w 14 meczach (granych u siebie i na wyjeździe) wynosi 16 strzelonych 6 straconych. Widać że grają raczej defensywny football. Przeciwieństwo ekipy Llanelli AFC której główną siłą jest atak. Jeżeli ekipa z Walii wysoko wygra pierwszy mecz, to w drugim nastawią się na obronę żeby utrzymać zaliczkę z pierwszego meczu. Ale za to u siebie powalczą na maxa. Jedyne co przemawia za Litewskim zespołem jest to iż są w pełni sezonu. Ograni i na gazie. Llanelli AFC ma obecnie przerwę w sezonie. Jednak jestem przekonany że czują głód piłki i chęć pokazania się. 1X po kursie 1,48 również do brania ???? ja korzystam z oferty i daje czysta jedynkę. Dla Litwinów sam wyjazd na wyspy to już atrakcja, a mecz rozegrają przy okazji. Oni nastawią się na walkę u siebie.
Szkoleniowiec Szachtiora Karaganda, Władimir Czeburin bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat piłki ligowej w naszym kraju.

- Znamy polski futbol. Miejscowa ekstraklasa jest na bardzo wysokim poziomie. Na dwumecz trzeba się solidnie przygotować i zmobilizować. Na zgrupowaniach graliśmy z polskimi drużynami. Prezentują one atletyczną piłkę nożną a w ich szeregach występuje wielu obcokrajowców. Mamy więc za rywala dobry zespół. Będziemy się starać ze wszystkich sił, aby osiągnąć sukces - stwierdził Czeburin, który przed pojedynkami z Niebieskimi ma pewne kłopoty kadrowe.

- Obecnie mamy wielu kontuzjowanych zawodników i nie są oni w stanie nam pomóc. Jednak wiemy, jaka odpowiedzialność na nas spoczywa - dodał opiekun ekipy z Karagandy.

Szanse naszego Ruchu na wygraną wzrastają ????​
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
KF Tirana - Zalaegerszeg TE

Jutro dość pewnie powinni wygrać ten mecz goście. Tirana to 3 zespół zakończonego właśnie sezonu Albańskiej Superligi. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów Albani. Nie wróżę im nic dobrego po tych eliminacjach, gdyż zamiast sie wzmacniać, wysprzedają najlepszych zawodników. Odeszli już napastnik Abialiajt Arber,pomocnik Bledar Devollit, Jetmir Sefa i Gjergj Muzakát. Natomiast drużyna Zalaegerszeg zajeła 5 miejsce w lidze tracąc 9 punktów do tegorocznego mistrza Debrecena. Węgierski klub bez większych osłabień. Ogólnie mówiąc liga węgierska jest dużo silniejsza od albańskiej i klasa obu zespołów bardzo sie różni. Podsumowując kurs 1,90 jak dla mnie to fajna opcja i warta zagrania.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
moim zdaniem najfajniej wyglądają kursy na Bnei Yehuda ;) liga Izraelska poszła mocno do przodu, piłkarze trzymają sie założeń taktycznych i sa świetnie przygotowani kondycyjnie ???? Wg mnie z ormiańskim średniakiem powinni sobie poradzić bezproblemowo ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Rozwalił Cię tekstem, ale mimo tego przyznajesz mu racje... ciekawy tok myślenia :razz:

Moim skromnym zdaniem Ruch nie awansuje.
Ale rozwalił mnie na tej zasadzie, ze ciekawie to ujął :grin:. Ja myślę że tą fazę przeskoczy, dalej zobaczymy :cool:. Kurs na awans Ruchu 1,2 ale chyba mocno zaniżony;)

Szkoleniowiec Szachtiora Karaganda, Władimir Czeburin bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat piłki ligowej w naszym kraju.

- Znamy polski futbol. Miejscowa ekstraklasa jest na bardzo wysokim poziomie. Na dwumecz trzeba się solidnie przygotować i zmobilizować. Na zgrupowaniach graliśmy z polskimi drużynami. Prezentują one atletyczną piłkę nożną a w ich szeregach występuje wielu obcokrajowców. Mamy więc za rywala dobry zespół. Będziemy się starać ze wszystkich sił, aby osiągnąć sukces - stwierdził Czeburin, który przed pojedynkami z Niebieskimi ma pewne kłopoty kadrowe.
Jak się pozytywnie wypowiada to jednak nie zna się na polskiej piłce ;).
Miejscowa ekstraklasa jest na bardzo wysokim poziomie.
Mocno przesadzone :grin:
 
mason9233 2

mason9233

Użytkownik
Ach te puchary europejskie....
Kiedyś jeden z panów ekspertów przy okazji jednego z meczów polskiego klubu w pucharach (nie pamiętam, kto, bo dawno było-jakieś 3 lata) powiedział,że polskie kluby w końcu spadną tak nisko w rankingach, że zaczną grać od pierwszych rund eliminacji i wtedy zaczniemy wygrywać. Okazuje się, że jest inaczej. Polskie kluby przegrywają dalej????
No, ale eksperci zawsze wiedzą więcej:cool:. Mam nadzieje, że 3 kluby w 3 rundzie el.to minimum. Pamiętajmy, że za 2 lata znowu zmiana systemu kwalifikacji (może uefa utrzyma obecny✅) i może być ciężej, chociaż uefa promuje kluby z małych krajów:razz:.
Wracając do meczu Ruchu, będę im kibicował, chociaż nie wróże im kariery. Na szczęście nie mieli tak tragicznego losowania ???? . Ale pamiętajmy! To klub z Polski⛔⛔⛔
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Kurs na Skonto bardzo atrakcyjny i myślę, że ograni w pucharach Łototysze poradzą sobie z prawie amatorskim Portadown.
Co do Ruchu to typowałbym w 1 meczu 1x. Druzyna nieograna, osłabiona no i &quot;dziki&quot; teren - to atuty, które mnie ku temu skłaniają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom