>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

M 65,5K

marok

Użytkownik
Od tygodnia próbuję otworzyć u nich rachunek, bez problemów przeszło tylko foto dowodu, selfi odrzucili mi 3 razy, dokumentów z banku nie zaakceptowali, wczoraj napisali, że chcieliby zadzwonić, to jest normalna procedura u nich, telefon? O co będą pytać?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Od tygodnia próbuję otworzyć u nich rachunek, bez problemów przeszło tylko foto dowodu, selfi odrzucili mi 3 razy, dokumentów z banku nie zaakceptowali, wczoraj napisali, że chcieliby zadzwonić, to jest normalna procedura u nich, telefon? O co będą pytać?
Do mnie nie dzwonili. Ale wymagają dokumentów bardzo dobrej jakosci. Wiele jest odrzucane
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wpłacał ktoś w weekend zestpay?bo po 6 godzinach brak kasy na koncie w ecopayz a z banku kasa wyszła.
 
P 0

picksHUNTER

Użytkownik
cześć
mam do wypłaty 30 tys (transzami wypłacone z 1xbet, bez problemu), teraz pytanie w jak najkrótszym odstępie czasowym wypłacić niekoniecznie na konto - bo zazwyczaj tak właśnie robiłem do kilku tys, ale teraz mam obawy. jakie widzicie opcje?
pozdrawiam
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tez mi wyskoczyl. Obojetnie chyba co zaznaczysz to i tak w sumie malo wazne jest. Jak kliknalem granty i inne wygrane cos takiego.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie doładowania karty Revolut z karty Eco ? Jest prowizja 4% czy nie ? Widziałem tutaj jeden wpis, że jest bez prowizji, widziałem na jednej stronce o bukach i płatnościach że jest bez prowizji. Wysłałem zapytanie do Eco i odpisali, że przy usługach gotówkowych pobierana jest opłata 4%... Więc w końcu jak to jest...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie doładowania karty Revolut z karty Eco ? Jest prowizja 4% czy nie ? Widziałem tutaj jeden wpis, że jest bez prowizji, widziałem na jednej stronce o bukach i płatnościach że jest bez prowizji. Wysłałem zapytanie do Eco i odpisali, że przy usługach gotówkowych pobierana jest opłata 4%... Więc w końcu jak to jest...
Byla kiedys oplata 4%. Obecnie jej nie ma. Mi nic nie pobiera
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Nie ma opłat co mnie szokuje 😀 więc jeśli ktoś gra na przykład w euro to można wypłacac na Eco a z Eco na Revoluta i nie ponosimy żadnych kosztów. Ale pewnie długo to się nie utrzyma
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
A jak to jest z revolutem, jest szansa czy będą się czepiać przy większych kwotach rzędu przykładowo 5k euro miesięcznie jeśli będziemy przelewać tam hajs z Eco czy skrill?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Tak jak sądziłem w poprzednim poście. Wróciły opłaty za wpłatę z karty Eco na Revoluta. Pewnie mieli jakiś błąd bo to aż nie możliwe aby tacy złodzieje jak Eco dali taki bonus 😅

Edit. Dzisiaj za pierwszym razem pobrało opłatę a jak doładowałem drugi raz to już opłaty nie pobrało znowu. Nie wiem od czego to zależy. Ostatnie dwa miesiące chyba mniej więcej było zawsze bez opłat
 
Ostatnia edycja:
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Zamówiłem tylko nie wiem czy ona się różni czymś oprócz waluty rzecz jasna? Ważność widzę, że do września 2020 roku czyli tylko na 3 miesiące?
 
H 0

helixx

Użytkownik
Witam,

Czy też u was nie jest aktywna wypłata na ecopayz? Mam informację, że na naszym terenie opcja ta jest niedostępna. Czy ktoś coś wie na ten temat czemu to zablokowali i czy będzie znowu akttywna za jakiś czas?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
Jaką masz ważność karty? Po zamówieniu pisze u mnie 09/20, nie wiem dlaczego tak krótko
 
Do góry Bottom