>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje do MŚ 2014 - 16.10.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Rosja - Azerbejdżan: Rosja-1 @1,33 ⛔

Azerbejżan może byc groźny ,ale tylko u siebie,na wyjazdach nie stanowi zagrożenia,nie sądze żeby Rosja nie wygrała conajmniej 2:0.

-Rosja o krok od sensacji,uratował ich karny w końcówce,nie opłaca sie ryzykować jednak takich kursów-

Niemcy - Szwecja : Niemcy-1 @ 1,65⛔

Niemcy to najpewniejsza drużyna wszelkich eliminacji,punkty tracą od wielkiego święta,nie ma mowy, żeby nie strzelili słabej Szwecji conajmniej 2 bramek,świetna forma Reusa i zawodników z Bayernu.

-Szok,szok i jeszcze raz szok,nawet nasze orły nie dalyby rady prowadząc 4:0 zremisować 4:4 w pół godziny.-

San Marino - Mołdawia : Mołdawia-1 @1,53✅


San Marino skutecznie walczy z Andorą o miano najsłabszej drużyny w Europie,Mołdawia nie jest aż tak słaba aby stracić tam punkty,wygrają conajmniej 2 bramkami.

-Planowo-

W poszukiwaniu wyższych kursów zwróciłem uwagę na grupę D gdzie Węgrzy będa podejmowac Turcję,jeszcze 2,3 lata temu dwójka byłaby dość pewna,ale od tego czasu,a w zasadzie już nawet od zakończenia EURO 2008 zespoły te podążają w dwóch różnych kierunkach.Turcja od końca lat 90tych wzmacnjająca się, wyraźnie popadła w zadyszkę widać to także w piłce klubowej(afera korupcyjna z ligi przełożyła się też na wyniki reprezentacji) i koncertowo przegrała końcówke eliminacji do EURO 2012 i mimo,że wciąż ma w składzie kilku ciekawych graczy (Belozoglu,Altintop,Sahin) to jednak jest to cień dawnej potęgi.
Madziaży natomiast wreszcie mają szansę nawiązać do historycznych sukcesów,grają coraz solidniejszą piłkę ,mają jednak bardzo ciężką grupę i aby marzyć o 2gim miejscu muszą dziś z Turcją wygrać,jednocześnie pozbywając sie konkurenta do tegoż miejsca.Kurs zachęca.
Węgry - Turcja : Węgry @ 2,8✅

-Potwierdziły się moje przypuszczenia-

Równie ciekawie,aczkolwiek przy o wiele niższym poziomie jest w grupie E,gdzie jak się wydaje każdy może wygrać z każdym.Wiele ciekawych wariantów do rozpisu,ja skłaniałbym się jednak ku opcji silniejszych gości,zwłaszcza Szwajcarii która dała sobie urwać w piatek punkty słabej Norwegii,ale na Islandii powinna się już poprawić.
Islandia - Szwajcaria : Szwajcaria @ 1,8.✅

-Szwajcaria na jak najlepszej drodze do Brazylii.-

A w naszej gupie - uważam,że na Ukrainie jest jednak problem po zmianie trenera i odejściu Szewczenki,na mecz z Anglią się sprężyli( co jednocześnie pokazuje jak słaba jest teraz Anglia) żądni rewanżu za EURO,ale w meczach październikowych jest już ciężej,co było widać już w Kiszyniowie.Czarnogóra posiada ciekawy skład,ich gra jest jednak bardzo chaotyczna,co za tym idzie mecz w Kijowie powinien być bardzo wyrównany i oscylować w granicach remisu,moim zdaniem ze wskazaniem na Czarnogórców.
My natomiast powinniśmy wykorzystać to,że Anglia jest słaba jak nigdy i zdobyć 3 punkty,lepszej okazji nie będzie a kalendarz w końcówce eliminacji jest dla Nas fatalny.
Opcja rozważna : Ukraina - Czarnogóra: Czarnogóra+2 @1,36✅, Polska - Anglia: Polska+2@1,28 ,
opcja ryzykowna ale nie bez szans:
Ukraina - Czarnogóra : Czarnogora @5✅, Polska - Anglia : Polska @ 4,1

-Myślę, że przełożenie meczu zadziała na naszą niekorzyść,ale typ Polska+2 podtrzymuję,gdyby nie to,że zagrałem dubla Czarnogóra+Węgry końcówki Niemiec i Hiszpanii doprowadziłyby mnie do furii.-
Wszystkie kursy z Bwin.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Litwa
Analiza: Prze ciekawy typ znalazłem na to spotkanie. Według mnie faworytem jest Bośnia, no ale nawet bukmacherzy myślą podobnie. Ale teraz do rzeczy. Bośnia w Grecji zremisowała - 0:0. Jednak nie byli wcale gorszą ekipą. Ostatni raz obie ekipy mierzyły się ze sobą w 2005 roku w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata w Niemczech. No dobrze, ale do tego czasu sporo się zmieniło. Skład Bośniaków jest bardzo silny, poza tym Litwa na wyjazdach nie gra wcale nic specjalnego. W ostatnich meczach porażki wyjazdowe z Grecja, Estonia, Macedonia, Łotwą i Szkocją, a także remis z Białorusią. Wszystko fajnie, tyle tylko, że Bośnia jest o klasę lepszą drużyną, od wyżej wymienionych. Moim typem jest dość niska linia na ilość minut w której padną gole. Zaledwie 155 minut. A kurs piękny no 2,20. Liczę na niezłe strzelanie przez Bośniaków, głównie w drugiej połowie. Taka niska linia powinna być pokryta.

Bośnia i Hercegowina - Litwa - Suma minut, w których padły gole - Powyżej 155 minut @ 2,20 - stawka: 3/10 - Bet365

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Belgia - Szkocja
Analiza: Kurs na Belgie z handicapem -1 @ 2,10. Że co!? Czy buki nie widzą tego, iż Belgia rośnie jako drużyna, na skalę światową? Eden Hazard, Thomas Vermaelen, Jan Vertonghen, Axel Witsel, Kevin Mirallas, Moussa Dembele, Marouane Fellaini, Vincent Kompany, Steven Defour, Romelu Lukaku i Christian Benteke, mało? Przecież to najlepsi zawodnicy z całej Europy. Dembele świetnie sobie radzi w Tottenhamie, podobnie jak jego kolega Jan Vetonghen. Mirallas w końcu zaczął grać na swoim poziomie w Evertonie. Eden Hazard i Thomas Vermaelen, to fundamenty swoich drużyn z Londynu - Arsenalu i Chelsea.
Co prawda w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Marouane Fellaini&#39;ego i Romelu Lukaku, a w drużynie gości: Jordan Rhodes, Robert Snodgrass, Grant Hanley, James Forrest. Fakt, jest jeszcze Steven Fletcher, ale co on może tam sam zrobić w tej Szkocji? Nic. Dzisiaj szykuje się kolejna wygrana Belgów. Myślę, że padnie wynik podobny do tego z Serbii.

Belgia - Szkocja - Belgia EH -1 @ 2,10 - stawka: 6/10 - Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Czytając wasze typy chciałbym raczej wasz przestrzec na stawianie na niby pewniaki :
Andora - Estonia 2 (1.25)
Bosnia - Litwa 1 (1.20)
San Marino - Mołdawia 2 (1.15)
Austria - Kazachstan 1 (1.22)
Niemcy - Szwecja 1 (1.25)
Jak widać kursy są niewielkie a można się zawieść na tych typach i nie potrzebnie podbijając aku stracić kupon.
W meczu Niemcy-Szwecja mam jakieś dziwne przeczucie że tu może być niespodzianka.
Jeżeli miałbym wybrać z oferty na dziś jakieś &quot; pewniaki &quot; to zwróciłbym uwagę na :
Chorwacja - Walia 1 (1.30)
Belgia - Szkocja 1 (1.30)
Wyspy Owcze - Irlandia 2 (1.30)
Portugalia - Irlandia Pln 1 do przerwy (1.35)
Typy ktore nie sa moze pewniakami ale na ktore warto zwrocic uwage ....
Macedonia - Serbia x2 (1.25)
Wegry - Turcja x2 (1.38)
Slowacja - Grecja 1x (1.34)
Rumunia - Holandia (1++ gol w pierwszej polowie) 1.42
Hiszpania - Francja (1++ gol w pierwszej polowie) 1.40
Polska - Anglia (1++ gol w pierwszej polowie) 1.53
Zapewniam was ze z moich 10 typow ktore podalem conajmniej 8 bedzie trafionych , powodzenia.
Twoje przeczucie ze w meczu Niemcy - Szwecja będzie niespodzianka jest nie na miejscu. Nie podales argumentów a ja mam spore zeby grac na Niemcow, ostatnio solidne zwyciestwo prowadza w grupie, gromią rywali, a Szwecja? Męczyła się z Wyspami Owczymi, i dlatego urwanie punktów na terenie rywala jakim są Niemcy będzie wielką sensacją.
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Ja postanowiłem dzisiaj zagrać takie typy (Sportingbet):
Słowacja - Grecja 2 DNB @ 2,05
Ukraina - Czarnogóra 2 DNB @ 3,80
San Marino - Mołdawia San Marino poniżej 0,5 gola @ 1,55
Typy ryzykowne, ale kursy ciekawe. Grecja ostatni raz przegrała na Euro najpierw z Czechami, a potem Niemcami. W przypadku Grecji jak zwykle jest duże ryzyko remisu, ale dlatego właśnie jest DNB.
Ukraina ostatnio w dołku, ostatni raz wygrała na Euro ze Szwecją. Ostatni mecz to bezbramkowy remis z Mołdawią, z którą Ukraina powinna spokojnie wygrać, pomimo gry na wyjeździe. Czarnogóra niepokonana od 5 spotkań, nie grali z mocarstwami, ale mimo wszystko jest to przyzwoity wynik. Ukraina pokazała klasę w spotkaniu z Anglikami, gdzie padł remis, ale Czarnogóra również wyjeżdżała z Anglii z remisem w kwalifikacjach do Euro.
San Marino strzela bramkę od święta i wątpię, żeby akurat teraz im się udało. Mołdawia nie dała sobie strzelić w meczu z Ukrainą, więc tym bardziej nie pozwolą na to San Marino.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

radus22

Użytkownik
Twoje przeczucie ze w meczu Niemcy - Szwecja będzie niespodzianka jest nie na miejscu. Nie podales argumentów a ja mam spore zeby grac na Niemcow, ostatnio solidne zwyciestwo prowadza w grupie, gromią rywali, a Szwecja? Męczyła się z Wyspami Owczymi, i dlatego urwanie punktów na terenie rywala jakim są Niemcy będzie wielką sensacją.
Przeczucia nie można argumentować , to jest przeczucie :cool: ... ale skoro mam merytorycznie coś dorzucić to , ... Szwecja gra piłkę fizyczną , mogą zamurować bramkę i taki Zlatan jedną akcją może wypaczyć wynik na niekorzyść Niemców.
Ja jedynie przestrzegam że kurs jest niewielki więc po co ryzykować :cool: a granie już handicapu na Niemcy czy też 3 gole +++ to już wogóle gigantyczne ryzyko. Dziś wieczorem po meczach możemy się wspólnie odnieść do zaistniałych wyników , w takim razie do usłyszenia po meczach.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przeczucia nie można argumentować , to jest przeczucie ... ale skoro mam merytorycznie coś dorzucić to , ... Szwecja gra piłkę fizyczną , mogą zamurować bramkę i taki Zlatan jedną akcją może wypaczyć wynik na niekorzyść Niemców.
Jedną akcją nie można pokonać Niemców, bo to na wskroś ofensywa drużyna. Mogą się Szwedzi murować, ale i tak strzały dojdą do bramki, jak nie z akcji, to z dystansu, albo ze stałych fragmentów. Niemcy generalnie w ofensywie mają szereg manewrów. Ale jednak śmieszny kurs, wiec nie warto sobie głowy zawracać, a nóż pół składu Niemiec złapie kontuzje w pierwszych piętnastu minutach i rzeczywiście tego spotkania nie wygrają (żart) ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 27

danielsan

Użytkownik
16.10.2012 20:00
Eliminacje MŚ 2014
Rumunia vs Holandia
typ: REMIS
kurs: 3,61
Pinnacle
Kursy na Rumunów i remis spadają jak szalone, a wszystko efektem doskonałej gry gracz z kraju Drakuli w tych eliminacjach. Wystarczy wspomnieć, iż Rosja i właśnie Rumunia to jedyne dwie ekipy, które nie straciły jeszcze bramki w eliminacjach. Obie ekipy mają komplet punktów, obie walczą o pierwsze miejsce. Rumunii ostatnio sensacyjnie w Stambule ograli Turków i liczą na kontynuowanie wspaniałej passy: celem jest nie dać się Holendrom.
Gracze Oranje, jak wspomniałem również wygrali wszystkie mecze, jednak ciągle brakuje czegoś tej reprezentacji, brak jest &quot;ducha zespołu&quot;, wyraźnie widać to było w meczu z Andorą, którą ograli tylko 3:0. Ekipa pomarańczowych od kompromitacji na ME w Polsce jest pogrążona w chaosie, kursy na nich na ciężkim rumuńskim terenie w granicach 1.80 to czyste nieporozumienie. Dotychczasowa postawa obydwu ekip, przewaga własnego stadionu, motywacja, wszystko skłania do refleksji, iż Holendrom nie będzie łatwo. Czy przegrają? Wątpię. Myślę, że podział punktów, 0:0 lub 1:1 to najbardziej prawdopodobny rezultat dziś. Kurs zachęca do próbowania.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Andora - Estonia
Typ:2 (1:0) Kurs: 1,80
Jak Andora gra każdy wie. Estonia po wyskoku w eliminacjach Euro 2012, gdzie zajęła 2 miejsce w grupie i grała w barażach wraca chyba do swojego miejsca w szeregu. Dalej jest to jednak drużyna o przynajmniej 2 klasy lepsza od Andory. Oglądając mecz Estonii z Polską można było stwierdzić, że nie grają tam ogórki. Nie ma co się sugerować tym, że parę dni temu Holendrzy pokonali Andorę u siebie tylko 3:0. Po 15 minutach było 2:0 i gdyby Holendrzy chcieli to strzelili by kolejne 10 bramek. Z reguły jest tak że drużyny typu Andora czy San Marino stawiają autobus w bramce grając z drużynami typu Anglia czy Włochy. Z drużynami ze średniego szczebla grają trochę odważniej co stwarza okazję dla rywala. Dla nich sukcesem jest strzelić bramkę nawet jeżeli stracą pięć.

Bośnia i Hercegowina - Litwa
Typ: 1 (0:1) Kurs: 1,55
Tu nawet nie zastanawiałem się nawet przez sekundę nad tym typem. Progres jaki zrobili Bośniacy w ostatnich latach jest oszałamiający. Powoli stają się postrachem każdej drużyny w Europie. Dotychczas w eliminacjach zdemolowali Liechtenstein na wyjeździe 8:1, u siebie pokonali Łotwę 4:1, która na pewno nie prezentuje poziomu niższego od Litwy. Wszyscy znamy nazwiska:Misimović, Ibišević, Džeko, Pjanić. Bośniacy mają świetne pokolenie piłkarzy, będą walczyć o zwycięstwo w grupie. Zwycięstwo Bośni dziś przynajmniej dwoma bramkami nie podlega wątpliwości moim zdaniem

Portugalia - Irlandia Pólnocna
Typ: over 2,5 Kurs:1,44
Statystyka spotkań tych drużyn co najmniej zaskakująca. 3 mecze - 2 remisy, 1 zwycięstwo Portugalii. Portugalia będzie chciała się odkuć za porażką z Rosją w Moskwie 0:1. Irlandia Północna gra w eliminacjach na swoim zwykłym mizernym poziomie. Zawsze bałem się obstawiać mecze Portugalii z handicapem co potwierdził mecz mecz miesiąc temu. Wtedy Portugalia wygrała z Luksemburgiem tylko 2:1. Portugalia często lekceważy słabszych o wiele rywali co kończy się strzeleniem pierwszej bramki w meczy przez rywali i do tego potrafi być niesamowicie nieskuteczna. Oczywiście mecz może się skończyć wynikiem 6:0 dla Portugalii, polecam jednak zagrać over po niezłym kursie według mnie na 85% pewny.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Kursy na Rumunów i remis spadają jak szalone, a wszystko efektem doskonałej gry gracz z kraju Drakuli w tych eliminacjach
nie kolego. Kursy spadaja bo ludzie graja na Rumunie i bukmacher wyrownuje kursy, zeby w kazdym przypadku zarobic. Dlatego kursy spadaja. Nie dlatego ze Rumuni dobrze graja! Dlatego, ze Rumuni dobrze graja byl PIERWOTNY (wyjsciowy) kurs okolo 1,7 a nie np 1,3.
Aha i dlatego ze kursy spadaja to ty grasz bo Rumunia nie przegra bo kurs spadl. Ciekawa logika.
W Holandii ma nie grac Robben i to jest glowny powod dlaczego warto grac na Holandie.
polecam jednak zagrać over po niezłym kursie według mnie na 85% pewny
ciekawi mnie jak obliczyles te procenty, mozesz podac wzor? Pomogloby mi to w graniu u buka, jakbym znal twoj wzor na prawdopobienstwo overa.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Słowacja - Grecja (DNB) 2 @2,05 Bwin ✅
Słowacja - Grecja under 2.5 gola @1,55 Bwin ✅
Uważam że o wiele solidniejszym zespołem są goście i to oni powinni być minimum o tego jednego gola lepsi dzisiaj od Słowaków a o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka gdyż w meczach z udziałem Grecji pada zazwyczaj bardzo mało bramek albo wcale tak jak miało to miejsce przed czterema dniami z Bośnią. Ale nie jest to nic odkrywczego bo wiemy że Grecy skupiają się na grze w obronie a bramki strzelają po kontrach. Słowacy po 3 kolejkach spotkań mają 7 pkt w tabeli grupy G ale żeby je zdobyć musieli się nieźle napocić a rywali mieli co by nie mówić słabych na początku tych eliminacji. Dużo lepiej w mojej ocenie wygląda gra gości i to ich widzę dzisiaj w roli faworyta do końcowego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jarni 113

jarni

Użytkownik
ciekawi mnie jak obliczyles te procenty, mozesz podac wzor? Pomogloby mi to w graniu u buka, jakbym znal twoj wzor na prawdopobienstwo overa.
Już ci mówię: Mnożysz długość włosów Ronaldo (oczywiście na żelu) razy długość trawy. Dzielisz przez ilość kibiców drużyny przeciwnej. Wszystko pierwiastkujesz pierwiastkiem drugiego stopnia. Jeżeli wynik znajduje się w przedziale między (0, 1) to obstawiasz over.
Sorry, ale nie wiem czy pytasz na serio czy z przekąsem:razz:. Ostatnie 5 spotkań Portugalii u siebie ( 4 w eliminacjach EURO 2012 i z Azerbejdżanem w tych) to 4 overy 2,5 co daje 80 % skuteczności. Portugalia będzie chciała sobie powetować porażkę z ruskimi. To ostatni mecz w eliminacjach w tym roku i nie będą się oszczędzać z żadnej strony stąd te 5%. Może tak być? ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
pytam z przekasem bo piszesz bzdury. 5 spotkan. To masz dobra probe statystyczna widze. Portugalia bedzie chciala sie zrewanzowac to zagraj handicap. A Irlandia bedzie biernie stala i dawala sie Portugalii zrewanzowac? 1,44 na 3 gole to jest bez sensu, lepiej zagrac handicap a nie liczyc na wynik 2:1.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2014
Spotkanie: Niemcy - Szwecja (strzelec gola)
Typ: Z.Ibrahimović ✅
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w Berlinie niemiecka reprezentacja zmierzy się z kadra Szwecji. Jest to pojedynek dwóch najmocniejszych drużyn w Grupie C.
Zaciekawił mnie kurs jak i typ na strzelca bramki - Ibrahimovicia. Jak wiemy jest to jeden z najlepszych zawodników na świecie i od lat lider w kadrze Szwecji. W ostatnim meczu z Wyspami Owczymi zdobył bramkę na 2:1 i tym samym zapewnił Szwedom trzy punkty. Dzisiaj faworytem są Niemcy ale czuję, że Ibra może dzisiaj zdobyć bramkę a na pewno napsuje wiele krwi defensywie niemieckiej.
analizowałem występy Zlatana i od września zagrał w 10 oficjalnych meczach (PSG, kadra) i zdobył w nich 9 goli.
Oczywiście ten wynik potwierdza, że Ibra po przeprowadzce do PSG nadal imponuje grą i skutecznością.
Dzisiaj w moim przekonaniu tylko on może zagrozić Niemcom i liczę na jego bramkę na stadionie w Berlinie.
W październiku występy Zlatana wyglądały tak:
3.10 LM FC Porto (w) 90 minut
7.10 L1 Marsylia (w) 90 minut i 2 gole
12.10 EMŚ Wyspy Owcze (w) 90 minut, asysta i gol
Czyli forma jest !
edit//
✅ 62 minuta i gol Zlatana ! Fantastyczna pogoń Szwecji...cudowny mecz ????
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
pytam z przekasem bo piszesz bzdury. 5 spotkan. To masz dobra probe statystyczna widze. Portugalia bedzie chciala sie zrewanzowac to zagraj handicap. A Irlandia bedzie biernie stala i dawala sie Portugalii zrewanzowac? 1,44 na 3 gole to jest bez sensu, lepiej zagrac handicap a nie liczyc na wynik 2:1.
Patrzałeś w ogóle na kursy kolego?
Handicap 0:1 1,25
Handicap 0:2 1,56
Przy powiedzmy 3:0 dla Portugalii nie muszę obgryzać paznokci. Portugalia jest chimerycznym zespołem i może dać sobie strzelić takiej Irlandii z północy na 3:1 w co nie wątpię.
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Litwa 3:0 (2:0) Szkoda, że w drugiej połowie najprawdopobniej odpuścili po takim prowadzeniu.
Typ: Bośnia wygra obydwie połowy @2.10
Bet365

Z tego co czytałem to goście będą musieli obejść się bez kilku ważnych graczy, a to sprawia, że ​​ich podróż do Bośni będzie jeszcze trudniejsza, ponieważ każdy już chyba teraz wie, że gra na tamtym terenie do łatwych nie należy. Nie tak dawno przekonała się o tym reprezentacja Łotwy. Dla mnie każdy inny wynik niż przekonujące zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką, ponieważ do tej pory z tej grupy G to właśnie Dżeko i spółka prezentują się z najlepszej strony. Ponieważ wierzę w gospodarzy, iż to oni będą atakować od pierwszych minut myślę, że są oni w stanie wygrać oby dwie połówki, a co przy takim kursie wydaję sie warte do zagrania, ponieważ Bośniacy jak wiemy mają kim straszyć z przodu i lubia grać ofensywnie.
Chorwacja - Walia
Typ: Chorwacja wygra do zera @1.72
Bet365

Chorwacja to bardzo dobry zespół, ich gra jest bardzo dobrze wyważona, grają bardzo dobrze w obronie, odnoszę sie tu przede wszystkim jeszcze do EURO, wiadomo trochę czasu już minęło ale Chorwaci grali na prawdę dobrą piłkę. Walijczycy to przede wszystkim Gareth Bale. Walijczycy wygrali w piątek prestiżowy mecz ze Szkocją, ale mimo wszystko ta reprezentacja mnie nie przekonuje. Na 6 ostatnich potyczek udało im się zdobyć zaledwie 3 bramki, i to 2 w ostatniej wspomnianej przeze mnie potyczce. Chorwaci w raz z Belgami jak dla mnie powinni walczyć o pierwsze miejsce w grupie A. Dlatego też nie daję większych szans drużynie z Wysp. Myślę że Chorwaci powinni po prostu zgarnąć dzisiaj 3 punkty zachowując przy tym czyste konto.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Cypr - Norwegia
Pojedynek w jednej z najbardziej wyrównanych grup w tych eliminacjach. Nie przesadzam mówiąc, że każda drużyna ma tu szanse (mniejsze lub większe) na awans. Cypryjczycy w piątek ulegli Słoweńcom 2-1 w meczu wyjazdowym, natomiast Norwegowie zremisowali 1-1 z faworyzowanymi Szwajcarami. Wikingowie mają w tych eliminacjach mocny zespół, który spokojnie jest w stanie ugrać drugie miejsce w grupie. Warto zwrócić uwagę na bardzo mocną linię defensywną z Riise, Hangelandem czy Ruudem. Czy z Cypryjczykami gra się łatwo na ich terenie? Nie sądzę. Cypryjskie zespoły klubowe słyną z tego, że ich stadiony bywają twierdzami nie do zdobycia nawet dla najlepszych klubów na Starym Kontynencie. Wpadki piłki Cypryjskiej w ostatnich latach, były spowodowane złą atmosferą w związku i oskarżeniami korupcyjnymi. Teraz sytuacja zaczyna się klarować, ale potrzeba trochę czasu na odbudowę piłki cypryjskiej. Czy Norwegowie poradzą sobie z łatwością? Moim zdaniem - nie. Już mecz z Islandią pokazał, że wyspiarze mogą być mocni na własnym terenie. Wygrali przecież z teamem, który u siebie dość gładko ograł tych samych Norwegów, z którymi przyjdzie się im dziś zmierzyć. Jak dla mnie będzie to spotkanie oscylujące w okolicach remisu, w którym padnie stosunkowo mało bramek.
Under 2,5 @ 1,75
Remis @ 3,5
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Jedną akcją nie można pokonać Niemców, bo to na wskroś ofensywa drużyna. Mogą się Szwedzi murować, ale i tak strzały dojdą do bramki, jak nie z akcji, to z dystansu, albo ze stałych fragmentów. Niemcy generalnie w ofensywie mają szereg manewrów. Ale jednak śmieszny kurs, wiec nie warto sobie głowy zawracać, a nóż pół składu Niemiec złapie kontuzje w pierwszych piętnastu minutach i rzeczywiście tego spotkania nie wygrają (żart) ;).
Dużo racji w tym co piszesz, oceniając postawę obydwóch drużyn nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Niemców. Kurs jednak nie zachęca do grania chyba,że ktoś lubi tzw bibeloty. Dodam tylko że prasa szwedzka rozpisuje się o tym meczu w tonie prawie pewnej porażki,bo uważają z czym trudno się nie zgodzić żeby pokonać Niemców na ich terenie ich kadra musi zagrać perfekcyjnie co ostatnio im się rzadko zdarza. Generalnie Szwedzi wkalkulowali porażkę z Niemcami w kalendarz eliminacji i jeśli wywiozą choćby punkt to wrócą do kraju niezwykle szczęśliwi. Sam odpuszczam ten mecz bo jak wspomniałem kurs nie dla mnie ale jak ktoś lubi takie kursy to wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią pewna 1
 
M 2

messsi18

Użytkownik
Panowie, ja mam teraz do was pytanie w związku z przeniesieniem meczu Polska - Anglia na jutrzejszy dzień na godzinę 17:00.
Otóż mam w trakcie kupon, w którym Anglia po kursie 1.90 zamyka mi go na 700 zł (stawka - 70 zł).
Czy mógłby mi ktoś wyliczyć (konkretny buk, kurs i stawka) jak najlepszą kontrę na to spotkanie? Byłbym bardzo wdzięczny! Chcę mieć pewny zysk, dlatego podajcie wskazówki jak najlepiej to skontrować.
Z góry dzięki!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Panowie, ja mam teraz do was pytanie w związku z przeniesieniem meczu Polska - Anglia na jutrzejszy dzień na godzinę 17:00.
Otóż mam w trakcie kupon, w którym Anglia po kursie 1.90 zamyka mi go na 700 zł (stawka - 70 zł).
Czy mógłby mi ktoś wyliczyć (konkretny buk, kurs i stawka) jak najlepszą kontrę na to spotkanie? Byłbym bardzo wdzięczny! Chcę mieć pewny zysk, dlatego podajcie wskazówki jak najlepiej to skontrować.
Z góry dzięki!
Tak żeby wygrana była w obu przypadkach taka sama, to nie jest skomplikowana matematyka. A swoją drogą po co kontrujesz coś w stosunku do czego byłeś pewny skoro postawiłeś a teraz nic się nie zmienia reszta weszła więc z tego typu się wycofujesz. Nie lepiej jutro popatrzeć na mecz i wtedy ewentualnie kontrować? Przy takim kursie jaki uzbierałeś to nawet jak Polska będzie wygrywać 1-0 to Ci się opłaci kontrować.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Czyli co proponujesz? Nie kontrować tego do czasu rozpoczęcia meczu, tak?
Ja Ci tylko mówię co ja bym zrobił. Zastanów się stawiasz coś a potem chcesz się z tego wycofać chociaż nic się nie zmieniło tylko dlatego, że parę innych niezależnych spotkań na tym kuponie już weszło. W takim razie po co w ogóle stawiałeś ten mecz? ???? Usiądziesz sobie jutro zrelaksowany do meczu i zobaczysz, jak Anglicy będą strzelać focha, że mecz się nie odbył dzisiaj i będą grać słabo to wtedy sobie dla spokojnego sumienia skontrujesz bo teraz to po co, proste pytanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom