>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 12-14.06.2015

grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Zależy, co chcesz grać w tym meczu, bo jeśli zwycięstwo Grecji, to dla mnie to za duże ryzyko patrząc na marny kurs rzędu 1.40. Grecja nie wygrała żadnego z pięciu meczy, są na dnie. Chyba, że chodziło Ci o brak BTS-u to z tym typem się zgadzam bardziej, bo raczej tak &quot;genialnie&quot; grające drużyny nie powinny obie strzelić bramki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zależy, co chcesz grać w tym meczu, bo jeśli zwycięstwo Grecji, to dla mnie to za duże ryzyko patrząc na marny kurs rzędu 1.40. Grecja nie wygrała żadnego z pięciu meczy, są na dnie. Chyba, że chodziło Ci o brak BTS-u to z tym typem się zgadzam bardziej, bo raczej tak &quot;genialnie&quot; grające drużyny nie powinny obie strzelić bramki.
Miałem na myśli czystą 2 - za forumowiczami np. ofensywnie. Ten brak BTS też może być ok, ale jeśli znowu miała by być ustawka o ile oczywiście i była poprzednio to i wynik 2:5 nie byłby zdziwieniem. Więc moje pytanie nie dotyczy aspektów sportowych bo i czysta 2 jak i brak BTS było by do grania; tylko pozasportowych - fixowych ???? Grecja jak by nie grała i w jakim by nie była dołku to zespół - uczestnik MŚ składający się z zawodowych graczy czołowych lig Europy, a grają z półamatorami więc w zasadzie nie ma o czym gadać. Nie pamiętam w jakich okolicznościach dokładnie było to poprzednie 0:1 z Owcami, ale Grecja chyba ostro napierała i trafiła na jakąś kontrę (tak piszę z pamięci). Ja osobiście zagrałem AKU Grecja+Hiszpania+Niemcy+Ukraina⛔ oraz Grecja+Hiszpania+Niemcy+Holandia⛔ (edit// Grecja out - jak i cały kraj tak i reprezentacja - banda leniwych cwaniaków z postawą roszczeniową, chcieli sobie dorobić i tyle)
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Widziałem ostatni mecz Grecji z Owcami i ciężko w to uwierzyć ale to Wyspy Owcze przeważały w tamtym meczu. Uważam, że najlepszy na ten mecz byłby typ NO BTS.
 
A 2

adonisgr

Użytkownik
Grecja powinna wejść spokojnie. Ostatni mecz Greków z Wegrami to dobra gra ze strony greków, grali ładna piłke miłą dla oka ( az trudno w uwierzyć) mam nadzieje ze zmiana trenera pomoże i wskoczą na właściwy tor i beda wstanie zagrać przynajmniej w barażach
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się mecz na maleńkiej wysepce - Malcie. Gospodarze na pewno postawią dzielny opór swoim rywalom, pomimo faktu, że ich udział w tych eliminacjach jest bardzo symboliczny. Od czasu do czasu potrafią klepnąć gorszego przeciętniaka, a gdy ktoś ich zlekceważy - potrafią srogo ukąsić. Przekonała się o tym właśnie Bułgaria, remisując na własnym terenie 1:1.
Jutrzejszy mecz może być jak pojedynek Godzilli i King Ghidorah. Będą zwroty akcji, walka, pot i łzy. Moi koledzy z konkurencyjnych firm już zapowiedzieli, że będą głośno dopingować zespół gospodarzy. Będą okrzyki, przekąski, balony i trąbki. Naprawdę będzie to spore wydarzenie i każdy żyje tym dniem. Sklepy zostaną zamknięte znacznie wcześniej, ostatnie wizyty u fryzjera zostały zapowiedziane na godzinę 11 przed południem.
Malta z pewnością przyjmie taktykę przyczajonego świstaka wystającego z nory. Bułgarzy tym razem jednak nie będą chcieli ich lekceważyć, więc odpowiednio zabezpieczą się na wypadek kontr. Maltańczycy potrafią zdobywać gole z każdej pozycji. Z Litwa padł piękny gol zza pola karnego. Podobny miał miejsce kilka lat wcześniej w meczu z Czechami, również w kwalifikacjach do Euro.
Na tym terenie mało kto potrafi zdominować gospodarzy. Włosi ledwo wygrali 1:0, ale mieli stosunkowo mało celnych strzałów w światło bramki. Znając ambicję gospodarzy, wiem że zdobędą bramkę, ale Bułgarzy drugi raz nie dadzą sobie zabrać punktów. Emocje będą do samego końca. W 3 ostatnich meczach obu drużyn na tym stadionie padał BTS.
GO GO MALTA!
Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki | Bułgaria/TAK 4,00 Expekt
DW 1:2 8,25 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Malta-Bulgaria 12.06.2015 godz. 20.45 (6.6-3.9-1.58)
Ja mam duże wątpliwości, co do Bułgarów dzisiaj. I nie wiem czy ta nieobliczalna Malta sprawi dzisiaj niespodziankę.

Skład Bułgarów na mecz z Maltą:
1. Nikolay Mihaylov (Mersin, Tur)
2. Stanislav Manolev (FC Kuban Krasnodar, Rus)
3. Ivan Bandalovski (FC Partizan, Srb)
4. Nikolay Bodurov (FC Fulham, Eng)
5. Petar Zanev (FC Amkar Perm, Rus)
6. Georgi Milanov (CSKA Moskow, Rus)
7. Ivaylo Chochev (Palermo, It)
8. Alexandar Tonev (Celtic, Sco)
9. Ivelin Popov (FC Kuban Krasnodar, Rus)
10. Ilyan Mizanski (Karlsruher SC, Ger)
11. Dimitar Rangelov (Konyasport, Tur)

Wiem, że to mało prawdopodobne, ale Malta zremisowała w Bułgarii 1:1 A ostatnio podbudowała morale drużyny wygrywając z Litwą… A więc, co myślicie o tym meczu?
No i jeszcze ten kurs 1,58. Najgorsze kursy to kursy w granicach 1,60, niby pewniak a kończą się mecze remisem... Cholera go wie ...
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Kazachstan - Turcja 2 1.462 Pinnacle ✅
Dzisiaj według mnie nie ma co się wysilać i wymyślać typów na siłę tylko trzeba grać przede wszystkim to gdzie mobilizacja i chęć wygranej spotkania będzie najsilniejsza, a takowa będzie z pewnością w drużynie Turcji, która dzisiaj KONIECZNIE musi wygrać. Oczywiście to jest sport, to jest piłka ale jeśli reprezentacja Turcji myśli na poważnie o wystąpieniu chociażby w barażu Euro 2016 to musi dzisiaj zapunktować za 3 punkty z outsiderem grupy z Kazachstanu.
Kazachstan oczywiście jest ciut groźniejszy u siebie niż na wyjeździe ale nie sądzę, że trzeba przesadzać na temat ich gry na swoim stadionie. Dzisiaj w Astanie nie będzie gorąco, a prawie na pewno spadnie deszcz także piłka po płycie powinna poruszać się szybciej i dostawać poślizgu - to wszystko według mnie atut w stronę Turków, którzy umiejętności piłkarskie mają o niebo lepsze niż ich rywale. W kadrze Kazachstanu trudno szukać jakichkolwiek znanych nazwisk, listę te tworzą gracze ligi z Kazachstanu oraz jeden zawodnik z Grasshoppers.
Jeśli chodzi o Turków to tak jak mówiłem dla nich zdecydowanie mecz o wszystko. W kadrze zdecydowana przewaga zawodników Fenerbahce, Galatasarayu i Besiktasu z dodatkiem swojego lidera Ardy Turana z Atletico Madryt. Dwie przyszłe kolejki są dla Turków konieczne do wygrania żeby podreperować swój bilans - jest to Kazachstan na wyjeździe, a następnie Łotwa u siebie. Następnie czekają ich bardzo ważne mecze z Holandią, Czechami, Islandią gdzie o punkty będzie trzeba po prostu ostro walczyć ale żeby myśleć i walczyć o te punkty trzeba spełnić warunek KONIECZNY i wygrać dzisiejszy mecz z Kazachstanem.
Łotwa - Holandia 2 1.20 Bet365 ✅
Nie róbmy jaj z pogrzebu - kurs niby śmieszny ale według mnie po prostu trzeba grać. Holandia znajduje się w beznadziejnej sytuacji jeśli chodzi o bezpośredni awans do finałów Euro 2016 ale wszystko jest jeszcze do nadrobienia.
Reprezentacja Łotwy to piłkarze słabej jakości których &quot;podziwiać&quot; możemy w ligach krajów takich jak : Polska, Łotwa, Białoruś, Czechy itp. Powiedzmy sobie szczerze - jak w ogole można porównywać piłkarzy Łotwy takich jak Daniel Rakels (napastnik Cracovii) do zawodników Pomarańczowych? Wydaje mi się, że w takiej chwili najlepiej niech zabrzmią liczby piłkarzy łotewskich w tych kwalifikacjach - 2 gole strzelone, 11 straconych, dramat.
Holandia u siebie pocisnęła Łotwie 6 sztuk i myślę, że tutaj na przynajmniej dwóch się musi skończyć ale mimo wszystko z racji tego, że Łotwa będzie murować wolę wziąć czysty win.
Kadra Holandii mocna z takimi zawodnikami jak : Memphis Depay, Robin van Persie, Bas Dost, Jan-Klaas Hunteelar, Wesley Snejider, Daley Blind, Gregory van der Wiel itd.
Słowem podsumowania mamy mecz na którym Holandii z pewnością zależy, bo muszą gonić, a dodatkowo jest to spotkanie Dawida z Goliatem. Dla mnie może być tylko jedno rozwiązanie i będzie to wygrana zespołu Pomarańczowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Latvia - NETHERLANDS @ 1.20 WH✅
Holendrzy napewno są przynajmniej o dwie klasy lepszym zespołem nizeli Łotysze , ten mecz powinien byc czysta formalnością , punkty są potrzebne bo strata do Czech i Islandi jest duża , ale tak jest jak się przegrywa bezposrednie mecze z rywalami . W tych eliminacjach na jesien pomaranczowi wpakowali 6 goli .

NORWAY - Azerbaijan @ 1.33 WH⛔
Norwegowie beda sie bili o 3 lokate z Bułgarami z którymi juz wygrali w tych eliminacjach , pokonanie Azerów podniesie morale i zabezpieczy lekko przewage nad Bułgarią , która zagra z Maltą , niby powinna wygrać i zapewne tak bedzie ale tego meczu nie ruszałem w tych eliminacjach.

POLAND - Georgia @ 1.30 WH ✅
Tutaj jest wszystko jasne , Gruzini nie powinni nam zagrozić , a niewatpliwie zwyciestwo oddali nas od histeri , które juz mielismy w poprzednich eliminacjach , dodatkowo utrzymują pierwsza pozycje z punktem przewagi nad Niemcami , natomiast mecz Irlandia - Szkocja napewno bedzie ciekawy dla tabeli bo po cichu licze na szkotów.

UKRAINE - Luxembourg @ 1.10 WH✅
Bez histori mecz na podbicie @.

Belarus - SPAIN @ 1.30 WH✅
W tych eliminacjach w hiszpani pewne zwyciestwo 3:0 , obie reprezentacje grali ze sobą jeszcze dwu - krotnie , gdzie na Białorusi wygrali hiszpanie 4:0 a w rewanzu ponownie byli lepsi wygrywajac 2:1 , gdzie bramke stracili po naprawde fatalnym błedzie bodajze stopera repr. hiszpani . Trzeba gonic dodatkowo lidera , którym niespodziewanie jest Słowacja .

Lithuania - SWITZERLAND @ 1.40 WH ✅
Wazny mecz dla Szwajcarów , którzy po wygranej wskoczą na druga lokate bo Anglia meczu ze słowenia nie powinna przegrać bo idą jak burza w tych el. Smaczkiem jest H2H gdzie grały ze sobą dwu-krotnie i Szwajcarzy wpakowali im w tych 2 meczach 13 bramek nie tracąc zadnej .

@ 4.15 WH ⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Lotwa vs Holandia / Holandia strzeli over 1,5 gola w I polowie STS @ 2,7
Alez sie naszukalem tego typu ???? . Mecz dla Holendrow bardzo wazny i 3 pkt musza byc. Nie wierze w to by Holendrzy wyszli i zwlekali ze strzelaniem. Mysle, ze zaatakuja od samego poczatku. Tak w ogole to Holendrzy jesli mysla jeszcze o awansie do ME nie moga sobie pozwolic na utrate punktow wiec mecze takie jak ten musza po prostu wygrywac. Fakt, faktem mecz wyjazdowy nie bedzie latwy, ale i umiejetnosci i doswiadczenie po stronie Holendrow. Dodatkowo dochodzi motywacja i mysle, ze ochota poprawy po ostatnim nieudanym meczu z USA przegranym w bardzo slabym stylu przed wlasna publicznoscia. Mysle, ze dzisiaj goscie przyjada mocno zmobilizowani i juz w pierwszej polowie beda chcieli rozstrzygnac losy tego meczu. W Big Bet World ten sam zaklad stoi @ 2,9
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Tak jak już wspomniałem wyżej dzisiaj pograłem takie AKO (analizę tych spotkań macie wyżej) :
Kazachstan - TURCJA @ 1,44
Andora - Cypr NO BTS @ 1,58
Kurs : 2,28 buk : Winamsters

Myślę, że są to dwa dosyć pewne typy po w miarę niezłych kursach. Oczywiście jak ktoś chce to może sobie dorzucić zwycięstwo Holandii, ale moim zdaniem kurs na ich zwycięstwo jest nie warty gry. Ewentualnie można się jeszcze zastanowić nad meczem Norwegii z Azerbejdżanem i zwycięstwo zespołu ze Skandynawii oraz nad spotkaniem Malty z Bułgarią i zwycięstwem gości, ale w obu tych spotkaniach kursy nie warte ryzyka. Myślę, że nie ma co kombinować i na siłę podbijać kursu, który i tak jest w miarę dobry jak na dwa tak pewne typy.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Jeszcze jeden dubel,który mi wpadł w oko.

Turcja + Estonia czyste konto @ 1,87 Bet365 ✅

O Turkach zostało już sporo napisane.Bardzo ważny mecz dla nich.Kazachstan to nie jest przyjemny teren ale czołowa trójka z tej grupy nie miała problemów z Kazachami na ich terenie.Turcy słabo zaczęli eliminacje,teraz widać,że wrócili na właściwe tory.Byli blisko sprawienia niespodzianki i ogrania Holendrów.Dobrze zaprezentowali się ostatnio w meczu towarzyskim z Bułgarami ogrywając ich 4:0 więc wygląda to pozytywnie przed tym meczem.U siebie wygrali z Kazachami 3:1 i myślę,że na wyjeździe powinni sobie poradzić.
Jeśli chodzi o San Marino to każdy wie co i jak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Kilka osób wyżej przedstawiło sytuację Holandii - muszą wygrać, a najlepiej wysoko by sobie podnieśli morale. Pewnie wyjdą ofensywnie dlatego stawiam na:
Gol Depaya - 2.60 ⛔
Gol Wijnaldum - 3.75 ✅
Gol Blinda - 5.50 ⛔


Zakładam że każdy z tej trójki powinien wyjść w pierwszej jedenastce, chociaż znając Hiddinka i jego ostatnie &quot;wyczyny&quot; nie zdziwię się jak żaden z nich nie zagra :grin:
Jednak dlaczego gram na ich gole - przede wszystkim Depay to przyszły zastępca Robbena, więc chłop musi powoli brać na siebie odpowiedzialność. Świetny sezon + transfer do Manchesteru. Będzie mógł się pokazać, pewnie będzie dzisiaj wiele razy ogrywał rywali i strzelał.
Wijnaldum też świetny sezon w PSV, nastrzelał dużo bramek, ma umiejętność znajdywania się tam gdzie akurat spada piłka i może uderzać z daleka, często trafiając. Holandia odda duużo strzałów w tym meczu i mam nadzieję że właśnie W. coś strzeli.
Co do Blinda to już pokazywał że umie strzelać gole, grając na różnych pozycjach, czy to na stoperze, lewym obrońcy czy defensywnym. Dodatkowo często wykonuje wolne.

Holandia pewnie będzie obijała raz za ram bramkę Łotyszy więc liczę na dużo bramek Holendrów - może 4/5. W pierwszym meczu tych drużyn strzeliła 6.
Powodzenia :cool:

E: Ciężko to wyglądało, ech. Nie wiem co ten Hiddink zrobił z Holandią.. :]
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Walijczycy grają 5 obrońcami i na Belgie postawią mur, także w handicapy bym sie nie bawił. Łotysze ostatnio urwali punkty Czechom, więc granie Holandii po takim niskim kursie to też słaby deal. Ukraina powinna Luksemburgowi 3-4 bramki spokojnie wpakować, Hiszpanie nie będą miec problemow z Białorusinami. Dokładam też Szwajcarów, ktorych pierwszy mecz z Litwą oglądałem - miazdzaca przewaga Helwetów, tylko doskonała postawa bramkarza Litwinow sprawiła, że przegrali tylko 4:0. Na dodatek litwini ostatnio z wegrami dostali 4, Malta ograła ich 2:0, także moim zdaniem pewniak.
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
CHORWACJA - WŁOCHY
Powyzej 1.5 gola @1.53
✅
Ja mam to pograne. Dziwie sie czemu jescze nikt tutaj o tym nie wspomnial. Kurs na ten over wydaje mi sie bardzo duzy. Na jesieni mecz zakonczony remisem 1:1 mimo przewagi Chorwatow. Obie ekipy maja bardzo dobre zestawienie graczy wiec ma kto strzelac. Jesli jednak mialbym wybierac to szedlbym tutaj w kierunku wlasnie gospodarzy.

ŁOTWA - HOLANDIA
Powyzej 2.5 gola @1.65
⛔
Hiddink wyciagnal wnioski i w towarzyskim meczu z USA wystawiajac paru rezerwowych graczy dzis wystawia bodajze swoja najmocniejsza 11tke (no z wyjatkiem Robbena). Jak pamietamy na jesieni Oranje rozgromili łotyszy 6:0. ICh obecna sytuacja w grupie jest ciezka tak wiec 3pkt dzisiaj to podstawa aby gonic Islandie oraz Czechy. Jesli Holendrzy zaczna od poczatku skoncentrowani powinni calkowicie zdominowac gre i powinna isc akcja za akcja. Gram ten over ktory mysle powinien na luzie wejsc przy takich graczach w ataku jak Depay Van Persie Huntelaar.
Dla lepszego ogladania polecam tez zagrac powyzej 6.5 roznych Holandii @1.80 ✅

WALIA - BELGIA
Belgia powyzej 1.5 gola @2.10 ⛔
Tutaj krotko. Belgia na przestrzeni ostatniego czasu mozna powiedziec stala sie &quot;potega&quot;. Sklad maja rewelacyjny. Na jesieni bezbramkowy remis. Ogladalem ostatni mecz Belgow z Francja. Potrafili wykorzystac swoje okazje i to wystarczylo by strzelic az 4gole Francuzom.
Dzis jesli zagraja podobnie to dwie bramki spokojnie sa w stanie zdobyc.
PORAZKA Z BELGIA !!! POWIEDZIALEM SOBIE - JUZ NIGDY GRANIE COKOLWIEK W KIERUNKU BELGII !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lars19 272

lars19

Użytkownik
Właściwie powtórka tego, co ktoś wcześniej napisał
Niemcy no bts @ 1,18 ✅
grecja no bts @ 1,44 ⛔
estonia no bts @ 1,35 ✅
ukraina no bts @ 1,50 ✅
na podbitkę hiszpania 2x ✅
@ 3,44 stawka umiarkowana blisko
Trzy pogrubione kursik 1,68 mocniej ✅✅✅ główne danie
Ktoś już wcześniej pisał o tych typach, co dodać więcej?
Outsiderzy z Gibraltaru i San Marino musieli by strzelić po bramce, co pokazują kursy wydaje się być mało prawdpodobne. Jedynie ta Estonia mogłaby zaliczyć kompromitację( coś ala Czechy z Łotwą u siebie, czyli zostawienie 1 zawodnika na własnej połowie i danie sobie strzelić bramkę, jak zupełnym amatorom, nie obrażając tych drugich) ale prawda jest taka, że to nie przypadek, że San Marino od wielu meczy nie potrafi strzelić bramki, tak powinno być również teraz.
A Hiszpania na podbitkę bo widzę, tutaj dwa możliwe rezultaty, a to drugie czylizwycięstwo się wysoce prawdopodobne. Białorusini wygrywają z Hiszpanami? Nie chce mi się w to wierzyć. Hiszpania pewnie w swoim stylu, będzie kreować wiele sytuacji i przede wszystkim utrzymywać się przy piłce, nie dając za wiele pograć przeciwnikowi. Różnica w umiejętnościach na poszczególnych pozycjach znaczna.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Białoruś - Hiszpania 2 1.32 Pinnacle

Tutaj nie zamierzam się dłużej rozwodzić, ponieważ obie drużyny dzieli różnica klas. Dla Hiszpanów ten mecz jest bardzo ważny, ponieważ w przypadku utraty punktów bardzo niebezpiecznie zbliża się do nich Ukraina (którą opiszę niżej). Hiszpania powołała bardzo mocny team z wieloma gwiazdami europejskiej piłki. Nie widzę tutaj żadnej możliwości na wygranie Białorusinów, którzy zwyczajnie piłkarsko nie powinni być stawiani w jednym szeregu z zespołem La Roja.


Ukraina - Luksemburg 1 1.13 Bet-at-home

Luksemburg to kopciuszek, który w tych eliminacjach zbiera cięgi od wszystkich liczących się drużyn. Wystarczy przytoczyć bilans 3:16 żeby zobaczyć jak miewają się sprawy w zespole Luksemburga. Dla Ukrainy ważne spotkanie w kontekście zwiększenia liczby punktów na 3 miejscu i ewentualnego podgonienia Słowacji i Hiszpanii w przypadku ich nie powodzenia. Takie mecze jak mecz z Luksemburgiem są must winem dla ekip pokroju Ukrainy, która posiada naprawdę fajnych piłkarzy, którzy jeszcze nie dawno z Konoplyanką na czele biegali w finale Ligi Europejskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misiu 193

misiu

Użytkownik
Gibraltar vs Niemcy
Faworyt jest oczywisty, więc tu rozwodzić nad typem 1x2 nie ma się co rozwodzić. Jak już pisałem w dziale meczów towarzyskich większość reprezentantów Niemiec jest na urlopach, więc zagrają zmiennicy, którzy ostatnio polegli w meczu z Australią (1:2). W tym meczu nie przewiduje jakieś masakry bramkowej. Niemcy bez klasycznego napastnika.
Przewidywalny skład: Weidenfeller - Rudy, Mustafi, J. Boateng, Hector - B. Schweinsteiger, Khedira - Bellarabi, Özil, Schürrle - M. Götze .
O Gibraltarze ciężko coś pozytywnego napisać, ostatnio strzelili bramkę Szkocji i ich gra wygląda całkiem nieźle :razz:
Typy na mecz:
under 5,5 2,75⛔
under 6,5 1,89⛔
under 3,5 I połowa 1,47✅
Gibraltar +6 2,10⛔
obie strzelą? Nie 1,15✅
Schweinsteiger nie strzeli 1,72✅
zachciało im się strzelać w drugiej połowie :/
Niemcy są pod formą, po sukcesie w MŚ drużyna jest w przebudowie po odejściu kilku zawodników. Dla graczy Gibraltaru ten mecz będzie wielkim wydarzeniem motywacji na pewno nie zabraknie dopóki będą mieli siły nie powinni stracić zbyt wielu bramek( dlatego typ under w I połowie). W pierwszym meczu raz zagrozili bramce Neura (ale co to był za strzał ???? ),
Schweinsteiger nie jest wybitnie bramkostrzelny w tym sezonie 5 bramek, stawiam bo kurs dla mnie całkiem przyjemny i raczej inni będą odpowiedzialni za strzelanie bramek choćby przy stałych fragmentach.
Armenia vs Portugalia
W pierwszym meczu Portugalczycy u siebie męczyli się niemiłosiernie , ale w końcówce wcisnęli na 1-0 i tak się skończyło. W dzisiejszym meczu myślę, że scenariusz będzie podobny o ile szybko nie padnie bramka. Wiadomo na kim się opiera gra reprezentacji. Armenia trudny teren, ale jestem w stanie zaufać i postawić czystą 2 po całkiem niezłym kursie 1,45✅ do tego dorzucam under 2,5 1,75⛔ dla mnie jak najbardziej do gry. Do tego można grać na bramkę Ronaldo 1,78✅ (do Schweinsteigera idealny dubel) .

Hiszpania spokojnie powinna sobie poradzić na wyjeździe ze słabą Białorusią ( 4 pkt w 5 meczach). Trener Hiszpanów zrobił przegląd wojsk w meczu z Kostaryką wygranym 2-1. Z Białorusią już żadnych kombinacji na pewno nie będzie i od początku zagrają tacy gracze jak Busquets , Iniesta, Silva czy Morata. Hiszpania jak Kliczko w boksie czyli pełna kontrola gry i &quot;nie dać się trafić&quot;.
Typy:
Hiszpania 1,27
Gospodarze strzelą? Nie 2
Morata gol niestety nie ma w óni, ale polecam zagrać jak ktoś ma okazję bo gość jest w wielkiej formie.
Hiszpania handi 1:0 1,84
Jeszcze nie tak dawno kurs 1,4 na Greków z Wyspami Owczymi brałbym z pocałowaniem ręki, ale wiadomo co się stało z tą reprezentacją równia pochyła. Ja w tym meczu nic nie ruszam, chyba że jakieś undery.
Może popołudniu coś dopiszę.
 
K 8

kandy

Użytkownik
IRLANDIA - SZKOCJA
powyżej 4,5 kartki 1,66 bet365
Mecz dwóch zespołów preferujących agresywny wyspiarski futbol, będzie dużo walki i fauli, nikt nogi nie powinien odstawiać. Irlandia będzię walczyć o 3 punkty, bo czołówka może uciec a Szkoci też nie odpuszczą.
W pierwszym meczu w Szkocji kartek nie zabrakło - 6 źółtek no i sędzią, który moim zdaniem jak najbardziej pasuje w tym typie - włoch Nicola Rizzoli ze średnią z ligi włoskiej 5,3 kartki a w meczach kwalifikacji do euro narazie gwizdał w 2 meczach i pokazał 9 kartek = 4,5 kartki
 
Do góry Bottom