>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje Euro 2016 - baraże (12 - 14.11.2014)

Status
Zamknięty.
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Dania-Szwecja
Proszę o opinie moich pomysłów
1) zagrania grubiej na zadrzenie- ilość RR w meczu Dania- Szwecja. Bukmacher Millenium pow 9,5 RR~ 1,7 lub pow 10,5 RR~ 2,0. Nie wystawili jeszcze linii, bo robią to w dniu meczu, ale zazwyczaj tak się wachają kursy. Mecz powinien być bardzo zacięty od pierwszych minut. Duńczykom wystarczy 1-0. Jeśli strzelą to Szwedzi będą musieli cisnąć. W pierszym meczu był 9 RR. Niby ststystycznie Duńczycy nabijają 6,4 RR na mecz, a Szwedzi 6,1.
2) Z powodu sędziego tego spotkania- M. Atkinsona ciekawym pomysłem jest też pograć kartki. Facet w tych eliminacjach pokazał 24 żółte kartki w 5 meczach, co daje 4,8 kartki na mecz. W LM w tym roku pokazał średnio 6,66 kartki (20 w 3 meczach)! To jest rewanż, wię może być gorąco. Stopuje mnie tylko pierwsze spotkanie- 2 żółtka...
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
McCarthy kartka TAK
4.00
Unibet
Defensywny pomocnik Evertonu w tym sezonie w lidze złapał 4 kartki. W ubiegłym sezonie miał ich na swoim koncie 10. W pierwszym meczu musiał zagrać asekuracyjnie bowiem być zagrożony pauzą w dzisiejszym spotkaniu. W moim mniemaniu dziś go poniesie i przy holenderskim arbitrze o kartkę trudno nie będzie.
 
chamberlain 473,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Ukraina - Słowenia
Under 5.5 kartki @ 1.95 ⛔
Ukraina under 2.5 kartki @ 2.33 ✅
Unibet
Będzie krótko o dzisiejszym spotkaniu, bo dopadły mnie lekkie problemy ze zdrowiem. Ukraina zapewniła sobie awans prawdę mówiąc już w pierwszym meczu wygrywając 2:0, zagrali mocno w obronie nie dając przeciwnikom nawet oddać celnego strzału na bramkę. Teraz Słowenia musi ruszyć od początku spotkania do przodu, ale czy im się uda namieszać w tym meczu to trochę wątpię. Przez co zapewne nie ujrzymy w dzisiejszym meczu za dużo kartek, linia wystawiona dość wysoka, więc można spróbować zagrać under. Jeśli nic nie będzie się działo w pierwszej połowie, to w drugiej Słowenia raczej pogodzi się ze swoim losem i nie będzie grała zbyt agresywnie. Linia i kurs zdecydowanie przesadzone w moim odczuciu, już w pierwszym meczu padło tylko 5 kartek, teraz powinno być ich jeszcze mniej, choć sędzią w meczu jest dość overowy człowiek, dodatkowo dorzucam under Ukrainy, jeśli nie złapią jakiś głupich fauli, to ich 2 kartki w meczu to powinno być maks. Ciekawą opcją jest również zagranie underów bramkowych, Ukrainie nie będzie zależało na trafianiu kolejnych bramek, a na obronie, a Słowenia w ataku ma bardzo ciężko, jak widać po pierwszym meczu.
Dodatkowo bez analizy:
Under 2.5 bramki @ 1.54 ✅
Under 1.5 bramki @ 2.65 ⛔
bramka w 90+7..
Under 0.5 bramki @ 7.50 ⛔
Również Unibet.
Mecz pomiędzy Danią i Szwecją to według mnie no bet, może w nim się wydarzyć wszystko, ale też nic, ciężko przewidzieć cokolwiek.​
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Napiszę krótko: nie wierzę dziś w zwycięstwo gospodarzy. W pierwszym meczu Szwedzi mogli prowadzić już 3:0 i byłoby praktycznie po meczu, gdyby Ibra cofnął się pół metra bliżej i nie spalił. Później kontaktowa bramka Duńczyków ze stałego fragmentu gry i mamy dalej sprawę otwartą. Należy również wspomnieć o słabej końcówce eliminacji dzisiejszych gospodarzy. Ostatnio wygrali w Czerwcu! Mam wrażenie, że w barażach grają tylko dlatego że nie miał ich kto wyprzedzić (i tak zrobiła to już Albania). Ostatnie meczu Danii w eliminacjach:

Dużo bardziej przekonuje mnie Szwecja, zwłaszcza 24-letni Forsberg, dla którego chyba kwestią czasu jest przejście do lepszego klubu.
Moja analiza: Jak to bywa w meczach rewanżowych, jedna z drużyn cały czas jest na wylocie i musi napierać. Dlatego powinniśmy zobaczyć dziś bramki. Jak już napisałem nie wierze w zwycięstwo Danii dlatego scenariusze są dwa:
- Szwecja wybrania bramkowy remis
- W przypadku długo utrzymującego się remisu Dania się otwiera i zostaje dobita przez Szwecję. Skromne zwycięstwo 1:0; 2:0 Szwecji wydaje mi się mniej możliwe.
TYPY:
Główny typ:
Dania Szwecja x2 @ 1.60 Betsafe ✅✅✅
Jeżeli analiza jest trafna to jeden z dwóch wejdzie dla Value
Dania - Szwecja 2 &amp;&amp; over 2.5 @ 6.95 Betsafe
Dania - Szwecja X &amp;&amp; over 1.5 @ 4.85 Betsafe ✅✅✅ Tak jak mówiłem 1 z 2
Ciekawy typ wydaje się też na:
Ibrahimović strzela i Szwecja wygrywa @ 9.00 Betsafe ⛔ 2 minut brakło do pełni szczęścia;)
bo jeżeli mają wygrać to kto ma strzelać jak nie on.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
epic 166

epic

Użytkownik
Dania over 5.5 różnych @1,66 Bet365 ✅

Końcówka meczu w Szwecji należała do Duńczyków. W zasadzie przy odrobinie szczęścia rzutem na taśmę mogli załadować jeszcze jednego gola i wyjechać z remisem jednak tak się nie stało, nie ma co nad tym dywagować.
Na wyjeździe nabili 5 cornerów, dziś u siebie, przy niekorzystnym wyniku nie powinni zejść poniżej tej liczby. W pewnym momencie będą musieli zaryzykować i zacząć atakować.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dodatkowo bez analizy: Under 2.5 bramki @ 1.54 Under 1.5 bramki @ 2.65 Under 0.5 bramki @ 7.50
Co do kartek to można zaryzykować. Jednak o gole raczej się nie boję. 2-0 to dobra zaliczka, ale przypadkowy gol Słoweńców i robi się gorąco. Ukraina ma problem z rewanżami w barażach, gdzie głownie na wyjazdach przegrywali. U siebie dali Słoweńcom dość sporo okazji i mogło nie być tak kolorowo, ale byli mocno nieskuteczni. U siebie potrafią strzelać gole, o czym przekonać się mogli niemal wszyscy z Anglikami i Szwajcarami na czele. Myślę, że Ukraina będzie chciała strzelić tę jedną bramkę, a potem na luzaku dograć mecz. 1 gol to aż 4ech potrzebować będzie Słowenia, więc w tym wypadku będzie spokojnie. Liczyłem po Ukrainie na coś więcej, ale się myliłem. Słowenia jest w stanie nawiązać przy odrobinie szczęścia walkę i te 2 gole mogą wpaść, choć teraz zobaczymy inne zespoły. Ukraina zapewne tylko kontra, a Słowenia zajmie się atakiem pozycyjnym. Myślę, że będą bramki.
BTS @2.10 b365 ✅ ✅ izi bet 1-1
 
M 37

misterchef

Użytkownik
jak trafimy do grupy z Portugalią, Albanią i Rosją to mamy szanse na wyjście z grupy. Mam nadzieję, ze los będzie dla nas przychylny i nie trafimy do grupy śmierci, bo Włochów i Niemców w jednej grupie nie przejdziemy.
 
B 0

budzias

Użytkownik
jakie typy ???? bedzie losowanie ???? wszystko sie moze zdarzyc. Znajac zycie i HISTORIE trafimy na latwa grupe , z ktorej nie wyjdziemy ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jak sportowi znawcy typują grupowych rywali Polaków?
Dariusz Szpakowski, komentator TVP: Portugalia - Szwajcaria - Islandia
Kamil Grosicki, reprezentant Polski, gracz Rennes: Francja - Ukraina - Islandia
Zbigniew Boniek, prezes PZPN: Hiszpania - Ukraina - Walia
Jan Tomaszewski, były piłkarz: Niemcy - Rosja - Walia
Marcin Żewłakow, były piłkarz, ekspert TVP: Portugalia - Austria - Albania
Mateusz Borek, komentator Polsatu: Portugalia - Ukraina - Albania
Michał Pazdan, reprezentant Polski, gracz Legii: Francja - Ukraina - Irlandia
Piotr Świerczewski, były piłkarz: Portugalia - Ukraina - Walia
Maciej Chorążyk, koordynator skautingu PZPN: Anglia - Szwajcaria - Walia
Kamil Wilczek, piłkarz Carpi FC: Hiszpania - Chorwacja - Ukraina
Tomasz Smokowski, komentator NC+: Portugalia - Ukraina - Irlandia
Stefan Białas, trener, ekspert Eleven Sport: Francja - Ukraina - Walia
Jerzy Engel, były selekcjoner kadry: Portugalia - Austria - Albania
źródło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom