>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EKSKLUZYWNE TYPY

majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Najpierw podsumowanie jednego typu kwietniowego o którym zapomniałem:
Pinnacle
⚽ Liverpool - Everton
Typ: Powyżej 2.75 bramek @1.94 ✅
Podsumowanie marca:
Bilans: ⛔3,09
Trafione/nietrafione: 12.5 / 13
Zwroty: 4.5

Marzec na minus, tutaj do tyłu o 3 jednostki, w rzeczywistości, dzięki mądremu stawkowaniu minus jest mniejszy i wyniosł ok. 1 jednostkę. Ale tutaj się liczy to co jest w temacie. Zdarzyła się seria 5 pudeł z rzędu. Byłem na nią przygotowany. Byłem świadom swojej gorszej formy, znów było trochę pecha, ale tym razem nie będę analizował każdego typu z osobna. Forma gorsza, bo czasu na śledzenie wydarzeń sportowych mniej.

Pinnacle
:baseball: Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants
Typ: San Francisco Giants @1.70 ⛔
Typ oczywiście zaczerpnięty od ekspertów z zagranicznych for, bo dopiero zaczyna się sezon i ja nie mam pojęcia w jakiej kto jest formie.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Burnley - Stoke
Typ: Burnley 0.0 @1.70 ✅
Ileż to ja już razy grałem na Burnley u siebie. I oni naprawdę rzadko zawodzą. U siebie to jedna z najlepszych drużyn w lidze. Natomiast Stoke to w tym sezonie nawet mniej niż przeciętniak. Uważam, że Burnley powinno to wygrać.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Chelsea - Manchester City
Typ: Chelsea 0.0 @1.75 ✅
Jedno potknięcie Chelsea i już takie kursy ???? Manchester City nie potrafił wygrać z Arsenalem w meczu w którym byli lepsi, więc niby jak ma dzisiaj wygrać z wycwanioną i lepiej dysponowaną Chelsea. Kurs na zwycięstwo gospodarzy powienien być w granicach 2.20 maksymalnie i jest ewidentnie przesadzony.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
W pierwszej kolejności bardzo proszę któregoś z moderatorów o usunięcie powyższych wpisów, które zaśmiecają temat.
Pinnacle
⚽ Stoke - Liverpool
Typ: Stoke powyżej 1.0 bramek @1.99 ▶
Liverpool mocno osłabiony, co prawda nie w defensywie, ale tam akurat nie potrzeba osłabień, żeby Stoke strzeliło. Myślałem nad btsem, ale może dojść do kolejnej wpadki ekipy z Merseyside i może się skończyć 1:0/2:0. Typ na gola stoke wydaje się najbezpieczniejszy, aczkolwiek myślę, że także bardzo prawdopodobne, że będzie zwrot.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: Poniżej 3.0 bramek @2.15 ⛔
Prestiżowy mecz, pewnie będzie troche szachów. Ostatnie 4 mecze tych ekip to undery. W dodatku aż 3 razy padło nawet mniej niż 2 bramki. Bayern ostatnio trochę przyhamował z formą, w dodatku w tygodniu gra z Realem w LM. Wystarczająco argumentów.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Lech - Legia
Typ: Poniżej 2.25 bramek @1.98 ⛔
Będzie zacięty mecz. Żadna z drużyn nie może sobie teraz pozwolić na porażkę, więc będzie dużo kartek, mało gry.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Typ: Dallas +1.5 @2.03 ⛔
Phoenix musi walczyć o ostatnie miejsce na zachodzie. To będzie beznadziejny mecz, ale jednak Dallas powinni dać radę.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
⚽ Borussia Dortmund - Monaco
Typ: Borussia -1.0ah @2.12 ⛔
Borussia na własnym stadionie w lidze mistrzów jest strasznie mocna i od zawsze właśnie tam przeciwstawia się największym. Z drugiej strony Monaco, niespodzianka sezonu, ale moim zdaniem w lekkim kryzysie. Monaco nie sprostało na wyjeździe Manchesterowi City, a we wtorek czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Nie idzie ostatnio, więc trzeba reagować. Zmiany są potrzebne. Oto więc one:
1) Nie będzie analiz do większości meczów, bo niewygonie się je pisze na telefonie, a w ten sposób podaję typy.
2) Będą za to stawki.
3) Głównie tenis i piłka nożna. Pora skupić się na jednej konkretnej dyscyplinie, bo nie da się znać dobrze na wszystkim.


1xbet
???? Jaroslav Pospisil - David Pichler
Typ: J. Pospisil 2:0 @1.89
111,34 PLN
⛔111,34 PLN
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
1xbet
⚽ Barcelona - Real Sociedad @1.24
???? Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers @1.24
???? San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies @1.24
1.90
281,22 PLN
✅253,10 PLN
 
Do góry Bottom