>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
I runda eliminacyjna - 30 czerwca-1 lipca, 7-8 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2009, 12:00 - Nyon)
UE Sant Juli&amp;agrave; - SP Tre Fiori

Hibernians FC - FK Mogren (Budva)


II runda eliminacyjna - 14-15 lipca, 21-22 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2009, 12:00 - Nyon)
SK Tirana - Stab&amp;aelig;k IF

WIT Georgia Tbilisi - NK Maribor

Felagsdeildin EB/Streymur - APÓEL (Nikozja)

FC K&amp;oslash;benhavn - Hibernians / Mogren
Debreceni VSC - Kalmar FF

FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) - BATE Borysów

Fimleikafélag Hafnarfjar&amp;eth;ar - Aktobe Lento

Pjunik Erewan - NK Dinamo (Zagrzeb)

FK Ventspils - Football 1991 Dudelange

Ekranas Poniewieże - FK Bakı

FC Salzburg - Bohemian FC

HŠK Zrinjski (Mostar) - ŠK Slovan Bratysława

FC Inter Turku - Sheriff Tiraspol

Rhyl FC - FK Partizan (Belgrad)

Wisła Kraków - FC Levadia Tallin

Lewski Sofia - Sant Juli&amp;agrave; / Tre Fiori
Maccabi Hajfa - Glentoran FC


http://www.90minut.pl
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła - Levadia
Na pierwszy rzut oka: amatorzy z Estonii.
Ale ci amatorzy mimo, że istnieją tylko 10 lat zdobyli sześciokrotnie mistrzostwo i puchar oraz trzykrotnie superpuchar tego kraju. Oczywiście liga jest o wiele słabsza od naszej, ale nieźle poskładali zespół w tak krótkim czasie.
Mam nadzieję, że wreszcie polski klub dobrnie do fazy grupowej.
Ciekawie zapowiada się mecz Salzburga z Bohemians.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Myślę że warto trochę przybliżyć osiągnięcia pierwszych rywali Wisły Kraków.

F.C Levadia Tallinn

Stroje zespołu:


Oficjalna strona zespołu: http://www.fclevadia.ee/

Rok założenia: 1999
Stadion: Kadrioru Stadion, Tallinn
Pojemność stadionu: 4750



Sukcesy drużyny na arenie krajowej:

Mistrzostwa kraju: 1999, 2000, 2004, 2006, 2007, 2008
Puchar Estonii: 1999, 2000, 2002, 2004, 2005, 2007
Superpuchar Estonii: 1999, 2000, 2001

FC Levadia Talinn w europejskich pucharach:

2008/2009
I runda kw. LM: Drogheda United - Levadia Tallinn 2-1 i 1-0

2007/2008
I runda kw. LM: Pobeda Prilep - Levadia Tallinn 0-1 i 0-0
II runda kw. LM: Crvena Zvezda Belgrad - Levadia Tallinn 1-0 i 1-2

2006/2007
I runda kw. PUEFA: Levadia Tallinn - Haka Valkeakoski 2-0 i 0-1
II runda kw. PUEFA: FC Twente Enschede - Levadia Tallinn 1-1 i 0-1
III runda kw. PUEFA: Levadia Tallinn - Newcastle United 0-1 i 1-2

2005/2006
I runda kw. LM: Levadia Tallinn - Dinamo Tbilisi 1-0 i 0-2

2004/2005
I runda kw. PUEFA: Levadia Tallinn - Bohemians Dublin 0-0 i 3-1
II runda kw. PUEFA: Bodø/Glimt - Levadia Tallinn 2-1 i 1-2 (karne 8-7)

2003/2004
I runda kw. PUEFA: Levadia Maardu - Varteks Varazdin 1-3 i 2-3

2002/2003
I runda kw. PUEFA: Levadia Maardu - Maccabi Tel-Aviv 0-2 i 0-2

2001/2002
I runda kw. LM: Bohemians Dublin - Levadia Maardu 3-0 i 0-0

2000/2001
I runda kw. LM: Llansantffraid - Levadia Maardu 2-2 i 0-4
II runda kw. LM: Shakhtar Donetsk - Levadia Maardu 4-1 i 5-1

Obecna kadra:

Bramkarze: Martin Kaalma (14.04.77), Kert Kütt (09.10.81), Sergei Lepmets (05.04.87).

Obrońcy: Artjom Artjunin (24.01.90), Andrei Kalimullin (06.10.77), Kristian Marmor (27.02.87), Igor Morozov (27.05.89), Taijo Teniste.

Pomocnicy: Vitali Leitan , Deniss Malov (08.06.80), Konstantin Nahk (10.02.75), Eino Puri, Sander Puri, Igor Subbotin (26.06.90).

Napastnicy: Nikita Andreev (22.09.88, Rosja), Jaroslav Dmitriev (Rosja), Vitali Gussev (16.03.83), Indrek Zelinski (13.11.74).



Mam nadzieję że się przyda. :spokodfhgfh:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Levadia - ponieważ tak nazywa się prezes tego klubu.
Po 15 kolejkach są liderem, 13 wygrała, 2 zremisowała.
Rozpędzeni będą ciężką przeszkodą dla Wisły, ale jak nie z mistrzem Estoni to z kim maja wygrywać Polscy piłkarze ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niektórzy z was uważają, że Levadia to jakieś tam &quot;ogórki&quot;, a tak wcale nie jest. Na Estonii obok Flory Tallin to mocarstwo futbolowo i na pewno nie wolno ich lekceważyć bo to klub w 100% profesjonalny. W lidze strzelają ogromną ilośc bramek. Na pewno na korzyśc tej drużyny będzie działał także fakt, że sa w środku sezonu.
Ogólnie z losowania nie jestem zadowolony, Wisła mogła trafic łatwiej, ale tak jak napisal Fabik10 jeżeli nie będziemy wygrywać z Estończykami to o jakiej my LM mówimy?
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Rozpędzeni będą ciężką przeszkodą dla Wisły, ale jak nie z mistrzem Estoni to z kim maja wygrywać Polscy piłkarze ?
Z calym szacunkiem dla Ciebie ale ciezki rywal to moze sie trafic w ostatniej rundzie ale zeby nazwac zespol z Estoni (!) ciezkim rywalem to przesada. Ten mecz trzeba wygrac, wysoko i to do zera zeby dobrze zaczac sezon. Fakt, zwyciestwo z Crvena czy Twente budzi respekt, ale jesli my nazywamy Levadie ciezkim rywalem, to jakich bedziemy mieli w kolejnych rundach?! Wisla pokonala w poprzednim sezonie Barce, walczyla z Tottenhamem, jesli z estonczykami Wisla straci bramke to bedzie to troche zle swiadczyc o defensywie MP przed sezonem. Zaryzykuje stwierdzenie ze tylko Salzburg i Zagrzeb mogly byc gorszym rywalem dla Levadii ;) wszystko zalezy od transferow - Bożok i Carlinhos to znakomite posuniecia jak na nasze realia, jesli informacja z SE sie potwierdzi i rowniez Milan Purović ma przyjsc do Wisly to bede przeszczesliwy juz teraz, ale jako ze te informacje podal SE to nadzieji sobie nie robie...

Z innych par ciekawi mnie pojedynek Debreczynu z Kalmarem i Sant Julii z Tre Fiori, ze wskazaniem na Andorczykow ;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Grzecho - może mnie nie zrozumiałeś.
Piłkarze z Estonii są w środku sezonu, więc są &quot;rozpędzeni&quot;, są w bardzo dobrej formie co pokazuje 13 meczów wygranych na 15.Wisła dopiero zaczęła przygotowania i będą musieli wejść w meczowy rytm.Według mnie to nie będzie taki prosty mecz jak tobie się wydaje.
A co do transferów, radziłbym poczekać z oceną, bo do Polskiej ligi przychodziło już wielu &quot;wspaniałych&quot; zawodników, a później byli rozczarowaniem roku.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
A co do transferów, radziłbym poczekać z oceną, bo do Polskiej ligi przychodziło już wielu &quot;wspaniałych&quot; zawodników, a później byli rozczarowaniem roku.
Bozoka widzialem kilka razy na wlasnej oczy o czym juz pisalem, Carlinhos po referencjach wyglada bardzo fajnie a co potrafi Purović...
http://www.youtube.com/watch?v=i8GNUUBAr_o ;D

Levadia to dla mnie tylko 2 nazwiska: Nikita Andreev i Vitali Gussev, krol strzelcow ligi estonskiej i 3 strzelec.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
Carlinhos gral w trzeciej lidze brazylijskiej b. fajne preferencje jak na zawodnika ktory ma byc wzmocnieniem druzyny ktora chce dostac sie do fazy grupowej lm
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jak zwykle, najlepiej kupic jakiegoś &quot;rewelacyjnego&quot; Serba, którego nigdzie indziej nie chcą, albo Brazylijczyka z 5 ligi..
W Wiśle byli już piłkarze takiego pokroju. Penksa, Paulista, Burns, Vidlicka.
Penksa był zapowiadany jako znakomity słowacki snajper i mimo, że osobiście bardzo go lubię to pokazał mało, a nawet bardzo mało.
Paulista miał być jednym z najlepszych transferów, a był typowym średniakim aczkolwiek też tego gracza oglądać w koszulce Wisły lubiłem.
O Burnsie i Vidliczce to szkoda gadać, bo były to nieporozumienia.
Wymieniłem tu tylko tych czterech, a było takich &quot;Bozoków&quot; i &quot;Carhliniosów&quot; zdecydowanie więcej i dlatego takie transfery to według mnie żadne transfery.
Krótko mówiąc na awans do LM nie wystarczy.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wymieniłem tu tylko tych czterech, a było takich &quot;Bozoków&quot; i &quot;Carhliniosów&quot; zdecydowanie więcej i dlatego takie transfery to według mnie żadne transfery.
Krótko mówiąc na awans do LM nie wystarczy.
Owszem, było sporo niewypałów, ale także udane transfery były. Skąd wiesz jak gra? Widziałeś Go w koszulce Wisły? Rozumiem gdybyś pisał tak po obejrzeniu kilku sparingów, ale Ci gracze nie są nawet jeszcze w Wiśle, także nie rozumiem takiego określania opinii, które nie są potwierdzone faktami. Obyś się zdziwił, bo najlepiej to narzekać i od razu przekreślać...:|
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Owszem, było sporo niewypałów, ale także udane transfery były. Skąd wiesz jak gra? Widziałeś Go w koszulce Wisły? Rozumiem gdybyś pisał tak po obejrzeniu kilku sparingów, ale Ci gracze nie są nawet jeszcze w Wiśle, także nie rozumiem takiego określania opinii, które nie są potwierdzone faktami. Obyś się zdziwił, bo najlepiej to narzekać i od razu przekreślać...:|
Hajduk, naprawde chcesz po raz kolejny w barwach Wisły oglądać jakiegoś pseudo gwiazdora z Balkanów albo z 5 ligi Brazylii? Nie lepiej postarać się bardziej i zamiast kupować takich gwiazdeczek poszukać następnego Błaszczykowskiego albo choćby zagiąć parol na kogos takiego jak Kleber, który grając w lidze Portugalii słabym graczem być nie mógł?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Hajduk, naprawde chcesz po raz kolejny w barwach Wisły oglądać jakiegoś pseudo gwiazdora z Balkanów albo z 5 ligi Brazylii? Nie lepiej postarać się bardziej i zamiast kupować takich gwiazdeczek poszukać następnego Błaszczykowskiego albo choćby zagiąć parol na kogos takiego jak Kleber, który grając w lidze Portugalii słabym graczem być nie mógł?
Jakiej 5? Może też tam grał, ale nie tylko... Oglądałem filmik(co nie mówie, że to skłania mnie ku dobrej ocenie dla Niego) to ofensywny bardzo jest jak na bocznego obrońce. Ale to tylko filmik. A Ty znowu ciągle znowu skreślasz... Jest gwiazdą, bo z Brazylii?:| Skąd wiesz, że on nie będzie takim Cleberem? Wisła nie będzie wydawać dużej gotówki na transfery, także ja na nic nie liczyłem, pozostaje mi nadzieja. Transfer taki jak Błaszczu to raz na ruski się trafia. Inni młodzi też byli, ale nie mogli się przebić, nie licznym się udaje. Teraz na testach jest Drozdowicz, także kto wie. Jak na Wisłe i tak już sporo jest młodych piłkarzy. A co Twojej opinii to zgodze się, ale za pół roku, jeżeli tak bedą grali jak piszesz(o ile przyjdą) na razie stanowczo nie podpisuje się pod nią.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jakiej 5? Może też tam grał, ale nie tylko... Oglądałem filmik(co nie mówie, że to skłania mnie ku dobrej ocenie dla Niego) to ofensywny bardzo jest jak na bocznego obrońce. Ale to tylko filmik. A Ty znowu ciągle znowu skreślasz... Jest gwiazdą, bo z Brazylii?:| Skąd wiesz, że on nie będzie takim Cleberem? Wisła nie będzie wydawać dużej gotówki na transfery, także ja na nic nie liczyłem, pozostaje mi nadzieja. Transfer taki jak Błaszczu to raz na ruski się trafia. Inni młodzi też byli, ale nie mogli się przebić, nie licznym się udaje. Teraz na testach jest Drozdowicz, także kto wie. Jak na Wisłe i tak już sporo jest młodych piłkarzy. A co Twojej opinii to zgodze się, ale za pół roku, jeżeli tak bedą grali jak piszesz(o ile przyjdą) na razie stanowczo nie podpisuje się pod nią.
Ja również mam nadzieję, że będą to spore wzmocnienia, bo Wiśle szczerze kibicuję i chciałbym aby ten Brazylijczyk to był drugi R.Carlos, ale nauczony wcześniejszymi wypadkami podchodze do tego typu transferów bardzo niechętnie.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
zreszta Wisła miała juz jednego fajnego snajpera z regionalnej ligi brazylijskiej beto teraz go nikt nie chce
nie sprawdzil sie w polskiej lidze a co dopiero liga mistrzow podoba mi sie jak buduje zespol skorza ale szkoda ze ma tak malo pieniedzy moze zabraknac na lm bez na prawde solidnych wzmocnien
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Carlinhos gral w trzeciej lidze brazylijskiej b. fajne preferencje jak na zawodnika ktory ma byc wzmocnieniem druzyny ktora chce dostac sie do fazy grupowej lm
4 stycznia 2007 podpisał czteroletni kontrakt klubem Villa Rio EC. W tym samym roku został wypożyczony do Fluminense, w którym grał do końca 2008 roku. Łącznie w brazylijskiej ekstraklasie rozegrał dla tego klubu 30 spotkań i zdobył jednego gola. Ma również za sobą występ w Copa Libertadores. Z Fluminense zdobył Puchar Brazylii.
Po powrocie do Villa Rio został w styczniu wypożyczeniu do Nautico (dla tych którzy nie wiedzą - pełna nazwa Nautico Sport Recife i to jest Serie A, tak w tym jak i w zeszłym sezonie). W klubie tym występował do maja. Carlinhos utrzymuje obecnie, że jest wolnym zawodnikiem, dlatego też do Wisły może trafić za darmo.
W 1997 roku z reprezentacją Brazylii do lat 17 zdobył mistrzostwo świata.

labintatlo
- gdzie Ty widzisz że przez ostatnie 1,5 roku to jest zawodnik 3-cio ligowy?! ;/ Rynek brazylijski jest przeczesany skautami z całej Europy, jeśli uda nam się wyrwać takiego zawodnika, to na prawdę będzie sukces.
Ass - Penksa, Burns, Vidlicka, Radovanovic owszem byli nie wypałami, nie wiem dlaczego tak nisko oceniasz Pauliste, przecież w pewnym okresie to on nadawał świeżość atakowi, tylko nieudolność zarządu sprawiła że Jasiek odszedł za darmo, zresztą o nie udolności zarządu świadczy fakt, iż za darmo odeszli Kosa, Dolha (i teraz na gwałt się szuka bramkarza - gratulujemy dyrektorowi sportowemu odpowiedzialnemu za przedłużenie kontraktów), teraz Baszczu, Zieńczuk (za którym płakać nie będę - ale przecież można było go sprzedać i zarobić).
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie nasza mentalność Polska nie jest zbyt dobra przecież 3 ligowy czy nawet 5 ligowy grać wcale nie musi być słabszy od tego który gra w 1 lidze. Po zatym Grzecho tutaj przedstawił sytuacje granie w Brazylii w najlepszej lidze wymaga talentu tam niema miejsca dla zawodników którzy nie grają za dobrze nawet gracz wchodzący z ławki jest od tego aby coś zrobić i ma ku temu atuty więc wątpie aby to był jakiś nie wypał. Dajmy mu szanse Marcelo jak przychodził do Wisły też był anonimowy i co ? to samo jak przychodził Chinyama też każdy uważał że jest zły a tak na prawdę pokazuje żę bramki strzelać potrafi bo z tego się będzie rozliczać napastnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom