>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E-Sportowo czyli DOTA 2

klepor 97

klepor

Użytkownik
ostatni offtopowy post (bo niestety nie mam 10 postów, więc nie mogę wysłać pw) - możesz podać jakąś strone www, gdzie jest tego potwierdzenie? Z doświadczenia wiem, że jak się wyśle coś takiego supportowi to szybciej rozliczają, a nie lubie jak mi 5 stówek wisi w powietrzu ????
nie ma strony która potwierdzi first 10 kills , ja to Tobie na Youtube sprawdziłem
1.30 min 7 - 10 IG
https://www.youtube.com/watch?v=uxkQjldTqM4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
don-king 15

don-king

Użytkownik
Będziesz kontynuował temat? Czy gdzieś jeszcze można obstawiać Dotę oprócz bet365 które będzie zamknięte od 30 marca?
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
Oczywiście , że kontynuuje temat i dalszą grę . Nie wiem gdzie będę grał , z pewnością coś się znajdzie , poczekam na rozwój sytuacji. D2 jest ogólnie u wielu bukmacherów - po prostu bet 365 miał najlepszą ofertę .
Aktualnie cisza , bo nie ma nic ciekawego do grania , trzeba czekać na DAC - 29 marca.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#22
DPL Top - bet 365
LGD Gaming vs CDEC
LGD
1.50
Stawka 100pln
Niestety to już prawdopodobnie jeden z ostatnich zakładów na bet365 , a szkoda bo długo a być może nigdy nie znajdę bukmachera z taką ofertą na D2. No ale o tym będę myślał za pare dni.
Co do typu to bardziej gram tu przeciwko CDEC - coś tam pękło i po prostu juz od dłuższego czasu nie grają na miarę oczekiwań.Moim zdaniem bez zmian w rosterze zmiany gry nie będzie . Kurs słabiutki , mimo wszystko gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klepor 97

klepor

Użytkownik
#22 DPL Top - Bet.365 LGD Gaming vs CDEC LGD 1.50 Stawka 100pln
✅ 50 pln

Ok , było trochę przerwy , zamieszanie z ustawą hazardową itp.
Ja wiem , że z podatkiem ciężko cokolwiek ugrać , jednak jak tak patrze na mój temat to miałem powyżej 80 % skuteczności przy kursach &gt; 1.80 także szkoda przerwać temat . Sam wracam po nieobecności bo szykuje się parę fajnych tournamentów.

#23
Prodota Cup / STS
LDI vs Prodota
LDI
2.90
Stawka 50pln
⛔ 50pln

Nie potrafie wobec tego kursu przejść obojętnie - niech to będzie najlepsze wytłumaczenie. ProDota dla mnie typowy all star team , dużo kasy wtłaczane w organizacje a wyniki mierne - nawet swojego psychologa mają - także ja stawiam na ambicje dzisiaj a nie na wielkie nazwiska .



 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klepor 97

klepor

Użytkownik
Wczoraj Polacy nie dali rady , mimo wszystko widzę w nich jakiś potencjał - tym bardziej że Polska nie istnieje w ogóle w Docie , a szkoda , fajnie było by zobaczyć Polaków w jakimś znaczącym Lanie.

#24
The Summit / STS
Clutch Gaming vs HappyFeet
Clutch -1.5
2.15
Stawka 70pln

⛔ 70pln
Clutch Gaming obok TNC mój ulubiony team w SEA . Przez pare miesięcy swojej obecności na scenie obserwuje ich i widze mega potencjał-jak dalej będą trzymać się razem zaczną jezdzić na Majory , tym bardziej ze scena w Azji przeżywa teraz niemałe trzęsienie ziemi i wielkie organizacje przeprowadzają totalny roster change.
HappyFeet wczoraj zaskoczyło i wygrało 2-1 z TNC , no ale jak ja znam TNC to po wygraniu tych 800k $ pare miesięcy temu trochę zeszli z tonu i w minor tournamentach często sobie lekceważą.

#25
SL i-League / STS
Invictus Gaming vs CDEC
IG - 1.5
1.62
Stawka 100pln
✅ 42pln

IG po wygraniu DAC troszkę słabiej grają , no ale to zrozumiałe że skupieni już są na Kiev Major , w którym z potencjalnie jednej z najsłabszych drużyn stali się prawie faworytem, tak jak z resztą pisałem pare tygodni wcześniej. Powiem tak - muszą w końcu coś wygrać zdecydowanie - nawet jak potraktują ten mecz &quot;testowo&quot; i użyją jakiegoś niekonwencjonalnego draftu czy strategi to powinni 2-0 ugrać ze słabym, no mimo wszystko słabym CDEC Gaming.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
klepor 97

klepor

Użytkownik
Kursy na Dotę z minor tournaments , czyli wszystkich które nie są Lanem są wystawiane pare godzin przed meczami . Niedługo Kiev Major i będe tu pisał regularnie dzien przed danymi meczami.
Postaram się mimo wszystko szybciej wrzucać tu posty w miare możliwości.
Słabo po przerwie ale odrobine mam zaległości bo duzo się działo na przełomie zimy i wiosny , dużo highlights meczy do ogarniecia i informacji o drużynach do przeczytania i powinno być dobrze. Dzięki ????
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#26
The Summit / STS
WG.Unity vs HF
WG
1.55
Stawka 100pln
✅ 36pln

Na szybko bo mało czasu a mecz o 9.00 , ale czy rozegrany zostanie pewien nie jestem. WG zdecydowanie lepsze , ostatnio mieli mały downfall z formą ale to wina zamieszania w organizacji, a czysto sportowo lepsi imo o wiele
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
klepor 97

klepor

Użytkownik
#27
WellPlay Invitational / STS
Vega vs Prodota
Vega
1.32
Stawka 50pln
⛔50

Vega po zmianie rostera dopiero 2 mecze , no ale już widać zmiany. Aż się łezka w oku kręci jak patrze kto u nich gra bo można powiedzieć ze same legendy europejskiej Doty , które przez ostatnie 2 lata błąkały się od teamu do teamu. Kurs okropny , ale w handicap nie idę bo w takim składzie rozegrali tylko 2 mecze , co prawda z imo lepszymi drużynami i dali rady wygrać , no ale nie można mieć pewności czy są stabilni . Gram tylko za 50pln bo chce przed Kiev Major doprowadzić temat do #30 typu zeby zrobić statystykę.

#28
Prodota Cup / STS
Clutch Gamers vs Happy Feet
CG
1.35
Stawka 50pln
zwrot , mecz nierozegrany

Ja konsekwentnie w CG idę . Oglądałem ostatnie spotkanie miedzy tymi drużynami , w bo3 Clutch wygrało 2-1 , a stracili tą jedną grę pickując hero którego aktualnie w mecie być nie powinno - nie wiem, chcieli chyba zobaczyć czy rzeczywiście jest tak słaby jak go malują i okazał się być jeszcze słabszy. No ale pomijając gościu na midzie Clutch Gamers jest niesamowity , jak ma warunki to sam właściwie wygrywa im mecze. Także też skromnie w Clutch.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#29
WellPlay Invitational / STS
Spotnet vs SND
Spotnet -1,5
1,85
Stawka 70pln
✅44pln

Więc o SND niewielie wiem , po wynikach miernie, natomiast Spotnet to bardzo dobrze znani mi zawodnicy i im zaufam.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#30
Betway Arena / STS
Cloud 9 vs Empire
Empire -1.5
2.02
Stawka 70pln
✅ 54pln

Normalnie bym omijał to z daleka , ale zważywszy na zbliżający się Major myśle że Empire nie odpusci tego meczu i to taki ich ostatni oficjalny sprawdzian przed Kijowem. Rosyjska organizacja więc zbyt daleko podróżować nie muszą , ba być może już mają bootcamp w Kijowie także pewnie będą vs Cloud 9 grali z Lana co jest dodatkowym atutem dzisiaj. C9 lekceważyć nie można , ale mimo wszystko w bo5 Empire powinno 3-1 zrobić.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
Ok , rozliczenie 10 typów ; #21 - #30

Trafione - 6 / 9 *1 zwrot
Stawki - 680pln
Wygrane - 794pln
Zysk - ✅ 114pln
Średni kurs - 1.86
Skuteczność - 66 %
Przemyślenia -
1. Najsłabsze do tej pory podsumowanie i najsłabszy okres , wine zrzucam na zamieszanie z bukmacherami :p a tak na poważnie to byłem trochę nieobecny.
2.Od początku tematu gram minor tournamenty , już niedługo bo za tydzien rozpoczyna się Kiev Major - nie mogę się doczkać.W tym tygodniu postaram się napisać tutaj ładne wprowadzenie + typ na to win outright.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#31
WellPlay Invitational / STS
Cyber Anji vs LDI
LDI
1.57
Stawka 100pln
#32
WellPlay Invitational / STS
Cyber Anji vs LDI
LDI - 1.5
2.60
Stawka 35pln

Tak mi sie przypomnialo , ze następnym razem jak zobacze ze Polacy grają to im zaufam. Ogladalem ich ostatnio i mile zaskoczenie mimo przegranej. Widze ze bukmacherzy też to widza bo jeszcze tydzień temu wystawilbym kurs &gt;2.00 . W Cyber Anji jest pare gwiazdeczek , ale z tym obecnym kapitanem, bylym graczem Navi z ich ery domimacji imo nic nie osiągną.XBOCT ,bo o nim mowa to typowy przyklad ze lepiej zejść ze sceny w erze świetności ,a dla niego ona minęła juz 2-3 lata temu . No ale znalazł sie sponsor na jego popularną persone no i stworzył swój team. Dla mnie to zbitek graczy, pograja miesiac lub dwa, wyników nie będzie i skonczy sie disbandem. Stawiam na teamwork, LDI w takim rosterze , z tylko jedna zmianą na offlane gra juz o ile mnie pamięć nie myli 2 lata takze w docie szmat czasu.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
#33
SL -i League / STS
Vega Squadron vs EPG
EPG
2.60
Stawka 150pln

Na szybko , mecz o 20.00 a dopiero co dostalem sie do jakiegos Wi-Fi. Stawka jak dla mnie spora , troszke sobie tutaj burze postanowienia co do % budżetu na zaklad ale uwazam ze warto .
Ps. Kupony 31 , 32 przegrane, oglądałem na zywo stream zawiodłem sie mega, rozlicze jak bede przy laptopie.
 
Do góry Bottom