>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Eliminacje Euro 17.11.2007

Status
Zamknięty.
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
A ja myślę ze Szkoci mogą sprawić sporą niespodzianke od teoretycznie dużo silniejszego rywala ???? u siebie juz pokazali klasę w paru meczach a nawet wygrali z Francją na wyjeździe!! w sumie dla obu drużyn zwyciestwo to awans wiec mecz moze być bardzo zaciety ???? Szkocja - Włochy 10
 
matex 0

matex

Użytkownik
A co sądzcie o takich typach:

Walia - Irlandia X 3,20 obie drużyny nie zachwycają, a Irlandai w tych eliminacjach miala juz 3 remisy w tym 2 w 2 ostatnich meczach

Andora - Estonia (under/over 2.5) 1 1,85 te dwie drużyny strzelily lacznie 4 bramki, nie sadze ze by sobie w tym meczu ktoras z druzyn postrzelala

Izrael - Rosja 2 1,45 Aby Rosja wyszła z grupy musi wygrac dwa ostatnie mecze, jednak mysle jeszcze nad tym aby dla pewnosci postawic X2

Macedonia - Chorwacja X2 1,09 Chorwacji aby dostac sie do EURO08 wystarczy remis, i zapewne to spotkanie wygraja, ale dla pewnosci mozna postwic X2
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Szkocja - Włochy :?: Mam zamiar zagrać 2 ale nie wiem czy warto. Włochy to muszą wygrać ale Szkocja spisuje się nie najgorzej w tych el. i u siebie mogą być bardzo groźni. Kurs jest zachęcający jak dla mnie 2.0(STS)
A ja myślę ze Szkoci mogą sprawić sporą niespodzianke od teoretycznie dużo silniejszego rywala ???? u siebie juz pokazali klasę w paru meczach a nawet wygrali z Francją na wyjeździe!! w sumie dla obu drużyn zwyciestwo to awans wiec mecz moze być bardzo zaciety ???? Szkocja - Włochy 10
A ja nie postawię, ale widzę w tym meczu remis. Szkocja pokazała w Gruzji, że gra pod presją to nie ich specjalność, natomiast Włosi w tym momencie nie mają drużyny na Euro. Tak więc, wg mnie, remis ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wkleję tutaj to co napisałem jednemu z użytkownikow forum na priv odnosnie meczu Izraela z Rosją.. ;)

Odnosnie meczu Izraela z Rosja wiele mowi się o tym, ze Roman Abramowicz wyplaci Rosjanom po 100ts. dolarów za wygrany mecz.. a więc maja o co grac.. nie chce nic mowic.. ale mogą oddac dajmy na to po 30tys dolarów swoim przeciwnikom i wygrywają mecz... ;P Heh... a w Rosji jak sie ustawia mecze to druzyna zazwyczaj wygrywa 1-0... tak dla niepoznaki, ze niby byl to trudny mecz.. ;P Nie zdziwie sie jak Rosjanie wygrają z Izraelem osłabionym brakiem Benayuona własnie 1-0... warto tez podkreslic, ze ten wynik praktycznie przekresli szanse anglikow na awans do Euro :wink:

do matex34: Uwazam, ze podporka w meczu Macedonii z Chorwacją jest jak najbardziej słuszna. Cos mi się widzi, ze wcale nie będzie to łatwe spotkanie i mecz ten moze zakonczyc się remisem.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Wychodzi więc na to ze najlepszym rozwiązaniem bedzie postawienie lb under 2,5 na te mecz. Ja równiez tak jak TBM ze mecz moze byc wyrównany.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Wkleję tutaj to co napisałem jednemu z użytkownikow forum na priv odnosnie meczu Izraela z Rosją.. ;)

Odnosnie meczu Izraela z Rosja wiele mowi się o tym, ze Roman Abramowicz wyplaci Rosjanom po 100ts. dolarów za wygrany mecz.. a więc maja o co grac.. nie chce nic mowic.. ale mogą oddac dajmy na to po 30tys dolarów swoim przeciwnikom i wygrywają mecz... ;P Heh... a w Rosji jak sie ustawia mecze to druzyna zazwyczaj wygrywa 1-0... tak dla niepoznaki, ze niby byl to trudny mecz.. ;P Nie zdziwie sie jak Rosjanie wygrają z Izraelem osłabionym brakiem Benayuona własnie 1-0... warto tez podkreslic, ze ten wynik praktycznie przekresli szanse anglikow na awans do Euro :wink:

do matex34: Uwazam, ze podporka w meczu Macedonii z Chorwacją jest jak najbardziej słuszna. Cos mi się widzi, ze wcale nie będzie to łatwe spotkanie i mecz ten moze zakonczyc się remisem.
ha nawet chcialbym aby tak sie stalo i zeby UEFA wykluczyla na wieeele lat Rosje i Izrael z UEFA, ale pomyslmy.......
to tak ryzykowne ze az nierealne.......
NORWEGIA - TURCJA X2
ktos tu na mecz Norwegia - Turcja postawil 1X, ja bym w zyciu nie postawil 1 na Norwegie, najwyzej X2, Norwegia to druzyna slaba, oni zajmuja 2 miejsce dzieki wpadkom turkow, a turcy sa po prostu lepsi..........
ktos tu wspomnial o pogodzie, dla zawodowcow akurat pogoda jest malo istotna, wszystko bedzie tutaj zalezec od murawy, na zle przygotowanej z pewnoscia bedzie ciezej atakowac, a to byloby dobrym rozwiazaniem dla norwegow, ktorzy zawsze graja tak hmm..... byle jak na 1-0, remis, kazdy kto sie zna na pilce wie o czym mowie
Turcy sa po prostu sprytniejsi i bardzo prawdopodobne ze wygraja z broniacymi sie wikingami, sory chlopaki ale nigdy nie bedziecie tak dobrzy jak Szwecja czy Dania.......:-D
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ta Turcy pokazali, ze sa strasznie sprytni remisujac z malta 2:2 i przegrywajac z grecja u siebie ???? W poprzednim meczu pomiedzy turcja a norwegia w turcji bylo 2:2. Strasznie slaba ta Twoja retoryka.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
twoja sprawa, ja uwazam ze najprawdopodobniejszy jest remis, ktory da norwegom praktycznie awans bo w ostatniej kolejce graja na wyjezdzie z Malta, a Turcja musi atakowac i moze pokusic sie o jednobramkowa wygrana dla gospodarzy nawet remis bedzie swietnym rezultatem wiec nie beda sie bic o zwyciestwo, to raczej Turcja musi wygrac i jak znam defensywnie grajacych norwegow to mozliwe, ze jak ich taktyka obronna da d..y i przegraja jedna, dwoma bramkami...........
 
D 5

devil13england

Użytkownik
jetsem tu nowy
proponuje taki kupon i chciałbym zeby ktos go skomentował ewentualnie poprawił doradził:

norwegia-turcja 1 --gdzie wywalczyc awans jak nie na swoim boisku w dodatku ze słabo grajaca ostatnio turcja?

czechy-słowacja (1p) 1--wszystko juz rozczygniete w tej gupie ale ten mecz ma swój wymiar i licze na wysokie zwyciestwo czechów którzy ostre strzelanie zaczna juz w pierwszej połowie

polska-belgia 1--tak jak w wypatku opisu do meczu norwegia-turcja.remisujac czy przegrywajac szczerze powiedzmy mamy po awansie serbowie w belgradzie łatwo skóry nie sprzedadza

leeds-swindon 1--ostatnia przegrana z bury 1-2 w pucharze i 0-0 z herefordem również w pucharze wiec czas przerwac zła passe a w lidze leeds spisuje sie bardzo dobrze

hiszpania(u21)-Polska(u21)--1 polacy maja po awansie juz dawno a hiszpanie beda chcieli umocnic sie na 1 pozycji

to zagrał bym za 50zł plus oczywiscie dolozyl bym 2moze 3 mecze rangi argentyna-boliwia czy serbia-kazachstan
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja chyba odpuszcze granie Eliminacji ponieważ czesto zdarzają się niepsodzianki teraz dużo ekip gra o życie jedni wyjda z tego szczesliwie drudzy skończa walke o prawo gry w ME
Życze trafnych typów
 
areklks 0

areklks

Użytkownik
Witam.Tez jestem tu nowy (chociaż nie gram u buków od wczoraj) i prosze o rade bardziej doświadczonych kolegów ;)

Polska-Belgia 1 - nie ma innej możliwości ????
Czechy-Słowacja 1 - myśle że Czesi powalcza z Niemcami o 1 miejsce

oraz drugi kupon
Holandia-Luksemburg (3.5) 1 - Pomaranczowi powinni sie zrehabilitować swojej publiczności za wtope z Rumunami
Hiszpania-Szwecja 1 - Hiszpanie ,chyba podobnie jak Czesi powalcza o 1 miejsce ,a doskonała okazja jest mecz z bezposrednim rywalem
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
jetsem tu nowy
proponuje taki kupon i chciałbym zeby ktos go skomentował ewentualnie poprawił doradził:

norwegia-turcja 1 --gdzie wywalczyc awans jak nie na swoim boisku w dodatku ze słabo grajaca ostatnio turcja? ⛔

czechy-słowacja (1p) 1--wszystko juz rozczygniete w tej gupie ale ten mecz ma swój wymiar i licze na wysokie zwyciestwo czechów którzy ostre strzelanie zaczna juz w pierwszej połowie ✅

polska-belgia 1--tak jak w wypatku opisu do meczu norwegia-turcja.remisujac czy przegrywajac szczerze powiedzmy mamy po awansie serbowie w belgradzie łatwo skóry nie sprzedadza ✅

leeds-swindon 1--ostatnia przegrana z bury 1-2 w pucharze i 0-0 z herefordem również w pucharze wiec czas przerwac zła passe a w lidze leeds spisuje sie bardzo dobrze ????

hiszpania(u21)-Polska(u21)--1 polacy maja po awansie juz dawno a hiszpanie beda chcieli umocnic sie na 1 pozycji ????

to zagrał bym za 50zł plus oczywiscie dolozyl bym 2moze 3 mecze rangi argentyna-boliwia czy serbia-kazachstan


Norwegia z Turcja bedzie toczyła wyrównany bój i bardzo prawdopodobny jest remis.. Warunki klimatyczne i murawa tez swoje zrobia choć to zawodowcy.. Tutaj przewiduje remis.
Czesi z awansem w kieszeni z przyjemnościa wygraja z sąsiadami ????
Polacy musza wygrać ten mecz a Belgom się nie chce z nami grać :p

O reszcie nie wypowiem sie - za słaba znajomość tematu :p
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Witam.Tez jestem tu nowy (chociaż nie gram u buków od wczoraj) i prosze o rade bardziej doświadczonych kolegów ;)

Polska-Belgia 1 - nie ma innej możliwości ???? ✅
Czechy-Słowacja 1 - myśle że Czesi powalcza z Niemcami o 1 miejsce ✅

oraz drugi kupon
Holandia-Luksemburg (3.5) 1 - Pomaranczowi powinni sie zrehabilitować swojej publiczności za wtope z Rumunami :confused:
Hiszpania-Szwecja 1 - Hiszpanie ,chyba podobnie jak Czesi powalcza o 1 miejsce ,a doskonała okazja jest mecz z bezposrednim rywalem ⛔
Na Polaków trzeba postawić choć ryzyko jest ale to trzeba wygrać ????
Czesi z przyjemnościa wygraja z sąsiadami ????

Holendrzy wygrają ten mecz ale wynik to wielka niewiadoma,bałbym się stawiać.. Hiszpanie ze Szwedami raczej zremisuja-nie bedą się zarzynać na boisku skoro remis da awans obu drużynom ???? ladne to to nie bedzie ale takie życie.. A kiedyś na to Szwecja z Danią remisujac 2:2 wyeliminowali inna drużyne (nie pomne kogo i gdzie)
 
M 0

michgor

Użytkownik
moje typy (pierwsze na tym forum) :
Szkocja - Wsłochy under 2.5 - sugeruję się tym przede wszystkim, że obydwie drużyny ogromnej siły ofensywnej nie mają. Luca Toni, który gra w bundeslidze ma ułatwione zadanie jeżeli chodzi o strzelanie bramek - linia pomocy bayernu jest godna pozazdroszczenia. Włosi od lat graja defensywnie z nastawieniem na kontratak. Jeżeli strzelą jednego gola zamkną się na własnej połowie i będą próbowali sił w szybkim ataku. Może strzelą drugą bramkę, ale to jest i tak dopuszczalne. Na wyjeździe ostatni raz wygrali więcej niż 2 bramkami z Gruzją, ale powiedzmy sobie szczerze to nie jest godny przeciwnik. Niestety statystyki pokazują, że Włosi mają ostatnio tendencję do tracenia goli. Natomiast szkoci mieli dłuższy okres przygotowawczy (ostatnią kolejkę przełożono) i na pewno mają motywację by odnieść zwycięstwo. Jest to ich ostatni mecz i beda walczyc o zwycięstwo by zapewnić sobie awans, a nie będzie to łatwe przeciwko żelaznej obronie Włochów, którym tak naprawdę wystarcz remis i zwycięstwo w następnym meczu przeciwko wyspom owczym. Spodziewam się nudnego meczu z małą ilościa bramek.
Czechy - Słowacja handicap(0:1) 2.05 lub typ 1 1.45
Cały czas się zastanawiam nad wyborem handicapu. Czesi są drużyną ambitną i będą walczyć do końca o prym w tabeli. Na przeciwko nim stają Słowacy - drużyna, która tak naprawdę gra o nic, jedynie by zachować dobre imię. Do kadry czech powałani zostali wszyscy podstawowi gracze, nie będę ich wymieniał bo chyba każdy ich zna ???? Nie są może w życiowej formie, ale zespoły, w których występują i ligi są nieporównywalne do Słowaków. Kolejnym argumentem za Czechami jest niewątpliwie własne boisko. Wsparcie kibiców i statystyki, które mówią za Czechami. Spoglądając włąśnie na nie widać, że Czesi jedynie przegrali od ponad roku z Niemcami. Ze średniakami europejskimi radzili sobie dobrze, ale czy na tyle dobrze, żeby postawić na handicap? Z Irlandią, Cyprem wygrywali skromnie bo 1:0. Wypadałoby napisać coś o Słowakach. Mecz wyjazdowe tej drużyny na ogół kończyły się porażkami, wygrali jedynie z Cyprem - outsiderem europejskim. Resztę spotkań przegrywali tracąc przy tym 2-3 bramki.
Norwegia - Turcja tp 1X 1.23
Ewidentenie widać, że Turkom nie idzie w tych eliminacjach. Drużyny, które grają w europejskich pucharach są naszpikowane obcokrajowcami, a Turcy jako drużyna nie sprawdza się ostatnimi czasy. P-R-Z-R-P-R z tymi statystykami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli opisującej formę drużyny. A ich ostatnie mecze nie pokazują , że w Norwegii miało by się coś zmienić. A Norwegowie remisując to spotkanie nie, mówiąc nic o wygranej zapewniają sobie awans. Jak wcześniej ktoś napisał - gdzie indziej awansować jak nie u siebie przy owacji kibiców. Co statystki mówią ? Mówią, że Norwegia ostanie spotkanie przegrała z Bośnią pół roku temu. Reszta spotkań kończyła się prawie zawsze zwycięstwem (jedynie z Grecją był remis 2-2). Turcja na wyjazdach sobie kompletnie nie radzi.
Niemcy - Cypr handicap (0:1) 1.25
nie muszę chyba się rozpisywać na ten temat.
Portugalia - Armenia handicap (0:1) 1.15
Zawsze jakiś mnożnik. O Portugalii trzeba napisać tylko tyle, że mają Cristiano Ronaldo w niesamowitej formie oraz niezwykle wyrównany i nastawiony na grę BARDZO ofensywną. Muszą wygrać by liczyć się w walce o awans. Portugalia nie potrafi odpuścić zawsze grają do końca, zawsze atakują ????
Serbia - Kazachstan handicap (0:1) 1.25
&quot;Ze względu na nadmiar żółtych kartek w spotkaniu, które odbędzie się na stadionie Partizana Belgrad, nie zagrają dwaj kluczowi zawodnicy: obrońca Samat Smakow i pomocnik Andriej Karpowicz. Obaj będą do dyspozycji Pijpersa na konfrontację z Ormianami w Erewanie.W kadrze są też narzekający na lekkie kontuzje defensorzy Dmitrij Liapkin i Danijar Mukanow oraz pomocnik Eduard Siergienko.&quot;
To kto ma tam grać ?
Serbia musi wygrać dla kibiców i w walce o mistrzostwa europy.
Finlandia - Azerbejdżan handicap (0:1) 1.35 lub typ 1 1.10
Wraca Jari Litmanen do kadry. To na pewno będzie dodatkowo motyowowało Finów do zwycęstwa i Jari im w tym pomoże pomimo 36 lat. Finowie marzą o mistrzostwach europy a by do zrealizować muszą wygrać. Myślę, że wygrają, tylko iloma golami. Statystyki nie mówią za bardzo za dobrą grą ofensywną. Najczęściej strzelają jednego gola i się na tym kończy festiwal strzelecki Finów. A Azerowie to drużyna, która gra u siebie resztę spotkań wysoko przegrywa.
To na razie na tyle. Spróbuję z tych spotkań grupowych skleić jakieś 2-3 kupony. Proszę o komentarze ????
 
S 0

smyk__

Użytkownik
Macedonia - Chorwacja typ: 2, kurs: 1.60
Serbia - Kazachstan [Handicap 0:1] typ: 1, kurs: 1,25
AKO:2.00
Stawka: 20 zł

Macedonia - Chorwacja
Drużynie Chorwacja brakuje zaledwie 1 punktu, aby awansować. Chorwaci bardzo dobrze spisują sie w eliminacjach 8 zwycięstw i 2 remisy.
Natomiast co do Macedoni drużyna potrafiąca zaskoczyć np. remisując wyjazdowy mecz z Anglią. Jednak myśle ze Chorwacja nie z lekceważy przeciwnika i niespodzianki w tym meczy nie będzie.

Serbia - Kazachstan [Handicap 0:1]
Serbowie wciąż myślą o awansie do mistrzostw. Pokazali to gromiąc w wyjazdowym meczu Azerbejdżan, aż 1:6. Myśle ze Serbowie pokażą, że warci są awansu i podobie jak zrobili to z Azerbejdżanem
ograją Kazachów, tym bardziej ze atutem Serbów jest ich boisko.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
moje typy (pierwsze na tym forum) :

Szkocja - Wsłochy under 2.5 - sugeruję się tym przede wszystkim, że obydwie drużyny ogromnej siły ofensywnej nie mają. Luca Toni, który gra w bundeslidze ma ułatwione zadanie jeżeli chodzi o strzelanie bramek - linia pomocy bayernu jest godna pozazdroszczenia. Włosi od lat graja defensywnie z nastawieniem na kontratak. Jeżeli strzelą jednego gola zamkną się na własnej połowie i będą próbowali sił w szybkim ataku. Może strzelą drugą bramkę, ale to jest i tak dopuszczalne. Na wyjeździe ostatni raz wygrali więcej niż 2 bramkami z Gruzją, ale powiedzmy sobie szczerze to nie jest godny przeciwnik. Niestety statystyki pokazują, że Włosi mają ostatnio tendencję do tracenia goli. Natomiast szkoci mieli dłuższy okres przygotowawczy (ostatnią kolejkę przełożono) i na pewno mają motywację by odnieść zwycięstwo. Jest to ich ostatni mecz i beda walczyc o zwycięstwo by zapewnić sobie awans, a nie będzie to łatwe przeciwko żelaznej obronie Włochów, którym tak naprawdę wystarcz remis i zwycięstwo w następnym meczu przeciwko wyspom owczym. Spodziewam się nudnego meczu z małą ilościa bramek.

Czechy - Słowacja handicap(0:1) 2.05 lub typ 1 1.45

Cały czas się zastanawiam nad wyborem handicapu. Czesi są drużyną ambitną i będą walczyć do końca o prym w tabeli. Na przeciwko nim stają Słowacy - drużyna, która tak naprawdę gra o nic, jedynie by zachować dobre imię. Do kadry czech powałani zostali wszyscy podstawowi gracze, nie będę ich wymieniał bo chyba każdy ich zna ???? Nie są może w życiowej formie, ale zespoły, w których występują i ligi są nieporównywalne do Słowaków. Kolejnym argumentem za Czechami jest niewątpliwie własne boisko. Wsparcie kibiców i statystyki, które mówią za Czechami. Spoglądając włąśnie na nie widać, że Czesi jedynie przegrali od ponad roku z Niemcami. Ze średniakami europejskimi radzili sobie dobrze, ale czy na tyle dobrze, żeby postawić na handicap? Z Irlandią, Cyprem wygrywali skromnie bo 1:0. Wypadałoby napisać coś o Słowakach. Mecz wyjazdowe tej drużyny na ogół kończyły się porażkami, wygrali jedynie z Cyprem - outsiderem europejskim. Resztę spotkań przegrywali tracąc przy tym 2-3 bramki.

Norwegia - Turcja tp 1X 1.23

Ewidentenie widać, że Turkom nie idzie w tych eliminacjach. Drużyny, które grają w europejskich pucharach są naszpikowane obcokrajowcami, a Turcy jako drużyna nie sprawdza się ostatnimi czasy. P-R-Z-R-P-R z tymi statystykami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli opisującej formę drużyny. A ich ostatnie mecze nie pokazują , że w Norwegii miało by się coś zmienić. A Norwegowie remisując to spotkanie nie, mówiąc nic o wygranej zapewniają sobie awans. Jak wcześniej ktoś napisał - gdzie indziej awansować jak nie u siebie przy owacji kibiców. Co statystki mówią ? Mówią, że Norwegia ostanie spotkanie przegrała z Bośnią pół roku temu. Reszta spotkań kończyła się prawie zawsze zwycięstwem (jedynie z Grecją był remis 2-2). Turcja na wyjazdach sobie kompletnie nie radzi.

Niemcy - Cypr handicap (0:1) 1.25
nie muszę chyba się rozpisywać na ten temat.

Portugalia - Armenia handicap (0:1) 1.15
Zawsze jakiś mnożnik. O Portugalii trzeba napisać tylko tyle, że mają Cristiano Ronaldo w niesamowitej formie oraz niezwykle wyrównany i nastawiony na grę BARDZO ofensywną. Muszą wygrać by liczyć się w walce o awans. Portugalia nie potrafi odpuścić zawsze grają do końca, zawsze atakują ????

Serbia - Kazachstan handicap (0:1) 1.25

&quot;Ze względu na nadmiar żółtych kartek w spotkaniu, które odbędzie się na stadionie Partizana Belgrad, nie zagrają dwaj kluczowi zawodnicy: obrońca Samat Smakow i pomocnik Andriej Karpowicz. Obaj będą do dyspozycji Pijpersa na konfrontację z Ormianami w Erewanie.W kadrze są też narzekający na lekkie kontuzje defensorzy Dmitrij Liapkin i Danijar Mukanow oraz pomocnik Eduard Siergienko.&quot;

To kto ma tam grać ?

Serbia musi wygrać dla kibiców i w walce o mistrzostwa europy.

Finlandia - Azerbejdżan handicap (0:1) 1.35 lub typ 1 1.10

Wraca Jari Litmanen do kadry. To na pewno będzie dodatkowo motyowowało Finów do zwycęstwa i Jari im w tym pomoże pomimo 36 lat. Finowie marzą o mistrzostwach europy a by do zrealizować muszą wygrać. Myślę, że wygrają, tylko iloma golami. Statystyki nie mówią za bardzo za dobrą grą ofensywną. Najczęściej strzelają jednego gola i się na tym kończy festiwal strzelecki Finów. A Azerowie to drużyna, która gra u siebie resztę spotkań wysoko przegrywa.

To na razie na tyle. Spróbuję z tych spotkań grupowych skleić jakieś 2-3 kupony. Proszę o komentarze ????

po co grać tyle meczy z takimi kursami zagraj polaków czechów nie wiem norwegów z podpórka i jeszcze jeden jakis gram w te klocki juz pare ładnych lat grałem tez nawet u williama hilla-powinienes wiedziec kto to i grajac duzo meczy zawsze znajdzie sie jakis jeden szkodnik co zawali kupon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom