>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clasico, Real Madryt - FC Barcelona, 21 listopada, godz. 18:15

Status
Zamknięty.
Z 33

zerku

Użytkownik
Barcelona win 2.8 ✅✅✅ @bet365
Neymar strzeli 2.1✅✅✅

wynik 0:4 pooeeeeezja ???? claudio bravo sie spisal, jakby ter stegen bronil to by barcelona miala problemy ????

MOje typy na dzisiejsze spotkanie ;) Neymar sie rozkrecil i wrocil do formyyy z ktora mial problemy jeszcze 2 miesiace temu po chorobie. Takze mysle ze strzeli, jest to ambitny bardzo zawodnik i zwinny. Obstawiam Barcelona i mysle ze wygraja dzisiejsze spotkanie. Messi dlugo nie gral i jestem ciekaw jak sie wkomponuje w zespol. Jezeli elegancko to przyniesie dla Barcy wygrana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona

Real od początku sezonu pokazuje, że nie leży im nowy szkoleniowiec. Do tego doszło wiele kontuzji, które przełożyły się na niezbyt obiecujący początek sezonu dla Królewskich. Ostatni bardzo ważny mecz o podobnej wadze jak dzisiejszy, Real przegrał i nie zaprezentował niczego po czym Barcelona miałaby się obawiać dzisiejszego meczu.
Barcelona ma szczęście, że posiada Neymara i Suareza ponieważ pod nieobecność Messiego to właśnie ci piłkarze ciągnęli grę Barcy i wychodziło im to bardzo dobrze. Neymar jest w gazie, gra na luzie i jest przy tym bardzo groźny podobnie z resztą jak Suarez. Wydaje mi się, że sercem bliżej mi do Realu, ale co by się nie działo to nie widzę dziś innego rozwiązania jak wygrana gości z Barcelony bądź w najgorszym wypadku wynik remisowy.
Warto spróbować ;]
Barcelona DNB 1,90 0:4 ✅✅
Edit: No cóż, smutne jest to że gdyby nie te perfidne faule graczy Realu to można by powiedzieć, że nie wyszli dziś na to spotkanie.​
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nikt nie podał typu na remis?! ????

Szczerze? Ja tu nie widzę faworyta. Barcelona, czy z Messim, czy bez niego gra zupełnie przyzwoicie (Suarez i Neymar sobie zupełnie radzą). Dwie porażki się zdarzyły, ale oprócz tego same zwycięstwa.

Real niby nic rewelacyjnego nie gra, Ronaldo nie błyszczy, również pogubili punkty. Mocny punkt mają w bramce, to z całą pewnością. Reszta drużyny (poza chimerycznym CR7) jak ma dzień potrafi zagrać na wysokim poziomie: James, Modrić, Bale - no generalnie ma tam kto grać. Królewscy grają u siebie więc jakiś to handicap w ich stronę.

Umówmy się - cokolwiek bym napisał nie będzie to nic przełomowego, bowiem każdy ma swoje zdanie i spojrzenie na Gran Derbi, zna składy, ustawienia itp.
Jedna i druga strona ma swoje atuty i pewne mankamenty, z całą pewnością.

Jak już wspomniałem, ja tu nie widzę faworyta dziś, dlatego mój typ:

Remis 3,59 Bah ⛔

edit: tak jakby faworyt się wyłonił sam ???? ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Barcelona lub remis @ 1.7

b e t 3 6 5

No to ja zacznę dla mnie ten kurs na Barcelonę to niezła przesada. Barcelona zaczyna się rozkręcać jak to miało miejsce w poprzednim roku. Ostatni mecz z Villarealem pokazał zwyżkę formy. Klepali sobie gości na dużym luzie, kreowali świetne sytuacje, a gol Neymara to była po prostu poezja. Barcelona wygrał 6 mecz z rzędu nie licząc odpuszczonego meczu w pucharze. Grają w Madrycie i bardzo niepewny występ Messiego i dlatego pewnie tak to buki widzą. Real jak dla mnie to będzie kolejny rok gdzie są wielkie oczekiwania, a wyjdzie jak zawsze. Oglądając ostatni mecz z Sevilla to Real istniał przez pierwsze 30 minut, gra mogła się podobać tworzyli sytuacje w miarę dobrze w obronie, strzelili gola na 1:0. Co się potem działo to wielki dramat, taki Konoplyanka swoimi rajdami bawił się z nimi jak z dziećmi, obrona Realu nie istniała. W ataku bardzo nieudolnie, nic właściwie nie wychodziło. Największa gwiazda Ronaldo kompletnie nie widoczny. Przy tym co pokazują obie ekipy to blado widzę Real u siebie, nawet bez Messiego nie są dla mnie faworytem. Jeśli by się okazało, że Messi zdolny do gry kurs spadnie pewnie dość mocno dlatego polecam grać wcześniej.


bet365
✅✅✅✅✅✅ 0:4
Co by tu powiedzieć, stało się to co się miało stać trochę szok ale jednak to pokazuje gdzie jest obecnie Real. I może dobrze, że tak się stało, Benitez out i powinno być tylko lepiej.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Barcelona win @2.9

Nareszcie! Przyszedł w końcu czas na ten mecz.Wręcz brakuje przymiotników by określić starcia Realu z Barceloną.Są to mecze które potrafią zadowolić nawet największych piłkarskich malkontentów.Gdybym miał za zadanie przekonać kogoś do piłki nożnej to pokazałbym mu kawał historii pojedynków między obiema drużynami.&#39;&#39;Gran Derbi&#39;&#39; bo tak przeważnie mówi się w naszym kraju na te spotkania to gratka dla fanów kopanej z całego świata.Kibice czekali na ten mecz tygodniami, ba pewnie nawet miesiącami więc apetyt na piłkarską ucztę jest naprawdę wielki.Kto wie, być może ujrzymy najlepszy mecz w tym sezonie w Europie.Oby! Papiery po obu stronach na pewno są.Barcelona w końcu zaczęła grać na zero z tyłu, ostatnie 3 spotkania bez straty gola.Z meczu na mecz bryluje duet Suarez-Neymar, zwłaszcza ten drugi imponuje genialną formą (kasta z Villarreal, wow czapki z głów! #Ronaldinho ) Cieszy fakt, że pod nieobecność Leo, Barca nie traciła punktów (jedynie porażka z Sevillą) i z meczu na mecz ich styl się poprawiał.Drużyna Enrique ma jeszcze trochę mankamentów ale coraz śmielej można mówić, że &#39;&#39;Blaugrana&#39;&#39; wraca powoli do swojej topowej formy no i jak wróci Messi.. właśnie tu też jest ważny aspekt tego meczu.Czy Argentyńczyk zagra? To pytanie chodzi po głowach wielu ale to wyjaśni się pewnie dopiero w sobotę.Wg mnie jeśli jest już na ileś % przygotowany to meczu z odwiecznym rywalem nie odpuści.Może 45minut? może końcowe 15, 20? Nie ma co gdybać, Barcelona bez Messiego a Barcelona z nim to zupełnie dwie inne drużyny i to jest fakt ale wspomniany wcześniej duet ma na tą chwile taką siłę rażenia, że nawet bez Leo mogą tu z powodzeniem &#39;&#39;bić się&#39;&#39; o 3 punkty.Real pod wodzą Beniteza od początku sezonu pokazuje minimalistyczny futbol i przeważnie kończyło się to dla nich pozytywnie.Wielką zasługę odgrywa bramkarz &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; Keylor Navas, dzięki niemu Real większość spotkań w tym sezonie kończył na zero z tyłu.Inne jasny punkty gospodarzy? Na pewno James, ledwo wrócił po kontuzji a już zdążył strzelić gola z Sevillą.Wg mnie Kolumbijczyk to na ten moment najgroźniejszy zawodnik Realu, z nim ta drużyna staje się szalenie kreatywna.CR póki co przechodzi obok sezonu to samo Bale.Benzema raczej zmienia fach i stawia na branże filmową ???? Ogólnie atmosfera w Realu zdaje się być dość gęsta, te ciągłe &#39;&#39;zagrywki&#39;&#39; Cristiano, afera z Karimem no i trener też chyba nie ma najlepszych stosunków z piłkarzami.Też jestem zdania, że Real pod wodzą Beniteza więcej straci niż zyska ale to wyjdzie w praniu.Trzeba brać poprawkę na to kto zagra/kogo zabraknie.W obu ekipach od początku sezonu niezły szpital.Co do sędziego to poznamy go jutro.Bety z automatu na te spotkania to przeważnie kartki+rożne+gole.O ile goli wg mnie nie zabraknie z obu stron, tak szczególnie co do kartek bym uważał, zresztą trzeba poczekać na linie i kursy.Zresztą tutaj przeważnie najbardziej satysfakcjonujące okazuje się właśnie kombo: over+btts+rożne+kartki.Co do tego jak widzę ten mecz (1x2) posłużę się cytatem Cesca Fabregasa, który zapytany o nadchodzące &#39;&#39;El Clasico&#39;&#39; odpowiedział:
&#39;&#39;Trzeba zaczekać na to, czy Leo zagra lub nie, zobaczyć, jak wyjdzie na mecz Real Madryt, bo Barcelona w końcu zagra 4-3-3 i będzie mieć piłkę. Mają atakujący styl, posiadają piłkę. Przy Realu Madryt jest więcej wątpliwości co do tego, jak zagra. Faworyt? Barcelona, myślę, że są lepsi..&#39;&#39; Oczywiście jako oddany fan Barcy moja wypowiedz nie może być do końca subiektywna, jednak starałem się ocenić obiektywnie na tyle ile mogłem ;) Wg mnie na ten moment goście mają więcej atutów w rękawie, choć mam świadomość tego jaki potencjał ma Real i że tam jeden zryw Ronaldo, Jamesa czy kogoś innego może zrobić przewagę.Na koniec zalecę frazesem; mecz z gatunku takich gdzie zdarzyć się może wszystko, Ja jednak stawiam i to dość grubo na Barcelone, raz, że kursy nie są fifty-fifty więc logika podpowiada by iść w stronę większego kursu.Dwa, że jakby nie patrzeć Barcelona na ten moment ma więcej argumentów po swojej stronie no i trzy, serce nie sługa ;) Vamooooooos Barca!

P.S W ofercie brak jeszcze betów na DW, ale jak tylko się pojawią pogram for fun jak zwykle dla jeszcze lepszego oglądania ????
Real Madryt- FC Barcelona 0:4 !!! Mega sprawa! ✅✅✅
Barcelona wygrała ale to w jakim rozmiarze to zrobiła to jest mistrzostwo a na pewno wielki krok w stronę obrony tytułu! Świetny mecz, genialna Barca ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Od początku kiedy obiegła świat informacja byłem przeciwny Benitezowi na ławce trenerskiej Realu, a dzisiejszy mecz tylko mnie w tym utwierdził. Nie jestem fanem Realu, tylko Barcelony tak btw., ale od początku wiedziałem, że on po prostu nie ogarnie tych gwiazdeczek Realu i moje przypuszczenia się sprawdzają. Myślę, że ten mecz to koniec jego przygody na ławce i może ten Zidane obejmie pierwszą drużynę? Zobaczymy! Dla dobra futbolu wydaje mi się, że zmiana byłaby dla stołecznego klubu odpowiednia, ale taka, żeby ktoś zapanował nad swoimi podopiecznymi, a nie robili to czego sami chcą.
VISCA EL BARCA!
Co prawda osobiście stawiałem na wygraną Barcy i, że obie drużyny strzelą gola - o czym pisałem w temacie Typy Dnia, jednak ten wynik mnie bardzo rozwesela i nie żałuję postawionych i przegranych pieniędzy, bo wygrała moja ulubiona drużyna i to na Bernabeu! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom