>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje snookerowe

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj ogłoszone nowy termin Mistrzostw Świata.


Mają się odbyć w dniach 31 lipca -16 sierpnia. Oczywiście jeśli do tego czasu obostrzenia będą na to pozwalały. World Snooker jest przygotowany na turniej z pełną publiką (akurat w Crucible nie jest zbyt dużo miejsca, blisko tysiąca, więc tutaj powinno być ok), z ograniczoną ilością widzów, albo bez publiki.

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mistrzostwa Świata 2020 na razie przełożone na lipiec, więc na razie trzeba zadowolić się wspomnieniem ubiegłorocznych Mistrzostw. Poniżej zestawienie 25 najlepszych zagrań tego turnieju.

 
Otrzymane punkty reputacji: +65
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Peter Ebdon parę dni temu zakończył swoją długą i owocną karierę.
Poniżej bardzo ciekawe przypomnienie jakim nietuzinkową postacią był były mistrz świata.

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
1 czerwca wraca snooker na żywo!

Tego dnia ruszy nieco odświeżona Championship League Snooker, w nieco zmienionych zasadach. Otóż w turnieju weźmie udział 64 najlepszych zawodników podzielonych na grupy po 4 graczy. W grupach każdy mecz to rozegrane 4 frejmy, za zwycięstwo gracz otrzymuje 3 pkt, za remis - 1 pkt. Tylko zwycięzcy grup przechodzą dalej i utworzą 4 grupy x 4 graczy, i dopiero zwycięzcy tych grup utworzą grupę finałową która powalczy o zwycięstwo w całym turnieju. W turnieju wezmą udział wszyscy najlepsi na czele z Juddem Trumpem, Ronnie O'Sullivanem, Neilem Robertsonem czy Markiem Selbym. Pula nagród 218,000 funtów z czego dla zwycięzcy przypadnie 30,000. Turniej odbędzie się w dniach 1-11 czerwca 2020r w Marshall Arena w angielskim Milton Keynes.

Szczegóły pod poniższymi linkami

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan i Judd Trump opowiadają o swoich zagraniach w pamiętnym finale UKC z ich udziałem

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
1 Event Q-School 2020 zakończył się dając awans 3 byłym zawodowcom i nowicjuszowi. Michael White, Georgiou przepadli w eliminacjach, ale mają jeszce 2 szanse:

Former Crucible quarter-finalist Lee Walker and Germany’s Simon Lichtenberg sealed fresh two-year cards on the World Snooker Tour, recovering from recent relegation from the circuit, at Q School Event One in Sheffield.

Welshman Walker defeated compatriot and former professional Jamie Jones 4-1 in round five to book his place in the final round. There he faced Simon Blackwell, who was bidding to secure a place on the circuit for the first time. Walker, who first turned professional in 1994, prevailed 4-1.

Lichtenberg beat Leo Fernandez 4-1 to seal his immediate return to the professional ranks. The German first turned professional in 2018, after winning the European Under-21 Championship. However, he struggled in his initial two years, failing to go beyond the last 64 of any ranking events.

China’s Fan Zhengyi defeated Michael White 4-2 in a battle between two players who dropped off the tour at recent Crucible qualifying. Two-time ranking event winner White retains hopes of salvaging his professional status, with the final stages of events two and three to come.

Peter Devlin earned a two-year tour card to become a professional for the first time. He defeated John Astley 4-2 to gain a place on the World Snooker Tour.

Wygląda na to, że O'Brien i finaliści M.Ś., pomimo, że byli poza czołową 64-ką głównego rankingu i poza najlepszą czwórką minionego sezonu wśród tych, którzy nie mieli podstawowej kwalifikacji, też zatrzymają profesjonalny paszport.

2 Event Q-School 2020 zakończył się zwyciestwem 3 byłych zawodowców i nowicjusza, który ma 38-lat. Ben Hancorn, bo nim mowa próbował swoich sił w latach 2002-2009 i od 2018 r. Wg. cuetracker.net zarobił dotąd 220 funtów i nigdy nie miał statusu profesjonalisty.

Quarter Finals
165) Michael Georgiou 0 (7) 4 Jamie Jones
166) Zak Surety 4 (7) 1 Leo Fernandez
167) Paul Davison 2 (7) 4 Oliver Lines
168) Kuldesh Johal 0 (7) 4 Ben Hancorn

3 Event Q-School 2020, tym razem zakwalifikowało się 2 nowicjuszy. Nowicjuszem są Anglik(?!) Farakh Ajaib i Anglik Jamie Wilson. Ten 3 Wilson w Main Tourze może się czasami mylić z dwoma pozostałymi, trzeba będzie uważać przy obstawianiu.

Quarter Finals
165) Paul Davison 2 (7) 4 Rory McLeod
166) Haydon Pinhey 3 (7) 4 Jamie Wilson
167) Brian Ochoiski 2 (7) 4 Farakh Ajaib
168) Steven Hallworth 4 (7) 2 Alfie Burde
 
Ostatnia edycja:
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Witam Was. Pomóżcie mi z doborem bukmachera. Kupiłem abonament typów snookerowych od angola i chciałbym wiedzieć który polski buk ma najszerszą ofertę na snooker. Taki który ma over braków 50+ na danego zawodnika w meczu. Może byc i buk zagraniczny. Który byście polecili?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Witam Was. Pomóżcie mi z doborem bukmachera. Kupiłem abonament typów snookerowych od angola i chciałbym wiedzieć który polski buk ma najszerszą ofertę na snooker. Taki który ma over braków 50+ na danego zawodnika w meczu. Może byc i buk zagraniczny. Który byście polecili?
Nie ma polskieg buka oferującego zakłady na brejki 50+, ja przynajmniej nie spotkałem takiej oferty, albo nie pamiętam. Oferty zagranicznej nie znam.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stephen Hendry wraca z emerytury!

7-krotny mistrz świata ogłosił powrót do zawodowego touru po 8 letniej przerwie. Dostanie od World Snooker specjalną kartę dla byłych mistrzów (korzystają z niej teraz m.in Jimmy White czy Ken Doherty), która pozwala na udział w zawodowych turniejach przez 2 następne sezony.


Myślę, że to bardzo dobra wiadomość.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Doniesienie ze strony WST: w tłumaczeniu googlowskim, z drobnymi korektami:

Ponieważ losowanie Ligi Mistrzów zostało już dokonane, pierwszym turniejem, w którym Hendry będzie mógł zagrać, będzie European Masters, który potrwa od 21 do 27 września.

„Jestem podekscytowany możliwością wzięcia udziału w niektórych turniejach w ciągu najbliższych dwóch sezonów” - powiedział Hendry, 18-krotny zwycięzca turnieju Triple Crown.

„Naprawdę podobało mi się ostatnio, że znowu wziąłem kij do ręki podczas World Seniors, a po treningu w SightRight czuję się trochę pewniej w swojej grze. Zawsze brakowało mi szumu związanego z rywalizacją i chociaż nie mam żadnych oczekiwań co do wyników, wydawało mi się, że to dobry czas na powrót do stołu ”.

Przewodniczący WST Barry Hearn powiedział: „Jestem podekscytowany, że Stephen zdecydował się wrócić do rywalizacji. Jest gigantem tego sportu i wiem, że wszystkie oczy będą skierowane na niego za każdym razem, gdy stanie przy stole w nadchodzących miesiącach.

„Wspaniale jest wiedzieć, że wciąż jest chęć rywalizacji u Stephena, a biorąc pod uwagę jego niezwykłe jego osiągnięcia, zaoferowanie mu możliwości powrotu nie było żadnym problemem. Życzę więc Stephenowi wszystkiego najlepszego w nadchodzących dwóch sezonach”.
--------------------------------------------------------------------------------

Liga Mistrzów. Przy okazji muszę powiedzieć, że podoba mi się nowa formuła Championship League. Udział wszystkich zawodowców, rozlosowanych wg. rankingu, z precyzyjnym rozstawieniem najlepszych, jest bardzo dobrym pomysłem. Trzeba będzie uważnie śledzić tę imprezę, mimo jej specyficznie krótkiego formatu meczy, bo ledwie zakończą się rozgrywki 1 rundy Ligi, zaraz rozpocznie się European Masters. I wszystko to już za kilanaście dni, 2 turnieje w jednym miesiącu, dawno tego nie widziano. :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Panowie jak myślicie jeśli chodzi o 4 ćwiartkę?
Ding i Higgins w swojej największej formie nie są, a Ronnie w ostatnich miesiącach gra dobrze.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak myślicie jeśli chodzi o 4 ćwiartkę?
Ding i Higgins w swojej największej formie nie są, a Ronnie w ostatnich miesiącach gra dobrze.
No jeszcze trzeba poczekać jaki to będzie turniej, miał być pierwszym po przerwie z publiką, ale gdy się okazało że na Wyspach pojawiła się mutacja covid-19 to nie wiem jak będzie. Boi tam zdaje się teraz twardy lockdown, loty wstrzymane itd. Więc można się spodziewać, że znowu będzie bez publiki i w już sprawdzonym kompleksie Milton Keynes, ale kto wie jak będzie. Chyba jeszcze nie ma oficjalnej decyzji.

Wcześniej np Ding zapowiedział że w Masters z publiką nie wystąpi, O'Sullivan też coś podobnego przebąkiwał, więc może się okazać że w ogóle takich zakładów nie będzie. Jak z publiką to też Ding pewnie raczej nie zmieni zdania, a co do O'Sullivana to wielka niewiadoma, z błahszych powodów przecież już rezygnował z Mastersa, co dla wielu świetnych graczy byłoby ukoronowaniem kariery. A jak ktoś rezygnuje to wchodzą następni z rankingu i będą inne typy i kursy.

Ale gdyby wystąpili to tak, O'Sullivan byłby faworytem to wyjścia ze swojej ćwiartki drabinki.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
T. Un-Nooh podczas sparingu w klubie snookerowym 14 sierpnia 2021 r. (wczoraj) wbił maksa 155! To pierwszy taki przypadek zarejestrowany przez kamerę. Zapis jest niewysokiej jakości (kamera monitoringu sali do gry, spory dystans od stołu, nie widać zapisu meczu), ale są świadkowie. Sparring partnerem był H. Vafaei z Iranu. Gdyby ktoś chciał obejrzeć , to film dostępny jest na you tube, na stronie Marka Dunna:

 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +183
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan w tym sezonie będzie obchodził 30 rocznicę bycia na szczycie snookerowego świata.
Z tej okazji Eurosport przeprowadził z nim rozmowę o tym jak postrzega siebie sprzed lat jak i teraz i w ogóle o snookerze.

 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polecam WST Podcast, co tydzień nowy odcinek, ostatni z Garym Wilsonem.
Warto czasem posłuchać co myślą zawodnicy, zwłaszcza tak ciekawi jak Gary.

 
Do góry Bottom