>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do MŚ 2014 - 11.09.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
No i poszło zacnie :). Jutro chyba generalnei będą kolejki do kas, chociaż Ci co postawili na Angoli pewnie jeszcze gryzą palce. Fajny dzień oby tak dalej, gratuluję wszystkim konstruktywnej dyskusji i do usłyszenia w następnej kolejce - oby równie szczęścliwej !!
Anglii nie ma co przeceniać, bez Rooneya to im nie idzie za dobrze ???? no ale fakt Anglia była stawiana w roli faworyta chociaż nie wg mnie ???? ogółem cała kolejka bez większych niespodzianek, DNB bym trafił całą po fajnym kursie jak liczyłem :d
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Co woła o pomstę do nieba to Mecz ,a w właściwie gra Hiszpanów .... Ta drużyna gra taki piach ze się w głowie nie mieści co gorsza grając ten sam piach zdobyli ME!!!!
Oglądałem cały mecz z gruzją i normalnie oczy bolały ... Hiszpanie okopani na 16-20 metrze przed polem karnym Gruzinów i wymiana 700 podan i tak cały mecz ... w pierwszej połowie Sam na SAM dostaje piłkę Soldado i co ..... ładuję w bramkarza !( ityle emocji do HT)
Druga połowa bez zmian te same okopy Gruzja we włąsnym polu karnym całą 11 a Hiszpania dalej swoje bezproduktywne wymieniane podania ..... i majty coraz pełniejsze .
Rzutem na taśmę po błędzie obrońców /Bramkarz Gruzji pada bramka w samej końcówce dla Hiszpanów czysty fart i worek szczęścia po ich stronie .
Nie wiem jak można z zespołu który grał widowiskowy szybki futbol nastawiony na atak ... zdobywając w ten sposób MŚ zrobić taką padakę jaką oglądamy ost. czasy ... to się nóż w kieszeni otwiera.
Hiszpanie zero strzałów za 16metra !!!!! z każdą akcją chcą wejść do bramki ... co gorsza są w polu karnym przeciwnika zamiast strzelać to jeszcze szukają wymiany 2-3 podań ! . Przecież to się łapię na futbolowy kryminał !
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
co do zwrotu stawki za błędny kurs, o którym pisałem parę postów temu nie mieliście racji, bo wypłacili mi wygraną i jestem 320 zł do przodu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom