>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Rzeczywiście, też tak mam, do 09/20 ważna. Ale gadałem teraz na czacie i powiedzieli, że to błąd systemu i na karcie będzie inna data, czyli wszystko będzie w porządku.

1593352617318.png
1593352679357.png
 
H 0

helixx

Użytkownik
H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
Chodziło mi konkretnie o to, że gdy chce wypłacić kasę z unibet na ecopayz to ta metoda widnieje jako niedostępna, jest tylko przelew lub trustly i nie r kumam, czemu nagle jest to zablokowane. Rozmawiałem na czacie to powiedziano mi dość ogolnikowo, że na naszym terenie jest to opcja niedostepna w tej chwili. Ktoś ma też taki problem?
 
H 0

helixx

Użytkownik
Dobra wiem już o co chodzi, nie mogłem wypłacić na ecopayz bo nie zrobiłem nigdy wpłaty tą metodą taka błahostka...
Post automatycznie złączony:

H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
W jaki sposób zamówiłeś karte w PLN? Ja mam do wyboru tylko EUR USD i GBD
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dobra wiem już o co chodzi, nie mogłem wypłacić na ecopayz bo nie zrobiłem nigdy wpłaty tą metodą taka błahostka...
Post automatycznie złączony:



W jaki sposób zamówiłeś karte w PLN? Ja mam do wyboru tylko EUR USD i GBD
kiedy sprawdzales? ja mam eur, usd i pln do wyboru teraz. a jeszcze w zeszlym tygodniu zamawialem w euro i nie bylo do wyboru pln hehe chyba ze mialem zacmienie co jest mozliwe w moim przypadku.
 
H 0

helixx

Użytkownik
sprawdziłem dziś nawet z ciekawości, ale nadal nie mam PLN, może za niedługo się pojawi to wstrzymam się z zamawianiem karty jeszcze :)
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Z jakiego bankomatu najlepiej wypłacić pieniądze? Posiadam konto w PLN, karta w euro. Rozumiem, że opłata za każde wypłacone 1000 zł to około 90 zł?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie ma nikt dzisiaj problemów z działaniem Ecopayz? Mam problem z wypłaceniem pieniędzy, a support live jest zawalony i kolejka oczekiwania jest nadzwyczaj długa..
*EDIT*

czat na żywo przestał im działać, a jeżeli chodzi o problemy z wypłacaniem to już jest w porządku.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zapytalem o karte w PLN. Support twierdzi, ze w PLN kart nie oferuja wiec nie wiem jak wy to robicie, ze mozecie sobie w tej walucie zamowic :unsure:

1593728475729.png
 
Do góry Bottom