>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 14-16.11.2014

sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Kursy od Sportingbet:


Przed nami weekend emocji związanych z eliminacjami do Euro 2016. Sporo interesujących spotkań przed nami, w tym jeden z polskiej grupy: Szkocja kontra Irlandia. Do ciekawych pojedynków należeć również będą: Austria - Rosja czy Włochy - Chorwacja. Również w Czarnogórze powinniśmy być świadkami emocjonującego widowiska. Do Podgoricy przyjedzie reprezentacja Szwecji ze Zlatanem Ibrahimoviciem, który już wrócił po kontuzji. Ponadto mnóstwo jednostronnych pojedynków odbędzie się w ten weekend, a outsiderami będą: Gibraltar, Litwa, San Marino i choćby Luksemburg czy Andora.

Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Niemcy - Gibraltar
Niemcy (-9) @ 1.97 Marathon
⛔ 4:0 parodia ????
Krótko, bo nie warto się tutaj rozpisywać. Niemcy nie chcą za bardzo wspominać swoich październikowych meczy eliminacji. Bolesna porażka na Narodowym, bez zdobytej bramki, potem pechowy remis z Irlandią u siebie. Nikt nie spodziewał się tak słabej formy Mistrzów Świata w tych eliminacjach. Sami piłkarze mówią w wywiadach, że muszą sobie coś udowodnić. Oczywiście tutaj wygrają, to bez dwóch zdań, rywal amatorski, ale skupmy się na rozmiarach tego zwycięstwa.
Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern), Roman Weidenfeller (Borussia), Ron-Robert Zieler (Hannover).
Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern), Erik Durm (Borussia), Matthias Ginter (Borussia), Jonas Hector (Koeln), Benedikt Hoewedes (Schalke), Shkodran Mustafi (Valencia), Antonio Ruediger (Stuttgart), Sebastian Rudy (Hoffenheim).
Pomocnicy: Karim Bellarabi (Bayer), Lars Bender (Bayer), Mario Goetze (Bayern), Sami Khedira (Real), Christoph Kramer (Gladbach), Thomas Mueller (Bayern), Toni Kroos (Bayern), Lukas Podolski (Arsenal), Marco Reus (Borussia), Andre Schuerrle (Chelsea)
Napastnicy: Max Kruse (Gladbach), Kevin Volland (Hoffenheim).
Tutaj piłkarze powołani na mecz z Gibraltarem, po ogłoszeniu kadry powołanej na to spotkanie warto dodać, że ze składu wypadł Reus i Schurrle. Poza tym to skład podstawowy. Oczywiście różni się on od tego podczas turnieju w Brazylii. Kilku piłkarzy skończyło swoją reprezentacyjną karierę, ale nie o tym. Jeśli Polacy i Irlandczycy zdołali strzelić Gibraltarowi siedem goli to dlaczego Niemcy nie mają u siebie strzelić co najmniej 10 ? Ja uważam, że tutaj będzie bardzo wysoki win, spodziewałem się początkowo jakiegoś handi -11, -12, ale to jakie zobaczyłem w Maratonie mnie zadowoliło w pełni. Sądzę, że do samego spotkania w piątek ta linia się odrobinę zmieni i dlatego gram to dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Cypr - Andora
Typ: Andora +3EH @1.70 bwin [1/10]
⛔ Cypr ale moc ;x
Woow. Ok, Cypr faworytem, ale 1.10 wystawiać na nich? Nie nie nie, to nieporozumienie. Owszem, poziom reprezentacji mocno wzrósł wraz z sukcesami klubowymi cypryjskich zespołów, ale wciąż to nie jest taki zespół, który będzie gromił nawet taką słabą Andorę.
Grecja - Wyspy Owcze
Typ: BTS - NIE @1.49 betsson [4/10]
✅ ✅ Oszukałem przeznaczenie.
Idealne do dubla zabójcy, ale brakowało mi czegoś równorzędnego, by puścić mocniej. Może coś wykombinujecie, ja też się przyjrzę. Grecja słabo zaczęła eliminacje, ale nie na tyle, by dać sobie władować bramę od Wysp Owczych.
To najwyższy kurs na rynku. Nawet na betssonie, typ że goście nie strzelą jest mniejszy co jest nieporozumieniem. Skorygują to, ale korzystajmy.
Czechy - Islandia
Typ: X2 @2.15 bet365 [1.5/10]
⛔
Obie reprezentacje w formie. Islandia łatwo się ograć nie da. Fajnie współpracują wszyscy piłkarze. Jest chemia, fajny, zdolny team. Kurs znacznie zawyżony na gości co trzeba wykorzystać. Czechy też mocne, ale dużo lepiej radzą sobie z grą z kontry. Tutaj to Islandia zagra podobnie do tego co z Holandią, a tam byli konsekwentni do bólu i Holendrzy mimo wielkiej siły rażenia nic nie mogli stworzyć. 0 bramek straconych przez Islandię też robi wrażenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Niemcy - Gibraltar
Niemcy (-9) @ 1.97 Marathon

Krótko, bo nie warto się tutaj rozpisywać. Niemcy nie chcą za bardzo wspominać swoich październikowych meczy eliminacji. Bolesna porażka na Narodowym, bez zdobytej bramki, potem pechowy remis z Irlandią u siebie. Nikt nie spodziewał się tak słabej formy Mistrzów Świata w tych eliminacjach. Sami piłkarze mówią w wywiadach, że muszą sobie coś udowodnić. Oczywiście tutaj wygrają, to bez dwóch zdań, rywal amatorski, ale skupmy się na rozmiarach tego zwycięstwa.

Tutaj piłkarze powołani na mecz z Gibraltarem, po ogłoszeniu kadry powołanej na to spotkanie warto dodać, że ze składu wypadł Reus i Schurrle. Poza tym to skład podstawowy. Oczywiście różni się on od tego podczas turnieju w Brazylii. Kilku piłkarzy skończyło swoją reprezentacyjną karierę, ale nie o tym. Jeśli Polacy i Irlandczycy zdołali strzelić Gibraltarowi siedem goli to dlaczego Niemcy nie mają u siebie strzelić co najmniej 10 ? Ja uważam, że tutaj będzie bardzo wysoki win, spodziewałem się początkowo jakiegoś handi -11, -12, ale to jakie zobaczyłem w Maratonie mnie zadowoliło w pełni. Sądzę, że do samego spotkania w piątek ta linia się odrobinę zmieni i dlatego gram to dzisiaj.
Według mnie Niemcy mają troszkę inne ambicje niż dwucyfrowe gromienie elektryków i hydraulików. Raczej będą kombinacje ze składem.
 
M 0

mierek

Użytkownik
Niemcy - Gibraltar
ze wzgledu na brak opcji BTS albo win to nil: (na bet365)
Away team highest scoring half: Gibraltar tie 1,16
Time of 1st team goal: Gibraltar no goal before 1,14
Kurs oczywiscie szalu nie robi, ale jak na zdarzenie ktore ciezko sobie wyobrazic, naprawde solidny. Ciag dalszy przeceniania Gibraltaru przez bukmacherow.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,

Zagrałem oto taki kupon: bukmacher totomix✅✅✅✅
HISZPANIA-BIAŁORUŚ Hiszpania wygra do zera- Kurs 1,72 ✅ wyśmienity hiszpanie niby obniżyli loty ale co powiedzieć o białorusi? Gra tragiczna zmiana trenera nie sądzę żeby wpłynęła na mecz z hiszpanami

PORTUGALIA-ARMENIA BTS-NIE 1,47 ✅ osobiście obstawiam wynik 2:0 lub 3:0 po wygranej nad Danią na pewno będą bardziej skupieni i zmobilizowani aniżeli w meczu z albanią

SAN MARINO-ESTONIA. BTS-NIE. ✅ 1,37 estonia kiepski sredniak nic więcej stawiam wynik 0:1 lub 0:2

SZWAJCARIA-LITWA. BTS-NIE ✅ 1,48 szwajcarzy do tego u siebie powinni te dwie trzy bramki ogarnąć oczywiście z tyłu mając zero:)

HOLANDIA-ŁOTWA. BTS-NIE. ✅ 1,7 Holandia w obronie nie wygląda najlepiej ale lotysze to nie jest jakaś potęga piłkarska ponadto Holendrzy muszą wyjść skupieni bo już za dużo stracili punktów obstawiam 3:0 oranje

Ps.. Jutro jakaś kontra za grosze w stronę lotyszy że strzelą bramkę

Ps. Piękne kursy dał totomix i dał dobrze zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Wysztkie kursy z Ónibet
Niemcy - Gibraltar
Karim Bellarabi to score 1.35
Zawodnik z polotem na bramke, co mozna bylo zobaczyc w meczu z Polska. Dotychczas w lidze strzelil 4 bramki na 17 zdobytych przez Bayer. Niemcy urzadza sobie pewnie festiwal strzelecki, wiec i Bellarabi powinien cos trafic.
Czechy - Islandia
BTS 2.15
Obie kadry w dobrej formie. Bilans bramek na dotychczasowe 3 spotkania to 8:4 w przypadku reprezentacji Czech i 8:0 Islandczykow, wiec jak widac nie sa to druzyny zamykajace sie na swojej polowie. BTS mysle, ze spokojnie wejdzie.
Szkocja - Irlandia
BTS 2.12
Bilans bramkowy Szkotow to 4:4, Irlandczykow 10:2 (fakt, ze 7 walneli z Gibraltarem). Szkoci na swoich smieciach nie powinni miec porblemu ze strzeleniem, co do Irlandii to skoro walneli Niemcom na wyjezdzie to powinni trafic i w tym meczu. Jakbym mial obstawiac DW to gralbym 2:1. Spodziewam sie rowniez wielu kartek, bo futbol na wyspach jest dosc agresywny, a Irlandia rowniez ma jakies pokrewienstwo z nimi, ale to tak na marginesie. ????
Nie sa to jakies wyczerpujace analizy, ale mysle, ze troche podpowiedzialem. Pozdrawiam
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
pograć to mogli za granicą w interwetten eh -6 po 1.55 to była linia ????
oczywiście Niemcy rozjadą Gibraltar ale -9 to dla mnie za wysoko, jednak, że Gibraltar nie strzeli to wydaje się mega pewny typ i można grać mocno bo wydają się to 14% lokaty. aż nie umiem sobie wyobrazić co musiało by się stać by Niemcy z nimi bramkę stracili :eek:
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Thomas Mueller strzeli przynajmniej 2 gole 1.80 w Onibet, a było 2h temu po 2.00 lub 2.10 jakoś tak. 30 minuta i easy weszło

Wiadomo jak gra, Mueller, często strzela bramki z &quot;doopy&quot;, po prostu umie się znaleźć lub piłka go szuka, no wiadomo umiejętności też ma. Z takim przeciwnikiem jak Gibraltar sytuacje swoje będzie miał na pewno. Bellarabi coś mu pewnie dogra ze skrzydła itd itp., sam coś wypracuje. Generalnie z ofensywnych graczy dostępnych Muellera widzę jako gościa, który pokryje ten typ. To będzie trening strzelecki ????

EDIT: w BAH jest po 1.55 dla porównania ale oni mają niskie kursy, ja za długo myślałem i pograne tylko po 1.80

EDIT: dziś już było po 1.45 ze 2h temu.

EDIT 1: i o tym mówiłem, bramka fart, piłka mu spadła pod nogi i 1-0 , jeszcze 1 gol i zakład siedzi :d
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Czy nie uważacie, że kurs 7,00 na Irlandię Północną w meczu z Rumunią jest za wysoki.
W swoim &quot;?&quot; co do tego zdarzenia biorę pod uwagę tak trudne mecze jakie do tej pory rozegrali tj. z Węgrami na wyjeździe czy też z Grecją (mecz rozegrany również na obiekcie przeciwnika). Myślę, że Irlandia Północna na pewno będzie miała ciężko aby wygrać mecz z Rumunią ale już remis jest bardziej prawdopodobny... A kurs na zdarzenie X lub Irlandia Północna @ 2,40 Bet365 wygląda w tym przypadku naprawdę zastanawiająco...
Co myślicie??
 
furek 75

furek

Użytkownik
El. EURO 2016 godz: 18: 00
Gruzja - Polska
Polska (-0,75) @ 2,14 x 20
EW: 42,80 pln

Jutro o godzinie 18:00 nasi reprezentanci rozegrają kolejny, już czwarty mecz w ramach eliminacji do EURO 2016. Ich przeciwnikiem będą Gruzini. Rywal co najmniej niewygodny, pozbawiony gwiazd, jednak potrafiący twardo bronić. Mecz na pewno nie będzie łatwy, co nie zmienia faktu, że należy go po prostu wygrać.
Rywale nie mogą się już pochwalić, jak to było kiedyś, zawodnikami pokroju braci Arweładze, Kaładze, Kindładze czy choćby obecny/były już selekcjoner Kecbaja, który właśnie ogłosił, że niezależnie od wyniku odchodzi z funkcji trenera kadry.
Ale co nas obchodzą ich problemy, my jedziemy do Gruzji po trzy punkty, co odważnie deklaruje Adam Nawałka. I bardzo dobrze, bo co ma powiedzieć, że jedziemy nie przegrać??? Bez jaj ten mecz po prostu trzeba wygrać. Nie ważne jak, ważne są tylko trzy oczka. Jeśli tak się nie stanie, historyczne zwycięstwo nad Niemcami może nic nam nie dać, przypomnijmy, że Szkoci i Irlandczycy już rywalizowali z Gruzją i pomimo męczarni udało im się wyszarpać wygrane.
Porównując kardy obu zespołów inny wynik niż nasze zwycięstwo należy uznać za niespodziankę i takie też jest moje zdanie. Może podchodzę do tego zbyt emocjonalnie, ale w końcu jest realna szansa na zbudowanie mocnej drużyny. Nie zrozumcie mnie źle, nie myślę tutaj od razu o medalu, chodzi mi bardziej o drużynę której trzeba się obawiać, która może dać się we znaki każdemu. 2:0 z mistrzami świata to chyba dobry początek.
Zmierzam do tego, że takich rywali jak Gruzini nie powinniśmy się obawiać, a łupić z marszu.
Chyba się trochę zagalopowałem...... ale tak już mam jako wierny kibic polskiego futbolu :smile:.
Trzon zespołu wydaję się być wykrystalizowany: Szczęsny w bramce, Glik, Szukała i Piszczek w obronie, Krychowiak, Grosicki, Milik i Lewandowski. Bramka to chyba najlepiej obsadzona pozycja, w końcu wszyscy powołani golkiperzy grają regularnie w swoich klubach i to graja naprawdę dobrze. Newralgiczna (i to od lat) lewa obrona, na Wawrzyniaka, z całym szacunkiem, nie mogę się patrzeć, dobrą opcją wydaje się tutaj Jęrdzejczyk (mój pewniak), jest jeszcze Olkowski, który ostatnio świetnie prezentuje się w Bundeslidze. Na prawą obronę się nie wbije, ale już na lewą można próbować.
Krychowiak, czy ktoś przed sezonem mógł przewidzieć, że w takim tempie eksploduje jego talent, w Sewilli robi sobie dobrą reklamę. Jego partnerem w środku będzie Jodłowiec (mój typ) lub Mączyński, no chyba, że Nawałka znowu czymś zaskoczy. Na których skrzydłowych postawi trener. Pewniakiem wydaje się Grosicki a do pary Rybus albo Żyro, ten pierwszy jakoś nie przekonuje do końca w kadrze, z kolei Sobota średnio w tym sezonie sobie radzi a Błaszczu jeszcze nie jest gotowy na grę od początku spotkania, dlatego Żyro wydaje się dobrą opcją. W ataku Milik i Lewandowski, o ile trener zdecyduje się na dwójkę napadziorów. Mila zapewne wystąpi jako joker.
Uuffffff rozpisałem się z deczka.
Reasumując, wierzę w tą drużynę i liczę na zwycięstwo, być może nawet z handikapem.
DO BOJU BIOŁO- CZERWONI
https://www.youtube.com/watch?v=yUYSFoWGdFo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Myślę, że value na Irlandię Płn. jest zachęcający. Rumuni muszą podejść do tego meczu dobrze skoncentrowani, gdyż mecze na własnych śmieciach nie przekonują na postawienie czystej jedynki, zwłaszcza po kursie 1,57.
Wydaje mi się, że lepiej zagrać Irlandię z handi +2 po kursie 1,44, niż grać czysto na Rumunię.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Myślę, że Handi jakie podałeś jest naprawdę bezpiecznym zdarzeniem na ten mecz zwłaszcza, że mecze Rumunów nie kończyły się jakąś wielką różnicą bramek względem swoich rywali w momencie zwycięskiego meczu, a tych jak na lekarstwo...
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Węgry – Finlandia
Piłka nożna, Eliminacje ME, Grupa F, piątek 20:45
Typ: over 11,5 fauli Węgry
Kurs: 1,92
Bukmacher: Ónibet
Stawka: 9/10
Interesujące starcie w Grupie F. Oba zespoły po trzech potyczkach zaznały wszystkich możliwych rezultatów i zajmują 3 i 4 miejsce w tabeli. Węgrzy bardzo zawiedli w pierwszym meczu eliminacji przegrywając u siebie z Irlandią Północną 1:2 (popełnili tam 13 fauli). W kolejnym starciu zremisowali w Rumunii 1:1 (15 fauli). W ostatnim meczu na wyjeździe z Wyspami Owczymi strasznie się męczyli wygrywając tylko 1:0 (13 fauli). Finowie nie grają tak ostro notując takie cyfry fauli w kolejnych spotkaniach: z Wyspami Owczymi 3:1 (11 fauli), z Grecją 1:1 (9) oraz z Rumunią 0:2 (7). Faworytem tego pojedynku będą gospodarze, ale zapowiada się bardzo zacięty i wyrównany bój. Sędzią tego spotkania będzie Francuz Clement Turpin, z reguł jeden z bardziej underowych sędziów we Francji, jeśli chodzi o kartki. Jednak faule gwiżdże bardzo chętnie, jak choćby w ostatnim hicie Ligue One pomiędzy PSG i Marsylią, gdzie pokazał jedną żółtą i czerwoną kartkę, ale zagwizdał 27 przewinień. Węgrzy nie mają mocnej grupy (oprócz Finlandii, Rumunia, Grecja, Irlandia Północna i Wyspy Owcze), jednak jest ona bardzo wyrównana. Grając przed własną publicznością nie mogą tracić punktów i z pewnością zaangażowania w takim spotkaniu im nie zabraknie. Linia 12 fauli po niezłym kursie jest jak najbardziej do spróbowania.
Wynik: 12 Wielkie dzięki za czujność uszaj89
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Króciutko. Mario Gomez, Bastian Schweinsteiger, Mesut Özil, Mats Hummels,Kevin Großkreutz, Marcel Jensen, Marco Reus, André Schürrle, Julian Draxler i Marcel Schmelzer, oni w dzisiejszym spotkaniu z Gibraltarem wystąpią min. stąd ten typ z mojej strony. Wiadomo że to już nie jest ta sama drużyna co na MŚ i nie jest powiedziane, że jak na mistrzów świata przystało wygrają 15:0.
Niemcy vs Gibraltar
Typ : Gibraltar +9 ✅

Kurs : 2.20
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Portugalia - Armenia 1:0 ⛔⛔⛔
Typ: handicap 0:2 / Portugalia
Kurs: 2,45
buk: Bet-at-home
Analiza: Dziś w portugalskim Faro reprezentacja Portugalii podejmie ekipę Armenii. Sytuacja w grupie wygląda następująco: Portugalia 3 miejsce 3 pkt, bramki 1:1 (wygrana z Danią 1:0 i porażka z Albanią 0:1), Armenia 5 miejsce 1 pkt, bramki 2:3 (remis z Serbią 1:1, porażka z Danią 1:2). Portugalczycy po wygranej z Danią na wyjeździe są podbudowani i myślę, że od tamtego meczu zaczęli kroczyć małymi kroczkami do zajęcia 1wszego miejsca w swojej grupie. Potencjał ofensywny gospodarze mają, ma kto strzelać bramki z CR7 na czele, a do tego jest Nani, Quaresma, Danny, Moutinho. Wygrana dziś 2-3 bramkami to jest obowiązek dla tych piłkarzy. Z reprezentacji Armenii najbardziej znany jest Mikhtaryan, który robi różnicę w swoim zespole, ale sam Mikhtaryan meczu nie wygra ani nie zremisuje.
Portugalia u siebie na 5 ostatnich meczów to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka, bramki 12:4. Armenia na wyjazdach natomiast spisuje się słabo, bo zaznali 4 porażki i zwycięstwo (z ZEA), bramki 7-16.
Bramki są ważne w eliminacjach, więc jak najlepiej byłoby strzelić ich jak najwięcej, a że Portugalczycy potrafią więc myślę, że dziś ustrzelą ich trochę i mój TYP pokryją całkowicie. CR7 ma szansę dziś wyjść na samodzielnego lidera klasyfikacji strzelców w rozgrywkach kwalifikacyjnych do ME i w samych finałach ME. Ma na koncie 22 bramki, tyle samo ma już nie grający w reprezentacji duńczyk Jon Dahl Tomasson. A do bicia rekordu przeciwnik jak najlepszy. Nie sądzę, żeby zanotowali dziś wpadkę jak w meczu z Albanią. Mają nowego trenera, który ich poustawia i odpowiednio zmobilizuje.
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
Jestem cholernie rozczarowany skutecznością Portugalczyków :;/:
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Grecja vs Wyspy Owcze
Jeżeli ktoś przed eliminacjami powiedziałby , że Grecja po 3 meczach będzie miała na koncie 1pkt to bym się uśmiał. Ale takie są fakty. Grecy chcąc myśleć choćby o barażach MUSZĄ dzisiaj wygrać z takimi tuzami jak Wyspy Owcze. Oczywiście w czysty win nie będę wchodził po takim kursie 1,15, ale za to zagram to , że drużyna gospodarzy strzeli przynajmniej 3 bramki w óni wystawione po 2,0⛔ (kilka lat temu nie do pomyślenia taki kurs). Mam nadzieję, że w końcu Ranieri jakoś to ułoży i od tego meczu zaczną wygrywać. Nie napisałem nic o przypuszczalnym składzie, ponieważ w kilku źródłach inne nazwiska mi wyskakiwały.
Drugi mecz to nasi grupowi rywale, czyli
Niemcy vs Gibraltar
Faworyt oczywiście tylko jeden w postaci mistrzów świata. Pytanie które sobie wszyscy zadają w jakim stosunku wygrają 8,9,10 może 12 do 0?
Ja tu stawiam przedział bramek gospodarzy między 10-14 óni dało fajny kurs , bo 2,4 ⛔. Jak dla mnie wynik będzie dzisiaj dwucyfrowy. Niemcy się odgrażają , że dzisiaj postrzelają i nie ma powodu, żeby nie brać tego na poważnie. Niemcy zawsze bardzo dobrze grali w eliminacjach i bardzo szybko zapewniali sobie awans do wielkich imprez, mimo wszystko nadal zostają głównym faworytem do awansu z pierwszego miejsca. Dzisiejszy rywal został rozdziewiczony w eliminacjach przez Biało-Czerwonych i to od razu 7 bramkami, od Irlandii również tyle przyjęli, a od słabej Gruzji 3 oczywiście nic nie strzelając. Dzisiaj przyjmą kolejne ciosy.

Przewidywany skład:


Neuer - Rudy, J. Boateng, Höwedes, Durm - Khedira, T. Kroos - Bellarabi, M. Götze, Podolski - T. Müller według Kickera.
Składu gości nie wrzucam, bo sensu nie ma.
Gdybym miał się bawić w obstawienie dokładnego wyniku 12-0 dla mnie realne;)
e:
Fatalnie Niemiaszki zagrały , polecam zobaczyć jak jeden z Gibraltaru strzelił , pysk mi opadł jak było blisko historycznej bramki.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Udało mi się parę ciekawych typów wypatrzyć, podam dwa które jeszcze się nie pojawiły a są dużą dozą prawdopodobienstwa.
Zacznę od spotkania Turcja - Kazachstan. Wręcz nie rozumiem jak tak mocno można faworyzować Turków ktorzy do tej pory mają na koncie remis i dwie porażki. Kazachstan natomiast mnie osobiście zaskakuje, oczywiście nie mają wielu punktów bo tylko jeden ale nie dostają batów od swoich przeciwników. Oglądałem ostatni mecz Turcji z Brazylią i ich obrona wygląda katastrofalnie.
Turcja - Kazachstan 2 drużyna strzeli gola TAK @2,45 Fortuna✅
Drugim meczem jaki wziąłem pod lupe jest spotkanie Czechy - Islandia. Bardzo emocjonujące spotkanie, obie drużyny zachwycają mnie osobiście swoją grą. Szczególnie niesamowicie radzą sobie Islandczycy, którzy jeszcze nie stracili w tych eliminacjach bramki.
Czechy - Islandia 2 drużyna strzeli gola TAK @1,71 Fortuna✅
Czechy - Islandia over 2,5 gola @2,16 Fortuna✅
Powodzenia;)
Cieszę się że mogłem pomóc swoimi typami:grin:
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Węgry - Finlandia

BTS @2

Wysoki kurs wedlug mnie i bardzo spore szanse na powodzenie. Wegrzy jak i Finowie maja tyle samo punktow, walki na pewno nie zabraknie w tym meczu, doskonala okazja na odjechanie punktowo Grekom ktorzy bardzo slabo zaczeli te eliminacje. Obie ekipy beda chciala dzis zdobyc 3 oczka i zrownac sie punktowo z Rumunami ktorzy graja z liderem( Irlandia Polnocna) tu spore zaskoczenie. Chodzi mi po glowie ze padnie bramkowy remis 1-1. Typ polecam bo mysle ze po takim kursie to promacja dla nas :cool:
 
Do góry Bottom