>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona, 21 listopada, godz. 18:15

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

REAL MADRYT - FC BARCELONA
2,20 - 3,50 - 3,00 kursy BetClic

100zł na Darmowy zakład w BetClic


Zbliża się pierwsze El Classico w tym sezonie. Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat tego starcia, pisania infromacji na temat kadr zespołów, urazów, czy Messi zdoła wrócić na to starcie ? Czy Neymar pokręci obrońcami Realu jak to czynił ostatnio z przeciwnikami?
Jak zagra Ronaldo i spółka? Czy Keylor Navas znowu błyśnie niesamowitymi interwencjami?
Pytań mnóstwo, mecz jak zwykle zapewne wygeneruje mnóstwo emocji, nie tylko w samej Hiszpanii.

Zachęcam do dyskusji ;)
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Barcelona lub remis @ 1.7
b e t 3 6 5
No to ja zacznę dla mnie ten kurs na Barcelonę to niezła przesada. Barcelona zaczyna się rozkręcać jak to miało miejsce w poprzednim roku. Ostatni mecz z Villarealem pokazał zwyżkę formy. Klepali sobie gości na dużym luzie, kreowali świetne sytuacje, a gol Neymara to była po prostu poezja. Barcelona wygrał 6 mecz z rzędu nie licząc odpuszczonego meczu w pucharze. Grają w Madrycie i bardzo niepewny występ Messiego i dlatego pewnie tak to buki widzą. Real jak dla mnie to będzie kolejny rok gdzie są wielkie oczekiwania, a wyjdzie jak zawsze. Oglądając ostatni mecz z Sevilla to Real istniał przez pierwsze 30 minut, gra mogła się podobać tworzyli sytuacje w miarę dobrze w obronie, strzelili gola na 1:0. Co się potem działo to wielki dramat, taki Konoplyanka swoimi rajdami bawił się z nimi jak z dziećmi, obrona Realu nie istniała. W ataku bardzo nieudolnie, nic właściwie nie wychodziło. Największa gwiazda Ronaldo kompletnie nie widoczny. Przy tym co pokazują obie ekipy to blado widzę Real u siebie, nawet bez Messiego nie są dla mnie faworytem. Jeśli by się okazało, że Messi zdolny do gry kurs spadnie pewnie dość mocno dlatego polecam grać wcześniej.

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 18

sebastiann

Użytkownik
Barcelona lub remis @ 1.7

b e t 3 6 5

No to ja zacznę dla mnie ten kurs na Barcelonę to niezła przesada. Barcelona zaczyna się rozkręcać jak to miało miejsce w poprzednim roku. Ostatni mecz z Villarealem pokazał zwyżkę formy. Klepali sobie gości na dużym luzie, kreowali świetne sytuacje, a gol Neymara to była po prostu poezja. Barcelona wygrał 6 mecz z rzędu nie licząc odpuszczonego meczu w pucharze. Grają w Madrycie i bardzo niepewny występ Messiego i dlatego pewnie tak to buki widzą. Real jak dla mnie to będzie kolejny rok gdzie są wielkie oczekiwania, a wyjdzie jak zawsze. Oglądając ostatni mecz z Sevilla to Real istniał przez pierwsze 30 minut, gra mogła się podobać tworzyli sytuacje w miarę dobrze w obronie, strzelili gola na 1:0. Co się potem działo to wielki dramat, taki Konoplyanka swoimi rajdami bawił się z nimi jak z dziećmi, obrona Realu nie istniała. W ataku bardzo nieudolnie, nic właściwie nie wychodziło. Największa gwiazda Ronaldo kompletnie nie widoczny. Przy tym co pokazują obie ekipy to blado widzę Real u siebie, nawet bez Messiego nie są dla mnie faworytem. Jeśli by się okazało, że Messi zdolny do gry kurs spadnie pewnie dość mocno dlatego polecam grać wcześniej.


bet365
Real nie istniał w meczu z sevilla to fakt ale wypada dodać, że grali w mocno rezerwowym skłądzie bez Navasa, Carvahala, Marcelo, Bale, Benzemy i tak na prawdę bez Hamesa i Ramosa bo ich występ określił sie do kilkunastu/kilkudziesięciu minut. Na mecz z barceloną praktycznie cała kadra Realu wracu więc będą grać najmocniejszym składzie dlatego też według mnie można śmiało grać czystą 1 na Real a nawet zaryzykować handicap.

Kurs ładny bo 2.25 w be t 365 i 3.50 na handi więc warto! :cool:
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Kontuzjowani piłkarze Barcelony - Leo Messi, Ivan Rakitić i Ter Stegen oficjalnie trenowali dziś z grupą.
Jak dla mnie Leo będzie decydujący, tak jak w meczu z Atletico gdy wszedł na 30 minut i wpakował bramę. Gdy pojawią się kursy na bramki zawodników na efortunie to przeanalizuje dokładnie i napiszę więcej.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Barcelona win @2.9
Nareszcie! Przyszedł w końcu czas na ten mecz.Wręcz brakuje przymiotników by określić starcia Realu z Barceloną.Są to mecze które potrafią zadowolić nawet największych piłkarskich malkontentów.Gdybym miał za zadanie przekonać kogoś do piłki nożnej to pokazałbym mu kawał historii pojedynków między obiema drużynami.&#39;&#39;Gran Derbi&#39;&#39; bo tak przeważnie mówi się w naszym kraju na te spotkania to gratka dla fanów kopanej z całego świata.Kibice czekali na ten mecz tygodniami, ba pewnie nawet miesiącami więc apetyt na piłkarską ucztę jest naprawdę wielki.Kto wie, być może ujrzymy najlepszy mecz w tym sezonie w Europie.Oby! Papiery po obu stronach na pewno są.Barcelona w końcu zaczęła grać na zero z tyłu, ostatnie 3 spotkania bez straty gola.Z meczu na mecz bryluje duet Suarez-Neymar, zwłaszcza ten drugi imponuje genialną formą (kasta z Villarreal, wow czapki z głów! #Ronaldinho ) Cieszy fakt, że pod nieobecność Leo, Barca nie traciła punktów (jedynie porażka z Sevillą) i z meczu na mecz ich styl się poprawiał.Drużyna Enrique ma jeszcze trochę mankamentów ale coraz śmielej można mówić, że &#39;&#39;Blaugrana&#39;&#39; wraca powoli do swojej topowej formy no i jak wróci Messi.. właśnie tu też jest ważny aspekt tego meczu.Czy Argentyńczyk zagra? To pytanie chodzi po głowach wielu ale to wyjaśni się pewnie dopiero w sobotę.Wg mnie jeśli jest już na ileś % przygotowany to meczu z odwiecznym rywalem nie odpuści.Może 45minut? może końcowe 15, 20? Nie ma co gdybać, Barcelona bez Messiego a Barcelona z nim to zupełnie dwie inne drużyny i to jest fakt ale wspomniany wcześniej duet ma na tą chwile taką siłę rażenia, że nawet bez Leo mogą tu z powodzeniem &#39;&#39;bić się&#39;&#39; o 3 punkty.Real pod wodzą Beniteza od początku sezonu pokazuje minimalistyczny futbol i przeważnie kończyło się to dla nich pozytywnie.Wielką zasługę odgrywa bramkarz &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; Keylor Navas, dzięki niemu Real większość spotkań w tym sezonie kończył na zero z tyłu.Inne jasny punkty gospodarzy? Na pewno James, ledwo wrócił po kontuzji a już zdążył strzelić gola z Sevillą.Wg mnie Kolumbijczyk to na ten moment najgroźniejszy zawodnik Realu, z nim ta drużyna staje się szalenie kreatywna.CR póki co przechodzi obok sezonu to samo Bale.Benzema raczej zmienia fach i stawia na branże filmową ???? Ogólnie atmosfera w Realu zdaje się być dość gęsta, te ciągłe &#39;&#39;zagrywki&#39;&#39; Cristiano, afera z Karimem no i trener też chyba nie ma najlepszych stosunków z piłkarzami.Też jestem zdania, że Real pod wodzą Beniteza więcej straci niż zyska ale to wyjdzie w praniu.Trzeba brać poprawkę na to kto zagra/kogo zabraknie.W obu ekipach od początku sezonu niezły szpital.Co do sędziego to poznamy go jutro.Bety z automatu na te spotkania to przeważnie kartki+rożne+gole.O ile goli wg mnie nie zabraknie z obu stron, tak szczególnie co do kartek bym uważał, zresztą trzeba poczekać na linie i kursy.Zresztą tutaj przeważnie najbardziej satysfakcjonujące okazuje się właśnie kombo: over+btts+rożne+kartki.Co do tego jak widzę ten mecz (1x2) posłużę się cytatem Cesca Fabregasa, który zapytany o nadchodzące &#39;&#39;El Clasico&#39;&#39; odpowiedział:
&#39;&#39;Trzeba zaczekać na to, czy Leo zagra lub nie, zobaczyć, jak wyjdzie na mecz Real Madryt, bo Barcelona w końcu zagra 4-3-3 i będzie mieć piłkę. Mają atakujący styl, posiadają piłkę. Przy Realu Madryt jest więcej wątpliwości co do tego, jak zagra. Faworyt? Barcelona, myślę, że są lepsi..&#39;&#39; Oczywiście jako oddany fan Barcy moja wypowiedz nie może być do końca subiektywna, jednak starałem się ocenić obiektywnie na tyle ile mogłem ;) Wg mnie na ten moment goście mają więcej atutów w rękawie, choć mam świadomość tego jaki potencjał ma Real i że tam jeden zryw Ronaldo, Jamesa czy kogoś innego może zrobić przewagę.Na koniec zalecę frazesem; mecz z gatunku takich gdzie zdarzyć się może wszystko, Ja jednak stawiam i to dość grubo na Barcelone, raz, że kursy nie są fifty-fifty więc logika podpowiada by iść w stronę większego kursu.Dwa, że jakby nie patrzeć Barcelona na ten moment ma więcej argumentów po swojej stronie no i trzy, serce nie sługa ;) Vamooooooos Barca!
P.S W ofercie brak jeszcze betów na DW, ale jak tylko się pojawią pogram for fun jak zwykle dla jeszcze lepszego oglądania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderwall 0

wonderwall

Użytkownik
Real Madryt win @2,45 Bet365
Już na wstępie zaznacze, że jestem fanem Królewskich ???? . Co nie zmienia faktu, że myślę trzeźwo ???? . Nie będę mówił, że faworyt jest tylko jeden, bo to nie prawda. To jest &quot;El Clasico&quot;, mierzą się ze sobą zespoły z samego szczytu, więc nie ma mowy tu o faworytach. Cofająć się do ostatniej kolejki i meczu Realu z ekipą Krychowiaka, jasne Real zagrał słabo, lecz nie wszystko było na minus. &quot;Rezerwowy&quot; skład (bo zabrakło kilku kluczowych graczy) dał się we znaki (brak Benzemy, Navasa, Carvajala lub nie gotowego do gry od pierwszego gwizdka Jamesa), do tego nie musze chyba komentować gry CR7 na szpicy, nie zwalam jego formy na Beniteza bo ustawia go na takiej pozycji, no ale to widać, że nie może się Cristiano odnaleźć na tej pozycji. Prawdopodobny powrót Benzemy, może rozwiązać ten problem. Powrót Bale był naprawde dobry, był jednym z niewielu plusów po tym meczu, mam nadzieje, że trafi z formą na klasyk. Do tego dochodzi &quot;złoty&quot; James, po jego wejściu gra ruszyła z kopyta, ten chłopak jest naprawdę nie do zastopięnia. Do tego zapowiada się na powrót Keylora Navasa między słupki. Czytałem, że już dziś normalnie trenował z drużyną, więc to naprawde dobry sygnał przed derbami. Mam nadzieję, że po dłuższej rozłące BBC znów rozpocznie mecz od pierwszego gwizdka i postraszy defensywę Barcelony. O dumie kataloni, nie będę się już rozpisywał. O ile początek sezonu nie olśniewał, tak teraz o dziwo bez Messiego, którego zastąpił świetny Neymar, dają sobie świetnie rady. Mam nadzieję że Real wykorzysta własne boisko i wygra ten mecz, tym bardziej, że Królewscy mają strate do Barcelony -3 pkt i przegrana w najbliższym meczu może im bardzo skomplikować życie.
 
epic 166

epic

Użytkownik
under 3 @2,025 ⛔
Czas na najważniejsze derby Europy. W każdym meczu tych drużyn można liczyć na kilka strzelonych goli, jednak mam dziwne przeczucie, że w sobotę zobaczymy prędzej mniej niż więcej bramek.
Benitez zmienił Królewskich, teraz drużyna przykłada więcej uwagi grze defensywnej, czego dowodem jeszcze do niedawna była ilość straconych bramek w lidze i nie tylko. Dwumecz z PSG co prawda dość szczęśliwie, ale bez straty gola. Aktualnie druga defensywa w lidze, tylko 7 straconych bramek w tym 3 z Sevillą, gdzie jak wiadomo zabrakło Keylora, który w tym sezonie co najmniej godnie zastępuje Ikera. Myślę, że to właśnie to Kostarykanin będzie kluczem do powodzenia mojego typu, nie tak dawno przecież w derbach Madrytu uratował swojej drużynie remis broniąc rzut karny.
Druga sprawa to ofensywa królewskich. Szczerze sercem jestem za Realem, ale na dzień dzisiejszy to Barcelona ma więcej argumentów w ataku. Spojrzałem na tabele La Liga, Real zdobył jak dotąd 26 bramek, warto jednak zauważyć, że aż 17 przeciwko Betisowi(5), Espanyolowi(6), Levante(3) i Las Palmas(3). Espanyol i Levante to dwie najgorsze linie obronne w lidze-23 stracone bramki w 11 spotkaniach. Jak już wspomniałem, z PSG królewscy zachowali czyste konto, jednak sami zdołali strzelić tylko jednego gola, w dodatku trochę absurdalnego, który był bardziej wynikiem niezdecydowania bramkarza niż kunsztu ofensywnego &#39;hiszpańskiej&#39; ekipy. Dochodzi do tego zawodzący w tym roku Ronaldo oraz Bale, który dobre występy przeplata słabymi i między czasie leczy kontuzje. Tercet BBC na ten moment nie stanowi takiego zagrożenia jak jeszcze sezon temu.
Co do Barcelony, wracają Messi i Rakitic. Ciężko powiedzieć jak zagra ten pierwszy, w dodatku jeszcze nie wiadomo czy od pierwszej minuty. Ofensywa dumy Katalonii w obliczu solidnej obrony Realu na pewno na tym straci niż jakby miała mieć Leo w pełnej dyspozycji, pytanie tylko ile? Tego już dowiemy się podczas oglądania meczu.
Chodzą plotki, że Rafa Benitez walczy w derbach o posadę, w przypadku porażki miałby go zastąpić Zidane. Według mnie więcej przemawia za Barceloną. Między innymi forma, przewaga mentalna w postaci 3 pkt. przewagi (niby do końca sezonu jeszcze daleko, ale potencjalne 6 punktów nie byłoby łatwą do odrobienia stratą), no i oczywiście powrót Messiego, który będzie przede wszystkim również psychologicznym wsparciem. Jeżeli Real ma to spotkanie wygrać, to przygotowaniem taktycznym i dobrą defensywą aniżeli kunsztem strzeleckim.
Sądzę, że Real może zaszachować spotkanie tak jak miało to miejsce z Francuzami. Mimo własnego stadionu większe znaczenie będzie mieć solidne zwycięstwo niż piękna porażka, dlatego też idę w stronę undera co po niezłym kursie oferuje bet trzy sześć pięć.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Odradzam granie wyniku w jedna lub druga strone, bo GD to zawsze loteria. Najlepiej zagrac na bramke lub dwie gospodarzy. Ewentualnie BTS,ale do bramki wraca Navas i jak zaczaruje, to nawet Messi moze nie pomoc. Real cala przerwe reprezentacyjna trenowal, zostali w Madrycie wszyscy najlepsi oprocz Jamesa. Wszyscy sa juz zdrowi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:15 na Santiago Bernabeu dojdzie do konfrontacji Realu Madryt z FC Barceloną. To spotkanie na szczycie w Hiszpańskiej La Liga! Już teraz mamy dla Ciebie specjalny materiał tylko na ten temat! Sprawdź co przygotowali nasi EXPERCI Zbigniew Boniek i Krzysztof Stanowski.
Obstaw bez ryzyka spotkanie Real - Barcelona w Expekt
--&gt;&gt; Odbierz bonus
https://www.youtube.com/watch?v=wOmeJ2RPXLo&amp;amp;feature=youtu.be
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
El Clásico” - te słowa wywołują emocje u wszystkich fanów piłki nożnej, a dla kibiców Realu Madryt i Barcelony to mecze będące świętą wojną pomiędzy odwiecznymi rywalami.
Kilka typów na to spotkanie:
Liczba bramek
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.55
Buk: Betsson
Wynik 0:4! ✅
Dlaczego taki Typ?. Ostatnie siedem spotkań pomiędzy Realem a Barceloną kończyły się przynajmniej 3 bramkami. Siła ataku obu drużyn jest jedną z najsilniejszych w Europie, a więc te gole muszą paść. Goście przez ostatni miesiąc pokazali, że nawet brak Messiego nie przeszkodzi w strzelaniu bramek. Duet Ney-Suarez udowodnili to strzelając rywalom około 16 bramek. U gospodarzy ostatnio do składu wrócił Bale, a Ronaldo jest jakby po za formą. Jednak tego drugiego nie trzeba zbytnio motywować na to spotkanie żeby ustrzelił choć jedną/dwie bramki.
Rzut karny
Typ: Tak
Kurs: 3.00
Buk: Betsson
Wynik: NIE ⛔
Ostatnie statystyki mówią jasno, że rzuty karne dość często pojawiają się w Gran Derbi. Gospodarze szesnaście razy wykonywali rzut karny w ligowym klasku, podczas gdy przyjezdni z Katalonii robili to zaledwie sześciokrotnie. Kurs bardzo dobry, a więc dlaczego tego karnego miałoby nie być teraz?. W tym spotkaniu nie ma mowy o odpuszczaniu i tym bardziej dojdzie do kilku kontaktów pomiędzy zawodnikami czy to w środku pola czy też w polu karnym
żółte kartki
Typ: powyżej: 7.5
Kurs: 2.05
Buk: Betsson
Wynik: 5 ⛔
Sędzią tego spotkania będzie Pan David Fernández Borbalán, który w sześciu spotkaniach La Liga, które miał okazję sędziować pokazał 17 żółtych kartek. W ostatnich pięciu spotkaniach tych kartek padało następująco: 11,6,5,7,7. W takim spotkaniu ostrych starć nie zabraknie. Kto oglądał Gran Derbi to wie, że duży wpływ na sędziego też mają kibice, którzy po każdym faulu odpowiednio wstają z miejsce i okrzykami sugerują sędziemu, że faul był ostry i przynajmniej na żółtą kartkę.
Obie drużyny strzelą gola
Typ: Tak
Kurs: 1.45
Buk: Betsson
Wynik: 0:4 ⛔
Idealny kurs do jakiegoś dubla. Oba kluby od kwietnia 2011 roku pokrywały ten Typ!!!. W sobotę powinno być podobnie, bo nie wyobrażam sobie tutaj wyniku 0:0 czy 1:0 dla którejś z drużyn, gdzie patrzy na nich cały piłkarski świat. Ten Typ musi po prostu wejść. Siła rażenia obu drużyn jest piorunująca, sytuacji do strzelenia goli również będzie mnóstwo, i liczę, że Typ pokryje się już w pierwszej połowie.
Czerwona kartka
Typ: TAK
Kurs: 2.25
Buk: Betsson
Wynik: TAK ✅
Jak dobrze wiemy i już wspomniałem wyżej, niema mowy o odpuszczaniu w tak ważnym meczu. Za czasów gdy Mourinho prowadził Real typ był by jeszcze bardziej prawdopodobny, że wejdzie. Benitez na pewno nie preferuje tak ostrej gry, ale na pewno ostrych strać nie zabraknie. Wyżej wspomniany sędzia już w tym sezonie pokazał raz czerwony kartonik. Jeśli ktoś ma drobne na koncie to warto zagrać i spróbować, tym bardziej, że czerwonych kartek jednak trochę pokazywano....
Rzuty rożne
Typ: powyżej 10.5
Kurs: 2.00
Buk: Betsson
Wynik: 14 ✅
W klasykach pada ich naprawdę dużo. W ostatnich pięciu spotkaniach padło ich następująco: 17,12,12,6,7. Jak widać linia nie była pokryta tylko dwa razy. W bramce zobaczymy dwóch świetnych bramkarzy, a więc linia powinna zostać pokryta bez większych problemów. Oba kluby na pewno zadbają oto żeby to nie był nudny mecz, a co za tym idzie dużo składnych akcji i kontrataków, które na pewno te rzuty rożne przyniosą.

Składy
Zacznijmy od gości. W bramce pewnie zobaczymy niezastąpionego Bravo. Lewa jak i prawa obrona zapewne będzie obstawiona przez Albe i Alvesa. W środku zobaczymy Pique i ??. Pojawiały się spekulacje, że w meczu obok Hiszpana ma zagrać Vermaelen, choć w to za bardzo nie wierzę i pewnie zobaczymy Mascherano.
DP to miejsce dla Busquetsa, który rozgrywa świetny sezon. Po jego prawej stronie zobaczymy Sergi Roberto, gdyż wątpię w to żeby szansę po kontuzji dostał Rakitic. Lewa strona to zapewne Iniesta, który nie dawno wrócił po kontuzji, ale jest już w pełni sił. Atak to Ney i Suarez. A kto trzeci? Sandro? Munir? Messi (trenuje już na pełnych obrotach)?. Ten trzeci zapewne wejdzie w drugiej połowie, no chyba, że Enrqiue nas znowu zaskoczy tak jak to miało miejsce już kilka razy...
Stawiałbym tu na Munira, ale zobaczymy godzinę przed meczem jak to będzie wyglądało.
Druga opcja może być taka, że jednak w obronie zobaczymy Vermaelena, a wtedy Mascherano będzie przesunięty do przodu obok Busiego. Po bokach zobaczymy Iniestę i Roberto, a o sile ataku będą stanowić Neymar z Suarezem.
Gospodarze. Między słupkami ma wrócić Navas, który jest w świetnej dyspozycji. Lewa i prawa obrona to Marcelo i Danilo. W środku pewnie zobaczymy Pepe i Varane?, gdyż Ramos narzeka na ból barku. W pomocy rządzić będą Modrić i Kroos. A kto trzeci?. Benitez ma ciężki wybór bo musi wybierać pomiędzy świetnie grającym ostatnio Casemiro a Kovacicem. Ja jednak stawiał bym na tego pierwszego, który jest już porównywany do Makalele.
W ataku pewnie ujrzymy Ronaldo, Bale i...?. No właśnie. Czy będzie to na szpicy Benzema?, Jese? Isco?. Benitez ma ciężki orzech do zgryzienia, a wybór musi być właściwy...
Statystyki:
Ogólne statystyki:
Rozegrane spotkania: 248
Zwycięstwa Barcelony: 101
Zwycięstwa Realu: 91
Zakończone remisem: 56
Gole strzelone przez Barcelonę: 427
Gole strzelone przez Real: 407
Najwyższe zwycięstwo Barcelony: 5:0 (sezon 1944/45, 2010/11)
Najwyższe zwycięstwo Realu: 8:2 (sezon 1934/35)
Ja osobiście liczę na kolejne świetne zawody. Mam nadzieje, że sędzia nie popsuje tego spotkania, jak już to miało miejsce kilka razy w ostatnich latach. Godzina jest świetna, a więc życzę wam jak i sobie kolejnego super widowiska obfitującego w piękne gole. ;)
Let&#39;s get ready to rumble!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Nie wiem gdzie zwolennicy Realu znajduja jakiejolwiek argumenty za wygrana tej druzyny... Atmosfera padla - konflikty na linii trener-pilkarze, prezes-CR to raz. Brak formy CR, Bale&#39;a i pomocnikow (Kroos) to dwa. Afera z Benzema, czego skutkiem bedzie pewnie pozegnanie sie z tym graczem po sezonie - trzy. Super forma Neymara i Suareza, ktorzy powinni trafic tu minimum dwa razy... Dlugo by jeszcze wymieniac... Jak dla mnie X2 @1,62 Unibet to lokata!
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Może dołożę coś od siebie. Także średnio widzę wygraną Realu w tym meczu ALE nie twierdzę, że nie jest to niemożliwe. Według mnie kluczowa będzie tutaj będzie dyspozycja 3 zawodników Realu. Po pierwsze Navas po raz kolejny musi zaczarować swoją bramkę, z całą pewnością jest to najmocniejszy punkt drużyny od początku sezonu. Po drugie Marcelo, jeśli pogodzi grę w ofensywie z defensywą to będzie dobrze, niestety często brakuje go z tyłu. No i wisienka na torcie... nie, nie będzie to CR7. Chodzi mi o James&#39;a. W meczu z Sevilla zagrał bodajże 20 minut i przez ten czas zrobił więcej niż Cristiano w ostatnich kilku meczach. Pomijam już tutaj fakt strzelonego gola, głównie myślę o jego niesamowitej kreatywności, instynkcie, umiejętności dojrzenia kolegi z zespołu czy wyjścia na pozycję i właśnie umiejętność oddania niekonwencjonalnego strzału (chyba wszyscy wiedzą, że ten chłopak brzydkich goli nie strzela :razz: )
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Kadra Barcelony:
Bramkarze: Ter Stegen i Bravo
Obrońcy: Piqué, Alves, Mascherano, Alba, Adriano, Vermaelen i Mathieu
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Iniesta, Sergi Roberto
Napastnicy: Suárez, Messi, Neymar, Munir i Sandro.
Kadra Realu:
Bramkarze: Keylor Navas, Casilla i Yáñez
Obrońcy: Ramos, Pepe, Varane, Carvajal, Danilo i Marcelo
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Isco, Kovačić, Modrić, James i Bale
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Lucas Vázquez oraz Jesé.
Źródło - realmadrid.pl
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Barca over 55,5% posiadania @ 1,65 Onibet ✅ 59%

Do rzeczy-taka linia na Barce to promocja dnia.W 5 ostatnich Gran Derbi zakład byłby wygrany...
Ostanie posiadania Realu(wymieniam drużyny tzw &quot;z górnej polki&quot;)
-Sevilla 55%
-Celta 48%
-Atletico 51%
-PSG 41% i 43% !!!!!!!!!!!!!
A teraz Barcelona:
-Roma 69%
-Leverkusen 65%
-Sevilla 65% wyjątek Rayo 43%,reszta spotkań z PD grubo ponad 65%!!!

Znajomy Janusz mi mówił ze Barca gra tikitake czy jakoś i ze to gra grubo za 5zl tak wiec trzeba grac ????
Dla mnie wyznacznikiem jest postawa Realu z PSG gdzie ledwo mieli te 40%.Myślę ze podobnie będzie jutro.

Dodatkowo bez analizy:
Barca over 4,5 rożnego 1,72 bwin⛔ 4
under 7,5 żółtych kartek 1,60 bwin✅ 5
 
chamberlain 498,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Barcelona

Pepe otrzyma kartkę @ 2.20 Zwrot

Unibet
I ja dorzucę coś od siebie. Kiedy widzę Gran Derbi, widzę też szaleńczą grę Pepe, ile razy ten człowiek był karany żółtą kartką podczas tego klasyku, tylko w ostatnich 5 pojedynkach dostawał 3 razy kartonik. W tym sezonie wystąpił jedynie w 4 pojedynkach przez kontuzję, w których de facto dostał już 1 żółtko. W tym meczu wystąpi a spotkanie będzie bardzo ważne dla Realu, jeśli przegrają będą mieli aż 6 pkt straty już do Barcy. Patrząc na ostatnią dyspozycję Realu może być ciężko o zwycięstwo, także nerwów nie zabraknie i kartek również.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Real Madryt - Barcelona

Pepe otrzyma kartkę @ 2.20
Unibet
I ja dorzucę coś od siebie. Kiedy widzę Gran Derbi, widzę też szaleńczą grę Pepe, ile razy ten człowiek był karany żółtą kartką podczas tego klasyku, tylko w ostatnich 5 pojedynkach dostawał 3 razy kartonik. W tym sezonie wystąpił jedynie w 4 pojedynkach przez kontuzję, w których de facto dostał już 1 żółtko. W tym meczu wystąpi a spotkanie będzie bardzo ważne dla Realu, jeśli przegrają będą mieli aż 6 pkt straty już do Barcy. Patrząc na ostatnią dyspozycję Realu może być ciężko o zwycięstwo, także nerwów nie zabraknie i kartek również.
Typu jakoś strasznie nie neguję, ale od momentu jak odszedł Mourinho, Pepe nie jest już maszyną do zabijania. Same statystyki to pokazują, a biorąc pod uwagę, że w najlepszych czasach na taki zakład kursy wynosiły ok 1,6-1,8, to ja teraz nie widzę żadnego value w tym typie. Pepe to moim zdaniem jeden z najczyściej grających zawodników jeśli chodzi o Real w tym składzie.
Moim zdaniem najlepszym kandydatem do kartki w jutrzejszym meczu jest Neymar. Pewnie nie raz połasi się na kontrę i pójdzie all in na nogę przeciwnika. Bardzo często też odcina mu prąd i przy ewentualnej stracie piłki lubi się odegrać.
Neymar żółta 3,50 Betsson
Może jeszcze gdzieś będzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Real Madryt wykorzysta rzut karny @ 7
Bo dlaczego nie? Podczas dwóch ostatnich spotkań z Barceloną u siebie taka sytuacja miała miejsce. Podejrzewam, że frustracja, zła forma Realu i chęc zdobycia gola za wszelką cenę sprawią, że będziemy mieli do czynienia z dużo liczbą nurków podczas tego meczu a, że Real w zeszłym sezonie masę goli z karnych zdobywał to może i teraz się uda. Moim zdaniem typ warty ryzyka.
Over 10.5 rożnego @ 1.83
Over 11 rożnego @ 2.25

przyjemne kursy na jak najbardziej realne typy
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
żolta kartka do 15 minuty@3,20 b.win⛔

Wybaczcie,że nie będę się rozwijal ale ile razy można o tej rywalizacji się powtarzac.Widze walju w takim kursie po prostu.Ostatnie 10 spotkan miedzy nimi to 6 razy żólta przed 15&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
- Kolejne El Clasico przed nami :!: Dzisiaj o 18:15 rozpocznie się wielkie widowisko na Santiago Bernabeu. Która z ekip okaże się lepsza tym razem :?:
- Real Madryt przed przerwą uległ Sevilli, gdzie Krychowiak solidnie zatrzymywał Cristiano Ronaldo. Dzisiaj zatem Królewscy muszą wspiąć się na wyżyny. Ponieważ przy porażce będą tracić do rywali aż sześć oczek.
- Barcelona po długich spekulacjach ostatecznie z Messim. Gra psychologiczna na pewno przyniosła skutek, ale w jakiej formie będzie Argentyńczyk :?: Mimo to, nie ma większych zmartwień. Duet Suarez-Neymar grał w ten czas wybornie. I ofensywa zespołu wygląda śmiertelnie :!:
- H2H to w ostatnim czasie bardzo wyrównane mecze. Przy tym pada też sporo bramek.
I jako, że Gran Derbi są zazwyczaj obfite w bramki to będzie nasz główny cel w sugestiach dotyczących spotkania:
Powyżej 2.5 gola, 1.50 Sportingbet ✅ 0:4
Powyżej 0.5 bramki do przerwy, 1.25 Sportingbet ✅ 0:2
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Real - Barca
Ronaldo kartka
(3,20) Unibet

Dzisiaj wielkie święto w Madrycie, choć nie ukrywam że szkoda że nie odbywa się ten mecz o 22. Lepszy klimat by był. Ale do rzeczy. Wracamy na europejskie boiska. A ja tutaj już jestem myślami w Madrycie. Jestem oczywiście, za Realem to wiadoma sprawa ale chyba nie odważę się pograć tugaj wygranej Realu. Wraca Messi, choć po kontuzji to może i tak on nie błyszczeć. Mimo, że jeszcze przed kontuzją nie grał jakoś specjalnie dobrze. Takie mecze jak Gran Derby rządzą się swoimi prawami. Na pewno zobaczymy sporo, naszpikowanych akcji, bramek a na pewno nie zabraknie agresywnych fauli. Ja tutaj idę w stronę Portugalczyka. Chyba jako jedyny jestem pewny w tym meczu, że będzie grał całe spotkanie. Chyba każdy wie jakiego pokroju piłkarza jest Ronaldo. Po pierwsze najlepsza maszynka do strzelania bramek w Realu, a po drugie mecze z Barceloną traktuję jeszcze bardziej priorytetowo. Tutaj już chodzi bardziej o rywalizację z Messim. Obaj piłkarze chcą tutaj pokazać za wszelką cenę kto góruje na boisku. Ale i Messi i Ronaldo, mają swoje humorki. Tutaj rzecz jasna, Ronaldo też potrafi się wykłócać z sędzią. Czasem strzela fochy, obraża się i przez gestykulację też często wyłapuje kartki. Zwłaszcza właśnie z Barceloną. Dziwie się że buki takie kursy wystawiają, ale lekko jak na moje warto pograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom