>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do ME 2016: 13-14.10.2014

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gibraltar - Gruzja
Obie strzelą? NIE 1,53 Oddsring

Prezent, dosłownie prezent od bukmachera.
nie chcę komentować typu, ale to nie jest żaden prezent od bukmachera, ponieważ wszyscy mają takie kursy na ten typ.

piszę, o tym by ktoś nie został wprowadzony w błąd.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Gibraltar-Gruzja TYP -1,5 Gruzja kurs 1,48 6/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Dla mnie dobry bet i satysfakcjonujący kurs do jakiejś taśmy. Nie szalałbym z tym wysokim wynikiem dla Gruzji. Dla mnie to mega przeciętniak który regularnie dostaje oklep od europejskich średniaków (nie wspominając już o mocniejszych państwach):
11.10.14 EUR Szkocja Gruzja 1 : 0
07.09.14 EUR Gruzja Irlandia 1 : 2
15.10.13 MIS Hiszpania Gruzja 2 : 0
10.09.13 MIS Gruzja Finlandia 0 : 1
06.09.13 MIS Gruzja Francja 0 : 0
05.06.13 MEC Dania Gruzja 2 : 1
02.06.13 MEC Irlandia Gruzja 4 : 0
22.03.13 MIS Francja Gruzja 3 : 1
Ze słabszymi ekipami na wyjeździe Gruzja to już w ogóle kwas, co prawda ostatnio nie grali z jakimiś słabymi drużynami ale znalazłem to:
14.08.13 MEC Kazachstan Gruzja 1 : 0
15.08.12 MEC Luksemburg Gruzja 1 : 2
06.09.11 EUR Malta Gruzja 1 : 1
Reasumując Gruzja wygra ten mecz minimum dwoma golami ale jestem ostrożny w obstawianiu wyższego handicapu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
O czym wy mówicie przecież 2,00 było ją wczoraj po 1,80 grałem no bts po 1,50 nie warto żeby nie było jak z Andora wczoraj.
o czym ty piszesz?

ja pisałem o stanie, który był wtedy gdy został dodany jego post, rozumiesz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 30

mar123

Użytkownik
EURO 2016 – kwalifikacje, wtorek, 14 października, godz. 20:45
DaniaPortugalia, Typ: Obydwie drużyny strzelą, kurs 1.83 bet365

Niezależnie od rangi spotkania pojedynki Duńczyków z Portugalczykami do jednostronnych raczej nie należą. Wtorkowy nie będzie wyjątkiem.
Ostatni mecz między tymi zespołami, w którym bramkę strzeliła tylko jedna ze stron, przydarzył się w 1976 roku. 1:0 wygrali wtedy Portugalczycy i od tamtego czasu już zawsze dochodziło w tej rywalizacji do wymiany ciosów. Dokładnie rzecz ujmując, było tak w dziewięciu kolejnych starciach, w których padło łącznie aż 36 goli.
Zostawmy jednak statystyki i przejdźmy do aktualnej sytuacji obu drużyn. Portugalczycy będą chcieli podnieść się po niezłej kompromitacji, jaką zaliczyli, przegrywając u siebie z Albanią (0:1). Będą też liczyć na zbawienny wpływ nowego trenera, gdyż schedę po Paulo Bento przejął już Fernando Santos. Ten sam, który niespodziewanie z reprezentacją Grecji wyszedł z grupy na brazylijskim mundialu.
Nowy szkoleniowiec od razu napotyka pewien problem. Na uraz narzekał bowiem Cristiano Ronaldo, którego zabrakło także przy okazji potyczki z Albanią. W mediach pojawiły się informacje, że gwiazda Realu Madryt zagra we wtorek z Danią, ale może nie być w optymalnej dyspozycji.
Wobec, delikatnie mówiąc, nie najlepszej sytuacji rywali bez szans nie pozostają zatem Duńczycy. Gospodarze, którzy również nie zdołali wyciągnąć kompletu punktów w starciu z Albanią (1:1), rozegrali jeden mecz więcej (2:1 u siebie z Armenią) i ulokowali się na drugim miejscu w grupie.
Na własnym podwórku bramki strzelali w 13 z 15 ostatnich spotkań. Biorąc pod uwagę kondycję przeciwnika, który rzadko kiedy na wyjeździe zachowuje czyste konto, ale też potencjał ofensywny samego CR7, liczymy, że każda ze stron zaliczy przynajmniej po jednym trafieniu.
Typ: Obydwie drużyny strzelą, kurs 1.83 bet365
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska- Szkocja
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: betclick
Analiza:

Szkoci są znani z brutalnej gry. W tym meczu na pewno żaden z nich nie będzie odstawiał nogi. Dodatkowo Szkoci są dobrymi piłkarzami w defensywie, twardo i nieustepliwie walczą o każdy centymetr boiska. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu nie będzie gradu bramek, będzie dużo walki w środkowej części boiska a Szkoci głównie będą stwarzać sobie okazje po stałych fragmentach gry. Polacy mają Szczęsnego który doskonale się prezentuje w reprezentacyjnej bramce i dobrze grającego Glika, który czyścił wiekszość piłek w meczu z Niemcami. Myślę że w tym meczu wydarzyć sie może wszystko- możemy wygrac My, moga wygrać Szkoci ale gradu bramek nie będzie!
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Serbia - Albania @ 1.61
Serbia (AH -1) @ 2.15
Serbia over 1.5 @ 2.00
Bet365
Ostatnie trzy turnieje mistrzostw Europy począwszy od tych rozgrywanych na portugalskich boiskach w 2004 roku odbywały się bez udziału reprezentacji Serbii (choć wtedy jeszcze Serbii i Czarnogóry) więc można powiedzieć, że oficjalnie ten kraj nie zadebiutował na tej imprezie.
W EME 2008 zajęli 3. miejsce za Polską i Portugalią (na 8 drużyn), EME 2012 zajęli również 3. miejsce (na 6 drużyn).
W obecnych eliminacjach po zmianach, 3. miejsce może dać szansę na udział w Mistrzostwach Europy a obok Danii i Portugalii to właśnie Serbowie typowani są do walki o awans do tych rozgrywek, tym bardziej, że grupa w jakiej się znaleźli liczy tylko 5 zespołów.
Jednakże to co z jednej strony wydaje się być ułatwieniem, z drugiej może okazać się sporym utrudnieniem gdyż pięcio-drużynowa grupa oznacza 8 meczów do rozegrania, brak łatwych zwycięstw i pewnych kompletów punktów z rywalami pokroju San Marino, Luksemburgu czy Giblartaru.
Pierwsze spotkanie tych eliminacji już przysporzyło Serbom sporo trudności i gdyby nie obrona karnego i gol w 90. min to wróciliby z Armenii z pustymi rękoma. A mając w świadomości wyjazdy do Portugalii, Danii i Albanii w których to o punkty może być znacznie trudniej aniżeli w przypadku wyżej wspomnianego spotkania to kluczowym czynnikiem w ich zdobywaniu mogą okazać się a raczej muszą być mecze rozgrywane na własnym &quot;podwórku&quot;.
Mając w drużynie takich doświadczonych piłkarzy jak Ivanovic, Kolarov czy Matic plus młodych utalentowanych t.j Markovic, Nastasic, Mitrovic czy Jojic a wszystkim tym zarządza osoba w postaci Dicka Advocaata to występ na francuskich boiskach w 2016 powinien być obowiązkiem.
Jednakże dziś przeciwnik trudny i to bardzo bo Albańczycy po dwóch spotkaniach są bez porażki a mierzyli się już z najtrudniejszymi rywalami w grupie I. Wygrana z Portugalią po fantastycznym strzale Balaja i remis z Danią sprawiają, że tej drużyny nie można absolutnie lekceważyć, chociaż trzeba zaznaczyć, że Portugalia to nie jest Bóg wie jaka drużyna co pokazały MŚ w Brazylii a gdy nie gra jeszcze C. Ronaldo (jak właśnie w spotkaniu z Albanią) to tracą tyle na wartości co Polacy gdy nie gra Lewy czyli... dużo. No ale nie ma co umniejszać im tego zwycięstwa.
Suma sumarum ja delikatnie odcinam się od tego hurraoptymizmu nad reprezentacją Albanii bo eliminacje są dopiero w początkowej fazie, uważam też, że reprezentacja Serbii ma bardzo duży potencjał a remis z Armenią był tylko wypadkiem przy pracy.
Liczę, że dziś pokażą dobry futbol i zainkasują 3 punkty.
* I jeszcze odnośnie składu, u gospodarzy dwie zmiany w porównaniu z poprzednim meczem a mianowicie za Markovica - Duricic i za Dordevica - Lazovic.
Albania w takim samym składzie rozpocznie mecz jak w spotkaniu z Danią.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
sorry za spam, ale podbijam typy kolegi wyzej na Serbie, na prawde warto nawet po tym slabym kursie dac na nich niz wyszukiwac na sile cos w strone albanczykow ktorym limit szczescia mam nadzieje sie w koncu wyczerpie.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
nie chcę komentować typu, ale to nie jest żaden prezent od bukmachera, ponieważ wszyscy mają takie kursy na ten typ.
piszę, o tym by ktoś nie został wprowadzony w błąd.
Dla porównania Bwin i Unibet 1,42, a Expekt 1,43 wycofał około 17:00 i do tej pory nie ma typu w ofercie. 0,1 to mała różnica, ale w porównaniu z równymi sobie ofertami innych rzuca się w oczy.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Dania - Portugalia 2 @2.37 Bet365
Portugalia po kompromitacji w pierwszym spotkaniu z Albanią potrzebuje punktów. Dania do tej pory też nie zachwycała. Wygrana jedną bramką z Armenią i remis z... Albanią. Sama gra nie porywa. Portugalia ma ciekawy skład z Ronaldo na czele. U gości zdecydowanie więcej piłkarzy światowej klasy, oprócz wspomnianego Ronaldo choćby Pepe, Coentrao czy Nani. Duńczycy są słabsi i w tym spotkaniu powinni polec.
Węgry + Niemcy @1.70 5Dimes
Węgrzy nie powinni mieć problemów z Wyspami Owczymi. Jeśli chcą osiągnąć dobry wynik, z takimi rywalami muszą umieć wygrywać. Niemcy po ostatniej porażce z Polską będą chcieli pokazać, że to był jedynie wypadek przy pracy i od pewnie od pierwszego gwizdka rzucą się na rywali. Muszą wygrać, jeśli myślą o pierwszym miejscu w grupie.
San Marino - Szwajcaria(-4 gole) @2.10 Sportingbet
Serio? San Marino jak każdy wie jest słabe, Szwajcarzy ostatnio co prawda nie zachwycają, ale z takimi rywalami muszą wygrać kilkoma golami. Przy takim kursie spróbuję.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dla porównania Bwin i Unibet 1,42, a Expekt 1,43 wycofał około 17:00 i do tej pory nie ma typu w ofercie. 0,1 to mała różnica, ale w porównaniu z równymi sobie ofertami innych rzuca się w oczy.
bo odpisałeś dopiero po prawie 2h i w ciągu tego czasu o tyle spadły, wcześniej przed 19 były wszędzie takie kursy jak podałeś w OddsRing.

żeby nie rozmywać coś ode mnie...

Niemcy - Irlandia pomiędzy 12 a 14 rzutów rożnych 3.50 bet365

jakoś nie jestem przekonany do skuteczności Niemców, więc żadnych handicapów nie ruszam, wydaje mi się, że ten mecz przez większość czasu będzie nie rozstrzygnięty. Niemcy będą przeważać, atakować, starać się dominować, jednak patrząc na ich formę, bardziej widzę w tym przełożenie na rożne. Irlandia to na tyle dobry zespół, że też jest w stanie tych rożnych dorzucić. oczywiście nie ma co grać tego za wysoką stawkę, ale przy linii 10,5 po 1.80 wolę zaryzykować ten zakład po bardzo atrakcyjnym kursie.

z innych spotkań to widzę, efektowną wygraną Szwajcarów, ale handicapy są bardzo wysokie, lepiej spróbować zagrać strzelenie przez kogoś bramkę, np. Shaqiri.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Zagrałem jeszcze taki akumulator:
14.10.2014 20:45
Grecja - Irlandia Północna: Grecja @ 1.558 ⛔ (0:2)
Niemcy - Irlandia: Niemcy @ 1.210 ⛔ (1:1)
Wyspy Owcze - Węgry: Węgry @ 1.377 ✅ (0:1)
AKO: 2.590 @ Pinnacle (2/10) ⛔
Grecy pod wodzą Ranieriego mają grać nieco ofensywniej. Potrzebują punktów, po słabym starcie w tych eliminacjach, i myślę że, bez fajerwerków zainkasują dzisiaj 3 pkt. Claudio trochę eksperymentuje, ale straty punktów w tym meczu chyba nie bierze pod uwagę. Myślę, że skończy się na 1:0, gdzie Grecy po strzeleniu bramki zagrają to co robią najlepiej.
Niemcy z osłabionym morale wygrają dzisiaj z Irlandią, ale równie dobrze może skończyć się to 5:0 jaki 1:0, dlatego gram to w kombinacji.
Węgry to kilka klas wyżej od Wysp Owczych i ten mecz wygrają, lecz również bałbym się grać tu jakiś handicapów, ale do AKO pasuje idealnie.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Zauważcie jak na tych eliminacjach golą nas buki.
Choćby wczoraj tripel Polska-Niemcy-Grecja wydawał się warty zainwestowania choćby kilku złotych. A tu 0/3!
Niespodzianki tych eliminacji:
Czechy-Holandia 2-1
Islandia-Turcja 3-0
Turcja-Czechy 1-2
Islandia-Holandia 2-0
i tutaj dopiero kończy się grupa A!
dalej:
Bośnia-Cypr 1-2
Luksemburg-Białoruś 1-1
Ukraina-Słowacja 0-1
Słowacja-Hiszpania 2-1
Polska-Niemcy 2-0
Węgry-Irlandia Północa 1-2
Grecja-Rumunia 0-1
Grecja-Irlandia Północna 0-2
Liechtenstein-Czarnogóra 1-1

Sensacje tych eliminacji (w zasadzie skandale!):
Niemcy-Irlandia 1-1
Rosja-Mołdawia 1-1
Portugialia-Albania 0-1
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Turcja-Czechy 1-2 ?
Nie żartuj.
Żadna niespodzianka.
Bośnia-Cypr 1-2 to samo co wyżej.
????
Czechy zgoda, ale przegrana Bośni i Hercegowiny to już niespodzianka. Cypr jest słabiutki i przegrywa mecz za meczem, czasem uda się zremisować, a w 5 kolejnych wyjazdowych spotkaniach z rzędu nie byli nawet w stanie wbić honorowego trafienia. Teraz nagle wygrywa na niełatwym terenie w Bośni. Niespodzianka, więc Ty nie żartuj.
Prędzej w tym zestawieniu wykluczyłbym Islandię z Turcją.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
No dobra ale ten mecz przegrali na własne życzenie.
Nietrafiony karny w 89min statystyki mieli lepsze i od 6min prowadzili.
Jak sie nie wykorzystuje okazji (patrz Polska-Niemcy) to się przegrywa.
Cypr nie był w formie ale Bośnia przegrała to na własne życzenie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skandal tych rozgrywek to moje granie na kartki a w szczególności pomięcie Krychowiaka i de Jonga w typach na obu Panów kurs, kolejno w meczu ze Szkotami 3.75, Holandii przeciwko Islandii 3.50. To było spore value ale jak się jest słabym to się płaci bukowi,lepszym to go się ogrywa. Jednak mogłem trzymać się założenia,że nie stawiam eliminacji ale skusiłem się poprzez arbitrów, którzy byli strasznie mało wylewni... sytuacja podobna co do spotkań na MŚ w Brazylii. Całe szczeście,że w sobotę wraca Premier League ;)
Jednak szczerze mówiąc wolę przegrywać grając kurs 5.50 ( kartka dla O&#39;Shea - szkoda,że nie zdjął wczoraj koszulki bo bramce ;)) niż przegrywać na &quot;lokatach szwabskich&quot;... sorry za off top ale musiałem.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
W świecie sportu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.
To co zrobiła Rosja to powinno zakończyć się rozstrzelaniem całej drużyny tuż po meczu. Osobiście przez Putina.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Nie żebym teraz wychodził na znawce.
Ale zobacz sobie mecze Islandii u siebie.
Zawsze &quot;sprawiają sensacje 3 razy pod rząd&quot;.
To taka drobna zależność u nich.
Ten 3 raz wypadał na Holandię.
Islandia następny mecz u siebie zagra z Czechami.
I mogę postawić rower pod zastaw że przegra z nimi.
 
Do góry Bottom