>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Żużel 2020 - wrażenia, opinie, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Wzmocnienie na pewno, ale czy takie, które pozwoli zwyciężyć ?
Co przemawia za Rybnikiem ? Na pewno możliwość przygotowania i dopasowywania się do toru przez 2 tygodnie. Hampel ok. Może pewna nieprzewidywalność i zlekceważenie beniaminka (przykład Motoru z zeszłego sezonu).
Przeciw Rybnikowi ? Jednak słaby skład jak na standardy ekstraligowe. Bardzo słabi juniorzy, którzy więcej niż 1-2 pkt nie dorzucą do dorobku drużyny.
Zobaczymy jak będą zmieniać się kursy i czy Hampel rzeczywiście przyjdzie. Jestem gotów zagrać na Zielonkę, jeśli kurs wzrośnie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wzmocnienie na pewno, ale czy takie, które pozwoli zwyciężyć ?
Co przemawia za Rybnikiem ? Na pewno możliwość przygotowania i dopasowywania się do toru przez 2 tygodnie. Hampel ok. Może pewna nieprzewidywalność i zlekceważenie beniaminka (przykład Motoru z zeszłego sezonu).
Przeciw Rybnikowi ? Jednak słaby skład jak na standardy ekstraligowe. Bardzo słabi juniorzy, którzy więcej niż 1-2 pkt nie dorzucą do dorobku drużyny.
Zobaczymy jak będą zmieniać się kursy i czy Hampel rzeczywiście przyjdzie. Jestem gotów zagrać na Zielonkę, jeśli kurs wzrośnie.
Dudek i Vaculik to pewnie zawodnicy na 12+, ale co dalej? Cała reszta może się pogubić. Hampel to jednak duże wzmocnienie, imo przy takich dziwnych przygotowaniach do sezonu doświadczenie tu może być kluczowe. Juniorzy Zielonki również nie błyszczą. Dla mnie to już taki mecz 40/60, więc oczywiste, że 3,3 trzeba łapać. U siebie będą mocni, myślę podobnie jak w sezonie 2017. Wiadomo, wtedy Woryna na juniorce, ale jako seniorzy Szombierski czy Baliński.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie ma za bardzo wyjścia, bo Leszno nie wypożyczy go do innego zespołu z Ekstraligi niż Rybnik.
Chyba, że Jarek się uprze i zostanie w Unii (ma kontrakt, więc na siłę go nie wyrzucą) albo pójdzie do 1 ligi (mało prawdopodobne).
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jaro nie jest jeszcze potwierdzony w Rybniku z tego co mi wiadomo , Rodzyn7 masz już info, że podpisał ?
Pospieszyłem się trochę, tytuł w PS sugerował, że to kwestia godzin. Ale tak jak napisał gelo - nie za bardzo ma gdzie iść, tym bardziej, że w innych zespołach (Wrocław, Częstochowa, Grudziądz) składy pozamykane. Na moje oko to zostaje ZG, ale to do walki z Lindbackiem o skład. Lublin odpada - straty z braku kibiców raczej ograniczają budżet. Jest jeszcze Gorzów, do walki z Thomsenem i Kasprzakiem, ale z racji na te kilka lat w ZG tę opcję odrzucam. Niby Toruń się zgłasza, ale z punktu widzenia Hampela nie ma to żadnego sensu.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nikt z Was nie bierze pod uwagę sytuacji gdzie Jaro laduje w 1 lidze i pomaga komuś pogonic Apator z super faworyta :) Wiem na 100% , że ma więcej ofert niż tylko ROW oraz to , ze ROW jest faworytem do angazu , ale próbuja to zrobic po najmniejszej linii oporu , a to lekko wkurw.... Jest zupełnie powazna opcja , że Jaro zgodzi się na niewiele ale jednak mniejsze pieniądze niż proponuje mu ROW tylko dlatego, ze nie odpowiada mu to , ze Rybnickie kuta... ewidentnie wykorzystuja sytuację w której postawili go włodarze Leszna .

Swoją droga jestem z ZG , nigdy nie darzyłem szacunkiem Unii ale juz po tym numerze....unia chyba do końca zycia będe pisał bez szacunku

w ramach przypomnienia wszystkim czym jest leszno - wynajęty leszczyński aeroplan latajacy przez ponad pół meczu nad stadionem unii z hasłem "tylko falubaz"

 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Panowie,
gdzie Jarek ma pójść do I ligi? On wie jak prosto złapać ciężką kontuzję oraz z czym ona się wiąże. Za miskę ryżu i do tego okrojoną w tym sezonie, nie będzie jechać. Chyba że Apator da mu dobrą stawkę i ugadają się od razu na następny sezon. Start, Wybrzeże i Ostrovia nie mają funduszy na dodatkowy tego typu transfer, a są to zespoły, które mogły by zagrozić z Jarkiem w mojej ocenie Toruniowi. Bydgoszcz, Łódź i Loko nawet z nim nie poradzą sobie z Apatorem w dwumeczu. Tarnów odpada z innych względów.
Jest co prawda opcja, że prezesi wiedzą np o powiększeniu EL od przyszłego sezonu i jakiś lokalny matador lub lotto milioner jest zainteresowany mocniejszym wejściem w sponsoring w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale to już raczej baśnie o mchu i paproci.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nikt z Was nie bierze pod uwagę sytuacji gdzie Jaro laduje w 1 lidze i pomaga komuś pogonic Apator z super faworyta :)
Nikt nie bierze, bo to się nie klei pod żadnym względem. Na pewno z Apatora ofertę ma, po co miałby iść do innego klubu? Jedynie dla $$$, a gdzieś dostanie więcej? Szczerze wątpię. Budżety pozamykane, jeszcze okrojone przez brak kibiców, ja tego nie kupuję.
Jeśli jest tak jak mówisz i Rybnik trochę kombinuję, to zakładam, że Mrozek pójdzie w końcu po rozum do głowy i się ostatecznie dogadają. Tak jak pisałem, ja widziałbym miejsce dla Hampela jeszcze w ZG, ale Leszno chyba jest zdeterminowane, żeby do tego nie dopuścić.

A co do samej postawy klubu z Leszna, to cóż... klasy nie kupisz.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Wczoraj napisałem trochę na śmieszno , ale coś jest podobno w tej ofercie z 1 ligi i jest to oferta najprawdopodobniej Apatora, który może zaoferować poza tegorocznym wypozyczeniem jeszcze umowę na przyszły rok (w składzie z Jarkiem na 99% awansują - zresztą bez niego też ten procent jest ogromny bo wynosi ok 90%).
Minusy oferty ROWu są następujące ......bardzo duża szansa spadku oraz mega szeroki skład (choć tu zapewne Jarkowi zaoferowano by pewne miejsce w skladzie)
Decydująca może być umowa sponsorska - jako , że stawki sa jasne na ten sezon to dodatkowa umowa sponsorska może przechylić szale.
Niewykluczone chyba jednak sa jeszcze inne poza ROWem opcję - nie da się jednak ukryć, że Rusiecki swoim ruchem uruchomił kilka ciekawych możliwości a sama decyzja jest do obronienia (nieładny dość słaby sposób tego rozstania się z Jarkiem - jednak patrząc perespektywicznie na skład Unii postawienie na rozwojowego duzo młodszego Brady Kurtza ma sens ).

Wszyscy sugerują, że kasa zaoszczędzona została przeznaczona dla Emila i Pawlickiego , więc od strony finansowej ten ruch był raczej konieczny żeby utrzymać skład , a budżet nie jest z gumy i Rusiecki podjął brzydka ale chyba nieuniknioną decyzję.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Hampel ma propozycję z Bydgoszczy.
Co do przyszłego awansu Apatora. Jak wyliczyłeś te 90% ? Tyle samo mieli %, że się utrzymają w poprzednim sezonie ? Czy 99 ?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Hampel ma propozycję z Bydgoszczy.
Co do przyszłego awansu Apatora. Jak wyliczyłeś te 90% ? Tyle samo mieli %, że się utrzymają w poprzednim sezonie ? Czy 99 ?

Nie liczyłem - gdybym miał wystawić kursy to na awans Torunia dałbym 1,15 max , sądzę, ze buki jak wystawią to dadzą 1,25 minus podatek to oznacza 90% - ale mogę sie mylić oczywiście , choc patrząc na 2,5 na Leszno które wisi w sts oraz 175 na Rybnik sądzę, że się nie mylę
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Hampel ma propozycję z Bydgoszczy.
Co do przyszłego awansu Apatora. Jak wyliczyłeś te 90% ? Tyle samo mieli %, że się utrzymają w poprzednim sezonie ? Czy 99 ?
Jesteś pewien? Polonia nie obniżyła stawek swoim zawodnikom, budżet pewnie napięty, o awans bić się chyba nikt nie chce, utrzymanie przy Lokomotiwie powinno być w miarę spokojnie. Trochę to nie ma sensu, chyba że Kanclerz chce zrobić prezent kibicom na 100-lecie klubu. :D
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jesteś pewien? Polonia nie obniżyła stawek swoim zawodnikom, budżet pewnie napięty, o awans bić się chyba nikt nie chce, utrzymanie przy Lokomotiwie powinno być w miarę spokojnie. Trochę to nie ma sensu, chyba że Kanclerz chce zrobić prezent kibicom na 100-lecie klubu. :D
To info pojawia się na kilku portalach, więc mozliwe, ze cos w tym jest - czytałem nawet jakies forum kibiców Polonii gdzie io tym wspominają
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
No proszę, jednak Hampel w Lublinie. Ciekawe, czyżby rósł nam kandydat do PO?

A ja niestety mam drogą nauczkę, bo Rybnik może tego nie wykręcić u siebie. :D
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
No proszę, jednak Hampel w Lublinie. Ciekawe, czyżby rósł nam kandydat do PO?

A ja niestety mam drogą nauczkę, bo Rybnik może tego nie wykręcić u siebie. :D

Czyli Paweł Miesiąc coś powaznego z tego wynika - dziwne, ze tak sciemniaja z tym info
Ciekawe kto wyłozył hajs - "Perła" ? :) Wynika z tego, ze Jarek ma opcję 1+1 - dobrze , zycze mu jak najlepiej io uważam , że to całkiem dobre rozwiązanie i mozna wszędzie grac jeszcze Lublin :)


Widzi ktos może długoterminówkę Lublin-Rybnik choc za 1,25 netto ?? Chętnie zastawię chatę :)
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Czyli Paweł Miesiąc coś powaznego z tego wynika - dziwne, ze tak sciemniaja z tym info
Ciekawe kto wyłozył hajs - "Perła" ? :) Wynika z tego, ze Jarek ma opcję 1+1 - dobrze , zycze mu jak najlepiej io uważam , że to całkiem dobre rozwiązanie i mozna wszędzie grac jeszcze Lublin :)


Widzi ktos może długoterminówkę Lublin-Rybnik choc za 1,25 netto ?? Chętnie zastawię chatę :)
Oj nie bądź taki pewny ten sezon może byc baaardzo dziwny niestety.. sam postawie juz w 1 kolejce na Lublin bo niespodzianki mogą być a mają solidną ekipkę
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Adrian nie pojedzie Paweł prawdopodobnie albo ze stłuczonymi żebrami bodaj - nie jestem pewny ale Lublin-Row 1 długotermin dałbym ok 95% szans na 1

Lublin traci sporo na wyjeżdzie, więc we Wro raczej pomimo tego infa tego nie zgram - wydaje mi się , ze korekta buków nie będzie większa niż w handi ok 2 pkt jednak a nie az 4. Ale do niewielkiego sb jak znalazł na ta chwilę by było gdyby sieć to już miała a niestety nikt poza naszymi raptusami tego jeszcze nie wystawił :)
A w długoterminówkach Lublin-ZG 1,80-1,90 widzę - prawidłowo wystawione kursy nawet powiedziałbym , ze z uwzglednieniem już tej własnie zmiany (ziemniaki nawet 1,65 - )

Jedyna superoferta (spore value)na tą chwilę to długa Gorzuff-Lublin 2 2,55 kto.com
u nas poniżej 2 po odjeciu podatku wszedzie już - ale tam max to 80eu na wygraną na niezlimitowanym koncie więc ...sens gry niewielki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
a możesz mi napisać co z Drabikiem? bo nie śledziłem ostatnio i nie wiem czy moze jechac czy zawieszony


tu masz najszerszy mozliwy opis tej sytuacji oraz mozliwych kombinacji. Jednak zakładam , że z jakiegoś powodu wystąpili o Polskie obywatelstwo dla Gleba - więc zapewne liczą się z tym , ze Max może być zawieszony.



Nie złozyli apelacji więc tak wygląda to na ta chwilę ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom