>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Skrill i Neteller strasznie podrożały ostatnio, czas poszukać alternatywy
to jak teraz funkcjonować bez Skrill i z drogimi innymi portfelami?
Wkurzyli mnie niesamowicie, tez mi się pierwszy raz cos takiego zdarzylo, 6 razy juz wyslalem dokumenty , w photoshopie zwiekszalem rozdzielczosc, wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka, a oni nadal proszą mnie o lepsza jakosc i widocznosc
Nie wiadomo jak długo przelewy do bukmacherów z ecoPayz będą funkcjonowały. Oni są tak jak Skrill i Neteler kontrolowani przez FCA. Pewnego dnia może się okazać że płatności do bukmacherów dla osób z Polski zostaną zablokowane.
Czytając komentarze wniosek jest taki, że polski USTAWODAWCA WYGRAŁ. Nie dlatego, że zablokowal buków, ale że zablokował Moneybookers. Ecopay, Entropay, Trustly i inne paysafy to kiła i mogiła, a oprócz tego problematyczne i drogie że lepiej opłaca się już grać z 12% podatkiem.
Ratunkiem może być jakieś QIWI, Webmoney albo Bitcoin, w tym kierunku trzeba szukać i iść
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja jestem coraz bardziej wkór***** myślałem, że dziś z samego rana wypłata wyjdzie. A cały czas mam &quot;ordered&quot;. Zaczynam się obawiać, czy w ogóle wypłacą. Gdzie ich można zgłosić? Mam tam wygraną, a bardziej zainwestowaną sporą dla mnie kwotę. Jak do końca dzisiejszego dnia status się nie zmieni, piszę skargę. Na live chat nie mogę się dostać. Co za skór*********
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
A ja jestem coraz bardziej wkór***** myślałem, że dziś z samego rana wypłata wyjdzie. A cały czas mam &quot;ordered&quot;. Zaczynam się obawiać, czy w ogóle wypłacą. Gdzie ich można zgłosić?
Do FCA spróbuj zgłosić, niech angole nie myślą, że Polaków mogą lekceeażyć.
Ale lepiej chyba jest spojrzeć na systemy płatności i buki z innych krajów. Azja, Rosja, Skandynawia
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Adikos ja do nich wcześniej wpłacałem raz przez przelewy24. Więc skrilla nie miałem. Zresztą skąd miałem wiedzieć, że będą takie duże opóźnienia. Ale dobra u mnie już wypłacili. Dostałem się później na czat. Najpierw mówili, że wypłacą albo jeszcze w poniedziałek, albo we wtorek rano. Powiedziałem, że złożę na nich skargę jak nie wypłacą w poniedziałek. Kazali chwile poczekać, i magicznie jeszcze podczas rozmowy na czacie zatwierdzili. Wypłata z worldpay, i o dziwo pieniądze miałem już wieczorem na koncie. Tyle plusów, zważywszy że wcześniej tak długo kazali czekać.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Nie ma takiej opcji niestety. Wpłaty można dokonać tylko kartą VISA, karta Skrilla to Mastercard.

Można za to wpłacać bitcoinami, jak ktoś nimi operuje - wpłaty poprzez serwis GoCoin po wybraniu w opcjach depozytu &quot;Alternative Currency Deposit&quot;. Polecam, bo nikt tu o tym wcześniej nie pisał. Tanio i sprawnie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Żeby wypłacać w bankomacie, musisz zamówić ich kartę. Jest darmowa. Niestety tylko w USD, EUR, lub GBP więc będą przewalutowania. Bez karty tylko przelew na konto bankowe, koszt 10 euro.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Jak zalozycie konto przez ewallet-optimizer to od kopa dostaniecie status Gold (tym samym wyzsze limity i inne bajery).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 133

thorngal

Użytkownik
A orientuje się ktoś może, czy jeżeli wpłacę gdzieś do bukmachera kartą ecopayz (nie bezpośrednio z portfela za pomocą metedy płatności ecopayz, a po prostu kartą Mastecard otrzymaną do rachunku), to będę mógł na tę kartę potem.. wypłacić? Zaksięgują mi normalnie środki na rachunku ecopayz? Ktos próbował takiego myku?
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Sprawdzałeś to? Próbowałeś? Jednorazową kartą wirtualną wpłaciłem bez problemu, więc wydaje mi się, że z tą powinno być tak samo. Skrill to inna bajka...
 
Do góry Bottom