>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dzień dobry

lalo 36

lalo

Forum VIP
Heh :p Ja już na forum jestem dosyć długo ale się jeszcze nie przywitałem ???? Więc witam wszystkich starych użytkowników jak i nowych !

pozdROWienia : browar:
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
Dzień dobry ,a teraz to nawet dobry wieczór. Jestem Elit Typer. Kiedyś mianowałem się Wielkim i teraz podaje się jako Wielki Elit Typer. Przydomek ten nadałem sobie wtedy kiedy o dziwo stwierdziłem ,że moje umiejętnosci obstawiania zakładów sportowych i uzyskiwane wyniki na taki właśnie przydomek zasługują. Jestem najbarwniejszą postacią wielu for bukmacherskich i jak to bywa na większości moje tematy cieszą się największą popularnoscią.Jednocześnie jako najbardziej kontrowersyjny typer w necie i samochała nie jestem na ogół lubiany co wcale mi nie przeszkadza w typowaniu i osiąganiu dobrych wyników.Ci którzy znają mnie odkilku lat wiedzą, że jestem mistrzem w organizowaniu wszelakich Konkursów o tematyce typerskiej. W większosci sam je prowadze i sam sponsoruje nagrody. Mam grono kilkunastu typerów ,którzy poznali mnie osobiscie na I Ogólnopolskim Zjeździe Typerów który dwa lata temu zorganizowałem w Częstochowie.Wszystkie te osoby są ze mną w stałym kontakcie i otrzymują info z mojej tajnej bazy informatycznej.
ŻYCZE wszystkim typerom na tym Forum by w Nowym 2008 roku ich umiejętności typerskie i wiedza sportowa była doskonalsza co napewno pomoże im w walce z bukami.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ci którzy znają mnie odkilku lat wiedzą, że jestem mistrzem w organizowaniu wszelakich Konkursów o tematyce typerskiej. W większosci sam je prowadze i sam sponsoruje nagrody.
Przypomniało mi się że kiedyś wygrałem 1konkurs i przyszedł medal za zajęcie 1miejsca w konkursie Typerów Maj 2006. Szkoda, że wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni i medal ma napis z imieniem i nazwiskiem mojego taty. :-D
Bo myślałem, że coś nie tak może być.
Stare czasy hymm początki ????
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Witam wszystkich fanów sportu i bukmacherki.:-D Trafiłem na WITALNIĘ przez przypadek i nadrabiam to co przeoczyłem. Życzę wszystkim 100% trafień i zdrowia ...oraz samych zwycięstw w starciu z bukami.:spokodfhgfh:
 
vicodin 0

vicodin

Użytkownik
Ahoj wszystkim
Nazywam się Mateusz, uczęszczam do 2 klasy LO z czego jestem średnio zadowolony (czekam na studia;D). Stawiam przedewszystkim na tenis ziemny i piłkę nożną. Staram się czytać dużo analiz z typów Vipów i Typów Dnia.W wolnych chwilach ciagle słucham starych zespołów rockowych i fascynuje się polityką lewicową.

Pozdrawiam wszytkich i powodzenia✅✅✅
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Witam, Nazywam się Bartek, mam 19lat, w maju kończe 20 :-D:rolleyes:
Mieszkam w Jaworznie,
Interesuje się pilką nożna, ostatnio tennisem i hokeyem,
W zakladach bukmacherskich gram od 4lat,
Pozdrawiam wszystkim, i zycze wysokich wygranych :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
J 0

jezo

Użytkownik
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!
JEZO jestem , bukmacherką zajmuje się od kilku lat
ale żadnych wysokich wygranych nie miałem
gram na kursy około 2 postaram się nieraz tutaj coś napisać
ale nie zawsze mam czas

pozdrawiam wszystkich i życze wysokich wygranych :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Witam wszystkich.

Nazywam się Hubert, zajmuję się bukmacherką parę dobrych lat lecz granie u nie naziemnych buków zacząłem dopiero 4-5 miesięcy temu. Interesuję się piłką nożną i hokejem lecz tylko tym w najlepszym wydaniu czyli NHL, lub MŚ, ME czy IO.

Pozdro, i GL w obrabianiu buków. ????
 
chrumek 0

chrumek

Użytkownik
Witam ????
Jestem tu już spory czas ale pierwszy raz trafiłem tu ???? No to krótko o mnie Marcin Siedlce 19 lat, Ekonomia, zero wiedzy o drużynach i sportowcach ???? Pokazuje ze da sie zarobić na bukmacherce bez znajomości sportu ???? pomaga mi w tym to forum !!! Pozdro
 
Y 0

yakuza

Użytkownik
Witam ????
Mam na imię Marcin, jestem z Kędzierzyna Koźla, mam 19 lat. Sportem się nie interesuję, ale szukałem możliwości by troszkę kasy sobie dorobić, i wpadłem na pomysł by obstawiać zakłady ???? Obstawiam dopiero od 2 tygodni, z różnymi skutkami, ale ostatnio jest coraz lepiej ????
 
p0marancz 0

p0marancz

Użytkownik
Witam, mam na imię Karol, w typowaniu orłem nie jestem ^^. Ostatni raz zagrałem chyba z rok temu ???? więc mała przerwa była. Ale mam zamiar do tego powrócić ???? Głównie interesuje się piłką nożną :p inne sporty jakoś mnie nie ciągną :p
Życzę wysokich wygranych ✅
 
Do góry Bottom