>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z buka Noxwin, zawsze wypłaty szły normalnie. W czwartek zlecilem wypłatę i był status "rejected by payment system" napisałem o co chodzi. To dostali info z EcoPayz, że od poniedziałku mają jakieś ograniczenia z transferem środków do i z bukmacherami. Jakieś regulacje z hazardem czy coś takiego. W innym nie sprawdzałem, ale ten buk polecił że w takim wypadku mogę sobie wybrać inną metodę wypłaty, np. Skrill
Post automatycznie złączony:

Napisałem też w tej sprawie do EcoPayz, bo nie było ani nie ma żadnych info z ich strony, a powinni o takim czymś informować swoich klientów. Czekam na odpowiedź od czwartku, więc też długo. Zawsze dostawałem odpowiedź tego samego dnia ewentualnie następnego rano
1617454261868.png

bsensation takie cos wykakuje.

edit; przy probie wplaty wyskakuje takie cos.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.bsensation.com/#/ - taki, z innymi sie nie bawilem we wplaty i wyplaty dzis. bsensation zmienil lyout, w ciagu ostatniego tygodnia na stary. nie wiem czy to ma jakies znaczenie, bo jak byl stary wyglad strony to normalnie wplaty i wyplaty.

edit; campobet nie ma ecopayz a mial.... nie ma do wplat i wyplat.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
'

Witamy w dziale obsługi klienta naszego kasyna!

Niestety ze względu na zmianę lokalnych regulacji ta metoda wypłaty nie jest dostępna. Prosimy korzystać z innych metod dostępnych w okienku wypłat.

Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?'

czy cos sie zmienilo ostatnio w ustawie hazardowej?
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
same widze gowniane buki, u mnie tam gdzie eco dzialalo nadal dziala
Eco by inofromowalo zapewne mailami, ze cos zaczyna sie niepokojacego dziac
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nie wina ecopayz tylko wybor bukmachera. skrill jak sie wycofywal to wyskakiwal odwrotny komunikat. tutaj blokuja buki a nie ecopayz. byc moze beda sie przenosic na inny portfel, nie wiem pozyjemy zobaczymy.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
do marathona nie da sie wplacic przez eco, a 30 marca jeszcze mozna bylo
co ciekawe do unibetu normalnie dzis mozna bylo wplacic, w betssonie tez ta opcja nie zniknela wiec nie wiadomo o co chodzi
ze u jednych mozna u innych nie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wygląda to na problem z eco,nie z bukami

mi babka pisala na chacie, ze ecopayz wywalili, bo sie zmienily regulacje w moim regionie a potem napisala, ze cala europa nie ma ecopayz, nie tylko polska jak ja dopytywalem o jakie prawo chodzi. jedyne co sie zmienilo to jakies prawo bankowe, ale dopiero glosowanie bylo pare dni temu.

edit; ja sie nie martwie, problem dotyczy wielu osob, wiec wiele osob pracuje nad znalezieniem rozwiazania, ktore zawsze sie znajduje xd
 
N 89

naza13

Użytkownik
Po brexicie zapewniali, że nic się nie zmieni ale trzeba zaakceptować nowy regulamin. Pewnie nie dopatrzyli regulacji jakie panują tam gdzie się przenieśli i teraz mają problem. Mam nadzieję że szybko to jakoś odejdą
 
Do góry Bottom