>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Otóż to. Przecież ostatnio portfele zwariowały. Taki revo - symbol nowoczesności, zajebistości - zablokuje ci konto i da informację "skontaktuj się z nami', a gdy wbijasz na czat mają cię w poważaniu, po tygodniu pisania do bota, odpisze ci jakiś człowiek: cześć, przygotuj swoje dokumenty do weryfikacji, na razie ich nie chcemy, ale konto masz zablokowane i kiedyś poprosimy o weryfikację :ROFLMAO:. Tak więc nie jesteś wyjątkiem ze swoim eco, każdy portfeldostał wytyczne żeby być bardziej srogim.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
adamo80 adamo80 kręcisz jak nic. Kto w dzisiejszych czasach oddaje pieniądze przez ecoPayz? Stawiam na to że ktoś kto ma problemy z wypłatą przelał pieniądze tobie byś to zrobił i ecoPayz uznał to za podejrzane. To może nawet podchodzić pod pranie kasy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80 adamo80 kręcisz jak nic. Kto w dzisiejszych czasach oddaje pieniądze przez ecoPayz? Stawiam na to że ktoś kto ma problemy z wypłatą przelał pieniądze tobie byś to zrobił i ecoPayz uznał to za podejrzane. To może nawet podchodzić pod pranie kasy.
Po prostu kolega ma też konto w Ecco i tak mu było wygodniej. Pranie kasy ? Naprawdę... ? On mi wpłacił kilka razy po ok 200zł czy 100zł... No tak - pralnia na całego... :) Przemyt setek kg kokainy... Hahaha... Szkoda słów... A twoja teoria jest nieprawdziwa... Zamiast na konto wolał w ten sposób. Oczywiście teraz się to zmieni.

Jak na konto bankowe wujek ci oddaje po 100zł miesięcznie za rower, który mu sprzedałeś rok wcześniej to bank blokuje ci wypłatę i pyta skąd masz pieniądze ? Przecież to się nie mieści w głowie ! U mnie jest podobna sytuacja z tym, że wpłaty na Ecco bo od razu i szybciej niż do banku.

Ja zacytowałem w swoim pierwszym poście kogoś kto miał taką samą sytuację i liczyłem na to, że on albo ktoś kto miał podobną sprawę napisze mi o co z tym chodzi. Nie musicie snuć teorii... Po prostu nie sądziłem nigdy, że mogą być z Ecco takie problemy bo nigdy bym tam nie założył konta. I jeśli piszecie, że portfele "oszalały" to jaka jest gwarancja, że wypłaty np. z Unibet też nie uznają za podejrzane ?

Jak pisałem wcześniej - mają was w garści i tyle w temacie. Jak mi nie oddadzą kasy to jakoś przeboleję. Chodzi o parę zł nie o tysiące... Ale widzę tu olbrzymie ryzyko zarówno od strony blokady środków jak i aspektów prawnych. Pranie pieniędzy jest tak samo nielegalne w Polsce jak i korzystanie z buków zagr. bez licencji...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
W każdym poście musisz wspominać o tej nielegalności bukmacherów? Juroszek ci płaci czy co? To forum bukmacherskie, dla graczy, dla hazardzistów więc każdy sposób grania w bukmachera trzeba brać pod uwage.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W każdym poście musisz wspominać o tej nielegalności bukmacherów? Juroszek ci płaci czy co? To forum bukmacherskie, dla graczy, dla hazardzistów więc każdy sposób grania w bukmachera trzeba brać pod uwage.
Chodziło mi tylko o to, że jeśli mają wątpliwości co do tego, że ktoś wpłacił kilka razy po 100zł to za chwilę mogą i z tym mieć problem bo to równie nielegalne. No chyba, że chodzi tylko o pretekst bo w sumie przecież właśnie wpłaty do buków to sens ich istnienia.

Ustawy pisowskiej hazardowej nie popieram i uważam to za najgorsze świństwo i narażanie ludzi właśnie na takie firmy jak Ecco na których jest się łasce. Pisałem tylko klarownie, że z punktu widzenia prawnego jest to nielegalne. Od braku używania tych słów takie działania nie zwiększą legalności... :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
oj tam oj tam mi juz z 5 razy blokowali konto na ecopayz a jak 2 lata temu pracowalem jeszcze w norwegii to sie przez przypadek samowykluczylem i nie mogli sie dodzwonic na polski numer xd

blokowali mi konto, bo robilem tak ze wplacalem sobie kase z banku na ecopayz i wyplacalem bez obrotu. musialem wytlumaczyc, dlaczego to zrobilem to napisalem, ze nie mam karty do banku a bank zamkniety albo bank za daleko i mi sie nie chce isc. i jak oni chca to ja sobie moge ta karte w banku wyrobic, ale wtedy nie beda mieli prowizji z wyplat z bankomatu... moje odpowiedzi byly tak szczerze glupie, ze az niemozliwe, zebym klamal xd

1613920626773.png

1613920707776.png

standardowa odpowiedz z ich strony, ze potrzebuja wiecej czasu bla bla bla... i tak odblokowali mi w koncu konto takze no stress...

jeton tez ostatnio prosil mnie o dodatkowa weryfikacje tzn. konto w pelni zweryfikowane i mialem jeszcze raz wszystko wyslac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
oj tam oj tam mi juz z 5 razy blokowali konto na ecopayz a jak 2 lata temu pracowalem jeszcze w norwegii to sie przez przypadek samowykluczylem i nie mogli sie dodzwonic na polski numer xd

blokowali mi konto, bo robilem tak ze wplacalem sobie kase z banku na ecopayz i wyplacalem bez obrotu. musialem wytlumaczyc, dlaczego to zrobilem to napisalem, ze nie mam karty do banku a bank zamkniety albo bank za daleko i mi sie nie chce isc. i jak oni chca to ja sobie moge ta karte w banku wyrobic, ale wtedy nie beda mieli prowizji z wyplat z bankomatu... moje odpowiedzi byly tak szczerze glupie, ze az niemozliwe, zebym klamal xd

Pokaż załącznik 7037

Pokaż załącznik 7038

standardowa odpowiedz z ich strony, ze potrzebuja wiecej czasu bla bla bla... i tak odblokowali mi w koncu konto takze no stress...

jeton tez ostatnio prosil mnie o dodatkowa weryfikacje tzn. konto w pelni zweryfikowane i mialem jeszcze raz wszystko wyslac.
Dzięki !!! Wreszcie jakaś konkretna odp.
 
S 4

szykus

Użytkownik
Miał ktoś może taką sytuację?
Chciałem przejść na poziom ,, Gold", wszystkie warunki spełnione oprócz weryfikacji karty debetowej.
Mam trzy konta i każda ma kartę mastercard, oni honorują tylko visa.
Oczywiście brak odpowiedzi od tygodnia, potrzebują więcej czasu.
Swojuą drogą ich karta też jest mastercard.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Jest jakiś sposób na wpłatę pieniędzy do ecopayz i korzystanie z nich na hazard jeśli nie posiadam konta w Polskim banku? Posiadam tylko revolut.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
oj tam oj tam mi juz z 5 razy blokowali konto na ecopayz a jak 2 lata temu pracowalem jeszcze w norwegii to sie przez przypadek samowykluczylem i nie mogli sie dodzwonic na polski numer xd

blokowali mi konto, bo robilem tak ze wplacalem sobie kase z banku na ecopayz i wyplacalem bez obrotu. musialem wytlumaczyc, dlaczego to zrobilem to napisalem, ze nie mam karty do banku a bank zamkniety albo bank za daleko i mi sie nie chce isc. i jak oni chca to ja sobie moge ta karte w banku wyrobic, ale wtedy nie beda mieli prowizji z wyplat z bankomatu... moje odpowiedzi byly tak szczerze glupie, ze az niemozliwe, zebym klamal xd


standardowa odpowiedz z ich strony, ze potrzebuja wiecej czasu bla bla bla... i tak odblokowali mi w koncu konto takze no stress...

jeton tez ostatnio prosil mnie o dodatkowa weryfikacje tzn. konto w pelni zweryfikowane i mialem jeszcze raz wszystko wyslac.
Od 10 dni mam zablokowaną wypłatę na konto (ma status oczekujący). Napisałem dodatkowe wyjaśnienie i dostałem odp., że skontaktują się jak najszybciej. Niestety nie ma żadnej odp. ani w centrum wiadomości ani na maila. Nie ma po prostu nic. A chodzi o ok 300zł a nie o 30000zł...

Ciekawe czy jak ktoś ma kartę to w takiej sytuacji mu blokują wypłaty kartą czy to tylko jak się przelewa na swoje konto. Wniosek jest jeden - nie może na to konto przelewać wam nikt oprócz was. Choć jedyne całkowicie bezprowizyjne transakcje są pomiędzy znajomymi. W Paypalu też tak jest i nie słyszałem aby był z tym problem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Od 10 dni mam zablokowaną wypłatę na konto (ma status oczekujący). Napisałem dodatkowe wyjaśnienie i dostałem odp., że skontaktują się jak najszybciej. Niestety nie ma żadnej odp. ani w centrum wiadomości ani na maila. Nie ma po prostu nic. A chodzi o ok 300zł a nie o 30000zł...

Ciekawe czy jak ktoś ma kartę to w takiej sytuacji mu blokują wypłaty kartą czy to tylko jak się przelewa na swoje konto. Wniosek jest jeden - nie może na to konto przelewać wam nikt oprócz was. Choć jedyne całkowicie bezprowizyjne transakcje są pomiędzy znajomymi. W Paypalu też tak jest i nie słyszałem aby był z tym problem.
mozna... tylko trzeba obrocic tzn. cos kupic albo gdzies wplacic...jak u bukmachera... to jest zabezpieczenie przed praniem pieniedzy. tak mimo,ze to niewielka kwota... za 300zl to mozna czlowieka zdziesionowac albo spalic mu auto w pewnych kregach...

niestety nie wiem po jakim czasie mi odblokowali konto, nie informowali mnie mailowo. i nie wiem czy karta mozna wyplacac jak sie ma zablokowane konto, nie sprawdzalem, ale jak mnie zablokuja kolejny raz to sprawdze xd
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
za 300zl to mozna czlowieka zdziesionowac albo spalic mu auto w pewnych kregach...
No, ale chyba eccopayz sie tym nie zajmuje... Hahahaha :ROFLMAO: Oni są międzynarodowym parabankiem więc 300zł to 60 funtów czyli kolacja w średniej knajpie w Londynie... A jak ktoś rzeczywiście chciałby prać to nie takie sumy i nie w taki sposób, że by wpłacał na swoje konto... Dla mnie to jakaś paranoja... Jakiś mądruś, Polak pracujący w ecco zauważył to i zablokował... W całej historii to moja DRUGA wpłata na konto od prawie roku !!! Druga w ogóle...

Jakieś 5 lat temu zablokowali mi konto w Paypal... Za to, że za dużo zgłaszałem roszczeń zwrotnych za uszkodzone towary. Tylko kupowałem... Zrobił to Polak z odziału z którym rozmawiałem. Powiedział mi telefonicznie, że nie chce abym był ich klientem ! Parę dni później angielski odział mi wszystko odblokował i przeprosił...

Nikt tak nie zaszkodzi Polakowi jak drugi Polak czy to w kraju czy za granicą !
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
M 65,5K

marok

Użytkownik
Opowiadał mi kolega (Polak z Polski) swoje boje z ecco. Chciał założyć konto, wysyłał im fotkę z dowodem przy twarzy, mało było i sobie nr telefonu życzyli aby potwierdzić tożsamość, podał. Stwierdzili, że nie mogą się dodzwonić więc odmowa, ale jakby miał inny nr telefonu to może tak. Podał bo miał. Ponownie dowód przy twarzy i kartka z napisem "dla eccopayz" plus data. Nie mogą się dodzwonić! Posłał im trzecią fotkę z dowodem w zębach (dosłownie) i z opaską na ramieniu z gwiazdą Dawida! Następnego dnia telefon zadziałał, pani z czatu czystą polszczyzną przeprosiła i poinformowała, że owszem jak najbardziej i bardzo się cieszą. :):(
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No, ale chyba eccopayz sie tym nie zajmuje... Hahahaha :ROFLMAO: Oni są międzynarodowym parabankiem więc 300zł to 60 funtów czyli kolacja w średniej knajpie w Londynie... A jak ktoś rzeczywiście chciałby prać to nie takie sumy i nie w taki sposób, że by wpłacał na swoje konto... Dla mnie to jakaś paranoja... Jakiś mądruś, Polak pracujący w ecco zauważył to i zablokował... W całej historii to moja DRUGA wpłata na konto od prawie roku !!! Druga w ogóle...

Jakieś 5 lat temu zablokowali mi konto w Paypal... Za to, że za dużo zgłaszałem roszczeń zwrotnych za uszkodzone towary. Tylko kupowałem... Zrobił to Polak z odziału z którym rozmawiałem. Powiedział mi telefonicznie, że nie chce abym był ich klientem ! Parę dni później angielski odział mi wszystko odblokował i przeprosił...

Nikt tak nie zaszkodzi Polakowi jak drugi Polak czy to w kraju czy za granicą !
ecopayz nie, ale ty tak... ludziom rozne rzeczy do glowy przychodza xd

nikt tak nie zaszkodzi czlowiekowi jak drugi czowiek czy to w kraju czy za granica.

a do kolegi kolegi wyzej nie mogli sie dodzwonic, bo oni dzwonia z prywatnego nr... jak sie ma w tel ustawienia nie odbierac prywatnych polaczen to sie nie moga dodzwonic. u mnie tak bylo... chcecie screeny czy uwierzycie

1614240900549.png

1614241003925.png

z gwiazda dawida jeszcze nie probowalem patentu jedyne co to przyklejalem sobie dowod osobisty na czolo xd ale w jednej firmie to nie przeszlo xd
 
D 720

david89

Użytkownik
Ten e-portfel to jakiś dramat, robiłem kilkanaście wypłat, 28.06.2020 wysłałem im dokumenty do zweryfikowania konta, które zatwierdzili.
Teraz czekam 4 dzień na wypłatę i napisali emaila, że muszą zweryfikować moje konto, chcą dokładnie takich samych dokumentów jak kiedyś, które zatwierdzili(dowód, potwierdzenie adresu).. a jedyną różnicą jest jeszcze wysłanie selfie. szybciej by doszedł przelew z Afryki.
To z pewnością moja ostatnia transakcja z nimi
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam pytanie. Chciałbym wypłacić z bankomatu ich kartą, kwotę z końcówką 20zł. Ale obawiam się, że w bankomacie PKO BP nie będzie banknotów 20zł. Wypłacam z tego bankomatu, i wiem że często nie ma 20-stek. Boje się trochę, że w takim wypadku ecopayz zje mi kwotę z konta. A bankomat nie wypłaci. Jest możliwa taka pechowa sytuacja? I jak z tą opłatą. Kartę Eco mam w walucie pln (konto też). Co do grosza będzie się zgadzać ta opłata 2% (minimum 7zł)? Wyszło mi, że po opłacie ecopayz powinno mi zostać 20 groszy. Nie ma żadnych dodatkowych opłat?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam pytanie. Chciałbym wypłacić z bankomatu ich kartą, kwotę z końcówką 20zł. Ale obawiam się, że w bankomacie PKO BP nie będzie banknotów 20zł. Wypłacam z tego bankomatu, i wiem że często nie ma 20-stek. Boje się trochę, że w takim wypadku ecopayz zje mi kwotę z konta. A bankomat nie wypłaci. Jest możliwa taka pechowa sytuacja? I jak z tą opłatą. Kartę Eco mam w walucie pln (konto też). Co do grosza będzie się zgadzać ta opłata 2% (minimum 7zł)? Wyszło mi, że po opłacie ecopayz powinno mi zostać 20 groszy. Nie ma żadnych dodatkowych opłat?
odrzuci transakcje bankomat jak nie bedzie takich banknotow. mi odrzucalo jak sie gotowka konczyla w bankomacie nie raz nie dwa.

nie ma dodatkowych oplat. jak wyszlo, ze zostanie 20gr to tak powinno byc, zakladam ze masz karte w pln.

Ten e-portfel to jakiś dramat, robiłem kilkanaście wypłat, 28.06.2020 wysłałem im dokumenty do zweryfikowania konta, które zatwierdzili.
Teraz czekam 4 dzień na wypłatę i napisali emaila, że muszą zweryfikować moje konto, chcą dokładnie takich samych dokumentów jak kiedyś, które zatwierdzili(dowód, potwierdzenie adresu).. a jedyną różnicą jest jeszcze wysłanie selfie. szybciej by doszedł przelew z Afryki.
To z pewnością moja ostatnia transakcja z nimi
ale to nie jest ich wina...

'Na jej implementację do krajowych systemów prawnych państwa członkowskie UE mają 18 miesięcy do 10 stycznia 2020 r. V Dyrektywa AML powstała, jako odpowiedź na zmieniające się trendy w zakresie finansowania terroryzmu i prowadzenia operacji przez grupy terrorystyczne.'

tak, wiem juz po dacie wprowadzenia dyrektywy weryfikowali konto...

stad te weryfikacje wszedzie...a nie widzi mi sie ecopayz... chyba dobra dyrektywe przytoczylem, pewnosci nie mam nie znam sie na tym. czy cos pomylilem i nie o to chodzi?
 
Do góry Bottom