>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. MŚ 2014: Polska - Ukraina 22.03.2013, Warszawa

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

POLSKA - UKRAINA
22 marzec 2013r
Stadion Narodowy


Kursy: Betsafe


22 marca bardzo ważny mecz dla reprezentacji Polski w eliminacji do mundialu. Na stadionie Narodowym podejmujemy zespół Ukrainy. Jak widzimy po tabeli, dla każdej reprezentacji 3 punkty w tym meczu są na wagę złota.
Jako kibic powiem tyle - ten mecz musimy wygrać! Nie jest to łatwe zadanie, bo jak pokazały ostatnie mecze, styl gry jest słaby, bez polotu, bez ambicji.
Mam nadzieje, że tym razem będzie motywacja na 100%.

Zapraszamy do dyskusji.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Robert Lewandowski nie strzeli gola
Robert jest w formie, strzela bramki... ale w Dortmundzie. W kadrze jest po prostu przeciętny. Ostatnią bramkę dla orłów Smudy zdobył na Euro przeciwko Grekom. Nie oszukujmy się, Dortmund ma o niebo lepszych zawodników niż my, tam ma mu kto piłke dograć, o wiele lepiej to funkcjonuje. Wydaje mi się, że Lewy bramki nie zdobędzie. Mam nadzieję się mylić, ale coś czuję, że żaden nasz zawodnik nie pokona Piatova (czy kto to tam broni w Ukrainie).
dopisze kurs jak się pojawi oferta
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Najważniejszy mecz w tych eliminacjach dla naszej reprezentacji. Ewentualna przegrana niemal na dobre przekreśli nasze szanse na awans do Brazylii, tym bardziej że potrafiliśmy sobie ustawić na koniec eliminacji wyjazdy na Ukrainę i do Anglii.

Ukraina i na jesień miała swoje problemy, kiedy Błochin zostawił zespół, zaczęło sie poszukiwanie nowego selekcjonera i przepychanki, kto ma poprowadzić zespół w meczach październikowych. To wszystko odbiło sie na grze i w dwóch meczach zdobyli tylko jedno oczko. Teraz raczej już wszystkie zawirowania mają za sobą i do meczu z nami podejdą konkretnie, bo im też potrzeba punktów, nawet bardziej niż nam. Sparingi z Urugwajem i Irlandią pokazały, że naszym gwiazdorom nie za bardzo się chce, bo i tak wiedzą, że zmian w składzie nie będzie. Oby brak powołań dla Tytonia i Perquisa był sygnałem, że podstawowa jedenastka to ciągle sprawa otwarta. Cieszy powołanie dla Majewskiego, może wreszcie Obraniak popatrzy z ławki na grę kolegów z drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Trener reprezentacji Ukrainy powołał dzisiaj 25 graczy mecze eliminacyjne z Polską i Mołdawią.

Kadra Ukrainy:
Bramkarze:
Andrij Piatow (Szachtar Donieck), Ołeksandr Gorjainow (Metalist Charków), Rustam Chudżamow (Illicziweć Mariupol);
Obrońcy: Wiaczesław Szewczuk, Ołeksandr Kuczer, Jarosław Rakicki (wszyscy Szachtar Donieck), Jewhen Czaczeridi, Jewhen Selin (obaj Dynamo Kijów), Witalij Mandziuk, Artem Fedeckyj (obaj Dnipro Dniepropietrowsk), Bogdan Butko (Illicziwiec Mariupol);
Pomocnicy: Ołeh Husiew, Denis Harmasz, Andrij Jarmolenko, Roman Bezus (wszyscy Dynamo Kijów), Jewhen Konoplianka, Rusłan Rotan, Serhij Krawczenko (wszyscy Dnipro Dniepropietrowsk), Mykoła Moroziuk (Metalurg Donieck), Taras Stepanenko (Szachtar Donieck), Anatolij Tymoszczuk (Bayern Monachium).
Napastnicy: Jewhen Selezniow, Roman Zozulja (Dnipro Dniepropietrowsk), Marko Devic (Szachtar Donieck), Wołodymyr Homeniuk (Arsenał Kijów).

Poniżej także przypomnienie kadry reprezentacji Polski (na razie powołanych 21 graczy z lig zagranicznych)

Kadra Polski:

Bramkarze: Artur Boruc (Southampton FC, Anglia), Tomasz Kuszczak (Brighton &amp; Hove Albion FC, Anglia), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia).
Obrońcy: Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Piotr Celeban (FC Vaslui, Rumunia), Kamil Glik (Torino FC, Włochy), Marcin Komorowski (Tieriek Grozny, Rosja), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Bartosz Salamon (AC Milan, Włochy), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht, Belgia).
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy), Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü, Turcja), Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims Champagne, Francja), Radosław Majewski (Nottingham Forest FC, Anglia), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Ludovic Obraniak (FC Girondins de Bordeaux, Francja), Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja).
Napastnicy: Robert Lewandowski (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Arkadiusz Milik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy).
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Do wcześniej powołanych zawodników z klubów zagranicznych dołączyło trzech grających w lidze polskiej - Jakub Wawrzyniak, Daniel Łukasik (obaj Legia Warszawa) oraz Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A co z Koseckim? Nie został powołany?
No, jak widać. Ale nie ma się czemu dziwić bo Kosecki póki co nie przypomina tego piłkarza z rundy jesiennej naszej ligi. Co prawda z Górnikiem to on wypracował pierwszą bramkę, ale póki co to jeszcze za mało IMO jak na powołanie do reprezentacji.
Ogólnie skład wygląda ciekawie ale zobaczymy jak to się przełoży na wyniki w obu meczach
 
R 0

regnar

Użytkownik
No to właśnie dziś powołanie Kosecki dostał. I Kuszczaka zastąpi Tytoń, choć wolałbym Fabiańskiego. Po dwóch ostatnich meczach widać, że jest w formie.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie wiem gdzie jest sens powoływać Tytonia skoro nie gra od ponad pół roku ... to już lepiej żeby jako trzeci jechał Skorupski .
Co do składu na Ukrainę trzeba wystawić zawodników co grają żeby nie liczyć na babole .
Boruc - Piszczek Glik Komorowski/Celeban Wawrzyniak/Boenisch - Łukasik Krychowiak - Błaszczykowski Majewski/Mierzejewski Rybus/Kosecki - Lewy
Żadnego Obraniaka , Wasyla !!!
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Problemy Ukrainy tuż przed meczem z Polską

Ukraińscy kibice nie kryją rozgoryczenia po tym, jak okazało się, że filar ich reprezentacji Jewhen Konoplanka nie zagra z Polską w piątkowym meczu eliminacji do MŚ 2014. Ukraiński skrzydłowy dopiero kilka dni temu wrócił z do ojczyzny z niemieckiej kliniki a tam specjaliści zalecili mu odpoczynek. Konoplanka w ostatnim czasie decydował o grze swojej reprezentacji, więc jego brak jest dla trenera Ukrainy wielkim problemem. Zresztą nie jedynym.
Źródło

Jego brak byłby dużym osłabieniem dla Ukraińców. Na EURO to właśnie skrzydła z Jarmolenką i Konoplanką stanowiły ich największą siłę + Szewczenko, którego już w reprezentacji nie ma.

Ogólnie skład naszych rywali dość ciekawy, oprócz Tymoszczuka chyba wszyscy graja w rodzimej lidze, która po przerwie zimowej zaczęła grać z początkiem marca. Oczywiście poziom tam mają o wiele wyższy niż u nas ale jak wchodzą w nową rundę tak jak nasi kopacze ligowi to mamy spore szansę na zwycięstwo ???? bo jednak w ekipie Fornalika większość jest w środku rundy rewanżowej, a to na pewno argument za Polakami.

A przy okazji to ten młody Kosecki moim zdaniem jest ostro faworyzowany przez media a wydaje mi się, że takich talentów jak on był niejeden w polskiej lidze, co to mieli robić kariery nie wiadomo gdzie, a wychodziło jak wychodziło. Kluczem tu chyba nazwisko. Taka moja opinia przy okazji jego powołania.
 
adaszet 0

adaszet

Użytkownik
Czytałem dzisiaj wywiad w Metro z jakimś &#39;ekspertem&#39; (bodajże Juskowiakiem), który jest zwolennikiem pomysłu wystawienia Kuby Błaszczykowskiego jako ofensywnego pomocnika, a na prawą stronę przesunięcia chociażby Piszczka. Nie powiem, ciekawe rozwiązanie i kto wie, mogłoby się sprawdzić, chociaż z drugiej strony... kto zagra na prawej obronie? + mecz o punkty z Ukrainą nie jest najlepszym miejscem do sprawdzania takich wariantów.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jarmolenko to będzie ich największa siła. Brak Konoplanki to bardzo duże osłabienie mocy ukraińskich skrzydeł.
Tymoszczuk kompletnie bez rytmu meczowego. W Bayernie nie pełni praktycznie żadnej roli.
Jeżeli wygramy z Ukrainą to postawimy się w bardzo dobrej sytuacji. Później dwa mecze z San Marino i Mołdawią i przed jesiennymi meczami możemy być jednym z głównych faworytów do awansu w naszej grupie.
Zwróćcie uwagę, że Czarnogóra 6 punktów zdobyła na San Marino. Wygrywając teraz kolejne trzy mecze, będziemy mieli 14 punktów i przed sobą mecze u siebie z Czarnogórą i San Marino na których będzie trzeba zdobyć kolejne sześć.
Mecz z Ukrainą jest kluczowy pod każdym względem. Nasi pewnie o tym wiedzą, więc motywacja powinna być ogromna. Jak się nie spalą to wygramy.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czytałem dzisiaj wywiad w Metro z jakimś &#39;ekspertem&#39; (bodajże Juskowiakiem), który jest zwolennikiem pomysłu wystawienia Kuby Błaszczykowskiego jako ofensywnego pomocnika, a na prawą stronę przesunięcia chociażby Piszczka. Nie powiem, ciekawe rozwiązanie i kto wie, mogłoby się sprawdzić, chociaż z drugiej strony... kto zagra na prawej obronie? + mecz o punkty z Ukrainą nie jest najlepszym miejscem do sprawdzania takich wariantów.
a ja uważam, że Polska powinna grać systemem włoskim...
3-5-2
np.
------------------BORUC-----------------
-----WASYL-------GLIK------CELEBAN----
---------------KRYCHOWIAK--------------
PISZCZEK--MAJEWSKI--BORYSUK--MIERZEJ
------------------------------------------
----BŁASZCZYKOWSKI--LEWANDOWSKI----
REZERWA (gdy 7 zawodników): SZCZĘSNY, KOMOROWSKI, SALAMON (gra też jako pomocnik), POLANSKI, BOENISH (lewy pomocnik), GROSICKI (nawet jako prawy skrzydłowy), MILIK.
Wyśmiejecie mnie, ale niestety to co gramy w systemie 4-5-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami pozbawia naszą reprezentację odpowiedzialności za pozycje. Innymi słowy w grę pozycyjną angażuje się aż 6 zawodników, a nie ma komu robić akcji ofensywnych. Wasyl-Glik-Celeban to nie jakieś ogórki, tylko zmyślni zawodnicy i nie potrzebują by było przed ich nogami ciasno. Wspieranie ze skrzydeł przez mocnych kondycyjnie Mierzeja i Piszczka oraz w środku przez odważnego Krychowiaka powinni sobie świetnie radzić (wystarczy pooglądać Juventus, by się przekonać, jak w takim ustawieniu obrońcy mają miejsce do podań, wyprowadzania kontratatków i gry z bramkarzem), a ataku pozycyjnym, który zaczyna się od defensywy jest de facto dużo miejsca, bo skrzydłowi wymuszają już cofnięcie presingu przeciwnika. I jest komu robić akcje, Majewski z Borysiukiem wspierani przez skrzydła mają komu podawać, bo z przodu na trudne piłki będzie czekał Lewy, zaś jego satelita Błaszczykowski swoją szybkością ma denerwować obrońców i robić zamieszanie, tak Błaszczykowski jako napastnik też by się sprawdził (dobrym zmiannikiem jest Grosicki). Taktyka wymecza gównie skrzydłowych, ale tych mamy mocnych. Taktyka wymaga wysokiej koncentracji, najgorszy jest błąd w podaniu w środkowej strefie, ale trzeba pamietać, że trudno o taki błąd, gdzyż ma się w tym usttawienu zbyt wiele rozwiazań, Krychowiak moze podać do aż 3 obrońców, skrzydłowych i pomocników, żadna taktyka nie daje defensywnemu pomocnikowi takiej przewagi, a to co obecnie gra polska reprezentacja wymusza na defensywnych (mocno cofnietych) zagranie do jedengo z dwóch obrońców, albo szybki przerzut do przodu. Dwóch defensywnych pomocników pozbawia zespół odpowiedzialności, tak samo 4 obońców zagr gorzej od trzech.
Mój typ: nie wygramy!
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Gdyby Polska grala tak jak w eliminacjach za Benhakera czy jak mu tam, Janasa i Engela to zwyciestwo byloby bardzo prawdopodobne! A tak to typowy no bet, kazdy wynik jest mozliwy, a remis najbardziej. Obydwie druzyny sa w zlej (Polska) i bardzo zlej (Ukraina) sytuacji... Porazka jednej lub drugiej to praktycznie koniec marzen o barazach wiec remis wydaje sie bardzo mozliwy... Co do Polski to o slabosci tej ekipy przekonalismy sie podczas meczu na ME z Czechami, gdzie w najwazniejszym momencie zawiedli totalnie... Naprawde to co graja reprezentanci Polski w klubach zagranicznych ma sie dzisiaj nijak do reprezentacji, bo taki jest sport... Mozna z srednich pilkarzy stworzyc zespol, ktory bedzie ogrywal lepszych, bo po prostu te przecietne grajki potrafia ze soba wspolpracowac, a mozna stworzyc dream team, ktory nie bedzie gral niczego wielkiego, bo gracze do siebie nie pasuja i grac razem nie potrafia! Nie ma sie co ludzic... Ten mecz jezeli zakonczy sie remisem to prawdopodobienstwo bezposredniego awansu anglikow i zajecia barazowego miejsca przez czarnogorzan bedzie naprawde wysokie... Bo tak naprawde ani Ukraina ani Polska nie ma czego szukac w tych eliminacjach, a kalendarz jesiennych meczy eliminacyjnych polakow to ich gwozd do trumny... Poza tym ten Fornalik to jest taki slaby selekcjoner ze az glowa mala... Janas przy nim to profesor! Zreszta poprzednik doskonale to opisal, to co gra reprezentacja dzis to jest bida z nedza!!! Ja proponuje ten mecz nie grac, typowy no bet! Ewentualnie malo bramek, bo zapowiada sie naprawde marne widowisko, typowa kopanina, szarpanina i zdobywanie metrow rodem z futbolu amerykanskiego! Taki typ polecam i mam chec postawic za oczywiscie grosze, bo nie warto tracic duzej kasy na takiego totka. Niski kurs za niska stawke na nic nie znaczacy (bo i tak na koniec eliminacji polegna) pseudo mecz:
Buk: Pinnacle
Typ: under 2.5
Kurs: 1.556
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
------------------BORUC-----------------
-----WASYL-------GLIK------CELEBAN----
---------------KRYCHOWIAK--------------
PISZCZEK--MAJEWSKI--BORYSUK--MIERZEJ
------------------------------------------
----BŁASZCZYKOWSKI--LEWANDOWSKI----
Nie wiem w imię czego chcecie, macie pomysł zmiany pozycji Piszczka i Błaszczykowskiego. Kuba był próbowany bliżej środka w BVB i był mniej efektywny, on jest typem który musi mieć czas i miejsce, żeby się rozpędzić wejść w drybling i uciec obrońcy, absolutnie nie jest typem środkowego pomocnika, czy tym bardziej napastnika, bo Kuba to szybkościowiec. Co do Piszczka to przesunięcie jego to nonsens. Lucien Favre, następnie Jurgen Klopp zrobili z niego bocznego obrońcę, to pozycja na której się odnajduje. Może nie wiecie, ale Piszczu grał już napastnika i skrzydłowego, kiedy jeszcze niewielu o nim słyszało - trudno nie dostrzec analogi.
Moim zdaniem reprezentacja powinna grać z wysuniętym Milikiem, lub Sobiechem, a cofniętym Lewandowskim. Jak Robert nie potrafi strzelać, to nich dogrywa, trzeba go wykorzystać na tyle ile się da, jak nie da się w całości.
à propos przegramy...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
a ja uważam, że Polska powinna grać systemem włoskim...
3-5-2
np.
------------------BORUC-----------------
-----WASYL-------GLIK------CELEBAN----
---------------KRYCHOWIAK--------------
PISZCZEK--MAJEWSKI--BORYSUK--MIERZEJ
------------------------------------------
----BŁASZCZYKOWSKI--LEWANDOWSKI----
REZERWA (gdy 7 zawodników): SZCZĘSNY, KOMOROWSKI, SALAMON (gra też jako pomocnik), POLANSKI, BOENISH (lewy pomocnik), GROSICKI (nawet jako prawy skrzydłowy), MILIK.
Wyśmiejecie mnie, ale niestety to co gramy w systemie 4-5-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami pozbawia naszą reprezentację odpowiedzialności za pozycje. Innymi słowy w grę pozycyjną angażuje się aż 6 zawodników, a nie ma komu robić akcji ofensywnych. Wasyl-Glik-Celeban to nie jakieś ogórki, tylko zmyślni zawodnicy i nie potrzebują by było przed ich nogami ciasno. Wspieranie ze skrzydeł przez mocnych kondycyjnie Mierzeja i Piszczka oraz w środku przez odważnego Krychowiaka powinni sobie świetnie radzić (wystarczy pooglądać Juventus, by się przekonać, jak w takim ustawieniu obrońcy mają miejsce do podań, wyprowadzania kontratatków i gry z bramkarzem), a ataku pozycyjnym, który zaczyna się od defensywy jest de facto dużo miejsca, bo skrzydłowi wymuszają już cofnięcie presingu przeciwnika. I jest komu robić akcje, Majewski z Borysiukiem wspierani przez skrzydła mają komu podawać, bo z przodu na trudne piłki będzie czekał Lewy, zaś jego satelita Błaszczykowski swoją szybkością ma denerwować obrońców i robić zamieszanie, tak Błaszczykowski jako napastnik też by się sprawdził (dobrym zmiannikiem jest Grosicki). Taktyka wymecza gównie skrzydłowych, ale tych mamy mocnych. Taktyka wymaga wysokiej koncentracji, najgorszy jest błąd w podaniu w środkowej strefie, ale trzeba pamietać, że trudno o taki błąd, gdzyż ma się w tym usttawienu zbyt wiele rozwiazań, Krychowiak moze podać do aż 3 obrońców, skrzydłowych i pomocników, żadna taktyka nie daje defensywnemu pomocnikowi takiej przewagi, a to co obecnie gra polska reprezentacja wymusza na defensywnych (mocno cofnietych) zagranie do jedengo z dwóch obrońców, albo szybki przerzut do przodu. Dwóch defensywnych pomocników pozbawia zespół odpowiedzialności, tak samo 4 obońców zagr gorzej od trzech.
Mój typ: nie wygramy!
Nie wiem co cpiesz , ale dobry towar .
Jak można na jeden z najważniejszym meczów eleminacji zmieniać taktykę ? Przecież to nie ma sensu ... jeszcze jakbyśmy mieli obrońców porządnych a nie takich co mecz mogą zrobić babola .
Wasyl wypadł praktycznie z andrelechtu więc stawiać na niego nie ma większego sensu . Co do Piszczka i Biletera osoby wyżej się wypowiedziały dziwi mnie tylko jeszcze jedna ciekawa teoria . Mamy silne skrzydła ??
WHERE ? na weszło wszystko ładnie opisane ...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Nie wiem co cpiesz , ale dobry towar .
Jak można na jeden z najważniejszym meczów eleminacji zmieniać taktykę ? Przecież to nie ma sensu ... jeszcze jakbyśmy mieli obrońców porządnych a nie takich co mecz mogą zrobić babola .
Wasyl wypadł praktycznie z andrelechtu więc stawiać na niego nie ma większego sensu . Co do Piszczka i Biletera osoby wyżej się wypowiedziały dziwi mnie tylko jeszcze jedna ciekawa teoria . Mamy silne skrzydła ??
WHERE ? na weszło wszystko ładnie opisane ...
Nie pisałem tej taktyki w sensie najbliższego meczu, uważam, że od tego sa mecze towarzyskie albo z San Marino by testować. Uwierz mi, taktyka 3-5-2 w małym stopniu wykorzystuje skrzydła, ale ich obecność stwarza wiele spustoszenia w grze obronnej przeciwnika... Poza połową SerieA czesto po taktykę 3-5-2 sięga Barcelona jeśli jeszcze nie zauwazyłeś, a grają własnie srodkiem.
Kogo wstawisz za Wasyla? Komorowskiego - który zaczął sezon...
W piątek zagramy najpeewniej w ustawieniu:
---------------Szczęsny---------------
---Piszczek---Wasyl---Glik---Boenish---
---------Polanki-----Krychowiak--------
---------------------------------------
Kuba---------Obraniak-----Mierzejewski
------------Lewandowski--------------
I będzie tak... 6 zawodników defensywnych będzie sobie przeszkadzać, bez zdolności do skutecznego podania, Obraniak będzie się kręcił z piłką bo partnerzy będą za daleko do grania z szybkiej klepki, a Błaszczu z Mierzejem jak sobie piłki nie wezmą i nie zalutują sprzed pola karnego to nie mamy co liczyć na gole, albo przynajmniej dobitki...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie pisałem tej taktyki w sensie najbliższego meczu, uważam, że od tego sa mecze towarzyskie albo z San Marino by testować. Uwierz mi, taktyka 3-5-2 w małym stopniu wykorzystuje skrzydła, ale ich obecność stwarza wiele spustoszenia w grze obronnej przeciwnika... Poza połową SerieA czesto po taktykę 3-5-2 sięga Barcelona jeśli jeszcze nie zauwazyłeś, a grają własnie srodkiem.
Kogo wstawisz za Wasyla? Komorowskiego - który zaczął sezon...
W piątek zagramy najpeewniej w ustawieniu:
---------------Szczęsny---------------
---Piszczek---Wasyl---Glik---Boenish---
---------Polanki-----Krychowiak--------
---------------------------------------
Kuba---------Obraniak-----Mierzejewski
------------Lewandowski--------------
I będzie tak... 6 zawodników defensywnych będzie sobie przeszkadzać, bez zdolności do skutecznego podania, Obraniak będzie się kręcił z piłką bo partnerzy będą za daleko do grania z szybkiej klepki, a Błaszczu z Mierzejem jak sobie piłki nie wezmą i nie zalutują sprzed pola karnego to nie mamy co liczyć na gole, albo przynajmniej dobitki...
U nas nie sprawdzi się takie ustawienie wiadomo łatwo przejsc z tego na 5-3-2 ale nie widze sensu zmieniac tego ustawienia .
Jest różnica być w rytmie meczowym a tylko grać w gierkach treningowych czy grać w rezerwach myślałem bardziej o Celebanie w środku niż o Komorowskim .
Dlatego jak mamy grać na Obraniaka to lepiej zostawić go sobie na trybunach , gdyż tak pożytku z niego nie ma . W bramce raczej Boruc a zamiast Obraniaka zapewne Mierzej a na skrzydle Rybka albo może Grosik . Chyba że Fornalik będzie się bawić w Dyzme to przynajmniej do końca eleminacji będziemy mogli ćwiczyć ustawienie jak wspomniałeś .
 
solara 38

solara

Użytkownik
Widze, że pojawiło się wiele czarnych scenariuszy, co mnie za bardzo nie dziwi, bo Polacy nas przyzwyczaili do zawodzenia. Mimo wszystko, sądze, że bliżej nam do zwycięstwa niż sąsiadom zza wschodniej granicy. Dlaczego? Nie zagra Konoplianka - pierwszy argument nasuwający się na usta. Jak wiadomo jest to razem z Yarmolenko motor napędowy Ukrainy (a przynajmniej był na Euro). Co więcej, trzeba spodziewać się otwartego meczu, gdyż dla Ukraińców jest to mecz ostatniej szansy i remis nie wchodzi w gre. Mimo całej nagonki na SUPERSNAJPERA z Borusii, wierze w niego i mam głeboką nadzieje, że się przełamie. Liczę na pełną mobilizacje, taka jak w meczu z Grecja, jednak przez 90min! Myslę, że ogranie Ukraińców nie jest poza zasiegiem naszych, szczegolnie biorąc pod uwage ich słabsza dyspozycje. Nie jestem oczywiscie w 100 procentach przekonany o zwycięstwie, ale daje Naszym 60procent szans. Kurs 2,15 na Expekt jest warty gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom