>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzień dobry

N 10

nawmar

Użytkownik
Witam wszystkich, po graniu u buków analogowo teraz zamierzam spróbować cyfrowo, miejmy nadzieję, że pójdzie mi lepiej niż dotychczas. Troszkę poczytałem forum i teraz mądrzejszy o tą wiedzę mam nadzieję wyjść chociaż na skromny plus.
Pozdrawiam
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Witam Wszystkich.

Nazywam się Kosma.Lecz posługuje się wyrażeniem &quot;Madame&quot; ( W przyszłości będę bardziej znana jako wróżka ,,Madame Kosma&#39;&#39;)

Ostatnio często jestem w Norwegi w Oslo.
Zajmuje się przede wszystkim graniem w zakładach bukmacherskich niemal tylko i wyłącznie graniem tenisa ziemnego.
Uważam że na tym sporcie można najwięcej zarobić i zarazem można zdobyć wysokie kursy z zwłaszcza w małych turniejach,ponieważ bukmacherzy mają nieraz bardzo duży ból głowy aby wystawić kursy i nieraz po prostu się mylą.
Bardzo tez lubię oglądać zawody tenisa,a więc często wybieram się na różne turnieje,bilety na takie małe turnieje nie są drogie a naprawdę jest nieraz bardzo ciekawie.
Oczywiście chociaż raz w roku wybieram się na większy turniej,moim marzeniem jest wybrać się na Australian Open...
Po za obstawianiem tenisa interesuje się zjawiskami paranormalnymi,wróżbiarstwem,życiem po ziemskim,astronomią,końcem świata no i oczywiście Nibiru.
Musze napisać ze szkoda że pewne osoby nie dały mi szansy przedstawić w dziale Hayde Park moich zainteresowań,szkoda ale tez chciałam zaznaczyć że NIE NALEŻĘ do żadnej &quot;sekty&quot; i podobnych organizacji jak to już było wspomniane przez jednego z Moderatorów...
Mniejsza z tym,co mogę jeszcze o sobie powiedzieć,lubię podróżować głownie właśnie Skandynawia,Szwecja,Norwegia...
Byłam już na nie jednym zbiorze runa leśnego oraz sadzeniu lasów i muszę przyznać że to wspaniały obóz przerwania i wspaniała przygoda,no i kasa tez niczego sobie.
Hmmmm... No nic Witam jeszcze raz wszystkich i Pozdrawiam oczywiście...
 
petrus-de-sergio 0

petrus-de-sergio

Użytkownik
Jestem Piotr, 19 letni białostoczanin ale, obecnie mieszkam we Włoszech. Od jakiegoś miesiąca gram ba bwin i jakoś mi idzie.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że miło się będzie z wami rozmawiało.
 
corradovr6 0

corradovr6

Użytkownik
siema wszystkim, na początek kilka słów o mnie, na imię mam Łukasz, mam 18 lat, mieszkam z Ząbkowicach Śląskich. Moje zainteresownia to samochody, siłownia, muzyka i sport. Zalogowałem się na tym forum ponieważ chce zbić na bukmacherce dużą kase :-D
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Karol, lat 20, fanatyk żużlowej ekipy Klubu Motorowego Ostrów z piłki nożnej jeżdżę na mecze Lecha Poznań. Bukmacherka zaraziła mnie gdy uczęszczałem do gimnazjum zawsze po szkole szło się do jeszcze wtedy professjonalu i obstawiało po kursach, najczęściej pociąg za dwa złote, później z wiekiem stawki się zwiększały i gra też bardziej wyrachowana aktualnie gram najczęściej dubelki. :spokodfhgfh:

Pozdrawiam ???? ????
 
Do góry Bottom