>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dzień dobry

I 2

inko

Użytkownik
Witam wszystkich ???? jestem tu nowy i mam nadzieje że z waszą pomocą ogram buka na &quot;Gruuuuube miliony :p &quot;
 
fudi 0

fudi

Użytkownik
No to i ja się przewitam
Jestem fudi jak widać w moim nicku ???? Jestem z Chojnic, kibicuje tamtejszej drużynie MKS Chojniczance Chojnice czeka teraz 4 liga ???? Interesuje się Piłką nożną, dziewczynami, procentami 8) , grafiką komputerową, no i mam 16 lat itd...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Niesamowite!

Ja sie z wami nie przywitałem a cały czas was pozdrawiam ;)


Mam na imie łukasz i wole jak mówia na mnei Drago ;) Mieszkam w Warszawie uczęszczam do gimnazjum ???? pierwsza klasa ale zawsze ???? . Interesuje się tenisem obstawiam, a także gram ???? jestem poczatkującym i chodze na treningi... jak bede dobrze grał będziecie mnie spotykac na turniejach ???? Narazie chodze na treningi ale zamierzam w niekrótkim czasie przejsc do klubu tenisowego ???? Gram też w piłke nożna coś dla zdrowia ???? codzennie meczyk zawsze jest dobry ????

No to wszystko ????


Pzdr. Drago!
 
pajakos 0

pajakos

Użytkownik
Siemka

Jestem Mateusz z Kielc i kminie jak tu zarobic zeby sie nie narobic :] moje zycie jest w Żołto-Czerwonych kolorach Koroneczka ponad wszystko ????
 
madison 0

madison

Użytkownik
witam wszystkich po raz 1 8)jestem z Rawicza (WLKP) mam nadzieje ze wspolpraca bedzie sie ukladac ????
wielki fan interu mediolan i lecha poznan ????


???? dla wszystkich
 
Do góry Bottom