>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 07-08.06.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Oferta: Tobet



Sezon klubowy oficjalnie można uznać za zakończony. Natomiast czołowi zawodnicy nie dostali jeszcze wolnego, najpierw muszą zawalczyć o udział w Mistrzostwach Świata dla siebie i reprezentacji. W najbliższej turze, kilka niezwykle ciekawych spotkań, na miano hitu na pewno zasługuje mecz PortugaliaRosja, interesująco wygląda mecz Czesi kontra Włosi. W Polskiej grupie kluczowy dla układu tabeli mecz Czarnogóra vs. Ukraina. Naprawdę najbliższy piątek będzie dniem, w którym będzie można nieźle zarobić, pewnie też nieźle stracić. W międzyczasie eliminacji rozgrywane są też spotkanie towarzyskie, niejednokrotnie równie ciekawie, o których można porozmawiać tu: http://forum.bukmacherskie.com/f21/mecze-towarzyskie-miedzynarodowe-w-2013-a-86047-3.html#post3649208

Zapraszam do dyskusji.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Łotwa - Bośnia Hercegowina
Wydaje mi się, że w tym spotkaniu nie ma co liczyć na żadną niespodziankę. Bośniacy pewnie zmierzają po zwycięstwo swojej grupy, w której do tej pory odnieśli cztery zwycięstwa i jeden remis (0:0 z Grecją). Ich bilans bramkowy jak narazie przedstawia się bardzo okazale (18:3) ale trzeba tu zaznaczyć, że duży w tym udział ma zwycięstwo ze słabiutkim Liechtensteinem 8:1. Jednak myślę, że ekipa z Begoviciem, Spahiciem, Pjaniciem, Misimoviciem (4 gole), Ibiseviciem (5 goli) i Dzeko (7 goli) na czele nie dadzą większych szans Łotyszom, którzy do tej pory zgromadzili zaledwie 4 punkty i zajmują przedostatnią pozycję. Moje typy na to spotkanie to :
Bośnia Hercegowina wygra @ 1,65
Powyżej 2,5 gola @ 1,86
Bośnia Hercegowina strzeli w obydwu połowach @ 2,70

Unibet

Spotkanie : Chorwacja - Szkocja
Tutaj również spodziewam się w miarę gładkiego zwycięstwa gospodarzy. Chorwaci mający w składzie Modricia, Rakiticia, Mandzukicia czy Eduardo powinni nieustannie nękać obronę Szkotów, która nie spisuje się zbyt dobrze, z resztą jak cały zespół (cztery porażki i jeden remis). Z kolei gospodarze pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa z wyjątkiem pierwszej kolejki, w której zremisowali ze swoim największym rywalem do zwycięstwa w grupie - Belgią. Myślę, że w tym meczu passa zwycięstw zostanie podtrzymana, a moje typy na to spotkanie to :
Chorwacja wygra @ 1,33
Chorwacja (0:1) @ 1,90

Bet365


Spotkanie : Belgia - Serbia

Jestem pod ogromnym wrażeniem gry Belgów. Patrząc na ich skład widać, że mają tam naprawdę klasowych zawodników, którzy zostali dobrze poukładani przez Marca Wilmotsa. W bramce jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia - Courtois. W obronie trzech klasowych obrońców z Premier League - Kompany, Vermaelen i Vertonghen, których wspomaga Alderweireld. W środku pomocy Witsel i świetny Fellaini, po bokach niezwykle błyskotliwy i utalentowany Hazard oraz chłopak, któremu wróżą wielką karierę - Kevin De Bruyne. W ataku Benteke, który zaliczył świetny sezon w barwach AV strzelając w lidze 19 goli oraz Lukaku, który również prezentował się bardzo dobrze czego efektem jest 17 goli w barwach WBA (w ostatniej kolejce w meczu z Manchesterem Utd wszedł na drugą połowę i ustrzelił hat tricka ). Do tego dochodzą jeszcze tacy zawodnicy jak Mirallas, Defour czy Mertens, którzy również są zawodnikami grającym na odpowiednim poziomie. Belgowie będą toczyć bój o pierwsze miejsce w grupie z Chorwacją, która tak samo dobrze spisują się w tych eliminacjach (obie drużyny odniosły pięć zwycięstw i zaliczyli jeden remis w meczu bezpośrednim). Myślę, że Serbowi nie dadzą rady faworytom tego meczu, a moje propozycje na to spotkanie to :
Belgia wygra @ 1,70
Belgia powyżej 1,5 gola @ 1,83

Bet365
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Bardzo zainteresował mnie mecz Ukrainy z Czarnogórą, jak myślicie Czarnogóra dozna w końcu pierwszej porażki? Kurs na naszych sąsiadów całkiem ciekawy w dodatku są oni pod większą presją niż gospodarze. Pamiętam jak z nami wygrali 3:1 więc widać, że reprezentacja ta jeśli gra już mecz o życie to naprawdę potrafi grać ładną ofensywną piłkę, ja zaryzykuje i obstawie Ukrainę.
 
A 0

adam88

Użytkownik
Bardzo zainteresował mnie mecz Ukrainy z Czarnogórą, jak myślicie Czarnogóra dozna w końcu pierwszej porażki?
Ciężko tutaj dopatrywać się faworyta spotkania, tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Piłkarze Ukrainy nie mają co kalkulować, muszą ten mecz wygrać aby liczyć się w stawce! Czarnogóra jest świetnym zespołem, rewelacyjnie radzi sobie w meczach o stawkę. Pokazali już jacy są zawzięci w meczach z Anglikami (chodzi mi tutaj również o eliminacje do ME 2012).
Myślę że lepiej odpuścić ten mecz, ewentualnie zagrać na remis który moim zdaniem jest najbardziej prawdopodobny.
A zmieniając temat; w meczu Polski kurs na czyste konto naszej reprezentacji @1,8 bet365; myślę że wart gry. Nie powinniśmy stracić bramki (przynajmniej mam taką nadzieję) kurs wart gry!
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
@cubsonart
Ta stawka 3/10 na remis Łotwy to chyba jakiś żarcik ???? Łotwa oprócz tego że będzie grała u siebie nie ma żadnej innej przewagi na Bośniakami . Jak chcesz podawać surowe typy to polecam udać się do tematu z kuponami i tam wypisywać swoje stawki ???? . Prawda taka że oprócz Rudnevsa który i tak stracił totalnie formę nie ma kogo polecić w drużynie Łotwy . Bośnia ich po prostu może rozbić jeśli tylko mecz wyjdzie Ibisevicowi i Edinowi taka prawda . Niestety nie mam zamiaru grać jakich kolwiek typów w stronę drużyny która remisuje z Księstwem na wyjeździe 1:1 .
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bardzo zainteresował mnie mecz Ukrainy z Czarnogórą, jak myślicie Czarnogóra dozna w końcu pierwszej porażki? .
Odnośnie tego spotkania:

Trener reprezentacji Ukrainy Mychajło Fomienko uważa, że w piątkowym meczu eliminacji mistrzostw świata w Podgoricy największym przeciwnikiem jego podopiecznych będzie zachowanie czarnogórskich piłkarzy i kibiców. &quot;Nie damy się jednak sprowokować&quot; - zaznaczył.
&quot;Prowokacja to wróg numer jeden, z którym musimy sobie poradzić. Dlatego też nie damy się sprowokować&quot; - powiedział szkoleniowiec niebiesko-żółtych, dodając, że drużynę rywali ma doskonale rozpracowaną.
Pytany na konferencji prasowej, co powiedział jednemu z najbardziej zadziornych swoich piłkarzy - 25-letniemu Jewchenowi Chaczeridiemu - odparł, że przecież nie w każdym meczu ten obrońca eksploduje.
Na pierwszy rzut oka : kursy w meczu Portugalia Rosja. Rosja, lider grupy, bilans 4-0-0 8:0 w bramkach i kurs 4.75? Portugalia, wpadka z Irlandią Północną i remis u siebie czy minimalne zwycięstwo i stracona bramka w starciu z Luksemburgiem, w obliczu tych &quot;ekscesów&quot; i z takim rywalem jak Rosja to 1.85 na Portugalię wydaje się być mocno zaniżone. Trzeba zorientować się co ze składami
Po tym co pokazał Liechtenstein w starciu z rezerwami Polski, które gdyby nie ich indolencja strzelecka, kłopoty ze zgraniem etc, mogli rozbić rywala w pył. Nie ma więc chyba wątpliwości, że Słowacja powinna to spotkanie wygrać bez problemów
 
solara 38

solara

Użytkownik
Słowacja to jest perełka! Kurs 1,33 ma druzyne, ktora gra z taka padaka?! Slowacja jesli mysli o mistrzostwach musi wygrac, a Lichtenstein to ogorki o czym przekonalismy się wczoraj. Slowacja musi wyjsc najmocjeniszym skladem z pelna mobilizacja dlatego ten typ to w zasadzie 33% lokata. Nie ma atrakcyjniejszego spotkania w piatek dlatego polecam grac na Slowakow grubo i sie nie martwic o pieniadze ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 75

richi

Użytkownik
Oprocz Slowakow ktorych naprawde warto zagrac 10/10 mozna tak samo polecic
Danie z Armenia Dunczycy jesli chca sie jeszcze liczyc w tych rozgrywkach muszą to wygrać.
Slowacja+Dania @ 1.86
 
Z 0

zs-roby

Użytkownik
Islandia - Słowenia 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: BETCLIC.COM
Islandczycy niespodziewanie zajmują 2. miejsce w swojej grupie i przy odrobinie szczęścia oraz umiejętności mogą sprawić niespodziankę i awansować na mundial. Aby to uczynić muszą wygrywać spotkania na własnym terenie, a takie przed nimi w najbliższej serii gier. Słowenia, która tylko dwukrotnie brała udział w MŚ, teraz plasuje się na ostatniej pozycji w grupie E, będąc gorszą nawet od Cypru. Islandia walczy o wyjście z grupy, Słowenii pozostała walka o &quot;zachowanie twarzy&quot;.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik

Mołdawia - Polska
X @ 4,50 BetVictor 5/10
Under 2,5 @ 1,83
BetVictor 3/10

dziwne masz te proporcje na under i remis,bo skoro bierzesz remis na duze prawdopodobienstwo to nie mów ze wierzysz z wynik 2-2 lub w gore...

moim zdaniem under 2.5 w tym meczu to jeden z wiekszych pewniaków tej kolejki.

Do tego dokladalbym:

Łotwa - BOŚNIA I HERCEGOWINA 2 1.55
BELGIA - Serbia 1 1.52

a spoza Europy na :
USA 1.85
MALI 1.25

A z wyzszych kursow poceluje na:
Islandia-Słowenia 1 2.40
Czarnogora- Ukraina 2 3.2


Na under dograłem jeszcze dzisiaj teraz w sumie jest 5,5/10.

@cubsonart
Ta stawka 3/10 na remis Łotwy to chyba jakiś żarcik ???? Łotwa oprócz tego że będzie grała u siebie nie ma żadnej innej przewagi na Bośniakami . Jak chcesz podawać surowe typy to polecam udać się do tematu z kuponami i tam wypisywać swoje stawki ???? . Prawda taka że oprócz Rudnevsa który i tak stracił totalnie formę nie ma kogo polecić w drużynie Łotwy . Bośnia ich po prostu może rozbić jeśli tylko mecz wyjdzie Ibisevicowi i Edinowi taka prawda . Niestety nie mam zamiaru grać jakich kolwiek typów w stronę drużyny która remisuje z Księstwem na wyjeździe 1:1 .
Typ na remis w meczu Łotwa - Bośnia, to typ bardziej przeciw Bośni, niż na Łotwę. Poprostu nie wierzę aby Bośnia wygrała... kluczowi gracze są zmeczeni sezonem, pozatym na masówka na Bośnię ... nic nie sugeruje, ale ten mecz może być bardzo dziwny, i nawet zwycięstwo (przypadkowe) Łotwy mnie tu nie zdziwi ...
 
death89 84

death89

Użytkownik
Portugalia - Rosja.
Gdy widzę kurs (~1.80)na wygraną Portugalczyków z Rosją to śmiać mi się chcę. Portugalia w tych eliminacjach spisują się fatalnie - zanotowali remisy z takimi &quot;potęgami&quot; jak Izrael i Irlandia. Wygrali jedynie z dwukrotnie z Azebejdżanem. Bukmacherzy na porażkę lidera grupy, który w tych eliminacjach nie stracił ani jednej bramki dają marne 1.80! Owszem, Portugalia musi wygrać, żeby chociaż myśleć o barażach, ale tak na dobrą sprawę jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić. Bardziej prawdopodobny typ według mnie to BTS - @2.10 (bet365).
Portugalia zacznie mecz od ataków, żeby nie gonić wyniku, jak to było w przypadku np. meczu z Irlandią. Będą atakować dopóki nie strzelą bramki, bezbramkowy remis nic im nie daje, przesądzi praktycznie awans Sbornej na Mundial w Brazylii. Rosja nie straciła jeszcze bramki w tych eliminacjach, ale każda passa się kończy, myślę że jutro Portugalczycy powalczą o conajmniej jedną bramkę. A że potrafili aż 3 stracić w meczu z Izraelem to i jutro coś może wpaść do ich siatki.
Jest to praktycznie mecz o wszystko: Rosja wygrywa i może się powoli pakować do Brazylii, Portugalia wygrywa - wciąż liczy się w walce o bezpośredni awans. Wystarczy dodać do tego, że sędzią jutrzejszego meczu będzie Damir Skomina i od razu do głowy wpada pomysł grania kartek w tym meczu. Obie drużyny mają o co grać, ale..bukmacherzy u których mam konto, nie wystawili jeszcze linii kartek, może to uczynią jutro, może wcale. Over 4.5 wziąłbym z pocałowaniem ręki. Jeśli coś się zmieni - uzupełnie post.
Czarnogóra - Ukraina.
Tutaj również doszukiwałbym się kartek. Wiadomo jacy są fani w Podgoricy - głośni jakby ich było conajmniej 40 tysięcy (stadion mieści ich jedynie 15 tysięcy). Fanatyczny doping, różne przedmioty lecące w kierunku piłkarzy drużyny przeciwnej - to podkręca atmosfere. W pamięci mam mecz Polaków z Czarnogórcami. Zastanawiałem się czy to fanatyzm, czy już kraj trzeciego świata.. Padły wtedy 4 żółte kartki dla Czarnogóry, w konsekwecji jedna czerwona. W meczu z Anglią również &quot;zdobyli&quot; 4 kartki. Z Ukrainą na wyjeździe skompletowali 6 kartek. Natomiast w trakcie całych eliminacji, w ciągu 6 meczów zdobyli aż 19 żółtych kartek!
Ukraińcy są niewiele &quot;gorsi&quot; w kwestii kartek - 5 meczy, 14 żółtych i 1 czerwona. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu przeciwko Polsce mają oni jeszcze szansę na awans do MŚ, zresztą tak samo jak Czarnogórcy, którzy liderują w grupie H. Jutrzejsze zawody poprowadzi sędzia Manuel Gräfe. Szczerze mówiąc/pisząc - nie bardzo kojarzę tego pana. Widzę, że sędziuje w Bundeslidze, czasem w niższych ligach niemieckich, czasem w Lidze Europy, a raz na przysłowiowy &quot;ruski rok&quot; - Ligę Mistrzów. Niezbyt doświadczony, może sypać kartkami na lewo i prawo. Jednak tutaj analogiczny problem co w meczu powyżej - u żadnego bukmachera nie widziałem zakładu na kartki. Over 6.5 wezmę w ciemno.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Ja poszukam jutro dubla:

Litwa - Grecja - 2 @1,85 ✅ 0:1
Łotwa - Bośnia i Hercegowina - 2 @1,65 ✅ 0:5

AKO @3,05

Buk: Milenium


Powiem wprost - nie wyobrażam sobie straty punktów w tych meczach przez faworytów. Drużyny z krajów nadbałtyckich są słabiutkie. Litwa i Łotwa realnych szans na awans nie mają, a Grecja i Bośnia czuje na plecach oddech Słowacji, która teraz ma łatwy mecz z Liechtensteinem i w przypadku straty punktów przez dwie pierwsze drużyny z pewnością się do nich zbliży. Grecy i Bośniacy pewnie golą słabsze drużyny w tej grupie i nie spodziewam się niespodzianki w jutrzejszych dwóch meczach. Bośnia czuje w końcu szansę na awans na prestiżowy turniej (w dwóch ostatnich eliminacjach porażka po barażach z Potugalią). Piłkarze więc zdają sobie sprawę, że drugie miejsce nie jest dobrym wynikiem i najlepiej wygrywać swoje mecze do końca, by nie przeżywać piekła po raz kolejny. A skład mają bardzo mocny i zbalansowany, grają ciekawą piłkę, strzelają dużo bramek. Co innego Grecy. Jest to również mocna drużyna, ale taka która nie tłamsi rywala, nie męczy go jak nie musi. Cechuje ich ogromna konsekwencja i determinacja. Jeśli mecz nie będzie układał się po ich myśli zaatakują z całą mocą i wcisną bramkę w końcówce. Piłkarze to wojownicy, którzy nigdy nie odpuszczają, o nich, jak i o Bośniaków jestem w tej kolejce spokojny.

Co można powiedzieć o Litwie i Łotwie? O Litwie właściwie nie ma co mówić: ostatni mecz eliminacyjny na własnych śmieciach wygrała 14 października 2009 roku z Serbią w stosunku 2:1. W ostatnim meczu co prawda sprawiła problemy Słowacji, z którą zremisowała 1:1, ale warto zaznaczyć, że nasi południowi sąsiedzi grali od 55 minuty w dziesiątkę. Łotwa z kolei prezentuje się trochę lepiej, widziałem ich ostatni mecz towarzyski z Turcją zakończony wynikiem 3:3, w którym wyglądali dobrze, niemniej to chyba za sprawą Turcji, która grała w okrojonym składzie i była po prostu słaba (kilka dni później porażka 0:2 ze słabiutką Słowenią). Z bardzo mocną i zdeterminowaną Grecją nie mają większych szans (Grecja wyłączając ostatnią wyjazdową porażkę z Bośnią (1:3) ostatni raz w delegacji przegrała 5 września 2009 roku ze Szwajcarią (0:2)).

Widzę, może nie wysokie, ale pewne zwycięstwa gości, którzy nie pozostawią złudzeń i dalej będą toczyć korespondencyjny pojedynek o przepustkę na brazylijski mundial.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

kacperr

Użytkownik
1)Mołdawia - Polska Typ: Polska 1.36
Co to dużo mówić ???? Polska Wygra bo większość mówi że będzie ciężko w takich chwilach Polacy potrafią zagrać spodziewam się wyniku 0-2
2)Czarnogóra - Ukraina Typ: X lub Ukraina 1.28
Po zaciętym meczu , duże prawdopodobieństwo jest czerwonych kartek obstawiam remis lub zwycięstwo Ukrainy jeżeli chcą zagrać w Brazyli nie mają czego bronić mecz ten powinien być ładniejszy od meczu naszego gdzie drużyna Mołdawia będzie sie bronić..
 
H 187

h778

Użytkownik
Albania - Norwegia (7.06.2013, 20:30) ✅ połowa zwrot, 1:1
Typ: Albania (+0.25)
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

Nie wiem, dlaczego Norwegia jest według bukmacherów faworytem tego meczu. Albańczycy są na trzecim miejscu, w Oslo wygrali 1:0. Obecni Norwegowie to karykatura drużyny sprzed lat, w dodatku pojechali do Albanii osłabieni - niedawno karierę reprezentacyjną zakończył J. A. Riise, zabraknie też podstawowych Forrena i Abdellaoue. U gospodarzy brak przede wszystkim dwójki obrońców - Cany i Lili. Nie przewiduję, żeby Norwegia miała wywieźć z Tirany komplet punktów.
Belgia - Serbia (7.06.2013, 20:45) zwrot, 2:1
Typ: Belgia (-1 AH)
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet365
Stawka: 5/10

Belgowie to obecnie jedna z najlepszych europejskich drużyn, do tej pory w eliminacjach 5-1-0, nie powinni mieć żadnych kłopotów z pokonaniem przeciętynch Serbów, którzy w dodatku przyjechali do Brukseli osłabieni brakiem Nastasicia, Z. Tosicia i strzelca dwóch bramek w meczu ze Szkocją - Djuricicia.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
18:30, 20:00, 20:45, 20:15
Łotwa - Bośnia i Hercegowina, Liechteinstein - Słowacja, Belgia - Serbia, Chorwacja - Szkocja Bośnia, Słowacja, Belgia, Chorwacja @4.3 7/10 5Dimes, paddy i wh
Łotwa - Bośnia i Hercegowina, Liechteinstein - Słowacja, Belgia - Serbia, Chorwacja - Szkocja Bośnia, Słowacja, Belgia, Chorwacja (wszystkie -1,25) @18.5 2/10 188bet
Ciekawe który z faworytów zrobi tradycyjnie zonka w kwalifikacjach? ????
Liechtenstein ze Słowacją nawet nie trzeba opisywać. Jeśli Słowacja ma zamiar liczyć się w grupie to z ogórkami 3 punkty zebrać trzeba. Jak grają piłkarze z małego księstwa widzieliśmy we wtorek. Do tego kilku piłkarzy w Liechtensteinie zabraknie.
Chorwacja ze Szkocją też powinna wygrać bezproblemowo. Szkocja zdekompletowana, bez wielu zawodników. Chorwacja tylko bez Corluki i Modrica. Gospodarze walczą z Belgią o 1 miejsce w grupie, głupio byłoby stracić punkty z nie dość, że słabą w tych eliminacjach Szkocją to jeszcze tak osłabioną.
Łotwa z Bośnią? Bośnia nareszcie ma wymarzoną sytuację w grupie, gdzie może skutecznie powalczyć o zwycięstwo w niej i bezpośredni awans na mundial. Bo do baraży to mają uraz. Zwłaszcza, że dwumecz z Grecją, czyli najgroźniejszym rywalem mają już za sobą. Bośnia bez Misimovica i Vranjesa, ale Salihović po barażach z Kaiserslautern jest w niezłej formie. Łotwa gra słabiutko, dzisiaj osłabiona brakiem Cauny. Końcem maja rozegrała dwa sparingi z Katarem (1-3) i Turcją (3-3). Tym drugim bym się nie sugerował, bo Turcja zagrała katastrofalnie słabo, a bramkarz albo na kacu, albo kabaret odstawiał.
Na koniec Belgia z Serbią. Gospodarze ze złotą generacją piłkarzy mają nadzieje na sukcesy. Na razie niech zakwalifikują się na mundial. Chorwacja gra z osłabioną Szkocją więc sami też muszą wygrać. Serbia ma kwale z głowy, Mijatović wyraźnie sobie nie radzi z kadrą i nie potrafi albo poprawnie wyselekcjonować zespołu, albo ich porządnie zmotywować. Nie powołał Matica i Ljajica. Nastasic pauzuje za kartki. Na wyjeździe Belgia wygrała 3-0 i naprawdę nie widzę powodu żeby dzisiaj nie zakręciło się wokół podobnego wyniku.
Jedno ako na zwycięstwa, drugi na handi -1,25.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Czech Republic-vs-Italy Over [2] 1.88 Sbobet ⛔
Montenegro-vs-Ukraine Over [2] 1.86 Sbobet ✅
Over w meczu Italii ? Gram, ponieważ na wyjazdach Włosi każdej ekipie strzelali przynajmniej dwa gole.
Czesi mają problemy ze strzeleniem bramek u siebie z rywalami lepszymi niż Malta,
ale nawet bez ich gola typ da radę ????
Czarnogóra u siebie wygrała 3-0 z San Marino, zremisowała 1-1 z Anglią i 2-2 z Polską.
Ukraina na wyjazdach nie strzeliła bramki z Mołdawią, ale potrafiła strzelić Anglikom i Polakom.
Dzisiejszy mecz będzie podobny to spotkań obu ekip z Polską.
Pierwszy mecz Ukrainą przegrała 0-1, wiec dziś ma szanse do rewanżu,
jest to dla nich bardzo ważny mecz, nie mogą tu przegrać, ale punkt też za dużo im nie daje. Muszą atakować od samego początku, minimalnie zwrot za ten typ.
 
other 60

other

Użytkownik
Azerbejdżan vs Luksemburg
Typ: 1 (-1,0) ⛔ 1-1
Kurs: 2,6
Bukmacher: Expekt
Jak dla mnie obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.
118 drużyna zmierzy się ze 145.
W kadrze gości jest sześciu piłkarzy spoza ich rodzimej ligi. Maxim Chanot z Germinala Beerschot, Maurice Deville z Elversberga, Lars Gerson z Norrkoping, Aurelien Joachim z Willem II, Mario Mutsch z St. Gallen, Chris Philipps z FC Metz.
Nazwiska nie wgniatają w podłogę nawet koneserów futbolu.
Drużyna gospodarzy poza zawodnikami &quot;od siebie&quot;: Ali Gokdemir z Hannoveru, Ruslan Abishov z Rubina, Ufuk Budak z Eskisihersporu, Arif Isayev z Denizlisporu, Cihan Ozkara z Sivassporu oraz Rufat Dadasov z rezerw K&#39;lautern.
Również persona nie są jakieś szczególnie wybitne. Lecz z pewnością umiejętnościami czysto piłkarskimi Azerowie przewyższają swoich dzisiejszych przeciwników. Liga azerska rośnie w siłę z sezonu na sezon. Kadra nie jest już tak tragiczna jak wówczas kiedy przegrywała z Polakami różnicą 8 bramek.
Na własnym boisku gospodarze urywali punkty już silniejszym od siebie. Teren trudny, specyficzny. Wszak to już Azja. Ale tu bardziej chodzi o wyjazdy księstwa Luksemburg. Są tragiczne. Wygrali ostatni raz 5 lat temu ze Szwajcarią (!). Wypadek przy pracy Helwetów. Zremisowali z Mołdawią i Irlandią Północną - ich zbliżony poziom. A tak to dostawali handicapem od prawie każdego w tym od takich potęg jak Walia czy Łotwa.
Jeżeli dziś Azerowie zagrają po swojemu, bez spiny, wygrają gładko co najmniej różnicą dwóch goli.
Bo jak nie wygrywać z niżej notowanymi od siebie to już z nikim.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Na under dograłem jeszcze dzisiaj teraz w sumie jest 5,5/10.

Typ na remis w meczu Łotwa - Bośnia, to typ bardziej przeciw Bośni, niż na Łotwę. Poprostu nie wierzę aby Bośnia wygrała... kluczowi gracze są zmeczeni sezonem, pozatym na masówka na Bośnię ... nic nie sugeruje, ale ten mecz może być bardzo dziwny, i nawet zwycięstwo (przypadkowe) Łotwy mnie tu nie zdziwi ...
juz nie gadajmy o tym zmeczeniu , zmeczeni to moga byc pilkarze Bayernu ktorzy grali naprawde duzo meczow w sezonie
a po stronie Bosniakow to nawet Dzeko nie gra co mecz wiec nie naduzywajmy slowa zmeczenie
 
yanma 27

yanma

Użytkownik
2)Czarnogóra - Ukraina Typ: X lub Ukraina 1.28 Po zaciętym meczu , duże prawdopodobieństwo jest czerwonych kartek obstawiam remis lub zwycięstwo Ukrainy jeżeli chcą zagrać w Brazyli nie mają czego bronić mecz ten powinien być ładniejszy od meczu naszego gdzie drużyna Mołdawia będzie sie bronić..
Nie wiem skąd wziąłeś taki kurs na X2. U większości buków jest to 1.60-1.70
Ja polecam granie:
⚽ Belgia - Serbia @1.55 ✅ (2:1) * Serbii ostatnimi laty nie idzie najlepiej. Pierwszy mecz w Serbii, 0-3 Belgia. Jedyne podknięcie Belgii z Chrwacją u siebie. Tak wygrywają z przeciwnikami 3-0, 2-0. 1 stracona bramka w wszystkich 6 meczach eliminacji. Serbia bez zwycięstwa na terenie przeciwnika.
⚽ Islandia X - Słowenia @1.42 ⛔ (2:4) * Islandia pierwszy mecz wygrała 1-2. Słowenia nie wygrywa na wyjazdach, porażka z Norwegią i Albanią, tylko jedna wygrana z Cyprem u siebie.
⚽ Łotwa - Bośnia i Herzegowina @1.55 ✅ (0:5) *Łotwa jedyne pozytywne rezultaty z Liechtensteinem. Bośnia z bilansem 4-1-0
Kursy pobrane z bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom