>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dzień dobry

lalo 36

lalo

Forum VIP
Heh :p Ja już na forum jestem dosyć długo ale się jeszcze nie przywitałem ???? Więc witam wszystkich starych użytkowników jak i nowych !

pozdROWienia : browar:
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Dzień dobry ,a teraz to nawet dobry wieczór. Jestem Elit Typer. Kiedyś mianowałem się Wielkim i teraz podaje się jako Wielki Elit Typer. Przydomek ten nadałem sobie wtedy kiedy o dziwo stwierdziłem ,że moje umiejętnosci obstawiania zakładów sportowych i uzyskiwane wyniki na taki właśnie przydomek zasługują. Jestem najbarwniejszą postacią wielu for bukmacherskich i jak to bywa na większości moje tematy cieszą się największą popularnoscią.Jednocześnie jako najbardziej kontrowersyjny typer w necie i samochała nie jestem na ogół lubiany co wcale mi nie przeszkadza w typowaniu i osiąganiu dobrych wyników.Ci którzy znają mnie odkilku lat wiedzą, że jestem mistrzem w organizowaniu wszelakich Konkursów o tematyce typerskiej. W większosci sam je prowadze i sam sponsoruje nagrody. Mam grono kilkunastu typerów ,którzy poznali mnie osobiscie na I Ogólnopolskim Zjeździe Typerów który dwa lata temu zorganizowałem w Częstochowie.Wszystkie te osoby są ze mną w stałym kontakcie i otrzymują info z mojej tajnej bazy informatycznej.
ŻYCZE wszystkim typerom na tym Forum by w Nowym 2008 roku ich umiejętności typerskie i wiedza sportowa była doskonalsza co napewno pomoże im w walce z bukami.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ci którzy znają mnie odkilku lat wiedzą, że jestem mistrzem w organizowaniu wszelakich Konkursów o tematyce typerskiej. W większosci sam je prowadze i sam sponsoruje nagrody.
Przypomniało mi się że kiedyś wygrałem 1konkurs i przyszedł medal za zajęcie 1miejsca w konkursie Typerów Maj 2006. Szkoda, że wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni i medal ma napis z imieniem i nazwiskiem mojego taty. :-D
Bo myślałem, że coś nie tak może być.
Stare czasy hymm początki ????
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Witam wszystkich fanów sportu i bukmacherki.:-D Trafiłem na WITALNIĘ przez przypadek i nadrabiam to co przeoczyłem. Życzę wszystkim 100% trafień i zdrowia ...oraz samych zwycięstw w starciu z bukami.:spokodfhgfh:
 
vicodin 0

vicodin

Użytkownik
Ahoj wszystkim
Nazywam się Mateusz, uczęszczam do 2 klasy LO z czego jestem średnio zadowolony (czekam na studia;D). Stawiam przedewszystkim na tenis ziemny i piłkę nożną. Staram się czytać dużo analiz z typów Vipów i Typów Dnia.W wolnych chwilach ciagle słucham starych zespołów rockowych i fascynuje się polityką lewicową.

Pozdrawiam wszytkich i powodzenia✅✅✅
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Witam, Nazywam się Bartek, mam 19lat, w maju kończe 20 :-D:rolleyes:
Mieszkam w Jaworznie,
Interesuje się pilką nożna, ostatnio tennisem i hokeyem,
W zakladach bukmacherskich gram od 4lat,
Pozdrawiam wszystkim, i zycze wysokich wygranych :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
J 0

jezo

Użytkownik
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!
JEZO jestem , bukmacherką zajmuje się od kilku lat
ale żadnych wysokich wygranych nie miałem
gram na kursy około 2 postaram się nieraz tutaj coś napisać
ale nie zawsze mam czas

pozdrawiam wszystkich i życze wysokich wygranych :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Witam wszystkich.

Nazywam się Hubert, zajmuję się bukmacherką parę dobrych lat lecz granie u nie naziemnych buków zacząłem dopiero 4-5 miesięcy temu. Interesuję się piłką nożną i hokejem lecz tylko tym w najlepszym wydaniu czyli NHL, lub MŚ, ME czy IO.

Pozdro, i GL w obrabianiu buków. ????
 
chrumek 0

chrumek

Użytkownik
Witam ????
Jestem tu już spory czas ale pierwszy raz trafiłem tu ???? No to krótko o mnie Marcin Siedlce 19 lat, Ekonomia, zero wiedzy o drużynach i sportowcach ???? Pokazuje ze da sie zarobić na bukmacherce bez znajomości sportu ???? pomaga mi w tym to forum !!! Pozdro
 
Y 0

yakuza

Użytkownik
Witam ????
Mam na imię Marcin, jestem z Kędzierzyna Koźla, mam 19 lat. Sportem się nie interesuję, ale szukałem możliwości by troszkę kasy sobie dorobić, i wpadłem na pomysł by obstawiać zakłady ???? Obstawiam dopiero od 2 tygodni, z różnymi skutkami, ale ostatnio jest coraz lepiej ????
 
p0marancz 0

p0marancz

Użytkownik
Witam, mam na imię Karol, w typowaniu orłem nie jestem ^^. Ostatni raz zagrałem chyba z rok temu ???? więc mała przerwa była. Ale mam zamiar do tego powrócić ???? Głównie interesuje się piłką nożną :p inne sporty jakoś mnie nie ciągną :p
Życzę wysokich wygranych ✅
 
Do góry Bottom