>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LE: Zagłębie Lubin - Sonderyjske [czwartek 28.07.2016 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS


Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)
Zagłębie rewelacyjnie rozpoczęło sezon 2016/17. Zarówno w lidze jak i eliminacjach Ligi Europy radzą sobie świetnie. Wyeliminowanie Partizana Belgrad to spory sukces. W niedziele wygrana z Lechem w Poznaniu 2:0. Piotr Stokowiec robi kawał dobrej roboty, czy w trzeciej rundzie Zagłębie zdoła wyeliminować duńskie Sonderyjske?
Zapraszamy do dyskusji ;)
 
wazka1907 12

wazka1907

Użytkownik
Zagłębie to moim zdaniem pewniak do awansu i jeśli im się poszczęści na losowaniu to mają dużą szansę na fazę grupową LE, ponieważ na dzień dzisiejszy to najlepiej prezentujący się polski zespół tym bardziej, że w drużynie ponownie jest Filip Starzyński, który robi różnicę.
 
M 0

mocny1010

Użytkownik
Popieram wypowiedź kolegi wyżej ???? ???? mają szansę zajść daleko . Może nawet wyjście Z grupy W następnej fazie turnieju ???? ????
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Nie idźmy za daleko, póki co faktycznie przejście Sonderjyske( w tytule jest literówka) to można by rzec obowiązek, ale w następnej fazie Zagłębie trafi zespół, który odpadł z eliiminacji o Ligę Mistrzów i może to być zespół pokroju Partizana lub lepszy. Dwa razy przejść tak klasowy zespół to byłaby wielka sztuka. Póki co należy się cieszyć, że Miedziowi zbierają bardzo ważne punkty w Europie, bo to co zrobił Piast i Cracovia to wstyd i żenada.
 
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Cześć, to mój pierwszy wpis ???? Bez względu na to co pokaże Zagłębie w czwartek to powinniśmy być z tego zespołu zadowoleni. Kolega powyżej dobrze napisał, że Piast i Cracovia skompromitowały się w Europie, a Zagłębiu nikt nie dawał szans w starciu z Partizan Belgrad. Dlatego w czwartek powinniśmy trzymać kciuki za to, że Zagłębie sprawi kolejną niespodziankę.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365

Do mojego pierwszego typu tutaj wybrałem spotkanie, gdzie w eliminacjach będzie grało rozpędzone Zagłębie, z nie oszukujmy się kto oglądał ostatni mecz Sonderyjskie widział że forma tej drużyny jest powiedzmy szczerze przeciętna. Zagłębie u siebie natomiast od kwietnia, przegrało tylko dwa mecze u siebie, ostatnie jakże znaczące zwycięstwo z Partizanem i na podwórkach naszej piłki pewne z Koroną Kielce nastawia optymizmem i myślę że możemy zobaczyć zwycięstwo Polskiej drużyny nawet 2 czy 3 bramkami...
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
wspaniala analiza, gdzie to zwyciestwo z partizanem?
U Siebie w karnych, ale pragnę zauważyć że Polacy byli skazani na porażkę a mimo to zagrali dobry mecz jak równy z równym a w pewnych momentach przeważali ; )
 
A 28

alus99

Użytkownik
Ja przygladam i kibcuje sie Miedziowym od tamtego roku , robia caly czas postep i sie rozwijaja , Stoko robi dobra robote , a piłkarze mu sie odwdzieczaja najlepiej jak tylko mozna ... Spokojnie , nie podoba mi sie nagonka na Zagłębie oni po prostu robia swoje a nie jak Piast czy Cracovia ...Dla naszych klubow obowiazkiem powinna byc faza grupowa LE ... Zaglebie mile zaskakuje , wygrywaja w lidze , a w pucharach wyeliminowali faworyzowane i co tu duzo mowic lepsze potencjalem druzyne z Belgradu ... Nie podoba mi sie jak robicie z nich mistrzow , dajcie im sie rozwijac , mysle ze AWANS waarty grania grubsza kasa , a ja zagralem ostatnio wygranie ligi KURS 15 wyborny , a zaglebie ma byc czarnym koniem sam trener to mowi ... Dzis mysle ze Zaglebie wygra 2-0 , dobry jest ze wygra do zera , bo obrone maja barrzo dobra , M.Dabrowski pilkarz reprezentacyjny , idealny duet z Guldanem ...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
U Siebie w karnych, ale pragnę zauważyć że Polacy byli skazani na porażkę a mimo to zagrali dobry mecz jak równy z równym a w pewnych momentach przeważali ; )
Nie no bez przesady, nie wprowadzajmy ludzi w błąd. Lepsze mecze to się ogląda u nas w B - klasie. Na wyjeździe cudem utrzymali 0 - 0, a u siebie to była taka padlina z obu stron, że tam nikt nie zasługiwał na awans. Partizan pokazał, że poza swoim stadionem nie istnieje (od kiedy pamiętam, to zawsze tak było i to nie tylko w piłce nożnej) i w Lubinie zagrali równie słabo, co gospodarz.
Miedziowi mają na tyle szczęścia, że trafili na ten słabszy duński zespół, a nie np. Midtjylland, bo po tym, co widziałem w ich wykonaniu w weekend w Superlidze, zapewne już w 1 meczu mogliby się pożegnać z awansem. Przeciwnik przeciętny z dosyć przeciętnej ligi, więc szansa jest. Jeśli poprawią ofensywę, to mogą ich ograć.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie należy patrzyć na Zagłębie poprzez pryzmat Ekstraklasy. Oczywiście grają w niej bardzo dobrze od początku sezonu, zwycięstwo z Koroną akurat nie było wielkim osiągnięciem, ale już drugie zwycięstwo pokazało, że Miedziowi mają szanse na dobrą pozycję w lidze. Liga Europy stawia jednak inne priorytety i tutaj należy uważać. Wiadomo, zwycięstwo nad Partizanem Belgrad to niemałe osiągnięcie, ale popatrzmy jaki to był Partizan - taki, który pokazał się z bardzo słabej strony w drugim spotkaniu, czekali na rzuty karne nie angażując się w dogrywkę.
Życzę Zagłębiu jak najlepiej, ale wstrzymam się ze stawianiem na ich zwycięstwo, stąd też spokojnie postawię poniżej 2.5 gola @1.70.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Zagłebie Lubin - Sonderjyske
Rzepek1
napisał wiele prawdy o tym pierwszym dwumeczu z Partizanem. Tylko ja widzę, że na z Partizana to została tylko nazwa... ??? Piłka nożna porozpadzie Jugosławii to równia pochyła we wszystkich krajach, które ja kiedyś tworzyły.Praktycznie z każdym rokiem jest gorzej i gorzej. Dodatkowo odpływ młodych utalentowanych zawodników oraz korupcja zżera futbol w takich krajach jak choćby Chorwacja, Serbia czy Czarnogóra. Ja byłem mocno zdziwiony że z takimi słabym Serbami trzeba było się męczyć aż w rzutach karnych. Ja wierzę w trenera Stokowca i mam go za utalentowanego trenera młodego pokolenia jednak prawdę mówiąc Zagłebię to ekipa rzemieślników i tyle. Mam wątpliwości czy starczy to na Duńczyków, którzy zagrają mocno zabezpieczeni z tyłu. Wygrywanie, gdy są w roli faworyta, raczej też nie jest domeną polskich ekip...
Sonderjyske x2
kurs 1,80 STS
wynik 1:2 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Komentarz do niewykorzystanego rzutu karnego Starzyńskiego współkomentatora z TVP Sport: &quot;Rzut karny, to jest loteria&quot;. Brawo dla intelektu tego pana, ale być może u nas w lidze, najprostsza okazja do zdobycia gola, jaką jest rzut karny, jest loterią.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Kolesiowi pomyliło się z serią rzutów karnych, co niektórzy uważają za loterię, ale to zupełnie co innego. Ale taka pomyłka, to coś takiego, jak kiedyś powiedział Lato o Fabiańskim: &quot;nie ma dobrych bramkarzy, są tylko źle trafieni&quot; ???? .
 
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Było blisko no ale niestety. Mimo to powinniśmy być zadowoleni z postawy Polaków bo i tak pokazali więcej jak Cracovia i Piast Gliwice razem wzięci. A za tydzień w rewanżu wszystko będzie możliwe.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
w ogole nie wiem, czy komentatorzy probowali z widzow zrobic glupich, czy sa glupi (raczej to drugie). &quot;futbol jest brutalny, zaglebie bylo dzisiaj lepsze&quot;, takie komentarze pod koniec meczu ze strony pana komentatora. meczu, gdzie goscie, grajac pierwszy mecz z dwoch na wyjezdzie strzelaja gola na 2-0 w 36 minucie, a komentator jest zdziwiony ze schodza do glebokiej obrony. no trzymajcie mnie. tak sie gra w pilke, przeciez to jest oczywiste, zrobili 2-0 na wyjezdzie, pewnie przed meczem nawet remis 0-0 wzieliby w ciemno, a pan komentator stwierdza, ze zaglebie bylo lepsze, bo duzo atakowalo w drugiej polowie (oczywiscie to ze stracili dwa gole na poczatku i rywal najzwyczajniej w swiecie pozwolil im tak grac nie mialo calkowicie zadnego znaczenia) :v
blisko czego? przegranej 3:1, czy 4:1? calkiem mozliwe, gdyby dunczykom chcialo sie jeszcze atakowac, mogloby to tak wygladac.
powaznie, ludzie... ogladacie mecze, nie wyciagacie zadnych wnioskow a pozniej sie dziwicie, ze typy nie wchodza. sonderjyske do pierwszego gola bylo duzo lepsze, zaglebie nie mialo nic do powiedzenia. pozniej po pierwszej bramce obraz gry nieco sie zmienil, to logiczne, bo wynik 1-0 na wyjezdzie w pierwszym meczu to zdecydowanie jest dobry wynik, dlatego goscie troche cofneli sie do tylu. mimo tego nieporadnosc w obronie zaglebia poskutkowala bramka na 2-0 co usatysfakcjnowalo gosci i dla nich plan na ten mecz zostal wykonany w 200%, zeszli do defensywy i pozwolili grac gosp.
DLATEGO zaglebie przewazalo w drugiej polowie, prawdopodobonie tylko i wylacznie dlatego.
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Chyba każdy kto oglądał ten mecz ma wrażenie, że gdyby trwałby on chociażby o 30 minut dłużej to Zagłębie dałoby radę zremisować lub przy większym szczęściu wygrać nawet - niestety tak się nie da. &quot;Miedziowi&quot; muszą odżałować pierwszą połowę, a raczej pierwszą część pierwszej połowy, w której dali się trochę stłamsić rywalowi. Sporo niedokładnych piłek z przodu, podania na wolne pole zbyt długie, na zapalenie płuc lub praktycznie wszystko blokowane przez obronę gości - dziś dobrą, solidną obronę. Myślałem, że po fartownym golu z końcówki pierwszej części Zagłębie jakby napoczęło Duńczyków i odmieni losy meczu, ale byli tragicznie nieskuteczni. Starzyński zrobił różnicę wchodząc z ławki, ale fatalnie strzelił z karnego. Uderzył najłatwiej dla bramkarza. Z drugiej strony golkiper gości dziś miał swój dzień, obronił kilka trudnych piłek, chociaż przy golu Janoszki popełnił spory błąd. Lubinianie muszą nastawić celowniki przed rewanżem, gdzie nie stoją na straconej pozycji, ale na obcym terenie będą mieli dużo mniej dogodnych sytuacji niż dzisiaj. Takie sytuacje trzeba po prostu wykorzystywać. Woźniak trochę podpalony, fajnie, że walczył, szedł do końca, ale musi zachować więcej zimnej krwi przy szansach, które miał. Papadopulos wykonał poniekąd swoją robotę więc ja jestem dobrej myśli. Z przebiegu całego pojedynku trochę słabiej wypadł Cotra i Todorovski, czyli skrajni obrońcy, a to trochę dziwne, bo wiele ataków Zagłębia szło skrzydłami - szczególnie prawym.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Chyba każdy kto oglądał ten mecz ma wrażenie, że gdyby trwałby on chociażby o 30 minut dłużej to Zagłębie dałoby radę zremisować lub przy większym szczęściu wygrać
tak, a gdyby trwal on do pierwszych dwoch goli to zaglebie zeszloby z boiska w 36 minucie. kolego, gdyby mecz trwal o 30 minut dluzej to wszystko wygladaloby calkiem inaczej, od pierwszego gwizdka. wtedy moze goscie sprobowaliby strzelic 3 bramke i dopiero zamknac sie w defensywie?
chyba zapominacie o co chodzi w pilce i kto przechodzi dalej. statystyki sie nie licza. no, oprocz jednej - nazywamy ja &#39;golami&#39;.
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Cowboy, chyba nie wyłapałeś tego o co mi chodzi. Zgadzam się z Tobą poniekąd co pisałeś o zejściu do defensywy przez gości przy stanie 0:2, ale ruszyć na przeciwnika dostając dwoma golami u siebie po lekko ponad dwóch kwadransach gry też trzeba umieć. Gra się tak jak pozwala przeciwnik, a Zagłębie tę &quot;szansę&quot; wykorzystało. Jeśli chcieli być w jakikolwiek sposób w grze jeszcze to musieli zaatakować, nic tu nie było przypadkiem, bo &quot;Miedziowi&quot; to bardzo dobry zespół. Idąc trochę Twoim tokiem myślenia jeśli Zagłębie nic nie grało to przeciwnik mógł wbić trzecią i czwartą bramkę i zakończyć całe zawody w 45 minut... Goście cofnęli się a to dało możliwość Zagłębiu, nie stanęli z tyłu i nie rozpaczali, że przegrywają już 0:2. Z tymi 30. minutami miałem na myśli ataki gospodarzy i konsekwentność do ostatnio gwizdka, było to przygotowane - nie na aferę. Zagłębie złapało niewątpliwie rytm i ich wyniki w ostatnim czasie nie są przypadkiem. Na wyjeździe będzie trudno i już raczej bez bardzo solidnego dziś Dąbrowskiego, który wiele wyczyścił. Tutaj po pierwszym meczu są szansę - to nie sytuacja Piasta z Goteborgiem z meczu z Gliwic ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom