>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje do MŚ 2014 - 15.10.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Litwa - Bośnia i Hercegowina 0:1
Typ:2
Kurs: 1,33 ✅
Typ:-1,5 Bośnia
Kurs: 1,97 ⛔
Bukmacher: Bet365

Bośnia ostatnio dwukrotnie grała w barażach i je przegrała dlatego sądzę,że pokonają tu Litwę jak najwyżej się da,zobaczymy kilka bramek w wykonaniu takich piłkarzy jak Dżeko, Ibisevic, Misimovic czy Pjanic i po zakończeniu spotkania będą świętować awans.Litwa jak dla mnie jedna ze słabszych drużyn w Europie, Bośnia nie raz pokazała, że potrafi rozgromić takie drużyny, w drugiej połowie z Liechtenstainem było już widać, że oszczędzają się na ten mecz. Nie wyobrażam sobie by mogli zaprzepaścić szansę na takiej drużynie jak Litwa, a kurs z hadicapem naprawdę atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja gram takie coś:
Bośnia
Turcja czyste konto nie
Włochy lub remis
Polska +4
Belgia
Ukraina
Rumunia
⛔
Zagrałem jednak dwa kupony no i jeden Belgia udupiła:/
Ja to gram za 1000 zł kurs w obecnej chwili na bet365 2.77
Nie widzę możliwości żeby tu coś nie miało siąść.
Zacznijmy od początku:
Bośnia w której występuje wielu klasowych piłkarzy szczególnie w ofensywie nie będę ich wymieniał każdy może zobaczy skład.
Grają o pierwsze miejsce i jestem pewien że dadzą radę na Litwie.
Gol Holandii to jak dla mnie pewka jakich mało nie do końca wiadomo jakim będą grali składem ale jaka nie będzie pierwsza jedenastka maszyna pomarańczowych strzeli gola 32 gole w 9 meczach mówią za swoje.
Włosi zdeterminowani aby skończyć mistrzostwa bez porażki no i tutaj jest sprawa prosta.
Polska +4
Zagrałem takie coś ale polecałem już grę na Polaków +3 napisałem tam co nieco na temat tego meczu już nie będę się powtarzał na kuponie gram bezpieczniej.
Belgia to moim zdaniem już od dawna będzie czarny koń Mistrzostw Świata nie sądzę żeby odpuścili ostatni mecz przeciwko słabej Walii.
Belgia ma taką pakę że klękajcie narody i myślę że będą chcieli zakończyć eliminacje w dobrym stylu.
Ukraina to nie wymaga komentarza.
Rumunia walczy i musi patrzeć na Turcję więc zapewne rozprawią się ze słabą Estonią.
Analizy trochę powierzchowne ale od kilku dni nad tym myślałem i gram grubo.
Powodzenia
Niech ktoś posprząta ten śmietnik wyżej :p
 
fafa16 15

fafa16

Użytkownik
Dawno nie stawiałem swoich typów na tym forum bo się wkurzyłem na administracje, ale skusze się podzielić kilkoma swoimi.
A więc...
Cypr - Albania
Typ: X
Kurs: 3,30 [Unibet]
Więc jako iż staram się wytypować jakieś trudniejsze kursy, trafiam na mecz otwierający ostatni dzień kwalifikacji. Obie drużyny grają jak zawsze o nic bo są słabe i nie mają już szans wyjścia z grupy, jedna i druga są mniej-więcej na tym samym poziomie mimo iż Albania ma więcej punktów ale rezultaty ich meczów wydają się być bardzo podobne. Gdyby Albania była u siebie, nie ma wątpliwości że wygrałaby ale nie są u siebie co wyrównuje ich szanse.
Jak dla mnie ten mecz najprawdopodobniej zakończy się remisem, tyle odemnie.
//✅ (0-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gordonez 31

gordonez

Użytkownik
Kilka luźnych uwag, może komuś się przydadzą.
Szwecja - Niemcy nie do końca jest meczem &quot;o nic&quot;. O tym kto zostanie rozstawiony w losowaniu par barażowych decyduje ranking FIFA. Na tę chwilę Szwedzi byliby rozstawieni, jeśli jednak przegrają zostaną w rankingu wyprzedzeni przez Ukrainę i Francję. Druga sprawa odnośnie tego meczu, to brak Ibrahimovica, który musi pauzować za kartki. Skłaniałbym się więc do gry under 2,5 gola lub czyste konto Niemców.
Turcja - Holandia, dla gospodarzy, wiadomo, mecz o wszystko. &quot;Pomarańczowi&quot; natomiast dzięki zwycięstwu mogą wyprzedzić w rankingu FIFA Urugwaj i tym samym być losowanym w mundialu z pierwszego koszyka. Zawsze to fajnie nie mieć na dzień dobry w grupie największych potęg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 125

max-payne

Użytkownik
Kamil1992, wg Ciebie opłaca się ryzykować w meczu Serbów po kursie 1,37? (w internecie kursy pewnie wyższe, ale dalej wg mnie za małe...) Macedonia znowu jakimś chłopcem do bicia nie jest, ograli Serbię u siebie, ograli Walię czyli drużyny z ich rejonów w tabeli, a na wyjazdach z czołówką zachowali twarz (porażki tylko 1-0 z Chorwacją i Belgią).
Serbia osiągała całkiem podobne wyniki w tych eliminacjach co Macedonia, fakt, że jest silniejsza personalnie o niczym nie świadczy, szczególnie, że nie gra już o nic.
Tyle ode mnie, Serbia może i wygra ale czy opłaca się ryzykować po takim kursie? Moim zdaniem nie.
 
F 5

fcbcule

Użytkownik
Ja gram takie coś:
Bośnia
Turcja czyste konto nie
Włochy lub remis
Polska +4
Belgia
Ukraina
Rumunia
Ja to gram za 1000 zł kurs w obecnej chwili na bet365 2.77
Nie widzę możliwości żeby tu coś nie miało siąść.
Zacznijmy od początku:
Bośnia w której występuje wielu klasowych piłkarzy szczególnie w ofensywie nie będę ich wymieniał każdy może zobaczy skład.
Grają o pierwsze miejsce i jestem pewien że dadzą radę na Litwie.
Gol Holandii to jak dla mnie pewka jakich mało nie do końca wiadomo jakim będą grali składem ale jaka nie będzie pierwsza jedenastka maszyna pomarańczowych strzeli gola 32 gole w 9 meczach mówią za swoje.
Włosi zdeterminowani aby skończyć mistrzostwa bez porażki no i tutaj jest sprawa prosta.
Polska +4
Zagrałem takie coś ale polecałem już grę na Polaków +3 napisałem tam co nieco na temat tego meczu już nie będę się powtarzał na kuponie gram bezpieczniej.
Belgia to moim zdaniem już od dawna będzie czarny koń Mistrzostw Świata nie sądzę żeby odpuścili ostatni mecz przeciwko słabej Walii.
Belgia ma taką pakę że klękajcie narody i myślę że będą chcieli zakończyć eliminacje w dobrym stylu.
Ukraina to nie wymaga komentarza.
Rumunia walczy i musi patrzeć na Turcję więc zapewne rozprawią się ze słabą Estonią.
Analizy trochę powierzchowne ale od kilku dni nad tym myślałem i gram grubo.
Powodzenia
Niech ktoś posprząta ten śmietnik wyżej :p
Może to się wydawać absurdalne, ale z postawieniem czystego 1 na Belgię poczekałbym przynajmniej do ogłoszenia wyjściowych jedenastek.
Walia uformowana z młodych i gniewnych, wielu debiutantów chcących się bardzo pokazać trenerowi (na co dzień grają 2-3 ligach wysp brytyjskich - więc nie mają jak &quot;wpaść w oko&quot; trenerowi) na pewno nie odpuści meczu i da z siebie wszystko. Po 3 porażkach z rzędu i w meczu z Macedonią nie dawano im wielkich szans, nawet na 1 punkt. Chłopaki podjęli rękawice i zgarnęli całą pulę, odsyłając Macedończyków z niczym. Prawdopodobnie i tak nie wystarczy to na zjawiskowo mocnych Belgów. Ale mają oni zapewniony już awans z pierwszego miejsca. Więc kto wie jaki skład pośle do boju Wilmots? Nikt przecież nie zabroni wystawić mu nieopierzonych młokosów. Ja bym jeszcze przemyślał temat. Długo myślałem nad tym meczem i ostatecznie z niego zrezygnowałem. Powiedziałem sobie dosyć obstawiania meczy o pietruszkę.
✅✅✅
Osobiście za grubo uderzam taki kupon: Anglia &amp; Bośnia &amp; Rumunia(-1) ✅✅✅
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Ja puszczam taka tasiemke za 2 dyszki, ktora mam nadzieje, ze wejdzie. Ale no bez jaj, jak to nie wejdzie to ja juz nie wiem co ma wejsc ;)
Litwa - BiH 1.33✅
Norwegia - Islandia lub Remis 1.55✅
Rumunia - Estonia 1.16✅
Bulgaria - Czechy lub Remis 1.61✅
Anglia - Polska(+3) 1.40✅
Belgia - Walia Belgia over 1.5 gola 1.30⛔⛔⛔
Hiszpania - Gruzja(+4) 1.57✅
(Poza Europa, ale na kuponie) Ghana - Egipt BTS 2.20✅
Pokrotce o kazdym meczu.
Bih - Juz zostal zanalizowany wielokrotnie przez innych przedemna. Coz, okropnie slaba Litwa niegrajaca o nic - z drugiej strony Bih ktora musi wygrac, bo wie, ze Grecja wygra na 99.9% z Liechtensteinem.
Islandia(Remis) - Wzialem podporke, aczkolwiek jestem w 75% pewny, ze Islandia sobie poradzi z kiepskimi Norwegami. Musza sie postarac o zwyciestwo, aby nie dac sie przegonic Slowenii. Dodatkowo Norwegia o nic nie gra i nawet mozliwe jest, ze po &#39;skandynawskiej znajomosci&#39; dadza z siebie 30%. We wszystkich meczach wzialem do kuponu tylko te w ktorych maja one jakies znaczenie.
Rumunia - Bez zbednego rozpisywania sie. Must win match zeby grac w barazach przy pomyslnych wiatrach. Musza wygrac i czekac na wyniki reszty meczow.
Czechy(Remis) - Szczerze? Argument, ktorym sie sugeruje: Mistrzostwa Swiata bez Czechow? No jakos tak dziwnie ???? A tak bardziej &#39;sportowo&#39; Czesi maja duze szanse na baraze podobnie jak Bulgarzy. Po prostu musza wygrac ten mecz. Przegrany sie zegna. Wzialem podporke zeby miec 66.6% szans. H2H na korzysc Czechow. Troche szczescia sie przyda aczkolwiek nie sadze, ze Bulgarzy zagraja dobrze. Szczegolnie po ostatnim meczu z Armenia..
Polska(+3) - Tak,tak.. Na poczatku mialem dac Angoli po kursie 1.22, bo jest to moja ulubiona reprezentacja od kiedy zaczalem ogladac pilke nozna. Ale nie sadze, zeby rozprawili sie z naszymi roznica 4 bramek. Nawet w meczu z kiepska Czarnogora wygrali 4:1 z tymze bramka strzelona z karnego po idiotycznym faulu w bodajze 92 minucie. Nasi nie grali zle z Ukraincami. Wiadomo, mecz dla Anglikow wazny, ale Polacy zawsze graja lepiej jak graja o nic(przyklad chociazby koszykarze na Eurobaskecie w ostatnim meczu w grupie) H2H wiadomo, bardzo, ale to bardzo niekorzystne, ale w ostatnich latach nie dostajemy az takich beckow od nich. Dodatkowo, mecz o nic wiec i Lewy na luzie bedzie gral a co za tym idzie moze miec &#39;pewniejsza noge&#39;. To wszystko moje przypuszczenia, miejmy nadzieje, ze trafne.
Belgia over 1.5 - Belgowie niby mecz o nic, ale nie sadze, by odpuscili sobie. Beda chcieli w ladnym stylu zakonczyc eliminacje przed swoja publicznoscia. Gdyby grali na wyjezdzie to bym nie ruszal tego meczu, ale strzelic 2 brameczki kiepskiej Walii nie powinno byc problemem.
Gruzja(+4) - Wiadomo, Hiszpania to nie Barcelona. Hiszpanie zapewniony awans juz maja, a co za tym idzie wyjda rezerwy. Skoro podstawowi gracze mieli problem z wyklepaniem dobrej akcji to czemu rezerwy maja nie miec? Gruzja nie bedzie chciala na koniec dostac 5:0 lub wiecej wiec mysle ze sie postraja a po takim kursie to az grzech nie zagrac.
Z tego kursiwo okolo 20 czyli wygrana to 400zl. No oby jutro wszystko sie sprawdzilo, trzymajcie kciuki ???? I przepraszam za takie rozpisanie sie. Gratuluje jesli doczytales dotad ????
EDIT: Postanowilem jednak zmienic niego kupon i przy 8 meczach zarobek jest o ciupine wiekszy. Dodalem mecz Ghana - Egipt BTS. Wytlumaczenie takiego wyboru jest w tym dziale w kwalifikacjach Afryki. Zdjalem z kuponu za to Slowenie(zdecydowalem, ze nie warto stawiac) i oczywiscie przy wiekszym AKO Danie oraz Wegry, bo niedaboze zremisowaliby lub przegrali to po prostu zalamka na
maxa.
EDIT2(wyniki): Pierwszy i zarazem najwyzszy kurs trafiony i to gladziutko do polowy 3:1.
Szczerze, bylem w szoku i myslalem, ze to zly sen, a raczej koszmar, gdy ogladalem mecz Belgow. Miec 25 sytuacji, w tym z 5 100% (sam na sam) i wykorzystac jedna to hanba. Jak dla mnie mogliby spalic to panstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 164

hector

Użytkownik
Szukam źródla informacji na temat Islandii i ich składu/ewentualnych nieobecnoci w jutrzejszym meczu.Nie moge znaleźć żadnej sensownej odpowiedzi dlaczego jest tak wysoki kurs na nich. 1.90 w DNB?Jak dla mnie idealny kurs na singla.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Zauważyłem, że jeszcze nikt nie wspomniał o tym meczu - otóż totomix jako chyba jedyny naziemny bukmacher w Polsce oferuje overy 4,5 i 5,5 na mecz San Marino - Ukraina - chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ukraińcy postrzelają sobie w tym meczu?
OVER 4,5 BRAMKI - 1,60✅
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Włochy - Armenia ✅
Armenia strzeli gola
Kurs:2,05
Włosi pewni wygrania grupy, Armenia na 5 miejscu w grupie jednak sytuacja w grupie B jest na tyle ciekawa, że zwycięstwo Armenii w tym meczu może dać jej awans do Baraży. Nie sądzę żeby Armenia wygrała tutaj z Włochami, jednak na strzelenie gola ją jak najbardziej stać. Armenia jest niesamowicie himeryczną drużyną, bilans u siebie 1-0-4, a na wyjeździe 3-0-1 w tym wygrane z Czechami 2:1 i Danią 4:0!!.
Turcja- Holandia⛔
Typ: Turcja
Kurs: 2,45
Uważam, że warto tu postawić na Turków. Ktoś powie, że Holendrzy byli pewni awansu już przed meczem z Wegrami a rozbili ich 8:1, kiedy to Węgrzy ciągle walczyli o awans. Tak tylko, że Holendrzy grali u siebie i chcieli godnie zakończyć eliminacje przed własną publicznością co było widać na boisku. Tutaj zagrają na gorącym terenie w Stanbule przed zapełnioną po brzegi publicznością Turecką. Tutaj remis nawet nie wchodzi w grę. Holendrzy już ostatni mecz wyjazdowy z Estonią odpuścili, gdzie to w 90 minucie ledwo wywalczyli remis. Uważam też że piłkarze Holenderscy ,którzy w swoich klubach dopiero zaczeli zmagania w europejskich pucharach nie zaryzykują twardej może nawet brutalnej gry, którą Turcy będą chcieli narzucić. Holendrzy przegrają minimalnie nie robiąc złego wrażenia na zakończenie eliminacji i wszyscy będą zadowoleni, taka jest moja wizja.
Anglia - Polska✅
Typ: Anglia -1
Kurs: 1,62
Anglicy przejechali się po Czarnogórze i to samo zrobią z nami. Jeśli ktoś mówi, że bez obciążenia psychicznego możemy coś tu zdziałać to chyba nie oglądał ostatniego meczu. Właściwie nie ma tu co analizować bo Anglicy muszę ten mecz wygrać aby awansować bezpośrednio i to zrobią. Anglicy może i mają najsłabszą drużynę od wielu lat i w meczu w Warszawie graliśmy z nimi jak równi z równym tyle, że od tego momentu a było to rok temu wiele się zmieniło. Obecnie mielibyśmy problem wygrać na wyjeździe z Liechtensteinem.
Dania - Malta✅
Typ: over 3,5 gola
kurs: 1,80
Dania musi liczyć, że Bułgaria nie pokona u siebie Czechów bo ilość pkt ( Dania i Bułgaria) w tabeli mają taką samą a i oba mecze między tymi drużynami zakończyły się wynikiem 1:1. Jednak w przypadku wygranej Bułgarów powiedzmy 1:0 Duńczycy musieliby zbliżyć się do wyniki dwucyfrowego z maltą aby to oni awansowali do baraży. Kurs może się wydawać wysoki, pewnie jest spowodowany tym, że Duńczycy u siebie jeszcze nie wygrali z nikim, jednak jutro zanosi się na ostre strzelanie.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Lithuania - Bosnia &amp; Herzegovina typ 2/2 kurs 1.80 William Hill


Bosnia stoi przed historyczna szansa i pierwszym awansem do Mistrzostw Swiata na ten mecz jedzie 10 tys fanow z Bosni .Maja oni najlepszy atak w swojej grupie walcza o pierwsze miejsce z Grekami i nie sadze by interesowal ich baraz beda mega zmotywowani . Trener Litwinow zdecydowal ze w tym meczu nie zagra kliku doswiadczonych graczy w tym pierwszy bramkarz druzyny dobry obronca w sumie czterech , co mysle bedzie woda na mlyn dla Bosni i powinni juz w pierwszej polowie rozbic obrone Litwinow i nie oddac prowadzenia do konca meczu . Kurs jest dobry wiec go wezme . Powodzenia !!
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Szwecja - Niemcy, Gol dla gospodarzy @ Nie, kurs 2.65 betclic
Wielu z Was uznaje, że mecz Szwedów z Niemcami jest o tzw. pietruszkę. Ja z tym się absolutnie nie zgadzam, zwłaszcza, jeżeli chodzi o kadrę prowadzoną przez Joachima Loewa. Niemcy przed wylotem do Szwecji zapowiadali swoim dziennikarzom, że to dla nich nie koniec eliminacji i mają jeszcze jedno zadanie do wykonania - zrewanżować się Szwedom za pamiętny remis w Berlinie 4:4.
Od tamtego nieszczęsnego remisu w Niemczech rozgorzała dyskusja - co z tą naszą obroną? Potem przyszedł jeszcze jeden remis 3:3 na własnym stadionie z Paragwajem. Ten mecz przelał czarę goryczy. Loew posadził na ławce Hummelsa i robi teraz wszystko, żeby gra w defensywie reprezentacji Niemiec wyglądała coraz lepiej. Efekty widać jak na dłoni: Niemcy nie stracili bramki od trzech spotkań i chcą kontynuować tę serię. Wydaje się, że zadanie jest jak najbardziej wykonalne, zwłaszcza, ze w składzie Szwecji zabraknie gwiazdora i talizmanu kadry Zlatana Ibrahimovicia.
Skład Niemców według &quot;Kickera&quot;: Neuer - Lahm, Mertesacker, J. Boateng, Jansen - Schweinsteiger, T. Kroos - T. Müller, Özil, M. Götze - M. Kruse
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Portugalia ₋ Luksemburg✅✅✅ 3:0
Luksemburg +4 @1.80✅
William Hill
Luksemburg jest jedna ze slabszych druzyn w Europie, ale Portugalia gra taka straszna pilke i jest tak nieskuteczna, ze nie widze tutaj przekonujacej wygranej. Wcale bym sie nie zdziwil gdyby Luksemburg nawet zdolal cos ustrzelic. Zreszta kazdy kto obserwuje gre i wyniki Portugalii w tych eliminacjach wie o czym mowie. Portugalia nie jest Holandia, nie gromi slabych przeciwnikow, w poprzednim meczu wyjazdowym z Luksemburgiem ledwo wygrali 2:1. Atut wlasnego boiska i teoretyczne szanse na pierwsze miejsce w grupie, plus to, ze Luksemburg jest jednak bardzo kiepska druzyna sprawia, ze Portugalia jest tu wyraznym faworytem, ale oni nie umieja zdominowac nawet slabego rywala, tak jak to robi chociazby Holandia. Mysle, ze warto sprobowac Luksemburg z podporka +4, zawsze mozna ewentualnie odkuc sie na live, w razie jakby jednak Portugalia zaczela grac wyjatkowo dobre zawody. Mysle jednak, ze juz po 15 min bedzie widac ze samych statystyk, ze typ jest sluszny, a Portugalczycy beda sie meczyc.

Co prawda weszlo po bandzie, bo Portugalia wygrala 3:0, ale jednak Luksembur gral od 30 min w 10...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nakladka 221

nakladka

Użytkownik

W grupie C rozstrzygnięcia już zapadły. Niemcy po raz kolejny przeszli eliminacje jak burza - 8 zwycięstw i jeden feralny remis z Szwecją 4:4 gdzie prowadzili juz 4:0. Szwedzi troszkę pomęczyli się z Austriakami ale zajeli ostatecznie spokojnie 2 miejsce wygrywając w zeszły piątek z bezpośrednimi rywalami w walce o baraże. Najważniejsze info tegomeczu dla mnie to BRAK Zlatana. Każdy wie, że Szwecja to przede wszystkim Ibra. Szwedzi u siebie są naprawde dobrą ekipą jednak w przeciągu roku przegrywali z Brazylia, Anglia i Argentyną, więc z ekipami o zbliżonym poziomie jak Niemcy( Argentyna i Anglia wg mnie są słabsze, na pewno Anglia).
Rzeczywiście po feralnym 4:4 rozgorzała dyskusja nt obrony ekipy Lowa. Ostatnio Mehmet Scholl udzielił ciekawego wywiadu, w którym zdradził, że Jerome Boateng był już na wylocie w Bayernie w zeszłym sezonie. Powiedziano mu wprost, że z takimi występami już długo miejsca w Bayernie nie zagrzeje. Od tego czasu Boateng stał się ostoją w Bayernie jak i w reprezentacji, wygryzając z skladu Hummelsa, jednego z lepszych SO na świecie. Dalej jednak jest problem z 2 bocznym obrońca, bo poza Lahmem juz paru piłkarzy było sprawdzanych na lewej obronie. Ostanio był to Schmelzer jednak w obliczu jego kontuzji w zeszły piątek grał tam Jansen dosyć poprawnie. Obrona wg mnie się dosyć ustabilizowała.
Ok, można powiedzieć, ze mecz o nic Niemcy nie mają o co walczyć. Jednak ja widze tutaj 2 aspekty dla których będa walczyć na całego. Po primo chęć rewanżu za &quot;przegrany&quot; remis 4:4. Po secundo w ofensywie jak taka liczba dobrych piłkarzy, że już dziś rozpoczyna się walka nie tylko o pierwszą jedynastkę ale o samo załapanie się do 23 - osobowej kadry na mundial. Draxler, Sam, Schurrle, Gotze, Reus, Kroos, Ozil, Podolski, Klose, Gomez, Kruse, Holtby,Volland,Marin Muller i 2 Muller z Mainz i tak można by wymieniać ilośc bogactwa w tej kadrze.
Do tego mniej istotne ale jednak wydarzenie tego 100 mecz Schweinsteigera w kadrze oraz 25 urodziny Ozila dla samych piłkarzy powinny podziałać mobilizująco.
O Szwedach za dużo nie wiem wiec nie będe pisac głupot. Po prostu z wyżej wymienionych przyczyn stawiam na zwycięstwo gości.
Niemcy win (1,66) Fortuna✅
Niemcy over 1,5 bramki (1,7)
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seba75 32

seba75

Użytkownik
Szwecja - Niemcy 2 @ 1.70 Bet365 ✅
Kolega wyżej dobrze napisał,że Niemcy w tym spotkaniu na pewno powalczą.Piłkarze zapowiadają,że są żądni rewanżu za pierwsze spotkanie i do tego 100 mecz Schweinsteigera w reprezentacji.Szwedzi bez Ibry co jest olbrzymią stratą.Jeszcze prawdopodobnie nie zagra dzisiaj bramkarz Isaksson i obrońca Lustig.Ciężko wyobrazić sobie jak będzie wyglądała gra Szwedów bez Zlatana więc można próbować na Niemców po ładnym kursie.

Norwegia - Islandia 2 DNB @ 1.83
Bet365 zwrot
Islandia przed szansą na zajęcie 2 miejsca w grupie i zagrania w barażach.Mają mocniejszą drużynę od Norwegów którzy nie walczą już o nic.W pierwszym spotkaniu Islandczycy ograli ich 2-0 i liczę, że ograją ich po raz drugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 907

pawel-1

Użytkownik
Wyspy Owcze - Austria
Austria over 2 @ 1.50 BetCity

No bez jaj. Kompletnie nie rozumiem takiego wzrostu kursów na Austriaków w meczu z amatorami. Za czerwoną kartkę nie zagra Arnautović, ale przecież tam siła ofensywna jest spora. Harnik, Janko, Hosiner, Weimann, Ivanschitz - wszystko ciekawe nazwiska. Niby mecz już o pietruchę, ale to nadal jest spotkanie Dawida z Goliatem. W pierwszym meczu 6-0 i powtórka jak najbardziej możliwa... Bardzo bezpieczny zakład moim zdaniem, ze zwrotem w przypadku 2 goli gości. Nie ma co dłużej pisać. Trafił się Owczarzom remis z Kazachami, ale to nadal jest ekipa grająca for fun.

Litwa - Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina over 2 @ 1.72 BetCity

O BiH napiane już dużo, a ja wtrącę tylko jeszcze taką propozycję zakładu. Siła ekipy Susicia to ofensywa, kręcą overowe wyniki, więc... może znowu ostro postrzelają. Lubią się wyżywać na ogórkowych ekipach.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EliminacjeBrazylia
Spotkanie: Azerbejdżan - Rosja
Typ: 1X✅
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Dla odważniejszych X i kurs 5.0...✅
Analiza:
Witam. Będę się streszczał bo jestem między pracą a pokerem. Gdy zobaczyłem ten mecz to od razu rzuciło mi się w oczy duże value na 1X. Azerowie na pewno u siebie tanio skóry nie sprzedadzą, a Rosjanie mają awans już w kieszeni. Portugalia ma do nadrobienia zbyt wiele bramek. Dotychczasowy bilans spotkań obu reprezentacji to 2 wygrane Rosji u siebie (2:0 i 1:0) oraz właśnie remis w Azerbejdżanie (1:1). Myślę, że Rosjanie zadowolą się jednym punktem i nie będą prowadzić jakiś heroicznych bojów z Azerami narażając się na kontuzje. Porażka Rosjan jest oczywiście też mało prawdopodobna i właśnie dlatego typuje na forum i niewielką kwotę czysty remis. Polecam ale oczywiście bez szaleństw :wink:
Wszystko weszło aż miło ???? 1x zagrałem w dublu z 1 na Szwajcarię ????
Bardzo dobry wieczór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
puppy3244 0

puppy3244

Użytkownik
Francja : Finlandia
@ 1.17
Typ : 1
Panowie co powiecie na ten temat. Pierwszy mecz w Finlandii zakończył się skromnym zwycięstwem ekipy Trójkolorowych 1:0, którzy nadal mają matematyczne szanse na to by uniknąć barażów. Jak pokazali w ostatnim meczu gdzie zdeklasowali Australi, wciąż wierzą w sukces i przeskoczenie w grupie obecnych mistrzów świata i europy. Finlandia gra o pietruszkę więc moim zdaniem nie zagrają na 100%. Wiadomo, kurs jest bardzo niski, lecz szukam drugiego typu by dopełnić do kursu @1.22 na Anglie przy stawce 1000zł. Moim zdaniem jest to najlepsza kombinacja i zarazem najbardziej pewna.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Szwecja - Niemcy, Gol dla gospodarzy @ Nie, kurs 2.65 betclic
Wielu z Was uznaje, że mecz Szwedów z Niemcami jest o tzw. pietruszkę. Ja z tym się absolutnie nie zgadzam, zwłaszcza, jeżeli chodzi o kadrę prowadzoną przez Joachima Loewa. Niemcy przed wylotem do Szwecji zapowiadali swoim dziennikarzom, że to dla nich nie koniec eliminacji i mają jeszcze jedno zadanie do wykonania - zrewanżować się Szwedom za pamiętny remis w Berlinie 4:4.
Od tamtego nieszczęsnego remisu w Niemczech rozgorzała dyskusja - co z tą naszą obroną? Potem przyszedł jeszcze jeden remis 3:3 na własnym stadionie z Paragwajem. Ten mecz przelał czarę goryczy. Loew posadził na ławce Hummelsa i robi teraz wszystko, żeby gra w defensywie reprezentacji Niemiec wyglądała coraz lepiej. Efekty widać jak na dłoni: Niemcy nie stracili bramki od trzech spotkań i chcą kontynuować tę serię. Wydaje się, że zadanie jest jak najbardziej wykonalne, zwłaszcza, ze w składzie Szwecji zabraknie gwiazdora i talizmanu kadry Zlatana Ibrahimovicia.
Skład Niemców według &quot;Kickera&quot;: Neuer - Lahm, Mertesacker, J. Boateng, Jansen - Schweinsteiger, T. Kroos - T. Müller, Özil, M. Götze - M. Kruse
Popieram. Celem Niemców jest tutaj wygrana i to najlepiej do zera, będzie to wtedy udany rewanż za tamto 4:4 + dobra prasa, co da zarówno całej kadrze jak i poszczególnym piłkarzom spokój i będzie się można skupić na lidze i europejskich pucharach. Biorąc pod uwagę także brak głównej siły ofensywnej u Szwedów typ bardzo prawdopodobny. Ja zagrałem jednak trochę inaczej:

Wygra drużyna 2 do zera? Tak - 2,9
Bah ⛔
Anglia wygra i łącznie w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki - 1,95 Bah
AKO: 5,66
Typy:
Niemcy @ 1.75
Niemcy -1 @ 2.42
Niemcy -2 @ 5.50
Niemcy wygrają obydwie połowy @ 3.60
Także oczywiście popieram, szczególnie ciekawie wygląda kurs 5,5 na Niemcy-2, biorąc pod uwagę, że Szwedzi raczej bramki nie strzelą, a Niemcy wyjdą mocnym składem to rzeczywiście może skończyć się ostatnio ulubionym wynikiem Niemców 3:0, trzeba pamiętać, że we wcześniejszym meczu obu drużyn Niemcy prowadzili już 4:0 i gdyby nie &quot;cud&quot; to wtedy by taki handicap wszedł.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Szwecja vs Niemcy
Typ: Niemcy wygrają obydwie połowy
Kurs: 3.60
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Sytuacja w grupie jasna i klarowna:

1. Niemcy
2. Szwecja
3. Austria
4. Irlandia
5. Kazachstan
6. Wyspy Owcze

Tak też tabela będzie wyglądała po dzisiejszych spotkaniach. Jedyną kwestią która się zmieni to różnice punktowe. W grupie dominuje zespół, który prowadzi Joachim Löw. Na 9 pojedynków, tylko jedna wpadka w meczu ze Szwedami (bolesna, bo prowadzili już 4-0, a mecz tylko zremisowali). Szwedzi natomiast 6 meczów zakończyli wygraną, raz ustąpili Austrii i dwa razy dzielili się punktami.

O co grają poszczególne zespoły? W teorii oba zespoły już wszystko mają jasne. Niemcy jadą do Brazylii, a Szwedzi o Mundial powalczą w barażach. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jeżeli Szwecja nie przegra dzisiejszego meczu, to w meczu barażowym będzie rozstawiona i dostanie &quot;słabszego&quot; (niżej rozstawionego) rywala. Natomiast w ekipie Niemiec jubileusz będzie obchodził Bastian Schweinsteiger, który na pewno wystąpi od pierwszych minut. Będzie to jego 100 spotkanie w reprezentacji. W takim meczu pewnie będzie dodatkowo zmobilizowany, co bardzo powinno przyczynić się, by goście zachowali czyste konto.

Gra Szwecji nie napawa optymizmem. Najważniejsze na co trzeba zwrócić uwagę, to bardzo słaba linia pomocy (natomiast pomocy w reprezentacji Niemiec chyba nie trzeba przedstawiać, dodatkowo każdy zawodnik wydaje się być w formie, a w szczególności Özil). Było to bardzo widoczne w meczu z Austrią. Druga bramka padła tylko dlatego, że obrońca gospodarzy zaskoczył długą piłką do Ibry. Jeżeli mówimy już o najlepszym zawodniku kadry, to warto dodać, że niemal zawsze ma on wkład w bramkę (asysty, bramki) i akurat w takim ciężkim meczu go braknie. Ibrahimovic musi pauzować za kartki, tak jak Khedira w reprezentacji Niemiec. Brak tego jednego zawodnika strasznie osłabia potencjał gospodarzy, przez co mogą w tym meczu nawet nie strzelić gola.

Składy:

Szwecja: Isaksson - Lustig, Nilsson, Antonsson, Martin Olsson - Wernbloom, R. Elm - Larsson, Kacaniklic - Elmander, Toivonen

Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, J. Boateng, Jansen - Schweinsteiger, T. Kroos - T. Müller, Özil, M. Götze - M. Kruse

Sędzia: William Collum (Szkocja)

Typy:
Niemcy @ 1.75
Niemcy -1 @ 2.42
Niemcy -2 @ 5.50
Niemcy wygrają obydwie połowy @ 3.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom