>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dzień dobry

rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
witam wszystkich po raz 1 8)jestem z Rawicza (WLKP) mam nadzieje ze wspolpraca bedzie sie ukladac ????
wielki fan interu mediolan i lecha poznan ????


???? dla wszystkich
dlatego piszesz nazwy swoich ulubionych klubów z małej litery :roll:
 
A 0

angiel

Użytkownik
Witam Was wszystkich buziak na dzien dobry hehe...Zycze udanego typwania...wchodzic tez na moje Typy...temat Typy by Angiel...I komentowac...PZdr
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Jestem Tu jakiś czas ale się jeszcze nie witałem ;)

Także witam serdecznie wszystkich!!!! Życzę ogrywania buków :p
 
jarekk 0

jarekk

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie! Bukmacherka to od jakiegoś czasu moje hobby, dzięki któremu w moim życiu wreszcie pojawiły się emocje! Życzę tego każdemu i mam nadzieje że razem z Wami typerami złapie Pana Boga za nogi. Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
żeby nie było,że cham jestem napisze:
czołem łobuzy i łobuziary!!
pochodzę ze &quot;słonecznego&quot; Breslau,w bukmacherke bawie się ponad 5 lat,nie jest to mój sposób na życie, a jedynie hobby.
wysokich wygranych życzę ( zwłaszcza sobie;)
 
W 0

wuja-leon-kameleon

Użytkownik
Witam wszystkich ???? Po długich i krętych drogach mej marnej, ludzkiej egzystencji dotarłem do jakże ciekawego a zarazem przejmująco zgrabnie prowadzonego forum bukmacherskiego, którego mili użytkownicy pomagają sobie nawzajem w typowaniu spotkań. Moim skromnym :wowsdf: zdaniem, to dzięki niemu ludzie tudzież bukmacherzy osiągają satysfakcjonujące a zarazem wysokie wygrane, ktore można ewentualnie pomnożyć etc. etc. etc. :jupi:

P.S. Koniec pierdół Witam was Wszystkich ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Witam wszystkich serdecznie! Bukmacherka to od jakiegoś czasu moje hobby, dzięki któremu w moim życiu wreszcie pojawiły się emocje! Życzę tego każdemu i mam nadzieje że razem z Wami typerami złapie Pana Boga za nogi. Pozdrawiam :spokodfhgfh:
Też cie witam !Niezły sposób na życiowe emocje
 
Do góry Bottom