>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

el. ME 2016: Gibraltar - Polska 7.09.2014 (Estádio Algarve, Almancil, Portugalia)

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Gibraltar - Polska
25.00 -- 12.00 -- 1.05
Betsson
stadion: Estádio Algarve, Almancil, Portugalia

Czas na start Eliminacji Mistrzostw Europy. Pierwszym rywalem Polaków jest zespół Gibraltaru. Jak oceniacie szansę Polaków w tym spotkaniu?
Zapraszam do dyskusji.
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
W meczu nie zagra z powodu kontuzji Miachał Kucharczyk, co do składy gospodarzy nie jestem nic w stanie powiedzieć do tej pory rozegrali 5 spotkań i mają bilans (1-2-2) więc całkiem przyzwoity jak na taką wyspę, pierwsze zwycięstwo zanotowali w czerwcu tego roku pokonując Maltę 1:0.
Nie da się ukryć że zdecydowanym faworytem tego spotkania będą Polacy, ale granie na nich po kursie @1.05 nie jest chyba najlepszym pomysłem dlatego szukałbym tu handicapów albo overów bądz underów na to spotkanie a linia wystawiona coś ciekawe 3.5 bramki po po kursach 1.87/1.87, jak pamiętamy spotkania z San Marino i innymi małymi państwami kończyły się zazwyczaj bardzo wysokim wynikiem, Gibraltar za to wydaje się że ma dużo lepszą defensywę, co pokazał mecz np. z Słowacją wtedy to nie stracili bramki, nasza reprezentacja też nie zależy do drużyn w których meczach pada dużo bramek ostatni raz kiedy były conajmniej 4 trafienie to spotkanie z San Marino (1:5) odbyło się one prawie rok temu. póki co tylko U nibet wystawił kursy na over/under bramkowy, nie ma jeszcze handicapów, stawiam że w meczu nie bedzie więcej niż 3.5 bramki i liczę na pewne zwycięstwo w pierwszym meczu eliminacji ????
UNDER 3.5 @1.87 U nibet
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
Wprawdzie Gibraltar wygrał ze Słowacją (albo remis 0-0 - nie pamiętam ) ale pamiętam jedno, wtedy Słowacja wyszła 2-3 garniturem, który po prostu jest bardzo słaby ( poziom Malty).
 
M 9

matu

Użytkownik
Trudny mecz do typowania. Over? Under? Zarówno 0:1 jak i 0:5 to wyniki równie prawdopodobne. Wszystko zależy od tego kiedy padnie pierwsza bramka, no i od dyspozycji naszej ofensywy. Warto pamiętać że dla gospodarzy to jest mecz praktycznie wyjazdowy.. Do Faro drogą lądową z Gibraltaru jest niemal 400 km. Z drugiej strony, Gibraltar dwukrotnie grał już na Algarve i jeszcze nie stracił bramki ;) bilans 1:0.. Choć z nikim poważnym się jeszcze w swojej krótkiej oficjalnej historii nie mierzyli.
Trochę za dużo tu niewiadomych. Ja bym szukał czegoś w stylu DW 3:0, albo 4:0, ale bardziej w formie loterii.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Mi także wydaje się że może tu być równie dobrze wynik w granicach 1-0 jak i 5-0 dlatego zamiast szukać czegoś z hc lub u/o to wybrałbym bardziej opcje że Gibraltar nie strzeli lub BTS-no
 
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
Mi także wydaje się że może tu być równie dobrze wynik w granicach 1-0 jak i 5-0 dlatego zamiast szukać czegoś z hc lub u/o to wybrałbym bardziej opcje że Gibraltar nie strzeli lub BTS-no
San Marino się z naszymi bramkowo po wielu miesiącach przełamało, więc na ten brak gola ze strony Gibraltaru tak strasznie bym się nie nastawiał ???? )) Lubimy pomagać! Ale faktycznie, wynik ciężki do przewidzenia, niby wszyscy mówią, że powinniśmy to wygrać wysoko ale po ostatnim meczu z Litwą...
 
L 1

lukasgld

Użytkownik
Myślę, że Polska wygra ten mecz przewiduję 1-2:0, ale analizując fakty Polska od początku 2009 roku w meczach o punkty wygrała tylko 4 razy na 19 spotkań 3 razy z San Marino i raz z Mołdawią u siebie. Pozostałe wyniki to aż 7 razy remis i 8 porażek w tym czasie w meczach o punkty. Bramki 31-23, ale odejmując bramki z meczy z San Marino gdzie było 20-1, bilans bramkowy to 11-22. Jak widać San Marino w 3 meczach pyknęli 20 bramek 10:0, 5:0, 1:5, ale Gibraltar to chyba drużyna trochę mocniejsza od San Marino, choć pierwszy mecz o punkty rozegrają właśnie teraz z Polską. To potrafili już zremisować towarzysko ze Słowacją, Estonią i wygrać z Maltą 150 drużyna rankingu FIFA. Ich bilans na razie towarzysko to 1-2-2, 2 porażki z Wyspami Owczymi i Estonią. Bilans bramkowy 3-7. 4 bramki strzeliły im Wyspy Owcze. Także Polska powinna to wygrać, ale myślę, że niewysoko przewiduję 2 góra 3:0. Dla ryzykownych można postawić na remis kurs atrakcyjny około 10-12zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryszar 0

ryszar

Użytkownik
Mój pierwszy post i analiza, więc z przymróżeniem oka :]Same buki nie mają pojęcia w jaki sposób mają zaproponować kursów na to spotkanie. W najlepszym jak dla mnie becie 365 dostępne są tylko zakłady główne, u/o2,5 i handi, chociaż może wystawią ich więcej. Gibraltar, wiadomo - wielka niewiadoma - bo po remisie ze Słowacją, która grała w głębokiej rezerwie (najlepszym zespołem z którym grał) nie można stwierdzić, że nagle będą lepsi od San Marino czy Liechtensteinu.
Polska ma wielu klasowych zawodników (zawodowców) i bez zmrużenia oka powinni rozjechać Gibraltar 5/6-0 (tak na marginesie po co się bierze na napad Milika próbując go wykreować na siłę). Znając jednak podejście Naszych - dla mnie skromne 1-0 (gol w 2&#39; połowie) i typ główny:
Gibraltar (+2,5+3) - Polska za 1,90 bet365
Edit: brak Piszczka na obronie - kolejny powód na zagranie typu!!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Gibraltar - Polska
Handicap 2:0
Typ: Polska
1.60
✅✅✅ typ wszedł i to się liczy.

Gibraltar liczy około 30 tys. mieszkańców. Z tego jest około 600 zarejestrowanych piłkarzy, kopiących na swoim podwórku. To normalni ludzie, którzy pracują, a wieczorami urozmaicają sobie czas ganiając za piłką.
Nie oszukujmy się, gramy z amatorami, na ten mecz nie ma sensu pisać dłuższej analizy. Jakim składem byśmy nie wyszli powinniśmy to wygrać. Trzy bramki to powinniśmy zdobyć w pierwszych 15 minutach meczu. Jeśli linia nie zostanie pokryta, to PZPN powinien zawiesić reprezentację na minimum 10 lat, może coś by się zmieniło.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Gibraltar - Polska
Handicap 2:0
Typ: Polska
1.60

Gibraltar liczy około 30 tys. mieszkańców. Z tego jest około 600 zarejestrowanych piłkarzy, kopiących na swoim podwórku. To normalni ludzie, którzy pracują, a wieczorami urozmaicają sobie czas ganiając za piłką.
Nie oszukujmy się, gramy z amatorami, na ten mecz nie ma sensu pisać dłuższej analizy. Jakim składem byśmy nie wyszli powinniśmy to wygrać. Trzy bramki to powinniśmy zdobyć w pierwszych 15 minutach meczu. Jeśli linia nie zostanie pokryta, to PZPN powinien zawiesić reprezentację na minimum 10 lat, może coś by się zmieniło.
Zapomniałeś dodać, że reprezentacja Polski też jest amatorską drużyną co nie raz pokazali. Gibraltar może nie ma techniki ale posiadają siłę ducha. W PL ciągłe zmiany w kadrze, rotowanie a to powoduje, że zgranie jest żadne. Raczej powinni wygrać, ale z tymi typami na bramki to przesada tak samo jak z tym, że zachowają czyste konto.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Gibraltar może nie mają techniki ale posiadają siłę ducha.
Nie widziałeś pewnie żadnego skrótu z nawet jednego meczu reprezentacji Gibraltaru i wysuwasz takie rzeczy...
Technikę nawet mają , potrafią kreować sytuacje bramkowe.
Zdecydowanie ich największym mankamentem jest gra obronna gdzie grają bardzo nieporadnie i często się gubią.Trudno też określić ich postawę ponieważ nigdy nie spotkali się z przeciwnikiem nawet na średnim poziomie ... tak jak ktoś wyżej wspomniał zremisowali z głębokimi rezerwami Słowacji lub z nieporadną Estonią.
Jeśli już miałbym wybierać jakąś opcję na ten mecz to wolałbym postawić na handi niż na to , że drużyna Gibralataru nie strzeli bramki.Ja osobiście będę grał tylko na live , po pierwszych kilkunastu minutach będzie wiadomo na czym się stoi. ????
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
śmieszy mnie fakt że ktoś chce stawiać coś w meczu Gibraltar - Polska na żywo po obejrzeniu kilku minut.... gramy z amatorami a nie z klasową drużyną
Wcięło mi kilkunastu , ale to w sumie żadna różnica.Nie wiem co takiego śmiesznego ?
W tym czasie można dojść do wielu daleko idących wniosków.
Naprawdę wiele osób tak robi , szczególnie w takiej sytuacji.
Zresztą gramy z amatorami ... ile ja takich argumentów słyszałem / widziałem a nie raz się kończyło tak , że Ci amatorzy urwali punkty.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie widziałeś pewnie żadnego skrótu z nawet jednego meczu reprezentacji Gibraltaru i wysuwasz takie rzeczy...
Technikę nawet mają , potrafią kreować sytuacje bramkowe.
Zdecydowanie ich największym mankamentem jest gra obronna gdzie grają bardzo nieporadnie i często się gubią.Trudno też określić ich postawę ponieważ nigdy nie spotkali się z przeciwnikiem nawet na średnim poziomie ... tak jak ktoś wyżej wspomniał zremisowali z głębokimi rezerwami Słowacji lub z nieporadną Estonią.
Jeśli już miałbym wybierać jakąś opcję na ten mecz to wolałbym postawić na handi niż na to , że drużyna Gibralataru nie strzeli bramki.Ja osobiście będę grał tylko na live , po pierwszych kilkunastu minutach będzie wiadomo na czym się stoi. ????
Nie zapominaj, że mankamentem polskiej reprezentacji jest STRZELANIE GOLI. Polska reprezentacja nawet nie jest przeciwnikiem na średnim poziomie. Przypomnę, że wyprzedzają Polskę takie tuzy światowego futbolu jak Burkina Faso, Jordania, Uzbekistan, Sierra Leone. Trzeba odróżnić realne możliwości kadry Polski od tego co dają Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski w swoich klubach. Każdy z tych zawodników na rynku jest więcej warty niż całe reprezentacje przeze mnie podane, ale nie przekłada to się na całą kadrę Polski, więc nie świruj.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
W którą stronę te handi też nie napisałem. :p
Zdaję sobie sprawę , że ostatnimi czasy występuje wielka nieporadność w ataku reprezentacji Polski.Dlatego przestrzegam innych : lepiej coś skleić na live. ;)
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Szczerze to po tym co zobaczyłem w meczu z Litwą, w prawdzie w okresie wakacyjnym, nie napawa mnie optymizmem. Nie spodziewam się, by drużyna Adasia pokazała lepszy futbol, nawet na tle takiego rywala? Niby anonimowy ale w piłkę potrafią grać. Spodziewam się słabego meczu w naszym wykonaniu, męczenia buły.
Czy reprezentacja Polski w tym meczu zagra lepiej? Nie sądzę, coach nie ma pomysłu na te drużynę.
Wojciech Szczęsny nie kryje zaskoczenia poziomem gry piłkarzy Gibraltaru po przedmeczowych analizach. - Oglądając ich na filmach z meczu z Estonią byłem zaskoczony. Są mocniejsi niż się wydawało - mówi bramkarz Arsenalu.

Mimo wszystko widzę pewną szansę. Ciekawostką jest, że nasi piłkarze przed meczem z Gibraltarem mieli okazję przebywać w tunelu aerodynamicznym, świetna decyzja trenera Nawałki, może to sprawi, że wkomponują w swą grę trochę polotu? To może być pokerowa zagrywka naszego coacha. Zawodnicy będą latać a nie biegać. I na to właśnie liczę, to może okazać się kluczowe w tym pojedynku.



Już całkiem poważnie to mój typ:
Gibraltar +2.5, +3 @ 1.90 gram lekko
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Moze pograjcie jeszcze czysty win gospodarzy, w koncu kurs zacny ? Nie zapominajcie ze Gibraltar gra pierwszy oficjalny mecz w swojej historii. Wszystkie wczesniejsze mecze ida w niepamięć teraz stana przed duza wiekszym wyzwaniem niz mecz z 12-stym garniturem Slowakow. I nie, Polska nie jest amatorska druzyna tylko profesjonalna reprezentacja z pilkarzami na co dzien grajacymi profesjonalnie w pilke a Gibraltar to druzyna skladajaca sie z amatorow traktujacych pilke jako hobby - to cos jak druzyna z okregowki tylko moze na nie co wyzszym poziomie. I nie porównujcie San MArino do Gibraltaru poniewaz ci pierwsi to jedynak ekipa z 20 letnim doswiadczeniem na tym poziomie i maja badz co badz nie co wieksze pojecie od jutrzejszych rywali Polakow.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kilka informacji znalezionych w internecie o reprezentacji Gibraltar. Może komuś się przydać..

Gibraltar jest skalistym półwyspem na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego. Liczy zaledwie niecałe 30 tys. mieszkańców. Jest to więc liczba zdecydowanie mniejsza niż ta, która ma miejsce chociażby podczas hitowych spotkań Lech Poznań – Legia Warszawa w polskiej Ekstraklasie! Warto zauważyć, że mimo iż wielu tamtejszych mieszkańców biegle posługuje się językiem hiszpańskim, to językiem urzędowym jest język angielski.

Pod względem piłkarskim, Gibraltar był jedną z najlepszych drużyn niezrzeszonych w FIFA. Według danych z sierpnia 2012 roku, piłkarze z tego półwyspu zagrali 55 nieoficjalnych spotkań, z czego wygrali aż 30 razy! 21 razy schodzili z boiska pokonani, a 4 spotkania z ich udziałem kończyły się remisami. W 2006 roku wzięli udział w mistrzostwach drużyn niezrzeszonych, na których zdobyli trzecie miejsce, ogrywając po drodze takie zespoły jak reprezentacja Tybetu, czy Republikę St. Pauli. Warto dodać, że piłkarze z Gibraltaru mogą pochwalić się naprawdę kilkoma godnymi uwagi wynikami spotkań. W swoim dorobku mają m.in. pokonanie reprezentacji Anglii C 3:1 (2011 r.), czy zwycięstwo nad Wyspami Owczymi 3:0 (2011 r.). Na co dzień grają na stadionie Victoria Stadium, który może pomieścić 5 tys. widzów.

Gibraltar to zespół bez gwiazd. Najbardziej znanym zawodnikiem jest Liam Walker, który jeszcze nie tak dawno reprezentował barwy angielskiego Portsmouth. 25- letni pomocnik dzięki udanym występom w niższych ligach hiszpańskich wypromował się na tyle, że mógł posmakować naprawdę solidnego europejskiego futbolu. W głównej mierze reprezentacja Gibraltaru oparta jest jednak na zawodnikach z rodzimej ekstraklasy.
źródło
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik

- a ja tu zagram oferte specjalną WilliamHill :
Robert Lewandowski strzeli 2 bramki lub więcej oraz Polska wygra @ 3.50
zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom