>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Egipt/Maroko/Algieria (Temat zbiorczy)

Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zamalec-Ismaily TYP 1 kurs 1,57 5/10 g.18.00 2:1 WIN

PS: Wielokrotny mistrz Egiptu gdy patrząc na tabelę jest trudne do ogarnięcia ale ma jeszcze cały czas szanse na grę w Pucharze Konfederacji. Warunek jest jeden. Musi cały czas punktować i wygrywać bo trzeci Al Masry nie spuszcza z tonu.
Dziś do Kairu przyjeżdża zespół który wybitnie leży Zamalec. W ich ostatnich 7 spotkaniach zawsze wygrywali gospodarze abstrahując że w aktualnej tabeli piłkarze ze stolicy mają 7 punktów więcej i aż 6 meczów mniej rozegranych.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1938
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Ahly - El Gaish
Typ: Al Ahly i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:
Grałem poprzedni mecz obu ekip 1 lipca i wtedy nie doceniłem Al. Ahly, i ich skuteczności. Oczywiście wygrali, ale strzelili aż 4 bramki, a ja patrząc na ich mecze bezpośrednie wybrałem wtedy under 3,5. Teraz widać, że ekipa gospodarzy jest w gazie, bo kolejne spotkanie wygrali 4:1 U siebie z El Daklyeh. Dlatego na poniedziałek wybieram zakład łączony, że Al Ahly wygra u siebie i w meczu będzie over 1,5 gola. Goście w swoich meczach tracili sporo bramek, więc na wyjeździe z liderem powinni przegrać sromotnie. Nawet zastanawiałem się nad handicapem, ale historia H2H zniechęciła mnie do tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +415
Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Al-Ahly-El Gaish TYP -1,5 handi Al-Ahly kurs 1,53 7/10 g.18.00 2:0 WIN

Wczoraj wszedł Zamalec chociaż kurs tuż przed meczem urósł z 1,57 aż na 1,98 ale się udało o ekipa ze stolicy Egiptu wygrała 2:1.


PS: Dzisiaj zatem daję typ na kolejne spotkanie. Te dwie ekipy spotkały się 1 lipca w Kairze na stadionie El Reyada i wtedy gładko wygrali dzisiejsi gospodarze 4:0. Teraz tym bardziej gdy Al-Ahly gra u siebie liczę na powtórkę z rozrywki zwłaszcza że muszą gonić cały czas Piramidy. Uważam że -1,5 handi to najniższa linia a sam pograłem jeszcze wyższą -2.5 po fajnym kursie 2,35. Stąd też bardzo wysoka stawka 7/10.
Tak na marginesie nie wiem o co chodziło szanownemu koledze powyżej gdyż po pierwsze Al-Ahly nie jest liderem a po drugie historia H2H i ich dwa ostatnie spotkania to jak pisałem wyżej pewne 4:0 a wcześniej 2:0 dla Czerwonych Diabłów. Ale reasumując ma typ bardzo podobny do mego więc życzę mu powodzenia.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1673
scorpio82 447,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Modern Sport - Al Ahly
Typ: Pierwsza połowa lub mecz - Al Ahly
Kurs: 1,47
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy 4 i 2 zespołem w tabeli w którym oba potrzebują zwycięstwa aby przybliżyć się do realizacji założonych celi. Oba zespoły w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie jednak to Al Ahly walczy o tytuł i mając na uwadze straty do Pyramids na żadne straty punktów pozwolić sobie nie mogą. Szansa na dobry wynik duża ponieważ Al Ahly w znakomitej formie z serią 17 meczy bez przegranej z których aż 15 wygrali. Rywalizacja bezpośrednia wyrównana ale 4 z 5 ostatnich meczy to pokrycie dzisiejszego typu. Mam nadzieję że i dziś się uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1160
R 974K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1.Egipt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Modern Sport - Al Ahly
Typ: Al Ahly
Kurs: 1,54
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Al Ahly pod koniec maja wygrał Afrykańską Ligę Mistrzów po pokonaniu 1:0 tunezyjskiego Esperance Tunis. W lidze egipskiej Al Ahly systematycznie odrabia meczowe zaległości i punktowe straty a ich ostatni bilans to trzynaście kolejnych wygranych. W tym sezonie głównym rywalem do tytułu mistrzowskiego jest inna drużyna z Kairu- Pyramids, która ma wprawdzie jeszcze osiem pkt przewagi ale też rozegrane o cztery mecze więcej. Rozegrany w poprzedniej kolejce mecz na szczycie między tymi drużynami po zaciętym spotkaniu przyniósł wygraną 3:2 Al Ahly. W następnej kolejce Al Ahly zagra jednak na boisku Pyramids, stąd też wygrana na boisku Modern Sport jest koniecznością, chociaż to trudny zajmujący czwarte miejsce w tabeli rywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1160
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Smouha - Al Ahly
Typ: 1X
@2.90 Superbet

Al Ahly to wielokrotny mistrz kraju i nie dziwi fakt, że jest faworytem w starciu ze znaczącą większością egipskich drużyn grających w najwyższej klasie rozgrywek. Jednak zdarzają się nieraz sytuacje, że ów faworyt meczów nie wygrywa. W tym sezonie na 30 rozegranych spotkań nie wygrali pięciu, w poprzednim - na 34 rozegrane spotkania nie wygrali dziewięciu. Sezon powoli dobiega końca - pozostały niespełna dwa tygodnie. Al Ahly jest bardzo bliski końcowego triumfu. Wystarczy im jedna wygrana na cztery ostatnie mecze, bądź potknięcie ich rywala Pyramids. Praktycznie już grają bez presji już niemal ciesząc się z obrony tytułu mistrzowskiego. Smouha to rywal, który sprawia kłopoty Ahly. W listopadzie ubiegłego roku na wyjeździe zremisowali 0:0. Na 3 ostatnie mecze gdzie Smouha była gospodarzem, Al Ahly dwukrotnie przegrywał. Wreszcie Smouha ma jedną z najlepszych defensyw w lidze, szczególnie jeśli chodzi o mecze domowe. Są na 6. miejscu i uważam, że powalczą jeszcze o pozycję premiowaną pucharami, a pierwszym przystankiem będzie urwanie punktów mistrzom kraju.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Future - Al Ittihad Al Sakandary
Typ: poniżej 1.5 gola
@2.65 Betclic

Liga egipska znana jest z tego, że pada tam sporo remisów i niekoniecznie obfita jest w bramki. Dzisiejsza para meczowa również rokuje ku temu, że będzie ich jak na lekarstwo. Zacznijmy od tego, że goście w swoich ostatnich dziesięciu spotkaniach zdobyli... zaledwie jedną bramkę w regulaminowym czasie gry. I przez wzgląd na fakt, że gospodarze są faworytem, być może ta niechlubna seria Al Ittihad będzie kontynuowana również i dzisiaj. Gospodarze na przestrzeni ostatnich dwóch lat czterokrotnie rywalizowali z dzisiejszym przeciwnikiem. Trzy razy padło zwycięstwo 1:0 (dwukrotnie dla Future i raz, w ramach pucharów, dla Al Ittihad), a raz padł bezbramkowy remis. W dodatku w trzech ligowych spotkaniach na cztery ostatnie z udziałem Al Ittihad padł remis 0:0. Biorąc pod uwagę właśnie te aspekty, kurs na kolejny mocny under wydaje się całkiem atrakcyjny, stąd taki mój typ na dziś.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom