>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ekstraliga Polska 2009

majkello 0

majkello

Użytkownik
Zielonka dzis bez problemów 28 pojechała .... zaskoczeniem jest dla mnie wynik Leszna z Stala a szczególnie postawa Tomka:kwasny4565: 4 pkt....
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
oficjalne wyniki I kolejki Speedway Ekstraligi : Caelum Stal Gorzów - 29:
1. Tomasz Gollob (3,d,0,1,0) 4
2. Rafał Okoniewski (0,1,-,-) 1
3. Peter Karlsson (2,1’,0,2,1) 6+1
4. Matej Zagar (1’,2,2,1,1,0) 7+1
5. Rune Holta (2,2,2,0,0,1) 7
6. Adrian Szewczykowski (1,-,-,-,0) 1
7. Thomas H. Jonasson (2,1’,0,0) 3+1
Unia Leszno - 61:
9. Krzysztof Kasprzak (2,1,3,2’,3) 11+1
10. Damian Baliński (1’,3,2’,1,2’) 9+3
11. Leigh Adams (3,2’,3,2’,3) 13+2
12. Adam Shields (0,3,1,3) 7
13. Jarosław Hampel (3,3,3,3,2’) 14+1
14. Sławomir Musielak (u,0,-,-,-) 0
15. Jurica Pavlic (3,0,1,3) 7
--------------------------------------------------------------------------------------------
Atlas Wrocław:
1. Davey Watt (2,3,0,1) 6
2. Daniel Jeleniewski (0,0,-,-) 0
3. Tomasz Jędrzejak (2,1,1,3,2) 9
4. Scott Nicholls (3,2,2,0,0) 7
5. Jason Crump (d,3,3,1,3) 10
6. Maciej Janowski (2,1,0,d) 3
7. Ben Barker (3,1,2,2,0) 8

Polonia Bydgoszcz:
9. Andreas Jonsson ( 1,2,3,2,1) 9
10. Jonas Davidsson (3,0,0,0) 3
11. Antonio Lindbaeck (d,1,2,2,3) 8
12. Krzysztof Buczkowski (1,2,1,3,2) 9
13. Tomasz Chrzanowski (3,0,1,1,1) 6
14. Emil Saifutdinov (d,2,3,3,3) 11
15. Mikołaj Curyło (1) 1
-------------------------------------------------------------------------------------------
Falubaz Zielona Góra:
9. Rafał Dobrucki (3,1*,3,2*,3) 12+2
10. Niels Kristian Iversen (0,2,1,1) 4
11. Piotr Protasiewicz (2*,3,2*,2*,2*) 11+4
12. Fredrik Lindgren (3,1,3,3,0) 10
13. Grzegorz Walasek (2*,3,3,3,1) 12+1
14. Grzegorz Zengota (3, 3,d,0,3) 9
15. Artiom Wodjakow (1) 1
Włókniarz Częstochowa:
1. Kamil Cieślar NS
2. Sławomir Drabik (2,0,2,0,0) 4
3. Lee Richardson (1,1*,1*,0,2,3) 8+2
4. Tomasz Gapiński (d,2,2,0,1,2*) 7+1
5. Michał Szczepaniak (1,3,1,0,1) 6
6. Borys Miturski (0,0,0,-,-) 0
7. Tai Woffinden (2,1*,2,0,1) 6+1
-------------------------------------------------------------------------------------------
Unibax Toruń - 49:
1. Chris Holder (3,2,3,3,1) 12
2. Robert Kościecha (2,1,0,1) 4
3. Ryan Sullivan (2,3,3,0,3) 11
4. Adrian Miedziński (3,1,1,0,1) 6
5. Wiesław Jaguś (2,2,3,3,3) 13
6. Mateusz Lampkowski (1,-,0,-) 1
7. Matej Kus (2,0,0,w) 2
Lotos Wybrzeże Gdańsk - 41:
9. Magnus Zetterstroem (1,3,0,2,2,2) 10
10. Adam Skórnicki (0,1,-,-) 1
11. Kenneth Bjerre (1,3,1,2,2) 9
12. Renat Gafurov (0,0,1,0) 1
13. Hans Andersen (3,2,2,2,3,0) 12
14. Martin Vaculik (3,1,0,1,2,1) 8
15. Damian Sperz (0) 0
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Dzisiejsze wyniki były do przewidzenia. Zarówno Toruń, Bydgoszcz i Zielona wygrały swoje pojedynki. Zaskoczeniem dla mnie była tak słaba postawa Gorzowa. Wiadomo mozna to wytłumaczyc poczatkiem sezonu. Oglądałem dzisiaj spotkanie pomiędzy Polonią a Wrocławiem. Był to bardzo wyrownany pojedynek. W początkowej fazie meczu poloniści mieli dużego pecha ( defekt na prowadzeniu Emila i Antonio). Nastepie z biegu na bieg coraz bardziej sie rozkręcali. Po tym meczu mogę stwierdzic że Chrzanowski jest w słabszej formie. Jeździł bardzo bojaźliwie. W sytuacjach walki bark w bark skręcał manetke gazu. Moze to bym spowodowane początkiem sezonu.
Pozdro dla wszystkich fanow speedway&#39;a ????
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Włókniarz bez 2 asów swojej drużyny nic nie pojedzie w tym sezonie... zobaczymy jak dalej bedą śmigać.W 1 lidze zgodnie z planem Jaskółki 33-59???? Niespodzianka to postawa Rybnika:-D ale to taki mały off top;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
Włókniarz Cz-wa
1. Tomasz Gapiński
2. Sławomir Drabik
3. Lee Richardson
4. Mi. Szczepaniak
5. Greg Hancock
6. Borys Miturski
7. Lewis Bridger
Unia Leszno
1. Leigh Adams
2. Adam Shields
3. Krzysztof Kasprzak
4. Troy Batchelor
5. Jarek Hampel
6. Sławek Musielak
7. Jurica Pavlic
Hola, hola ktoś wyskoczył z handicapem +8 na Włókniarzy .. dla mnie to jakieś nieporozumienie i biorę to grubo. Dlaczego ? Mimo problemów finansowych Częstochowian i odejścia Nickiego Pedersena - to do porozumienia doszli z Herbim, który nie pojawił się w Zielonce na meczu - pozwolenie na pracę dostał również Lewis Bridger, który fruwa na angielskich torach ... Problemy ze sprzętem ma Gapiński - ale jeżeli się odpowiednio dogra z maszynami to myślę, że gospodarze są w stanie sprawić małą niespodziankę. Po drugiej stronie barykady pieniądzę się zgadzają i wszystko wydawać by się mogło ok, gdyby nie to, ze wczoraj dzwona zaliczył Damian Baliński i dzisiaj nie pojedzie w meczu - jego miejsce zajmię najprawdopodobniej Troy Batchelor, ponadto kontuzjowany jest Przemysław Pawlicki. Powiecie, że lokalny patriotyzm każe mi tak grać - ale po prostu czuję, że na własnych śmieciach jesteśmy w stanie powieźć Byki - tym bardziej, że ze składu wypadło im dwóch riderów. Sytuacja w Cz-wie nie jest zbyt kolorowa, jednak zawodnicy będą toczyć heroiczną walkę, żeby wygrać dla ludzi, którzy mają tłumnie stawić się na stadion. Przede wszystkim zaś, na stadionie przy Olsztyńskiej wreszcie zawodnicy mogli potrenować - objechali sparing z Rzeszowem. Myślę, że czarnym koniem dzisiejszego spotkania będzie anglik Lewis Bridger, który na angielskich owalach regulanie wykręca dwucyfrowe wyniki (zaraz powiecie, że nie ma co porównywać Anglii do Polski bo to dwie różne bajki, jednak forma jaką dysponuję tam Bridger jest imponująca - a jak jest się w formie, to na każdym torze da się radę ;)
Typ : Włókniarz Częstochowa +8 @ 1.90 ✅
 
inter 5

inter

Użytkownik
O godzinie 16:00 we Wrocławiu odbędzie się spotkanie między tamtejszą drużyną Atlasem, a przyjezdnymi z Gdańska. Wrocław jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, o którym może przesądzać fakt, iż mają dość wyrównany i poukładany skład na czele z wyśmienitym australijczykiem Jasonem Crumpem. Ekipa gości jak na ekstralige nie ma takiego mocnego składu; o jej sile praktycznie na wyjazdach będzie stanowić dwójka obcokrajowców: Hans Andersen i Kenneth Bjerre. Reszta zespołu jest bardzo przeciętna. Wiadomo, że w pierwszej kolejce oba zespoły przegrały swoje mecze jednak to Gdańsk jechał u siebie lecz nie sprostał mistrzowi polski i uległ w stosunku 49:41, natomiast wrocławianie zaprezentowali się o niebo lepiej i byli blisko wywiezienia z Bydgoszczy chociaż jednego punktu ostatecznie przegrywając mecz 47-43. Wrocławianie to na pewno drużyna własnego toru i każdemu kto tam przyjedzie postawią bardzo mocne warunki. Davey Watt, Tomasz Jędrzejak, Scott Nicholls, Daniel Jeleniewski i Maciej Janowski na własnym torze powinni spokojnie pojechać tak jak przyzwyczaili do tego kibiców na całym świecie i zdobyć 2 punkty ligowe przy okazji miażdżąc rywala minimum 16 punktami.
Typ na to spotkanie to właśnie wygrana podopiecznych Marka Cieślaka 16 punktami z ekipą Roberta Sawiny, Lotosem Gdańsk. W bet365 na taką opcje buki dają kurs 1.80, więc chyba warto skorzystać. Pozdrawiam fanów czarnego sportu:spokodfhgfh:
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
G.Hancock-L.Adams(+1) @1 1,75
Pierwszy występ Grega w tym sezonie na własnym obiekcie po renegocjonowaniu umowy i na pewno będzie leżeć na sercu dobro Lwów Amerykanowi
Leigh to Leigh stary dobry Kangur, ale już chyba nie tak regularny na wyjazdach jak we wcześniejszych sezonach. Nie mówię o słabej jeździe, tylko poprosu może okazać się słabszy od najmocniejszego punktu Częstochowian


Gorzów - Bydgoszcz(+8) @1 1,80
Niedawno, jeszcze przed wystawieniem handicapów rozmawialiśmy z Siwym na temat tego meczu i sugerował mi ostre lanie dla Bydgoszczy... Teraz patrząc na to wszystko myślę, że Gorzów nie powinien mieć problemu z wygraniem meczu, ale podtrzymuję, że z hc +15,5 lepsi okażą się goście


Wrocław - Gdańsk(+18) 1 2,05
Widząć ten handicap dziś rano w millenium od razu pojawił się uśmiech na mej twarzy. Spodziewałem się go w granicach 24-26 punktów więc również biorę w ciemno. Prawda jest taka, że oprócz Andersena, który niegdyś ściagł się na codzień na wrocławskim owalu nie widzę innego jasnego punktu przyjezdnych. Polecam


Rune Holta(11,5) - @poniżej 1,70
Tu wychodzi brak mojego zaufania do polskiego bądź, co bądź Norwega, niczym mnie nie przekonał, abym miał postawić, że zdobędzie on AŻ 12punktów. Stąd typ powyżej

RKM Rybnik - Stal Rzeszów @1 1.90
Trochę 1 ligi
Rybnik w 1 kolejce pokazał, że mimo braku nazwisk ma ogromny potencjał, i na własnym torze zawsze byli groźni. Liczę przede wszystkim na wykorzystanie atutu własnego toru i w tym upatruję szansę gospodarzy, którzy dysponują porównywalnym składem do Żurawi.

Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils H(+32) @1 1.70
BEZ KOMENTARZA
TARNÓW TO ELITA POLSKIEGO ŻUŻLA I NIE WIDZĘ DZIŚ INNEGO SCENARIUSZA
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trzecia kolejka rozgrywek żużlowych oczami Krzysztofa Cegielskiego :
Wrocław - Częstochowa

Pojawienie się w składzie Włókniarza Nickiego Pedersena zmienia postać rzeczy. Aczkolwiek na pewno w składzie zabraknie miejsca dla jednego z zawodników, którzy dobrze pojechali w meczu z Unią. Wrocławianie nieźle pojechali w meczu w Bydgoszczy, ale już u siebie w spotkaniu z Wybrzeżem nie błysnęli. Sami nie byli zresztą z siebie zadowoleni po tym meczu. Myślę, że minimalnym faworytem spotkania są goście. Typuję wynik: 44:46.

Leszno – Zielona Góra

Spotkania tych drużyn rozgrywane w Lesznie zawsze były ciekawe. Działo się tak niezależnie od tego, w jakiej formie znajdowała się ekipa z Zielonej Góry. Leszczynianie po meczu w Częstochowie zostali troszeczkę sprowadzeni na ziemię. Na pewno poważnie potraktują przeciwnika i powinni wygrać to spotkanie, ale nie będzie już tak łatwo jak w meczu z Gorzowem. Typuję wynik: 48:42.

Gdańsk - Gorzów

Beniaminek z Gdańska z meczu na mecz udowadnia, że nie będzie chłopcem do bicia. Myślę, że uda się mu to przełożyć na punkty z Gorzowem, który dobrze spisuje się w spotkaniach u siebie, ale na wyjazdach nie ma już takiej siły rażenia. Typuję wynik: 47:43.

Bydgoszcz - Toruń

Na pewno mistrzowie Polski mają indywidualnie leszych zawodników niż Bydgoszcz. Oba zespoły są bardzo wyrównane. Bydgoszczanie muszą szukać punktów na swoim torze. Nie prezentowali się jednak najlepiej w pierwszych spotkaniach. Z pewnością jednak wiedzą jakie popełnili błędy i będą chcieli je skorygować w meczu z Unibaxem. Czy to wystarczy do zwycięstwa? Będzie ciężko. Typuję wynik: 42:48.


I liga

Rybnik - Tarnów



Na pewno najciekawsze spotkanie I ligi. Gospodarze z Mariuszem Węgrzykiem, który nie przegrał jeszcze biegu i goście, w składzie których póki co brakuje słabych punktów. Tarnowianie na pewno zdają sobie sprawę, że jadą na mecz zespołem, który jest największą niespodzianką początku rozgrywek. Na pewno podejdą odpowiednio skoncentrowani. Gdyby rybniczanom udało się urwać gościom chociażby jeden punkt to będzie to na pewno wielka sensacja. Typuję wynik: 41:49.

Rzeszów - Grudziądz

Szkoda, że żadnemu z zespołów I ligi nie udało się zakontraktować Nicki Pedersena, bo na pewno walka z Unią Tarnów byłaby o wiele ciekawsza. Liczyłem, że może właśnie w Rzeszowie lub Ostrowie Duńczyk będzie miał szansę na angaż. Nie zmienia to faktu, że w meczu z Grudziądzem gospodarze pozostają faworytem. Typuję wynik: 50:40.

Poznań - Daugavpils

Spotkanie dwóch wyrównanych drużyn, które mają w swoich składach bardzo walecznych zawodników. Daugavpils stawia na młodych zawodników, którzy często wykazują się dużą ambicją na torze. Czasami może nawet zbyt dużą. Z kolei poznaniacy muszą szukać punktów na własnym torze. I jeżeli chcą utrzymać się w lidze to takie spotkania jak z Daugavpils muszą bezsprzecznie wygrać. Typuję wynik: 48:42.

Gniezno - Ostrów

Gniezno jest w podobnej sytuacji jak Poznań. Sezon rozpoczął się od niespodziewanej porażki z Rybnikiem, aczkolwiek teraz można powiedzieć, że była ona uzasadniona. Na tle zespołu z Ostrowa gospodarze wyglądają blado i będą musieli się bardzo mocno postarać, aby zdobyć punkty. Myślę jednak, że póki co zespół gości jest zbyt mocny dla Startu. Typuję wynik: 44:46.
Ja mam troszkę inne zdanie. A Wy jak typujecie ?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
no to dzisiaj betgun ladnie mnie zaskoczyl.. obstawiam Unia - Falubaz na mecz na styku a tu handi +14, ktore boire od reki

Leszno-Zielona Góra- handicap: 0-14
typ:2
kurs: 1,7
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń To nie jest zwykły mecz o szare ligowe punkty, to coś więcej - to magiczne derby Pomorza, po raz 79 raz odwieczni rywale staną naprzeciw siebie by rozstrzygnąć między sobą, kto tutaj rządzi. Mimo, iż Bydgoszczanie to beniaminek CenerNet Mobile Speedway Ekstraligi, a Torunianie to aktualny mistrz Polski. Więc teoretycznie faworytem powinni być tutaj &quot;królowie&quot; ubiegłorocznego sezonu. Jednak &quot;Bydzia&quot; to nie ogórki - w ubiegłym sezonie triumfowali ale na froncie I ligowym. Magia derbów powoduje, że na bydgoskim owalu już od piątku podopieczni Zenona Plecha, zapoznają się z torem - nawet zagraniczni zawodnicy, wiedzą, że w miescie nie mówi się o niczym innym tylko o derbach pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem. Zdają sobie z tego sprawę, że być może dla nich to najważniejszy mecz w sezonie ...
Ciężar zdobywania punktów w ekipie Polonii z pewnością spadnie głównie na dwukrotnego indywidualnego mistrza świata juniorów - Emila Sajfudtinova, który jest póki co najlepszym zawodnikiem ekipy Zenona Plecha. Dotychczasowy lider - szwed Andreas Jonsson, spisuje się trochę poniżej oczekiwań, jednak taki bodziec motywacyjny jak &quot;magia derbów&quot; wywrze na popularnym Adrenalinie dodatkowe ładunki enegri i mocy, czy to będzie przebudzenie AJ, być może tak, bo bydgoski owal zna jak mało który. Szukając dalej (pewiaków) w drużynie Zenona Plecha, można dostrzec znajdującego się chyba aktualnie w najlepszej dyspozycji Antonio Lindbaecka, widać młodemu szwedowi współpraca z Tonym Rickardssonem wychodzi na dobre. Bydgoscy fani liczą na pewno na porzebudzenie dwójki Chrzanowski &amp; Davidsson, który zdecydowanie jeżdżą poniżej oczekiwań, jednak na własnym torze powinni jechać już na wyższym poziomie oraz zawsze groźny na własnym owalu Krzysiek Buczkowski, (dzięki któremu Polonia wygrała z Atlasem?). Po drugiej stronie barykady mamy: Sullivana, Holdera, Jagusia, Miedziaka, Kościeche, Pulczyńskiego i Warda. Biorąc pod lupę wszystkich po kolei - Jan Ząbik na pewno może liczyć na dobrą postawę australijczyka Sullivana oraz Wieśka Jagusia, kapitan przyjezdnych dobrze czuje się na torze w Bydgoszczy podobnie jak doświadczony australijczyk. Największą niewiadomą tego spotkania jest Chris Holder, który chyba zmaga się z problemami sprzętowymi, w British Elite League, jeździ bez &quot;werwy&quot; - jakoś nerwowo, chaotycznie - czy to może jakieś załamanie formy, kreowanego na następce wielkich Kangurów Crumpa cz też Adamsa? I właśnie w postaci Holdera widzę lukę w składzie Unibaxu oraz juniorach - o ile Holder nadal będzie miał problemy to o wygranie derbów Unibax raczej nie ma co marzyć, po za tym Ward i Pulczyński- wielkiej furory na bydgoskim owalu nie powinni zrobić dlaczego ? bo tor ten jest dość wymagający, a młodzi zawodnicy mogą mieć problem z dopasowaniem się, ponadto za rywala będą mieć nie byle kogo bo dwukrotnego mistrz świata juniorów - Sajfudtinowa.
Liczę na równą jazdę bydgoskich zawodników oraz słabszą dyspozycje asa Jana Ząbika - Chrisa Holdera, który ostatnio przeżywa nienajlepszy okres. Jednak największym sprzymierzeńcem Polonii będzie własny tor, na którym już pokonywali odwiecznego rywala 28 - krotnie (na 39 spotkań, 10 wygranych Torunian i 1 remis). Zawodnicy Bydzi na pewno wiedzą jaką wagę ma ten mecz dla wszystkich mieszkańców, kibiców jak i zarządu Polonii - oby ten ciężar wpłynął na nich pozytywnie i wypełniony po brzegi stadion poniesie ekipe gospodarzy do zwycięstwa.
Składy :
Polonia Bydgoszcz :
9. Andreas Jonsson
10. Jonas Davidsson
11. Antonio Lindbaeck
12. Krzysiek Buczkowski
13. Tomasz Chrzanowski
14. Mikołaj Curyło
15. Emil Safjutdinov
Unibax Toruń :
1. Chris Holder
2. Robert Kościecha
3. Ryan Sullivan
4. Adrian Miedziński
5. Wiesiek Jaguś
6. Emil Pulczyński
7. Darcy Ward


  • Typ : Polonia Bydgoszcz @ 2.15

Suche typy (bez analizy) 1. Atlas Wrocław - Włókniarz Częstochowa 1 @ 1.90
2. Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 2 @ 2.15
3. Emil Sajudtinow - Ryan Sullivan 1 @ 1.80
stawki minimalne ...​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Moje przypuszczenia odnośnie meczu Polonia - Apator nie spełniły się i to w ogóle. Chrzanowskiemu widać nawet 4 dni treningu nie dadzą żadnych efektów. Zostanie odsunięty od składu. Lindbaeck był kompletnie zaskoczony torem. Był bardzo mocny beton, na treningu podobno było trochę inaczej. Być może tak było bo pod koniec jak się odsypało to Ninho po raz kolejny pokazał że jeździć tam potrafi ale to było za mało. Darcy Ward zrobił różnicę w tym meczu. Dzięki niemu UNIBAX zaczął odskakiwać. Zakładałem że jednak pojedzie KUS i zrobi 0 a tutaj Ward zdobywa ważne punkty. Gdyby je odjąć w biegach poza 1 byłoby bardzo na styku, choć może to mylące bo niewiadomo jak to by było z taktykami itd.
Jedno jest pewne Polonia po raz kolejny jeździ u siebie ale jakby na wyjeździe, zwłaszcza na początku. Teraz odsunięty ma zostać Chrzanowski i Davidsson. Taka decyzja która ma pomóc w kontekście całego sezonu ale w następnym meczu nie należy się spodziewać cudów. Pewnie można będzie spokojnie grać na rywali.
W innych meczach klasę pokazał Tomasz Gollob i Piotr Protasiewicz. Ten pierwszy zapewnił wygraną Stali a Pepe pozwolił Falubazowi być w grze. Ogólnie ładna kolejka i w moim przypadku poza (P) dała zarobić ;-)
A wyniki prezentowały się tak :

Unibax Toruń: 51
1. Chris Holder (2,2’,2,1,2) 9+1
2. Robert Kościecha (1’,3,0,2’,1’) 7+3
3. Ryan Sullivan (3,3,2,3,0) 11
4. Adrian Miedziński (1,1,1’,1’) 4+2
5. Wiesław Jaguś (2,3,3,2,2) 12
6. Mateusz Lampkowski (1’,-,-,-,-) 1+1
7. Darcy Ward (2,1’,0,1,3) 7+1
Polonia Bydgoszcz: 39
9. Andreas Jonsson (3,1’,3,w,-) 7+1
10. Jonas Davidsson (0,2,0,-,0) 2
11. Antonio Lindbaeck (d,0,1,2,0,3) 6
12. Krzysztof Buczkowski (2,1,0,1,3,1) 8
13. Tomasz Chrzanowski (0,0,-,-,0) 0
14. Mikołaj Curyło (0,-,-,-,-) 0
15. Emil Saifutdinov (3,3,2,3,2,3) 16
Falubaz Zielona Góra 43
1. Rafał Dobrucki (t,3,d,0) 3
2. Fredrik Lindgren (1,0,3,0,-) 4
3. Piotr Protasiewicz (2,3,2*,2,3,3) 15+1
4. Niels Kristian Iversen (0,0,3,1*,-) 4+1
5. Grzegorz Walasek (3,0,2,2,1,0) 8
6. Grzegorz Zengota (3,1,3,0,2) 9
7. Artiom Wodjakow (w,d) 0
Unia Leszno 47
9. Krzysztof Kasprzak (3,1*,0,3,0) 7+1
10. Damian Baliński (2*,2,1,1,2) 8+1
11. Leigh Adams (3,2,3,3,2) 13
12. Adam Shields (1,1*,1,-) 3+1
13. Jarosław Hampel (2,2,2,3,1*) 10+1
14. Sławomir Musielak (2,0,-,-,-) 2
15. Jurica Pavlic (1,1*,1,1,0) 4+1
Wybrzeże Gdańsk: 44
9. Magnus Zetterstroem (1*,2*,0,2,2) 7+2
10. Adam Skórnicki (2,3,1,2*,1*) 9+2
11. Kenneth Bjerre (2,2,2*,3,1) 10+1
12. Tobias Kroner (0,1*,-,0) 1+1
13. Hans Andersen (1*,2,2,3,3,0) 11+1
14. Martin Vaculik (3,2,0,0,1) 6
15. Damian Sperz (0) 0

Stal Gorzów: 46
1. Tomasz Gollob (3,3,3,2,3) 14
2. Rafał Okoniewski (0,0,1,0) 1
3. Matej Zagar (3,1,2*,1,3) 10+1
4. Peter Karlsson (1,3,3,3,2*) 12+1
5. Rune Holta (3,1,1,1,0) 6
6. Adrian Szewczykowski (1*,-,0,-,0) 1+1
7. Thomas H. Jonasson (2,0,0) 2
Atlas Wrocław: 43
9. Scott Nicholls (d,1*,1*,u) 2+2
10. Daniel Jeleniewski (3,2,2,3,0) 10
11. Tomasz Jędrzejak (0,2,1*,2,1*) 6+2
12. Davey Watt (1,0,2,2,2) 7
13. Jason Crump (3,3,d,2*,3) 11+1
14. Maciej Janowski (1*,w,3,1*) 5+2
15. Ben Barker (2,0) 2
Włókniarz Częstochowa: 45
1. Nicki Pedersen (2,3,w,3,3) 11
2. Sławomir Drabik (1*,1,2,0) 4+1
3. Lee Richardson (3,1*,3,1,2) 10+1
4. Michał Szczepaniak (2*,2,0,1,0) 5+1
5. Greg Hancock (2,3,3,3,1*) 12+1
6. Borys Miturski (d,-,0,0) 0
7. Lewis Bridger (3,w,u) 3
Po tych trzech kolejkach nieco nam się wykrystalizowało. Stal, ZKŻ, Unibax oraz Unia będą walczyły o medale. Być może dołączy do nich Włókniarz. 6 miejsce raczej zarezerwowane dla WTS-u, choć Wybrzeże i Polonia pewnie też wyczuwają że WTS nie jest tak silny jak się mogło wydawać.
Następna kolejka za dwa tygodnie
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeżeli Leszno ma zamiar cokolwiek osiągnąć w tym sezonie to radzę się zabrać do konkretnej roboty. Dzisiejszy mecz z Zieloną pokazał/odkrył wszystko. Mecz na totalnym styku. Moim zdaniem gdyby nie dotknięcie taśmy przez zielonogórzanina (chociaż jak dla mnie to był wałek ze strony Leszna) mecz potoczyłby się całkiem inaczej. Po za tym SZACUNEK dla kibiców Zielonej- doping na 101% (aż mi ciarki przechodziły na stadionie ???? ).
Chciałbym żeby Falubaz namieszał w końcowym rozrachunku ligowym, a jakby nie patrzeć, chłopaki mają potencjał.
EDIT: i te kursy przed meczem na wygraną Leszna ???? taki faworyt, a ledwo wyciągnęli zwycięstwo...
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Dzisiaj zdecydowanie gram na Polonie Bydgoszcz z handi +12. W betgun kurs na takie zdarzenie wynosi 1,9. Medaliki bez Nickiego, fakt juz im sie udalo zremisowac w takim skladzie z Unia, ale leszczyniacy nie blyszcza w tym sezonie i jechali bez Pawlickiego i Balinskiego. Bydzia slabo zaczela, ale w Czestochowie zawsze im dobrze szlo. Davidsson oraz Lindbaeck znaja dosc dobrze ten tor i powinno to przyniesc skutek. Do tego Jonsson, Chrzanowski i zwyciezca GP Czech i jakos trudno uwierzyc w niezdobycie 40 punktow na wyjezdzie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
pozwolę się nie zgodzić zarówno z Twoim typem jak i argumentacją, która dla mnie jest mało obiektywna. Jedyne z czym mogę się zgodzić to kontuzja Nickiego, która jest niewątpliwą stratą dla &quot;Medalików&quot; - ale na tym by się skończyło. Nie wiem, czemu jesteś taki przekonany, że Bydzia z łatwością wywiezie co najmniej 40 oczek , w ostatnim meczu na własnym torze nie zdobyli tylu ... a był to w końcu dla nich najważniejszy mecz w sezonie (ludzie z Bydgoszczy mogą to potwierdzić) - więc skoro na mecz, który przygotują się na własnym stadionie i są wyjątkowo zmobilizowani, wywożą bagatela 39 punktów. Zaraz poprawisz mnie, że mecz meczowi nie równy itd. Również się zgodzę, dlatego myślę, że Bydzia raczej nie będzie tak umotywowana jak przed derbami - sami zawodnicy mówią, że raczej mało szans mają na jakiekolwiek punkty pod Jasną Górą i tak naprawdę, na bonus w spotkaniach z Lwami nie mają co się nastawiać - bo w Bydzi będzie jeździł już Nicki i Włókniarz wygra, bądź przegra minimalnie. Po za tym kto ma punktować w Bydzi , sam Emil ? AJ jakoś bezbarwny i nawet &quot;znajomość&quot; toru (startował tutaj w sezonach 2002 - 2003, a od tamtego czasu tor zmienił się diametralnie). Davidsson lubi ten tor ? Może i tak, ale jak się nie ma formy to nawet &quot;taki atut&quot; nie pomoże za wiele. W Częstochowie chłopaki natomiast w takim samym zestawieniu dali sobie wydrzeć, w ostatnim biegu wygraną Unii (remis 45:45) - na tle słabo jeżdżących w tym sezonie : Chrzanka, Davidssona czy też mającego problemy ze sprzętem ostatni Lindbaecka - powinni wyglądać jeszcze lepiej. Tym bardziej, że ze sprzętem dogadał się Gapiński. Szczepaniak i Drabik jeżdżą w miarę solidnie - lepiej niż by tego oczekiwali kibice. Z kolei liderzy drużyny spod Jasnej Góry - Rico i Herbie powinni tutaj być nie do objechania. Jak dla mnie zdecydowanie więcej atutów jest po stonie gospodarzy i to Oni dzisiaj powinni cieszyć się ze zwycięstwa
Typ : Włókniarz Częstochowa -8 @ 1.85
W miarę fajnym typem wydaję mi się również być over punktowy Sajfudtinowa, który najprawdopodobniej pojedzie 6 razy (raz jako rezerwa taktyczna) , więc powyżej 11.5 punkta powinnien przywieźć. Spokojnie można mu dopisać trójkę za bieg juniorski i podejrzewam, że w parze z Davidssonem to raczej on będzię wiódł prym, więc pozostaje 8 punktów w 4 lub 5 startach - co jest zdecydowanie w sasięgu młodego Rojsanina.
Typ : Emil Sajfudtinov ▶ over 11.5 @ 1.80
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
jestes z czestochowy wiec nie dziwi mnie Twoj nieobiektywizm. Mecz z Lesznem to byl bez watpienia sukces ale nie mozna zyc caly czas ze remis bez Pedersena z Unia to &quot;mistrzostwo swiata&quot;. Gapinski sie dogadal z motocyklami bo tak napisali na sportowych faktach. Kazdy moze miec swoja opinie - ok. 39 punktow z Toruniem ? Jak dla mnie to bardzo duzo bo przeciez Torun jest mistrzem i dzisiaj zapewne pokona innego faworyta rozgrywek - Unie. A skoro emil ma zrobic twoim zdaniem powyzej 12... to pozostaje do zdobycia 28 punktow na niech bedzie 5 zawodnikow...
że Bydzia raczej nie będzie tak umotywowana jak przed derbami - sami zawodnicy mówią, że raczej mało szans mają na jakiekolwiek punkty pod Jasną Górą
To na jaka cholere oni jezdza na zuzlu i sa sportowcami. Kazdy sportowiec chce wygrywac ! I ja nie mowie/pisze ze czestochowa tego spotkania nie wygra... Wygra je minimalnie. Bez watpienia sklad Bydzi jest calkiem calkiem i 40 punktow jest w ich zasiegu ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
napisałem jak najbardziej obiektywnie, tylko Ty za wszelką cenę faworyzujesz Polonie :p
Bardziej chodziło mi o to, że wielka Unia, która miała bez problemu objechać Włókniarz URATOWAŁA remis w Częstochowie dopiero w ostatnim biegu i wcale to nie był wg mnie szczyt możliwości Włókniarzy, bo jechali wtedy bez solidnego przygotowania - tylko tak jakby z marszu. Jak słusznie zauważyłeś jestem z Częstochowy i jeżeli mam czas to wybieram się czasami na treningi, żeby zobaczyć dyspozycje zawodników - więc na temat Gapińskiego chyba co nieco wiem, bo widziałem jego dyspozycje sprzed dwóch - trzech tygodni a teraz. 39 punktów na swoim stadionie, to dla mnie mało - tym bardziej, że w tym meczu nie było zdecydowanego faworyta - tylko zawiedli zawodnicy Polonii, którzy są w mizernej formie (po za Emilem, lecz przyjdzie kryska na matyska ;))
Przecież to nie nierealne - że Emil wykręci 12 oczek - a Bydzia nie wyjedzie z 40 - rzekłbym nawet, że to bardzo prawdopodobne
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Zgadzam sie z jawkiem. Wg mnie ten mecz bedzie wyrownany. W skladzie Czewy pojadą dobrze Hancock i Richardson. Na innych bym za bardzo nie liczyl. Wiadomo ich tor ale np Drabik czy Gapinski maja jeden wyscig dobry i nastepne przeplataja juz slabymi.
Jonas powraca do dobrej formy. Nie dawno w lidze szwedzkiej zdobył 12 pkt. W tym samym meczu Antonio Lindbaeck zdobył 14+1 pkt. Potrafił wygrac z Pedersen i Adamsem. O czymś to swiadczy. AJ powinien zdobyc conajmniej te 10 pkt. Zna ten obiekt i napewno bedzie chcial sie zrechabilitowac za slabszy poczatek sezonu. Emil wiadomo nie schodzi ponizej 10 pkt i dzisiaj rowniez powinien tyle zrobic. Wg mnie Bydzia moze uzbierac te 40 pkt.
Zreszta jak bedzie to sie przekonamy dzisiaj ???? Pozdro
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
zobaczymy.. ja patrze z perspektywy Leszna i nie faworyzuje Polonii. Po prostu Czewa bez Nickiego traci 50% swojej mocy. jak dla mnie mecz na styku ze wskazaniem na Wlokniarz.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Częstochowa bez Bridgera, za Jego miejsce Woffinden.
Sławomir Drabik:
- Co mogę powiedzieć o tych zawodach? Było zajebiście! Myślę, że dzisiaj takim wynikiem zdobyłem mistrzostwo świata! Jeszcze lepiej się czuję, gdy pomyślę, że jutro jest liga, a mi się w turnieju rozleciał cały sprzęt i nie mam na czym jechać.
W obliczu, tego mam pewne wątpliwości czy jednak będzie taki margines zwycięstwa - jednak cały czas będę podtrzymywał swoje zdanie ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
kolejne znalezione wg mnie ciekawe typy:

1. Apator - Unia (0-8,5) typ 1 kurs: 1,9

Jak ktos znajdzie lepszy kurs, handi czy cos niech da znac ???? Przede wszystkim tor... Tu najwiekszy atut Apatora. Trenuja sobie od pewnego czasu znaja nawierzchnie natomiast Unia pojedzie tam i nie bedzie znac zadnych ustawien itp itd. Zanim sie polapia moze juz byc po meczu. Unia to personalnie ta sama druzyna, natomiast forma daleka od zeszlorocznej. Powyzej swojej ubieglorocznej dyspozycji jezdzi Adams ???? Unia w skladzie ma wiele niewiadomych. Nigdy nie wiadomo czego mozna sie spodziewac od Kasprzaka i Hampelka. Zwlaszcza ten drugi ma w tym sezonie jakas niemoc. Moga czasami obaj zdobyc nie wiecej niz po 9 punktow. Do tego Balinski z max 5 i Shields max 3 ???? Mlodzi gniewni Uni mieli byc najlepsi a sa po prostu slabi. Na cale szczescie wraca Pawlicki, ktory moze troche w moim typie zaszkodzic. Pavlic bez formy punktow max 1 ???? I Adams ok 13 pewnie zrobi.. wszystko zalezy od mlodego Pawlickiego, ale raczej na torze innym niz Leszno to mu nie idzie. Max Unia zrobi te 42.. jednak nie wszyscy pojada na maxa a najwiecej zastrzezen mam wlasnie do trio Kasprzak - Balinski - Hampel.
 
Do góry Bottom